آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی آکوپارت و محصولات آن ACO Products > آپشنهای تندر 90 ساخت آکو - لوازم آپشن لوگان آکوپارت > آموزش نصب آپشنهای تندر > نصب آپشنهای آکو

Notices

نصب آپشنهای آکو در این تالار به بحث و بررسی و آموزش نصب آپشنهای تولید شده توسط اکو می پردازیم

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-27-2011
Renault Megane RS آواتار ها
Renault Megane RS Renault Megane RS آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-613
اتومبیل: RENAULT TONDAR90 E2 LP
سپاس از دیگران: 184
935 بار در 265 پست سپاسگزاری شده است

با سلام

این هم برای آن دسته از دوستانی که راهنمای مگانی نارنجی ندیده اند!
www.ACOforum.org - Logan Tuning

با تشکر
4 کاربر زیر از Renault Megane RS گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 07-27-2011
Kharazi آواتار ها
Kharazi Kharazi آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-3067
اتومبیل: Renault Logan E2 LP - White
سپاس از دیگران: 2,216
1,024 بار در 385 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Porsche نمایش پست ها
ای آقا
کنایه چیه دوست من؟
من گفتم ندیدم و نشنیدم، این دلیل نداره وجود نداشته باشه یا شما اشتباه دیدین یا خدای نکرده ...
جون سعید از این حرفها نزن، ناراحت میشم
خودمم که تصور میکنم جالب نمیشه، احتمالاً آکو هم برای پوشش همه سلیقه ها تولید کرده.
ولی در مورد دودی یکی از دوستان گفته بودن رو سفید دیدن خوب نبوده(فکر کنم آقا مهران عزیز)، من خودم نصب کردم از نتیجه کار خیلی راضیم و از سفیدش بیشتر میپسندم، مخصوصاً که شیشه ها هم دودین، فقط کمی نورش کمتره با لامپ فابریک که فکر میکنم خیلی دور از استاندارد نباشه که بخوام نگرانش باشم
ممنون بابت لطف و نظر دوستان
سعید خان یه خواهشی دارم خواستم اگه ممکن باشه یه عکس از نیم رخ ماشین تون که راهنمای دودی داره بذارین البته اگه اسباب زحمت نمیشه واسه تون
Next Destination
کاربران زیر از Kharazi بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 07-27-2011
Porsche آواتار ها
Porsche Porsche آنلاین نیست.
سرعت : 30 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-533
اتومبیل: Rio و L90 E2 LP
سپاس از دیگران: 879
391 بار در 145 پست سپاسگزاری شده است
Porsche به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به Porsche

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مهدی خرازی نمایش پست ها
ممنون بابت لطف و نظر دوستان
سعید خان یه خواهشی دارم خواستم اگه ممکن باشه یه عکس از نیم رخ ماشین تون که راهنمای دودی داره بذارین البته اگه اسباب زحمت نمیشه واسه تون
خواهش میکنم، چه زحمتی قربان

ای کاش پرده مي فهميد تا زمانيکه پنجره باز است، فرصت رقصيدن دارد
6 کاربر زیر از Porsche گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-21-2017
P30Too P30Too آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: ACO-7659
سپاس از دیگران: 0
0 بار در 0 پست سپاسگزاری شده است

سلام
دوستانی که دستشون رو از تو در رد میکنن و از پشت راهنماهای فابریک رو در میارن, چطور دستشون رد میشه؟ نیاز به شل کردن گلگیر نیست؟ من هرچی سعی کردم موفق نشدم دستم رو رد کنم و به سختی با کمک همون روش اول با فازمتر و یه پارچه راهنماهای فابریک رو در آوردم.
اما راهنمای جدید , سمت شاگرد خیلی راحت جا خورد و سر جاش نشست, ولی سمت راننده رو هرکاری میکنم سرجاش نمیشینه؟
لطفا راهنماییم کنید چیکار باید کنم؟آیا ممکنه مشکل از مونتاژ راهنمای جدید باشه؟ 2تا لبه بالایی راهنما رو هم اندکی لبه هاش رو تراشیدم تا بتونه بره پشت گلگیر گیر کنه, اما هرچی تلاش میکنم فیکس نمیشه
قدیمی 07-25-2017
MAHDI-TONDAR آواتار ها
MAHDI-TONDAR MAHDI-TONDAR آنلاین نیست.
مدیرتیونینگ و آپشن های تندر 90

کد عضویت آکو: ACO-569
اتومبیل: تندر90 e1+cp
سپاس از دیگران: 7,486
8,101 بار در 2,955 پست سپاسگزاری شده است
MAHDI-TONDAR به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط P30Too نمایش پست ها
سلام
دوستانی که دستشون رو از تو در رد میکنن و از پشت راهنماهای فابریک رو در میارن, چطور دستشون رد میشه؟ نیاز به شل کردن گلگیر نیست؟ من هرچی سعی کردم موفق نشدم دستم رو رد کنم و به سختی با کمک همون روش اول با فازمتر و یه پارچه راهنماهای فابریک رو در آوردم.
اما راهنمای جدید , سمت شاگرد خیلی راحت جا خورد و سر جاش نشست, ولی سمت راننده رو هرکاری میکنم سرجاش نمیشینه؟
لطفا راهنماییم کنید چیکار باید کنم؟آیا ممکنه مشکل از مونتاژ راهنمای جدید باشه؟ 2تا لبه بالایی راهنما رو هم اندکی لبه هاش رو تراشیدم تا بتونه بره پشت گلگیر گیر کنه, اما هرچی تلاش میکنم فیکس نمیشه
سلام دوست عزیز
درسته جاش کمی بد قلق و سخته ، بخصوص برای کسانی که انگشتان دست شون درشته.
برای راحتی کار با ی پیچ گوشتی ( ترجیحاً دسته بلند) وبا فشار از بالا و یا پایین برروی خار و با کمی صبر و حوصله میتونید راهنما را باز نمایید .

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

قدیمی 09-30-2017
faridz faridz آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: caprilg45z
اتومبیل: TONDAR 90 - RIO
سپاس از دیگران: 3
2 بار در یک پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط P30Too نمایش پست ها
سلام
سلام . دقیقن همین مشکل رو دارم سمت راننده درست تو جاش نمیشینه . فکر کنم مشکل از مونتاژ راهنمای جدید باشه . چون با هر ترفندی نشد که نشد .
قدیمی 05-26-2018
elenak81 elenak81 آنلاین نیست.
Banned

کد عضویت آکو: ACO-3612
سپاس از دیگران: 1
0 بار در 0 پست سپاسگزاری شده است

مفید و کامل بود ممنون

-----
ادمین : حذف تبلیغات از پست!

ویرایش توسط ACO : 10-06-2018 در ساعت 01:09 AM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش