نمایش پست تنها
قدیمی 07-29-2012
امیر مسعود آواتار ها
امیر مسعود امیر مسعود آنلاین نیست.
مدیر بخش نظر سنجی های سایت

کد عضویت آکو: aco-528
اتومبیل: CSS2
سپاس از دیگران: 3,855
5,133 بار در 1,713 پست سپاسگزاری شده است
امیر مسعود به Yahoo ارسال پیام

با تشکر از متین عزیز دوستان من چند نکته رو اضافه کنم خدمت تون من خودم چند وقت پیش یه بازدیدی داشتم از این کارخانه پارس خودرو 2 تا چیز که به نظرم خیلی بد هست برای تولید کننده بزرگی مثل پارس خودرو این هست که اگر در عکس اول پستی که متین جان زحمت کشیدند و گذاشتند دقت کنید لوازم مصرفی تندر هست بشکه های قرمز رنگ رو میبینید که مربوط به روغن ماشین هست که کیفیت خوبی نداره درون خودروهای صفر میریزند و به خاطر همین موضوع هست که دوست خوبم جناب سوهانیان حساسیت زیادی روی نوع روغن ماشین دارند و توصیه میکنند که عوض بشه روغن ماشین در همون کیلومترهای اولیه و نکته دوم که خیلی بد هست عکس یکی مونده به اخر اگر دقت کنید اتاقهای رنگ شده در داخل حیاط کارخونه هستند به دلیل مشکل در خط تولید همانطور که توضیح داده شده این دیگه خیلی بد هست چون رنگ ماشین هنوز نو هست و کامل خشک نشده در فضای ازاد حتمان کرد و غبار و هر شیئی روی بدنه ماشین میشینه و بعضی دوستان که ماشین تحویل گرفتند این مشکل رو داشتند امیدوارم هیچ وقت مشکلی در خط تولید به وجود نیاد بازم از اقا متین بابت عکسهای خوبی که قرار دادند تشکر میکنم در ضمن عکس اخر هم فکر کنم ماشین من هست داره اماده میشه بنزینم زدند دستشون درد نکنه الکی

ویرایش توسط امیر مسعود : 07-29-2012 در ساعت 01:10 AM
4 کاربر زیر از امیر مسعود گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.