آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی آکوپارت و محصولات آن ACO Products > آپشنهای تندر 90 ساخت آکو - لوازم آپشن لوگان آکوپارت > آموزش نصب آپشنهای تندر > نصب آپشنهای آکو

Notices

نصب آپشنهای آکو در این تالار به بحث و بررسی و آموزش نصب آپشنهای تولید شده توسط اکو می پردازیم

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-14-2011
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,239
6,015 بار در 1,983 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام
پیش فرض آموزش نصب پارکابی کروم و کاور کرومی شاسی دربها تندر 90 - L90 - لوگان (Logan) پاركابي تندر

هشدار : این محصول توسط آکو در سازمان مالکیت های صنعتی به ثبت رسیده لذا هر گونه تقلید و یا کپی پیگرد قانونی دارد.

نام محصول: پارکابی کروم و کاور کرومی شاسی دربها مربوط به اتومبیل تندر 90 (رنو لوگان)
کد فنی آکو : P / N : 117
محصول شرکت آکو

www.ACOforum.org - Logan Tuning

توضیحات : این محصول با نصب بر روی رکابهای اتومبیل مانع آسیب رسیدن به رکابها، خصوصا در هنگام سوار و پیاده شدن سرنشینان به اتومبیل می گردد. آکو با طراحی ویژه و منحصر به فرد در خصوص زیبا و شکیل تر دیده شدن این آپشن جدید سعی نموده تا نظر مشکل پسندان را نیز به سوی این آپشن جلب نماید، ضمن اینکه پارکابی کروم و کاور کرومی شاسی دربها را به مدت 5 سال در مقابل هرگونه زنگ زدگی و تغییر فرم ظاهر گارانتی (آکو گلد گارانتی) می نماید. آکو کاور کرومی شاسی دربها را به خریداران پارکابی کروم تندر ساخت آکوپارت اهدا نموده و در ارزیابی و تعیین قیمت این محصول زیبا جهت عرضه به بازار هزینه های تولید و بسته بندی کاور کرومی شاسی دربها را در نظر نگرفته است.
قیمت اورجنیال این محصول بالغ بر 30 یورو می باشد، که با احتساب هزینه های پست DHL و مالیات ارزش افزوده و عوارض گمرکی قیمت نهایی آن به بیش از 60 هزار تومان خواهد رسید.

قیمت کالا در سراسر کشور بسته به بعد مسافت از مرکز استان (محل استقرار نمایندگی آکو)، حداکثر 18000 تومان
◄ هشدار ... !
بر اساس گزارش هموطنان از اقصی نقاط کشور، اخیرا برخی از فروشندگان لوازم یدکی اقدام به فروش اجناس متفرقه، نامرغوب و غیر استاندارد با نام آکو می نمایند. لذا مقتضی است خریداران در هنگام خرید محصولات آکو به موارد ذیل توجه لازم را مبذول فرمایند:

نام و لوگوی برجسته شرکت آکوپارت در پشت تمامی محصولات
شماره و کد فنی آکو که بر روی محصولات به وضوح حک گردیده
مراجعه به پایگاه اینترنتی آکو پارت و مشاهده تصویر محصول
بسته بندی متحد الشکل با نمایش تصویر سایر محصولات

آکو هیچ گونه تعهدی در قبال محصولاتی که با نام آکو به خریداران عرضه میشود، ندارد و مسئولیتهای قانونی آن با فروشندگان است.

ویرایش توسط Saeed : 08-14-2011 در ساعت 01:28 PM
6 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 08-14-2011
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.

Saeed به MSN ارسال پیام

پارکابی کروم و کاور کرومی شاسی دربها , نصب بسیار آسانی دارد و نیاز به توضیحات زیاد یا مراحل پیچیده نصب ندارد و فقط چند نکته در مورد نصب باید رعایت نمایید که تا محصول به خوبی روی کار بنشیند.

ابتدا هر گرونه پارکابی قبلی را از محل نصب باز کرده و جای آنرا با پنبه و الکل به خوبی تمیز می نماییم. دقت کنید که اگر قبلا پارکابی نصب نموده اید , بعد از برداشت پارکابی قبلی مقداری چسب دو طرفه بر روی رکاب باقی می ماند که با صبر و حوصله باید تمامی این چسبها را از روی رکاب بردارید. این قسمت مهمترین مرحله کار است. که ممکن است حتی حدود نیم ساعت به طول بکشد.

اگر چسب 2 طرفه قبلی سفت و محکم به رکاب چسبیده و پاک نمیشه میتوانید از تینر 10,000 فوری روغنی استفاده کنید و چسب دو طرفه را حل کنید.

قبل از نصب بدون اینکه پوشش چسب دو طرفه پشت پارکابی را بردارید , چندین بار پارکابی را بر روی رکاب قرار دهید و محل نصب و قرا گرفتن تقریبی پارکابی را به خاطر بسپارید.
سعی کنید که پارکابی را در وسطی ترین قسمت رکاب قرار دهید و از گوشه های شیبدار رکاب فاصله داشته باشد تا پارکابی به خوبی بر روی رکاب بنشیند.

به علت اینکه وسواس زیاد دارم تا یه محصول درست سر جای خودش قرار بگیره بوسیله چسب دو طرفه, جاهایی از پشت پارکابی که جای خالی داشت رو با چسب دو طرفه پر کردم. همانند شکل زیر:

بعد از تمام شدن مراحل نصب پوشش پلاستیکی محافظ روی پارکابی را بردارید.

به علت اینکه مراحل نصب را در پارکینگ انجام دادم عکسها زیاد واضح نیست
در اسرع وقت در فضای بازعکس جدید با کیفیت تهیه کرده و در فروم قرار خواهم داد.

ویرایش توسط Saeed : 08-14-2011 در ساعت 01:28 PM
11 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-14-2011
MAHDI-TONDAR آواتار ها
MAHDI-TONDAR MAHDI-TONDAR آنلاین نیست.
مدیرتیونینگ و آپشن های تندر 90

کد عضویت آکو: ACO-569
اتومبیل: تندر90 e1+cp
سپاس از دیگران: 7,486
8,101 بار در 2,955 پست سپاسگزاری شده است
MAHDI-TONDAR به Yahoo ارسال پیام

سلام سعید جان
مرسی بایت زحمت این آموزش کامل و درست شما
دررمورد نصب این پارکابی ها و کاور کرومی شاسی دربها چند نکنه که بنده در هنگام نصب این قطعه برروی ماشین یکی از دوستان خودم کسب نمودم خدمت شما دوستان عرض می نمایم .
نکته اول اینکه : همانطور که آقا سعید اشاره نمودن جاهای خالی پشت کاور رو حتماً جهت محکم کاری و شل نشدن بخصوص کسانی مثل بنده که در مناطق شمالی و پر باران زندگی میکنن با مقداری چسب دو طرف بپوشانند.هرچند که کیفیت اون چسب اصلی آکو بسیار بالا و خوبه .
نکته دوم اینکه : کیفیت و قیمت این پارکاربی های تولید آکو جداً و بدون اغراق عرض کنم بسیار خوب و عالیه .
من خودم حدود یه سال و نیم قبل این پارکابی رو تهیه کرده بودم و برروی ماشینم نصب نمودم ولی اصلاً قابل قیاس با پارکابی های تولیدی آکو نمی باشه و حتماً در اولین فرصت این پارکاربی ها آکو رو تهیه و نصب خواهم کرد ، راستش خیلی دلمو برده این پارکابی های کروم آکو .
نکته سوم اینکه ؛ در مورد نصب کاور کرومی شاسی دربها حواستون به چسبهای نازک برای چسباندن این کاور برروی شاسی دربها باشه چون بخاطر ناز بودن اون اصلاً فکر نمیکنید که چسبش دو طرفه باشه ، راستش من خودم هنگامی که داشتم این کاور رو نصب میکردم برام عجیب بود که چطور این چسب رو باید به دو طرف بچسبونم ، خلاصه با کلی کلنجار رفتن و تا حدوی هم سر کار گذاشتن آکو ما رو بااین چسب ها متوجه شدم که یه لایه خیلی نازک از دو طرف پشت و رو باید برداشته شود تا کاور و شاسی بهم بچسب ( با یه چاقو آروم از بغل مقداری از اون لایه رو بیارید بالا و بعد کلش رو در آرید )
خلاصه تجربه خوبی بود این شاسی برای ما ، شما دوستان حواستون به چسب این کاور باشه حتماً .
یه مطلب دیگه ای که خواستم عرض کنم:
آقا سعید بنظر شما پارکابی درب عقب رو اگه کمی بسمت جلو می آوردید بطوری که پارکابی در وسط قاب زیرین درب عقب قرار بگیره بهتر نبود ؟( عکس سوم رو ملاحظه بفرمائید )

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

ویرایش توسط MAHDI-TONDAR : 08-15-2011 در ساعت 10:20 AM
6 کاربر زیر از MAHDI-TONDAR گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-14-2011
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.

Saeed به MSN ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MAHDI-TONDAR نمایش پست ها
سلام سعید جان
مرسی بایت زحمت این آموزش کامل و درست شما
دررمورد نصب این پارکابی ها و کاور کرومی شاسی دربها چند نکنه که بنده در هنگام نصب این قطعه براروی ماشین یکی از دوستان خودم کسب نمودم خدمت شما دوستان عرض می نمایم .
نکته اول اینکه : همانطور که آقا سعید اشاره نمودن جاهای خالی پشت کاور رو حتماً جهت محکم کاری و شل نشدن بخصوص کسانی مثل بنده که در مناطق شمالی و پر باران زندگی میکنن با مقداری چسب دو طرف بپوشانند.هرچند که کیفیت اون چسب اصلی آکو بسیار بالا و خوبه .
نکته دوم اینکه : کیفیت و قیمت این پارکاربی های تولید آکو جداً و سوای اغراق عرض کنم بسیار خوب و عالیه .
من خودم حدود یه سال و نیم قبل این پارکابی رو تهیه کرده بودم و برروی ماشینم نصب نمودم ولی اصلاً قابل قیاس با پارکابی های تولیدی آکو نمی باشه و حتماً در اولین فرصت این پارکاربی ها آکو رو تهیه و نصب خواهم کرد ، راستش خیلی دلمو برده این پارکابی های کروم آکو .
نکته سوم اینکه ؛ در مورد نصب کاور کرومی شاسی دربها حواستون به چسبهای نازک برای چسباندن این کاور برروی شاسی دربها باشه چون بخاطر ناز بودن اون اصلاً فکر نمیکنید که چسبش دو طرفه باشه ، راستش من خودم هنگامی که داشتم این کاور رو نصب میکردم برام عجیب بود که چطور این چسب رو باید به دو طرف بچسبونم ، خلاصه با کلی کلنجار رفتن و تا حدوی هم سر کار گذاشتن آکو ما رو بااین چسب ها متوجه شدم که یه لایه خیلی نازک از دو طرف پشت و رو باید برداشته شود تا کاور و شاسی بهم بچسب ( با یه چاقو آروم از بغل مقداری از اون لایه رو بیارید بالا و بعد کلش رو در آرید )
خلاصه تجربه خوبی بود این شاسی برای ما ، شما دوستان حواستون به چسب این کاور باشه حتماً .
یه مطلب دیگه ای که خواستم عرض کنم:
آقا سعید بنظر شما پارکابی درب عقب رو اگه کمی بسمت جلو می آوردید بطوری که پارکابی در وسط قاب زیرین درب عقب قرار بگیره بهتر نبود ؟( عکس سوم رو ملاحظه بفرمائید )
سلام آقا مهدی
ممنون از توضیحاتتون
در مورد چسب دو طرفه کاور کرومی شاسی دربها ،باز هم به علت حساسیتی که دارم از چسی دو طرفه موجود در بازار که کلفتی بیشتری هم دارد استفاده کردم. و از چسبهای دو طرفه موجود در بسته بندی آکو به عنوان الگو استفاده کردم.
در مورد پارکابی درب عقب (عکس سوم) همانطور که قبلا هم گفتم تا جایی که میشد از چسباندن بر روی قسمت شیبدار پرهیز نمودم و تا جایی که تونیتن سعی کردم بر روی سطح صاف پارکابی بچسبونم.
احتمال اینکه پا به رکاب بخوره در این قسمت بیشتر هست.
3 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-14-2011
MAHDI-TONDAR آواتار ها
MAHDI-TONDAR MAHDI-TONDAR آنلاین نیست.
مدیرتیونینگ و آپشن های تندر 90

کد عضویت آکو: ACO-569
اتومبیل: تندر90 e1+cp
سپاس از دیگران: 7,486
8,101 بار در 2,955 پست سپاسگزاری شده است
MAHDI-TONDAR به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeed نمایش پست ها
سلام آقا مهدی
ممنون از توضیحاتتون
در مورد چسب دو طرفه کاور کرومی شاسی دربها ،باز هم به علت حساسیتی که دارم از چسی دو طرفه موجود در بازار که کلفتی بیشتری هم دارد استفاده کردم. و از چسبهای دو طرفه موجود در بسته بندی آکو به عنوان الگو استفاده کردم.
در مورد پارکابی درب عقب (عکس سوم) همانطور که قبلا هم گفتم تا جایی که میشد از چسباندن بر روی قسمت شیبدار پرهیز نمودم و تا جایی که تونیتن سعی کردم بر روی سطح صاف پارکابی بچسبونم.
احتمال اینکه پا به رکاب بخوره در این قسمت بیشتر هست.
با سلام مجدد خدمت شما آقا سعید عزیز و بزرگوار
خواهش می کنم
در مورد نازک بودن چسب کاور شاسی من فکر کنم علت این کار این بود که فاصله بین کاور و شاسی دربها به حداقل برسه و کاور قشنگ و کامل شاسی رو بپوشونه و احساسم اینه که اگه از چسبهای دو طرفه کلفت استفاده بشه کاور بخوبی و کامل برروی شاسی نمیشینه و اون زیبایی خاص خودشون نداره
البته جنابعالی که از این چسب دوطرف معمولی و کلفت استفاده کردید باید بفرمائید ولی من که از چسب اصلی و نازک استفاده کردم بسیار ازش راضی بودم و بنوعی نتیجه کار دلخواه خودم شد.البته به خورده باز کردن این چسبها درد سر داره ولی در کل می ارزه .

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

2 کاربر زیر از MAHDI-TONDAR گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-15-2011
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.

Saeed به MSN ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MAHDI-TONDAR نمایش پست ها
با سلام مجدد خدمت شما آقا سعید عزیز و بزرگوار
خواهش می کنم
در مورد نازک بودن چسب کاور شاسی من فکر کنم علت این کار این بود که فاصله بین کاور و شاسی دربها به حداقل برسه و کاور قشنگ و کامل شاسی رو بپوشونه و احساسم اینه که اگه از چسبهای دو طرفه کلفت استفاده بشه کاور بخوبی و کامل برروی شاسی نمیشینه و اون زیبایی خاص خودشون نداره
البته جنابعالی که از این چسب دوطرف معمولی و کلفت استفاده کردید باید بفرمائید ولی من که از چسب اصلی و نازک استفاده کردم بسیار ازش راضی بودم و بنوعی نتیجه کار دلخواه خودم شد.البته به خورده باز کردن این چسبها درد سر داره ولی در کل می ارزه .
سلام مجدد خدمت دوست عزیز و گرامی جناب باقریان
در مورد چسب 2 طرفه همراه محصول بنده اول کاور کرومی را باهمان چسب نصب کردم و احساس کردم که کمی لق میزنه و ممکنه ایجاد سروصدا کنه. به دلیل اینکه روی صدا خیلی حساسم ترجیح دادم تا باز کنم و دوباره با چسب ضخیم تری امتحان کنم , که خدارو شکر نتیجه رضایت بخش بود.

یه مورد که فراموش کرده بودم خدمت دوستان بگم اینه که به دلیل اینکه تو جابجایی و توزیع کالا از خش برداشتن احتمالی پارکابی کروم جلوگیری بشه یه روکش پلاستیکی نازک سفید رنگ بر روی پارکابی تعبیه شده که بعد از نصب باید جداش کنید. نکته ای که باید به اون توجه کنید میتونید پوشش پلاستیکی دور نوشته LOGAN رو جدا کنید یا اینکه داخل نوشته رو هم باز کنید.
من به شخصه دوست دارم تا کامل پوشش رو باز کنم ولی برای مشاهده دوستان نوشته درون کلمه LOGAN یک جفت از پارکابی هارو باز نکردم و عکسهاشو براتون قرار دادم . میتونید تفاوتش رو در عسکهای شماره 5 و 6 مشاهده نمایید.
با سپاس
3 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-15-2011
Mehran Renault آواتار ها
Mehran Renault Mehran Renault آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-1908
اتومبیل: رنو لوگان
سپاس از دیگران: 2,088
916 بار در 291 پست سپاسگزاری شده است

سلام
براي لوگان هايي كه فول هستند و در هاي جلو خودشون پاركابي دارند اين محصول بهشون مي خوره يا بايد پاركابي فابريك رو كند و پاركابي اكو جايگزين كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2 کاربر زیر از Mehran Renault گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-15-2011
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.

Saeed به MSN ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehran Renault نمایش پست ها
سلام
براي لوگان هايي كه فول هستند و در هاي جلو خودشون پاركابي دارند اين محصول بهشون مي خوره يا بايد پاركابي فابريك رو كند و پاركابي اكو جايگزين كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام آقا مهران
این مورد که فرمودید برای من تازگی داشت. متشین بنده هم فول هست ولی همچین چيزی که فرمودید ندیدم تا حالا.
لطفا یه عکس ازش بگذارید تا ببینیم منظورتون چیه.
البته یه برچسب پلاستیکی از روز اول تو رکاب چسبونده بودن، فکر نکنم منظورتون اون بوده باشه درسته ؟
در هر حال اگر لطف کنید و عکسی از اوت قسمت بگیرید و در این تاپیک قرار بدهید ، بهتر متوجه منظورتون خواهم شد.
کاربران زیر از Saeed بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 08-16-2011
Mehran Renault آواتار ها
Mehran Renault Mehran Renault آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-1908
اتومبیل: رنو لوگان
سپاس از دیگران: 2,088
916 بار در 291 پست سپاسگزاری شده است

منظورم اين پاركابي فابريك هست

براي نصب پاركابي آكو ايا اين يكي بايد برداشته بشه
کاربران زیر از Mehran Renault بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 08-16-2011
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.

Saeed به MSN ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehran Renault نمایش پست ها
منظورم اين پاركابي فابريك هست

براي نصب پاركابي آكو ايا اين يكي بايد برداشته بشه
سلام مهران جان
پارکابی قبلی که حدود ۱ سال پیش نصب کرده بودم را روی همین پارکابی پلاستییکی نصب کرده بودم و برای مدت ۱ سال هم هیچ مشکلی نداشت ولی زمانی قصد برداشتن پارکابی قبلی رو داشتم بوسیله کندن همین پارکابی پلاستیکی ، پارکابی قبلی رو باز کردم و به نظرم این پارکابی جدید آکو که بسیار با کیفیت و شیک هست و به قول معروف عمری هست را مستقیما روی رکاب چسباندم و این پارکابی که شما در تصویر نشان دادید را کاملا باز کردم.
توضیه میکنم که پارکابی کروم آکویی را مستقیما بر روی رکاب نصب نمایید و همانطور که میدانیم چسبهای دو طرفه بر روی فلز بسیار بهتر از روی پلاستیک می چسبد.
2 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش