PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش باز و بسته کردن قطعات لوگان

Farbod
12-17-2009, 01:56 AM
دوستان در این قسمت می خوام آموزش تمامی قسمت های لوگان رو به صورت PDF فارسی براتون بزارم
خودم از آموزش باز کردن رو دری ها شروع می کنم که شاید دوستان بخوان اونا رو باز کنن و صدا گیری کنن
.لی هر قسمتی از موتوز تا بدنه که دوستان می خوان یاد بگیرن رو بگن تا بزارم
امیدوارم مفید واقع بشه

اینم لینک آموزش باز کردن رو دری ها

http://www.2shared.com/file/10034707/ceb9ec4a/door1.html

aliname
12-17-2009, 09:37 AM
ممنونم
در مورد صدا كردن دربها همون چسب سياه رنگ روكش سيمهاي برق رو از يك الكتريكي بگيرين و سه ياچهاردور دوره زبانه بيروني كه قلف در بهش كلاف مي شه بپيچن ديگه از صدا خبري نيست.
آقا فربد اين پشت زمينه هاي انگليسي اگه نبود بهتر بود نمي شه حذفشون بكني مطالب خيلي دهم برهم معلوم ميشه
بازم منتظر پست جديدت هستم
در ضمن آگه يه آموزش همراه با تصوير طريقه درست جك زدن و عوض كردن تاير خودرو بزاري عالي مي شه
يا
آموزش عوض كردن فيلتر روغن و خودروغن و فيلتر هوا....
ممنونم
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سوره 4 آيه 61 (http://www.parsquran.com/data/show.php?user=far&lang=far&sura=4&ayat=61)
و چون به ايشان گفته شود به سوى آنچه خدا نازل كرده و به سوى پيامبر [او] بياييد منافقان را مى‏بينى كه از تو سخت روى برمى‏تابند

aliname
12-17-2009, 09:59 AM
آقا فربد طريقه گذاشتن اين لينك رو توضيح بده تا منم چند تامطلب دارم بزارم اينجا
فقط ياد ندارم چطوري اين مطالب رو مثل همين لينكي كه گذاشتي منم بذارم

Emdad-L90
12-17-2009, 12:48 PM
nدوست عزیز لینک گذاشتن در فروم که کاری نداره ابتدا توضیحات اصلیتو ذکر کن اگر فایلت پسورد داره بگو بعد هم فایل آپلود شده خود را که در انتها لینک دانلود که از سایت های مخصوص آپلود میگیری در زیر نوشته ات بدرستی کپی کن.همین سادگی.
اگر از سایت های آپلود هم خواستی یه سرچ کوچولو بزنی توی گوگل خیلی سایت گیرت میاد

aliname
12-17-2009, 02:06 PM
لينك آموزش تعويض لنتهاي جلو تندر 90

http://www.2shared.com/fadmin/10044651/2d1ca65c/___online.pdf.html

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سوره 43 آيه 83 (http://www.parsquran.com/data/show.php?user=far&lang=far&sura=43&ayat=83)
پس آنان را رها كن تا در ياوه‏گويى خود فرو روند و بازى كنند تا آن روزى را كه بدان وعده داده مى‏شوند ديدار كنند

آموزش داچيا ال 90

http://www.2shared.com/fadmin/10044750/5bd9fcfd/todar1.pdf.html

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سوره 22 آيه 57 (http://www.parsquran.com/data/show.php?user=far&lang=far&sura=22&ayat=57)
و كسانى كه كفر ورزيده و نشانه‏هاى ما را دروغ پنداشته‏اند براى آنان عذابى خفت‏آور خواهد بود

در مورد تعويض روغن و فيلتر هوا
اينم لينكش
http://www.2shared.com/fadmin/10044959/289b6953/__online.doc.html

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
سوره 3 آيه 133 (http://www.parsquran.com/data/show.php?user=far&lang=far&sura=3&ayat=133)
و براى نيل به آمرزشى از پروردگار خود و بهشتى كه پهنايش [به قدر] آسمانها و زمين است [و] براى پرهيزگاران آماده شده است بشتابيد

Porsche
12-17-2009, 03:44 PM
تشکر بسیار ویژه از aliname عزیز بابت ارسال فایل بسیار فوق العاده آموزنده آموزش داچیا L90
به دوستان توصیه میکنم حتماً این فایل رو دریافت و مطالعه فرمایند ;)
واقعاً ممنون دوست گرامی

Farbod
12-17-2009, 06:06 PM
سلام. منم به خاطر آموزش های مفیدتون تشکر می کنم و معذرت می خوام که دیر اومدم بابت آپلود کردن فایل توضیح بدم که دوستان زحمتشو کشیدن.در مورد صدای در منظور من رفع صدای میله های قفل تودری بود که بعد مدتی ایجاد صدا می کنند ولی در مورد لولا منم با نظر شما موافقم چسب برق جواب می ده و منم استفاده کردم و حل شد. در این قسمت آموزش باز و بست تاقچه عقب رو می زارم امیدوارم مفید واقع بشه
http://www.2shared.com/file/10048971/9af3911a/taghche_aghab.html

در این فایل کل سیستم خنک کننده اتومبیل لوگان به همراه عوض کردن مایع خنک کننده و ... آموزش داده شده. در آموزش قبلی که باز و بست تاقجه عقب بود برای تعویض باند به کارتون می یاد
امیدوارم مفید واقع بشه

http://www.2shared.com/file/10049082/330f8085/khonak_konande.html

Emdad-L90
12-18-2009, 09:57 AM
از دوستان ابتدا تشکر فراوان می کنم به خاطر این همه تلاش و زحمت خواهش می کنم اگر می توانید این فایل های pdf را توی یک فایل زیپ کامل هم بگذارید تا دوستانی که سرعت بالا دارن در قالب یکسری دانلود کنند. ممنون می شوم.

Farbod
12-19-2009, 10:06 PM
در این فایل تمامی مطالب راجع به کلاچ و جعبه دنده لوگان شرح داده شده:

http://www.2shared.com/file/10096415/db53d254/kelach.html

Sazan
06-19-2011, 08:55 AM
با سلام این فایل مربوط به تعویض مایع خنک کننده فیلتر شده اگر امکان دارد از طریق دیگری امکان استفاده را برایم فراهم کنید

Qom
06-19-2011, 09:02 AM
با تشکر از زحمات دوستان فقط اگه ممکنه فایلها رو با لینک مستقیم و جای دیگه آپ کنید که ف*ی*ل*ت*ر نباشه. مرسی

امیری
06-19-2011, 11:08 PM
با سلام خدمت تمامی دوستان وکاربران گرامی که لینکهای اموزش را برای استفاده دیگران قرار داده اید دست شما درد نکند ولی اکثر انها باز نمی شود وقابل استفاده نیست لطفا اگر امکان دارد چک نمایید ممنون از زحمات شما

Black Logan
06-20-2011, 10:35 AM
باسلام
لينك هاي آموزشي قرار داده شده باز نميشوند. لطفا راهنمايي كنيد. با تشكر

Renault Logan
06-20-2011, 03:08 PM
ضمن عرض سلام خدمت دوستان
لينك ها قديمي هستند و همه منقضي شده هستند . توقع باز شدنشون رو نداشته باشيد .;)

Qom
06-22-2011, 04:31 PM
ضمن عرض سلام خدمت دوستان
پس با این شرایط یکی از دوستان بیاد فلسفه باز کردن این تاپیک رو توضیح بده!!!!!!!!!!!

MAHDI-TONDAR
06-22-2011, 06:05 PM
پس با این شرایط یکی از دوستان بیاد فلسفه باز کردن این تاپیک رو توضیح بده!!!!!!!!!!!
سلام
دوست عزیز شما اگه به توضیحات دوست خوبمون آقا علیرضا ( کاربر Renault Logan) در مورد انقضای فایل های مربوطه دقت میکری متوجه فلسفه باز کردن این تاپیک می شدید .
اکثر فایل ها بخصوص فایل های ابتدایی این تاپیک نزدیک به دو سال از قرار دادن اونها میگذرد .

Qom
06-25-2011, 03:52 PM
سلام
دوست عزیز شما اگه به توضیحات دوست خوبمون آقا علیرضا ( کاربر Renault Logan) در مورد انقضای فایل های مربوطه دقت میکری متوجه فلسفه باز کردن این تاپیک می شدید .
اکثر فایل ها بخصوص فایل های ابتدایی این تاپیک نزدیک به دو سال از قرار دادن اونها میگذرد .
ممنون از اطلاع رسانی تون. منظور بنده اینه که اگه میشه اون دوستی که این فایلها رو داره یه بار دیگه آپلودشون کنه

عدنانی
06-26-2011, 11:10 AM
سلام

ضمن عرض سلام خدمت دوستان

سلام
دوستان و پيش كسوتان گرامي حيف است كه هميچين تاپيك مفيد و مورد استفاده اي اينطور محجور باقي بماند لطف كنيد در صورتي كه فايلهاي منقضي شده در دسترس است اپلود شود تا امكان استفاده براي بقيه دوستان هم فراهم بشود
سپاسگذارم

MAHDI-TONDAR
06-26-2011, 02:07 PM
سلام
دوستان و پيش كسوتان گرامي حيف است كه هميچين تاپيك مفيد و مورد استفاده اي اينطور محجور باقي بماند لطف كنيد در صورتي كه فايلهاي منقضي شده در دسترس است اپلود شود تا امكان استفاده براي بقيه دوستان هم فراهم بشود
سپاسگذارم
سلام جناب عدنانی عزیز
یه سری فایل و مطلب در مورد تندر بنده قبلاً آماده کردم ودر تاپیک زیر قرار دادم
مراجعه بفرمائید ، ممکنه مفید باشه برای شما
http://www.acoforum.org/showthread.php?t=1811

ARASH
06-26-2011, 09:56 PM
خب به نظر شما مديران نبايد رسيدگي كنند و پستهايي كه حاوي فايلهاي مشكل دار هستند رو ويرايش كنند ؟؟

اگر تمام فايلها مشكل دارد , ديگر باز نگه داشتن اين تاپيك غير منطقي است

پيروز باشيد

Renault Logan
06-27-2011, 03:28 AM
خب به نظر شما مديران نبايد رسيدگي كنند و پستهايي كه حاوي فايلهاي مشكل دار هستند رو ويرايش كنند ؟؟

پيروز باشيد

سلام دوست عزيز
اين تاپيك براي همين موضوع ايجاد شده ، اگر دوستان مطلبي و يا موضوع خاصي رو بهش برخورد كنند، اعلام خواهند كرد در غير اين صورت اعلام نخواهند كرد ، اين عدم اعلام و درج پست ، دليل بر خاتمه دادن به پرونده يك تاپيك نميشه .
موفق باشيد .

ACO
06-27-2011, 08:00 PM
با تشکر از پاسخگویی کاربران گرامی .
متاسفانه این فایلها یک زمانی مورد استفاده کاربران بوده اما امروز پاک شده اند
فایلها رو بنده ندارم والا اپلود میکردم براتون
کاربر محترم فربد هم که این فایلها رو زحمت کشیده بوده اپلود کرده بوده مدت زیادیست که در سایت حضور نداشته اند امیدوارم اگر مشاهده کردند اینجا رو بهتون کمک کنند.
همونطور که کاربر خوبمون فرمودند تاپیک دیگری به ادرس
قراردان هرگونه فایل و مطلب در خصوص تندر 90 (http://www.acoforum.org/showthread.php?goto=newpost&t=1811)

وجود داره که شما میتونین فایلهایی رو از اینجا دانلود کنین یا اگر فایل مناسبی دارید به اشتراک بگذارید
یک سری فایلهای دیگه در تاپیکها که منقضی شده بودند بنده جستجو کردم و جایگزین کردم اما متاسفانه این فایلها وجود نداشتند بنده سرچ کردم .
اما کاربر گرامی ارش فرمودند

پيروز باشيد

ضمن احترام به ارش گرامی , ما اینگونه نمی اندیشیم که غیر منطقی است .
ارش گرامی لحن اتخاذ شده ی شما دلسوزانه به نظر نمیرسد حتی اگر حق با شما باشد .

من چند نکته رو جهت روشن شدن شما عرض کنم .
اول اینکه اینجا تنها مدیران و کاربران ارشد نیستند که باید به رتق و فتق این مسائل بپردازند
ما اینجا پرورش نیرو داریم و جز یکی از سیاستهای ماست
حال در این میانه عده ای از کاربران بر ما منت مینهند و وظیفه پاسخگویی و حضور و گزارش و ریپورت رو به عهده میگیرند و دیگران نه .
شما به عنوان عضو اکو و این سایت هم موظف و مسئول به مسائلی هستید.

و اما قسمتی از جواب اظهار نظر شما این است که باز یا بسته بودن یک تاپیک تاثیری در حل مشکل که همانا منقضی بودن فایلهاست نداره . فایلها مشکل داره با بسته شدن تاپیک جز یک زیان سودی حاصل نمیشود .
یک کاربر خوب و فعال مثل شما و دیگر عزیزان میتونن پستی در انتهای تاپیک ارسال میکردند که لینکها منقضی شده است و در تکمیل میتوانست اضافه کند که تاپیکهای مشابه دیگری وجود دارد .
بودن و دیدن این تاپیک هزینه ای زمانی مالی نخواهد داشت
جز اینکه باز بودن اون این توان رو به ما میده اگر کاربر محترم فربد یا هر کاربر عزیز دیگری بتوانند لینک جایگزین برای انها در اینجا ارائه کنند .

اینجا قفل نشده بوده تا اگر کسی بتونه کمکی بکنه لینکی ارائه بده
اون فایلها رو ممکنه کسانی داشته باشند .

بنده به شخصه از لحن صحبت شما اقای ارش نه به عنوان مدیر سایت بلکه به عنوان یه همکار ناخشنود شدم .

MAHDI-TONDAR
06-27-2011, 10:44 PM
با سلام خدمت همه دوستان خصوصاً جناب نعلینی مدیر کل محترم آکو فروم
از توجه و دقت شما نسبت به اعضاء کمال تشکر وسپاسی رو دارم
بنده در تائید و تاکید فرمایش شما خواستم عرض کنم یقیناً همکاری و مساعدت همه اعضاء اعم از مدیران و کابران ارشد و نیز کاربران جدید الورورد نقش موثر و مفیدی در ارتقاء سطح کیفی و بار فنی فروم خواهد داشت و همانطور که شما نیز اشاره فرمودید این حس مسئولیت باید در تمامی افراد و اعضاء فروم وجود داشته باشد .
یقیناً این جور صحبتها و برخورد ها در شآن خانواده بزرگ و صمیمی اکو نمی گنجد و شایسته اعضاء محترم فروم نیست .
بنده امیدوارم با همدلی و مشارکت بیشتر تمامی کاربران و مدیران فروم بتوانیم آکو فروم رو در سطح بین المللی و داخلی الگو و نمونه چه از نظر فنی و تخصصی در زمینه خودرویی و چه ازنظر اخلاقی و ارتباط دوستانه و محترمانه بین اعضاء ارتقاء و حفظ نمائیم .

ARASH
06-28-2011, 03:17 PM
با تشکر از پاسخگویی کاربران گرامی .
متاسفانه این فایلها یک زمانی مورد استفاده کاربران بوده اما امروز پاک شده اند
فایلها رو بنده ندارم والا اپلود میکردم براتون
کاربر محترم فربد هم که این فایلها رو زحمت کشیده بوده اپلود کرده بوده مدت زیادیست که در سایت حضور نداشته اند امیدوارم اگر مشاهده کردند اینجا رو بهتون کمک کنند.
همونطور که کاربر خوبمون فرمودند تاپیک دیگری به ادرس
قراردان هرگونه فایل و مطلب در خصوص تندر 90 (http://www.acoforum.org/showthread.php?goto=newpost&t=1811)

وجود داره که شما میتونین فایلهایی رو از اینجا دانلود کنین یا اگر فایل مناسبی دارید به اشتراک بگذارید
یک سری فایلهای دیگه در تاپیکها که منقضی شده بودند بنده جستجو کردم و جایگزین کردم اما متاسفانه این فایلها وجود نداشتند بنده سرچ کردم .
اما کاربر گرامی ارش فرمودند

ضمن احترام به ارش گرامی , ما اینگونه نمی اندیشیم که غیر منطقی است .
ارش گرامی لحن اتخاذ شده ی شما دلسوزانه به نظر نمیرسد حتی اگر حق با شما باشد .

من چند نکته رو جهت روشن شدن شما عرض کنم .
اول اینکه اینجا تنها مدیران و کاربران ارشد نیستند که باید به رتق و فتق این مسائل بپردازند
ما اینجا پرورش نیرو داریم و جز یکی از سیاستهای ماست
حال در این میانه عده ای از کاربران بر ما منت مینهند و وظیفه پاسخگویی و حضور و گزارش و ریپورت رو به عهده میگیرند و دیگران نه .
شما به عنوان عضو اکو و این سایت هم موظف و مسئول به مسائلی هستید.

و اما قسمتی از جواب اظهار نظر شما این است که باز یا بسته بودن یک تاپیک تاثیری در حل مشکل که همانا منقضی بودن فایلهاست نداره . فایلها مشکل داره با بسته شدن تاپیک جز یک زیان سودی حاصل نمیشود .
یک کاربر خوب و فعال مثل شما و دیگر عزیزان میتونن پستی در انتهای تاپیک ارسال میکردند که لینکها منقضی شده است و در تکمیل میتوانست اضافه کند که تاپیکهای مشابه دیگری وجود دارد .
بودن و دیدن این تاپیک هزینه ای زمانی مالی نخواهد داشت
جز اینکه باز بودن اون این توان رو به ما میده اگر کاربر محترم فربد یا هر کاربر عزیز دیگری بتوانند لینک جایگزین برای انها در اینجا ارائه کنند .

اینجا قفل نشده بوده تا اگر کسی بتونه کمکی بکنه لینکی ارائه بده
اون فایلها رو ممکنه کسانی داشته باشند .

بنده به شخصه از لحن صحبت شما اقای ارش نه به عنوان مدیر سایت بلکه به عنوان یه همکار ناخشنود شدم .

درود

تشکر از شما مدیر عزیز

ابتدا در مورد نحوه برداشت شما از لحن صحبتهای بنده ، باید عرض کنم در دنیای مجازی و در حالی که آوایی وجود ندارد می توان برداشتهای متفاوتی از نوشته های دیگران داشت که این به طرز تفکر خواننده بستگی دارد . در عین حال من قصد هیچگونه جسارتی به مدیران و اعضای فروم نداشتم .

ولی در مورد وظایف فرمودید که همه وظیفه دارند برای پیشبرد اهداف متعالی فروم در کنار یکدیگر تلاش کنند .... کاملا صحیح و زیبا

ولی وظایف یک مدیر چیست ؟ فکر کنم کمترین وظیفه یک مدیر کمک به اعضا برای رسیدن به سوالات و حل مشکلات آنها باشد ... در مورد تاپیک مورد بحث یکی از مدیران با قبول زحمت میتوانستند به دوستان اطلاع رسانی کنند که فایلها منقضی شده و قابل استفاده نمیباشند ، فکر هم نمیکنم با پاک کردن پست مربوطه مشکلی برای ارسال پستهای جدید پیش بیاید .

قبلا هم با شما صحبت کرده ام و باز هم اگر تمایل داشته باشید صحبت خواهم کرد ... تمامی این فایلها را بنده در اختیار دارم ولی به اشتراک گذاشتن برخی فایلها توسط دوستان بدون ذکر منبع باعث کم انگیزه شدن برای فعالیت بیشتر میشود .

برای نمونه : http://acoforum.org/showpost.php?p=16001&postcount=15

تشکر و قدردانی فراوان از شما و دیگر دوستان به جهت پیگیر بودن مسائل و مشکلات فروم.

ARASH جدید ... arash08 سابق

ACO
06-29-2011, 10:59 AM
با سلام
با تشکر از پاسخ شما
گله مندی ها دو چندان شد
کاربر محترممون ارش اکثر این فایلها را در اختیار دارند احساس نیاز سایر کاربران را مشاهده میفرمایند
به جای اصلاح و انتشار انها و یا ارسال نامه گزارش و ریپورت به مدیران ارشد سایت راه دیگری رو که شاهد هستیم در پیش میگیرند
استفاده بنده از اصطلاح "بیانی غیر دلسوزانه" با انچه که این بار فرمودید بیشتر نمایان میشود.

وظایف مدیر رو درست برشمردید
اینجا مدیران ما شما هستید مگر انکه در خود این توان یا احساس وظیفه را سراغ نداشته باشید
انتظار ما این هست که کاربران محترممون به طور مستمر با ما در ارتباط باشند گزارش اشکال کنند و با حس دلسوزی به ما کمک کنند که به اهدافمون برسیم
کما اینکه در روز تعداد زیادی از کاربران گرامیمون به این امر اشتغال دارند
در اکوفروم نیاز به تولید و پرورش نیرو و کاربران دلسوز برای مدیریت در اینده نه چندان دور هست
همان طور که بارها عرض شده لزوما بنده و دو همکار دیگرم برای همیشه در این سایت مسئولیتهای فعلی را نخواهیم داشت زیرا برای اکو در هر سنگری که نیاز باشد ما حضور خواهیم داشت
بنابراین نیاز احساس میشود برای شما عزیزان میادین و ابزارهایی مهیا کنیم تا این فرصت را داشته باشید
که بتوانید جز کادر اکو باشید
در این میان تصمیم گیری و اتخاذ استراتژی مناسب با خود کاربران گرامیست .

التزام اقای ارش به مسائل کپی رایت برای ما ارزشمند است همانطور که سابقا شش ماه پیش در نامه گله فرموده بودید از عدم درج کپی رایت در بعضی نوشته ها , عرض کرده بودیم که برای ما هم حقوق مولف بسیار اهمیت دارد و در آن نوشته خاص به کاربر مربوطه اطلاع رسانی شد و منبع نوشته ذکر گردید و مضافا اینکه از شما درخواست شد که به فعالیت مستمر بپردازید و هر کجا موردی در باره کپی رایت مشاهده فرمودید به ما اطلاع دهید
دوری گزینی شیوه ای بود که شما اتخاذ کردید و الا اکوفروم به همکاران فعال دلسوز و خدوم نیازمند است .

ارتباطی بین لینک ارائه شده ی درپست اخیر شما با شما با انگیزه شما و مسائل کپی رایت دیده نمیشود
اگر مساله ی خاصی در این مورد هست که ما از ان بی اطلاعیم اگر ارائه فایل آموزشی مربوط به سایپا یدک که به کلیه نمایندگی های تحت پوشش ارسال میشود مساله خاصی دارد که از ان بی اطلاع هستم بسیار سپاسگزار خواهم شد که در نامه به بنده توضیح بفرمایید .

Saeed
06-29-2011, 11:54 AM
دوستان اصل این فایلها به چه زبانی بوده؟
پارسی بوده یا به زبان رومانیایی؟
من چند تا فایل دارم به زبان رومانیایی و انگلیسی همراه با شکل
اگر کمکی میکنه بگید تا آپلود کنم.

Renault Logan
06-29-2011, 01:26 PM
دوستان اصل این فایلها به چه زبانی بوده؟
پارسی بوده یا به زبان رومانیایی؟
من چند تا فایل دارم به زبان رومانیایی و انگلیسی همراه با شکل
اگر کمکی میکنه بگید تا آپلود کنم.

سلام آقا سعيد .
وقتتون بخير
بله اون فايل ها كه مربوط به كتاب اصلي لوگان هست همه يا به زبان روسي هست و يا انگليسي و يا رومانيايي
منظور جناب نعليني بيشتر روي اطلاعيه هاي فني مهندسي سايپا و يا ايران خودرو به نمايندگي ها هست .

Saeed
06-29-2011, 05:04 PM
سلام آقا سعيد .
وقتتون بخير
بله اون فايل ها كه مربوط به كتاب اصلي لوگان هست همه يا به زبان روسي هست و يا انگليسي و يا رومانيايي
منظور جناب نعليني بيشتر روي اطلاعيه هاي فني مهندسي سايپا و يا ايران خودرو به نمايندگي ها هست .

منظور دوستان فایلهای مربوط به این تاپیک بود و اون فایلهای سایپا را من در تاپیک قراردان هرگونه فایل و مطلب در خصوص تندر 90 (http://www.acoforum.org/showthread.php?goto=newpost&t=1811) قرار دادم و فکر کنم هنوز مشکلی نداشته باشه.