نمایش پست تنها
قدیمی 06-06-2012
سالار آواتار ها
سالار سالار آنلاین نیست.
سرعت : 50 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-3752
اتومبیل: تندر نود E2
سپاس از دیگران: 838
983 بار در 289 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Kharazi نمایش پست ها
جناب امید علی سلام
با کسب اجازه از دوست خوبمون خواستم این رو خدمت شما عرض کنم که خیلی ها برای ایمنی بیشتر عادت دارن موقع دنده عقب رفتن بخصوص تو جاهای پر ترافیک فلاشرها رو روشن کنن تا مشکلی احیاناً بوجود نیاد که فکر می کنم منظور دوست عزیزمون هم همین موضوع بوده.
سلام بر جناب خرازي بزرگوار
ممنون از توضيحاتتون خوب در جواب اين دوستمون من فكر كنم اتصال فلاشر ها با دنده عقب از منظر ايمني بيشتر در هنگام دنده عقب رفتن ؛ ي ايده خوب ولي سليقه اي هستش اما كلا اگر ما يك چراغ عقب بودن تندر رو يك عيب بدونيم حتي با اتصال فلاشر به دنده عقب اين عيب بطور كامل رفع نميشه مخصوصا اينكه چراغ دنده عقب توي شب كارايي بيشتري داره تا روز چون نور پشت خودرو رو براي ديد راننده تامين ميكنه حالا اگر فلاشر با دنده عقب تنظيم بشه ممكنه نور منقطع فلشر ها باعث اختلال در ديد عقب در شب بشه نميدونم اين نظر منه حالا دوستان ديگه هم نظري داشته باشن استفاده ميكنيم .
موفق باشين

کاربران زیر از سالار بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.