آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  
        تاپیک مصور معرفی محصولات جدید آکو                    

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > مقالات علمی ,اخبار و کلیه مطالب مرتبط با صنعت خودرو > کلیه مقالات و مطالب مرتبط به خودرو

Notices

کلیه مقالات و مطالب مرتبط به خودرو در این تالار مقالات کلی مرتبط به خودرو قرار داده خواهد شد

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-21-2012
امیر مسعود آواتار ها
امیر مسعود امیر مسعود آنلاین نیست.
مدیر بخش نظر سنجی های سایت

کد عضویت آکو: aco-528
اتومبیل: CSS2
سپاس از دیگران: 3,842
5,046 بار در 1,685 پست سپاسگزاری شده است
امیر مسعود به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeed نمایش پست ها
ممنون مسعود جان
البته همون دستگاه مورد نظر شما بالای نیم میلیون قیمت داره.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
بله سعید جان درست میفرمایید ولی ارزش داره به خدا اگر 1 ملیونم بود من میخریدم چون خیلی به درد میخوره

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Samin نمایش پست ها
خود این شرکت هم فکر کنم با همین حدود قیمت نمایندگی میده.
اتفاقا یکی از اعضای سایت از مشهد هم از طریق همین مقاله از شیراز نمایندگی گرفته.

امیر مسعود جان درسته کارواش خونگی کم هزینست و هر وقت که آدم بخواد میتونه ماشین رو بشوره،
ولی دو تا مساله هست، یکی اینکه بخار کافی برای همه ماشین رو تامین نمیکنه و بعد از اینکه قسمتی از ماشین رو که شستی باید صبر کنی تا مجددا بخار تشکیل بشه و این زمان میبره. حتی این کارواشه هم وقتی مخزنش پُره فقط میتونه جوابگوی یک ماشین باشه و برای ماشین بعدی حدود 20 دققه زمان میبره تا بخار آماده بشه.
مساله دیگه وقتش هست. این میاد دم در و شما هم لازم نیست بالا سر ماشین باشی، خیلی تمیز کارش رو انجام میده و فقط وقتی تموم شد میری حساب میکنی.
البته خب داشتن یک بخارشوی خونگی هم خیلی وقتا به کار میخوره.
والا ثمین جان مخزن اب این بخار شوی من 1/5 لیتر اب میگیره و کل ماشینم که بشورم باز مقداری اب داره بعدشم اگه تموم بشه در عرض 1 دقیقه شما باز میتونی 1.5 لیتر اب بریزی و از بخارش استفاده کنی یه مزیتم داره اینکه سرهای مختلف داره و میشه همه جارو برق بندازی از رینگ بگیر تا موتور و..... خیلی هم کوچیک وسبک هست

ویرایش توسط امیر مسعود : 07-21-2012 در ساعت 04:46 AM
6 کاربر زیر از امیر مسعود گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 07-21-2012
Kharazi آواتار ها
Kharazi Kharazi آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-3067
اتومبیل: Renault Logan E2 LP - White
سپاس از دیگران: 2,216
1,022 بار در 385 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط امیر مسعود نمایش پست ها
بله سعید جان درست میفرمایید ولی ارزش داره به خدا اگر 1 ملیونم بود من میخریدم چون خیلی به درد میخوره

والا ثمین جان مخزن اب این بخار شوی من 1/5 لیتر اب میگیره و کل ماشینم که بشورم باز مقداری اب داره بعدشم اگه تموم بشه در عرض 1 دقیقه شما باز میتونی 1.5 لیتر اب بریزی و از بخارش استفاده کنی یه مزیتم داره اینکه سرهای مختلف داره و میشه همه جارو برق بندازی از رینگ بگیر تا موتور و..... خیلی هم کوچیک وسبک هست
امیر مسعود عزیز می تونی زحمت بکشی چندتا عکس از این بخارشویی که داری استفاده می کنی آپ کنی؟
Next Destination
کاربران زیر از Kharazi بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 07-21-2012
امیر مسعود آواتار ها

خدمت شما جناب خرازی ببخشید چون دوربین نداشتم عکسها رو از اینترنت براتون اپلود کردم به همراه مشخصات فقط من تو پست قبلی اشتباه تایپی داشتم مخزن ابش 2.7 لیتر من نوشتم 1.5

بخارشوی مولتی وپوری Multivapori کنوود Kenwood مدل SC850 با توان 2000 وات و ظرفیت 2.7 لیتر
دستگاه بخارشوی چند منظوره کن وود به همراه چندین قطعه و سری مختلف جهت شستشو و تمیز کاری بسیاری از سطوح طراحی شده . دستگاه از نظر ظرفیت مخزن آب ،نمایشگر درجه فشار بخار و امکان تنظیم میزان بخار متمایز از دیگر مدلها می باشد .
برای نگهداری راحت تر لوازم همراه دستگاه یک ساک دستی در دستگاه قرار داده شده است . ضمنا در پشت دستگاه بخشی برای جمع کردن و نگهداری سیم برق متصل به آن تعبیه شده است .چرخهای کف دستگاه به حمل و جابجایی آن در زمان استفاده کمک می کند.
از کاربردهای دستگاه بخارشو کنوود می توان به موارد زیر اشاره کرد :
سری مخصوص شیشه شور جهت تمیزی شیشه و آیینه ها استفاده می شود. ضمنا از آن می توان در تمیز کردن اتاقک دوش در حمام بهره برد.
با استفاده از لوله های رابط قادر خواهید بود به راحتی قسمت های مرتفع و دور از دسترس همانند پنجره ها و درهای بلند را تمیز کنید.
برس زمین شور ابزاری است که به همراه لوله ها ی رابط مورد استفاده قرار می گیرد و مجهز به گیره ای است که پارچه تمیز کاری کف به آن متصل می شود . پارچه پس از استفاده قابل جدا شدن ، شستشو و استفاده مجدد است .
سری قلاب شکل برای تمیز کاری مکانهایی که دسترسی ندارند مورداستفاده قرار می گیرد . به کمک آن می توان مکانهایی را همچون داخل پره های رادیاتور ، کرکره و سرویس های بهداشتی ، تمیز نمود .
برس پارچه شور : به وسیله این برس قادر خواهید بود بخش های موضعی از مبل و صندلی را تمیز کنید ضمنا جهت بخار دادن و برطرف کردن چروک پارچه و پرده نیز استفاده می شود .
برس گرد : برای تمیز کردن جرم های سخت و چربی ها از روی سطوح و اجاق گاز مورد استفاده قرار می گیرد.
دستگاه بخارشوی کنوود مدل 850 با توجه به مخزن بزرگ آب مناسب تمیز کاری و استفاده در محل های بزرگ می باشد .
ایمنی بخارشوی کنوود Kenwood SC850 توسط یک ترموفیوز ، یک ترموستات محدود کننده دما و یک درپوش ایمنی مجهز شده است که ساختار آن با قوانین لوازم خانگی اتحادیه اروپا سازگار است.

ویرایش توسط امیر مسعود : 07-21-2012 در ساعت 11:53 AM
11 کاربر زیر از امیر مسعود گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-21-2012
Kharazi آواتار ها
Kharazi Kharazi آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-3067
اتومبیل: Renault Logan E2 LP - White
سپاس از دیگران: 2,216
1,022 بار در 385 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
خدمت شما جناب خرازی ببخشید چون دوربین نداشتم عکسها رو از اینترنت براتون اپلود کردم به همراه مشخصات فقط من تو پست قبلی اشتباه تایپی داشتم مخزن ابش 2.7 لیتر من نوشتم 1.5
امیر مسعود عزیز
آقا متشکرم بابت پاسخ سریعی که دادین، فقط خواستم زحمت رو تکمیل کرده باشم و از قیمت و مدت زمانی که تهیه کردین و دارین ازش استفاده می کنین سوال کنم.
پیشاپیش متشکرم
Next Destination
2 کاربر زیر از Kharazi گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-21-2012
سالار آواتار ها
سالار سالار آنلاین نیست.
سرعت : 50 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-3752
اتومبیل: تندر نود E2
سپاس از دیگران: 838
979 بار در 286 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض بخار شوی دیگر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Kharazi نمایش پست ها
امیر مسعود عزیز
آقا متشکرم بابت پاسخ سریعی که دادین، فقط خواستم زحمت رو تکمیل کرده باشم و از قیمت و مدت زمانی که تهیه کردین و دارین ازش استفاده می کنین سوال کنم.
پیشاپیش متشکرم
سلام جناب خرازی عزیز

بنده یک مدل بخار شو برای سالار گرفتم که نیم لیتریه و تقریبا تمام نیازهای ماشین رو راه میندازه طبعیتا به کارامدی مدل اقا امیر مسعود نیست ولی چیز بسیار شیک و جمع و جوریه سعی میکنم بعداظهر ی عکس ازش بگیرم بذارم قیمتش هم بسیار بصرفه هست
انشاءاله بعداظهر عکسش رو اپ میکنم

5 کاربر زیر از سالار گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-21-2012
امیر مسعود آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Kharazi نمایش پست ها
امیر مسعود عزیز
پیشاپیش متشکرم
خواهش میکنم اقا مهدی من 2 سالی هست دارم استفاده میکنم ازش و به قیمت420 هزار تومن خریدم الان نمیدونم چند شده
3 کاربر زیر از امیر مسعود گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-21-2012
MAHDI-TONDAR آواتار ها
MAHDI-TONDAR MAHDI-TONDAR آنلاین نیست.
مدیرتیونینگ و آپشن های تندر 90

کد عضویت آکو: ACO-569
اتومبیل: تندر90 e1+cp
سپاس از دیگران: 7,334
7,949 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است
MAHDI-TONDAR به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض بخاز شویی و کارواش خانگی

نقل قول:
خواهش میکنم اقا مهدی من 2 سالی هست دارم استفاده میکنم ازش و به قیمت420 هزار تومن خریدم الان نمیدونم چند شده

سلام مسعود جان

حالا که بحث این کارواش های خونگی و بخار شویی که شما ازش استفاده میکنید به میون کشیده شد، یه سئوال برای بنده نیز ایجاد شده .
خواستم بدونم این بخار شویی که شما برای تمییز کردن موتور خودرو استفاده میکنید همین بخاطر شویی های معمولی که در منزل استفاده میشه هست یا کلاً فرق میکنه .( منظور بخارشویی و جارو برقی)
ظاهراً که فرقی با هم ندارند ولی از نظر قدرت و کارایی نمیدونم فرقی وجود داره یا خیر.
ممنونم میشم راهنمایی بفرمائید .

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

کاربران زیر از MAHDI-TONDAR بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 07-21-2012
امیر مسعود آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MAHDI-TONDAR نمایش پست ها
سلام مسعود جان

حالا که بحث این کارواش های خونگی و بخار شویی که شما ازش استفاده میکنید به میون کشیده شد، یه سئوال برای بنده نیز ایجاد شده .
خواستم بدونم این بخار شویی که شما برای تمییز کردن موتور خودرو استفاده میکنید همین بخاطر شویی های معمولی که در منزل استفاده میشه هست یا کلاً فرق میکنه .( منظور بخارشویی و جارو برقی)
ظاهراً که فرقی با هم ندارند ولی از نظر قدرت و کارایی نمیدونم فرقی وجود داره یا خیر.
ممنونم میشم راهنمایی بفرمائید .
با عرض سلام خدمت اقا مهدی عزیز والا اقا مهدی این مدلی که من گرفتم مدل خونگی هست ولی چون مخزن بزرگی داره و همچنین قدرت بالایی داره با کارواش های بخار که استفاده میشه تفاوتی نداره و خیلی راحت کار شما رو راه میندازه ولی همین بخار شورهای خانگی انواع زیادی داره که خیلی از اونها اصلا کیفیت خوبی ندارند و به جای اینکه بخار خشک بیرون بدهند بخار رو با اب بیرون میدهند و دوم اینکه مخزن ابشون کوچیک هست و شما مجبور میشید تند تند اب بریزید ولی این مدل که من دارم شما یک منزل 200 متری رو از نظر کف در نظر بگیرید با یک مخزن اب تمیز میکنه در ضمن بخار خیلی قوی وخشکی داره پس لکه های اب از خودش جا نمیزاره همچنین شما میتونید مقدار و شدت بخار رو خودتون تعیین کنید که این خودش یک حسن هست در ضمن موتور ماشین بدنه رینگ و هر جای دیگه از ماشین رو به راحتی تمیز میکنه و برق میاندازه این قسمت دیگه شد تبلیغات لوازم خونگی

ویرایش توسط امیر مسعود : 07-21-2012 در ساعت 08:24 PM
4 کاربر زیر از امیر مسعود گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-22-2012
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,141
5,832 بار در 1,939 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام

نقل قول:
مسعود جان گرامی
بنده قیمت گرفتم الان هم تقریبا همون قیمت هست و حدود ۴۱۴ هزار تومان بفروش میرسه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
3 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-22-2012
سالار آواتار ها
سالار سالار آنلاین نیست.
سرعت : 50 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-3752
اتومبیل: تندر نود E2
سپاس از دیگران: 838
979 بار در 286 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض یک بخار شو!

سلام خدمت جناب خرازی عزیز و سایر دوستان

طبق قولم عکسهای بخار شو رو قرار دادم . قیمت این بخار شو الان در بازار فکر کنم بین 60 تا 70 تومن باشه. سبک و در عین حال قوی عمل میکنه. پرتابش بوسیله ی شاسی رو دسته با قدرت انجام میشه نیم لیتر آب جا میگیره ..
من خودم ی نیم لیتر برای موتور شویی استفاده میکنم ( البته با وسواس ) و براحتی برای داخل کابین هم جواب میده
خود دستگاه :
www.ACOforum.org - Logan Tuning

متعلقاتش
www.ACOforum.org - Logan Tuning

البته بازم میگم اون بخار شوی 500 هزار تومنی کجا و این کجا ولی من خودم با اینکه از اون بخار شوهای بزرگ هم تو خونه دارم اما این رو برای سالار ترجیح میدم
موفق باشین

5 کاربر زیر از سالار گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش