آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-15-2017
خالد خالد آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: aco-7228
سپاس از دیگران: 0
0 بار در 0 پست سپاسگزاری شده است

سلام خدمت دوستان مکشلی که می خواهم بیان کنم اینه کن در فصل زمستان با روشن کردن ماشین درو موتور ماشین بالا و پایین میشد که با گرم شدن ماشین وضعیت عادی می شد ولی الان که هوا خیلی گرم شده دیگه این مشکل وجود نداره ولی دور موتور خیلی کاهش پیدا میکنه بطوری بعضی مواقع ماشین خاموش میشه خصوصا وقتی کولر را روشن می کنم با فشار آمدن به موتور بر اثر روشن کردن کولر و حرکت با سرعت 70 الی 80 و کاهش سرعت در دست اندازه ها یک دفعه ماشین خاموش میشه
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 06-16-2017
zahed zahed آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-1371
اتومبیل: ال90پلاس
سپاس از دیگران: 133
152 بار در 80 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط خالد نمایش پست ها
سلام خدمت دوستان مکشلی که می خواهم بیان کنم اینه کن در فصل زمستان با روشن کردن ماشین درو موتور ماشین بالا و پایین میشد که با گرم شدن ماشین وضعیت عادی می شد ولی الان که هوا خیلی گرم شده دیگه این مشکل وجود نداره ولی دور موتور خیلی کاهش پیدا میکنه بطوری بعضی مواقع ماشین خاموش میشه خصوصا وقتی کولر را روشن می کنم با فشار آمدن به موتور بر اثر روشن کردن کولر و حرکت با سرعت 70 الی 80 و کاهش سرعت در دست اندازه ها یک دفعه ماشین خاموش میشه
سلام جناب خالد
مشکل با تعویض واشر های دریچه گاز (منیفولد) حل میشه نگران نباشید
موفق باشید

ویرایش توسط zahed : 06-16-2017 در ساعت 02:35 PM
قدیمی 06-16-2017
zahed zahed آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-1371
اتومبیل: ال90پلاس
سپاس از دیگران: 133
152 بار در 80 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط خالد نمایش پست ها
سلام خدمت دوستان مدتی است از شروع شدن فصل گرما در خوزستان از کولر استفاده میکنم هنگامی که ماشین روشن میکنم و کولر میزنم بعد از مدنی درجه حرارت چهار خط میشه که اونم برای تندر طبیعه ولی بعد از توقف ماشین و بعد مدتی اگر مجددا ماشین روشن کنم و کولر بزنم درجه حرارت ماشین بالا میره و شش خط درجه حرارت پر میشه و من مجبور میشم کولر را خاموش کنم که باز درجه حرارت روی چهار خط پایین بیاد البته لازم به ذکر است فن دور تند مربوط کولر وارد مدار میشه و مشکلی نداره لطفا راهنمایی نمایید
سلام جناب خالد
مشکل باتقویت سیم منفی باطری ماشینتون حل میشه شما بایستی علاوه بر سیم منفی موجود یک سیم منفی دیگه به بدنه ماشینتون وصل کنید
موفق باشید
قدیمی 06-20-2017
Amir_2 Amir_2 آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-3612

سلام
روی داشبورد ماشین یه دریچه کولر هست برای شیشه جلو.....
اتفاقی امروز یه کلید کوچیک سر خورد افتاد داخل اونجا.
چطوری میشه درش آورد؟ پیدا هم نیست و سر خورده رفته داخل کاملا.
چیز متحرکی اونجا هست که صدمه بخوره ؟ بدون باز کردن کل اون قسمت راهی برای خارج کردن کلید هست ؟
قدیمی 06-27-2017
arya آواتار ها
arya arya آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-3917
سپاس از دیگران: 22
24 بار در 9 پست سپاسگزاری شده است

سلام
ماشين تندر 90 E2 LP
سال ساخت 1390
97000 كيلومتر كاركرد
مدتي هست كه به اصطلاح عاميانه بقول معروف ماشين تو **وني ميخوره.مثلا در حال حركت در شهر با دنده هاي مختلف.. پا رو كه از گاز برميداري و دوباره گاز ميدي يه تقه ميخوره. ياد ماشين پيكان آردي ميفتم.
حس ميكني لقي داره.. دسته موتور و .. هم سالمه.صفحه كلاچ هم بنظرم مشكل خاصي هنوز نداره. چون با ظرفيت كاملا پر و سرنشين و بار و .. تو سربالايي و و با كولر كشش داره.
البته ناگفته نمونه مثل همه تندرها گهگاهي بخصوص در گرما اون لرزش هنگام حركت و داره.البته ده درصد مواقع. ولي خيلي حاد نيست.
مشكل ديگه اي هم كه داره كه با تعويض ECU هم حل نشده ، دور موتور هست.گاهي ماشين جون داره. دور موتور بالا. گاهي خاموش. مشكل شمع و دلكو هم نداشت. فكر نميكنم مشكل سنسورها هم باشه.نميدونم.
خلاصه ماشين تقه ميخوره. مثلا بخصوص با كولر پا رو كه از گاز بر ميداري يهو تقه ميخوره .دوباره گاز ميدي انگار يكي زده پت ماشين تقه ..
علت چيه عزيزان؟
قدیمی 06-29-2017
zanjani آواتار ها
zanjani zanjani آنلاین نیست.
مدیر مطالب آزاد مرتبط با خودرو

کد عضویت آکو: aco-736
اتومبیل: ال 90 ای 2
سپاس از دیگران: 3,341
2,552 بار در 987 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط arya نمایش پست ها
سلام
ماشين تندر 90 E2 LP
سال ساخت 1390
97000 كيلومتر كاركرد
مدتي هست كه به اصطلاح عاميانه بقول معروف ماشين تو **وني ميخوره.مثلا در حال حركت در شهر با دنده هاي مختلف.. پا رو كه از گاز برميداري و دوباره گاز ميدي يه تقه ميخوره. ياد ماشين پيكان آردي ميفتم.
حس ميكني لقي داره.. دسته موتور و .. هم سالمه.صفحه كلاچ هم بنظرم مشكل خاصي هنوز نداره. چون با ظرفيت كاملا پر و سرنشين و بار و .. تو سربالايي و و با كولر كشش داره.
البته ناگفته نمونه مثل همه تندرها گهگاهي بخصوص در گرما اون لرزش هنگام حركت و داره.البته ده درصد مواقع. ولي خيلي حاد نيست.
مشكل ديگه اي هم كه داره كه با تعويض ECU هم حل نشده ، دور موتور هست.گاهي ماشين جون داره. دور موتور بالا. گاهي خاموش. مشكل شمع و دلكو هم نداشت. فكر نميكنم مشكل سنسورها هم باشه.نميدونم.
خلاصه ماشين تقه ميخوره. مثلا بخصوص با كولر پا رو كه از گاز بر ميداري يهو تقه ميخوره .دوباره گاز ميدي انگار يكي زده پت ماشين تقه ..
علت چيه عزيزان؟
سلام
وظیفه ثابت نگر داشتن دور موتور و افت نکردن اون موقع برداشتن پا از گاز برعهده استپ موتوره که اگه مشکل داشته باشه این اتفاق می افته باید اون رو چک کنید
موفق باشید
حضرت علی (ع)
قدیمی 06-29-2017
پدرام پدرام آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-5092
سپاس از دیگران: 5
11 بار در 5 پست سپاسگزاری شده است

روغن گیریبکس تندر اتوماتیک در چه کیلومتری باید تعویض بشه ؟ توصیه کارخانه چه روغنی هست ؟
قدیمی 07-02-2017
عدنانی عدنانی آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-1675
سپاس از دیگران: 3,500
110 بار در 60 پست سپاسگزاری شده است
عدنانی به Yahoo ارسال پیام

سلام دوستان
مدتی پیش یکی از دوستان نمیدونم اقای سوهانیان بودن یا اقای نوری
روش فعال کردن برف پاک کن با فشردن کلید شیشه شور داخل تالار قرار داده بودن که خیسلی عالی و کاربردی بود بنده هم با اون روش این کار رو فعال کردم و چند سال به خوبی کار می کرد تا چند روز پیش ماشین رو پیش کلید ساز برم و سویچ رو باز کردن با کمال تاسف سیمی که به پشت دسته برف پاک کن وصل کرده بودم رو از جای خودش خارج کرده و اون حالت از بین رفته حالا دوستانی که اون فایل و مورد نظر رو دارند لطفا مجددا توی تالا ر قرار بدن سیا اگر می دونند منو دوباره راهنمای کنند نمی خواهم ازمون خطا کنم می ترسم اسیب به دسته برف پاک کن بزنم
ممنون
قدیمی 07-08-2017
خالد خالد آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-7228

ضمن عرض سلام و احترام اینجاب یک ماشین تندر 90 مدل 92 دارم که تا حالا 60000 رفته امسال هوای خوزستان خیلی گرم متاسفانه و با روشن کردن کولر خصوصا در ظهرها که به ماشین فشار می آید با توجه به سالم بودن فن ها دور سریع ،ولی درجه حرارت روی شش خط میره و پایین نمیاد که با خاموش کردن کولر باز گیج حرارت روی چهار خط پایین میاد پیش تعمیر کار رفتم بهم گفتن تندر 90 بعد از مدتی اینجوری میشن باید یک سیم اتصال منفی اضافه کنیم ولی باز مشکل حل نشد یه لطفی کنید راهنمایی نمایید متشکرم
قدیمی 07-20-2017
adelmatouri adelmatouri آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-7658

باسلام. کسی میدونه که واسه نصب کیت اسپورت سپر جلو؛ آیا باید سپر رو باز کرد؟کجا برم نصب کنم؟
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 15 نفر (0 عضو و 15 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش