فروم تخصصی تندر 90 - آکو

فروم تخصصی تندر 90 - آکو (http://acoforum.org/index.php)
-   اخبار سایت,قوانین, پیشنهاد و انتقادات (http://acoforum.org/forumdisplay.php?f=61)
-   -   درخواست تغییر نام کاربری توسط اعضای محترم آکوفروم فقط اینجا (تصحیح نام کاربران انجمن تخصصی تندر نود) (http://acoforum.org/showthread.php?t=1181)

Marshal 01-18-2010 10:45 PM

درخواست تغییر نام کاربری توسط اعضای محترم آکوفروم فقط اینجا (تصحیح نام کاربران انجمن تخصصی تندر نود)

درخواست تغییر نام کاربری اعضای محترم آکو فروم اینجا

سلام بر همه عزیزان و درود بر همه دوستان

این تاپیک را به سه دلیل ایجاد کردم:

1- گاهی شده و برای من هم پیش آمده که جایی ثبت نام می کنم و از فرط عجله یا .. نام کاربری مناسبی نمی تونم پیدا کنم (تکراریه یا قبلا انتخاب شده یا...) و یه نام کاربری دم دستی می زنم و میرم جلو و ادامه میدم و...

2- بعد از یک مدت می بینم که توی اون جمع و فروم جا افتادم و نام کاربری من زیاد با ذائقه من همخوانی نداره و کمی تا قسمتی دوست دارم تغییرش بدم

3- تشابه اسمی و ... پیش میاد (همین فروم خودمون کلی کاربر با نام لوگان و تندر و تندر نود و ال نود داریم الان!!) و یا نام کاربری خاصی مد نظرمون هست که می خواهیم برای ما ثبت بشه.

با توجه به تخصصی بودن انجمن تخصصی تندر نود آکو فروم
و بالا بودن سطح دانش و تحصیلات و اطلاعات تخصصی و عمومی اعضای محترم آکوفروم و البته تخصصی بودن و پربار بودن کلیه مطالب انجمن (فروم تخصصی خودرو و قطعات جانبی هست دیگه;)) و فعالیت جدا عالی و با کیفیت اعضای محترم فروم و کلی موارد شخصی و عمومی دیگه...

اگر کسی از دوستان تمایل داشتند که تغییر نام کاربری بدهند اول نام کاربریشون رو انتخاب کنند و در اینجا یا در پیام خصوصی به تیم مدیرات آکوفروم اعلام کنند تا در اسرع وقت نسبت به تغییر نام کاربریشون اقدام بشه

موفق باشید
گروه مدیریتی آکو فروم - انجمن تخصصی تندر نود

مارشال

نیما 01-18-2010 10:54 PM

دوستان اگر سعی کنن تا از اسم با حروف فارسی انتخاب کنن خیلی بهتره

Marshal 01-18-2010 11:06 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط نیما (پست 7776)
دوستان اگر سعی کنن تا از اسم با حروف فارسی انتخاب کنن خیلی بهتره

سپاس از توجه شما نیماجان
بله من هم با پارسی بیشتر موافقم
اما لاتین و فارسی فرقی نداره
مهم اینه نام کاربری رسا و شایسته و در شان اون دوست عزیزمون باشه
برازنده باشه و کاربر رو در جمع بهتر معرفی کنه :)

Tondkar 01-19-2010 01:08 AM

دوستانی هم که نام کاربری مجهولی از نظر سایرین دارن یه توضیح در موردش بدن بد نیست خودم با نام کاربریafa که مخفف اسم شرکتم با نام آسان فراز عرشیا میباشد.

MAHDI-TONDAR 01-19-2010 12:28 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط afa (پست 7790)
دوستانی هم که نام کاربری مجهولی از نظر سایرین دارن یه توضیح در موردش بدن بد نیست خودم با نام کاربریafa که مخفف اسم شرکتم با نام آسان فراز عرشیا میباشد.

چه جالب
من هم نام کاربری خود را براساس حرف اول نام و فامیلی خود انتخاب کردم
m=مهدی
B=با...

Marshal 01-19-2010 01:58 PM

خیلی عالی شد
تاپیک دو منظوره شد!!
در حقیقت دوگانه سوز شد
دوستان اگر تمایل داشتند علت انتخاب نام کاربری خودشان را هم در این تاپیک درج کنند

نام کاربری من مارشال هست
و در اکثر فرومها با همین نام فعال هستم
هنگام آغاز به کار این فروم نام کاربری من نام کوچک من بود
مارشال به معنای ارتشبد و کلانتر و سر دسته و رییس و.. است
در مسابقات اتوموبیل رانی هم اتوموبیل مدیریت و سرپرست پیستها و... به اتوموبیل مارشال معروف است
لذار با توجه به همخوانی این نام کاربری با روند فعالیت فروم آن را انتخاب کردم.

سپاس
مارشال

نیما 01-19-2010 03:15 PM

من که مشخصه اسممه :d

tondar90 01-19-2010 03:50 PM

اسم کاربری من هم روی صندوق عقب l90ها زده شده.:p

Marshal 01-24-2010 10:19 AM

سلام بر همه دوستان
کاربر گرامی:

Ammeh

طبق درخواست خودشان تغییر نام کاربری یافتند به:

Emdad-L90

ACO 02-16-2010 06:16 PM

نام کاربری یکی از کاربران خوبمون از
abl_aha
به
سعید 971
تغییر پیدا کرد.
لطفا دوستان دیگری هم که نام اونها راحت تلفظ نمیشه یک نام که بشه به سهولت اون رو مورد خطاب قرار داد به بنده نامه بدهند و یک نام جدید انتخاب کنند تا تغییر نام بدهیم
و کار همه مون راحت تر بشه.

اکنون ساعت 03:09 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.