آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی آکوپارت و محصولات آن ACO Products > درباره ACO- فعالیتها,اهداف,اخبار,برنامه هاو تصمیمات جدید

Notices

درباره ACO- فعالیتها,اهداف,اخبار,برنامه هاو تصمیمات جدید در این تالار به بحث و گفتگو و اعلام اخبار و تصمیمات جدید گروه آکو پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-11-2018
soroush-Rahimi soroush-Rahimi آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: aco-6526
سپاس از دیگران: 1
7 بار در 2 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ACO نمایش پست ها
جناب رحیمی ، عرض ادب

صحبت ها و سوالات حضرتعالی درخور توجه و جالب هستند و علاقمندم توضیحات بیشتری در خصوص ارزیابی و حدس خود شما در خصوص جواب سوالتان و خصوصا جمله اخیر ، بولد کردن کسانی که برای پیشرفت صنعت کشور گام بر میدارند ، بدونم .

به هر حال بنده یکی از کارمندان و دوستان مجموعه آکو هستم ممکن است به خاطر اینکه جزئی از این مجموعه هستم نتونسته باشم حقایق رو انطور که شما از بیرون میبینید درک کرده باشم و مضافا اطلاعات غلط و جهت داری به من داده باشند که احساس کرده باشم مجموعه آکو بسیار فعال و موفق و در خدمت اعتلای صنعت کشور هست .
نظر شما چه هست ایا معتقد هستید که این مجموعه در راستای فعالیتهای صنعتی گام بر نداشته ؟

و سوال بعدی اینکه خرسندی پنهان (ان شاالله که احساس اشتباهی دارم ) از عدم ارائه و عرضه
این کالا توسط آکو از سمت شما به چه دلیلی هست ؟

و پس از آن میخواهم بپرسم اگر آکو در میانه های راه تولید این محصول متوجه شده باشد اصلا توان تکنیکی یا دانش فنی این محصول را ندارد و یا به هر دلیلی اشتباه کرده است در حالی که ده ها خدمات و محصولات دیگر را به مشتریان صنعت آپشن ارائه کرده آیا باید توسط شما تخطئه شود ؟
شما حامی چه چیزی هستید ؟ شما حامی فعالیت های یک گروه هستید ولو در کنار 600 قلم محصولی که روانه بازار کرده است 2 قلم هم در میانه راه متوقف شده باشد یا فکر میکنید باید بلکل تعطیل کرد و یا با لحنی آکنده از عدم مودت و حمایت یک تولید کننده را تخطئه کرد ؟
به راستی خود ما تا حالا چقدر تجربه در زمینه تولید صنعتی پخش فروش و مشتری مداری برای نزدیک به یک دهه داشته ایم ؟ چقدر آشنا به مسائل ریز و پنهان بازار - تولید - قوانین و مسائل حاشیه ای هستیم ؟

ما شما رو دوست خودمون بدونیم که دوستانه خواستار یک پاسخ قانع کننده هست یا عزیزی که از عدم تفوق عرضه یک کالا توسط ما شادمانی سر میدهد ؟
به نظر شما یک رفتار درست حمایتگر از سوی مشتری برای شرکتی که چندین سال پیش به عنوان پیشرو صنعت آپشن (یا با وسواس خاص ، لااقل در حوزه محصولات رنو ) جیگر کرده شروع کرده به کار و این فرهنگ رو بسط داده چه شکلی باید باشد ؟
ایا باید دست وی را گرفت و کمک و حمایت کرد
یا ....

تمایل دارم بدونم چرا شما دوست عزیز با اینکه خود از یک طرف اعلام میفرمایید قالب سازی این محصول دشواری چندانی ندارد
و از طرفی اطلاع دارید که آکو تاکنون 110 قلم محصول تولیدی طی این سالها روانه بازار کرده است و برای این تعداد ، 280 دست قالب ساخته ، احساس نکرده اید که ممکن است دلائلی غیر فنی و غیر تخصصی و غیر مالی برای این مساله وجود داشته

سوال بعدی که بنده خودم جدا از اون بی اطلاع هستم اما با فرض بله بودن پاسخ آن باز هم تفاوتی در کلیت مساله ایجاد نمیشود این است که آیا فکر میکنید این محصول توسط وارد کنندگان یا رقبا با استراتژی های بهتری روانه بازار شده و آکو روند آن را متوقف کرده ؟ خب این چه اشکالی دارد ؟ ما 600 قلم محصول روانه بازار کرده ایم که یا وارد کرده ایم یا توزیع کرده ایم یا ساخته ایم (110 قلم )
اگر در تعدادی از اقلام گروه های دیگری روند موفق تری داشته اند این یک اتفاق میمون و خوشایند است یا باید ناراحت باشیم ؟
من پاسخم فرا سازمانیست - سوالم در خصوص چرایی و علل گفتمان حاکم بر نوشته های متعدد اخیر حضرتعالیست
نه آکو ، نه فقط صنعت خودرو ، بیاییم در هر صنعتی که در کشور عزیزمون شخصی ایده و ابتکاری دارد و سرمایه گذاری میکند
زحمت میکشد عده ای از قِبَل آن سر کار میروند استخدام میشوند و خانواده های آنها منتفع هستند از او حمایت کنیم
کاری که بنده در حوزه آی تی و استارت آپ های نرم افزاری بر خود واجب و فرض میدانم
رقص شادی و سرور در اعلام ناتوانی کسی در انجام کاری به زعم شما ، زیبنده حضرتعالی و ما نیست .

برادر عزیزم ، آکو ساخت این قالب و ورود به تولید این محصول رو سه سال پیش با پیش بینی یک قالب 300 میلیون تومانی شروع کرد که تا کنون حدود 200 میلیون تومان برای آن هزینه شده است و اگر همین امروز استارت مجدد آن زده شود حدود 200 میلیون تومان دیگر باید برای قالب و حدود 100 میلیون برای پشتیبانی آن هزینه شود ،
اکو به دلیل دارا بودن تیم مجرب R&D و ارتباطات خوب و مستمر با تولید کنندگان شاخص بازار خودرو و شم تحلیلی قوی مدیران ارشد
این شرکت در خصوص ارزیابی و پیشبینی وضعیت شمار تولید خودرو تندر و تغییرات خاصی که در بدنه و اتاق تیپ های مختلف تندر اتفاق خواهد افتاد و یا پیشبینی توقف یا کاهش تولید انواعی از تندرها و ...
که بی ارتباط با حضور معنادار این شرکت در جلسات خودروسازان با قطعه سازان نیست ممکن است در میانه های راه تصمیم بگیرد
بازار هدف چنین محصولی در زمان نهایی شدن تولید آن و عرصه به بازار بسیار اندک باشد . و این کاملا طبیعی است که شرکت تصمیم بگیرد توان کاری و مالی خود را معطوف کیفیت سایر محصولات یا تولید قطعاتی جدید کند .
بر اساس اطلاعات ما بازار هدف این محصول در صورتی که آنرا فاینال کنیم حدود 5000 خودرو خواهد بود که عملا توجیهی ندارد

چرا این اتفاق افتاده است ؟
ایران خودرو اتاقهای خود را برای این خودرو تغییر داده است و پارس تندر با مراوداتی که با رنو در خصوص استپ وی داشته هم در صدد چنین کاری میباشد
پیشتر از ان بحران توقف تولید خودرو خرابی بازار و تاثیری که بر قالب سازها گذاشت به اطاله این زمان دامن زد

ما برای تولید برخی محصولات روی 50 هزار دستگاه خودرو و خصوصا تعداد بالای خودروهای صفر کیلومتر برنامه ریزی میکنیم
در حالی که حدود 5 هزار خودرو که چنین محصولی بر آن نصب شود وجود دارد ( با توجه به رفتار خرید مشتریان نسبت به گذشت سال کارکرد خودروی آنها)
بنابراین این موضوع به طور کلی منتفی هست مگر اینکه اخبار و اطلاعاتی که در خصوص تغییر بدنه این خودرو وجود دارد قطعی نشود .
ما چنین مساله ای رو برای مثال برای آکو کیت هم داشته ایم شرایط تولید و بازار به گونه ای هست که شما باید متوقف کنید ادامه کار را
به نظر میرسد اگر تجربه ساخت تولید عرضه فروش و خدمات پس از فروش و تحقیق و توسعه و ارزیابی را داشته باشیم چنین امرری را کاملا بدیهی و طبیعی بدانیم .

ما مطمئنا خوشحال خواهیم بود که اگر شما دوست عزیز نقدی داشته باشید دوستانه به آکو اطلاع دهید یا حتی سوالاتی داشته باشید خواستار پاسخ آن باشید
اما کمی مرحمت بیشتری از شما طلب میکنیم

سوالات شما را روابط عمومی آکو چندین بار مشاهده کرده بود اما بنا بر این بود که در جلسه آنلاین مدیریت محترم اکو پارت با اعضا سایت در انتهای اسفند 95 در صحن سایت پاسخدهی کنند و البته ده ها سوال دیگر .
من خواهش کردم در خصوص سوال شما کمی زودتر اظهار نظر کنند .

با این حال هر سوال دیگری هم دارید در نشست آنلاین شرکت بفرمایید و از تیم فنی و مدیریت آکو سوال بفرمایید
موفق باشید

سلام و درود فراوان به شمای عزیز

وقتی با این حجم از نوشتار پاسخ مواجه شدم یه حس خوشحالی خاصی بهم دست داد.
خب قربونت برم تو این مدت یه بار یه جواب یه خطی می نوشتین که الان یهو این همه درد دل نداشتین دیگه

( الان باید یه اسم بنویسم ولی دوستمون ناراحت میشه اگه بگم آکوی عزیز )
منکر تلاش شما در طراحی و ساخت و عرضه و واردات این همه قطعه نیستم اما گاهی یه چیزی به دل آدم میشینه و مدتها چشم انتظاری میکشه تا بهش برسه
و حالا این چشم انتظاری بود که منو دائم بر این وا می داشت که با لحن بازخواست بنویسم
خداییش حسرت داشتن دوتا چراغ دنده عقب به دلم موند و شما با طرح ارائه یه چراغ عقب متقارن برای ال نود کلی روزنه امید برام باز کرده بودین
و این مسائل کنار هم حس زیاده خواهی رو هی افزایش میداد

پیگیر کانال و ربات تلگرامی شما هستم و همیشه با شخص روابط عمومی شما به صورت اختصاصی گفتمان میکنم ( البته گفتمان یکطرفه ) من هر سوالی که از ایشون بپرسم ، ایشون جواب میدن : مشتری گرامی ، لطفا با واحد فروش آکام تماس بگیرید

خیلی دلم میخواد ماشینم رو ببینین و بدونین که تعداد زیادی از این قطعاتی که فرمودید آکو تولید کرده روی ال نود من نصبه و به خیلی ها هم پیشنهاد میکنم که از هیمن مارک خرید کنن

برای من آکو یک برند موفق در کنار ال نود هستش
گرچه الان مدتیه به تیبا یا ساندرو رو آوردین و از تب و تاب قطعات آپشنی ال نود خارج شدین و من با این وضع چقدر ناراحت شدم ، اما الان حق رو به شما میدم چون اگر من هم بجای ال نود میرفتم سراغ ساندرو الان در حال اصرار و پافشاری روی تولید و عرضه قطعات آپشنال ساندرو بودم

دیگه با چهل سال سن و سال ها کار کردن تو بدنه وزارت نیرو خوب میدونم ارائه یک طرح جدید و به مرحله اجرا رسوندن و مهم تر از همه سود دهی پروژه کاری بس دشوار هستش
اما انتظار دارم در حین انجام اینطور پروژه ها قطعا خودتون رو ملزم به ارائه گزارش بدونین
چه کار پیش بره و چه کار به هر دلیلی متوقف شده باشه

یقین بدونین که از شنیدن این خبر که فلان پروژه شما با شکست مواجه شد خوشحال نخواهم شد چون واضحه که پیروزی شما گامی بلند در زنده نگه داشتن صنعت کشورمون هستش

با سپاس از اینکه برامون وقت میذارین و با آرزوی موفقیت هرچه بیشتر برای شما
5 کاربر زیر از soroush-Rahimi گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 05-26-2018
elenak81 elenak81 آنلاین نیست.
Banned

کد عضویت آکو: ACO-3612
سپاس از دیگران: 1
0 بار در 0 پست سپاسگزاری شده است

مرسی از همه دوستان تاپیک مفید و کاملی ایجاد شده واستفاده بردم !

-----
ادمین : حذف تبلیغات از پست!

ویرایش توسط ACO : 10-06-2018 در ساعت 01:05 AM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش