آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی آکوپارت و محصولات آن ACO Products > جوایز, هدایا و طرحهای تشویقی آکو

Notices

جوایز, هدایا و طرحهای تشویقی آکو در این بخش به پیگیری قرعه کشی ها و جوایز اهدایی و تبلیغاتی گروه بزرگ آکو پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-27-2015
Reza_Orumiyeh آواتار ها
Reza_Orumiyeh Reza_Orumiyeh آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-3678
سپاس از دیگران: 226
638 بار در 389 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hasan.akbari نمایش پست ها
با عرض سلام و ارادت

هدایای به ال90 داده می شود شرایط دارد ؟ ما هم از سال 90 ال 90 داریم ولی هدیه ای دریافت نکردیم

با تشکر

سلام دوست عزيز
اگه از ابتدا تو سايت ثبت نام كرده باشيد و منظم به سايت سر بزنيد حتما متوجه ثبت نام و دريافت هدايا ميشديد
بنده خودم چندين بار از شركت اكو هديه دريافت كردم

Sent from my iPhone using Tapatalk
کاربران زیر از Reza_Orumiyeh بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 12-28-2015
Hidmoradi Hidmoradi آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6804
سپاس از دیگران: 63
2 بار در 2 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza_Orumiyeh نمایش پست ها
سلام دوست عزيز
اگه از ابتدا تو سايت ثبت نام كرده باشيد و منظم به سايت سر بزنيد حتما متوجه ثبت نام و دريافت هدايا ميشديد
بنده خودم چندين بار از شركت اكو هديه دريافت كردم

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام عرض شد
اقا رضا من از وقتی که ثبت نام کردم اکثرا تو سایت انلاین بودم اما واقعا شرایطش را نمیدونم اگر ممکن بفرمایید تا ما هم عضو بشیم
با تشکر
قدیمی 12-28-2015
MAHDI-TONDAR آواتار ها
MAHDI-TONDAR MAHDI-TONDAR آنلاین نیست.
مدیرتیونینگ و آپشن های تندر 90

کد عضویت آکو: ACO-569
اتومبیل: تندر90 e1+cp
سپاس از دیگران: 7,486
8,101 بار در 2,955 پست سپاسگزاری شده است
MAHDI-TONDAR به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hidmoradi نمایش پست ها
سلام عرض شد
اقا رضا من از وقتی که ثبت نام کردم اکثرا تو سایت انلاین بودم اما واقعا شرایطش را نمیدونم اگر ممکن بفرمایید تا ما هم عضو بشیم
با تشکر
سلام بر شما دوست عزیز
از فعالیت خوب و مستمر شما در آکو فروم بسیار سپاس گزارم .

مجموعه آکو از زمان تاسیس و معمولاً به مناسبتهای مختلف و یا ایام خاص و نیز برخی از کالاهایی که برای اولین بار در آکو تولید میشد شرایط ویژه و یا هدایایی برای مشتریان خودش قائل میشد که به جرات میتوان گفت کمتر شرکتی تولیدی خصوصی در کشور دست به این حرکات میزنه .

این هدایای که در این تاپیک به 120 هزار نفر از تندر سواران سراسر کشور اهدا شد اگر صفحه اول این تاپیک رو مطالعه بفرمایید مربوط به کاور زیر دستگیره درب تندر بوده که در قالب طرح ویژه به تندر سواران در سال 1390 اهدا شده است و مربوط به بازه زمانی 10 روزه در مهر ماه سال 90 بوده است . ما هم این سعادت رو نداشتیم که در اون زمان درخدمت شما باشیم .

البته الان همین کاور زیر دستگیره + راهنمای جدید به همراه برخی از پکیچ های ویژه اکو (از روز شنبه مورخه 5 لغایت 12 دی ماه 94 ) فکر کنم پکیچ شماره 21 باشه که بعنوان هدیه تقدیم شما دوستان و مشتریان آکو مبشه .

ضمن اینکه آکو به مناسبت های مختلف نظیر برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو در شهرهای مختلف و ... برخی از محصولات خود رو بعنوان هدیه در اختیار تندرسواران قرارداده .

البته در کنار این هدایا آکو همواره توجه ویژه ای به کاربران فعال و مدیران پرتلاش خود داشته و با ارسال هدایا و محصولات خود به این افراد سعی نمودن در جهت جلب رضایت کاربران و مدیران خود نیز گام بردارد .

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

ویرایش توسط MAHDI-TONDAR : 12-28-2015 در ساعت 02:34 PM
9 کاربر زیر از MAHDI-TONDAR گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش