آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی آکوپارت و محصولات آن ACO Products > آپشنهای تندر 90 ساخت آکو - لوازم آپشن لوگان آکوپارت > آموزش نصب آپشنهای تندر > نصب آپشنهای آکو

Notices

نصب آپشنهای آکو در این تالار به بحث و بررسی و آموزش نصب آپشنهای تولید شده توسط اکو می پردازیم

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-13-2011
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,239
6,015 بار در 1,983 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام
پیش فرض آموزش نصب قاب محافظ سینی صندوق آپا مربوط به اتومبیل تندر 90 - L90 - لوگان (Logan)

هدف از تولید این محصول پوشش و محافظت در برابر خراش و آسیب از قسمتهای فلزی و نمایان کنار اهرم قفل درب صندوق عقب می باشد.

www.ACOforum.org - Logan Tuning

لازم به ذکر است که این محصول طراحی آکو نبوده و آکو هیچ گونه دخالتی در مراحل طراحی و مواد به کار گرفته در این محصول ندارد و پیرو مذاکرات انجام گرفته توسط شرکت ایران کاور , این محصول تحت لیسانس آکو تولید و از طریق شبکه توزیع و عاملیتهای فروش آکو توزیع خواهد گردید. آکو از مرحله تو لید تا بسته بندی نظارت مستقیم دارد ضمن اینکه پیرو مذاکرات انجام شده با اعزام یکنفر نماینده از واحد فنی آکو در مکانی که این قطعه در آنجا تولید میشود بر روی مواد اولیه و نحوه تولید و نحوه بسته بندی (با در نظر گرفتن حداقل های توافقی که به عمل امده ) نطارت کیفی دارد.

لازم به یادآوری است پیشنهاد آکو در خصوص مواد اولیه ای که می بایست به کار گرفته میشد و روش بسته بندی با آنچه که هم اینک اتفاق افتاده بسیار متفاوت بوده اما از آنجا که برای تولید کننده اقتصادی تر بودن محصول و بازاری پسند بودن آن بیش از سایر مسایل مورد توجه قرار گرفته به ناچار بر روی رعایت نمودن حداقل استاندارد ها با ایشان توافق نموده است.
این محصول به صورت محدود به بازار توزیع شده و آکو برای حفظ طراحی و کپی نشدن طرح از سوی سایر تولید کنندگان , فعلا طرح خود را به نمایش نخواهد گذاشت و پس از توزیع و به بازار آمدن محصول تولید شده توسط آکو شاهد تفاوتهای بسیار زیاد و چشمگیر با این قطعه موجود خواهید بود.

این محصول با قیمت 12,000 برای مصرف کننده با بازار توزیع خواهد شد.

قاب محافط سینی صندوقی که همینک مشاهده می نمایید با الهام از سمند و پرشیا طراحی شده در صورتی که محصول طراحی شده توسط آکو با الهام از خودروی مگان و سری 7 BMW های 2009 به بعد طراحی و تولید شده است و دارای دو قسمت مجزا برای نگه داری چند آچار و کمکهای اولیه می باشد. زمان توزیع محصول آکو اواسط اردیبهشت 91 می باشد.

ویرایش توسط Saeed : 04-13-2013 در ساعت 11:08 PM
14 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 09-14-2011
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.

Saeed به MSN ارسال پیام

قبل از نصب نمایی از صندوق عقب را مشاهده می نمایید. که در صورتی که مثل بنده زیاد از صندوق عقب استفاده کرده باشید و دوبار باهاش اساس کشی هم کرده باشید خط و خش فراون میفته به این قسمت از صندوق عقب.

ابتدا همانند شکل زیر نوار دور درب صندوق را باز می کنید :

سپس همانند شکلهای زیر 2 عدد خار سمت چپ و راست موکت نمدی دور صندوق را از جای خود خارج می نمایید

سپس 2 عدد پولکی را که در دور سر برآمدگی کنار اهرم قفل شونده درب صندوق قرار دارد همانند شکلهای زیر سوراخ می نمایید.

قاب سینی را بر روی جای خود قرار دهید. اگر همانند بنده از کفی صندوق استفاده کردید لبه های قاب را به سمت پشت کفی صندوق هدایت کنید و و لبه های گوشه سمت چپ و راست را به زیر موکت نمدی دور صندوق انتقال دهید.

ابتدا نوار دور درب صندوق را جا بزنید. دقت کنید که لبه های محصول را با لبه صندوق تنظیم نمایید تا تمامی لبه محصول درون نوار دور درب قرار گیرد.

سپس همانند شکل زیر خارهای محصول را جا بزنید تا در جای خود محکم شود. دقت کنید که برای جا زدن خارهای کناری میبایست خار را از درون موکت نمدی و لبه محصول رد کنید و به صندوق متصل نمایید.

بعد از اتمام کار چنین فضای صندوق چنین شکلی به خود می گیرد.

ویرایش توسط Saeed : 09-14-2011 در ساعت 02:16 PM
19 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-15-2011
Mohsen.Karaj آواتار ها
Mohsen.Karaj Mohsen.Karaj آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-1416
اتومبیل: E2 LP
سپاس از دیگران: 121
150 بار در 58 پست سپاسگزاری شده است

از پستی که ایجاد کردید و توضیحاتتون تشکر میکنم پیامکش برام اومد مشتاق شدم بخرم ولی با 1 سری توضیحات تکمیلی آقا سعید ترجیح میدم کما کان منتظر ورود این قطعه با طراحی خود آکو بمونم
قدیمی 09-16-2011
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.

Saeed به MSN ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohsen 90 نمایش پست ها
از پستی که ایجاد کردید و توضیحاتتون تشکر میکنم پیامکش برام اومد مشتاق شدم بخرم ولی با 1 سری توضیحات تکمیلی آقا سعید ترجیح میدم کما کان منتظر ورود این قطعه با طراحی خود آکو بمونم
دوست عزيز بنده هم هر وقت آكو توليد كرد، تهيه ميكنم و با اين قطعه تعويض مي كنم، ولي بهتره براي جلوگيري از آسيب بيشتر نصب كنيد و در زمان توزيع محصول قطعه فعلي را به يكي از آشنايان بدهيد.
البته جسارت نشه ، اين فقط يك پيشنهاد بود.

Sent from my iPhone using Tapatalk
2 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-17-2011
امیری آواتار ها
امیری امیری آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-644
اتومبیل: تندر-روا-پیکان
سپاس از دیگران: 1,375
642 بار در 328 پست سپاسگزاری شده است

با سلام وتشکر از توضیحات کامل شما انشاءالله که محصول اکو هر چه زودتر تولید ودر دسترس دوستان قرار گیرد انشاءالله
کاربران زیر از امیری بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 03-15-2012
savana آواتار ها
savana savana آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-3041
اتومبیل: لوگان L90
سپاس از دیگران: 463
92 بار در 49 پست سپاسگزاری شده است

آقا سعید عکسی از طرح خود آکو ندارید؟
بنظرم به نکته ی بسیار خوبی توجه کردید که سعی کردید بشه از فضای صندوق عقب به بهترین شکل استفاده کرد من همیشه با آچارا + روغن موتور یک لیتری و ضد یخ یک لیتری و یه یک لیتری آب و ... مشکل دارم چون توی دست اندازا میپرن اینور اونور و سرو صدا را میندازن
کاربران زیر از savana بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 03-15-2012
ROOHOLAH آواتار ها
ROOHOLAH ROOHOLAH آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-4108
اتومبیل: پزو 405 (83)- پراید (88)- تندر فول (90)
سپاس از دیگران: 1,076
352 بار در 145 پست سپاسگزاری شده است

آقا سعيد خيلي ممنون از توضيحتون، من چند وقت پيش خريدم و نصبش كردم، قيمتش رو 14000 تومان بود، به نظرم كيفيت قالب ريزيش خيلي دقيق نبوده، اما بازم راضيم، منتظر محصول جديد آكو هستم،
راستي اون دو تا سوراخ وسط رو چجوري بود، با مته سوراخ كردي يا نه خودش سوراخ داره و روش با رنگ پوشانده شده،
راستي اينم از عكس نصب روي ماشين خودم:

کاربران زیر از ROOHOLAH بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 03-15-2012
تندر جنوب تندر جنوب آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: ACO-4151
سپاس از دیگران: 268
37 بار در 15 پست سپاسگزاری شده است

با سلام خدمت دوستان و با تشکر از آقا سعید بابت توضیحات کاملشون

من دو روز پیش این قطعه رو خریدم ولی هنوز نصب نکردم.
قیمتش رو هم دو هفته پیش از فروشنده گرفتم 13000 ولی پریروز که رفتم بگیرم گفت 20000 که من با بحث کردن باهاش که شما به من 13000 قیمت دادید و من رو حرف شما حساب کردم و... اینا... بالاخره 13000 گرفتم ازش. بعدشم گفت که به کسی نگین فلانی این قیمت داده
کاربران زیر از تندر جنوب بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 03-15-2012
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.

Saeed به MSN ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ravana نمایش پست ها
آقا سعید عکسی از طرح خود آکو ندارید؟
بنظرم به نکته ی بسیار خوبی توجه کردید که سعی کردید بشه از فضای صندوق عقب به بهترین شکل استفاده کرد من همیشه با آچارا + روغن موتور یک لیتری و ضد یخ یک لیتری و یه یک لیتری آب و ... مشکل دارم چون توی دست اندازا میپرن اینور اونور و سرو صدا را میندازن
نه متاسفانه هنوز هیچ عکس یا طرحی از محصول تولیدی آکو در دسترس نیست.
میشه گفت به نوعی هنوز طرحش سری هست تا به مرحله توزیع که نزدیک بشه, تو فروم معرفی میشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ROOHOLAH نمایش پست ها
آقا سعيد خيلي ممنون از توضيحتون، من چند وقت پيش خريدم و نصبش كردم، قيمتش رو 14000 تومان بود، به نظرم كيفيت قالب ريزيش خيلي دقيق نبوده، اما بازم راضيم، منتظر محصول جديد آكو هستم،
راستي اون دو تا سوراخ وسط رو چجوري بود، با مته سوراخ كردي يا نه خودش سوراخ داره و روش با رنگ پوشانده شده،
راستي اينم از عكس نصب روي ماشين خودم:
با سپاس از ارسال عکس
دوست عزیز , اون دو سرواخ وسط قبلا توسط خودرو ساز سوزاخ شده و فقط توسط پولکی مسدود شده.
خیلی هم ناز هست.
با فشار یه پیچ گوشتی پاره میشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط تندر جنوب نمایش پست ها
با سلام خدمت دوستان و با تشکر از آقا سعید بابت توضیحات کاملشون

من دو روز پیش این قطعه رو خریدم ولی هنوز نصب نکردم.
قیمتش رو هم دو هفته پیش از فروشنده گرفتم 13000 ولی پریروز که رفتم بگیرم گفت 20000 که من با بحث کردن باهاش که شما به من 13000 قیمت دادید و من رو حرف شما حساب کردم و... اینا... بالاخره 13000 گرفتم ازش. بعدشم گفت که به کسی نگین فلانی این قیمت داده
با سپاس از شما دوست گرامی
لطفا جهت کمک به مجموعه آکو برای کنترل دقیق تر عاملیتهای فروش و بعضا افراد متخلف , جزئیات این تخلف را از طریق پیام خصوصی برای بنده یا روابط عمومی آکو فروم ارسال نمایید.
تمام سعی و تلاش آکو برای این هست که هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته باشد و در 2 سال گذشته هم به دلیل آینده نگر های آکو شاهید هیچ گونه افزایش قیمتی از جانب آکو نبوده ایم.
بنابراین , به دلیل اینکه هر گونه سوء استفاده فروشندگان و عاملیتها , به پای آکو گذاشته نشود و کنترل بهتر این قبیل افراد سود جو, مستلزم گزارش تخلفات از طرف شما مصرف کنندگان گرامی می باشد.

با سپاس
2 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-28-2012
mehdi_dacia mehdi_dacia آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-4744
سپاس از دیگران: 53
96 بار در 50 پست سپاسگزاری شده است

این قطعه نصب کردم
با این که روش زده بود تحت نظر آکو ساخته شده ولی جای سوراخ سمت راننده اصلا درست نبود مجور شدم گوشه پلاستیک رو ببرم تا سوراخش فیت بشهو خارش رو جا بزنم
سه تا سوراخ دیگه فیت بودن
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش