آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد


آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)


فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور


بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی - قوانین و تازه های سایت > اخبار سایت و قوانین عضویت و فعالیت و مشکلات کاربری اعضا > اخبار سایت,قوانین, پیشنهاد و انتقادات

Notices

اخبار سایت,قوانین, پیشنهاد و انتقادات در این بخش مرامنامه , اخبار سایت , قوانین مصوب و تاپیکهای انتقاد و پیشنهادات کاربران سایت تجمیع شده است .

موضوع بسته شد
 
ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
  #1  
قدیمی 03-07-2010
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم
 
تاریخ عضویت: Nov 2009
کد عضویت آکو: اختصاصی
محل سکونت: IRAN
نوشته ها: 1,825
سپاس از دیگران: 1,195
6,191 بار در 1,283 پست سپاسگزاری شده است
ACO به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض تدوین و تصویب آیین نامه و قوانین جدید عضویت و فعالیت در سایت آکوفروم

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و درود به ارواح پاک و مقدس شهیدان انقلاب اسلامی ایران و عرض خیر مقدم حضور تمامی هموطنان ارجمندی که با عضویت در سایت آکوپارت به خانواده بزرگ آکو ملحق می شوند.
از آنجا که هرگونه گردهمایی منجر به ایجاد جامعه ای کوچک و یا بزرگ می گردد لازمه برقراری و حفظ روابطی دوستانه و صمیمی مستلزم رعایت قوانینی است که ثبات و موجودیت آن را مستحکم می سازد.
از این رو آکو با تشکیل تالارهای گفتمان آکوپارت و وضع قوانینی پس از موافقت با اعطای عضویت به یکایک دوستداران شرکت در این تالارها دو موضوع بسیار مهم را از حیث برخورداری یکسان تمامی اعضای خانواده خویش (آکو) از تسهیلات و امکانات موجود در سایت از یکسو و اجتناب از پرداختن به مطالبی که خارج از حیطه موضوعی برقراری تالارهای گفتمان آکو است را از سوی دیگر و بطور جدی و بدون کوچکترین اغماض و لحاظ نمودن ملاحظه ای تعقیب می نماید.
ضمن اینکه اساساً راه اندازی تالارهای گفتمان آکو در راستای گسترش معرفی و اطلاع رسانی از فعالیت هایی است که این مجموعه بزرگ در نیل به اهداف متعالی خود در نظر دارد لذا وضع قوانینی که رعایت آن موجبات ثباتی قویتر وحسن آوازه ای کشوری را نیز برای آکو به ارمغان می آورد را بطور جدی مدنظر قرار می دهد.
ضمن تقدیر از پیوستن جنابعالی به خانواده بزرگ آکو، مقتضی است با رعایت کامل قوانینی که مشروح آن به شرح ذیل است ما را در خصوص ارائه خدمتی شایسته ترغیب نمایید.
امید است با بهره برداری مطلوب از موضوعات، مقالات و سایر مطالبی که در تالارهای سایت درج شده و عموماً دارای منابعی معتبر می باشد سهم کوچکی را در خصوص ارتقای سطح علمی و تجربی شما ایفا نماییم.
.................................................. .......... مدیریت روابط عمومی آکو


1. اعتقاد و احترام به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.
2. احتراماً عضویت در آکو اختیاری لذا بهره برداری از امکانات سایت با رعایت دقیق قوانین آن امکان پذیر است.
3. تمامی کاربرانی که مایل به بهره برداری و شرکت در آکوفروم می باشند می بایست ابتدا با عضویت در سایت آکو پارت، کد عضویت و کد کاربری دریافت نمایند.
4. بر اساس نحوه عملکرد کاربران در سایت نوع کاربری ایشان پس از تایید مدیران آکوفروم ارتقا می یابد.
5. تمامی مطالب و یا موضوعات و مقالاتی که توسط کاربران در سایت درج و منتشر می شود ضمن ذکر منبع آن می بایست دارای منابعی معتبر باشد.
6. هرگونه اظهار نظری در خصوص مطالب و یا موضوعات ایجاد شده توسط سایر اعضا می بایست فارغ از رویارویی و با بکارگیری ادبیاتی در شان جامعه ای مدنی باشد.
7. انعکاس هرگونه تجربیات شخصی در خصوص محصولات آکو می بایست با لحاظ نمودن حفظ حریم تجاری، کیفی و ثبات کشوری آکو صورت پذیرد. از این رو کاربران ابتدا می بایست امور مربوط به محصولات ساخته و طراحی شده توسط آکو را از طریق ارسال نامه ای خصوصی به مدیران و یا گزارشی به صندوق صوتی مدیریت روابط عمومی آکو فروم تعقیب نمایند (از هر حیث).
8. هرگونه اظهار نظری در مورد محصولاتی که آکو در شرف طراحی و یا تولید آن می باشد و هنوز به بازار عرضه نکرده خلاف مقررات عضویت در آکو تلقی می گردد.
9. آکو هرگونه رویارویی با مدیران و یا نمایندگان کشوری خود را تقبیح می نماید.
10. چنانچه اختلاف نظری از حیث عملکرد و نحوه رفتار با سایر اعضا صورت پذیرد، منشا رسیدگی به آن مدیریت روابط عمومی آکوفروم می باشد.
11. از آنجا که تالارهای گفتمان آکو به نوعی سایت رسمی ارتباطات مردمی آکوپارت تلقی می شود، کاربران ( اعضای خانواده آکو) می بایست از درج هرگونه موضوعات، مقالات و نمایش تصاویری که موجبات نزول شئون آکو را فراهم می نماید و یا در مغایرت مستقیم و غیرمستقیم با مبانی اجتماعی و قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی است جداً پرهیز نمایند.
12. نمایش تصاویری که دارای مضمونی غیراخلاقی و یا به دور از حدود و عرف اجتماعی است و نیز حتی تصاویری که فرد و یا افرادی را بطور مستقیم و غیر مستقیم بعنوان سوژه نشان می دهد مجاز نمی باشد.
13. آپلود نمودن کلیه فایلها اعم از تصاویر و دیگر فایلهای پیوستی در سایت فقط می بایست از طریق آپلود سنتر آکو پارت صورت پذیرد، لذا آپلود نمودن هر گونه فایلی که در نشانی مذکور آپلود نشده منجر به حذف آن از سایت و جزء تخلفات کاربری محسوب شده و کاربر مشمول ماده 20 موضوع قوانین آکو فروم خواهد شد.
14. عواقب قانونی نمایش تصاویر ، موضوعات و کلیه مطالبی که توسط اعضا در سایت ایجاد می شود بعهده خود ایشان است.
15. تالارهای گفتمان آکو در راستای حمایت از تولیدات آکو و برقراری ارتباطی مستمر و مستقیم با مصرف کنندگان نهایی محصولات آکوپارت برنامه ریزی و پشتیبانی می شود. لذا از شکل ماهیت و نحوه عملکرد با سایر تالارهای گفتمان موجود در اینترنت دارای تفاوت های بنیادین است و از آنجا که در سایر فروم های ایرانی همواره مخاطبین سایر اعضا و کاربران می باشند و عموماً مسائل مطروحه بدون حصول نتیجه ای مشخص و یا پاسخگویی مسئولین سایت رها می شود، آکو خود را در چهار چوب سوالات فنی و یا تجربی اعضا ملزم می داند و از پاسخگویی به سوالاتی که مبهم، مخدوش و یا اثبات آن مسجل نشده خودداری خواهد نمود.
16. مطالب تکراری و یا درج موضوعاتی یکپارچه و زبان محاورات روزمره که توسط اعضا در پست های متوالی تکرار می شود منجر به ویرایش و یا حتی در صورت صلاحدید توسط مدیران ارشد سایت حذف خواهد شد.
17. سایت های وابسته به سایت کشوری اتوکاپری بطور پیوسته و پیاپی توسط مدیران و کارکنان خودروسازان داخلی مورد بازدید قرار می گیرد لذا درج شعائر و یا هرگونه موضوعی که منجر به تضعیف خودروسازان داخلی شود مجاز نیست.
18. آکو در راستای قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تمامی اهداف و برنامه ریزی های بلند مدتی را تعقیب می نماید که انشاالله منجر به افزودن افتخارات روز افزون ایران اسلامی در راستای حفظ تمامیت ارضی و استقلال همه جانبه صنعت خودرو در ایران قابل تحلیل است. لذا با هرگونه مقایسه غیر منطقی و در ضدیت با دانش و آگاهی متخصصان و فرهیختگان ایرانی را بطور جدی تقبیح می نماید.
19. تالار های گفتمان آکو سایتی کاملاً ایرانی و تجاری است لذا اظهار سلائق گوناگون متعلق به جناح های سیاسی و درج نظرات اصحاب این گونه گرایش ها به هر زبان و یا اشاره ای مجاز نیست.
20. هرگونه برخورد با تخلفات اعضا بدون اطلاع رسانی منجر به مسدود شدن ورود ایشان و فعالیت در سایت خواهد شد که در این خصوص برای بار اول به مدت 7روز و بار دوم 21روز و بار دیگر برای همیشه از ورود ایشان به سایت ممانعت به عمل خواهد آمد.
21. تالارهای گفتمان آکو با توجه به نحوه عملکرد و حضور اعضا در سایت جوایزی نقدی و غیر نقدی را مد نظر دارد که مشروح و شرایط اختصاص آن به ایشان در سایت درج شده و هرگونه تصمیصم گیری در این خصوص توسط مدیران ارشد سایت تالارهای گفتمان آکو اعمال می شود.
22. آکو با توجه به مدارج تحصیلی افراد و اثبات توانایی ایشان در سایت ضمن ارتقای موقعیت این گونه اعضا ممکن است با دعوت نمودن از آنها در خصوص جای گرفتن در کادر سازمانی خود اقدام نماید که در این جهت کاملاً مختار و با توجه به ویژگیهای تجربی، تحصیلی و اخلاقی ایشان اقدام خواهد نمود.
23. تالارهای گفتمان آکو سایتی کاملا تجاری است، لذا مقتضی است تمامی ملاحظات معمول و ملزوم در راستای نحوه بکارگیری ادبیات و نحوه صحیح نگارش در موارد مطروحه اعضاء که در سایت درج می گردد و من بعد برای همگان قابل مشاهده است لحاظ گردد.
24. درج هرگونه مقالات و یا نوشتاری که دارای مضمونی تبلیغاتی باشد، مجاز نیست، لذا اعضاء می بایست با مطرح نمودن موضوعات خود از هر گونه درج نشانی اینترنتی و غیره پرهیز نموده و در غیر اینصورت کاربر مشمول ماده 20 قوانین عضویت در تالارهای گفتمان آکو خواهد شد.
25. چنانچه موضوعات قوانینی بعد از اخذ عضویت آکو توسط مدیران آکو طرح و اعمال شود آکو ضمن اطلاع رسانی به تمامی اعضاء، ایشان را موظف به اعمال قوانین جدید می داند.
26. از عضویت شما سپاسگزاریم، امید است با اعطای عضویت در آکو به جنابعالی گامی شایسته در خصوص اعتلای معرفی آکو و صنعت آپشن خودرو در ایران برداریم.
__________________

---------------------
به نام نکو گر بمیرم رواست ** مرا نام باید که تن مرگ راست
---------------------


10 کاربر زیر از ACO گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60


اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.  #2  
قدیمی 03-07-2010
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم
 
تاریخ عضویت: Nov 2009
کد عضویت آکو: اختصاصی
محل سکونت: IRAN
نوشته ها: 1,825
سپاس از دیگران: 1,195
6,191 بار در 1,283 پست سپاسگزاری شده است
ACO به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض

قوانین قبلی کاربری و عضویت در سایت همچنان باید رعایت بشه .
از کاربران فهیم سایت درخواست میکنم حتما خودشان را ملزم به رعایت این قوانین بدانند.

کاربر گرامي

قوانین ثبت نام در سایت و استفاده از مطالب
با تشکر از اينکه سايت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد. به لحاظ حفظ قانون سايت و همچنين راحتي کاربران اين قوانين وضع شده است ، که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند . در غير اين صورت مسئولين سايت اين حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامي توضيحات و در برخي مواقع اكانت آن کاربر را از سايت حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به پيغامهايي که ممکن است برخي از روزها به هر نحوي به اطلاع كاربران ميرسد دقت فرماييد. اين قوانين بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همكاران سايت ، مديران انجمن ها و... اجرا خواهند شد.. پس از خواندن دقيق اين قوانين گزينه "ضمن مطالعه دقیق اساسنامه ، با همه موارد موافقم" را تيك بزنيد و سپس كليد "ثبت نام" را بفشاريد . شما ميتوانيد براي خواندن قوانين به بخش قوانين سايت نيز مراجعه نماييد.
قانون شماره 1) تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا مدير وجود نخواهد داشت (درخواست و توصیه اکید میکنیم از نامهای مناسب که به راحتی مورد خطاب قرار بگیرند استفاده کنید مانند ترکیب نام کوچک خود با یک عدد یا ... مانند احمد 206 )(در غیر اینصورت نام کاربری شما تایید نمیشود)
قانون شماره 2) کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد
قانون شماره 3) کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغامهاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد. در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر اين موضوع توسط کاربران چه جديد و چه قديم ، برخورد جدي خواهد شد. از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، چطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد. راهنمايي در اين زمينه :‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.
قانون شماره 4) لطفا در هنگام ایجادتاپیک یا مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب راانتخاب نماییدو از مطرح کردن سوالات خود در انجمن های نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.
قانون شماره 5) لطفا" از ارسال تاپیکهای تکراری جدا" خود داری فرمایید. قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده ازگزینه جستجواز عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید.. از نوشتن یک سوال و یا یک نامه درانجمن های مختلف خودداریفرماییید
قانون شماره 6) در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.
قانون شماره 7) در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصي خود ، از تبليغات تجاري (سايت و غير) خودتان و ديگران جدا خودداري نماييد. در صورتي كه سايت شما فعاليت آموزشي و يا فرهنگي دارد با ذكر فعاليت سايت براي شناساندن آن به كاربران ميتوانيد امضا را به سايت خود لينك دهيد البته توجه داشته باشيد كه امضا بايد كوتاه باشد . همچنين در سايت محلي در انجمن ساخته شده است که شما مي توانيد از آن جهت تبليغ سايت و کارهاي خود استفاده نماييد. در صورتي که به غير از اين عمل شود حساب آن کاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد
قانون شماره 8) لطفاً از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جداً خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آنها در اولين فرصت حذف خواهند شد و و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد
قانون شماره 9) مباحث مربوط به Hack (از ديد منفي) و مسائلي که باعث آزار و اذيت ديگران شود اکيداً در سايت ممنوع مي باشد. فقط موارد مثبت مانند Crack برنامه ها و آموزش موارد امنيتي سيستم و مقابله با هكران و مشابه که براي کاربران مفيد واقع شود، مجاز است. در صورتي که غير از اين عمل شود آن اكانت در اولين فرصت حذف خواهد شد
قانون شماره 10) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهاي نامتناسب با سوالتان خودداري نماييد
قانون شماره 11) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد. بدين معني که در صورتي که سوالهاي گوناگوني داريد ، آنها را در چندين ارسال مطرح نماييد و از مطرح کردن تمامي سوالات در يک ارسال خودداري فرماييد .
قانون شماره 12) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان بسيار ابتدايي مي باشد. لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکيداً خودداري فرماييد
قانون شماره 13) لطفاً در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( يا سوال ) شود خودداري فرماييد. در صورتي که بحث خاصي داريد مي توانيد براي خودتان يک بحث عمومي باز کنيد
قانون شماره 14) از نوشتن نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديران حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد
قانون شماره 15) از نوشتن يك سوال و يا يك نامه در انجمنهاي مختلف خودداري كنيد. طبق قانون شماره 10 انجمن مناسب و مربوط به موضوع نامه خود را انتخاب كنيد و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال كنيد.
قانون شماره 16) مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد
قانون شماره 17) براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت
قانون شماره 18) در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.
قانون شماره 19) تغيير نام كاربري فقط توسط مدير سايت مجاز است . چنانچه تمايل به تغيير نام كاربر خود داريد براي مديران ارشد سايت پيغام خصوصي ارسال نماييد و در آن پيغام نام كاربري قبلي ، نام كاربري جديد و آدرس ايميل خود را قيد نماييد
قانون شماره 20) لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمنها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست جلوگيري كنيد كه در اين صورت ، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.
قانون شماره 21) چنانچه تاپيک و يا پيغامي‌ از کاربران توسط مديري در انجمن حذف و يا ويرايش شد در صورت داشتن سوال در اين رابطه و يا خواهان جويا شدن علت موضوع لطفا براي مدير آن انجمن يک پيغام خصوصي‌ ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصي‌ مطرح کنيد تا آن مدير نيز در اينباره شمارا راهنمايي‌ و جواب سوالات شمارا بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در اين رابطه و يا جويا شدن علت موضوع در انجمن هاي عمومي‌ آن ارسال و يا تاپيک زائد سريعا حذف خواهد شد و شما نيز جواب سوال خودرا دريافت نخواهيد کرد.
قانون شماره 22) در صورت ملاحظه هرگونه مسايل خلاف قوانين انجمن از يک کاربر در صورت تمايل آدرس تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا سريعا به موضوع رسيدگي‌ شود، چنانچه کاربري خود بجاي مدير در زمينه اي تصميم گيري و شخصا با کاربر ديگري برخورد کند سريعا ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد
قانون شماره 23) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز، توهين آميز و يا مسايل و مشکلات شخصي‌ در مورد يک کاربر و يا يک مدير در انجمن ها آن ارسال سريعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.
قانون شماره 24) هرگونه تاپيک و ارسال اعتراض آميز و يا انتقاد آميز در رابطه با يک کاربر و يا مدير بدون اخطار قبلي و سريعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد
قانون شماره 25) هرگونه بحثي‌ که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي‌ خود بشود که به نوعي برخلاف قوانين انجمن باشد در صورت تشخيص مديران، در صورت لزوم تاپيک و يا بحث هاي اضافه حذف خواهد شد. بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري کنند. در صورتي‌ که کاربري باعث انحراف تاپيک هاي ارسالي‌ شما شد ميتوانيد لينک تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.
قانون شماره 26) لطفاْ از ارسال پست هاي تكراري خودداري فرماييد. پست هاي تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتي كه كاربر قصد تبليغ و يا نمايش يك مطلب در تمامي انجمن ها را داشته باشد ، تمامي آن ارسالها حذف خواهند شد. چرا كه اين كار باعث اذيت كاربران ديگر مي شود. در صورت تكرار اين عمل از سوي كاربر ، اكانت وي نيز در اولين فرصت حذف خواهد شد
قانون شماره 27) در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌ آنرا براي آن مدير ارسال نمائيد، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي‌ براي مدیریت سایت‌ : ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود. همچنين ميتوانيد از قسمت تماس با ما براي مدير انجمنها ايميل ارسال کنيد
قانون شماره 28) قانون كپي : در صورتي كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايي كه در اين انجمنها ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد
با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.
با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم, به اميد ساعات خوش در هنگام مشاهده اين سايت براي شما.
__________________

---------------------
به نام نکو گر بمیرم رواست ** مرا نام باید که تن مرگ راست
---------------------ویرایش توسط ACO : 06-04-2013 در ساعت 10:54 AM
11 کاربر زیر از ACO گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
  #3  
قدیمی 03-07-2010
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم
 
تاریخ عضویت: Nov 2009
کد عضویت آکو: اختصاصی
محل سکونت: IRAN
نوشته ها: 1,825
سپاس از دیگران: 1,195
6,191 بار در 1,283 پست سپاسگزاری شده است
ACO به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض

این سری از قوانین جدید در هنگام ثبت نام به رویت کاربران خواهد رسید
و لینک این تاپیک برای رویت اخرین قوانین در صفحه ی ثبت نام گنجانده خواهد شد .
.

در زمینه کار با اپلود سنتر که در بالا ذکر شد به زودی به تفصیل یک تاپیک آموزشی خواهیم گذاشت .

از تمام کاربران خواهش میکنم در این زمینه هم رعایت کنند .


-------------------------
ایجاد شد :
آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات
__________________

---------------------
به نام نکو گر بمیرم رواست ** مرا نام باید که تن مرگ راست
---------------------ویرایش توسط ACO : 04-26-2010 در ساعت 04:40 PM
7 کاربر زیر از ACO گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
  #4  
قدیمی 07-16-2010
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم
 
تاریخ عضویت: Nov 2009
کد عضویت آکو: اختصاصی
محل سکونت: IRAN
نوشته ها: 1,825
سپاس از دیگران: 1,195
6,191 بار در 1,283 پست سپاسگزاری شده است
ACO به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض مهم : توضیحات شفاف در خصوص تغییر نام کاربری

مهم : توضیحات شفاف در خصوص تغییر نام کاربری

با سلام وقت بخیر

در پی تکرار انتخاب نام های کاربری غیر مجاز از سوی تعدادی از اعضای گرامی و متاسفانه پافشاری عده ای معدود بر نام انتخابی شان لازم دانستیم تا برای چندمین دفعه قوانین را واضح تر یادآوری نماییم:

1 - نام کاربری باید نامی متعارف باشد . یعنی نامی که در هنگام خطاب کردن شما از جانب دیگر اعضا شخصیت شما را زیر سوال نبرد.

2- نام کاربری باید فاقد هر گونه عدد باشد حتی کد عضویت ( خواهشمندیم از عدد 90 که مربوط به تندر نود هست نیز کمتر استفاده فرمایید)

3- نام کاربری باید فاقد هر گونه حرف اضافه باشد یعنی در انتهای یک نام کامل حرف فارسی یا لاتین قرار نگیرد . نام کامل باشد

3- استفاده از اسامی خودروها اشکالی ندارد

4- استفاده از نام هایی که پیرامون خودرو و خودرو سازی باشند اشکالی ندارد.

5- استفاده از اسامی بانوان ممنوع است

6 - استفاده از نام و نام خانوادگی شما بهترین انتخاب خواهد بود.

7- قبل از انتخاب نام کاربری لطفا حتما در لیست کاربران فروم سرچ فرمایید تا نام تکراری ارائه ندهید

8 - برای اطلاع شما به عرض می رسانیم که مشغول یک پاکسازی عظیم هستیم که فعلا چند درصد آن انجام شده . نام های کاربری اعضای جدید و قدیم در حال بررسی است . به ترتیب به همه ی اعضایی که نام کاربری شان به نوعی تابع قوانین آکو نیست نامه داده خواهد شد . پس از 72 ساعت هم اگر به نامه ترتیب اثر داده نشود( از سوی کاربر مذکور) متاسفانه یوزر ایشان حذف خواهد شد.

9- نکته ی مهم دیگر اینکه تیم مدیریتی فروم آکو در حال یک پاکسازی دیگر نیز هست . تمام کاربران غیر فعال که مدت زمان طولانیست به فروم نیامده اند حذف خواهند شد . در این صورت نام کاربری ایشان برای اعضای تازه ثبت نام شده قابل استفاده خواهد شد و با محدودیت نام مواجه نخواهیم شد.

10 - از کلیه ی اعضا خواهشمندیم قبل از پاسخ به نامه ی مدیران قوانین را با دقت مطالعه فرمایند و در پی بحث کردن های بیهوده و اتلاف وقت نباشند . اگر منصفانه با این قضیه بر خورد شود و خودتان را جای یک مدیر بگذارید حتما به دشواری این موضوع پی خواهید برد که برای تغییر نام کاربری گاهی 5 بار باید نامه رد و بدل شود.

11- استفاده از نام شهر - استان - روستا هیچ اشکالی ندارد اما نام ایران تنها برای مدیریت ارشد آکو در نظر گرفته شده است.

12- حتما منتظر نامه از طرف ما نباشید . شما بزرگواران همیشه صمیمانه در کنار ما با خلوص فعالیت نموده اید که در همین جا از شما قدردانی می نماییم . پس خواهشمندیم اگر نام انتخابی شما با توجه به مطالب بالا مغایر قوانین آکو هست خودتان طی نامه به من اطلاع داده و نام مناسب را ارائه فرمایید تا تغییر داده شود. شما همه در حکم یک مدیر در فروم آکو خواهید بود که هم باید خودتان تابع قوانین باشید هم قوانین را به تازه واردین گوشزد نمایید .

13- در ضمن تغییر نام کاربری تنها توسط مدیر کل فروم و مدیر روابط عمومی سایت قابل اجراست .

14- گاهی کاربران گرامی اصرار بر این دارند که چون در فروم های دیگر یا محیط نت با همین نامی که ثبت نام کردند حضور داشته اند تمایلی به تغییر نامشان در فروم آکو ندارند و با ما همکاری نمی کنند. لازم به تذکر است که اکثریت افرادی که در فروم آکو فعال هستند جزو فروم های مطرح ایرانی یا حتی خارجی هستند . نام ایمیل یا جیمیل آن ها با تمامی یوزرهای ایشان در فرومهای دیگر یکسان است . اما آکو قوانین خود را دارد و ما همگی ملزم به رعایت قوانین هستیم و این امر لازم الاجراست . حتی برای مدیریت ارشد آکو جناب آقای کفایی یا سایر مدیران و ارشدین فروم .

15- تبلیغ شرکت - سایت - فروشگاه - ایمیل یا هر گونه تبلیغ دیگر توسط نام کاربری ممنوع است.

اگر مورد جدیدی بود بعدا عنوان خواهد شد. پیشاپیش از همکاری تمامی شما سپاسگزاریم .


__________________

---------------------
به نام نکو گر بمیرم رواست ** مرا نام باید که تن مرگ راست
---------------------ویرایش توسط ACO : 06-15-2014 در ساعت 03:02 AM
6 کاربر زیر از ACO گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
موضوع بسته شد


کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
اچ تی ام ال غیر فعال می باشد

انتخاب سریع یک انجمن

موضوعات مشابه
موضوع نویسنده موضوع انجمن پاسخ ها آخرين نوشته
آیینه تندر90 - LOGAN امیر مسعود تیونینگ و آپشنهای تندر 90 57 06-27-2015 01:09 AM
کوییک شیفتر چیست و چه مزایایی دارد؟ (کوییک شیفتر برای تندر 90) Tondkar سیستمهای رفاهی 17 02-26-2012 02:09 PM
قوانین و آیین نامه بخش نظر سنجی (اخبار و اطلاع رسانی و اعلان عمومی و مشاوره و آموزش ایجاد نظرسنجی) Marshal نظرسنجی های سایت 5 03-24-2011 09:41 PM
آیینه بغل فابریک قابل ارائه در آکو Marshal آپشنهای تندر 90 ساخت آکو - لوازم آپشن لوگان آکوپارت 9 11-30-2009 01:59 PM


اکنون ساعت 06:38 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4 Copyright , Jelsoft Enterprices  پیدا کردن مطالب ارسال شده قبلی در سایت توسط گوگل برای جلوگیری از ارسال تکراری مطالب