آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی آکوپارت و محصولات آن ACO Products > جوایز, هدایا و طرحهای تشویقی آکو

Notices

جوایز, هدایا و طرحهای تشویقی آکو در این بخش به پیگیری قرعه کشی ها و جوایز اهدایی و تبلیغاتی گروه بزرگ آکو پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-12-2015
MAHDI-TONDAR آواتار ها
MAHDI-TONDAR MAHDI-TONDAR آنلاین نیست.
مدیرتیونینگ و آپشن های تندر 90

کد عضویت آکو: ACO-569
اتومبیل: تندر90 e1+cp
سپاس از دیگران: 7,486
8,101 بار در 2,955 پست سپاسگزاری شده است
MAHDI-TONDAR به Yahoo ارسال پیام

با سلام خدمت همه دوستان
بازم مثل همیشه آکو ما رو شرمنده خودش کرد.
قطعه بسیار زیبا و کارا ، راهنمای جدید تندر بعنوان هدیه از سوی آکو امروز به دست رسید.
جا دارد از کلیه مسئولین محترم و مدیران این مجموعه عظیم تشکرو قدردانی خود را ابزار نمایم.
ضمناً این بار بسته مورد نظر از طریق پست و با هزینه خود آکو برام ارسال شد که جای تقدیر و سپاس چندباره داره از اینکه به نقطه نظرات و پیشنهادات اعضا و مشتریان خود بها میدید .
البته در این خصوص پیشنهاد بنده ارسال مرسولات از طریق سرویس کرایه در مقصد و اخذ هزینه پستی از گیرنده بود که در این مورد آکو لطف کردن خودش هزینه رو متقبل نمودن

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

ویرایش توسط MAHDI-TONDAR : 10-12-2015 در ساعت 04:43 PM
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 10-13-2015
zanjani آواتار ها
zanjani zanjani آنلاین نیست.
مدیر مطالب آزاد مرتبط با خودرو

کد عضویت آکو: aco-736
اتومبیل: ال 90 ای 2
سپاس از دیگران: 3,341
2,552 بار در 987 پست سپاسگزاری شده است

با سلام واحترام
بنده هم به نوبه حودم از جناب کفایی و مجموعه اکو تشکر و قدردانی می نمی ایم که مجددا بنده رو شرمنده ،کردند و راهنماهای جدید رو برای بنده ارسال کردند.آرزوی موفقیت روز افزون برای آکو دارم
سپاسگزارم
حضرت علی (ع)
قدیمی 11-02-2015
NOURI NOURI آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: ACO-6917
سپاس از دیگران: 1
10 بار در 4 پست سپاسگزاری شده است

با سلام
من نیز هدایای آکو رو تحویل گرفتم. جا داره که از تمامی اعضا و دوستان آکو تشکر کنم.
همیشه شاد و موفق باشید.
قدیمی 11-03-2015
بهرام حامدی بهرام حامدی آنلاین نیست.
Banned

کد عضویت آکو: aco-6264
اتومبیل: پارس تندر
سپاس از دیگران: 33
10 بار در 8 پست سپاسگزاری شده است

متاسفانه من جزو110نفربرندگان عید تاعید به شماره 48 باجایزه ب درتلگرام اکام بات بودم اماجایزه من را نفرستادند وطی تماس باواحد روابط عمومی اعلام میکنند که هیچ سابقه ومشخصات وتصویرکارت ملی از من درسایتشان نیست !درصورتیکه همان روز که قراربود برندگان مشخصات خودرااعلام کنند من صبح ساعت9:30مشخصاتم راوعکس از رووپشت کارت ملیم راازطریق تماس باواحد فروش وپیام خصوصی فرستادم.جای تعجب هم اینجاست که آدرس کامل پستی من درسیستمشان ثبت شده وموجود است امامیگویندتصویرکارت ملیم نیست وبایستی من پیگیری میکردم !درصورتیکه هیچگونه تماسی مسئول مربوطه که از من مشخصاتم رادریافت کرد با من نداشت ومن هم بعد از 2 هفته بی قراری برای گرفتن هدیه خود که بار اول برنده شده بودم پیگیریم اثری نداشت.بسی افسوس

ویرایش توسط بهرام حامدی : 11-04-2015 در ساعت 09:56 AM
قدیمی 11-05-2015
تندر سوار تندر سوار آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-1562
اتومبیل: l90 e2 ؛ ساندرو
سپاس از دیگران: 58
77 بار در 43 پست سپاسگزاری شده است

با سلام
هدیه های شرکت معظم اکو در قرعه کشی اعضاء عضو در گروه اکام در تلگرام به همراه قطعه مربوط به آیینه و پکیج فیلتر خریداری شده ،بدستم رسید .
جا دارد از مدیریت محترم اکو جناب کفایی و دوستان روابط عمومی و واحد فروش، کمال تشکر و قدر دانی داشته باشم.
اکو هم در کیفیت ، هم در تنوع محصول و هم در مشتری مداری حرف اول را داشته و خواهد داشت.
کاربران زیر از تندر سوار بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 11-15-2015
ali-tondar90 آواتار ها
ali-tondar90 ali-tondar90 آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-1465
اتومبیل: Tondar 90 Automatic-Tondar 90 E2
سپاس از دیگران: 4,888
455 بار در 176 پست سپاسگزاری شده است
ali-tondar90 به Yahoo ارسال پیام

من هم به نوبه خودم از گروه آکو مدیرانش تشکر می کنم هدیه ها به دست من هم رسید و بسیار ارزشمند هستند. از همه زحمت کشان گروه آکو و آکام تشکر می کنم .

موفق باشید
کاربران زیر از ali-tondar90 بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 11-16-2015
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,239
6,015 بار در 1,983 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط بهرام حامدی نمایش پست ها
متاسفانه من جزو110نفربرندگان عید تاعید به شماره 48 باجایزه ب درتلگرام اکام بات بودم اماجایزه من را نفرستادند وطی تماس باواحد روابط عمومی اعلام میکنند که هیچ سابقه ومشخصات وتصویرکارت ملی از من درسایتشان نیست !درصورتیکه همان روز که قراربود برندگان مشخصات خودرااعلام کنند من صبح ساعت9:30مشخصاتم راوعکس از رووپشت کارت ملیم راازطریق تماس باواحد فروش وپیام خصوصی فرستادم.جای تعجب هم اینجاست که آدرس کامل پستی من درسیستمشان ثبت شده وموجود است امامیگویندتصویرکارت ملیم نیست وبایستی من پیگیری میکردم !درصورتیکه هیچگونه تماسی مسئول مربوطه که از من مشخصاتم رادریافت کرد با من نداشت ومن هم بعد از 2 هفته بی قراری برای گرفتن هدیه خود که بار اول برنده شده بودم پیگیریم اثری نداشت.بسی افسوس

درود بر شما دوست گرامی
نامه شما را چند روز پیش مشاهده نمودیم و طبق روال فروم از مدیران آکو در این مورد توضیحاتی خواستیم و ایشان می بایستی در این مورد ، ما را مجاب می نمودند.

در مورد هدیه شما با توجه به اینکه در موعد مقرر نسبت به ارسال تصویر کارت ملی خود اقدام ننمودید، متاسفانه هدیه برای شما ارسال نگردید.

اتفاقا روابط عمومی و مسولین آکو به خوبی، شما را به خاطر دارند و در رابطه با هدیه شما حداقل ۶-۷ بار طی تماس تلفنی که داشته اید با شما صحبت نموده اند و حداقل با ۴ نفر از اعضای روابط عمومی صحبت داشته اید و شما را راهنمایی نموده اند و از شما خواسته شده از طریق نرم افزار تلگرام تصویر کارت ملی را برای ایشان بفرستید که متاسفانه بعد از چندین بار تماس تلفنی این امر محقق نشده است. حتی اگر به خاطر داشته باشید ، ظاهرا از تعویض گوشیتان و ارسال با گوشی دیگری نیز صحبت کرده بودید.

دو نفر از مسولان روابط عمومی تمامی تصاویر ارسالی را جداگانه چک نمودند و برای بار سوم نیز یکی از مسولان ارشد آکو ، شخصا تمامی تصاویر را چک نمودند و تصویر کارت ملی شما به دست ایشان نرسیده بود.

بعد از اتمام مهلت ارسال ، از ۱۱۰ هدیه در نظر گرفته شده، ۱۰۶ نفر مدارک خود را کامل نموده و هدیه برای ایشان ارسال گردیده است. حتی بعد از این موضوع شما نامه ای از طریق آکام بات برای آکو ارسال نموده اید و با ایشان در تماس بوده اید.

علی رغم تمامی موارد و پیگیریهای انجام شده و تماس تلفنی با روابط عمومی آکو و ارسال نامه از طریق آکام بات ، باز هم بدون در نظر گرفتن مقررات فروم و عدم پیگیری مشکل خود توسط مدیران فروم از طریق نامه خصوصی به ایشان ، اقدام به ارسال نارضایتی خود در صحن علنی فروم و اظهار مطالبی بعضا نادرست نمودید.

بر طبق مقررات فروم چون دفعه اولی است که این خطا را مرتکب شده اید، دسترسی شما به فروم به مدت ۷ روز قطع میشود.

در صورت تمایل آکو میتواند مکالمات شما با روابط عمومی و نامه ارسالیتان به آکام بات را در اختیار شما قرار دهد و یا در صحن علنی فروم درج نماید.

همچنین میتوانید از صفحه تلگرام خود که نشان میدهد تصویر کارت ملی شما برای اکو ارسال شده است ، عکس بگیرید و با نامه خصوصی در اختیار من قرار دهید تا پیگیری های لازم، به عمل آید.

با سپاس از همکاری شما

Sent from my iPhone using Tapatalk

ویرایش توسط Saeed : 11-17-2015 در ساعت 01:21 PM
3 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 11-21-2015
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم

کد عضویت آکو: اختصاصی
سپاس از دیگران: 1,195
6,183 بار در 1,282 پست سپاسگزاری شده است
ACO به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط بهرام حامدی نمایش پست ها
سلام بر شما .
از نظر من این موضوع طبیعی هست که یک کاربر که تازه به یک مجموعه اشنا میشه و منتظر مساله ای هست و اون مساله اتفاق نیفتاده در ابتدا ذهنش بره به این سمت که احتمالا ناراستی ای و عدم صداقتی وجود داشته و حتی پیگیری کنه و سوال بپرسه چونکه ذهنیت قبلی بسیاری از مصرف کنندگان نسبت به شرکتهایی که وعده هایی میدهند به خاطر خلف وعده های اون شرکتها ذهنیت منفی ای هست .

اما برای ما این سوال واقعا پیش اومده که دلیل اینکه این دوست عزیز بعد از اینکه با خود آکو - مدیران و مسئولین این شرکت بارها صحبت کرده اند پیگیری کرده اند چندین بار تماس داشته اند , باز هم در سایت وصحن علنی فروم این موضوع رو به این شکل مطرح کرده اند چی هست ؟

من به شخصه شناختی از شما دوست عزیز اقای حامدی ندارم اما واقعا منطقی به نظر نمیرسه که شما خواسته باشید به اعتبار یک شرکت صدمه بزنید وقتی که سایر افراد اعلام کرده اند که دریافت کرده اند

اونطور که اکو اعلام کرده مدارک شما به دستشون نرسیده همانطور که همکار محترم سعید هم فرمودن واقعا اگر ارسال شده و به دست ما نرسیده از ان عکسی تهیه کنید برای اکو بفرستید تا اگر خلل و مشکلی در راه های ارتباطی هست اونها رو لحاظ و برطرف کنه

با اینحال بسیار پیش میاد که یک کاربری در سایت در نامه خصوصی خیلی محترمانه و دوستانه اعلام میکنه که من از فلان طرح جا مونده ام یا ... ما به اکو اعلام کرده ایم که شما که 100 دست هدیه دادی به این دوستمون هم که طالب و پیگیر بوده نامه داده و ... هم ارسال بفرمایید
تا حالا پیش نیومده اکو درخواست ما اکوفرومی ها رو رد کنه

ان شاالله کمی بیشتر که با سایت و افراد و مجموعه اشنا شدید این موضوع رو بیشتر متوجه خواهید

با این حال اگر تمایل داشتید اعلام کنید که دلیل اینکه در سایت به این شکل مطرح کرده اید چیست مادامی که با خود اکو در ارتباط بوده اید و تماس داشته اید .

---------------------
به نام نکو گر بمیرم رواست ** مرا نام باید که تن مرگ راست
---------------------

4 کاربر زیر از ACO گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش