PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اف ام پلیر چه مارکی بهتراست؟

روابط عمومی آکو فروم
12-29-2009, 11:29 PM
اف ام پلیر چه مارکی بهتراست؟
چند موضوع هست برای اینکه در خرید اف ام پلیر دچار مشکل نشیم هست یکی اینکه تمامی اف ام های موجود در بازار چینی هستش و عمر مفید این دستگاه 5 تا 9ماه بطور مداوم است
در صورت خرابی دستگاه حتما" ابتدا فیوز ان را چک کنید
هنگام استارت زدن انرا حتما" از فندک جدا کنید چون باعث کم شدن عمر دستگاه میشود یا حتی سوختن ان
ممعمولا" اف ام پلیر هایی که مموری جدا میخورن بنظر من بهتره چون قیمتش کمتره و اگر زمانی اف ام سوخت حداقل فلاشی را که برای ان خریداری کردید بعدا" مورد استفاده شما قرار میگیره یا بدرد شما میخوره
پس اگر روی جعبه ان علاءمی چون فلاش مموری یا کارت حافظه یا غیره را باهم روی جعبه زده بودن
صدر صد که خیر ولی 80% دروغه

tondar90
12-30-2009, 01:42 AM
در مورد چینی که موافقم همشون چینی هستن.
1-اگه خواستید بخرید یه fmplayerبخرید که هم حافظه بخوره و فلش مموری.که هر کدوم مشکل پیدا کرد از اون یکی اینترفیس بتونین استفاد کنین اگه line inهم داشته باشه که چه بهتر.
2-fmplayerبخرید که بعد از استارت خوردن ماشین دوباره از صفر شروع نکنه به خوندن فایلها.
3-اگه از فلش مموری استفاده میکنین فقط جهت مصرف در fm playerاستفاده کنین و ازریختن فایلهامهم بر روی فلش خودداری کنید چون اینfm playerها راحت فلش نیم سوز میکنن.
موارد بالا رو میتونین با ضمانت خود فروشنده بخرین اگه ضمانت نداد از یه جا دیگه بخرین.:p
و نکته آخر:فرکانسfmplayer رو هم رو فرکانس کانال رادیویی (رادیو جوان وپیام وسراسری)تنظیم نکنین ((مردم آزاری ممنوع))

ACO
12-30-2009, 02:25 AM
من دیده ام که اونایی که مموری داخلی میخورن زودتر خراب میشن تا فلش
فلش خیلی بهتره
سعی کنین تمام کارهاتونو با ریموت کنترلش انجام بدین تا با خودش
اونو طوری قرار بدید وقتی دنده عوض میکنین باهاش برخورد حتی کم هم نداشته باشین..
اونهایی که بعد از خاموش روشن شدن دوباره از اول لیست پلی میشن واقعا اعصاب خوردن کن هستند پس حتما قبل از خرید بدونین چی دارین میخرین ..
و مساله دیگه اینکه مال من رفته روی مود ریپلی و ریپیت هی تکرار میشه یه اهنگ باید دستی ردش کنی (علامت مخصوص ریپلی در دیسپلی نشون داده میشه) این در حالیه که اصلا همچین تنظیمی نه روی کنترلش نه روی خودش نیست کسی چیزی میدونه ؟ شاید باید دکمه ی ترکیبیی فشار داده بشه ؟

tondar90
12-30-2009, 02:39 AM
عکس ریموت دستگاه و حالت روشن fm playerرو بزارین.

روابط عمومی آکو فروم
12-30-2009, 09:12 AM
سلام ممنون از اظهار نظرات و راهنمایی خوبتون
ریموت من نمیدونم چرا کار نمیکنه
باطریشم سالمه
امادیگه کار نمیکنه ومجبورم دستی کنترل کنم
بعضی مواقع هم به طور دستی روی یه آهنگ کلید میکنه و دیگه نمیشه برگشت فقط بایدخودش تموم شه!

Marshal
12-30-2009, 12:52 PM
سلام بر همه دوستان
با اجازه من هم کمی اطلاعات در این باب دارم که درج می کنم

FM Player یا مشابه آن FM Transmitter در حقیقت یک فرستنده رادویی برد کوتاه روی طول موج FM هست که مدتی است روال پیدا کرده و مانند اکثر کالاهای الکترونیکی و دیجیتالی این وسیله نگون بخت هم دارای مدلهای بسیار مرغوب و نامرغوب و معمولی و بی کیفیت و باکیفیت شده است.

http://iranpc.webs.com/12559-car-mp-player-fm-transmitter-dedicated-digital-gadgets-1.jpg

http://www.nyazco.com/images/MODULATOR-CAR-NYAZCO.jpg

اف ام پلیر چه مارکی بهتراست؟
چند موضوع هست برای اینکه در خرید اف ام پلیر دچار مشکل نشیم هست یکی اینکه تمامی اف ام های موجود در بازار چینی هستش و عمر مفید این دستگاه 5 تا 9ماه بطور مداوم است
در صورت خرابی دستگاه حتما" ابتدا فیوز ان را چک کنید
هنگام استارت زدن انرا حتما" از فندک جدا کنید چون باعث کم شدن عمر دستگاه میشود یا حتی سوختن ان
ممعمولا" اف ام پلیر هایی که مموری جدا میخورن بنظر من بهتره چون قیمتش کمتره و اگر زمانی اف ام سوخت حداقل فلاشی را که برای ان خریداری کردید بعدا" مورد استفاده شما قرار میگیره یا بدرد شما میخوره
پس اگر روی جعبه ان علاءمی چون فلاش مموری یا کارت حافظه یا غیره را باهم روی جعبه زده بودن
صدر صد که خیر ولی 80% دروغه

در مقاله بالا در مورد اینکه چه مارکی بخریم توضیحاتی داده نشده فقط یک سری اطلاعات مفید و اولیه در مورد این دستگاه گفته شده
اما چه مارکی بخریم؟
حقیقتا هیچ فرقی نمی کنه چه مارکی بخرید چون همه این وسایل از یک برد مشابه و یک سیستم پخش استفاده می کنند و نود و نه درصدشان چینی و وارداتی هستند و اون یک درصد هم به صورت دستی از اروپا یا امریکا و به وسیله شخص وارزد شده که آن هم چینی می باشد اما کیفیت و رتبه بالاتری دارد
بعضیهایشان MP4 پلیر هستند و می توانند هنگام وصل شدن به اتوموبیل ضمن پخش موزیک تصویر هم پخش کنند و البته از پایه و هولدر جدا شده و به کمر راننده بسته شده و در خارج اتوموبیل هم او را همراهی کنند (قیمت بین چهل تا هشتاد هزار تومان)!!!
و هرچه امکانات و خدمات و سرویس دهی آنها مانند تنوع اتصالات و گیگابایت رم اکسترنال و فلش مموری و شکل ظاهری و دارا بودن کنترل و.... بیشتر باشد قیمت بیشتری هم دارند
پس مدلهایی را بخرید که دارای شوک گیر و فیوز داخلی و خارجی باشند
دارای گارانتی باشند (قیمت این مدلهای دارای گارانتی عموما بیست تا چهل هزار تومان میباشد) و مضافا حتما دارای کارت گارانتی هم باشد (هرچند گارانتی یک گزینه اعتماد سازی و مشتری یابی است)
این دستگاه نسبت به شوک برق اتوموبیل خصوصا هنگام استارت بسیار حساس است
و همیشه سعی کنید فیوز جافندکی اتوموبیلتان خوب سفت و محکم باشد و لق نزند
خصوصا در دست اندازها

در مورد چینی که موافقم همشون چینی هستن.
1-اگه خواستید بخرید یه fmplayerبخرید که هم حافظه بخوره و فلش مموری.که هر کدوم مشکل پیدا کرد از اون یکی اینترفیس بتونین استفاد کنین اگه line inهم داشته باشه که چه بهتر.
2-fmplayerبخرید که بعد از استارت خوردن ماشین دوباره از صفر شروع نکنه به خوندن فایلها.
3-اگه از فلش مموری استفاده میکنین فقط جهت مصرف در fm playerاستفاده کنین و ازریختن فایلهامهم بر روی فلش خودداری کنید چون اینfm playerها راحت فلش نیم سوز میکنن.
موارد بالا رو میتونین با ضمانت خود فروشنده بخرین اگه ضمانت نداد از یه جا دیگه بخرین.:p
و نکته آخر:فرکانسfmplayer رو هم رو فرکانس کانال رادیویی (رادیو جوان وپیام وسراسری)تنظیم نکنین ((مردم آزاری ممنوع))

با موارد بالا موفقم
خصوصا تنظیم روی طول موج رادیوهای داخلی

من دیده ام که اونایی که مموری داخلی میخورن زودتر خراب میشن تا فلش
فلش خیلی بهتره
سعی کنین تمام کارهاتونو با ریموت کنترلش انجام بدین تا با خودش
اونو طوری قرار بدید وقتی دنده عوض میکنین باهاش برخورد حتی کم هم نداشته باشین..
اونهایی که بعد از خاموش روشن شدن دوباره از اول لیست پلی میشن واقعا اعصاب خوردن کن هستند پس حتما قبل از خرید بدونین چی دارین میخرین ..
و مساله دیگه اینکه مال من رفته روی مود ریپلی و ریپیت هی تکرار میشه یه اهنگ باید دستی ردش کنی (علامت مخصوص ریپلی در دیسپلی نشون داده میشه) این در حالیه که اصلا همچین تنظیمی نه روی کنترلش نه روی خودش نیست کسی چیزی میدونه ؟ شاید باید دکمه ی ترکیبیی فشار داده بشه ؟

علت در عدم شوک گیری مموری هست و مموری کارتهایی که استفاده میشه عموما دارای یک خازن هستند که تحمل ولتاژ را ندارند و ولتاژ آنها 3 ولت است اما فلش بین 9 تا 12 ولت را تحمل می کند و تراشه های بسیار قویتری دارد و خازن ها و دیودهای ریز اما قدرتمندی دارد

مشکل شما:
با زدن A-B رفع می شود
شما دستور تکرار یک آهنگ یا قسمتی از یک آهنگ یا یک فولدر یا یک پلی لیست را داده اید و با رد فرمان تکرار مورد شما رفع می شود.
اگر دستی درست نشد وارد سیستم و Setting دستگاه بشوید و در منوی پخش و پلی تنظیمات پخش مجدد را واررسی کنید

عکس ریموت دستگاه و حالت روشن fm playerرو بزارین.

http://www.made-in-china.com/image/2f0j00HBFEMqPdgQgtM/SD-Card-Car-FM-Transmitter-HS-109D-.jpg

فرقی نمی کنه چه مدلی باشه دوست من
تقریبا همه از یکجا تولد می شوند
فقط نام تجاری آنها ممکن است فرق کند
فیلیپس
لئونو
مارشال
و حتی نامهایی شبیه اصل مثل samsunc که میشه سامسونک به جای سامسونگ!

سلام ممنون از اظهار نظرات و راهنمایی خوبتون
ریموت من نمیدونم چرا کار نمیکنه
باطریشم سالمه
امادیگه کار نمیکنه ومجبورم دستی کنترل کنم
بعضی مواقع هم به طور دستی روی یه آهنگ کلید میکنه و دیگه نمیشه برگشت فقط بایدخودش تموم شه!

ریموت کنترل خودتونو رو باطری نو بیاندازید (عکاسیها دارند)
اگر درست نشد و رفع مشکل نشد دوربین موبایلتونو روشن کنید
هر ریموتی را... حتی این ریموت را طرف لنز دوربین موبایل بگیرید (یا لنز دوربین فیلمبرداری یا عکاسی دیجیتال که صفحه نمایش داشته باشه)
خواهید دید که با زدن هر کلید ال ئی دی (چراغ فرستنده پیام) ریموت روشن میشه
اگر روشن شد و باز هم کار نکرد ایراد از دستگاهه
اگر روشن نشد ریموت خراب شده

شما هم مانند جناب آکو هنگام پخش موزیک زیاد رو تکرار و A-B کنجکاوی کردین و فرمان تکرار و... دادین
با چندبار زدن این دکمه و رفع آیکون در اسکرین دستگاه... مشکل حل میشه
حتی میتونین اف ام پلیر را طبق راهنمای دستگاه ریست کنید تا به تنظیمات اولیه برگردد
البته این کار باید آگاهانه صورت بگیرد و طبق راهنمایی کاتالوگ دستگاه

موفق باشید
مارشال