آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی آکوپارت و محصولات آن ACO Products > درباره ACO- فعالیتها,اهداف,اخبار,برنامه هاو تصمیمات جدید

Notices

درباره ACO- فعالیتها,اهداف,اخبار,برنامه هاو تصمیمات جدید در این تالار به بحث و گفتگو و اعلام اخبار و تصمیمات جدید گروه آکو پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-01-2014
reza_mortezapour آواتار ها
reza_mortezapour reza_mortezapour آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-958
اتومبیل: تندر فول
سپاس از دیگران: 407
94 بار در 47 پست سپاسگزاری شده است
reza_mortezapour به Yahoo ارسال پیام

کاش چندتا عکس از روشن بودن چراغ در حالتهای مختلف دنده عقب و راهنما و مه شکن و غیره از چراغ بگذارید. ممنون میشم
ضمنا آیا برای قبل از عید مممکنه برای فروش آماده بشه؟
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 02-02-2014
ROOHOLAH آواتار ها
ROOHOLAH ROOHOLAH آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-4108
اتومبیل: پزو 405 (83)- پراید (88)- تندر فول (90)
سپاس از دیگران: 1,076
352 بار در 145 پست سپاسگزاری شده است

با سلام
من هم خيلي منتظر اين چراغ ها هستم، لطف كنيد به قول دوستان عكس از اين چراغ ها در حالت روشن بودن بگذاريد.
قدیمی 02-02-2014
peymanbroumand آواتار ها
peymanbroumand peymanbroumand آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: ACO-5022
اتومبیل: ال 90 مدل 91 پارس خودرو
سپاس از دیگران: 7
9 بار در 5 پست سپاسگزاری شده است

باسلام و احترام
ضمن تشكر از كليه برادران زحمتكش آكو بنده هم منتظر ديدن اين چراغ ها هستم
قدیمی 02-02-2014
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,239
6,015 بار در 1,983 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط reza_mortezapour نمایش پست ها
کاش چندتا عکس از روشن بودن چراغ در حالتهای مختلف دنده عقب و راهنما و مه شکن و غیره از چراغ بگذارید. ممنون میشم
ضمنا آیا برای قبل از عید مممکنه برای فروش آماده بشه؟
نقل قول:
نوشته اصلی توسط ROOHOLAH نمایش پست ها
با سلام
من هم خيلي منتظر اين چراغ ها هستم، لطف كنيد به قول دوستان عكس از اين چراغ ها در حالت روشن بودن بگذاريد.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط peymanbroumand نمایش پست ها
باسلام و احترام
ضمن تشكر از كليه برادران زحمتكش آكو بنده هم منتظر ديدن اين چراغ ها هستم
درود بر دوستان گرامی
به دلیل بعضی مسائل تجاری و اینکه بعضی وارد کنندگان کپی چینی این محصول را وارد بازار نکنند، بنا به صلاحدید مدیریت ارشد آکو پارت فعلا تصویری از این محصول در فروم درج نخواهد شد.

هر زمانی که ایشان صلاح ببینند تصویر این محصول فورا در فروم درج خواهد گردید.

با سپاس از شما
9 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 03-27-2014
Taheri Taheri آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-5817
سپاس از دیگران: 0
3 بار در یک پست سپاسگزاری شده است

ضمن تشکر از تلاش بی وقفه شما در آکو، به نظر بنده اگر امکان تغییر فرم چراغهای عقب تندر به شکل پارس تندر (کوتاه تر و همراه با ابرویی زیرین) وجود داشته باشه، استقبال خوبی ازش خواهد شد، چون چهره زیبایی داره.
در جریان هستید که بدلیل تغییر فرم درب صندوق عقب در پارس تندر، امکان نصب چراغهای عقب آن روی تندر معمولی وجود نداره و در صورت نصب، از درب صندوق کمی بیرون میزنه و از کنار چهره جالبی نداره. به تصاویر پیوست توجه کنید:

www.ACOforum.org - Logan Tuning

موفق باشید

ویرایش توسط Taheri : 03-27-2014 در ساعت 11:05 AM دلیل: آپلود تصاویر در آپلود سنتر
3 کاربر زیر از Taheri گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 03-27-2014
ashkan ashkan آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-5125
اتومبیل: l90
سپاس از دیگران: 2
3 بار در 3 پست سپاسگزاری شده است

سلام جناب طاهری
منم تو فکر تعویض چراغ های عقب با تندر پارس هستم ولی نمیدونم چرا ابرویی های زیر چراغ ها در نمونه های یدکی که تو بازار هست موجود نیست!!این نمونه رو شما خودتون نصب کردید؟
در ضمن کجاش بیرون میزنه؟؟!! در تصویر که ظاهرا خیلی خوبه؟؟
قدیمی 03-27-2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ashkan نمایش پست ها
سلام جناب طاهری
منم تو فکر تعویض چراغ های عقب با تندر پارس هستم ولی نمیدونم چرا ابرویی های زیر چراغ ها در نمونه های یدکی که تو بازار هست موجود نیست!!این نمونه رو شما خودتون نصب کردید؟
در ضمن کجاش بیرون میزنه؟؟!! در تصویر که ظاهرا خیلی خوبه؟؟
سلام به آقا اشکان گل، سال نو شما مبارک.

اولاً خدمت شما عرض کنم که این تصاویر رو یکی از دوستانی که این چراغ رو در شیراز روی خودروشون نصب کردن تو سایتی ارسال کردن و من خودم هنوز این کارو انجام ندادم.
دوماً اگر توجه کرده باشید درب صندوق تندر و چراغهای عقبش طوری طراحی شدن که گرچه بالای چراغ با درب صندوق هم سطحه، اما پایینش کمی از درب صندوق بیرون می زنه که خب لابد عمداً اینطوری طراحیش کردن. اما در مورد پارس تندر، خم های درب صندوق طوری هست که کمی بیش از تندر معمولی رو به بیرونه و چراغها ها از وسط یه برجستگی دارن تا با خم های درب صندوق هماهنگ بشن. به همین دلیل با ترکیب چراغهای عقب پارس تندر و درب صندوق تندر معمولی، چراغها کمی بیش از حالت عادی از درب صندوق بیرون می زنن. از این نمایی که دوستمون عکس گرفته واقعاً ایرادی مشخص نیست و به نظر منم خیلی از چراغهای معمولی تندر قشنگ تره. اما از دوستمون خواستم که یه عکس از زاویه کناری از چراغها و درب صندوق بگیره تا بهتر مشخص شه که اوضاع به چه صورته. اگر برام عکس رو بفرسته منم برای شما اینجا منتشرش می کنم.
سوم هم اینکه حتی اگر در همین چراغ پارس تندر هم تغییراتی بدن که با خطوط درب صندوق تندر معمولی هماهنگ و هم راستا بشه دیگه عالی میشه، نور علی نوره به نظرم.
شاد باشید.
قدیمی 03-27-2014
ashkan ashkan آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-5125
اتومبیل: l90
سپاس از دیگران: 2
3 بار در 3 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Taheri نمایش پست ها
سلام به آقا اشکان گل، سال نو شما مبارک.

اولاً خدمت شما عرض کنم که این تصاویر رو یکی از دوستانی که این چراغ رو در شیراز روی خودروشون نصب کردن تو سایتی ارسال کردن و من خودم هنوز این کارو انجام ندادم.
دوماً اگر توجه کرده باشید درب صندوق تندر و چراغهای عقبش طوری طراحی شدن که گرچه بالای چراغ با درب صندوق هم سطحه، اما پایینش کمی از درب صندوق بیرون می زنه که خب لابد عمداً اینطوری طراحیش کردن. اما در مورد پارس تندر، خم های درب صندوق طوری هست که کمی بیش از تندر معمولی رو به بیرونه و چراغها ها از وسط یه برجستگی دارن تا با خم های درب صندوق هماهنگ بشن. به همین دلیل با ترکیب چراغهای عقب پارس تندر و درب صندوق تندر معمولی، چراغها کمی بیش از حالت عادی از درب صندوق بیرون می زنن. از این نمایی که دوستمون عکس گرفته واقعاً ایرادی مشخص نیست و به نظر منم خیلی از چراغهای معمولی تندر قشنگ تره. اما از دوستمون خواستم که یه عکس از زاویه کناری از چراغها و درب صندوق بگیره تا بهتر مشخص شه که اوضاع به چه صورته. اگر برام عکس رو بفرسته منم برای شما اینجا منتشرش می کنم.
سوم هم اینکه حتی اگر در همین چراغ پارس تندر هم تغییراتی بدن که با خطوط درب صندوق تندر معمولی هماهنگ و هم راستا بشه دیگه عالی میشه، نور علی نوره به نظرم.
شاد باشید.

سلام
ممنون سال خوبی برای شما آرزو مندم
اینکه میفرمایید روی چراغ های فابریک هم هست .یعنی بنظرتون ازونها بیشتر بیرون میزنه؟
البته اونم راه داره(فایبر گلاس سازها خدا خیرشون بده هستند)
چون چراغ های تندر معمولی حدودا یک بند انگشت بیرونتر هستند(اونم به خاطر همون قوص درب صندوق که فرمودید).

ویرایش توسط ashkan : 03-27-2014 در ساعت 01:21 PM
قدیمی 03-27-2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ashkan نمایش پست ها
سلام
ممنون سال خوبی برای شما آرزو مندم
اینکه میفرمایید روی چراغ های فابریک هم هست .یعنی بنظرتون ازونها بیشتر بیرون میزنه؟
البته اونم راه داره(فایبر گلاس سازها خدا خیرشون بده هستند)
چون چراغ های تندر معمولی حدودا یک بند انگشت بیرونتر هستند(اونم به خاطر همون قوص درب صندوق که فرمودید).
فکر کنم لازمه که در کمال امتنان، گفته های خودم رو اصلاح کنم. شما به نوشته های زیر که جواب دوستم در مورد قالب چراغهای عقب پارس تندر و درب صندوق عقب تندر معمولی هست توجه کنید، فکر کنم همه چیز گویاست:

البته چراغ پارس تندر فقط رنگ سفیدش هست (منظورم ابرویی هس)اما حس میکنم که این چراغ با تندر مشکی خیلی خیلی جور و زیبا میشه و پشتش خیلی شبیه به مگان مشکی میشه
دوستان اگه بتونن با فوتوشاپ این چراغ را روی تندر مشکی بندازن خیلی بهتر میشه نظر داد
به نظرم اگه این چراغ البته با کیفیتش مثل همونی که رو پارس تندر هست به صورت انبوه تولید بشه واقعا پشت ماشینو عوض میکنه و خیلی خیلی زیباتر میکنه
یه شرکتهایی مثل آکو و ... که قالب این چراغ را دارن به نظرم خیلی راحت بتونن این طرح را تولید کنن
البته یه نکنه میمونه که برای من مهم نبود اونم چراغ مه شکن عقب بود که حتی یکبار هم استفاده نشد و البته توی چراغ قبلیم با سیم کشی که کرده بودم عملا به عنوان چراغ دنده عقب به صورت دوتایی استفاده میکردم
یه موردی دیگه هم که میخواستم اضافه کنم اما امکان ویرایش نبود این بود که این چراغ بدون هیچ مشکلی روی تندر معمولی نصب میشه و صندوق عقب پارس تندر بچز اون قسمت شب نما و استیل نقره ای هیچ فرقی با صندوق عقب تندر معمولی نداره و البته رنو هیچ وقت چنین اجازه ای به سایپا نمیده که توی ایرودینامیک ماشین دست ببره
از طرفی چون تمام موارد پارس تندر با تندر معمولی یکی هست هیچ وقت سایپا نمیاد برای یه سری از تولیداتش قالب صندوق را عوض کنه کلا سایپا متخصص تغییر چراغ هست و با تعویض چراغ 2میلیون بیشتر میگیره.

با این حال تا چند روز دیگه عکسای جدیدی از این چراغ از زوایای مختل برای دوستان آپلود می کنم. موفق باشید.
قدیمی 03-28-2014
روابط عمومی آکو آواتار ها
روابط عمومی آکو روابط عمومی آکو آنلاین نیست.
مسئولین آکو

کد عضویت آکو: مدیر گروه آکو
سپاس از دیگران: 459
1,264 بار در 158 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض اقـتــدار اتـفــاقـی نـیـسـت ، آکــو ایـرانـی اسـت

نقل قول:
نوشته اصلی توسط روابط عمومی آکو نمایش پست ها
اقتدار اتفاقی نیست ، آکو ایرانی است

با سلام وقت بخیر

محصول جدید آکو ، چراغهای عقب تندر 90 با لنزهای گوناگون ( تک دنده عقب / دو دنده عقب و طراحی حداقل دو نوع لنز مختلف دیگر ) در آینده به بازار عرضه خواهد شد.

تقاضای روزافزون بازار و روند رو به رشد قیمت کالای موصوف، آکو را بر آن داشت تا نسبت به ساخت قالب های بسیار پیچیده این کالای پرمصرف بازار مبادرت نماید.

بر این اساس ساخت قالب های پیچیده و بسیار زمان بر این محصول با توجه به امکانات مورد نیاز برای ساخت آن تا کنون بالغ بر 7 ماه به طول انجامیده که همینک بیش از نیمی از پروسه تولید آن که به نظر برخی از صاحبنظران، ساخت قالب های این چنین سنگین که نیازمند برخورداری از تکنولوژی پیشرفته ای نیز می باشد، تقریبا کاری ناشدنی است، به پایان رسیده است.

طراحی قالب مذکور با توجه به درایت و خلاقیت قالب سازان منحصر به فرد آکو به گونه ای است که قابلیت تولید لنزها و هوزینگهای ( قسمت پشت چراغ که لنز بر روی آن تعبیه می شود ) گوناگونی را امکان پذیر می سازد.

آنچه هم اکنون در دست ساخت است هوزینگها و لنزهایی است که محصول نهایی را به چندین مدل و طرح کاملا متفاوت با امکان انتخاب رنگهای گوناگون برای لنزهای آن، امکان پذیر می سازد.

چراغ عقب تک دنده عقب همانند نمونه نصب شده از سوی کارخانه بر روی خودور و چراغ های عقب دو دنده عقب همانند نمونه موجود بر روی نیسان آپریو (Nissan Aprio) و چراغ هایی با لنزهای نئون دار و غیره ، قالب هایی هستند که به مرور پس از اتمام مراحل ساخت و اخذ تست های مختلف و کسب استانداردهای لازم روانه بازار خواهند شد.

آکو مصمم است تا این کالای مصرفی و پرطرفدار بازار را با قیمتی بسیار استثنایی نسبت به سایر محصولات مشابه در آینده ای نزدیک روانه بازار نماید.

امید است در ضل عنایات پروردگار همواره در جهت افتخار و آوازه نام ایرانی گام نهیم .... انشاالله.

.................................................. .................................................. .................................. روابط عمومی آکو

بـاسـلام وقـت بخیـر

پیـرو اطـلاع رسـانی قـبلـی در ماه های پایانی سال گذشته به خانواده بزرگ آکو احتـراما به استحضار می رساند ، امروز هفتـم فـروردیـن مـاه 1393 اولین تست ، هوزینگ های ( کاسه ) چراغ های عقب تندر 90 با موفقیت انجام شد .

چراغ های عقب تندر90 شامل 16 دست قالب گوناگون مربوط به قسمت های مختلف ( 6دست هوزینگ / 10دست لنز ) می باشد که هم اکنون با آماده شده تدریجی از جهات گوناگون ( تست عملکرد قالب ، فرم قطعه و ... ) مورد آزمون قرار می گیرند .

ویژگی طراحی ، قالب های آکو به گونه ای است که ساخت و عرضه این محصول ( چراغ های عقب تندر90 ) را با مدل های متنوع به بازار امکـان پذیـر می سازد .

آکو مصمم است بـا اتـمام مـراحـل قـالـب سـازی تـا پـایـان سـال جـاری حـداقـل دو مـدل مـتـفـاوت از چراغ های عقب ایـن خـودرو را روانـه بـازار نـمـایــد - ان شـاالله

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ روابط عمومی آکو

17 کاربر زیر از روابط عمومی آکو گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش