آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-16-2009
LOGAN آواتار ها
LOGAN LOGAN آنلاین نیست.
همکاران سابق

کد عضویت آکو: ACO-545
اتومبیل: Unique Cars
سپاس از دیگران: 85
602 بار در 397 پست سپاسگزاری شده است
Arrow گارانتی و سرویسهای دوره ای تندر90 - لوگان- LOGAN

گارانتی و سرویسهای دوره ای لوگان

از دوستان دعوت می گردد تا در این تاپیک از تجارب و دانش خود در مراجعه به مراکز گارانتی و

سرویسهای دوره ای لوگان به بحث و گفت و گو بپردازند.

امیدوارم که تاپیک جامع و کاملی در آید.

Ascetic Boys
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 12-16-2009
LOGAN آواتار ها
LOGAN LOGAN آنلاین نیست.
همکاران سابق

کد عضویت آکو: ACO-545
اتومبیل: Unique Cars
سپاس از دیگران: 85
602 بار در 397 پست سپاسگزاری شده است

مدت گارانتی 24 ماه یا 40000 کیلومتر است.

هر کدام که زودتر برسد.

Ascetic Boys
قدیمی 12-16-2009
naser آواتار ها
naser naser آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: ACO-548
سپاس از دیگران: 0
2 بار در یک پست سپاسگزاری شده است

گارانتی ال 90 شامل چه چیزهایی میشود؟
قدیمی 12-16-2009
Tondkar آواتار ها
Tondkar Tondkar آنلاین نیست.
همکاران سابق

کد عضویت آکو: aco-809
اتومبیل: لوگان
سپاس از دیگران: 626
671 بار در 277 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط naser نمایش پست ها
مراجعه شود به دفترچه گارانتی خودرو بطور جامع توضیح داده
قدیمی 12-17-2009
Emdad-L90 آواتار ها
Emdad-L90 Emdad-L90 آنلاین نیست.
سرعت : 35 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-935
اتومبیل: E2 SLX پولشو بابام داده
سپاس از دیگران: 1,599
352 بار در 148 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض راهنمایی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط naser نمایش پست ها
با سلام خدمت شما دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم توی ایران خودرو 40000 گارانتی داره یا دوسال اما آخریت سروویس دوره ای این شرکت تا 30000 هزار هست بعد از اون حتما توی اولین فرصت باید به سرویس 60000 که کاملا آزاد هست براتون مهمترین قطعه تسمه تایم این ماشین رو عوض کنید تازه اگر دیر بجنبی کار ماشینت توی اولین پارگی تسمه تایم خلاصه
برای سایپا رو اطلاع ندارم که چگونه گارانتی می کنه.اما اصل موضوع گارانتی چه چیزهایی می باشد بگم که برای هر شرکتی فرق می کنه که چه چیزهایی گارانتی داشته باشه.توی همین سرویس هاش هم پول قطعات رو می گیرن با دستمزد بالا.بر فرض مثال اتاق ماشین در طول دوران گارانتی یا فکر کنم 2 سال گارانتی شرکت هست اما اگر بهانه نیارن که گارانتی نداره .اگر ال 90 داری که خوب خریدی کردی فعلا بهترین ماشین هست توی ماشین های تولید داخل اولین و بهترین عامل برتری این ماشین سیستم ایمنی ترمز abs و ایربگ هست من که تضمین می کنم.
موفق باشید.
قدیمی 05-08-2010
Porsche آواتار ها
Porsche Porsche آنلاین نیست.
سرعت : 30 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-533
اتومبیل: Rio و L90 E2 LP
سپاس از دیگران: 879
391 بار در 145 پست سپاسگزاری شده است
Porsche به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به Porsche

دوستان
یک سوالی داشتم از خدمتتون

آیا در گارانتی شرکت پارس خودرو موظف هستن تعویض روغن رو به صورت رایگان انجام بدن؟
من شنیده بودم گارانتی پارس خودرو این مزیت رو داره که تا پایان دوره گارانتی هزینه تعویض رو متقبل میشه ولی با بردن ماشین برای سرویس 10000 کیلومتر اینگونه نبود.

ممنون میشم از اطلاعات موثقتون استفاده کنم
قدیمی 05-08-2010
tondar90 آواتار ها
tondar90 tondar90 آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-674
سپاس از دیگران: 213
823 بار در 435 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rainboy نمایش پست ها
دوستان

آیا در گارانتی شرکت پارس خودرو موظف هستن تعویض روغن رو به صورت رایگان انجام بدن؟
من شنیده بودم گارانتی پارس خودرو این مزیت رو داره که تا پایان دوره گارانتی هزینه تعویض رو متقبل میشه ولی با بردن ماشین برای سرویس 10000 کیلومتر اینگونه نبود.

اطلاعات بیشتر در تاپیک ذیل اومده
http://www.acoforum.org/showthread.php?p=6793
کاربران زیر از tondar90 بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 05-08-2010
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,089
5,606 بار در 1,869 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rainboy نمایش پست ها
دوستان

سلام
نه رایگان نیست و تا سی سی آخر روغن رو پولشو میگیرن از مصرف کننده.
همینطور بقیه چیزهایی که تعویض میکنند.
هر سرویس گارانتی بین 50 تا 60 هزار تومان برای مصرف کننده خرج در بر داره تازه اگه بعد از سرویس اولیه و دستکاری تو ماشین ، اتفاقی برای ماشینتون نیفته.
من از رنگ ماشین که پارس خودرویی هست مینالم و با وجود اینکه گارانتی 3 ساله رنگ رو داره ولی زیر بار گارانتی رنگ نمیره شرکت. تو آخرین ارزيابي كيفي خودروها هم همه خودور سازها بلا استثنا تو قضیه رنگ نمره منفی آوردن. حالا نمیدونم کی باید به داد این مردم برسه.
http://www.poolnews.ir/fa/pages/?cid=20213

خودرو من 8000 تا کارکرده و از الان نگران سرویس اولیه هستم ، خودم میخوام بی خیال گارانتی بشم و همه چیز رو خودم تعویض کنم اونم جلوی چشم خودم . اصولا این ماشین تا دوسال مشکل خاصی براش پیش نمیاد و خودرو ساز هم از همین قضیه استفاده کرده و بعد از دو سال هست که احتیاج به تعویض قطعات پیدا میکند.

نظر شما چیه گارانتی رو بیخیال بشم؟

ویرایش توسط Saeed : 05-08-2010 در ساعت 11:34 AM
قدیمی 05-08-2010
Porsche آواتار ها
Porsche Porsche آنلاین نیست.
سرعت : 30 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-533
اتومبیل: Rio و L90 E2 LP
سپاس از دیگران: 879
391 بار در 145 پست سپاسگزاری شده است
Porsche به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به Porsche

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سعید 971 نمایش پست ها
سلام
نه رایگان نیست و تا سی سی آخر روغن رو پولشو میگیرن از مصرف کننده.
همینطور بقیه چیزهایی که تعویض میکنند.
هر سرویس گارانتی بین 50 تا 60 هزار تومان برای مصرف کننده خرج در بر داره تازه اگه بعد از سرویس اولیه و دستکاری تو ماشین ، اتفاقی برای ماشینتون نیفته.
من از رنگ ماشین که پارس خودرویی هست مینالم و با وجود اینکه گارانتی 3 ساله رنگ رو داره ولی زیر بار گارانتی رنگ نمیره شرکت. تو آخرین ارزيابي كيفي خودروها هم همه خودور سازها بلا استثنا تو قضیه رنگ نمره منفی آوردن. حالا نمیدونم کی باید به داد این مردم برسه.
http://www.poolnews.ir/fa/pages/?cid=20213

خودرو من 8000 تا کارکرده و از الان نگران سرویس اولیه هستم ، خودم میخوام بی خیال گارانتی بشم و همه چیز رو خودم تعویض کنم اونم جلوی چشم خودم . اصولا این ماشین تا دوسال مشکل خاصی براش پیش نمیاد و خودرو ساز هم از همین قضیه استفاده کرده و بعد از دو سال هست که احتیاج به تعویض قطعات پیدا میکند.

نظر شما چیه گارانتی رو بیخیال بشم؟
ممنون از پاسخ کاملتون

اگر خودروی شما پارس خودرویی هست بفرمایید تا در پیام شخصی یک نمایندگی خیلی خوب در تهران معرفی کنم که خودم هم همونجا بردم، البته یه مورد داره اونم اینه که با فاصله 2-3 هفته وقت میده که از طریق اینترنت هم میتونید رزرو انجام بدید

در کل برای من، شما و اکثر ایرانیها(و البته خیلیهای دیگه )اگر کار جلوی چشممون انجام بشه خیالمون راحتتره و احساس بهتری داریم.
اگر روغن و قطعات اصلی و یه تعمیرکار منصف و کاربلد سراغ دارید و همچنین خودروتون مشکل خاصی نداشته باشه روش سریعتر اینه که خودتون اقدام به سرویس کنید که فرق خاصی نباید داشته باشه( البته نمیدونم الزامی هست برای باطل نشدن گارانتی که حتماً در نمایندگیها این کار صورت بگیره یا نه!)

روغن موتور 232900 ریال ، فی ل ت ر روغن 39500 ريال ، فی ل ت ر هوا 74500 ريال و 181890 ريال اجرت تعویض و سرویس دوره ای که جمع کل میشه 528790 ريال
(این ارقام مربوط به اسفند 88 میباشد)
با این تفاسیر خودتون بهترین تصمیم رو بگیرید
2 کاربر زیر از Porsche گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 05-08-2010
mehran_tonic آواتار ها
mehran_tonic mehran_tonic آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco_688
اتومبیل: تندر 90
سپاس از دیگران: 3
18 بار در 12 پست سپاسگزاری شده است
mehran_tonic به Yahoo ارسال پیام

تندر 90 سرويس اوليه گارانتي،مثل پرايد تو شركت پارس خودرو وسايپا نداره وتمام هزينه به عهده مشتري ميباشد كه شامل،روغن،فيلتر روغن،فيلتر هوا،صافي بنزين،شمع ها،لنت ترمز.
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش