آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-20-2011
امیر مسعود آواتار ها
امیر مسعود امیر مسعود آنلاین نیست.
مدیر بخش نظر سنجی های سایت

کد عضویت آکو: aco-528
اتومبیل: CSS2
سپاس از دیگران: 3,855
5,133 بار در 1,713 پست سپاسگزاری شده است
امیر مسعود به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PATRIOT نمایش پست ها
دوست عزيز، بابت اطلاع رساني ممنونم. آيا اين تغيير در هر دو شركت ايران خودرو و پارس خودرو اعمال شده ويا چيزي كه شما ديدي مربوط به يكي از آنها بوده‌است؟
خواهش میکنم انجام وظیفه هست بله این تغییرات در هر دوی شرکتها مشترک هست
3 کاربر زیر از امیر مسعود گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 09-20-2011
MAHDI-TONDAR آواتار ها
MAHDI-TONDAR MAHDI-TONDAR آنلاین نیست.
مدیرتیونینگ و آپشن های تندر 90

کد عضویت آکو: ACO-569
اتومبیل: تندر90 e1+cp
سپاس از دیگران: 7,486
8,101 بار در 2,955 پست سپاسگزاری شده است
MAHDI-TONDAR به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PATRIOT نمایش پست ها
دوست عزيز، بابت اطلاع رساني ممنونم. آيا اين تغيير در هر دو شركت ايران خودرو و پارس خودرو اعمال شده ويا چيزي كه شما ديدي مربوط به يكي از آنها بوده‌است؟
سلام دوست عزیز
کلاً سیاست شرکت پارس خودرو و ایران خودروی بگونه ایست که هر گونه تغییری که بخواد روی تندر انجام بگیره پس از کسب اجازه از طرف رنو پارس ( نماینده شرکت رنو در ایران )برروی کلیه تندرهای تولیدی در کشور اجرامیشه چه بخواد در پارس خودرو تولید بشه ویا ایران خودرو

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

3 کاربر زیر از MAHDI-TONDAR گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-21-2011
sadeghmirza sadeghmirza آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: Aco-2851
سپاس از دیگران: 1
5 بار در 4 پست سپاسگزاری شده است

با عرض سلام به کلیه دوستان
بنده 89/5 ماشین رو خریدم
بعد از چند روز متوجه صدای قرقر در زیر گیربکس شدم به نمایندگی سایپا آزادی بردم گفتند لوله میانی اگزوز خراب و نداریم بعدا" به نمایندگی شماره 1 بردم بعد از دو روز خوابیدن ماشین اگزوز را تعویض و گفتند گیربکس ایرادی ندارد ولی قصه همچنان باقیست و دوباره ماشین را به نمایندگی شماره 2 بردم بعداز دو روز گفتند بازرس رنوپارس آمده دیده و گفته این صدا مشکلی ندارد این صدای دنده زیر است و هیچ مشکلی ندارد میخواستم ببینم دوستان راه حلی دارند که ما را ازاین دردسر رهایی بخشند؟
یا کمال تشکر پیشاپیش
2 کاربر زیر از sadeghmirza گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-21-2011
Renault Logan آواتار ها
Renault Logan Renault Logan آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-516
اتومبیل: renault logan E2
سپاس از دیگران: 7,341
12,561 بار در 3,482 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sadegh90 نمایش پست ها
بنده 89/5 ماشین رو خریدم
بعد از چند روز متوجه صدای قرقر در زیر گیربکس شدم به نمایندگی سایپا آزادی بردم گفتند لوله میانی اگزوز خراب و نداریم بعدا" به نمایندگی شماره 1 بردم بعد از دو روز خوابیدن ماشین اگزوز را تعویض و گفتند گیربکس ایرادی ندارد ولی قصه همچنان باقیست و دوباره ماشین را به نمایندگی شماره 2 بردم بعداز دو روز گفتند بازرس رنوپارس آمده دیده و گفته این صدا مشکلی ندارد این صدای دنده زیر است و هیچ مشکلی ندارد میخواستم ببینم دوستان راه حلی دارند که ما را ازاین دردسر رهایی بخشند؟
یا کمال تشکر پیشاپیش

سلام دوست عزيز
ظاهرا اينطور كه معلومه اين مشكل داره شايع ميشه ، مخصوصا مدل هاي 89
دو نفر از دوستان ديگر هم كه مدل 89 هستند همين مشكل صداي قر قر رو در گيربكس دارند و انها هم به نتيجه اي نرسيدند و نمايندگي اعلام كرده كه طبيعيه .
حالا اينكه طبيعي باشه يا نه الله اعلم .
شما علي الحساب روغن گيربكس رو چك كنيد شايد روغن كم داشته باشه ، يا حتي اگه ميتونيد روغن گيربكس رو عوض كنيد كه چه بهتر ، احتمال داره مشكل از روغن باشه .
همچنين از رگلاژ بودن سيم كلاجتون اطميان حاصل كنيد چون ممكنه رگلاژ نباشه و كلاج درگير باشه و اون صدا از ديسك و صفحه باشه نه گيربكس .
راهنمايي ديگه اي نميشه كرد دوست عزيز ، اگر خداي نكرده واقعا گيربكس مشكل داشته باشه كه كاري از دست من و شما بر نمياد و بايد با تماس تلفني و نامه و ميل زدن به سايپا و پارس خودرو (اگر پارس خودرويي هست) و نامه و تماس به ايران خودرو (اگر ايران خودرويي هست) مشكل رو پيگيري كنيد تا بلكه ان شاءالله به نتيجه برسيد .
قيمت گيربكس لوگان 1.5 ميليون هست و اگر ايراد داشته باشه به نفعتونه كه در دوره گارانتي اقدام كنيد .
موفق باشيد .
-----------------------------------------------------------------------
صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع)

اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.
3 کاربر زیر از Renault Logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-21-2011
farzad logan آواتار ها
farzad logan farzad logan آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-3093
اتومبیل: RENAULT LOGAN-KIA CERATO
سپاس از دیگران: 227
109 بار در 36 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sadegh90 نمایش پست ها
بنده 89/5 ماشین رو خریدم
یا کمال تشکر پیشاپیش
با سلام خدمت دوستان عزیز،من هم که ماشینم 89/6 پارس خودرو هست دچار همین مشکل هستم که تا امروز فکر میکردم صدا عادیه ولی میبینم دوستانی هستن که ماشینشون همچین صدایی نداره،البته با راهنمایی آقای سوهانیان که گفتن شاید مشکل از رگلاژ سیم کلاج باشه باید عرض کنم که من وقتی پداله کلاجو تا وسط میبرم صدا کاملا قطع میشه!!! حالا میخواستم بدونم مشکل از گیربکسه یا همینطور که جناب سوهانیان فرمودند از رگلاژ کلاجه ؟؟؟؟

ویرایش توسط farzad logan : 09-21-2011 در ساعت 09:05 PM دلیل: غلط املایی
2 کاربر زیر از farzad logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-21-2011
Ali BMW آواتار ها
Ali BMW Ali BMW آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-3567
اتومبیل: لوگانe2+lp
سپاس از دیگران: 144
32 بار در 19 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط farzad logan نمایش پست ها
با سلام خدمت دوستان عزیز،من هم که ماشینم 89/6 پارس خودرو هست دچار همین مشکل هستم که تا امروز فکر میکردم صدا عادیه ولی میبینم دوستانی هستن که ماشینشون همچین صدایی نداره،البته با راهنمایی آقای سوهانیان که گفتن شاید مشکل از رگلاژ سیم کلاج باشه باید عرض کنم که من وقتی پداله کلاجو تا وسط میبرم صدا کاملا قطع میشه!!! حالا میخواستم بدونم مشکل از گیربکسه یا همینطور که جناب سوهانیان فرمودند از رگلاژ کلاجه ؟؟؟؟
سلام منم مشکل شما دوستان رو تابستان89داشتم ماشینمم88تی بود هر جا بردم یکی گفت گیربکس یکی گفت صفحه کلاجهاخرش معلوم شد مخزن میانی اگزوزهتو نمایندگی آزادیم 3بار بردم تا آخر مهندس ارشدشون رفت زیر ماشین گوش کرد صدا ازکجاس تا فهمید چیه برام عوض کردن درست شد
3 کاربر زیر از Ali BMW گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-22-2011
farzad logan آواتار ها
farzad logan farzad logan آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-3093
اتومبیل: RENAULT LOGAN-KIA CERATO
سپاس از دیگران: 227
109 بار در 36 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ali BMW نمایش پست ها
سلام منم مشکل شما دوستان رو تابستان89داشتم ماشینمم88تی بود هر جا بردم یکی گفت گیربکس یکی گفت صفحه کلاجهاخرش معلوم شد مخزن میانی اگزوزهتو نمایندگی آزادیم 3بار بردم تا آخر مهندس ارشدشون رفت زیر ماشین گوش کرد صدا ازکجاس تا فهمید چیه برام عوض کردن درست شد
ممنون از راهنمایی خوب شما دوست گرامی،حالا خوبه که مشکل شما برطرف شد و این صدا هم از بین رفت ،آخه صدای خیلی تابلویی داره اونم واسه تندر که همه ازش تعریف میکنن!!!!
ولی من باز فکر میکنم مشکل ماشینم از همون رگلاژ کلاج که جناب سوهانیان عرض کردن باشه چون همونطور که گفتم در حالت دنده خلاص وقتی پداله کلاجو تا وسط میبرم پایین صدا قطع میشه و دوباره که رهاش میکنم همون صدای قرقر شروع میشه!!!!
باز دوستان اگه طریقه رگلاژ کردنه کلاج و راهنمایی بهتری بلدن ،در اختیاره ما بزارن که این مشکل ما هم به امید خدا حل بشه؟؟
با تشکر پیشاپیش از راهنمایی های خوب شما

ویرایش توسط farzad logan : 09-22-2011 در ساعت 12:08 AM
کاربران زیر از farzad logan بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 09-22-2011
Ali BMW آواتار ها
Ali BMW Ali BMW آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-3567
اتومبیل: لوگانe2+lp
سپاس از دیگران: 144
32 بار در 19 پست سپاسگزاری شده است

شنبه دارم میرم تندی رو از زایشگاه تحویل بگیرم از23آمادس ولی به دلیل صادر نشدن شناسنامه (پلاک) نتونستم بگیرمش داره تو کارخونه بی تابی میکنه
موتورشم ایرانی باw شروع میشه از مسئول فنی کارخونه پرسیدم موتور اسپانیا هنوز هست که گفت همه موتورا جدید مونتاژ ایرانه وگفت که تقویت شده هم هستاین تقویت یعنی چی اضافه کردن؟؟؟
کسی نمیدونه تندرهای سال 90پارس چطوره از نظر کیفی؟؟؟؟

ویرایش توسط Ali BMW : 09-22-2011 در ساعت 01:50 AM
کاربران زیر از Ali BMW بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 09-22-2011
Renault Megane RS آواتار ها
Renault Megane RS Renault Megane RS آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-613
اتومبیل: RENAULT TONDAR90 E2 LP
سپاس از دیگران: 184
935 بار در 265 پست سپاسگزاری شده است

با سلام

دوستان خدا رو شکر به سلامت از سفر برگشتیم
اما متاسفانه یک انسان ... تو سفر زده به سپر خوشتیپ ما و فرار کرده!
سپر یه تیکه اش شیکسته و کمی هم خط افتاده و مه شکنشم کمی لق شده!
حالا دوستان به نظرشون چیکارش کنم که مثل فابریکش بشه؟ می تونم ترمیمش کنم؟
اینم عکسش:
www.ACOforum.org - Logan Tuning

با تشکر
کاربران زیر از Renault Megane RS بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 09-22-2011
Renault Logan آواتار ها
Renault Logan Renault Logan آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-516
اتومبیل: renault logan E2
سپاس از دیگران: 7,341
12,561 بار در 3,482 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط farzad logan نمایش پست ها
ممنون از راهنمایی خوب شما دوست گرامی،حالا خوبه که مشکل شما برطرف شد و این صدا هم از بین رفت ،آخه صدای خیلی تابلویی داره اونم واسه تندر که همه ازش تعریف میکنن!!!!
ولی من باز فکر میکنم مشکل ماشینم از همون رگلاژ کلاج که جناب سوهانیان عرض کردن باشه چون همونطور که گفتم در حالت دنده خلاص وقتی پداله کلاجو تا وسط میبرم پایین صدا قطع میشه و دوباره که رهاش میکنم همون صدای قرقر شروع میشه!!!!
باز دوستان اگه طریقه رگلاژ کردنه کلاج و راهنمایی بهتری بلدن ،در اختیاره ما بزارن که این مشکل ما هم به امید خدا حل بشه؟؟
با تشکر پیشاپیش از راهنمایی های خوب شما
سلام آقا فرزاد
پس با توجه به اينكه ميفرماييد با نيم كلاچ كردن صدا قطع ميشه ، شك نكنيد مشكل از ديسك و صفحه كلاچ هست ، توصيه ميكنم خودتون دست نزنيد و همين تست نيم كلاچ رو جلوي مهندس ناظر نمايندگي انجام بديد تا اونا خودشون مشكل رو برطرف كنند .
اگر با رگلاژ سيم كلاچ مشكل حل بشه كه هيچ ولي اگه حل نشه بايد ديسك و صفحه باز بشه ، احتمال داره ، خورشيديه صفحه ، تاب برداشته باشه كه بايد گيربكس باز بشه و تعويض بشه .
رگلاژ سيم كلاچ هم كاري نداره
براي اينكه راه دست بيشتري داشته باشيد ، محفظه هواكش رو باز كنيد ، مخزن روغن هيدروليك رو هم در بياريد از پايه اش ، تا جاي دست بيشتر و راحت تري داشته باشيد .
در انتهاي سيم كلاچ سر دوشاخه ، يك مهره ميبينيد ، مهره رو بايد آزاد كنيد (كمي بازش كنيد) اگر ميخواهيد كلاچ به اصطلاح زير پاي شما ، پايين تر درگير بشه ، بايد اون استوانه فلزي روي سيم كلاچ رو بكشيد به سمت راست و يا بهتر بگم بايد بكشيدش عقب و به همون نسبت مهره اي كه آزاد كرديد ، عقب تر بسته و فيكس ميشه ، اگر ميخواهيد پدال كلاچ بالاتر درگير بشه ، بايد اون استوانه فلزي رو بديد به سمت چپ و بياريدش جلوتر و بعد مهره رو فيكس كنيد
نكته مهم : اگر بيش از حد نقطه درگيري پدال رو بالا بياريد ، هم دنده ها بد جا ميره هم استهلاك ديسك و صفحه كلاچ زياد ميشه .
موفق باشيد .

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ali BMW نمایش پست ها
شنبه دارم میرم تندی رو از زایشگاه تحویل بگیرم از23آمادس ولی به دلیل صادر نشدن شناسنامه (پلاک) نتونستم بگیرمش داره تو کارخونه بی تابی میکنه
موتورشم ایرانی باw شروع میشه از مسئول فنی کارخونه پرسیدم موتور اسپانیا هنوز هست که گفت همه موتورا جدید مونتاژ ایرانه وگفت که تقویت شده هم هستاین تقویت یعنی چی اضافه کردن؟؟؟
کسی نمیدونه تندرهای سال 90پارس چطوره از نظر کیفی؟؟؟؟
سلام آقاي اسماعيل آبادي
به سلامتي . مبارك باشه
چندين بار در فروم توسط دوستان و بنده اعلام شده كه بيخودي ذهن خودتون رو درگير دوتا حرف w و يا d نكنيد .
هيچ فرقي از نظر قدرت و كيفيت ندارند . فقط صداي موتور هاي مونتاژ مگا موتور كمي بم تر هست نسبت به موتور هاي مونتاژ اسپانيا كه اينم اصلا مورد محسوسي نيست كه بخوايد ذهنتون رو بخاطرش مشغول كنيد . همين .
اون مسئول مورد نظر خواسته يك اختلاطي كرده باشه با شما .
موتور دستكاري نشده و تقويت نشده ، فقط بعضي از قطعاتش اصلاح شده ، مثل دسته موتور ها - كل سيستم فن و دياق فن - رادياتور آب - رادياتور كولر - دينام - موتور برف پاك كن - سيستم كمپرسور و لوله كشي اون - سنسور سرعت سنج خودرو دچار اصلاحات و تغييرات شده كه همه در جهت بهبود كيفيت و راحت تر شدن تعميرات موتور شده و به هيچ وجه افزايش قدرت و يا كاهش كيفيتي نداره نسبت به سال هاي قبل .
موفق باشيد .

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Renault Megane RS نمایش پست ها
با سلام

دوستان خدا رو شکر به سلامت از سفر برگشتیم
اما متاسفانه یک انسان ... تو سفر زده به سپر خوشتیپ ما و فرار کرده!
سپر یه تیکه اش شیکسته و کمی هم خط افتاده و مه شکنشم کمی لق شده!
حالا دوستان به نظرشون چیکارش کنم که مثل فابریکش بشه؟ می تونم ترمیمش کنم؟
اینم عکسش:
www.ACOforum.org - Logan Tuning

با تشکر
سلام دوست عزيز
هر اتفاقي براي سپر ماشين هاي جديد بيوفته قابل ترميم هست .
نهايتش بالاتر از سياهي رنگي نيست ، تعويض سپر هست ، سپر هم يك قطعه تزئيني به حساب مياد و تعويضش تاثيري بر قيمت خودرو در زمان فروش نداره .
شما با مراجعه به مراكز سپر سازي كه كارشون سپر سازي و كار با فايبر گلاس هست ، مشكلتون برطرف ميشه ، البته براي اينكه سپر درست و اصولي درست بشه ، بايد سپر باز بشه .
اون لقي مه شكن هم بخاطر افتادن يك يا 2 تا از 3 خار پشت مه شكن در اثر ضربه وارده به سپر هست .
بعد از اينكه سپر ساز ، سپر رو ترميم كرد و سپر رو بستيد ، اون قسمت رنگ رفته رو رنگ ميكنيد و در نهايت يك دست پوليش و بعدش واكس بهش ميزنيد ، ميشه مثل روز اولش .
موفق باشيد .
-----------------------------------------------------------------------
صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع)

اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

ویرایش توسط Renault Logan : 09-22-2011 در ساعت 03:02 AM
8 کاربر زیر از Renault Logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 11 نفر (0 عضو و 11 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش