آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-28-2015
shabab shabab آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-3366
سپاس از دیگران: 78
35 بار در 20 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza-Logan نمایش پست ها
سلام دوست عزیز.بنا به کارکرد ماشین شما باید الآن برای بار دوم اقدام به تعویض تسمه تایم و تسمه دینام و ترموستات کنید!روغن گیربکس هم که در موقع تعویض دوباره صفحه کلاچ باید عوض بشه!درضمن توی ماشین همیشه یک تسمه دینام اضافی داشته باشید تا در صورت مشکل اون رو تعویض کنید!البته در کل بهتره همه قطعات رو بدید یه مکانیک ماهر و با انصاف چک کنه!در ضمن دسته موتورها هم معمولا در این کیلومتر احتیاج به تعویض دارند!در ضمن راجب مشکلتون در مورد گردگیر پلوس هم به نظر من بهترین راه تعویض کردن کل مجموعه پلوس هست چون من یک بار به دلیل ناشی بودن مکانیکی که دیسک و صفحه ماشینم رو عوض کرد گردگیر پلوس یکی از چرخای ماشینم خراب شد و من وقتی به نمایندگی رفتم گفتن که اصلا گردگیر جدا گیر نمیاد و این حرفا(که البته کاملا اشتباه بود ولی خب بازم حدا رو شکر که اینو گفتن وگرنه گردگیر رو میخریدم و با کلی مشکل روبرو میشدم چون میگن بهتره پلوس کامل عوض بشه) و باید پلوس کامل بخرم که من هم نمونه اصلی رو خریدم و کامل عوضش کردم و بعد از اون هم خدا رو شکر دیگه کوچکترین مشکلی با پلوس نداشتم!!!!
يعني پيشنهاد شما اينه كه بجاي گردگير و بلبرينگ و تشكيلات آن ، كل پلوس رو با متعلقاتش عوض كنم(البته گردگير رو بدي تراشكار وارد كه با بلبرينگش جا بزنه مشكلي پيش نمياد ، مشكل من بيشتر با جنس لاستيك خود گردگير است كه مثل اصليش تو بازار نيست و بعد يه مدت پاره ميشه)

ویرایش توسط shabab : 12-28-2015 در ساعت 10:20 AM
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 12-28-2015
Alireza-Logan Alireza-Logan آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6521
سپاس از دیگران: 81
131 بار در 94 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
يعني پيشنهاد شما اينه كه بجاي گردگير و بلبرينگ و تشكيلات آن ، كل پلوس رو با متعلقاتش عوض كنم(البته گردگير رو بدي تراشكار وارد كه با بلبرينگش جا بزنه مشكلي پيش نمياد ، مشكل من بيشتر با جنس لاستيك خود گردگير است كه مثل اصليش تو بازار نيست و بعد يه مدت پاره ميشه)
سلام دوست عزیز.بله پیشنهاد من دقیقا همینه که دیگه با خیال راحت رانندگی کنید چون همون طور که میگید جنس این گردگیر هیچوقت مثل اصلی نمیشه!البته من کل پلوس رو 3 یا 4 سال پیش عوض کردم که به خاطر نا وارد بودن مکانیک هنگام تعویض دیسک و صفحه گردگیر پاره شد و اون موقع قطعات ارزون تر بود ولی خب الآن اول که پیدا کردن جنس اصل سخته و دوم قیمتشون خیلی بالا رفته پس این بستگی به خودتون داره که بخواید کدوم روش رو انتخاب کنید!ولی خب من از اون موقع تا حالا خدا رو شکر دیگه هیچ مشکلی با پلوس نداشتم!!!!
کاربران زیر از Alireza-Logan بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 12-28-2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط HO3EIN نمایش پست ها
سلام دوستان عزیز
عرض شود ما یه تندر داریم مدل 89 برج12 که تا حالا حدود 200هزار تا کار کرده
ماشین دست بنده نبوده بنابراین خیلی بهش رسیدگی نشده
منم قراره با کمک شما یه دستی به سرو روش بکشم پیشاپیش از همکاریتون تشکر میکنم

اول مشکلاتی که داره و لیست کارها رو بگم

1- تعویض اکسل عقب (به دلیل کج شدگی)
2-تعویض دنده فلاویل (زمان استارت ماشین روش نمیشه یه جورایی رد میکنه)
3-تعویض دسته موتور بالا(صدای زیاد موتور وقتی دور موتور از 3هزار بالا تر میره)
4-تعویض تسمه تایم و دینام
5-تعویض سپر جلو
6-تعویض لاستیک (با نوع 205 خارجی)
7-تعویض دسته راهنما
8- صافکاری و پولیش
9-جلو بندی

چند کار تزیناتی مثل /روکش صندلی /سیستم صوتی/ سنسور عقب/چراغ عقب اسپرت/دفیوز/

خب حالا سوالاتم

1- اکسل عقب مدل اصفهانش هست 500 تومن شرکتیشو کسی قیمت داره؟
از لحاظ کیفیت اصفهان تایید میشه؟

2- دنده فلاویل دچار خوردگی شده ما چند ساله مشکل استارت داریم هرکی یه چیز میگه حتی استارت کاملم خریدم اما باز درست نشد
مثلا از هر 10 تا استارت که میزنیم 4 تا صدای استارت میاد اما ماشین روشن نمیشه یعنی رد میکنه گاهی اوقاتم تا چند با روشن نمیشه باید با دنده بازی کنی تا روشن شه
حالا این سری یه مکانیک وارد تر گیر اوردم که فلاویل رو عوض کنه استارتم مچ کنه باهاش
نظر شما چیه مشکل کجاست؟

3-صافکاری
ماشین مشکیه چند جا زدگی داره
گلگیر عقب راست (دور لاستیک)(باید رنگ شه)
رکاب چب با یه کمی از گلیگیر
کاپوت که خیلی کمه با قلم درست میشه
و میخوام کامل یه دور ماشینو پولیش بزنم حالا اگه شد عکسشونو میزارم

دوستان میخوام ماشینو کامل سرویس کنم اگه چیزی از قلم افتاده یاداوری کنید

البته تو این چند ماه تیکه تیکه اینا رو عوض کردم
لنت اصلی
دیسک های جلو
استپر
واشر منیفولد هوا
تخلیه اب کامل رادیاتور
ترموستات
شمع
دوتا کوئل اصلی
شستوشویی انژکتور

روغن موتورم یه بار عین قیر شده بود که با گازوییل تمیز شده بعدم کارتل باز شده اویل پمپ و کارتل تمیز شده البته این کار اشتباهه همون موتور شور بریزی بهتره اما کارتل باز بشه اویل پمپم تمیز کنی

دوستان تنر سواردر مورد قطعات کارایشون یا قیمتشون تجربیاتتون ممنون میشم نظر بدید
سلام آقا حسین!اول این که خیلی کار خوبی میکنید که میخواید به ماشبن برسید!ولی به نظر بنده این همه خرج یه ماشین کردن اضافی هست و بنظرم شما که این همه میخوای خرج ماشین کنی(احتمالا همه اینهایی که گفتید حدود 2 تا 2.5 یا 3 میلیون دستتون رو میگیره!)ماشین رو با یه قیمت خوب بفروش(البته قبول دارم که توی شرایط فعلی فروش ماشین سخته) و این 2.5 میلیون رو بذار روی پولش و یه ماشین سالم و تمیز بخر که این خرج ها رو نداشته باشه و بعد هم کارای تزییناتی رو که میخواید روش انجام بدید!ولی خب اگه نظرتون روی فروش ماشین نیست یه سری راهنمایی ها واستون دارم!اول اینکه اگزوز رو یه چک کنید که پاره نشده باشه!دوم سیستم خنک کننده رو یه چک کنید که نشتی نداشته باشه!سوم اگه خواستید دسته موتور بالا رو عوض کنید حتما دسته موتور پایین رو چک کنید اگه لازم بود حتما عوض کنید(البته صدا توی دور بالا خیلی ربطی به دسته موتور نداره و پارگی دسته موتور توی Slow مشخص میشه و ماشین میلرزه!)!اکسل رو هم اگه میخواید عوض کنید سعی کنید اصلی بگیرید!واسه سپر جلو هم سعی کنید که رنگ فابریک شرکتی بگیرید چون بعضی از سپر هایی که بیرون هست چون به درستی رنگ نشده بعد از یک مدت رنگشون کنده میشه!لاستیک هم تا اونجایی که میدونم هانکوک فوق العاده نرم و خوب هست!البته پیش از اون تاپیک "بهترین رینگ و لاستیک برای ال90"رو ملاحظه بفرمایید!ضبط و باند هم که خودتون صد در صد میدونید چی از همه بهتر هست!!!!!
4 کاربر زیر از Alireza-Logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 12-28-2015
HOSSEIN-Khoram HOSSEIN-Khoram آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: aco-7038
سپاس از دیگران: 15
6 بار در 5 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
سلام آقا حسین!اول این که خیلی کار خوبی میکنید که میخواید به ماشبن برسید!ولی به نظر بنده این همه خرج یه ماشین کردن اضافی هست و بنظرم شما که این همه میخوای خرج ماشین کنی(احتمالا همه اینهایی که گفتید حدود 2 تا 2.5 یا 3 میلیون دستتون رو میگیره!)ماشین رو با یه قیمت خوب بفروش(البته قبول دارم که توی شرایط فعلی فروش ماشین سخته) و این 2.5 میلیون رو بذار روی پولش و یه ماشین سالم و تمیز بخر که این خرج ها رو نداشته باشه و بعد هم کارای تزییناتی رو که میخواید روش انجام بدید!ولی خب اگه نظرتون روی فروش ماشین نیست یه سری راهنمایی ها واستون دارم!اول اینکه اگزوز رو یه چک کنید که پاره نشده باشه!دوم سیستم خنک کننده رو یه چک کنید که نشتی نداشته باشه!سوم اگه خواستید دسته موتور بالا رو عوض کنید حتما دسته موتور پایین رو چک کنید اگه لازم بود حتما عوض کنید(البته صدا توی دور بالا خیلی ربطی به دسته موتور نداره و پارگی دسته موتور توی Slow مشخص میشه و ماشین میلرزه!)!اکسل رو هم اگه میخواید عوض کنید سعی کنید اصلی بگیرید!واسه سپر جلو هم سعی کنید که رنگ فابریک شرکتی بگیرید چون بعضی از سپر هایی که بیرون هست چون به درستی رنگ نشده بعد از یک مدت رنگشون کنده میشه!لاستیک هم تا اونجایی که میدونم هانکوک فوق العاده نرم و خوب هست!البته پیش از اون تاپیک "بهترین رینگ و لاستیک برای ال90"رو ملاحظه بفرمایید!ضبط و باند هم که خودتون صد در صد میدونید چی از همه بهتر هست!!!!!
سلام علی رضا جان ممنون بابت نظرت
والا چند نفر دیگه ام پیشنهاد فروش دادن بهم اما چون ماشین چند جا زدگی داره کاکردشم بالاست به قیمت خیلی کم میخرن اگه به قیمت خوب میخریدن تا 5 تومنم میتونم روش بذارم اما خب بازم اون ماشینی که میخری بی عیب نیست
مورد دوم کلا وقتی همینو تعمیر کنم تقریبا تمام قطعات مصرفی و خراب رو عوض میکنم دیگه تا چند وقت خیالم راحته یه سری تزیناتم که خودم دوس دارمو میزارم روش

اگزور باید حتما چک کنم اما مایع خنک کننده نشتی نداره
در مورد دسته موتور بالا یه بار بردم کوئل رو عوض کنم گفت این صدا که حالت بم داره میاد داخل کابین از دسته موتوره نمیدونم روغن چیش خشک شده چون خیلی کار کرده
سپرم مثل اینه که شرکتیش 200 تومنه همونو میگیرم

فقط یه چیزی برای چک کردن سیستم هیدرولیک یا تعویض روغن اون باید چی کار کرد؟
چون حس میکنم یه مقدار فرومون سفته
کاربران زیر از HOSSEIN-Khoram بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 12-28-2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط HO3EIN نمایش پست ها
سلام علی رضا جان ممنون بابت نظرت
والا چند نفر دیگه ام پیشنهاد فروش دادن بهم اما چون ماشین چند جا زدگی داره کاکردشم بالاست به قیمت خیلی کم میخرن اگه به قیمت خوب میخریدن تا 5 تومنم میتونم روش بذارم اما خب بازم اون ماشینی که میخری بی عیب نیست
مورد دوم کلا وقتی همینو تعمیر کنم تقریبا تمام قطعات مصرفی و خراب رو عوض میکنم دیگه تا چند وقت خیالم راحته یه سری تزیناتم که خودم دوس دارمو میزارم روش

اگزور باید حتما چک کنم اما مایع خنک کننده نشتی نداره
در مورد دسته موتور بالا یه بار بردم کوئل رو عوض کنم گفت این صدا که حالت بم داره میاد داخل کابین از دسته موتوره نمیدونم روغن چیش خشک شده چون خیلی کار کرده
سپرم مثل اینه که شرکتیش 200 تومنه همونو میگیرم

فقط یه چیزی برای چک کردن سیستم هیدرولیک یا تعویض روغن اون باید چی کار کرد؟
چون حس میکنم یه مقدار فرومون سفته
سلام مجدد آقا حسین!البته این نظر خودتون که بخواید ماشین رو بفروشید یا نه ولی خب ترجیحا اگه ماشین سالم تر و کم کارکرد تر بخرید مطمینا خیلی راحت تر خواهید بود چون ماشینی که تعمیر بشه اکثر اوقات دیگه اون ماشین سابق نمیشه و هر روز رو خرجه!شما میتونید 2 تومان واسه خرج ماشین بعدی نگه دارید و 3 تومان بذارید رو ماشینتون و یه ماشین هم مدل یا حتی بالاتر با کارکرد کمتر پیدا کنید و بخرید!البته نه که بخوام دل زدتون کنم از ماشینتون ولی من به شخصه یه پراید دارم که یه بار بردم پیش چندتا مکانیک چون ماشبن یه صدایی میداد و اکثرا گفتن تسمه هست ولی یه چند تایی گفتن واترپمپ هست!آقا چشمتون روز بد نبینه ماشین بعد از تعویض همین یه قطعه ساده(واتر پمپ) دیگه اون ماشین سرپا و قوی قبل نشد که نشد!آخرم معلوم شد مشکل از تسمه بوده و یه تیکش کنده شده بوده و اونو هم عوض کردم ولی متاسفانه احتمالا خوب تایم گیری نشد ماشین و واسه همین این اتفاق افتاد!البته تصمیم کاملا با خودتون هست ولی خب اگه تصمیمتون رو نگه داشتن ماشین هست واسه چک کردن این که روغن هیدرولیک کم نباشه من از یه تعویض روغنی سوال کردم و گفت همین که کفی اون فیلتر مشکیه داخل منبع روغن چرب باشه کافیه!البته سفتی فرمون ممکنه واسه این باشه که لاستیک پهن زیر ماشین انداختین!راجب دسته موتور هم من هر دو رو عوض کردم ولی هیچ صدایی توی ماشین تغیبر نکرد و من احتمال میدم مشکل شما از یکی از منابع اگزوزه چون منبع L90 خیلی نزدیک موتوره و خیلی از اوقات این دو صدا اشتباه گرفته میشه!واسه سپر هم که این واقعا بهترین راهه!!!!

ویرایش توسط Alireza-Logan : 12-28-2015 در ساعت 08:04 PM
قدیمی 12-29-2015
morteza ahmadi آواتار ها
morteza ahmadi morteza ahmadi آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-6347
اتومبیل: تندر 90
سپاس از دیگران: 1,502
103 بار در 66 پست سپاسگزاری شده است

سلام
صفحه کلاچ ماشین با وجود اینکه ۲۸۰۰۰ تا بیشتر کارنکرده و اونم اصلا بهش فشار نیاوردم و ترافیک هم ندیده ولی متاسفانه بعد از داغ شدن چند وقتیه لرزش داره و هنگام گرفتن و رها کردن کلاچ صدا هم میده که با گریس کاری اهرم کلاچ و روغنکاری سیم کلاچ هم درست نشد.
تصمیم گرفتم از اکو شاپ کیت کلاچ را تهیه کنم فقط چندتا سوال دارم
۱ بین برندهایی که هست کدام را دوستان استقاده کردند و جواب داده بهتر از همه؟ دایکن چطوره؟
۲ به غیر از کیت کلاچ قطعه دیگه ای هم نیاز هست تعویض بشه در گیربکس مثل گردگیر پولس بیا هر قطعه دیگه؟؟
۳ اگه کیت کلاچ را فعلا تعویض نکنم و بزارم کنار واسه فصل گرم تعویض کنم شامل زمان و فرسودگی نمیشه کیت کلاچ نو؟؟؟
اگه موضوع دیگه ای هست که نیازه توجه بشه لطفا بفرمایید
خالق من بهشتی دارد٬ نزدیک ٬ زیبا و بزرگ و دوزخی دارد٬ به گمانم کوچک و بعید و در پی فرصتی است که ببخشد ما را
قدیمی 12-29-2015
Reza_Orumiyeh آواتار ها
Reza_Orumiyeh Reza_Orumiyeh آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-3678
سپاس از دیگران: 226
638 بار در 389 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط morteza ahmadi نمایش پست ها
سلام
صفحه کلاچ ماشین با وجود اینکه ۲۸۰۰۰ تا بیشتر کارنکرده و اونم اصلا بهش فشار نیاوردم و ترافیک هم ندیده ولی متاسفانه بعد از داغ شدن چند وقتیه لرزش داره و هنگام گرفتن و رها کردن کلاچ صدا هم میده که با گریس کاری اهرم کلاچ و روغنکاری سیم کلاچ هم درست نشد.
۱ بین برندهایی که هست کدام را دوستان استقاده کردند و جواب داده بهتر از همه؟ دایکن چطوره؟
۲ به غیر از کیت کلاچ قطعه دیگه ای هم نیاز هست تعویض بشه در گیربکس مثل گردگیر پولس بیا هر قطعه دیگه؟؟
۳ اگه کیت کلاچ را فعلا تعویض نکنم و بزارم کنار واسه فصل گرم تعویض کنم شامل زمان و فرسودگی نمیشه کیت کلاچ نو؟؟؟
سلام
بنده در مورد سوال ١ تجربه ندارم
اما بهمراه كيت كلاج
حدود سه ليتر روغن گيربكس تهيه كنيد چون در هنگام تعويض ديسك و باز شدن گيربكس روغن خالي ميشه
و بهتره تعويض بشه
گردگير پلوس هم اگه اثري از فرسودگي داشت بهتره تعويض بشه
كيت ديسك و صفحه و بلبرينگ كلاج اگه تو محل مرطوب نباشن مشكلي در نگهداري ندارن

Sent from my iPhone using Tapatalk
کاربران زیر از Reza_Orumiyeh بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 12-29-2015
morteza ahmadi آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza_Orumiyeh نمایش پست ها
سلام
بنده در مورد سوال ١ تجربه ندارم
اما بهمراه كيت كلاج
حدود سه ليتر روغن گيربكس تهيه كنيد چون در هنگام تعويض ديسك و باز شدن گيربكس روغن خالي ميشه
و بهتره تعويض بشه
گردگير پلوس هم اگه اثري از فرسودگي داشت بهتره تعويض بشه
كيت ديسك و صفحه و بلبرينگ كلاج اگه تو محل مرطوب نباشن مشكلي در نگهداري ندارن

Sent from my iPhone using Tapatalk
ممنون از توجه شما
اگه دوستان دیگه هم تحربه هایی دارند بفرمایند.
با تشکر
قدیمی 12-29-2015

نقل قول:
ممنون از توجه شما
اگه دوستان دیگه هم تحربه هایی دارند بفرمایند.
با تشکر

نقل قول:
سلام
سلام آقا مرتضی.به نظرم یه سوال از نمایندگی ها بگیرید ببینید اصل گیرتون نمیاد!در ضمن فکر نکنم به خاطر لرزش بخواد دیسک و صفحه عوض بشه و باید صبر کنید تا صفحه به انتها نزدیک بشه چون حیفه توی این کیلومتر دیسک و صفحه عوض کنید البته این بستگی به وضع مالیتون داره که اگه واستون مشکل نباشه عوضش کنید ولی حتما سعی کنید یه مدل اصلی رو تهیه کنید!در ضمن پیشنهاد من واسه کلاچ Valeo فرانسه هست!من البته وقتی خودم عوض کردم توی بسته بندی رنو بود و یادم نمیاد توش چه مارکی بود ولی الآن طبق تحقیقاتم این بهترین هست چون من هم در صدد تعویض دیسک وصفحه هستم واسه همین تحقیق کردم!البته تو بسته بندی رنو از همه بهتره که دیگه خیلی کم گیر میاد!!!!!

ویرایش توسط Alireza-Logan : 12-30-2015 در ساعت 10:45 AM
قدیمی 12-30-2015
morteza ahmadi آواتار ها

نقل قول:
سلام آقا مرتضی.به نظرم یه سوال از نمایندگی ها بگیرید ببینید اصل گیرتون نمیاد!در ضمن فکر نکنم به خاطر لرزش بخواد دیسک و صفحه عوض بشه و باید صبر کنید تا صفحه به انتها نزدیک بشه چون حیفه توی این کیلومتر دیسک و صفحه عوض کنید البته این بستگی به وضع مالیتون داره که اگه واستون مشکل نباشه عوضش کنید ولی حتما سعی کنید یه مدل اصلی رو تهیه کنید!در ضمن پیشنهاد من واسه کلاچ Valeo فرانسه هست!من البته وقتی خودم عوض کردم توی بسته بندی رنو بود و یادم نمیاد توش چه مارکی بود ولی الآن طبق تحقیقاتم این بهترین هست که من هم در صدد تعویض دیسک وصفحه هستم واسه همین تحقیق کردم!البته تو بسته بندی رنو از همه بهتره که دیگه خیلی کم گیر میاد!!!!!

سلام
راستش نمایندگی مرکزی سایپا در قزوین هم رفتم چون ماشین گارانتیش تموم نشده هنوز و مشکل را گفتم اونا هم گفتند که کیت کلاچ را باید باز کنند و از اون عکس بگیرند و بفرستند برای مهندس های رنو پارس اگه انها تایید کردند جزئ گارانتی میشه و در غیر این صورت هزینه با خودمه و این راهم گفت که معمولا تو کیلومتر بالای ده هزار تا گارانتیش تایید نمیشه و نکته اصلی اینکه اصلا کیت کامل کلاچ برای تعویض ندارند و چند ماه هم هست که درخواست دادند ولی نیومده .....عملا نمایندگی در شهر ما یعنی تعطیل
valeo هم اینجا اصلا نمیشه بهش اعتماد کرد برای خرید در بازار ازاد و البته همه میگن اصله و قیمت ها نجومی بالا .....
پس بهترین راه در حال حاظر این هست با توجه به سابقه خوب و اعتمادی که به اکو دارم از اکو شاپ خرید کنم حتی شده مارکی غیر valeo باشه
در رابطه با کیلومتر کم کارکرد خودرو هم به خاطر همین پرسیدم که میشه العان کیت کامل را تهیه کنم و اگه شامل فرسودگی و گذشت زمان نمیشه بزارم تابستان عوض کنم البته اگه طاقت بیارم با این کلاچ و این صدا کار کنم.

پیدا کردن و جایگزین کرده قطعه مطمئن از خرید خوده ماشین سخت تره .....
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 19 نفر (0 عضو و 19 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش