آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی - قوانین و تازه های سایت > مطالب پربیننده و محبوب سایت

Notices

مطالب پربیننده و محبوب سایت در این تالار گلچینی از بهترینهای سایت جمع اوری میشود تا دسترسی سریعتری به انها داشته باشیم.

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 3 هفته پیش
soton soton آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: fhfghfghfghfg
سپاس از دیگران: 0
0 بار در 0 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض نحوه نوشتن مقاله های سئو شده

نحوه نوشتن مقاله های سئو شده
نحوه نوشتن مقاله های سئو شده با جستجوگر گوگل

توسط علی ناییج در mcseo.ir سئو یکی از بهترین راههای حفظ ترافیک برای قدیمی ترین / سریعترین پست ها، این است که آنها را دوستانه موتور جستجو کنند.در دراز مدت موتورهای جستجو تنها می توانند شما را برای دریافت ترافیک از پست های قدیمی کمک کنند.در این مقاله، من بعضی از نکات را برای نوشتن مقالات بهینه سازی شده با جستجوگرهای سئو که در موتورهای جستجو بهتر می شود ، به اشتراک می گذارم.

با این حال، گاهی اوقات کیفیت می تواند کاهش یابد (که معمولا به علت کمبود دانش رخ می دهد).

هر پست وبلاگ مانند یک صفحه وب از لحاظ رتبه بندی موتور جستجو است و شما می توانید هر پست با کلمات کلیدی خاص برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده است .

هنگام نوشتن این مقالات سئو، موارد متعددی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

هر زمان که من یک نویسندۀ جدید را برای کار در یکی از وبلاگهایمان استخدام کنم، باید مجلات و چک لیست های آنها را به آنها کمک کنم تا مقالات بهتر نوشته شوند. به غیر از انتخاب موضوعات، چک لیست کامل سئو وجود دارد که باید دنبال شود.

(توجه داشته باشید: من این اطلاعات را در ایمیل به همه نویسندگان شبکه وبلاگ من فرستادم بنابراین فکر کردم که این همه اطلاعات را در یک پست جمعآوری میکنم . به این ترتیب،نیز از آن بهره خواهند برد این اطلاعات و نحوه نوشتن مقالات سئو را نیز یاد خواهید گرفت.)

همچنین توجه داشته باشید که در این پست تحقیقات کلیدی را پوشش نخواهم داد زیرا تحقیقات کلید واژه به یک پست دقیق از خودشان نیاز دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیقات کلیدی، به بررسی:

اهمیت کلمات کلیدی در جستجوگرها: راهنمای مبتدی

SEMrush: یک راهنمای عملی برای افزایش ترافیک وبلاگ

بهترین ابزار جستجوی کلمات کلیدی برای جستجوگرها:

نوشتن مقالات بهینه شده جستجوگرها:

عنوان پست و متا عنوان
اولا شما باید تفاوت بین عنوان پست و عنوان متا را درک کنید.

عنوان پست: چگونه خواننده شما عنوان پست را در وب سایت شما می بیند.

پست متا عنوان: چگونه موتورهای جستجو پست خود را در نتایج جستجو نشان می دهد.

اگر عنوان متا در تنظیمات SEO خود را مشخص نکنید ، عنوان پست شما با عنوان متا رفتار خواهد شد.
مشاوره خانواده در اهواز
مهم است که کلمات کلیدی خود را در عنوان متا داشته باشید.

شما می توانید در مورد این موارد بیشتر بخوانید:

نحوه بهینه سازی عنوان پست برای خوانندگان و موتورهای جستجو

راهنمایی طرفدار: عنوان پست خود را کمتر از 66 کاراکتر نگه دارید .
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش