آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی - قوانین و تازه های سایت > نظرسنجی های سایت

Notices

نظرسنجی های سایت در این تالار نظرسنجی های مختلفی قرار خواهد گرفت تا کاربران به گزینه های مختلفی بر اساس سلیقه ها رتبه دهی کنند

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-18-2011
Amir Reza آواتار ها
Amir Reza Amir Reza آنلاین نیست.
سرعت : 50 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-3243
اتومبیل: Maloos + Leonardo
سپاس از دیگران: 2,307
1,061 بار در 416 پست سپاسگزاری شده است
Amir Reza به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض تا چه میزان از چراغ های تندر رضایت دارید ؟

با سلام
تا چه اندازه از چراغ های عقب و جلوی تندر راضی هستید
چه از نظر سبک و طراحی و چه از نظر میزان نور دهی و کیفیت و ....
اگر چراغ هاتون رو عوض کردید ازش عکس بزارید به همراه قیمت و میزان رضایت از اون چراغ رو هم ذکر بفرمایید تا اگر کسی قصد تعویض داشت ( یکیش خود من ) بتونه به یه نتیجه خوب برسه
ممنون میشم اگه نظرتون رو بیان بفرمایید
با سپاس پیشاپیش .

تا چه میزان از چراغ های تندر رضایت دارید ؟!

مهم ترین عامل انتخاب تندر 90 - لوگان

وَالَّذِینَ یُؤْذُونَ الْمُؤْمِنِینَ وَالْمُؤْمِنَاتِ بِغَیْرِ مَا اکْتَسَبُوا فَقَدِ احْتَمَلُوا بُهْتَانًا وَإِثْمًا مُبِینًا (احزاب/۵۸)

12 کاربر زیر از Amir Reza گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 08-25-2011
Renault Logan آواتار ها
Renault Logan Renault Logan آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-516
اتومبیل: renault logan E2
سپاس از دیگران: 7,341
12,561 بار در 3,482 پست سپاسگزاری شده است

سلام امير عزيز
اول جستجو كردم ببينم تاپيكي و يا نظر سنجي مشابه موضوعي كه ايجاد كرديد وجود داره يا نه كه مطلبي پيدا نكردم . ممنون از ايجاد اين نظر سنجي
از طرفي كاش نظر سنجي رو كامل تر ايجاد ميكرديد
مثلا رنج قيمت مناسب و پر تقاضا براي چراغ در كنار كيفيتش
مدل هاي چراغ موجود در بازار و كيفيت اونها تا بشه يك راي گيري كامل تري انجام داد.
==========================
از جناب انصاري ناظر ارشد محترم فروم تقاضا ميكنم كه نظر سنجي فعلي رو به بهترين نحو و كاملترين مدل ممكن ويرايش و تدوين كنند .
==========================
علي الحساب بنده نظرم رو اعلام ميكنم . تا ببينيم نظر مديران و دوستان عزيز ديگه چي هست .
از نظر كيفيت كه بنده بسيار از چراغ هاي عقب و جلو راضي هستم ولي از نظر شدت نور و به اصطلاح پر قدرت بودن نور در عقب و جلو نه ، زياد راضي نيستم .
فقط چراغ هاي جلو بسيار به نحوه پاك كردن اونها با دستمال حساس هستند كه خوب بخاطر طلق بودن جنس آنها انتظار بيشتري نميشه داشت و بايد رعايتشون رو كرد هنگام تميز كردن وگرنه كدر ميشن به مرور زمان.
از نظر سبك و مدل طراحي متاسفانه خير ، اصلا راضي نيستم . شركت ميتونست چراغ هاي با طراحي بسيار زيبا تري براي جلو و عقب طراحي كنه كه متاسفانه نكرده .
چراغ هاي عقب و جلوي اسپرت موجود در بازار ، نه كيفيت دارند نه نور دهي مناسب و استاندارد .(از آب بندي بسيار ضعيفي بهره ميبرند كه اگه شما خودتون اونها رو مجددا با چسب آكواريوم و يا سيليكون آب بندي نكنيد حتما با اولين بارندگي و يا شستشوي خودرو ، بخار ميگيرند . همين بخار گرفتن باعث ميشه در آينده نزديك چهره چراغ بسيار بد جلوه و كدر بشه)
فقط بر خلاف چراغ هاي فابريك ، چراغ هاي اسپرت از طرح هاي بسيار زيبا و جالبي بهره ميبرند كه خوب چون اولويت با كيفيت و نور دهي هست (به نظر بنده اصلا ارزش خريدن و هزينه كردن رو ندارند )
بنده شخصا در مورد نوع طرح چراغ هاي اسپرت براي جلو فقط مدل به اصطلاح دو كاسه اي (نور بالا يك لامپ - نور پايين هم يك لامپ) و حالت عدسي دار رو مي پسندم چون در اين حالت هم شدت نور دهي بسيار بالاتر هست هم ميشه هم زمان از نور بالا و نور پايين استفاده كرد . اين مدل در بازار موجود هست چند نوع با طرح هاي مختلف ولي متاسفانه از طراحي و كيفيت بسيار پاييني برخوردار هستند و مجبوريد از زنون استفاده كنيد تا نور دهي قابل قبولي داشته باشند .
در مورد نوع و طرح چراغ عقب هم ، مدلي رو مي پسندم كه كليه چراغ هاي عقب از نوع led بسيار باكيفيت و پر نور باشند . از اين مدل چراغ هم در حال حاضر در بازار موجود هست ولي باز بخاطر استفاده از led هاي بسيار بي كيفيت ، اصلا نور دهي استاندارد و زيادي ندارند و پس از مدت كوتاهي استفاده ، يكي يكي شروع به سوختن و بد نما شدن چراغ ميكنند .
فقط دو نمونه چراغ عقب فابريك بسيار با كيفيت و نسبتا از نظر طرح متفاوت براي لوگان در بازار موجود هست كه يكيش همين چراغ عقب فابريك هست با اين تفاوت كه طلق راهنما بجاي نارنجي رنگ بودن ، شيشه اي هست كه بايد بجاش از لامپ نارنجي استفاده كرد . اين چراغ ساخت تركيه هست و قيمت بالايي نداره .
يك مدل ديگه چراغ فابريك عقب در بازار موجود هست كه اگه اشتباه نكنم مخصوص مدل 2009 يا 2010 لوگان هست . همون مدلي كه روي لوگان CSS آكو نصب هست . كه در اين مدل باز دنده عب و مه شكن هر كدوم يكي هستند ولي طلق روي چراغ طوري طراحي شده كه در زمان خاموش بودن لامپ ها ، هر دو طرف قرمز نشون داده ميشه و مشكل نا متقارن بودن چراغ هاي عقب فعلي رو بطور كل بر طرف كرده ،همچنين طلق روي راهنما ها نيز شيشه اي رنگ هست كه بايد در داخلش از لامپ نارنجي رنگ استفاده كرد .
متاسفانه قيمت اين چراغ بسيار بالاست و همه جا قابل تهيه نيست .
========================================
شركت محترم آكوبه لطف خداي متعال و همت بلند جناب مهندس كفايي ارجمند و همكاران محترمشون ، پيشرفت هاي بسيار خوب و چشمگيري داشته از ابتداي فعاليتش تا به اكنون
به عنوان اولين تجربه در زمينه ساخت چراغ و طلق چراغ ، چراغهاي راهنماي روي گلگير طرح مگان رو طراحي و توليد كردند كه خوب با توجه به تجربه اول در زمينه طراحي و توليد طلق و چراغ ، بسيار عالي عمل كردند ، از نظر كيفيت مثل گذشته و مثل هميشه تمام معيار ها رو پاس ميكنه ولي از نظر طراحي آينه و طلق داخلي جهت بازتاب و انعكاس نور لامپ ، كمي نياز به كار داره چون از نظر شدت نور دهي به پاي شدت نور دهي چراغ هاي راهنماي فابريك نميرسه .
اميدوارم شركت در اين زمينه نيز پيشرفت كرده و ما در آينده نزديك شاهد طراحي و توليد چراغ هاي بسيار با كيفيت و با طراحي بسيار زيبا براي جلو و عقب خودروي لوگان باشيم . ان شاءالله .
شاد و موفق باشيد .
-----------------------------------------------------------------------
صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع)

اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

ویرایش توسط Renault Logan : 08-25-2011 در ساعت 05:30 AM
14 کاربر زیر از Renault Logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-25-2011
Renault آواتار ها
Renault Renault آنلاین نیست.
همکاران سابق

کد عضویت آکو: ACO-535
اتومبیل: ..:Raphael & Kayten:..
سپاس از دیگران: 990
3,217 بار در 870 پست سپاسگزاری شده است

بر عکس من هم از نور دهی و هم ار کیفیت چراغهای عقب و جلو بسیار راضی هستم! همه چیز هم فابریک هست...هم پرتاب نور جلو تو جاده ، هم پروژکتورها (البته میتونستن بزرگتر باشن!) و هم از چراغ های عقب... مخصوصا عقب خیلی عالیه و نور بسیار خوبی داره.
واسه عقب تعویضش رو به کسی نمیگن انجام بده یا نه اما جلو رو هرگز عوض نکنید چرا که اکثر جنسهای توی بازار کیفیت ندارند و اصولی طراحی نشدن و تازه با لامپهای زنون نور دهیشون در حد فابریک (اندکی کمتر!!) میشه.

------------------------------------------------------------------
تیونینگ لوگان RENAULT LOGAN Tuning
عکاسی و ویرایش توسط نرم افزار فوتوشاپ
انواع فنر های اسپرت موجود و انواع ارتفاع زدن روی لوگان
آموزش تصویری کار با آپلود سنتر و نحوه قرار گیری تصاویر در پیام ها
روغن موتور آدینول - محصول کشور آلمان - مطابق با استانداردهای مورد نیاز لوگان
---------------------------------------------------------
دعای مرکب ، که هر وقت سوار خودرو میشوید ، بخوانید
سُبْحَانَ الَّذِي سَخَّرَ لَنَا هَذَا وَمَا كُنَّا لَهُ مُقْرِنِينَ وَإِنَّا إلَى رَبِّنَا لَمُنْقَلِبُونَ
6 کاربر زیر از Renault گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-25-2011
Farhad آواتار ها
Farhad Farhad آنلاین نیست.
سرعت : 30 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-3181
اتومبیل: L90 E2LP
سپاس از دیگران: 1,112
346 بار در 138 پست سپاسگزاری شده است

سلام . به نظر من نوره چراغها خوبه و از کیفیت خوبی هم برخورداره.
ولی از چزغهای عقب راضی نیستم اگه میشد همین طرح ولی بصورت کاملا کریستالی باشه خیلی تو دیدش از عقب تاثیر میذاشت.(منظورم قرمز کریستالی بود)مثل تمومه ماشینهای جدید
4 کاربر زیر از Farhad گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-25-2011
Mehran Renault آواتار ها
Mehran Renault Mehran Renault آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-1908
اتومبیل: رنو لوگان
سپاس از دیگران: 2,088
916 بار در 291 پست سپاسگزاری شده است

سلام به همه و مخصوصا امیررضا خان که این نظر سنجی ایجاد کردن

در مورد چراغهای جلو اگه قسمت راهنما و چراغ کوچک هم کریستالی بود خوب میشد مثل مدلی که برای هند تولید میشه,در مورد نوردهی هم از پرتاب نور خوبی برخورداره نسبت به ماشینهای دیگر تولید داخل, اما برای من که همش در جاده هستم و در بعضی از کمربندیها چراغ وسط بلوار وجود نداره نور فابریک کافی نیست و مجبورم از زنون استفاده کنم

اما در مورد طرح چراغ عقب باید بگم که کاملا از تمام فضای چراغ استفاده نشده
که در مدلهای بالاتر که علیرضای فرمودند این مشکل رفع شده و از طراحی بهتری برخوردارند
که بر روی ماشینهای ما باید همراه با بال عقب نصب بشن که باهم هماهنگی داشته باشند.
چراغ اسپرتهای عقب موجود در بازار هیچکدام طراحی درستی ندارند و همشون یک جاییش مشکل داره مخصوصا این مدل جدیدش تازه به بازار امده

این نظر من بود
3 کاربر زیر از Mehran Renault گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-25-2011
Tondarakhsh آواتار ها
Tondarakhsh Tondarakhsh آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-2935
اتومبیل: Logan E2 LP
سپاس از دیگران: 479
117 بار در 55 پست سپاسگزاری شده است

سلام
با تشکر از نظر سنجی قشنگتون،من زیاد از نوردهی چراغهای عقب ناراضی نیستم ولی نمیدونم چرا نور چراغهای جلو اصلا به دلم نمیشینه از چند نفر هم که پرسیدم گفتن چراغهای تو بازار اصلا کیفیت خوبی ندارن،از زنون هم که نمیشه استفاده کرد،پس فعلا به همینا قناعت میکنم،حالا شاید به کمک این نظر سنجی به راه حل خوبی برسم
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Renault Logan نمایش پست ها

يك مدل ديگه چراغ فابريك عقب در بازار موجود هست كه اگه اشتباه نكنم مخصوص مدل 2009 يا 2010 لوگان هست . همون مدلي كه روي لوگان CSS آكو نصب هست .
متاسفانه قيمت اين چراغ بسيار بالاست و همه جا قابل تهيه نيست .
جناب سوهانیان
دیروز اتفاقا مدل اون چراغهارو دیدم قیمت 50 تومن بود ولی متاسفانه باید همراه بال عقب نصب میشد
قدیمی 09-12-2011
Pooya Dacia آواتار ها
Pooya Dacia Pooya Dacia آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-3513
سپاس از دیگران: 76
98 بار در 36 پست سپاسگزاری شده است

سلام به همه دوستان عزیز
من از نور دهی چراغهای جلو ناراضیم مخصوصا نور بالا که نور رو به یک نقطه پرتاب میکنه، دیشب هم با اون پیچ تنظیم دستی پشت کاسه چراغ یه مقداری ور رفتم، بهتر که نشد هیچ بدترم شد طوری که تنظیم نور پایین هم به هم خورده
قدیمی 09-12-2011
YUNUS آواتار ها
YUNUS YUNUS آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-854
اتومبیل: پراید-ال E2 90
سپاس از دیگران: 103
53 بار در 31 پست سپاسگزاری شده است

راستش به نظر من پرتاب نور مه شکن های تند نسبت به ماشین های دیگه خیلی بهتره همینطور پخش کردن نور اما درمورد چراغ ها باید بگم که نوردهیشون بدک نیست
قدیمی 09-12-2011
Farhad آواتار ها
Farhad Farhad آنلاین نیست.
سرعت : 30 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-3181
اتومبیل: L90 E2LP
سپاس از دیگران: 1,112
346 بار در 138 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pooya Dacia نمایش پست ها
سلام به همه دوستان عزیز
من از نور دهی چراغهای جلو ناراضیم مخصوصا نور بالا که نور رو به یک نقطه پرتاب میکنه، دیشب هم با اون پیچ تنظیم دستی پشت کاسه چراغ یه مقداری ور رفتم، بهتر که نشد هیچ بدترم شد طوری که تنظیم نور پایین هم به هم خورده
سلام پویا جان . اگه از نور چراغهای جلو ناراضی هستید پیشنهاد من اینکه لامپهایه اون رو با لامپهای اوسرام که نور زرد روشنی داره تعویض کنید.
من خودم این لامپها رو گذاشتم واقعا تو جاده رو مثل روز روشن میکنه.
الان دسترسی به اطلاعات لامپ ندارم ولی میدونم که 90% افزایش نور داره و 30% پراکندگی بیشتر نور(وسع تر شدن شعاع نور)......وچند مورد دیگه که یادم نمیاد.
رو پیشنهادم فکر کنید و لامپها رو تعویض کنید ضرر نمیکنید
2 کاربر زیر از Farhad گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 01-01-2012
farzad آواتار ها
farzad farzad آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-3915
اتومبیل: L90
سپاس از دیگران: 15
38 بار در 24 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Amir Reza نمایش پست ها
با سلام
تا چه اندازه از چراغ های عقب و جلوی تندر راضی هستید
چه از نظر سبک و طراحی و چه از نظر میزان نور دهی و کیفیت و ....
اگر چراغ هاتون رو عوض کردید ازش عکس بزارید به همراه قیمت و میزان رضایت از اون چراغ رو هم ذکر بفرمایید تا اگر کسی قصد تعویض داشت ( یکیش خود من ) بتونه به یه نتیجه خوب برسه
ممنون میشم اگه نظرتون رو بیان بفرمایید
با سپاس پیشاپیش .
با سلام
من از چراغ های جلوش راضی هستم اما از نور آن اصلا.
این مشکل هم با تعویض لامپهای آن به نام (yeni) رفع شد که یه نور ترکیبی میده. قیمته هر لامپ هست24 هزار.
چراغ های عقب رو هم کاملا عوض کردم که انشاالله یه عکس میگیرم و میزارم.
2 کاربر زیر از farzad گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش