نمایش پست تنها
قدیمی 11-08-2017
hadipoya آواتار ها
hadipoya hadipoya آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-7259
اتومبیل: L90 E2 Pars Khodro
سپاس از دیگران: 20
80 بار در 62 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط faridz نمایش پست ها
سلام دوستان . تندر صفر ایرانخودرویی گرفتم بالاخره با کلی تحقیق از بچه های پارس خودرو که گفتن از لحاظ قطعات هیچ فرقی بین پارس خودرو و ایرانخودرویی نیست . پولت رو دور نریز ایرانخودرویی بخر .
ما هم ایرانخودرویی گرفتیم تحویل اواسط شهریور 96 . 2000 کیلومتر راه رفته همش هم اتوبان . تو دست اندازها ماشین بد میکوبه و همون لحظه احساس ضربه از جعبه فرمون میاد که تو ماشین دوستم که پارسخودرویی هست و تیر ماه 96 گرفته این کوبش و ضربه جعبه فرمون وجود نداره . نمایندگی ایرانخودرو نشون دادم میگه همه چی اوکیه همینطوریه .
خواهشن کمک کنید که دارم دیوانه میشم الان صندلی شاگرد و یکم در داشبورد صدا افتاده .قفل کمربند صدا میده . ستون کمک راننده صدا میده .لاستیک ها 205 یزد تایر هستش .
تو فروم همسایه هم سوال کردم ولی جواب قطعی نگرفتم .
دوستانی که ایرانخودرویی تازه گرفتن هم همین مشکل رو دارن . ؟؟؟؟؟
سلام...
اینکه با هم فرق ندارند صد در صد مطمین باش.
لوازم هردو شرکت توسط سرکت رنو پارس تامین میشه...به احتمال زیاد کیفیت لاستیکها مهمه.احتمالا باد لاستیکها هم زیاد است.با یک باد سنج معتبر چک کن.بهتره روی فشار 29 و30 تنظیم کنید...هوا هم که به سردی میره لاستیکها سرد وانعطاف کمتری دارند ضمنا روغن داخل کمکها هم سفت تر شده واحساس خشکی کمکها طبیعیست. وهمچنین لوازم تزینی وپلاستیکی داخل اطاق به علت سردی وخشکی کمی به صدا میفته که در تابستان بی صداست...
بنده چندین ساله که پارس خودرویی گرفتم ودر تغیرات اب وهوایی وزیادی باد چرخها این موارد رو تجربه کردم.اصلا نگران نباش .
حتی ایران خودرویی به خاطر خدمات ونمایندگی در سراسر کشور از پارس بهتره...ولی در بازار الکی وبی دلیل باب شده کمی گرونتره....
حالشو ببر.....بدرود...
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.