آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > تیونینگ و آپشنهای تندر 90

Notices

تیونینگ و آپشنهای تندر 90 در این تالار به بررسی لوازم آپشن تندر 90 لوگان پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-13-2011
MEHDI - RAD آواتار ها
MEHDI - RAD MEHDI - RAD آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-1876
اتومبیل: E2 LP
سپاس از دیگران: 366
338 بار در 115 پست سپاسگزاری شده است

سلام

اين حرف شما قبول :

نقل قول:
در محل های مشخص شده هم جریانهای ورودی دزدگیر و هم کنتاکتورها که باید جریان رو تحمل کنند مشخصه متاسفانه کنتاکتورها بعد از مدتی کارکرد به علت جریان بالا و جرقه های مداوم خراب شده و در نتیجه جریان متناسب با عملکرد قطعات حساس رو عبور نداده و در نتیجه باعث صدمه زدن به قطعات فنی حساس خواهند شد

اما اين نظر من رو هم بگين درسته يا خير:

اين رله زماني عمل قطع و وصل توش انجام ميشه كه دزدگير فعال و غير فعال بشه.

و در موارد معمولي زماني كه دزدگير فعال و غير فعال ميشه ماشين خاموش هست و جرياني در سيم جاري نيست كه باعث آرك زدن و در طولاني مدت خرابي کنتاکتورها بشه.

پس در صورت با كيفيت بودن رله و كنتاكت هاي اون (( به منظور اينكه از همون ابتدا نصب عمل رساناييش كمتر از سيم اصلي نباشه )) ميتونيم اطمينان داشته باشيم كه در صورت كار عادي كه همان در صورت خاموش بدون ماشين دزدگير فعال و غير فعال بشه ، هيچ مشكلي پيش نخواهد آمد.

ویرایش توسط MEHDI - RAD : 07-13-2011 در ساعت 02:06 PM
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 07-14-2011
zanjani آواتار ها
zanjani zanjani آنلاین نیست.
مدیر مطالب آزاد مرتبط با خودرو

کد عضویت آکو: aco-736
اتومبیل: ال 90 ای 2
سپاس از دیگران: 3,341
2,552 بار در 987 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MEHDI - RAD نمایش پست ها
سلام

اين حرف شما قبول :

اما اين نظر من رو هم بگين درسته يا خير:

اين رله زماني عمل قطع و وصل توش انجام ميشه كه دزدگير فعال و غير فعال بشه.

و در موارد معمولي زماني كه دزدگير فعال و غير فعال ميشه ماشين خاموش هست و جرياني در سيم جاري نيست كه باعث آرك زدن و در طولاني مدت خرابي کنتاکتورها بشه.

پس در صورت با كيفيت بودن رله و كنتاكت هاي اون (( به منظور اينكه از همون ابتدا نصب عمل رساناييش كمتر از سيم اصلي نباشه )) ميتونيم اطمينان داشته باشيم كه در صورت كار عادي كه همان در صورت خاموش بدون ماشين دزدگير فعال و غير فعال بشه ، هيچ مشكلي پيش نخواهد آمد.

با سلام
آقا مهدی جواب سوال شمارو خیلی ساده با یک مثال میزنم
اگه دقت کرده باشید لوستر هایی به بازار اومدن که با کنترل خاموش روشن میشه در این لوستر ها از همین رله استفاده میشه به نظرتون وقتی لوستر روشنه در این رله جریان وجود نداره ؟
رله دقیقا یک کلید است که با جریانی که در هسته آهنربایی جریان داره خاموش ویا روشن میشه زمانی که دزدگیر رو غیر فعال میکنیم کنتاکتورها برای عبور جریان مدار رو برقرار میکنند اگه اتصال نداشته باشن که جریانی وجود نخواهد داشت وماشین روشن نمیشه
البته من در نامه خصوصی به دوستمون هم عرض کردم در صورت بالابودن کیفیت دزدگیر کاملا حق باشماست و معمولا مشکلی پیش نمیاد چون تمام این جوانب در نظر گرفته شده اما وقتی ماشین ایموبلایزر داره که مدار حساسی در سوئیچ است احتیاجی به بستن رله نیست
البته این نظر شخصی بنده است و در مورد دزدگیری که برای خودم نصب نمودم این مورد رو رعایت کردم
موفق باشید
حضرت علی (ع)
2 کاربر زیر از zanjani گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-14-2011
MEHDI - RAD آواتار ها
MEHDI - RAD MEHDI - RAD آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-1876
اتومبیل: E2 LP
سپاس از دیگران: 366
338 بار در 115 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط zanjani نمایش پست ها
با سلام
آقا مهدی جواب سوال شمارو خیلی ساده با یک مثال میزنم
اگه دقت کرده باشید لوستر هایی به بازار اومدن که با کنترل خاموش روشن میشه در این لوستر ها از همین رله استفاده میشه به نظرتون وقتی لوستر روشنه در این رله جریان وجود نداره ؟
رله دقیقا یک کلید است که با جریانی که در هسته آهنربایی جریان داره خاموش ویا روشن میشه زمانی که دزدگیر رو غیر فعال میکنیم کنتاکتورها برای عبور جریان مدار رو برقرار میکنند اگه اتصال نداشته باشن که جریانی وجود نخواهد داشت وماشین روشن نمیشه

موفق باشید

سلام

جناب زنجاني فكر كنم متوجه منظور من نشديد .

من نميگم زماني كه ماشين روشن هست از اون رله جرياني رد نميشه. كه خوب خودتون گفتيد كه اگر جريان رد نشه مسلما موتور هم روشن نميشه.

حرف من فقط براي اون جرقه اي كه گقتيد باعث تخريب كنتاكتها ميشه بود.

من اينو گفتم كه زماني اون جرقه كه به مرور باعث تخريب كنتاكت زده ميشه كه مصرف كننده آماده تحويل گرفتن جريان باشه. يعني به محض وصل شدن رله جريان در مدار برقرار بشه. مثل همون لوستر كه عرض كرديد. با موتور هاي برقي يا .... .

اما در اين مورد زمان وصل شدن رله زماني هست كه دزدگير غير فعال ميشه و اينجا رله وصل ميشه.

كه در اين زمان هم ما بيرون ماشين هستيم و تازه با غير فعال شدن دزدگير ميخواهيم درب رو باز كنيم و وارد بشيم. بعد از چند لحظه استارت ميزنيم و جريان در مدار و رله اي كه از قبل وصل شده جاري ميشه بدون كوچكترين جرقه اي بين كنتاكتهاي رله .

موفق باشيد.
کاربران زیر از MEHDI - RAD بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 09-12-2011
Ali BMW آواتار ها
Ali BMW Ali BMW آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-3567
اتومبیل: لوگانe2+lp
سپاس از دیگران: 144
32 بار در 19 پست سپاسگزاری شده است

دزدگیرای مجیکار گارنتی ikaهم چینین؟؟؟
بین این3 کدوم برا ماشین بهتره
1.ماجیکار 110a
2.fc3 تلماتیکس
3.e7ایزیکار
؟؟؟؟؟؟؟
قدیمی 09-12-2011
MAHDI-TONDAR آواتار ها
MAHDI-TONDAR MAHDI-TONDAR آنلاین نیست.
مدیرتیونینگ و آپشن های تندر 90

کد عضویت آکو: ACO-569
اتومبیل: تندر90 e1+cp
سپاس از دیگران: 7,486
8,101 بار در 2,955 پست سپاسگزاری شده است
MAHDI-TONDAR به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ali BMW نمایش پست ها
1.ماجیکار 110a
2.fc3 تلماتیکس
3.e7ایزیکار
؟؟؟؟؟؟؟
سلام علي آقا
در مورد دزدگير تلماتيكس اطلاع چنداني ندارم
ولي ماجيكار هاي جديد اونطور كه شنيدم اكثراً چيني هستن ، خودم چند نفر روميشناسم كه اين دزد گير رو نصب كردن ولي بس كه اذيت شون كرد بيخيالش شده و عوضش كردن ولي دزد گير ايزيكار تعريفش رو شنيدم و بشتر محصولاتش اصل كره هست .
ولي خوب بازم بايد حواست جمع باشه اصلاً بازار قابل اطمينان نيست .
اگه بتوني يه نفر نصاب دزدگير آشنا پيدا كني و ازش استعلام بگيري خيلي خوبه

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

کاربران زیر از MAHDI-TONDAR بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 09-12-2011
Amir Reza آواتار ها
Amir Reza Amir Reza آنلاین نیست.
سرعت : 50 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-3243
اتومبیل: Maloos + Leonardo
سپاس از دیگران: 2,307
1,061 بار در 416 پست سپاسگزاری شده است
Amir Reza به Yahoo ارسال پیام

سلام
گفتم حالا که تاپیکش اومده رو صفحه اول منم بنویسم چی شد ...
ماشین رو که گرفتم دزدگیر مجیکار تصویری نصب بود رو خودش مدلش رو نمیدونم ( با پاور ویندو - صندوق پران ...) طرف میگفت 300 قیمتش !! ( فکر کنم خیلی زیاد میگفت نه ؟!)
بعد از یه سری مشکلات که با این دزدگیر داشتم و چند جا بردم مشکلش حل نشد تصمیم گرفتم عوضش کنم . بردم پیش یکی از تقریبا آشنا ها ! گفت chair car دارم خیلی خوبه مشکل نداره و ...
خلاصه تمام مخلفات این مجیکار رو باز کرد و با اون تعویض کرد .
تا حالا که خیلییی راضی بودم کارکردش عالی اصلا اذیت نمیکنه مثل اون قبلی
ولی تا حالا اسمش به گوشم نخورده بود کسی میدونه مارکش تا چه حد معتبره ؟

تا چه میزان از چراغ های تندر رضایت دارید ؟!

مهم ترین عامل انتخاب تندر 90 - لوگان

وَالَّذِینَ یُؤْذُونَ الْمُؤْمِنِینَ وَالْمُؤْمِنَاتِ بِغَیْرِ مَا اکْتَسَبُوا فَقَدِ احْتَمَلُوا بُهْتَانًا وَإِثْمًا مُبِینًا (احزاب/۵۸)

2 کاربر زیر از Amir Reza گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-12-2011
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,239
6,015 بار در 1,983 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام

نقل قول:
1.ماجیکار 110a
2.fc3 تلماتیکس
3.e7ایزیکار
؟؟؟؟؟؟؟
من مجيكار 110A رو بهتون پيشنهاد.
بر خلاف خيلي دوستان كه باهاش مشكل داشتن حدود ١.٥ سال هست كه بدون مشكل كار ميكنه و حتي يك بار هم قاطي نكرده.

---
- Sent from my iPhone using Tapatalk
قدیمی 09-12-2011
Renault Logan آواتار ها
Renault Logan Renault Logan آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-516
اتومبیل: renault logan E2
سپاس از دیگران: 7,341
12,561 بار در 3,482 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
1.ماجیکار 110a
2.fc3 تلماتیکس
3.e7ایزیکار
؟؟؟؟؟؟؟
سلام جناب اسماعيل آبادي
همانطور كه در نامه خصوصي هم خدمتتون عرض كردم ، كلا نزديك به 1 سال هست كه كليه دزدگير هاي ماجيكار در بازار همه چيني هستند و ديگه كره توليد نميكنه .
گارانتيش بحثش جداست ولي جنس چيني شده .
از بين 3 گزينه شما ، بنده ايزي كار رو پيشنهاد ميكنم كه اصل كره هست ولي دو مدل ديگه همه چيني هستند ، بخاطر سوكت فابريك بودن سمت دزدگير چيني نريد .
موفق باشيد .

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Amir Reza نمایش پست ها
سلام
گفتم حالا که تاپیکش اومده رو صفحه اول منم بنویسم چی شد ...
ماشین رو که گرفتم دزدگیر مجیکار تصویری نصب بود رو خودش مدلش رو نمیدونم ( با پاور ویندو - صندوق پران ...) طرف میگفت 300 قیمتش !! ( فکر کنم خیلی زیاد میگفت نه ؟!)
بعد از یه سری مشکلات که با این دزدگیر داشتم و چند جا بردم مشکلش حل نشد تصمیم گرفتم عوضش کنم . بردم پیش یکی از تقریبا آشنا ها ! گفت chair car دارم خیلی خوبه مشکل نداره و ...
خلاصه تمام مخلفات این مجیکار رو باز کرد و با اون تعویض کرد .
تا حالا که خیلییی راضی بودم کارکردش عالی اصلا اذیت نمیکنه مثل اون قبلی
ولی تا حالا اسمش به گوشم نخورده بود کسی میدونه مارکش تا چه حد معتبره ؟
سلام امير آقا
راجع به مارك معرفي شده شما اطلاعي ندارم و تا حالا اصلا اسمش رو هم نشنيدم .
احتمال زياد دزدگير ماجيكار نصب شده روي ملوس يا چيني بوده يا ايرادي داشته ، قيمت دزدگير و پاور ويندو رو هم درست دادند به شما
بنده 3 سال پيش دزدگير ماجيكار اصل كره مدل تصويري و غير استارتر دارش رو خريدم 250 هزار تومان و تو اين 3 سال نيم مثل ساعت و مثل روز اول داره بدون كوچكترين مشكلي كار ميكنه .
حتي همون موقع كه دزدگير رو خريدم ، تا 1 سال بيمه ضد سرقت خودرو تا سقف 12 ميليون تومان داشت كه من بعد از يكسال و و اتمامش ديگه بخاطر پوشش بيمه بدنه كامل ماشين ، بيمه ماجيكار رو تمديدش نكردم . از گارانتي دزدگير هم هنوز 3 ماه باقي مانده بعد از 3 سال و نيم .
بعد از اتمام گارانتي لوگي هم ، پاور ويندو چهار شيشه اتومات مجهز به auto panch رو خريدم 40 هزار تومان + 10 هزار تومان صندوق پران كه جمعا ميشه 300 هزار تومان، پس ميبينيد كه قيمت رو درست گفتند به شما .
موفق باشيد .

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeed نمایش پست ها
من مجيكار 110A رو بهتون پيشنهاد.
بر خلاف خيلي دوستان كه باهاش مشكل داشتن حدود ١.٥ سال هست كه بدون مشكل كار ميكنه و حتي يك بار هم قاطي نكرده.

---
- Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام آقا سعيد
بله دزدگير ماجيكار دزدگير خوبي بود ولي ديگه الان 1 سال هست كه خوب نيست و همه چيني شده اند .
دزدگير شما از سري هاي آخر اصل كره بود .
بنده ام الان 3 سال و نيم هست كه ماجيكار مدل 938F تصويري غير استارتر دارم و خيلي خيلي ازش راضيم .
دريغ از يكبار قاطي كردن و اختلال
موفق باشيد .
-----------------------------------------------------------------------
صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع)

اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

ویرایش توسط Renault Logan : 09-13-2011 در ساعت 12:31 AM
2 کاربر زیر از Renault Logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-13-2011
امیر مسعود آواتار ها
امیر مسعود امیر مسعود آنلاین نیست.
مدیر بخش نظر سنجی های سایت

کد عضویت آکو: aco-528
اتومبیل: CSS2
سپاس از دیگران: 3,855
5,133 بار در 1,713 پست سپاسگزاری شده است
امیر مسعود به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
1.ماجیکار 110a
2.fc3 تلماتیکس
3.e7ایزیکار
؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز من تلمتیکس fc2 جدید همینی که پارس خودرو داره روی ماشینهاش میزاره رو پیشنهاد میکنم چون هم دزدگیر تصویری هست هم سوکت فابریک تندر داره و در عین حال ساده هست اگر از ریموتش خوشتون نمیاد ایزیکار بگیرید ولی یادتون باشه هیچ وقت کیفیت رو فدای ظاهر نکنید
قدیمی 09-13-2011
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,239
6,015 بار در 1,983 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Renault Logan نمایش پست ها
سلام جناب اسماعيل آبادي
همانطور كه در نامه خصوصي هم خدمتتون عرض كردم ، كلا نزديك به 1 سال هست كه كليه دزدگير هاي ماجيكار در بازار همه چيني هستند و ديگه كره توليد نميكنه .
گارانتيش بحثش جداست ولي جنس چيني شده .
از بين 3 گزينه شما ، بنده ايزي كار رو پيشنهاد ميكنم كه اصل كره هست ولي دو مدل ديگه همه چيني هستند ، بخاطر سوكت فابريك بودن سمت دزدگير چيني نريد .
موفق باشيد .

سلام امير آقا
راجع به مارك معرفي شده شما اطلاعي ندارم و تا حالا اصلا اسمش رو هم نشنيدم .
احتمال زياد دزدگير ماجيكار نصب شده روي ملوس يا چيني بوده يا ايرادي داشته ، قيمت دزدگير و پاور ويندو رو هم درست دادند به شما
بنده 3 سال پيش دزدگير ماجيكار اصل كره مدل تصويري و غير استارتر دارش رو خريدم 250 هزار تومان و تو اين 3 سال نيم مثل ساعت و مثل روز اول داره بدون كوچكترين مشكلي كار ميكنه .
حتي همون موقع كه دزدگير رو خريدم ، تا 1 سال بيمه ضد سرقت خودرو تا سقف 12 ميليون تومان داشت كه من بعد از يكسال و و اتمامش ديگه بخاطر پوشش بيمه بدنه كامل ماشين ، بيمه ماجيكار رو تمديدش نكردم . از گارانتي دزدگير هم هنوز 3 ماه باقي مانده بعد از 3 سال و نيم .
بعد از اتمام گارانتي لوگي هم ، پاور ويندو چهار شيشه اتومات مجهز به auto panch رو خريدم 40 هزار تومان + 10 هزار تومان صندوق پران كه جمعا ميشه 300 هزار تومان، پس ميبينيد كه قيمت رو درست گفتند به شما .
موفق باشيد .

سلام آقا سعيد
بله دزدگير ماجيكار دزدگير خوبي بود ولي ديگه الان 1 سال هست كه خوب نيست و همه چيني شده اند .
دزدگير شما از سري هاي آخر اصل كره بود .
بنده ام الان 3 سال و نيم هست كه ماجيكار مدل 938F درام و خيلي خيلي راضيم .
دريغ از يكبار قاطي كردن و اختلال
موفق باشيد .
سلام آقا عليرضا
متاسفانه زماني كه قصد خريد دزدگير رو داشتم ، همين بحث بود و دو دل بودم كه اصلا مجيكار نگيرم و يا مدلهاي قديمي رو بگيرم و قصدم هم مدل 938 بود ولي دل رو زدم به دريا و 110a رو انتخاب كردم و هيچ مشكلي هم پيش نيامد.
زماني كه قطع شدن يه سيم اينقدر مهم و حساس هست، سوكت فابريك داشتن يه دزدگسر مزيت بزرگي محسوب ميشه.
يكي از بستگان من بر روي مگان نصب كردند روي ماشين بدون سوكت فابريك ولي چون تعداد زيادي سيم زخمي و بريده ميشه ، هم مراحل نصب طول ميكشه و هم مشكلات احتمالي پيش مياد و براي ايشان ماشين برق دزدي پيدا كرده و ١ هفته ماشين روشن نشه، باتري خالي ميكنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش