آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-31-2012
پویا آواتار ها
پویا پویا آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-4813
اتومبیل: فعلی ( L90 ) قبلی (206) (پراید)
سپاس از دیگران: 316
343 بار در 106 پست سپاسگزاری شده است

سلام دوستان من تازه به جمع خوب شما پیوستم. اول کسی از بچه های تبریز اینجا اگه هست لطف کنه راهنمایی کنه آپشنهای L90 تو تبریز رو کدوم فروشگاه ها می فروشن آدرس تو پیام خصوصی بزارین ممنون می شم. یا آیا ACO تو تبریز نماینده فروش داره؟ باز آدرس اگه هست. بعد هم من L90 رو 4 روزه از نمایندگی خرید نقدی کردم هنوز شماره ندادن کی این شمارش میاد اگه کسی تجربه داره راهنمایی کنه خوشحال می شم . بعدش هم L90 تنظیم ارتفاع فرمون نداره؟ . میبخشید سوالاتم زیاد شد.
کاربران زیر از پویا بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 07-31-2012
KING-TONDAR آواتار ها
KING-TONDAR KING-TONDAR آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-4448
اتومبیل: (L90 (SAHAR
سپاس از دیگران: 218
277 بار در 105 پست سپاسگزاری شده است

سلام
خوش امدی نماینده اکو و محصولات ال 90 تو میدان قونقا فروشگاه تندر هست همونجایی که چند تا لوازم یدکی دیگه هم هستن
تندر بجای فرمون صندلیش بالا و پایین میره و تا اونجایی که من میدونم تنظیم ارتفاع نداره

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
4 کاربر زیر از KING-TONDAR گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-31-2012
پویا آواتار ها
پویا پویا آنلاین نیست.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط KING-TONDAR نمایش پست ها
سلام
خوش امدی نماینده اکو و محصولات ال 90 تو میدان قونقا فروشگاه تندر هست همونجایی که چند تا لوازم یدکی دیگه هم هستن
تندر بجای فرمون صندلیش بالا و پایین میره و تا اونجایی که من میدونم تنظیم ارتفاع نداره

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
سلام همشهری عزیز کاشکی آدرس دقیق تر میدادین این اسم فروشگاه تندر هست؟ بعدش هم دقیقا کجای قونقا هست ؟ مرسی
قدیمی 07-31-2012
سالار آواتار ها
سالار سالار آنلاین نیست.
سرعت : 50 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-3752
اتومبیل: تندر نود E2
سپاس از دیگران: 838
983 بار در 289 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض نمایندگی های اکو + پلاک خودرو + تنظیم میزان ارتفاع فرمان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط پویا نمایش پست ها
سلام دوستان من تازه به جمع خوب شما پیوستم. اول کسی از بچه های تبریز اینجا اگه هست لطف کنه راهنمایی کنه آپشنهای L90 تو تبریز رو کدوم فروشگاه ها می فروشن آدرس تو پیام خصوصی بزارین ممنون می شم. یا آیا ACO تو تبریز نماینده فروش داره؟ باز آدرس اگه هست. بعد هم من L90 رو 4 روزه از نمایندگی خرید نقدی کردم هنوز شماره ندادن کی این شمارش میاد اگه کسی تجربه داره راهنمایی کنه خوشحال می شم . بعدش هم L90 تنظیم ارتفاع فرمون نداره؟ . میبخشید سوالاتم زیاد شد.
با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز

ابتدا پیوستنتون رو به جمع صمیمی دوستان اکو فروم تبریک میگم

در رابطه با سوالاتون شما سه سوال کردین که با رنگهای مختلف مشخصشون کردم باید خدمتتون عرض کنم که بجز سوال تنظیم ارتفاع فرمون ؛ بقیه سوالاتتون تاپیک جداگانه مخصوص خودش رو داره که می بایست طبق قوانین فروم اونجا سوالتون رو مطرح میکردین اما با اجازه مدیران و کاربران ارشد فروم ایندفعه رو تمام سوالاتتون رو همین جا پاسخ میدم امیدوارم در رعایت قوانین تالار همگی کوشا باشیم

در مورد نمایندگی اکو در تبریز احتمالا دوستان آذری شما رو راهنمایی خواهند کرد اما اگر توی سایت خود آکو پارت هم برین اونجا لیست نمایندگی های اکو هستش

در مورد پلاک خودرو تا حدی زیادی بستگی به پیگیری نمایندگی که ماشین رو خریداری کردین و سرعت عمل کارگزار اون نمایندگی داره اما حداکثر باید تا یک هفته بعدش بیاد شما مدام برو از خود نمایندگی پیگیر باش و حتی اگه تونستی شماره کارگزارشون رو بگیر و خودت مستقیم بهش زنگ بزن دمشو ببین

اما در مورد تنظیم ارتفاع فرمان خیر ال نود این آپشن رو نداره

ایام بکام

ویرایش توسط سالار : 07-31-2012 در ساعت 11:41 PM
3 کاربر زیر از سالار گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-31-2012
پویا آواتار ها
پویا پویا آنلاین نیست.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سالار نمایش پست ها

در مورد نمایندگی اکو در تبریز احتمالا دوستان آذری شما رو راهنمایی خواهند کرد اما اگر توی سایت خود آکو پارت هم برین اونجا لیست نمایندگی های اکو هستش

ایام بکام
ممنون دوست عزیز که با حوصله جواب دادین. ولی من اول آکوپارت مراجعه کردم ولی چون بخش نمایندگی رو غیرفعال کرده بودن من مزاحم شماها شدم. ولی در مورد شماره حق با شما بوده بخش جدا داشته که من ندیده بودمش . آخه کمی این فروم مطالبش پراکنده هست یا اینکه شاید هم من تازه وارد هستم هنوز توش گم میشم!
کاربران زیر از پویا بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 08-01-2012
سالار آواتار ها
سالار سالار آنلاین نیست.
سرعت : 50 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-3752
اتومبیل: تندر نود E2
سپاس از دیگران: 838
983 بار در 289 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض تشکر و راهنمایی

نقل قول:
ممنون دوست عزیز که با حوصله جواب دادین. ولی من اول آکوپارت مراجعه کردم ولی چون بخش نمایندگی رو غیرفعال کرده بودن من مزاحم شماها شدم. ولی در مورد شماره حق با شما بوده بخش جدا داشته که من ندیده بودمش . آخه کمی این فروم مطالبش پراکنده هست یا اینکه شاید هم من تازه وارد هستم هنوز توش گم میشم!
سلام مجدد خدمت آقا پویا

دوست عزیز مشکل خاصی پیش نیومده این تذکرها سیری هست که همه ما طی کردیم و خوشحالیم که شما با سعه صدر پذیرا شدین
من هم مثل شما اولش کمی سردر گم میشدم و چندین دفعه دوستان به من هم تذکر دادند که سوال غیر مربوط تو تاپیک عنوان کردم ( اینو گفتم که بدونی منم خودم اینجور بودم )

اما ی راه ساده واسه پیدا کردن تاپیک دلخواهتون این هست که ی جستجوگر گوگل زیر تمام صفحات سایت هست . عبارت مورد جستجوت رو اونجا بزن در چشم به هم زدنی شما رو میبره به همونجایی که میخاین

بهر حال ممنون از توجهتون

ایام بکام

ویرایش توسط سالار : 08-01-2012 در ساعت 12:10 AM
4 کاربر زیر از سالار گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-01-2012
امیر مسعود آواتار ها
امیر مسعود امیر مسعود آنلاین نیست.
مدیر بخش نظر سنجی های سایت

کد عضویت آکو: aco-528
اتومبیل: CSS2
سپاس از دیگران: 3,855
5,133 بار در 1,713 پست سپاسگزاری شده است
امیر مسعود به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
دوست عزیز ورودتون رو تبریگ میگم به خانواده بزرگ اکو در مورد پلاک در تهران شما وقتی ماشین صفر بخری فروش نقدی به اصتلاح کارتکس حدود 1 هفته طول میکشه در صورتی که شما اصلا پلاک نداشته باشید ولی اگر پلاک فکی داشته باشید تو انبار تعویض پلاک 2 یا نهایت 3 روزه پلاکتون رو میدهند
4 کاربر زیر از امیر مسعود گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-01-2012
دستان آواتار ها
دستان دستان آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-4291
اتومبیل: PRIDE-TONDAR90 E2LP
سپاس از دیگران: 32
57 بار در 12 پست سپاسگزاری شده است

دوستان احتمالا اکسپنشن ولو کولر ماشینم نیاز به تعویض داره. به همین منظور هم باید داشبوردم باز بشه.ایا در تهران یه تعمیرگاه کار درست برای این منظور سراغ دارید؟چون حتما میدونید که باز کردن داشبورد کار هر کسی نیست و اگه طرف وارد نباشه کلی سروصدا میوفته تو کابین.هر کدوم از دوستان که یه همچین تعمیرگاه یا تعمیرکاری تو تهران سراغ داره لطف کنه با یه PM بهم خبر بده.با سپاس.
قدیمی 08-01-2012
KING-TONDAR آواتار ها
KING-TONDAR KING-TONDAR آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-4448
اتومبیل: (L90 (SAHAR
سپاس از دیگران: 218
277 بار در 105 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
سلام همشهری عزیز کاشکی آدرس دقیق تر میدادین این اسم فروشگاه تندر هست؟ بعدش هم دقیقا کجای قونقا هست ؟ مرسی
بله اسم فروشگاه تندره دقیقا اینم کروکی

www.ACOforum.org - Logan Tuning
2 کاربر زیر از KING-TONDAR گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-01-2012
Davo0od Davo0od آنلاین نیست.
Banned

کد عضویت آکو: ACO-4404
اتومبیل: لوگان E2LP
سپاس از دیگران: 108
68 بار در 22 پست سپاسگزاری شده است

سلام بچه ها من آینه های پرستیژ2008 از ............... گرفتم حالا باس چطوری نصبش کنم؟
تو دری فقط همون یه پیچ سمت ستون وسط و سه تای زیر محفظه توردیو یدونه دستگیره باز کردن درو داره؟
باقیش خاره؟
کسی تجربشو داره؟ وا نکنیم خارش بشکنه شل واسته!

تذکر :
نام بردن فروشگاه یا شخص یا نشانی خلاف قوانین محسوب می شود و متاسفانه اخراج در پی دارد.
مدیر روابط عمومی آکو فروم

ویرایش توسط روابط عمومی آکو فروم : 08-02-2012 در ساعت 02:18 PM
کاربران زیر از Davo0od بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 14 نفر (0 عضو و 14 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش