آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-10-2017
Reza_Orumiyeh آواتار ها
Reza_Orumiyeh Reza_Orumiyeh آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-3678
سپاس از دیگران: 226
638 بار در 389 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط zahed نمایش پست ها
با عرض سلام خدمت دوستان
توکیلومتر 3000بود که احساس کردم سیم کلاج ماشینم پله میکنه وبه نمایندگی مراجعه کردم ولی از تعویض به دلیل اینکه هنوز پایلوت ساندرو نیستن امتناع کردن منم دیگه قضیه رو مسکوت گذاشتم تا سه هفته قبل که برای کاری به ارومیه رفتم به سرم زد که برای سرویس 20000کیلومتر سری به نمایندگی پارسخودروی یکی از شهرستان های آذربایجانغربی که سه سال نماینده برترکشوربوده بزنم ،رفتم وسیم کلاج وسرویس مورداشاره رو انجام دادم(سیم کلاج اصلی رومانی انداختند ) درکمال تعجب گفتند که دیسک وصفحه کلاج ماشینتون مشکل داره وبایستی که تعویض بشه ولی نیاز به یک فرصت یک روزه دارد (پنج شنبه بود)به ناچار برگشتم ودوهفته بعد دوباره مراجعه نمودم درنهایت دقت شروع به باز کردن نموده وعکس تهیه کرده به رنوپارس جهت اخذ مجوز ارسال گردید مجوزهای لازم اخذ وسریعا نسبت به تعویض دیسک وصفحه کلاج پایای ایرانی با سییکوی کره ا ی اقدام وحول وحوش ساعت 12/30ماشین رو تحویل دادند به کلی این مشکل حل شده ولی دیروز که برای تعویض روغن رفتم متوجه شدم که اطراف پوسته سیلندر روغنی شده وبایستی فکری هم برای آنجا کرد دوستان اگه دراین زمینه تجربه ای دارند لطفا راهنمایی بفرمایید
با سلام
پوسته سیلندر اگر از اطراف فیلتر روغن
روغنی شده باشه تقریبا عادیه
چون هر بار که فیلتر روغن رو باز مبکنند مقداری روغن رو پوسته و سینی موتور میریزه
در غیر اینصورت به نمایندگی مراجعه کنید

فرستاده شده از SM-J510Fِ من با Tapatalk
کاربران زیر از Reza_Orumiyeh بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 02-11-2017
hadipoya آواتار ها
hadipoya hadipoya آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-7259
اتومبیل: L90 E2 Pars Khodro
سپاس از دیگران: 20
80 بار در 62 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض مصرف دنده ای واتومات..

با سلام...

در صفحات قبل دیدم دوستان در باره سرعت ساندرو نوشتند...
به نظر میاد در مدل دنده ای که پنج دنده میباشد باید ماگزیمم سرعت بیشتر باشد لااقل تجربیات دوستان اینو میگه....چون در جاده صاف مدل دنده ای راحت تا 200 تا رو میره...

نکته دیگه مصرف بنزینه که در مدل اتوماتیک حدود یک لیتر در صد کیلومتر بیشتر مصرف میکنه که البته در همه خودروها همینطوره ومدل های اتومات مصرف به نسبت بیشتری دارند..
البته این مطلب روی لیبل مصرف انرژی که روی شیشه نصب شده تایید شده...

به هر حال رانندگی راحت تر در مدل اتومات...
ورانندگی لذت بخشتر خصوصا در جاده با مدل دنده ای....

بدرود...
قدیمی 04-10-2017
Split Split آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: capriwb32t
سپاس از دیگران: 0
0 بار در 0 پست سپاسگزاری شده است

سلام دوستان
من امروز یه ساندرو اتومات از نمایندگی تحویل گرفتم.
جلوی جا لیوانی ها یه فیوز آبی افتاده که نمیدونم چیه!
1- چراغای داخل خودرو و صندوق عقب روشن نمیشن آیا باید این فیوزو جایی مخصوص گذاشت؟

2-ماشین یه صدای عجیبی میده وقتی گاز میخوره (توی همون دور موتور 3000) مثه صدای وزیدن باد توی ناودون. از قسمت شاگرد هم میاد صدا. جریان چیه؟!

3-بعد از تقریبا یه ربع رانندگی از نمایندگی تا منزل، داخل پارکینگ خواستم در کاپوت رو بزنم بالا که دستم سوخت!!! چرا این ماشین اینقدر داغ میکنه؟! خ ترسیدم. آیا عادیه؟ نکنه فن رادیاتشم مثه چراغاش کار نکنه؟

4-برای کف پوش سه بعدی فابریک و روکش صندلی فابریکی کجا رو برای خرید پیشنهاد میکنین؟

5-نمایندگی به من گفت کارت ماشین و بیمه نامه پست میشه درب منزل اما سند سبز میره نمایندگی که باهام تماس میگیرن، در کمال ناباوری همین امروز سند سبز از طریق پست اومد درب منزل! اما از بیمه نامه و کارت ماشین خبری نیست! چرا اینقدر قاطی پاتیه همه چیز؟!

ویرایش توسط Split : 04-10-2017 در ساعت 08:42 PM
قدیمی 04-11-2017
zahed zahed آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-1371
اتومبیل: ال90پلاس
سپاس از دیگران: 133
152 بار در 80 پست سپاسگزاری شده است

سلام جناب split
مبارک باشه چرخش به سلامتی براتون بچرخه اون فیوز اضافه س که توماشین جامونده 1چراغ های داخل یکیش که مال زمانی هست که نوربیشتری نیازدارد وبایستی بصورت دستی روشن وخاموش بشه دومی بایستی درزمان بازویسته شدن حتما روشن بشه احتمالا رو مد خاموش باشه این کلید رو چک بفرمایید درغیر اینصورت احتمالا ازفیوز باشه 2این مورد یه کم غیرعادی هست 3 این مورد هم (درصورت سوختن دستتون )غیر عادی هست 4بجای استفاده از کفپوش سه بعدی بهتره که از کفه پرسی یک تکه وزیرپایی عادی استفاده کنید که به مراتب بهتر ازکف پایی سه بعدی میباشد 5 این یه چیز طبیعیه مال منم همینجوری بود
برای موارد 2و3 حتما به نمایندگی سربزنید چون تاکیلومتراژزیر5000کیلومتر همه قطعات شامل تعویض میشه
موفق باشید
قدیمی 04-11-2017
Split Split آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: capriwb32t
سپاس از دیگران: 0
0 بار در 0 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط zahed نمایش پست ها
سلام جناب split
مبارک باشه چرخش به سلامتی براتون بچرخه اون فیوز اضافه س که توماشین جامونده 1چراغ های داخل یکیش که مال زمانی هست که نوربیشتری نیازدارد وبایستی بصورت دستی روشن وخاموش بشه دومی بایستی درزمان بازویسته شدن حتما روشن بشه احتمالا رو مد خاموش باشه این کلید رو چک بفرمایید درغیر اینصورت احتمالا ازفیوز باشه 2این مورد یه کم غیرعادی هست 3 این مورد هم (درصورت سوختن دستتون )غیر عادی هست 4بجای استفاده از کفپوش سه بعدی بهتره که از کفه پرسی یک تکه وزیرپایی عادی استفاده کنید که به مراتب بهتر ازکف پایی سه بعدی میباشد 5 این یه چیز طبیعیه مال منم همینجوری بود
برای موارد 2و3 حتما به نمایندگی سربزنید چون تاکیلومتراژزیر5000کیلومتر همه قطعات شامل تعویض میشه
موفق باشید
خ ممنون از پاسختون
لطف دارید متشکر
1- بله چراغارو در حالت دائم روشن گذاشتم، حالات مختلفشم چک کردم ولی کار نمیکنن. ماشین هم روشن بود. جالبه که چراغ صندوق و چراغ داشبورد هم کار نمیکنه!
2- نمیدونم وقتی رفتم نمایندگی چی بگم که جدی بگیرن...
3- خود کاپوت دستو نمیسوزوند اون ضامنی که باید کشید تا کاپوت باز شه اون خ داغ بود با بدبختی کشیدمش! و همچنین پشت جلو پنجره بالای رادیات همونجا که کلی علائم و شکلک کشیدن روش اونجا هم خ داغه!
4- اوکی ممنون
5- پس رواله

من ماشینو از نمایندگی اقلیمی در خ امام خمینی گرفتم اصلا نمایندگی قابل اعتمادی به نظرم نیومد.
شما برای موارد 2و3 کدوم نمایندگی رو پیشنهاد میکنید؟

ویرایش: درب جعبه فیوزو باز کردم و دیدم بالاش سمت راست 4تا سوکت فیوز کوچیک هست که 3 تاش فقط فیوز توشه! سمت چپی آبیه عین همونیه که تو ماشین هم هست، روش نوشته 15. بعدش دوتا فیوز دیگه هست و آخریش سمت راستیه که خالیه. خواستم با همین فیوز اضافه اون سوکت رو امتحان کنم ولی نمیدونم از کدوم طرف باید فیوزو بزارم خخخ!

ویرایش توسط Split : 04-11-2017 در ساعت 10:39 AM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش