نمایش پست تنها
قدیمی 02-06-2012
Renault Logan آواتار ها
Renault Logan Renault Logan آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-516
اتومبیل: renault logan E2
سپاس از دیگران: 7,341
12,561 بار در 3,482 پست سپاسگزاری شده است
Arrow تنظیم فابریک کارخونه رو دست نزدم .

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مهدی خرازی نمایش پست ها
حاجی جان سلام و عرض ادب و تشکر دارم خدمت شما.
بسیار متشکرم از آموزشی که زحمت ش رو کشیدین علیرغم اینکه فرمایش کردین کاملا بستگی به شخص داره میزان بالا یا پایین رها کردن کلاچ ولی خواستم در صورت امکان یه عکس از میزان میله رزوه شده بعد از تنظیم سیم کلاچ توسط خودتون هم قرار بدین (البته در صورتی که اینکار رو انجام داده باشین)
عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما جناب خرازی گرامی
خواهش میکنم .
انجام وظیفه کردم .
امیدوارم مفید واقع شده باشه .
راستش چون من خیلی به تنظیمات فابریک کارخونه ایمان واعتقاد دارم ، نه روی لوگی جون نه روی لئو ، اصلا به تنظیم سیم کلاچ دست نزدم .
روی لوگی هم تو این 3 سال و نیم حتی با یکبار تعویض سیم کلاچی که داشتم ، باز هم به تنظیم کارخونه دست نزدم و گذاشتم فابریک بمونه .

این عکس هایی هم که در پست قبلی قرار دادم ، همانطور که عرض کردم ، تنظیم فابریک کارخونه روی لئو هست و من اصلا بهش دست نزدم .
شاد باشید .
-----------------------------------------------------------------------
صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع)

اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.
8 کاربر زیر از Renault Logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.