آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی آکوپارت و محصولات آن ACO Products > آپشنهای تندر 90 ساخت آکو - لوازم آپشن لوگان آکوپارت > آموزش نصب آپشنهای تندر > نصب آپشنهای آکو

Notices

نصب آپشنهای آکو در این تالار به بحث و بررسی و آموزش نصب آپشنهای تولید شده توسط اکو می پردازیم

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-17-2011
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,239
6,015 بار در 1,983 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farbod نمایش پست ها
سلام
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farbod نمایش پست ها
فکر کنم منظور من رو متوجه نشدید من سردنده جدید رو نصب کردم که دیدم اینقدر بلند و افتضاح شده حالا برای کوتاه کردن دنده باید همون قطعه جدید رو در بیارم که بشه دنده رو برید یکبار که هرکاری کردم در نیومد. اگه هم که بشکنه که دیگه سردنده جدید به درد نمی خوره ولی خود سردنده مثل آب خوردن در می یاد
دوست عزیز
همانطور که در آموزش نصب توضیح دادم , قطعه قدیمی که سفید رنگ بود عوض شده و قطعه جدید که مشکی رنگ هست , تولید شده و سر دنده باید بر روی این قطعه قرار بگیره. همانند دو شکل زیر:

www.ACOforum.org - Logan Tuning

اگر شما همین قطعه را نصب کرده اید, این قطعه نرمتر از قطعه قبلی است و می توانید آنرا سالم خارج نمایید و اقدام به کوتاه نمودن میله دنده نمایید.

ویرایش توسط Saeed : 09-17-2011 در ساعت 04:33 PM
کاربران زیر از Saeed بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 09-23-2011
Renault Megane RS آواتار ها
Renault Megane RS Renault Megane RS آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-613
اتومبیل: RENAULT TONDAR90 E2 LP
سپاس از دیگران: 184
935 بار در 265 پست سپاسگزاری شده است

با سلام

دوستان امروز متوجه شدم که قسمت اعداد سردنده مگانی خوشتیپ داره پاک میشه!!!
به طوری که اون خط های زیر عدد سه کاملا پاک شده! دنده 5 هم داره پاک میشه!
چیکارش کنم؟ آخه برم عوضش هم کنم دوباره حتما همینجوری میشه! آکو باید اول یه فکری واسش بکنه!
اینم عکسش که اون قسمت قرمز پاک شده:

با تشکر
کاربران زیر از Renault Megane RS بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 09-23-2011
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم

کد عضویت آکو: اختصاصی
سپاس از دیگران: 1,195
6,183 بار در 1,282 پست سپاسگزاری شده است
ACO به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Renault Megane RS نمایش پست ها
با سلام

دوستان امروز متوجه شدم که قسمت اعداد سردنده مگانی خوشتیپ داره پاک میشه!!!
به طوری که اون خط های زیر عدد سه کاملا پاک شده! دنده 5 هم داره پاک میشه!
چیکارش کنم؟ آخه برم عوضش هم کنم دوباره حتما همینجوری میشه! آکو باید اول یه فکری واسش بکنه!
اینم عکسش که اون قسمت قرمز پاک شده:

با تشکر
با سلام . من این موضوع رو به اکو اطلاع رسانی خواهم کرد .
کاش عکس واضحی میگرفتین .

---------------------
به نام نکو گر بمیرم رواست ** مرا نام باید که تن مرگ راست
---------------------

قدیمی 09-23-2011
کاربر فعال

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ACO نمایش پست ها
با سلام . من این موضوع رو به اکو اطلاع رسانی خواهم کرد .
کاش عکس واضحی میگرفتین .

با سلام

ممنونم از پیگیریتون!
دیروز هر چی سعی کردم نتونستم عکس واضح تری بگیرم اما الان با یک موبایل دیگه عکس گرفتم که واضح تره!

با تشکر
قدیمی 09-24-2011
امیر مسعود آواتار ها
امیر مسعود امیر مسعود آنلاین نیست.
مدیر بخش نظر سنجی های سایت

کد عضویت آکو: aco-528
اتومبیل: CSS2
سپاس از دیگران: 3,855
5,133 بار در 1,713 پست سپاسگزاری شده است
امیر مسعود به Yahoo ارسال پیام

من یک سوالی از خدمت مدیران اکو داشتم اونم اینه که ایا سر دنده مگانی فقط همین یک مدل تولید میشه چون اینی که الان تو بازار هست اصلا مثل سر دنده مگان نمیمونه سر دنده مگان نقه ای رنگ هست نه استیل ایا اکو از اون مدل هم تولید میکنه ممنون به نظر من اون مدل قشنگ تر هست
قدیمی 09-24-2011
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم

ACO به Yahoo ارسال پیام

در مورد مشکل گزارش شده با اکو و مدیر ارشد صحبت کردم و اعلام کردند که این مساله به خاطر تعرق دست در طول زمان پیش می آید و اکو از ان مطلع است اما مساله ی طبیعی ای هست .
برای اینکه تعرق خللی به وجود نیاره نیاز هست که نوع خاصی از طلق رو در سردنده ها به کار برد که به طور کلی سیستم طراحی ان متفاوت خواهد شد و در بازار اصلا توجیه اقتصادی نداره
سردنده ای که امروز با قیمت زیر ده هزار تومان عرضه میشه و حداقل تا 7 هزار کیلومتر هیچ مشکلی براش پیش نمیاد رو اگر اکو طوری طراحی میکرد که از طلق های مخصوص استفاده شود حداقل قیمت آن به بالای 20 هزار تومان افزایش پیدا میکرد که اصلا توجیه اقتصادی ندارد
بنابراین تولید یک محصول زیبا با قیمت بسیار پایین و کارکرد حدود 7-10 هزار کیلومتر منطقی و طبیعیست
این رو باید در نظر گرفت که همین الان سردنده های فابریک لوگان در بازار قیمتی حدود 25 هزار تومان دارند (که کلا پلاستیکیه و ظاهر زیبایی هم نداره)
مساله ی دیگه ی که مطرح شد این هست که سری اول سردنده هایی که به بازار ارائه شد در تولید اونها از رنگ مرغوب ایرانی استفاده شده بود که اکو بعد از ان تصمیم گرفت که از یک رنگ با گرید بالای المانی استفاده کند که خود به خود این امر طبیعی رو هم به مدت زمان بیشتری به تعویق می اندازه
بنابراین سردنده هایی که از رنگ خارجی در تولید اونها استفاده شده بیش از 11 هزار کیلومتر (معادل زمانی آن) بدون هیچ مشکلی خواهند بود .
ناگفته نمونه سردنده فابریکی که بر روی تندر CSS اکو الان وجود داره که از رنو خریداری شده و برای آکو بیش از 350هزار تومان هزینه داشته هم در حالی که ماشین صفر کیلومتره و اصلا استفاده ای به اون صورت ازش نشده هم دچار رنگ رفتگی شده و این نشون میده که حتی رنو هم از همین تکنولوژی ها در تولید سردنده استفاده کرده .

---------------------
---------------------

4 کاربر زیر از ACO گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-24-2011
کاربر فعال

نقل قول:
در مورد مشکل گزارش شده با اکو و مدیر ارشد صحبت کردم و اعلام کردند که این مساله به خاطر تعرق دست در طول زمان پیش می آید و اکو از ان مطلع است اما مساله ی طبیعی ای هست .
برای اینکه تعرق خللی به وجود نیاره نیاز هست که نوع خاصی از طلق رو در سردنده ها به کار برد که به طور کلی سیستم طراحی ان متفاوت خواهد شد و در بازار اصلا توجیه اقتصادی نداره
سردنده ای که امروز با قیمت زیر ده هزار تومان عرضه میشه و حداقل تا 7 هزار کیلومتر هیچ مشکلی براش پیش نمیاد رو اگر اکو طوری طراحی میکرد که از طلق های مخصوص استفاده شود حداقل قیمت آن به بالای 20 هزار تومان افزایش پیدا میکرد که اصلا توجیه اقتصادی ندارد
بنابراین تولید یک محصول زیبا با قیمت بسیار پایین و کارکرد حدود 7-10 هزار کیلومتر منطقی و طبیعیست
این رو باید در نظر گرفت که همین الان سردنده های فابریک لوگان در بازار قیمتی حدود 25 هزار تومان دارند (که کلا پلاستیکیه و ظاهر زیبایی هم نداره)
مساله ی دیگه ی که مطرح شد این هست که سری اول سردنده هایی که به بازار ارائه شد در تولید اونها از رنگ مرغوب ایرانی استفاده شده بود که اکو بعد از ان تصمیم گرفت که از یک رنگ با گرید بالای المانی استفاده کند که خود به خود این امر طبیعی رو هم به مدت زمان بیشتری به تعویق می اندازه
بنابراین سردنده هایی که از رنگ خارجی در تولید اونها استفاده شده بیش از 11 هزار کیلومتر (معادل زمانی آن) بدون هیچ مشکلی خواهند بود .
ناگفته نمونه سردنده فابریکی که بر روی تندر CSS اکو الان وجود داره که از رنو خریداری شده و برای آکو بیش از 350هزار تومان هزینه داشته هم در حالی که ماشین صفر کیلومتره و اصلا استفاده ای به اون صورت ازش نشده هم دچار رنگ رفتگی شده و این نشون میده که حتی رنو هم از همین تکنولوژی ها در تولید سردنده استفاده کرده .
با سلام

