آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-26-2015
Lamerd Lamerd آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: aco-6904
اتومبیل: تندر 90 مدل 90
سپاس از دیگران: 35
9 بار در 6 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط taromi نمایش پست ها
سلام
طبق رو حتما عوض کنید جوشکاری قطعاتی از این قبیل کار درستی نیست .همراه داشتن قطعات یدکی خوبه به شرط اینکه هزینه های تهیه این قطعات برای شما مسئله ساز نباشه و مخارج دیگه زندگی رو تحت شعاع قرار نده .5-6 هزار km به سلامتی سفر اروپاست مگه؟!!

زنگ زدم شیراز خودم شهرستان هستم (لامرد) که دو مدل طبق کامل داشت یکی فابریک بقیمت 135 هزار تومان و دیگری شرکتی 75 هزار تومان منم از اونجایی که به ماشین حساسم و همیشه بر این باورم که جون آدم تو جاده ها به 4 حلقه لاستیک بنده پس باید قطعات خوبی رو انتخاب کنیم گفتم جفت طبق کامل چپ و راست جلو فابریک (حالا نمیدونم هست یا نه؟) رو برام بفرسته که شد 270 تومن

هزینه ها علی الخصوص ال 90 واقعا سر سام آور هست و منم از رو ناچار مجبورم یدکی چند قطعه رو بهمراه داشتم باشم از جمله کویل و پمپ بنزین که میگن تو تندر خرابی اون شایع هست

ما اگه بخواهیم از لامرد بریم مشهد (لامرد-شیراز-یزد-طبس-مشهد) تقریبا 2500 کیلومتر میشه و اگه بخوای از مسیر شمال برگردی 1000 تا 2000 کیلومتر اضافه میفته. فکر نکنم با این اوضاع بشه رفت اروپا
کاربران زیر از Lamerd بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 07-26-2015

دوستان این روزها الی جون داره ساز مخالف میزنه ماشینو مدل 90 با کارکرد 88 هزارتا رنگ مشکی با یه گلگیر سمت شاگرد که بگفته فروشنده فقط سر کوچه موتور بهش زده بوده و کد رنگ ماشین رو داده پارسخودرو، گلگیر فابریک رو براش آوردن و نصب کرده، خلاصه سرتون رو درد نیارم خریدم
و اما حالا بعد از 88 هزار کیلومتر کارکرد هنوز آب رادیات عوض نشده اینقدر گشتم و این در و اوندر زدم تا این دو مارک رو پیدا کردم (یکی میگفت آب معدنی بریز حساس نشو و....)

آب رادیاتور پایین اماراتی هست 5 لیتر بقیمت 20 هزار تومان و بعدی توتال ساخت آمریکا بقیمت 80 هزار تومان و 3.750 لیتر حالا میخواستم از دوستان مشورت بگیرم که کدوم مدل رو انتخاب کنم؟ آمریکا یا امارات؟ بعد اینا رو کامل باید بریزم تو رادیات و یا با چیزی باید قاطی بشه؟

رو بدنه هر کدوم که نگاه کردم چیزی نزده بود که rx و یا type خاصی باشد
با سپاس

www.ACOforum.org - Logan Tuning

قدیمی 07-26-2015
amirhossein آواتار ها
amirhossein amirhossein آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6884
اتومبیل: لوگان
سپاس از دیگران: 107
86 بار در 56 پست سپاسگزاری شده است

سلام. این مارک ها رو مصرف نکردم. خودم دنبال ضدیخ گلاسول بودم که هنوز پیدا نکردم. اما طریقه عوض کردن ضدیخ اینجاست:
http://www.acoforum.org/showthread.php?p=19500
بهتره که کامل مدار رو باز کنید.

Sent from my One S using Tapatalk
کاربران زیر از amirhossein بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 07-28-2015
LOGAN16v آواتار ها
LOGAN16v LOGAN16v آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-4736
اتومبیل: رنو لوگان_پراید بتا
سپاس از دیگران: 32
56 بار در 38 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Lamerd نمایش پست ها

زنگ زدم شیراز خودم شهرستان هستم (لامرد) که دو مدل طبق کامل داشت یکی فابریک بقیمت 135 هزار تومان و دیگری شرکتی 75 هزار تومان منم از اونجایی که به ماشین حساسم و همیشه بر این باورم که جون آدم تو جاده ها به 4 حلقه لاستیک بنده پس باید قطعات خوبی رو انتخاب کنیم گفتم جفت طبق کامل چپ و راست جلو فابریک (حالا نمیدونم هست یا نه؟) رو برام بفرسته که شد 270 تومن

هزینه ها علی الخصوص ال 90 واقعا سر سام آور هست و منم از رو ناچار مجبورم یدکی چند قطعه رو بهمراه داشتم باشم از جمله کویل و پمپ بنزین که میگن تو تندر خرابی اون شایع هست

ما اگه بخواهیم از لامرد بریم مشهد (لامرد-شیراز-یزد-طبس-مشهد) تقریبا 2500 کیلومتر میشه و اگه بخوای از مسیر شمال برگردی 1000 تا 2000 کیلومتر اضافه میفته. فکر نکنم با این اوضاع بشه رفت اروپا
سلام.
دوست عزیز نمیدونم منظورتون از فابریک و شرکتی چیه!؟ولی حدود 1 ماه پیش منم به طبق نیاز پیدا کردم.
تو شهر ما کلا دونوع موجود بود. یکی ساخت ترکیه به قیمت 95 تومن و یکی ایرانی(شرکت امیرنیا) به قیمت 70 تومن.
ایرانی رو خریدم چون هم قیمتش مناسب بود و هم کیفیتش نسبت به جنس ترکش بهتر بود.
خلاصه هر دو رو مقایسه کردم و دیدم جنس ایرانی کیفیت خیلی خوبی داشت.(یدک فروش هم ایرانی رو پیشنهاد کرد)
این بگم که رو ماشینم خیلی حساسم و به فنی ماشین خیلی اهمیت میدم.(در کل خودمم آدم فنی هستم و به کارای مکانیکی واردم)
کاربران زیر از LOGAN16v بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 07-29-2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط LOGAN16v نمایش پست ها
سلام.
دوست عزیز نمیدونم منظورتون از فابریک و شرکتی چیه!؟ولی حدود 1 ماه پیش منم به طبق نیاز پیدا کردم.
تو شهر ما کلا دونوع موجود بود. یکی ساخت ترکیه به قیمت 95 تومن و یکی ایرانی(شرکت امیرنیا) به قیمت 70 تومن.
ایرانی رو خریدم چون هم قیمتش مناسب بود و هم کیفیتش نسبت به جنس ترکش بهتر بود.
خلاصه هر دو رو مقایسه کردم و دیدم جنس ایرانی کیفیت خیلی خوبی داشت.(یدک فروش هم ایرانی رو پیشنهاد کرد)
این بگم که رو ماشینم خیلی حساسم و به فنی ماشین خیلی اهمیت میدم.(در کل خودمم آدم فنی هستم و به کارای مکانیکی واردم)
فابریک به جنس فرانسوی الاصل میگن بقول خودشون نمیدونم تا چقدر درست باشه و شرکتی رو هر جنسی نمیخواد باشه ایرانی و ....

امروز بدستم رسید فکر کنم خیلی گرون باهام حساب کرد چیکار کنم مجبورم
با طبق جوشکاری شده که نمیشه 600 کیلومتر رفت تا شیراز و تهیه کرد دو جفت چپ و راست شد 270 + 6 تومن پیک موتوری+15 تومن تحویل لامرد جمعا 301 هزار تومان

http://www.acopart.org/upload/aco-69...9346382500.jpg
کاربران زیر از Lamerd بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 07-29-2015
Alireza-Logan Alireza-Logan آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-6521
سپاس از دیگران: 81
131 بار در 94 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
فابریک به جنس فرانسوی الاصل میگن بقول خودشون نمیدونم تا چقدر درست باشه و شرکتی رو هر جنسی نمیخواد باشه ایرانی و ....

با طبق جوشکاری شده که نمیشه 600 کیلومتر رفت تا شیراز و تهیه کرد دو جفت چپ و راست شد 270 + 6 تومن پیک موتوری+15 تومن تحویل لامرد جمعا 301 هزار تومان

سلام دوست عزیز.من خودم شیراز هستم.تا اونجایی که تو عکس ها میبینم این که به شما دادن همون شرکتیه چون اینجا به قطعاتی که تو بسته بندی سایپا یا ایرانخودرو یا رنو پارس باشه میگن شرکتی!جنس اصل هم جنسی هست که تو بسته بندی رنو هست!البته این چیزیه که من دیدم و ازش برداشت کردم!شاید تو این مورد واین قطعه فرق داشته باشه!!!

ویرایش توسط Alireza-Logan : 07-30-2015 در ساعت 10:16 AM
کاربران زیر از Alireza-Logan بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 07-29-2015
LOGAN16v آواتار ها
LOGAN16v LOGAN16v آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-4736
اتومبیل: رنو لوگان_پراید بتا
سپاس از دیگران: 32
56 بار در 38 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:

خوب اشتباه میگن دیگه!!!!
جنس فابریک به جنسی میگن که کارخونه رو ماشین بذاره و جنس شرکتی به جنسی میگن که ساخت یه شرکت ساخت لوازم یدکی مورد تایید کارخونه با بسته بندی کارخونه باشه.
و در مورد تندر هم جنس شرکتی به جنسی میگن که تو بسته بندی ایرانخودرو،سایپا و یا رنو پارس باشه وجنس اصل به جنسی میگن که تو بسته بندی شرکت رنو باشه(لزوما نباید کشور سازندش فرانسه باشه!)

و در آخر این رو بگم که طبق هارو خیلیییی گرون خریدین!!! خیـــلــــی!
کاربران زیر از LOGAN16v بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 07-29-2015
amirhossein آواتار ها
amirhossein amirhossein آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-6884
اتومبیل: لوگان
سپاس از دیگران: 107
86 بار در 56 پست سپاسگزاری شده است

محصولات سایپا نمیدونم چرا اینقدر گرونن. همه چیزش همینه. اگر از هر جایی بخری باز گرانتر از سایر مراکز غیر سایپا همون منطقه هست.

Sent from my One S using Tapatalk
کاربران زیر از amirhossein بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 07-30-2015
benyamin آواتار ها
benyamin benyamin آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-3049
اتومبیل: l90 e2
سپاس از دیگران: 90
179 بار در 73 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط reza_mortezapour نمایش پست ها
دوستان من ماشینم حدود 112 تا کار کرده به جز تسمه تایم و دینام و پولی ها چه چیزهایی دیگه به نظرتون باید چک و یا عوض بشه.
کارکرد لنت عقب ماشین به طور معمول چندتاست؟
صفحه کلاچ چطور؟ البته من تاحالا مشکل خاصی نداشتم.
گردگیرها و پلوسها هم که حتما باید چک بشند درسته؟
از دوستان بالای 100 لطفا همفکری کنند ممنون میشم
سلام دوست عزيز....بنظر بنده اگه از ال 90 بصورت مطلوب نگهداري بشه توي اين كيلومتري كه شما فرمودين نيازي به تعويض نيست
کاربران زیر از benyamin بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 07-30-2015
mehdihabibi mehdihabibi آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-6906
اتومبیل: ال 90 قبلی پراید
سپاس از دیگران: 0
2 بار در یک پست سپاسگزاری شده است

خیلی زود بهم ریخته نکنه جاده خاکی رفتی
2 کاربر زیر از mehdihabibi گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 15 نفر (1 عضو و 14 مهمان)
KeithCaw
ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش