آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > بخش خودروسازان > خودروهای داخلی

Notices

خودروهای داخلی در این بخش به بحث و بررسی خودروهای داخلی میپردازیم

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-05-2011
عدنانی عدنانی آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-1675
سپاس از دیگران: 3,500
110 بار در 60 پست سپاسگزاری شده است
عدنانی به Yahoo ارسال پیام

ممنونم نكته جالب بود و اموزنده بنده هم چندر روز پيش به همين دليل گيج ماشينم شكست و براي خارج كردنش رفتم پيش مكانيك و با باز كردن لوله گيج اون رو خارج كرد من خودم ترسيدم دست بزنم بهش چون بيشتر داخل ميرفت و احتمال ايجاد مشكل رو ميدادم ، اين مكانيكي كه من مراجعه كردم از دوستانم هست و كار تخصصي پژو و پرشيا انجام ميده به من گفت كه گيج روغن پرشيا 16 سوپاپ دقيقا به همين اندازه است منتها فلزيه و چند سانتي طولش بيشتر از اون تهيه كني ديگه اسن مشكلات رو نداري من هنوز تهيه نكردم منتها اگر اينطور باشه پيشنهاد بدي نيست

ویرایش توسط عدنانی : 11-05-2011 در ساعت 01:41 PM
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 11-05-2011
Renault Logan آواتار ها
Renault Logan Renault Logan آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-516
اتومبیل: renault logan E2
سپاس از دیگران: 7,341
12,561 بار در 3,482 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط عدنانی نمایش پست ها
ممنونم نكته جالب بود و اموزنده بنده هم چندر روز پيش به همين دليل گيج ماشينم شكست و براي خارج كردنش رفتم پيش مكانيك و با باز كردن لوله گيج اون رو خارج كرد من خودم ترسيدم دست بزنم بهش چون بيشتر داخل ميرفت و احتمال ايجاد مشكل رو ميدادم ، اين مكانيكي كه من مراجعه كردم از دوستانم هست و كار تخصصي پژو و پرشيا انجام ميده به من گفت كه گيج روغن پرشيا 16 سوپاپ دقيقا به همين اندازه است منتها فلزيه و چند سانتي طولش بيشتر از اون تهيه كني ديگه اسن مشكلات رو نداري من هنوز تهيه نكردم منتها اگر اينطور باشه پيشنهاد بدي نيست
سلام جناب عدناني
اين كار كار درستي نيست ، چون مسير گيج روغن لوگان مثل پژو يك مسير مستقيم نيست . از طرفي ممكن هست به مسير عبور و مرور گيج آسيب وارد كنه .
بخاطر همون بلند تر بودن هم كه اشاره كرديد ، 100% دقت اندازه گيري گيج رو كم ميكنه .
بنده در اين 3 سال و نيم ، خدا رو شكر هيچ مشكلي با گيج نداشتم ، شما براي اينكه مشكلي با گيج پيدا نكنيد ، بايد هميشه فقط زماني گيج رو در بياريد و جا بگذاريد كه موتور گرم باشه ، وقتي موتور گرم باشه گيج هم گرم هست و چون جنسش پلاستيكي هست اونم بخاطر گرما نرم ميشه و حالت شكنندگيش كاملا از بين ميره و هيچ مشكلي براي شما بوجود نمياره .
بنده هميشه فقط زماني كه موتور گرم هست روغن رو چك ميكنم ، نيم ساعت بعد از اينكه برگشتم به منزل و موتور رو خاموش كردم ، گيج رو چك ميكنم اگر بخوام سطح روغن رو ببينم .
موفق باشيد .
-----------------------------------------------------------------------
صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع)

اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.
2 کاربر زیر از Renault Logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 11-05-2011
MAHDI-TONDAR آواتار ها
MAHDI-TONDAR MAHDI-TONDAR آنلاین نیست.
مدیرتیونینگ و آپشن های تندر 90

کد عضویت آکو: ACO-569
اتومبیل: تندر90 e1+cp
سپاس از دیگران: 7,486
8,101 بار در 2,955 پست سپاسگزاری شده است
MAHDI-TONDAR به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط عدنانی نمایش پست ها
سلام جناب عدناني عزيز
آقا چرا راه دور ميريد ، شما بجاي اين گيچ روغن شكننده اصلي روي تندر و يا گيج مخصوص پرشيا كه بدلايلي كه آقا عليرضا عزيز فرمودن و بنده نيز استفاده از اون رو توصيه نميكنم ميتونيد گيج روغن بسيار باكيفيت و تقريباً نشكن ساخت آكو كه جنس بسيار خوب و بي نظير داره تهيه و استفاده نمائيد كاري كه بنده نيز انجام دادم ، تا خيالتان از هر لحاظ آسوده و راحت باشه

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

2 کاربر زیر از MAHDI-TONDAR گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 11-06-2011
صمد صاحب ديواني آواتار ها
صمد صاحب ديواني صمد صاحب ديواني آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-3328
اتومبیل: E1-cp-abs
سپاس از دیگران: 125
53 بار در 30 پست سپاسگزاری شده است

3 مورد تجربه كه شنيده ام به نظرمرسيد كه خدمت دوستان عرض كنم
1.اول اينكه پس از تعويض روغن الخصوص تو نمايندگي حتما گيج روغن را امتحان كنيد كه كاملا سر جاش كيپ شده باشه در غير اينصورت روغن به بيرون پرت ميشه يا گرد و خاك به داخل موتور هدايت ميشه و شما احتمالا زحمت تعمير اساسي موتور را زودتر تقبل خواهيد نمود
2.هنگام خريد ماشين صفر باز به يك صافكار نشان دهيد و بدنه ماشين صفر گرد و خاك خورده را كاملا بررسي كنيد
3.درجه بادهاي تعويض روغنيها معمولا بعلت كاركرد زياد درجه واقعي را چند تا بالا پايين نشان ميدهند اگر براي خودتان يكي تهيه نماييد ديگه تو فكر زيادي مصرف سوخت نخواهيد بود

ویرایش توسط صمد صاحب ديواني : 11-06-2011 در ساعت 01:01 AM
کاربران زیر از صمد صاحب ديواني بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش