نمایش پست تنها
قدیمی 09-19-2011
Mohsen Logan Mohsen Logan آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: ACO-3383
اتومبیل: تندر90
سپاس از دیگران: 17
20 بار در 7 پست سپاسگزاری شده است
Question

نقل قول:
نوشته اصلی توسط رضا میرجعفریان نمایش پست ها
با عرض سلام خدمت دوستان و عرض خواهی به خاطر غیبت چند روزم
دوستان عزیز من هم این فول فلاپ ها رو نصب کردم به خاطرتصادف کوچیکی که قبلا داشتم و یکمی از رنگ ماشین (3-4 سانتی)از رنگ ماشین ریخته بود برا دیده نشدن این کارو کردم.
اما پیشنهاد من به دوستان اینه که اولا قبل از نصب چسب های این فلاپ هارو با نوع پهن و قرمز رنگ(به گفته همه از چسب سبز قویتره)عوض کنن و پس از نصب نیز از چسب اکواریوم سیاه برا دوره اون استفاده کنن مخصوصا عزیزانی که ماشینشون تصادف داره و فلاپ ها خوب رو بدته نمیشینه واقعا تمییز و یک دست در می اد.حتما امتحان کنید روشش هم خیلی ساده است پس از نصب چسب رو با فشار دوره فلاپ بکشید بعد با یک دستمال سریع از بدنه پاک کنید براتون عکس رو میذارم
باسلام به دوستان.اقای میر جفریان امکان دار فول فلاپ با چسب خودش جدا بشه؟بعد این که چسب اکواریوم روی کار تمیز میشه یا نه؟
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.