اما من زمانی که این سردنده رو نصب کردم ماشین حدود 14200 کیلومتر کارکرد داشت الان هم تازه رسیده به 17000 تا یعنی حدود 3000 کیلومتر بیشتر کارکرد نداشته!
بهتر نبود که آکو که از این موضوع اطلاع داشته حداقل بعد از دوسال طول دادن برای عرضه به بازار برای حفظ رضایت مشتری اینو روی جعبه ی محصول می نوشت؟
حالا در آخر ما با این سردنده سری اولیمون چیکار کنیم؟ می تونم به نمایندگی مراجعه کنم و یه نو بگیرم؟

با تشکر
قدیمی 09-24-2011
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم

ACO به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض آکو گلد گارانتی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Renault Megane RS نمایش پست ها
با سلام

اما من زمانی که این سردنده رو نصب کردم ماشین حدود 14200 کیلومتر کارکرد داشت الان هم تازه رسیده به 17000 تا یعنی حدود 3000 کیلومتر بیشتر کارکرد نداشته!
بهتر نبود که آکو که از این موضوع اطلاع داشته حداقل بعد از دوسال طول دادن برای عرضه به بازار برای حفظ رضایت مشتری اینو روی جعبه ی محصول می نوشت؟
حالا در آخر ما با این سردنده سری اولیمون چیکار کنیم؟ می تونم به نمایندگی مراجعه کنم و یه نو بگیرم؟

با تشکر
در این مورد مجددا با اکو تماس گرفتم و پاسخ رو منتشر میکنم
با سلام وقت به خیر
تمامی محصولات آکو دارای گارانتی است و برخی از آنان تنها به دلیل وجود رقبای تجاری مشمول آکو گلد گارانتی است و تفاوت این دو یعنی گارانتی طلایی با سایر گارانتی های محصولات در مدت زمان آن خلاصه میشود و ارتباطی به نوع محصول و یا غیره و ذلک ندارد
به عبارت دیگر آکو محصولاتی را که عنوان مینماید دارای گارانتی است مشمول پیمودن مسافتی است که بین 10-20 هزار کیلومتر و یا 25 ماه میباشد
و آن گروهی را که مشمول آکو گلد گارانتی مینماید در واقع پیمودن مسافتی 2 تا 1.5 برابر بیش از گارانتی معمولی یا بازه ای زمانی معادل حدود 36 ماه را شامل می گردد
که این نیز در مورد آپشن های گوناگون در آکو جداول متفاوتی را دارا میباشد
به عنوان مثال گل پخش کن های ساخت آکوپارت دارای گارانتی مادام العمر میباشد (مثلا شکستگی در مورد این محصول جز گارانتی مادام العمر میباشد) ( در صورتی که قطعا دچار فرسودگی طبیعی نشده باشد) اما رنگ باختن همین محصول با توجه به شرایط اقلیمی که اتومبیل در آن به سر میبرد حدود 25 تا 36 ماه است که در این صورت بعد از سپری شدن این مدت آنرا از گارانتی خارج می نماید (که منظور همان ظاهر محصول است)
و یا مثلا در مورد نمد درب موتور که همان عایق صوتی و حرارتی است , آکو حداکثر آنرا 25 ماه گارانتی مینماید که در مقایسه با تولیدات سایر رقبای آکو در بازار حتی گارانتی 6 ماهه برای آن در نظر گرفته نشده و تولید کنندگان آن محصول را ضمانت نمی نمایند .

دوست عزیز محصولی که شما تهیه نموده اید در کشور مادر و شرکت سازنده (کمپانی رنو فرانسه) هم فاقد هر گونه گارانتی است و این موضوع از طریق نمایندگان محترم ایران خودرو و پارس خودرو نیز قابل پرس جو و آگاهی می باشد اما از آنجا که موفقیت های پیاپی آکوی عزیز
و آنچه که این شرکت بزرگ را زبانزد عام و خاص و حتی خودروسازان قدر کشور نموده مشتری مداری ; دقت ; مدیریت و کارآمدی گره خورده است , خود را موظف میداند تا در هر مقطع و در مورد هر محصول که خود تولید مینماید پاسخگوی هموطنان عزیز باشد
آنچه شما در مورد کیفیت جستجو میکنید شاید کنکاش دقیقی در مورد کیفیت نباشد بلکه در مبحث مشتری مدار بودن یک شرکت قابل ارزیابی است و می گنجد
در مورد این محصول که شما آنرا با قیمت بسیار ناچیز تهیه نموده و به عنوان یک آپشن به اتومبیل خود آفزوده اید و سوالاتی که همینک پیرامون آن مطرح می نمایید آکو بسیار مصمم پاسخگو بوده و در صدد جلب رضایت شما میباشد

اما این بدان معنی نیست که طرح این موضوع کارشناسی شده و دارای عمومیتی قابل توجه باشد .

به هر جهت گلایه شما بسیار محترم شمرده شده و شاید بهتر بود از همان ابتدا به جای رنگ شدن اعداد سردنده آنرا به صورت کاملا کرومیک و فاقد رنگ مانند نمونه های سایر خودروسازان قدر به بازار عرضه می نمودیم
در میان بیش از 12000 محصول سردنده عرضه شده به بازار
تنها مورد گلایه و انتقاد از سوی جنابعالی بوده و تاکنون به چنین موردی برخورد ننموده و حتی
سردنده هایی که همینک از سوی کمپانی بر روی اتومبیل های صفر کیلومتر نصب و تحویل مشتری می گردد نیز اعداد آن از جنس خود سردنده با رنگی کمی تیره تر یا روشن تر می باشد.
ضمن اینکه با نگاهی ساده به این سردنده ها و مقایسه آن با محصول تولید شده توسط اکو ویژگی های خاصی به چشم میخورد که حداقل آن ارتفاع سردنده و کارکرد آن میباشد .
با این حال جنابعالی مختارید تا با مراجعه به نماینده دائمی خدمات پس از فروش آکو در استان تهران نسبت به تعویض و یا استرداد کالا و دریافت وجه آن مبادرت نمایید
و این مهم از نقاط قوت و ویژگی های برجسته آکوست که آنرا از سایر تولید کنندگان داخلی ونیز حتی برخی سازندگان خارجی بسیار متمایز میکند .
از اینکه جنابعالی احساس نمایید حقی از شما تضییع نشده آکو به مقصود اصلی خود یعنی مشتری مداری و حفظ وی به عنوان سرمایه اصلی یک شرکت , رسیده و این توفیقی است که به راحتی به دست نمی رسد .

---------------------
---------------------

9 کاربر زیر از ACO گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-24-2011
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم

ACO به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط امیر مسعود نمایش پست ها
من یک سوالی از خدمت مدیران اکو داشتم اونم اینه که ایا سر دنده مگانی فقط همین یک مدل تولید میشه چون اینی که الان تو بازار هست اصلا مثل سر دنده مگان نمیمونه سر دنده مگان نقه ای رنگ هست نه استیل ایا اکو از اون مدل هم تولید میکنه ممنون به نظر من اون مدل قشنگ تر هست
فرمودین که سردنده ی اکو با سردنده مگان اصلا شبیه به هم نیست
این مورد از نظر ما درست نیست تفاوتی بین این دو نیست
اون قسمت هم نقره ای نیست بلکه به خاطر قرار گرفتن در وان پس از تولید به اون رنگ در میاد
اکو در ابتدای تولید این سردنده از انجایی که نمیدانست در بازار کدامیک از این رنگ ها و حالات بیشتر مورد پسند واقع میشود تمامی اپشن های مختلف رو ارائه داد (رنگ) اما پس از مدتی به این نتیجه رسید که همان رنگ مگانی بیشتر مورد پسند واقع شده
سردنده هایی که امروز در بازار هست با سردنده های مگانی هیچ تفاوتی نداره .

---------------------
---------------------

2 کاربر زیر از ACO گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-25-2011
امیر مسعود آواتار ها
امیر مسعود امیر مسعود آنلاین نیست.
مدیر بخش نظر سنجی های سایت

کد عضویت آکو: aco-528
اتومبیل: CSS2
سپاس از دیگران: 3,855
5,133 بار در 1,713 پست سپاسگزاری شده است
امیر مسعود به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
فرمودین که سردنده ی اکو با سردنده مگان اصلا شبیه به هم نیست
این مورد از نظر ما درست نیست تفاوتی بین این دو نیست
اون قسمت هم نقره ای نیست بلکه به خاطر قرار گرفتن در وان پس از تولید به اون رنگ در میاد
اکو در ابتدای تولید این سردنده از انجایی که نمیدانست در بازار کدامیک از این رنگ ها و حالات بیشتر مورد پسند واقع میشود تمامی اپشن های مختلف رو ارائه داد (رنگ) اما پس از مدتی به این نتیجه رسید که همان رنگ مگانی بیشتر مورد پسند واقع شده
سردنده هایی که امروز در بازار هست با سردنده های مگانی هیچ تفاوتی نداره .
کورش جان از نظر ظاهری بله فرقی ندارند ولی از نظر رنگ چرا متفاوت هستند نمونه نصب شده روی مگان نقره ای هست ولی نمونه اکو کروم هست به نظر من بهتر هست همون نقره ای تولید شود
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش