آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-26-2014
ROOHOLAH آواتار ها
ROOHOLAH ROOHOLAH آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-4108
اتومبیل: پزو 405 (83)- پراید (88)- تندر فول (90)
سپاس از دیگران: 1,076
352 بار در 145 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض پروژكتور جلو

نقل قول:
نوشته اصلی توسط arakfun نمایش پست ها
با سلام خدمت همه عزیزان
بنده ال 90 مدل 90 دارم و مه شکن های اون هم زنون نمیخوره و مانور لامپ رنگی هم نداره..
بنده آرم LED و چراغ های کوچک رو LED SMD یخی انداختم و خواستم مه شکن ها رو نیز هم رنگ کنم با آرم و چراغ های بالا...
حالا اینکه من میخوام مه شکن ها رو کلا عوض کنم به نظرتون زنون بندازم یا اینکه از این لامپ های گازی یخی ؟؟
نظر خواستی دارید بگید ممنون
سلام دوست عزيز
ماشين بنده هم مدل 90 هسته و چراغ هاي پروژكتور رو عوض كردم ، تصميم دارم لامپ هاش رو با نوع گازي يخي عوض كنم، چون در صورت استفاده از لامپ هاي زنون هم بايد از رله تقويت استفاده كنيد و در بعضي مواقع پليس گير ميده، چون اين لامپ هاي زنون استاندارد نيست.
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 11-26-2014
morteza ahmadi آواتار ها
morteza ahmadi morteza ahmadi آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6347
اتومبیل: تندر 90
سپاس از دیگران: 1,502
103 بار در 66 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط arakfun نمایش پست ها
با سلام خدمت همه عزیزان
بنده ال 90 مدل 90 دارم و مه شکن های اون هم زنون نمیخوره و مانور لامپ رنگی هم نداره..
بنده آرم LED و چراغ های کوچک رو LED SMD یخی انداختم و خواستم مه شکن ها رو نیز هم رنگ کنم با آرم و چراغ های بالا...
حالا اینکه من میخوام مه شکن ها رو کلا عوض کنم به نظرتون زنون بندازم یا اینکه از این لامپ های گازی یخی ؟؟
نظر خواستی دارید بگید ممنون

دوست عزیز فقط زنون واسه پرژکتور ها نبند.......من خودم این کارو کردم که باعث شد به خاطر گرمای زیاد زنون پرژکتور اب بشه و دفرمه بشه..........کاش اون موقع کسی بود راهنماییم میکرد
قدیمی 11-26-2014
روابط عمومی آکو فروم آواتار ها
روابط عمومی آکو فروم روابط عمومی آکو فروم آنلاین نیست.
مدیر روابط عمومی و ناظر ارشد

کد عضویت آکو: اختصاصی
اتومبیل: LOGAN
سپاس از دیگران: 3,057
7,793 بار در 2,092 پست سپاسگزاری شده است

با سلام وقت بخیر
از کاربران محترمی که جدید ثبت نام نمده اند یا در انتظار تایید هستند خواهشمندیم قبل از ارسال مطالب خود ابتدا قوانین فروم را به دقت مطالعه نمایند . ایجاد تاپیک قوانین خاصی دارد . ابتدا طبق فرمایش مدیر محترم فروم جناب آقای zanjani باید مطلب سرچ شود و سپس در محل مخصوص خود ارسال گردد. برای بیان و مطرح نمودن سوالات احتمالی تمامی بزرگواران می بایست پرسش خود را تاپیک پرسش و پاسخ مطرح نمایند .
مطالب ارسالی در این بحث به http://acoforum.org/showthread.php?t=3378 منتقل می شود .

.................................................. .................................................. ..............مدیر روابط عمومی آکو فروم
کاربران زیر از روابط عمومی آکو فروم بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 06-01-2016
amirhossein آواتار ها
amirhossein amirhossein آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-6884
اتومبیل: لوگان
سپاس از دیگران: 107
86 بار در 56 پست سپاسگزاری شده است

سلام دوستان من ميخوام براي تندر e1 ام پرژكتور جلو رو ببندم
ممكنه راهنمايي كنيد درباره تجربيات تون

چراغي كه بايد خريداري كنم فكر كنم بايد والؤو باشه سيم كشي ندارن نميدونم سيم كشي رو بهتره چطور كار كنند كه سيم كشي اسيب نبيه .اين خيلي برام مهمه .
اينا سپرشم كه اون خار هاي پشت محل لامپ رو ندارن گمونم چطور ثابت ميشه
سپر رو ميدم باز كنن و جاي لامپ رو ببرند
چون دسته راهنماي اينا فقط مه شكن عقب ر و فابريك داره به نظرم بهتره اونو قطع كنه و پرژكتور رو بده به دسته راهنما و يه كليد بزاره واسه مه شكن عقب و الا بايد يه دسته راهنماي جديد e2 ها رو بگيرم كه خيلي گرونه بالاي ٢٠٠ گمونم

لطفا راهنمايي بفرماييد ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk
کاربران زیر از amirhossein بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 06-03-2016
Reza_Orumiyeh آواتار ها
Reza_Orumiyeh Reza_Orumiyeh آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-3678
سپاس از دیگران: 226
638 بار در 389 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amirhossein نمایش پست ها
سلام دوستان من ميخوام براي تندر e1 ام پرژكتور جلو رو ببندم
ممكنه راهنمايي كنيد درباره تجربيات تون

چراغي كه بايد خريداري كنم فكر كنم بايد والؤو باشه سيم كشي ندارن نميدونم سيم كشي رو بهتره چطور كار كنند كه سيم كشي اسيب نبيه .اين خيلي برام مهمه .
اينا سپرشم كه اون خار هاي پشت محل لامپ رو ندارن گمونم چطور ثابت ميشه
سپر رو ميدم باز كنن و جاي لامپ رو ببرند
چون دسته راهنماي اينا فقط مه شكن عقب ر و فابريك داره به نظرم بهتره اونو قطع كنه و پرژكتور رو بده به دسته راهنما و يه كليد بزاره واسه مه شكن عقب و الا بايد يه دسته راهنماي جديد e2 ها رو بگيرم كه خيلي گرونه بالاي ٢٠٠ گمونم

لطفا راهنمايي بفرماييد ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk

براي اينكه تميز و محكم بتونيد پرژكتور ها رو نصب كنيد ميتونيد سپر رو باز كنيد و پرژكتور هارو نصب كنيد تا جايي كه بنده اطلاع دارم دو نوع پرژكتور واسه ال نود هست سري قديمي كه فك كنم تا سال ٨٩ بود و سري جديد كه از سال ٩٠
قطع كردن مه شكن عقب هم يك راهش هست
ولي شما كه يه كليد قراره نصب كنيد بهتره به سيم كشي دست نزنيد و براي پرژكتور ها سيم كشي و كليد جداگانه بزاريد
رله (افتامات) حتما نصب كنيد و سيم با شماره مناسب
من بجاي شما بودم از دي لايت هاي گرد دوحالته بجاي پرژكتور ها استفاده ميكردم مصرف پايين تري دارن و ماشينتون داراي ديلايت هم ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
کاربران زیر از Reza_Orumiyeh بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 06-03-2016
amirhossein آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza_Orumiyeh نمایش پست ها
براي اينكه تميز و محكم بتونيد پرژكتور ها رو نصب كنيد ميتونيد سپر رو باز كنيد و پرژكتور هارو نصب كنيد تا جايي كه بنده اطلاع دارم دو نوع پرژكتور واسه ال نود هست سري قديمي كه فك كنم تا سال ٨٩ بود و سري جديد كه از سال ٩٠
قطع كردن مه شكن عقب هم يك راهش هست
ولي شما كه يه كليد قراره نصب كنيد بهتره به سيم كشي دست نزنيد و براي پرژكتور ها سيم كشي و كليد جداگانه بزاريد
رله (افتامات) حتما نصب كنيد و سيم با شماره مناسب
من بجاي شما بودم از دي لايت هاي گرد دوحالته بجاي پرژكتور ها استفاده ميكردم مصرف پايين تري دارن و ماشينتون داراي ديلايت هم ميشه

ممنون آقا رضا، من این دیلایت هایی که میفرمایید رو ندیدم و چون نگران بودم که از روشنایی غیر استاندارد (نسبت به طراحی سیم کشی و برق ماشین و طراحی محل نصب ) استفاده نشه اینه لامپ فابریک رو عرض کردم. اگه لینکی از دیلایت استاندارد از نظر آمپر مصرفی، گرما و وات مصرفی دارید راهنمایی کنید لطفا.
طبق فرموده شما برای نصب دیلایت میتونه لامپ رو محکم کنه تا لق نباشه؟ نکته ای داره چک کنم موقع نصب؟ نگران درست نصب شدن محفظه هستم.
محل مناسب نصب رله کجا بهتره. داخل کابین یا داخل موتور حوالی سپر؟
بنظرم بین طرح جدید و قدیم , اگه لامپ فابریک قدیم بگیرم اون مدل قبل 89 بهتره چون شنیدم روشناییشون بیشتر بوده.
یه جایی هم خوندم میشه سپر E2 رو که جای فابریک مه شکن داره رو خرید که مه شکن هم روشه! اینطوری هم محل زه رنگ ماشین میشه و هم جای مه شکن داره .اینم به داستانه و نمیدونم قیمتش چنده .

Sent from my One S using Tapatalk

ویرایش توسط amirhossein : 06-03-2016 در ساعت 01:48 PM
کاربران زیر از amirhossein بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 06-04-2016
hadipoya آواتار ها
hadipoya hadipoya آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-7259
اتومبیل: L90 E2 Pars Khodro
سپاس از دیگران: 20
80 بار در 62 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض چراغ مه شکن جلو برای مدل E1

سلام دوست عزیز...
بهترین وزیباترین وکم هزینه ترین وعاقلانه ترین کار اینه که شما چراغ والو اصلی یا مشابه ایرانی که کیفیتش خوبه رو روی سپر نصب کنی.میتونی سپر رو بیاری پایین و پس از نصب مطمین سپر رو ببندی.سیم برق رو میتونی از همون مه شکن عقب استفاده کنی.که باهم روشن شوند.درصورت لزوم میتونی با نصب یک سوییچ در پشت چراغ عقب مه شکن عقب رو موقتا خاموش ودر صورت لزوم روشن کنید.چون چراغ مه شکن عقب کمتر نیاز هست.ولی از مه شکن جلو معمولا استفاده روشنایی میشود.
ضمنا ماشین های جدید از جمله ال نود مجهز به رله یا همان افتامات هستند وفشاری به دسته راهنما نمیاد.ازاین بابت نگران نباشید.
اگر رنگ سیم مه شکن عقب رو شناسایی کنید شاید بتونید در جعبه رله ها که کنار باتری قرار داره سیم مربوطه رو پیدا کنید وبا استفاده از یک سوزن میخی سیمی به ان متصل وبه سپر جلو برسونید...در صورت راهنمایی بیشتر کامنت بگذارید....
موفق باشید.
کاربران زیر از hadipoya بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 06-04-2016
Reza_Orumiyeh آواتار ها
Reza_Orumiyeh Reza_Orumiyeh آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-3678
سپاس از دیگران: 226
638 بار در 389 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amirhossein نمایش پست ها
ممنون آقا رضا، من این دیلایت هایی که میفرمایید رو ندیدم و چون نگران بودم که از روشنایی غیر استاندارد (نسبت به طراحی سیم کشی و برق ماشین و طراحی محل نصب ) استفاده نشه اینه لامپ فابریک رو عرض کردم. اگه لینکی از دیلایت استاندارد از نظر آمپر مصرفی، گرما و وات مصرفی دارید راهنمایی کنید لطفا.
طبق فرموده شما برای نصب دیلایت میتونه لامپ رو محکم کنه تا لق نباشه؟ نکته ای داره چک کنم موقع نصب؟ نگران درست نصب شدن محفظه هستم.
محل مناسب نصب رله کجا بهتره. داخل کابین یا داخل موتور حوالی سپر؟
بنظرم بین طرح جدید و قدیم , اگه لامپ فابریک قدیم بگیرم اون مدل قبل 89 بهتره چون شنیدم روشناییشون بیشتر بوده.
یه جایی هم خوندم میشه سپر E2 رو که جای فابریک مه شکن داره رو خرید که مه شکن هم روشه! اینطوری هم محل زه رنگ ماشین میشه و هم جای مه شکن داره .اینم به داستانه و نمیدونم قیمتش چنده .

Sent from my One S using Tapatalk
اون ديلايت گرد دو حالته رو ميتونيد تو گوگل سرج كنيد و از فروشگاه هاي مطمئن خريداري كنيد.
سپر رنگ شده بگيريد چون هزينه رنگ كردن بيرون براتون گرون در مياد اگه سپرتون رنگ نداره رنگ دار بگيريد ماشينتون زيباتر ميشه و محل نصب رله و افتامات بهتره نزديك باتري مثلا نزيك ecu پشت باتري نصب كنيد

کاربران زیر از Reza_Orumiyeh بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 06-05-2016
zahed zahed آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-1371
اتومبیل: ال90پلاس
سپاس از دیگران: 133
152 بار در 80 پست سپاسگزاری شده است

سلام جناب رضا
من برای ماشین قبلیم ازتولید کننده اصلی سپرال نود سپرال نود اتوماتیک رنگ شده با پروژکتور گرفتم 208هزارتومان همین سپر رو تو سنندج 460هزارتومان میفروختن رخ ماشینتون رو خیلی زیباتر میکنه بنظرم منطقی تر اینه که بجای خرید پروژکتور ورنگ سپر همین کار رو انجام بدین
2 کاربر زیر از zahed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 06-06-2016
amirhossein آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط zahed نمایش پست ها
سلام جناب رضا
من برای ماشین قبلیم ازتولید کننده اصلی سپرال نود سپرال نود اتوماتیک رنگ شده با پروژکتور گرفتم 208هزارتومان همین سپر رو تو سنندج 460هزارتومان میفروختن رخ ماشینتون رو خیلی زیباتر میکنه بنظرم منطقی تر اینه که بجای خرید پروژکتور ورنگ سپر همین کار رو انجام بدین
سلام .
کل نمایندگی های زنجان رو زیر و رو کردم . سپر خالی میدن بدون مه شکن و بدون رنگ 120 تومن .
بین 150 تا 200 تومن هم حتما رنگش میشد .

دیلایت رو از نزدیک ندیدم و تصمیم گرفتم پرژکتور رو جدا بگیرم و فابریک .

هم ایران خودرو و هم سایپا رفتم . سایپا رو پسندیدم ولی جنسی که بهم با کارتن اصل داد همونیه که اینجا تو فروم دوستمون آقای علیرضا سوهانیان گفتن غیر شرکتی و غیر اصله . یعنی این :

www.ACOforum.org - Logan Tuning

اما الان این کالا در سایپا تو قوطی اصل فروخته میشه و شرکتیه. روش نوشته made in EU در حالی که روی قوطی نوشته made in poland! مثل کیت تایم اونم شبیه این ترکیب رو داشت .
به هر حال تو زنجان اصلی ترین قطعه مه شکن اینه و دوستان هم بررسی داشته باشه .

روی شیشه بصورت برجسته valeo نوشته (روی مه شکن برجسته نیست از تو برجسته است ) و روبروش در زیر 2 خط کد و سایر نوشته ها . آقای سوهیانیان فموده بودند که روی شیشه مارک والئو نیست .اما این داره .

اینم قوطیش :

قسمتی از عکس دسته سیم که هنوز سوکت نری شو پیدا نکردم و مجبور شدم ببرمش و ارتباط بوم و روشو وارنیش کنم تا اب و گرد و غبار داخل سپر خرابش نکنه و محکم باشه .

عکس کلیدی که برای مه شکن گذاشتم زیر و سمت چپ فرمان .

از آنجایی که مه شکن عقب سیم اش بگونه ای برق میگرفت که حتما باید چراغ بزرگ ماشین روشن باشه تا بتونم از دسته راهنما مه شکن عقب رو فعال کنم لذا نشد که اونو قطع کنم و بدم به مه شکن جلو .چون در اینصورت باید حتما چراغ بزرگ جلو روشن میبود تا مه شکن جلو رو هم روشن کنم (از دسته راهنما )

لذا مه شکن عقب رو گذاشتم سر جاش موند و به کلید ,مه شکن جلو رو با یه رله تو مسیر وصل کردم . چون کلیدم طاقت نداشت هندل کنه و برای ایمنی رله رو قرار دادیم .
الان اینطوری شده که برق مه شکن جلوم از سیم لامپ کوچک جلو گرفته شده و باید روشن باشه تا مه شکن با کلید بتونه فعال بشه .پس مه شکن هم با چراغ کوچک و هم با چراج بزرگ میتونه روشن باشه .
کلید هم مدیریت روشن و خاموش بودن مه شکن رو با این تریب جراغ های جلو رو داره .

اینطوری مدیریت حالات روشن بودن 6 تا چراغ جلو مانور بیشتری داره .

ایران خودرو با لامپ متفاوت غیر فندقی میداد 72000 تومن و سایپا این رو داد 90500 تومن .
سیم کشی فابریک رو داد 27500 تومن
قاب نگه دارنده رو داد دونه ای 7000 تومن
45000 تومن هزینه باز و بست سپر + بریدن جای مه شکن و دستمزد نصب و رله .

ممنون از دوستانی که دید بهم دادند .

ویرایش توسط amirhossein : 06-06-2016 در ساعت 10:28 PM دلیل: تکمیل توضیحات
4 کاربر زیر از amirhossein گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

Tags
چراغ جلو.چراغ عقب.لامپ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش