آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-12-2015
morteza ahmadi آواتار ها
morteza ahmadi morteza ahmadi آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6347
اتومبیل: تندر 90
سپاس از دیگران: 1,502
103 بار در 66 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza_Orumiyeh نمایش پست ها
يه فلز هست كه پيچ تنظيم سيم كلاج روش قرار گرفته در قسمتي كه به گيربكس وصل ميشه يه لاستيك داره
بعد از باز كردن سيم كلاج اون دوشاخه لق ميشه
وقتي لاستيكش رو به ارامي خارج كرديد محل اتكا اون رو با انگشت پيدا ميكنيد و سر انگشت مقداري گريس به اون منطقه ميزنيد اونجا حالت تقريبا الاكلنگي داره اونجا فشار زياد ميشه و وقتي گريس نباشه صداي سايش و گير كردن مياد
وقتي سيم كلاج رو بستيد سعي كنيد پدال زياد بالا نياد حداقل مقداري كه ميتونيد باهاش دنده عوض كنيد رو انتخاب كنيد
اينطوري عمر ديسك صفحه هم بيشتر ميشه و فشار بر روي اون نقطه از دوشاخه كلاج كم ميشه مشكل شما هم حل ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام ممنونم بابت راهنمایی شما

طبق صحبت شما خواستم انجام بدم مراحل را که اون پیچ تنظیم هر کاری کردم باز نشد و جای کاره دستشم خیلی کمه که اون گردگیر پباستیکی که شما گفته بودید را به همون صورت خارج کردم از جاش و اون قطعه مشکی رنگ که رفته تو گیربکس و شبیه اهرم هست را دیدم
به یکی گفتم کلاچ را بگیره و خودم انگشتم را گیریسی کردم و بردم اون داخل کلا هر جاییش که انگشت کار میکرد را گیریس مالیدم ققط این دوستم کلاچ را ناگهانی رهاکرد و انگشتم موند اون داخل و از بالا پایین پاره شد...
هر کسی خواست اینکارو انجام بده هرطور شده اون پیچ باز کنه و مثل من ریسک نکنه ....
حالا خدا کنه نتیجه بخش باشه کارم بعد از این همه خون و خونریزی ....????????????????
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 11-12-2015
morteza ahmadi آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza-Logan نمایش پست ها
سلام دوستان.امروز من واسه خرید شمع رفتم که با یه سری چیز عجیب روبرو شدم.شمع رنو فرانسه 29 تومان در حالی که رنو مکزیک 42 تومان.البته چمپیون هم 29 بود!میخواستم بدونم بین این موارد کدوم بهتره؟و چرا شمع رنو مکزیک از فرانسه گرون تره؟؟؟

اقا علیرضا من شمع های فابریک ماشین را باز کردم که شامپیون بود
از نمایندگی رنو فرانسه گرفتم که اوایل کیفیتش خوب بود ولی از ۱۰۰۰۰ هزار که رد شد اصلا دیگه خوب نبود ۷۰ تومان هم نمایندگی حساب کرد
جدیدا دوباره شامپیون انداختم که خیلی عالیه هم کارکرد ماشین هم مصرف ام وهم قیمتش کمتره
از شمعهای خود اکو هم میتونید تهیه کنید هم قیمتش مناسبه هم کیفیتش مطمئن
قدیمی 11-13-2015
HOSSEIN-Khoram HOSSEIN-Khoram آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: aco-7038
سپاس از دیگران: 15
6 بار در 5 پست سپاسگزاری شده است

سلام
چند روزه ماشین اصلا جون حرکت نداره دیسکش فکر کنم مرخصه قبلشم گاز هرز میخورد
دنده یک کامل میلرزه به زور راه میوفته

گفتم ببینم حالا که میخوام دیسکو عوض کنم دیگه چیا رو باید تعویض کرد دوباره کاری نشه

کاسه نمد /واسکازین/ دوشاخه کلاج/ بلبرینگ
کدوماش نیازه تعویض شه؟

اجرت تعویض دیسک چقدره؟
والئو ترک خوبه؟
ممنون

ویرایش توسط HOSSEIN-Khoram : 11-13-2015 در ساعت 04:54 PM
قدیمی 11-15-2015
Reza_Orumiyeh آواتار ها
Reza_Orumiyeh Reza_Orumiyeh آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-3678
سپاس از دیگران: 226
638 بار در 389 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض تاپیک کلی پرسش و پاسخ درباره مسائل مرتبط به تندر l90 - ال نود - لوگان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط HO3EIN نمایش پست ها
سلام
چند روزه ماشین اصلا جون حرکت نداره دیسکش فکر کنم مرخصه قبلشم گاز هرز میخورد
دنده یک کامل میلرزه به زور راه میوفته

گفتم ببینم حالا که میخوام دیسکو عوض کنم دیگه چیا رو باید تعویض کرد دوباره کاری نشه

کاسه نمد /واسکازین/ دوشاخه کلاج/ بلبرینگ
کدوماش نیازه تعویض شه؟

اجرت تعویض دیسک چقدره؟
والئو ترک خوبه؟
ممنون

ديسك و صفحه رو حدالمقدور فرانسوي بگيريد اگه در دسترس نبود يه مارك معتبر از فروشگاه اكو تهيه كنيد تا از اصالت ديسك و صفحه مطمعن بشيد
همراه ديسك صفحه بلبرينگ كلاج هم غالبا هست اگه نبود اونو هم تهيه كنيد و از مكانيك بخواهيد قبل از نصب تست كنه كه صدا نداشته باشه
روغن گيربكس در هنگام عوض كردن ديسك و صفحه خالي ميشه اگه بالاي ١٠٠ هزار تا كاركرده بهتره عوض بشه
گردگير هاي پلوس رو هم چك كنيد
صفحه فلايول رو هم اگه اينه اي شده باشه بهتره با مشورت مكانيك به يه تراشكار بديد تا درستش كنه
اگه سيم كلاج پارگي تو روكشش يا زدگي تو سيمش داشت بهتره اونم تعويض بشه
اجرت تعويض ديسك صفحه توي اروميه ١٥٠-٢٠٠ تومنه

Sent from my iPhone using Tapatalk
2 کاربر زیر از Reza_Orumiyeh گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 11-15-2015
morteza ahmadi آواتار ها

متاسفانه این صدای سیم کلاچ با گریس کاری هم درست نشد.....امروز پیش یه مکانیک اشنا رفتم که گفتش اصلا دست نزنم بهش فعلا چون حسب تجربه تمامی سیم کلاچ های موجود در بازار بعد از مدت کوتاهی دوباره با همین مشکل مواجه می شوند.
نمیدونم چکار کنم
این صدای ناله سیم کلاچ هم کلا روعصابه
قدیمی 11-15-2015
taromi taromi آنلاین نیست.
Banned

کد عضویت آکو: aco-4825
اتومبیل: LOGAN e2
سپاس از دیگران: 249
308 بار در 160 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط morteza ahmadi نمایش پست ها
متاسفانه این صدای سیم کلاچ با گریس کاری هم درست نشد.....امروز پیش یه مکانیک اشنا رفتم که گفتش اصلا دست نزنم بهش فعلا چون حسب تجربه تمامی سیم کلاچ های موجود در بازار بعد از مدت کوتاهی دوباره با همین مشکل مواجه می شوند.
نمیدونم چکار کنم
این صدای ناله سیم کلاچ هم کلا روعصابه
سلام
اگر مطمئن هستی صدا از سیم کلاچه یک اسپری DW40 روان کننده بگیر و بعد از بازکردن سیم کلاچ بوسیله نازل نی شکل اسپری از دو سر سیم اونو روان کن .اما یک امکان هم وجود داره و اون صدا از پایه دوشاخه کلاچ یا شاخک های دیسک کلاچ باشه که در این صورت باید با این صدا بسازی تا موقع تعویض دیسک و صفحه.
کاربران زیر از taromi بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 11-15-2015
morteza ahmadi آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط taromi نمایش پست ها
سلام
اگر مطمئن هستی صدا از سیم کلاچه یک اسپری DW40 روان کننده بگیر و بعد از بازکردن سیم کلاچ بوسیله نازل نی شکل اسپری از دو سر سیم اونو روان کن .اما یک امکان هم وجود داره و اون صدا از پایه دوشاخه کلاچ یا شاخک های دیسک کلاچ باشه که در این صورت باید با این صدا بسازی تا موقع تعویض دیسک و صفحه.
ممنون
راستش عملکرد کلاچ خیلی خوبه . هم کاملا نرم و روانه و هم اینکه اصلا حتی زمانی که داغ میشه و تو ترافیک هستم لرزش نداره هنگام حرکت
فقط وقتی داغ میشه موقع کلاچ گرفتن و ازاد کردن اونم فقط به صورت اهسته صدا میده جالبه اینه که یکم محکم تر میگیری اصلا صدا نداره
قدیمی 11-15-2015
پدرام پدرام آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: ACO-5092
سپاس از دیگران: 5
11 بار در 5 پست سپاسگزاری شده است

سلام
من تندر اتوماتیک دارم که تازه گرفتم از سرعت 80 یه دای سوت از موتور شنیده میشه . که با گاز دادن صدا میاد ولی گاز که قطع میشه دا هم نمیاد . بردم نمایندگی چیزی حالیش نشد .
1- با توجه به اینکه ماشین نو هست آیا دستم به جایی بند هست و میتونم بیام تهران و به نمایندگی خای مراجعه کنم ؟
2- آیا این مشکل میتونه از روغن گیریبکس و یا کیفیتش باشه ؟
ممنون از دوستان
قدیمی 11-15-2015
Alireza-Logan Alireza-Logan آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-6521
سپاس از دیگران: 81
131 بار در 94 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط پدرام نمایش پست ها
سلام
من تندر اتوماتیک دارم که تازه گرفتم از سرعت 80 یه دای سوت از موتور شنیده میشه . که با گاز دادن صدا میاد ولی گاز که قطع میشه دا هم نمیاد . بردم نمایندگی چیزی حالیش نشد .
1- با توجه به اینکه ماشین نو هست آیا دستم به جایی بند هست و میتونم بیام تهران و به نمایندگی خای مراجعه کنم ؟
2- آیا این مشکل میتونه از روغن گیریبکس و یا کیفیتش باشه ؟
ممنون از دوستان
سلام دوست عزیز.من یکی از دوستام فولکس واگن گل داره ولی اون اتومات نیست!ماشین اون هم این مشکلی که شما میگید رو داشت ولی واسه اون خیلی واضح بود!بعد از پیگیریهای زیاد که کردیم معلوم شد مشکل پینیون و کروم ویل گیربکس بوده که البته چون وقتی رفتیم واسه تعویض قیمتش یه کم بالا بود و ما با قیمت گرفتن دیدیم تعویض گیربکس به طور کامل به صرفه تر هست چون اول میگفتن با تعویض پینیون و کروم ویل دوباره زود همینجور میشه و دوم اینکه قیمت رو اون شخصی که اینکار رو میکرد خیلی بالا گفته بود(البته دوستم گیربکس رو هم عوض نکرد چون متاسفانه پول اینکار رو نداشت).واسه همین کلی مکانیک دیگه رو هم دیدیم که گفتن یه نفر هست که پینیون و کروم ویل رو واشر بندی میکنه و تضمینی و 100% درست میشه که البته ما هنور ماشین رو نبردیم ولی طبق تعریفهایی که شنیدم این موضوع کاملا درسته!ممکنه واسه ماشین شما فرق داشته باشه چون همونطور که گفتم اون واسه گل بود!البته واسه شما که ماشینت نو هست میتونی با گارانتی مشکل رو رفع کنی ولی به شرطی که اون شخص محترم توی نمایندگی حرفتون رو قبول کنه و مثل همیشه نگه همه ماشینها همینجورین!!!!!
قدیمی 11-15-2015
Alireza-Logan Alireza-Logan آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-6521
سپاس از دیگران: 81
131 بار در 94 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط silverton نمایش پست ها
سلام
میخواستم بپرس این خطا برای چی هست؟
www.ACOforum.org - Logan Tuning

از منوی نگه داشتن پین کیلومتر قبل استارت که آمپر و ...چک میشن و کد ecu رو نشون میده آواردم بعد این [تصویر بالا] نشون میده بنظرم اومد خطایی در ecu باشه کسی میدونه این به چه معناس؟
شبیه به این:
---l-○
سلام دوست عزیز.ماشین من هم این خطا رو داشت واسه همین بردم تنظبم موتور و دیاگ زدم و گفت که خطای سیستم ایموبلایزر هست و خودشم L90 داره و همین خطا رو داره!البته هنوز هم کسی رو پیدا نکردم که جواب قانع کننده تری بهم بده!!!!
کاربران زیر از Alireza-Logan بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 17 نفر (0 عضو و 17 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش