آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > مقالات علمی ,اخبار و کلیه مطالب مرتبط با صنعت خودرو > کلیه مقالات و مطالب مرتبط به خودرو

Notices

کلیه مقالات و مطالب مرتبط به خودرو در این تالار مقالات کلی مرتبط به خودرو قرار داده خواهد شد

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-29-2016
stranger
Guest

دوستان تندر سوار روغن موتور برای اولین بار در ماشین صفردر کیلومتر چند تعویض گردد؟
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 01-30-2016
zanjani آواتار ها
zanjani zanjani آنلاین نیست.
مدیر مطالب آزاد مرتبط با خودرو

کد عضویت آکو: aco-736
اتومبیل: ال 90 ای 2
سپاس از دیگران: 3,341
2,552 بار در 987 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط stranger نمایش پست ها
دوستان تندر سوار روغن موتور برای اولین بار در ماشین صفردر کیلومتر چند تعویض گردد؟
سلام بستگی به خودتون داره به نظر من از 3 ،4 هزار تا بالاتر تا زمان گارانتی بهتره عوض کنید
یه مقدار موتور باید کار کنه اگه ذراتی وجود داشته باشه جذب روغن بشه بعد عوض کنید
کمتر از این مقدارم به نظرم زوده
موفق باشید
حضرت علی (ع)
قدیمی 01-30-2016
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,239
6,015 بار در 1,983 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام

دورد به دوستان گرامی
بعضا در برخی تاپیکها مشاهده میشه که دوستان برای تامین روغن و یا دیگر وسایل مصرفی ماشین و قطعات یدکی دچار مشکل و تردید هستند.

لطفا قبل از بررسی بازار و پرس و جو در این میان، از کانال آکام (بازار لوام جانبی خودرو) آکو بازدید نمایید و به طور قطع جواب بیشترین سوالات خود را دریافت خواهید کرد.

با سپاس از شما
3 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 02-05-2016
nima_omran nima_omran آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: aco-4758
اتومبیل: Logan E2
سپاس از دیگران: 1
18 بار در 7 پست سپاسگزاری شده است

سلام. ماشین من تقریبا 130 هزار کیلومتر کار کرده و از اول الف و توتال 7000 استفاده کردم اما در سرویس آخر روغن ایرانول ریسینگ ریختم. تا امروز تقریبا 5000 کیلومتر راه رفته. به جرات میگم خیلی خیلی بهتر از الف و توتال 7000 است. چون با روغن های قبلی بعد از 4000 تا 5000 کیلومتر صدای موتور عوض و مصرف زیاد می شد اما با ایرانول موتور بسیار نرم تر کار میکنه. به نظر من ایرانول کیفیت واقعا عالی داره و دلیلی نداره ما پول بیشتر بدیم برای روغنی که کیفیتش هم سطح و حتی پایین تر از روغن ایرانیه
قدیمی 02-08-2016
Hosein najafi آواتار ها
Hosein najafi Hosein najafi آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-6896
اتومبیل: تندر90 e2
سپاس از دیگران: 23
21 بار در 13 پست سپاسگزاری شده است

دوستان نظرتون در مورد روغن کاسترول مگناتک 40-10 چیه؟کسی تو تندر تا حالا استفاده کرده؟ راضی بودید؟
من تو فولکس گل میریختم راضی بودم.نسبت به روغنایه دیگه چنتا خاصیت بیشتر داره.
قدیمی 02-08-2016
Danial Danial آنلاین نیست.
سرعت : 30 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-1065
سپاس از دیگران: 119
36 بار در 28 پست سپاسگزاری شده است

من استفاده میکنم الان حدود یک سال هست و راضی هم هستم صدای موتورم تغییری نکرذه نسبت به موقعی که الف اصلی میریختم
قدیمی 02-08-2016
Moslehy Moslehy آنلاین نیست.
Banned

کد عضویت آکو: ACO-3202
سپاس از دیگران: 137
85 بار در 55 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Danial نمایش پست ها
من استفاده میکنم الان حدود یک سال هست و راضی هم هستم صدای موتورم تغییری نکرذه نسبت به موقعی که الف اصلی میریختم

فوق العاده است بریز من 5 ساله دارم میریزم.البته SLبود اون موقع.اززمانیکه گالنی18 تومن بود تا حاله که 65 تومنه.درکل هرچی 10W40 باشه بااستاندارد SLبه بالا خوبه.ایرانی هم چیزای خوبی دارند.لزوما نباید الف بریزی.وحی منزل نیست
قدیمی 02-20-2016
ROOHOLAH آواتار ها
ROOHOLAH ROOHOLAH آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-4108
اتومبیل: پزو 405 (83)- پراید (88)- تندر فول (90)
سپاس از دیگران: 1,076
352 بار در 145 پست سپاسگزاری شده است

با سلام
در مورد روغن كاسترول مگنتيت، چند وقت پيش كه داشتم روغن عوض ميكردم صاحب تعويض روغني خيلي ازش تعريف كرد و گفت صداي ماشين رو كمي نرم تر مي كنه و يه خاصيت جالب كه ازش تعريف كرد اين بود كه موقعي كه ماشين رو مي خواهيد روشن كنيد در چند صدم ثانيه اول روي قطعات موتور روغن نيست و توي اين مدت خيلي كوتاه بعضي از قطعات موتور خشك كار كي كنند و اگر از روغن مگنتيت استفاده كنيد بعلت خاصيت آهن ربايش بعد از هر بار خاموش كردن موتور لايه اي از روغن روي قطعات موتور مي ماند كه براي روشن شده باعث مي شود كه موتور در اون لحظه ابتدايي هم خشك كار نكند و باعث نرم شدن صداي موتور مي شود،
دوم اينكه : روغن كاسترول در ايران فقط ظرف و بسته بندي مي شود و كيفيتش خوب است.
قدیمی 02-20-2016
Renault Megane RS آواتار ها
Renault Megane RS Renault Megane RS آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-613
اتومبیل: RENAULT TONDAR90 E2 LP
سپاس از دیگران: 184
935 بار در 265 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ROOHOLAH نمایش پست ها
با سلام
در مورد روغن كاسترول مگنتيت، چند وقت پيش كه داشتم روغن عوض ميكردم صاحب تعويض روغني خيلي ازش تعريف كرد و گفت صداي ماشين رو كمي نرم تر مي كنه و يه خاصيت جالب كه ازش تعريف كرد اين بود كه موقعي كه ماشين رو مي خواهيد روشن كنيد در چند صدم ثانيه اول روي قطعات موتور روغن نيست و توي اين مدت خيلي كوتاه بعضي از قطعات موتور خشك كار كي كنند و اگر از روغن مگنتيت استفاده كنيد بعلت خاصيت آهن ربايش بعد از هر بار خاموش كردن موتور لايه اي از روغن روي قطعات موتور مي ماند كه براي روشن شده باعث مي شود كه موتور در اون لحظه ابتدايي هم خشك كار نكند و باعث نرم شدن صداي موتور مي شود،
دوم اينكه : روغن كاسترول در ايران فقط ظرف و بسته بندي مي شود و كيفيتش خوب است.
با سلام

من سه بار از این روغن استفاده کردم، روغن خوبی بود و ازش راضی بودم، از elf خیلی بهتر بود
ولی اواخر این سری آخر صدای چیلیک چیلیک تاپیت سوپاپ ها شنیده می شد از موتور و به خاطر اینکه در مورد تصفیه بودن روغن های خارجی شبهه وجود داره بنا به تعاریف دوستان تصمیم گرفتم ایرانول رویال پلاس بریزم که نتیجه خیلی عالی بود و روغن فوق العاده ای هست و صدای تاپیت ها کاملا قطع شد و موتور خیلی نرم تر کار میکنه
مشخصاتش هم که تمام سنتتیک هست و با استاندارد api sm و گرید 5w40
قیمتشم کمتر از کاسترول در میاد چون ایرانیه!

با تشکر
3 کاربر زیر از Renault Megane RS گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 03-08-2016
mohammad-l90l90 mohammad-l90l90 آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: caprif6z2w
سپاس از دیگران: 1
0 بار در 0 پست سپاسگزاری شده است

باسلام
تو کیلومتر 60000 روغن واسگازین رو عوض کردم. اول رفتم تو چند تا آپاراتی گفتن ما نداریم و گیر نمیاد. بابت همین رفتم فروشگاه ایساکو ببینم چی میتونم پیدا کنم . فروشگاهیه بهم روغن لیکومولی رو پیشنهاد داد منم چون چاره نداشتم خریدم. بعد از چند روز که ریختم تو گیربکس الان صدایی از گیربکس میاد و دنده هامم یه خودره سفت جا میره. و الان مجدد میخواستم روغن رو عوض کنم رفتم فروشگاه ایساکو پایین تر استاد معین گفت روغن الف های ما شرکتی است . میخواستم بدونم میشه به این روغن ها اعتماد کرد؟

از دوستان کسی هست که بگه چی بهتره با توجه به اینکه تقلبی ها زیاد شده. راهنمایی کنه.

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش