آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > تیونینگ و آپشنهای تندر 90

Notices

تیونینگ و آپشنهای تندر 90 در این تالار به بررسی لوازم آپشن تندر 90 لوگان پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-02-2012
Renault آواتار ها
Renault Renault آنلاین نیست.
همکاران سابق

کد عضویت آکو: ACO-535
اتومبیل: ..:Raphael & Kayten:..
سپاس از دیگران: 990
3,217 بار در 870 پست سپاسگزاری شده است
Lightbulb تیونینگ لوگان RENAULT LOGAN Tuning تیونیگ تندر 90

سلام و درود
بالاخره این تاپیک با همراهی دوستان و تایید روابط عمومی آکو فروم باز شد. دوست داشتم قبلش از همکاری ایشون کمال تشکر رو داشته باشم و چند تا نکته رو خاطر نشان کنم در رابطه با این تاپیک...

با توجه به اینکه تالارهای آکو ، با وجود سن خیلی کمش از چنین محبوبیت و کاربردی در بین لوگان سواران برخوردار هست، تصمیم گرفتم اینجا این تاپیک رو باز کنم و سعی کنیم که این تاپیک کاملا کاربردی باشه. خوب با رعایت این نکات شروع کنیم :

1. تمام پیشنهادات ترجیها قابل دسترس باشه برای ما در ایران ، نمیخواهیم خیلی دنبال این بریم که فلان محصول فلان تیونر میتونه چیکار کنه وقتی نمیتونیم به راحتی در ایران داشته باشیمش. نمیگم در این باره صحبت نکنیم اما تمرکزمون بر روی پروژه های عملی باشه.

2. قصدمون بالا بردن راندمان موتور ، گیربکس و کلیه قطعاتی که توان حرکتی لوگان رو شامل میشن هست. تیونیگ بدنه هم میتونه شامل این مطلب باشه اما نه چیزهای تزئینی... مثل چراغ ها و یا خیلی چیزهای دیگه. داریم رسما درباره توان لوگان صحبت میکنیم نه زیبایی اون... برخی موارد هم تاپیک جدا دارند مثل بال تندر یا اسپویلر اون... بهتر هست اینجا هم لینکش گذاشته بشه اما در تاپیک خودش مورد بررسی قرار بگیره.

3. سعی کنید از موضوع منحرف نشید تا تاپیک جامع و مفیدی داشته باشیم.

4. پروژه ها رو با تصاویر در اینجا مطرح کنید و توضیح بدید . چون بدون عکس واقعا سودی نخواهد داشت.سعی کنید نتیجه کار و تاثیراتش رو هم بگید. ترجیها قیمت ها رو هم بگید.

5. در مورد پروژه ها نظر بدین، دلیل بیارید و مستند جلو برید. اما از دادن نظراتی همچون : آفرین، عالی بود و از این حرفا خودداری کنید. زدن تشکر شما رو کمک خواهد کرد و اگر دوست دارید تشویق کنید میتونید در پیام خصوصی اینکار رو انجام بدید. نظر دادن ایرادی نداره اما نظری که سازنده باشه.
همین.

من به زودی کارهایی که روی راف انجام دادم رو به عنوان شروع تاپیک قرار خواهم داد و امیدوارم تمام دوستانی که در این راستا هر حرکتی انجام دادن نیز تشریف بیارن و در بهبود این تاپیک ما رو یاری کنند...

موفق و پیروز باشید

------------------------------------------------------------------
تیونینگ لوگان RENAULT LOGAN Tuning
عکاسی و ویرایش توسط نرم افزار فوتوشاپ
انواع فنر های اسپرت موجود و انواع ارتفاع زدن روی لوگان
آموزش تصویری کار با آپلود سنتر و نحوه قرار گیری تصاویر در پیام ها
روغن موتور آدینول - محصول کشور آلمان - مطابق با استانداردهای مورد نیاز لوگان
---------------------------------------------------------
دعای مرکب ، که هر وقت سوار خودرو میشوید ، بخوانید
سُبْحَانَ الَّذِي سَخَّرَ لَنَا هَذَا وَمَا كُنَّا لَهُ مُقْرِنِينَ وَإِنَّا إلَى رَبِّنَا لَمُنْقَلِبُونَ

ویرایش توسط Renault : 04-02-2012 در ساعت 01:50 PM
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 04-02-2012
Mehran Renault آواتار ها
Mehran Renault Mehran Renault آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-1908
اتومبیل: رنو لوگان
سپاس از دیگران: 2,088
916 بار در 291 پست سپاسگزاری شده است

امین جان خیلی ممنون از ایجاد این تاپیک
به نظر من اگه اول خود شما کارهایی که برای تقویت ماشینتون انجام دادین قرار بدید به عنوان نمونه خیلی خوب هست.
اینطوری دوستان دیگر هم بهتر متوجه میشوند که منظور شما از ایجاد این تاپیک چی هست.
تنها چیزهایی که من میدونم از لوازمی که برای تقویت موتور رنو لوگان و کارهایی خودم در آینده برای تقویت موتور ماشینم میخوام انجام بدم اینها هستند:
1.فیلتر هوای جایگزین K&N
2.شمع ایریدیوم Autolight
3. ست اگزوز Supersprint که اگر گیر بیاد که کلا از جلو تا عقبش رو عوض کنم اصولی تر هست.

ویرایش توسط Mehran Renault : 04-03-2012 در ساعت 10:05 AM
4 کاربر زیر از Mehran Renault گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-09-2012
Renault آواتار ها
همکاران سابق

پروژه تقویت رافائل
محل تغییرات : ورودی هوای موتور
دلیل تغییرات : رساندن حجم بیشتر و کافی و البته خنک تر از هوای فظای موتور به موتور جهت تنفس بهتر موتور

شرح :
هدف این بود که مسیری رو پیدا کنیم که از بیرون بتونیم هوای خنک و در جهت حرکت خودرو رو به موتور برسونیم ترجیها چیزی رو هم از فابریکی در میاریم یا لااقل گرون برامون تموم نشه اگر خواستیم برگردیم به حالت فابریک. پس از بررسی های بسیار و کلی زیر و بالا کردن مسیرهای مختلف به این نتیجه رسیدیم که این مسیری که در تصویر مشاهده میکنید رو بکشیم.
برای اینکار نیاز به یک تبدیل داشتیم تا سر پیضی ورودی هوا رو به سر دایره ای برای لوله بخاری پیدا کنیم و پس از جستجوی بسیار به یک قطعه بسیار باحال به نام جنت رسیدیم که انگار ساخته بودنش واسه ما... و باقی موارد در عکس کاملا واضح هست. برای سر ورودی هم از یر اگزوز اتوبوس استفاده کردیم و مشکیش کردیم که تابلو نباشه.

www.ACOforum.org - Logan Tuning

فقط این روش یه بدی هایی هم داره و اون اینکه اگر چیزی سر راهش گیر کنه و یکم اونجا بمونه اول حس میکنید موتور گاز نمیخوره! دقیقا نفس نداره دیگه انگار دارید گلوشو فشار میدین و این مکش باعث میشه به جای هوای خارج و آزاد هوای داخل لوله رو مکش کنه و نتیجه میشه این :

و باید لوله رو عوض کنید.
الان تکنولوژی راف پس از این اتفاق عوض شد که میام براتون توضیح میدم منتظر دوربین هستم. اما پس از همین روش هم تنفس کاملا مشهود بود.
موفق باشید

سُبْحَانَ الَّذِي سَخَّرَ لَنَا هَذَا وَمَا كُنَّا لَهُ مُقْرِنِينَ وَإِنَّا إلَى رَبِّنَا لَمُنْقَلِبُونَ
19 کاربر زیر از Renault گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-25-2012
Renault آواتار ها
همکاران سابق

پیش فرض افزایش حجم هوای ورودی به موتور - Increase engine intake air volume

پروژه تقویت رافائل
محل تغییرات : ورودی هوای موتور (طرح جدید)
دلیل تغییرات : رساندن حجم بیشتر و کافی و البته خنک تر از هوای فظای موتور به موتور جهت تنفس بهتر موتور

شرح :
هدف این بود که ورودی سریعتر و با مسیری مستقیم تر به مقصد برسه و اینکه مشکلات قبلی وجود نداشته باشه... که شد این مسیر :

یکم نزدیکتر برای جزئیات بیشتر :

و البته برای ورودی از جلو یک پلیت نازک اون جلو هست که من اونقسمت رو با جوش کاربیت برش دادم. این روش واسه عشق فابریک ها روش مناسبی نیست چون باید اون قسمت ورودی رو باز کنند اما واقعا جای مهمی نیست چون واقها نه تو دید هست نه کار خیلی مهمی انجام میده.
حالا نکته ای که بعدش به ذهنم رسید و اون اینکه اگر حجم زیادی از آب با شتاب به هر دلیلی وارد این قسمت بشه اتفاق حوبی نمیوفته وموتو خاموش میکنه واسه همین واسه روزهای بارونی و یا کارواش از این استفاده میکنم که ساخت و طراحی و فرم دهیش کار خودم بوده و به نظرم خیلی خوب وظیفشو انجام میده!! از اینها فقط یدونه تو دنیا هست اونم رو راف نصب میشه :

سوالی بود مطرح کنید تا پاسخ بدم. این روشها واقعا مدتها روش فکر شده که یک حالت بهینه باشه.

7 کاربر زیر از Renault گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-25-2012
Amir Reza آواتار ها
Amir Reza Amir Reza آنلاین نیست.
سرعت : 50 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-3243
اتومبیل: Maloos + Leonardo
سپاس از دیگران: 2,307
1,061 بار در 416 پست سپاسگزاری شده است
Amir Reza به Yahoo ارسال پیام

ممنون امین خان ببخشید ولی برای من واضح نیست ! این مسیری که انتخاب کردین آخرش به کجا ختم میشه ؟! جلو پنجره رو برش دادید ؟! اون قطعه ای که طراحی کردید جنسش چیه ؟ چطور اون قسمت قرار میگیره ؟ اگه امکانش هست ازون قسمت چند تا عکس دیگه بزارید ممنون میشم .

تا چه میزان از چراغ های تندر رضایت دارید ؟!

مهم ترین عامل انتخاب تندر 90 - لوگان

وَالَّذِینَ یُؤْذُونَ الْمُؤْمِنِینَ وَالْمُؤْمِنَاتِ بِغَیْرِ مَا اکْتَسَبُوا فَقَدِ احْتَمَلُوا بُهْتَانًا وَإِثْمًا مُبِینًا (احزاب/۵۸)

2 کاربر زیر از Amir Reza گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-25-2012
Renault آواتار ها
همکاران سابق

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Amir Reza نمایش پست ها
ممنون امین خان ببخشید ولی برای من واضح نیست ! این مسیری که انتخاب کردین آخرش به کجا ختم میشه ؟! جلو پنجره رو برش دادید ؟! اون قطعه ای که طراحی کردید جنسش چیه ؟ چطور اون قسمت قرار میگیره ؟ اگه امکانش هست ازون قسمت چند تا عکس دیگه بزارید ممنون میشم .
مسیری که میبینید رو توی ماشین خودتون دنبال کنید میرسید به یک پلیت فلزی هم رنگ ماشینتون. اونو برش دادم. تا هوا با فشاری که وارد میشه مکیده شه داخل موتور.
اون قطعه مشکی رنگ هم جنسش پلکسی هست و با لیزر برش خورده و توسط پایه هایی از جنس فوم مالت سازی میره بین پره های جلو پنجره و کیپ میشه. در واقع کار اصلی رو اون انجام میده این طرح روش بیشتر واسه زیبایی هست. البته این قطعه هیچ وقت روی راف قرار نمیگیره مگر توی بارون یا کارواش. در باقی موارد صندوق عقب میره.
عکس هم سعی میکنم.
---------------
تو عکس اول پایه های اون قطعه پلاستیکی معلوم هست فکر کنم بتونید متوجه شید چجوری قرار میگیره...

ویرایش توسط Renault : 04-25-2012 در ساعت 11:05 PM
5 کاربر زیر از Renault گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-27-2012
سالار آواتار ها
سالار سالار آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-3752
اتومبیل: تندر نود E2
سپاس از دیگران: 838
983 بار در 289 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض تیونینگ

سلام بر دوستان عزیز

اون چند روز پیش که میخاستم برا اولین بار استوپر رو تمیز کنم چشمم افتاد به انتهای مسیر ورودی هوای تندر پیش خودم گفتم اگه ی راهی پیدا بشه که ورودی هوا به موتور رو تقویت کنم بد نیست آخه جایی که ابتدای لوله مکش هوا است بنظرم خیلی خفه هست . تا اینکه این تاپیک باحال رو از دوست عزیزمون دیدم مصمم شدم بعنوان ی پروژه رو این موضوع کار کنم . حتما از تجربیات دوستان استفاده می کنم فقط میخاستم ببینم این کار واقعا به کارکرد بهتر موتور ختم میشه ؟ دوستان اگه نظری دارن بی نصیب نذارن .
ایام بکام
2 کاربر زیر از سالار گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-28-2012
Kharazi آواتار ها
Kharazi Kharazi آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-3067
اتومبیل: Renault Logan E2 LP - White
سپاس از دیگران: 2,216
1,024 بار در 385 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض فیلترهوای K&N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سالار نمایش پست ها
سلام بر دوستان عزیز

اون چند روز پیش که میخاستم برا اولین بار استوپر رو تمیز کنم چشمم افتاد به انتهای مسیر ورودی هوای تندر پیش خودم گفتم اگه ی راهی پیدا بشه که ورودی هوا به موتور رو تقویت کنم بد نیست آخه جایی که ابتدای لوله مکش هوا است بنظرم خیلی خفه هست . تا اینکه این تاپیک باحال رو از دوست عزیزمون دیدم مصمم شدم بعنوان ی پروژه رو این موضوع کار کنم . حتما از تجربیات دوستان استفاده می کنم فقط میخاستم ببینم این کار واقعا به کارکرد بهتر موتور ختم میشه ؟ دوستان اگه نظری دارن بی نصیب نذارن .
ایام بکام
دوست عزیزم سلام
آقا محسن عزیز با اجازه امین خان خدمت تون عرض کنم ایشون علاوه بر این کار از فیلتر هوای بسیار با کیفیت K&N دارن استفاده می کنن که مقدار هوای عبوری ازش به هیچ وجه قابل مقایسه با فیلترهای کاغذی فابریک لوگان نیس. بهتره شما هم واسه نتیجه بهتر این کار رو هم انجام بدین.
موفق باشین
Next Destination
6 کاربر زیر از Kharazi گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-28-2012
Renault آواتار ها
همکاران سابق

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سالار نمایش پست ها
سلام بر دوستان عزیز

ایام بکام
جناب خرازی عزیز راهنمایی کردند... من نیز کامل میکنم. ورودی هوا هر چقدر مستقیم تر و باز تر باشه بهتره علاوه بر این که هوایی که هدایت میشه خنک هم باشه نسبت به هوای محوطه موتور. بعد از ورودی نوبت به خروجی موتور میرسه که اگر اون رو هم مستقیم کنید دیگه نور الا نور میشه. ورودی راحت ، خروجی راحت دیگه موتور فابریک چی میخواد؟!

10 کاربر زیر از Renault گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-28-2012
سالار آواتار ها
سالار سالار آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-3752
اتومبیل: تندر نود E2
سپاس از دیگران: 838
983 بار در 289 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Kharazi نمایش پست ها
دوست عزیزم سلام
آقا محسن عزیز با اجازه امین خان خدمت تون عرض کنم ایشون علاوه بر این کار از فیلتر هوای بسیار با کیفیت K&N دارن استفاده می کنن که مقدار هوای عبوری ازش به هیچ وجه قابل مقایسه با فیلترهای کاغذی فابریک لوگان نیس. بهتره شما هم واسه نتیجه بهتر این کار رو هم انجام بدین.
موفق باشین
سلام بر سروران گرامی آقا مهدی و آقای renault

خیلی ممنون از راهنماییتون اره اتفاقا این فیلتر k&N رو خوندم و اون فیلم جالبش رو هم دیدم قطعا برا خریدش مزاحم آقا مهدی گل میشم که ادر س فروشگاه رو ازشون بگیرم .
فقط تو توضیحات دوستمون کاربر renault متوجه ی موضوع نشدم اونم در خصوص تقویت مسیر خروجی هوا از موتور بود . با توجه به اینکه بخارات بنزین سوخته شده بوسیله اگزوز از موتور خارج میشه منظورتون اینه که تو این فرایند باید سیستم اگزوز رو هم سر و سامونی بدیم بهش ؟
2 کاربر زیر از سالار گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش