PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت 2 محصول جدید آکو ( فلاپ دور گلگیر و سردنده ) اعلام شد نظر شما چیست ؟

ACO
12-15-2009, 10:24 PM
آخرین قیمت برای فلاپ دور گلگیر بعد از اینکه چند بار کاهش داشته 18 هزار تومان هست قیمت سردنده رو هم اعلام خواهم کرد . اسفند ماه 88

================================================== =

خب 2 محصول جدید اوائل هفته ی اینده (اخرین هفته اذر ماه 88 ) بیرون میاد
قیمتهایی که من گرفتم از اکو برای فلاپ 30 تومن و برای سر دنده 22 هست

فلاپ دور گلگیر - مشخصات - عکس - قیمت (http://acoforum.org/showthread.php?t=16)

سردنده جدید تندر طرح مگان (http://acoforum.org/showthread.php?t=19)

نظرتون چیه ؟

من دارم تمام سعیم رو میکنم اقای کفایی رو پیدا کنم صحبت کنیم تا قبل از قرعه کشی و نهایی شدن قیمتها برای 2 شنبه تا حدی که ممکن باشه قیمت رو پایین تر بیارن و ماحصل نظرات و صحبتهای کاربران فروم در مورد قیمتهای این 2 قطعه که این مدته به بجث گذاشته شد رو به گوششون برسونم..
================================================== =====================
خب خبر خوش اینکه طی نشست انلاینی که شب گذشته 4 شنبه 25 آذر ماه 88 با حضور مدیران محترم آکو در سایت برگذار شد
قیمتها نهایی برای این 2 محصول کمتر شد
و صحبتها و نظریات کاربران محترم سایت پیرامون قیمت های قبلی و پیگیریهای مدیران سایت موثر واقع شد

این پستی هست که جناب آقای کفایی مدیریت محترم آکو در پاسخ سوال یکی از کاربران عزیز نوشتند :

http://acoforum.org/showpost.php?p=3080&postcount=88
جناب کفائی ما منتظریم تا قیمت محصولات جدبد را از زبان شما بشنویم.

دوست عزیز هدیه نشست امشب با آکو امیدوارم کسب رضایت شما در خصوص قیمت محصولات جدید آکو باشد.
بر این اساس قیمت فلاپ دور گلگیر حدود 20 تا 22 هزارتومان برای مصرف کننده و قیمت سردنده جدید با طرح مگانی حدود 12 تا 14 هزارتومان برای مصرف کننده می باشد.
گرچه فروش محصولات به این قیمت هیچ گونه سودی برای آکو نخواهد داشت و آکو امیدوار است با فروش بالغ بر 10هزار دست از محصولات جدید خود در طول یکسال هزینه های تولید آن را کسب نماید، این بدان معنی است چنانچه به این مهم دست یابیم تولیدی بالغ بر ده هزار دست سودی معادل کمتر از 20 درصد را نصیب آکو خواهد نمود.
======================================

باز هم قیمتها پایین اومد !
به این پست از همین تاپیک مراجعه کنید :

http://acoforum.org/showpost.php?p=4028&postcount=27

sarkhosh
12-15-2009, 10:43 PM
ممنون از مدیریت
جدآ باید طوری باشه که فکر نکنیم به دست ما رسید کار تمومه ، من هنوزم کسی رو میشناسم که مینی کنسول و گل پخش کن میخواد اما هنوزم که قیمت مناسب شده نمیتونه بخره و نشسته برنامه ریزی کرده مثلآ گل پخش کن های جلو رو یه دفه و عقب رو ماه بعد و کنسول رو چند وقت بعد بخره .
مگه جدآ حقوق یه کارمند معمولی چقدره ؟
وضعیت در شهرستانها با تهران خیلی فرق داره قدرت اقتصادی پایینه .
مدیر محترم لطفآ مذاکره برای قیمت نه برا بچه های خودمون برای تمام ایران .
مرسی

Porsche
12-15-2009, 11:05 PM
با تشکر از زحمات شما مدیر محترم

به عقیده من قیمتهای خیلی دور از ذهنی نیستن اما اگر فلاپ دورگلگیر با توجه به قیمت 16 هزار تومان نمونه موجود در بازار با قیمت حدود 25 هزار تومان و سردنده با قیمت 15 هزار تومان عرضه شود منطقی تر هست و خب مطمئناً با استقبال بهتری روبرو خواهد شد ;)

Tondkar
12-15-2009, 11:11 PM
ممنون جناب آکو قیمتها بد نیست اما یه کمکی بیاد پایین تر خب بهتره در هر صورت تشکر میکنم از زحمات شما

Farbod
12-16-2009, 12:17 AM
سلام
اول تبریک که بالاخره این محصولات بیرون می یان و باعث می شه فروم در مورد محصولات آکو داغ تر بشه.
چون دیگه همه نظرشون رو در رابطه با کنسول و گل پخش کن داده بودن.
در رابطه با قیمت ها با توجه به این که لوازم جانبی تندر گرونه می تونه این باشه ولی از اونجایی که قراره اینا تولید انبوه بشه فکر کنم بشه مثل اون دو تا محصول دیگه قیمت رو پایین تر اورد

ARASH
12-16-2009, 12:38 AM
با سلام

خوب بالاخره قیمتها مشخص شد .... قیمتها کمی پایین تر باشه استقبال بیشتر میشه

ولی باز هم تشکر

Tondar
12-16-2009, 12:39 AM
سلام منم تبریک می گم ولی قیمتش کمی بالاست . با این وضعیت اقتصادی بد داشتن این دو تا با هم مشکل هست

تندر LP
12-16-2009, 12:51 AM
امیدوارم قیمتش تا حد امکان پایین باشه تا همه دوستان به راحتی تهیه اش بکنن
انشاا...

tondar90
12-16-2009, 08:21 AM
خب 2 محصول جدید اوائل هفته ی اینده (اخرین هفته اذر ماه 88 ) بیرون میاد
قیمتهایی که من گرفتم از اکو برای فلاپ 30 تومن و برای سر دنده 22 هست

فلاپ دور گلگیر - مشخصات - عکس - قیمت (http://acoforum.org/showthread.php?t=16)

سردنده جدید تندر طرح مگان (http://acoforum.org/showthread.php?t=19)

نظرتون چیه ؟

من دارم تمام سعیم رو میکنم اقای کفایی رو پیدا کنم صحبت کنیم تا قبل از قرعه کشی و نهایی شدن قیمتها برای 2 شنبه تا حدی که ممکن باشه قیمت رو پایین تر بیارن و ماحصل نظرات و صحبتهای کاربران فروم در مورد قیمتهای این 2 قطعه که این مدته به بجث گذاشته شد رو به گوششون برسونم..
نظر من واسه فلاپ با توجه به قیمت های تو بازار 14برسه خوبه و سر دنده هم 10.شاید واسه قیمت اولین تولید مناسب باشه ولی قیمت ها به اون اعدادی که اعلام کردم برسه از هر حال لحاظ نرماله.همون طوری که گل پخش کن روزهای اول 35 بوده الان شده 25.

aliname
12-16-2009, 08:54 AM
قيمت بالاست هرچقدر قيمت پايين باشه فروش بيشتره اگه شركت به فكر خودش هست بايد از قيمتهاي بالا دوري كنه تا خوب جا بيفته

sarir
12-16-2009, 04:00 PM
قیمتشون یکمی بالاست .البته من فکر می کنم این به سیاست آکو بر می گرده .بعضی از شرکتها فروش کم و سود زیاد را انتخاب می کنند و بعضی دیگر فروش زیاد و سود کم ( به ازای یک عدد محصول ) را انتخاب می کنند.که صد البته در صورت انتخاب سیاست دوم فروش بالا حاشیه سود خوب را تضمین می کنه

L90
12-16-2009, 04:31 PM
قیمتشون بالاست اگر قيمت رو يكمي بتونن بيارن پايين خيلي خوب ميشه چون همه ميتونن بخرن و بنفع اكو ميشه.

aliname
12-16-2009, 10:05 PM
اره همینطوره که می فرمایید

Renault Logan
12-17-2009, 03:42 AM
fبنده هم با نظر دوستان موافقم
اگر آكو قيمتهارو كمتر كنه فروش بيشتري و بالطبع سود بيشتري خواهد داشت و زودتر از اوني كه فكرشو بكنن در بازار جايگاه و مقام پيدا خواهند كرد .

محمد
12-17-2009, 05:28 PM
گرونه......

afshari_jam
12-17-2009, 10:40 PM
قيمتها رو جوري بايد در نظ گرفت كه مشتري براي بار اول راض بزا يخريدنش بشه

ACO
12-17-2009, 11:08 PM
خب خبر خوش اینکه طی نشست انلاینی که شب گذشته 4 شنبه 25 آذر ماه 88 با حضور مدیران محترم آکو در سایت برگذار شد
قیمتها نهایی برای این 2 محصول کمتر شد
و صحبتها و نظریات کاربران محترم سایت پیرامون قیمت های قبلی و پیگیریهای مدیران سایت موثر واقع شد

این پستی هست که جناب آقای کفایی مدیریت محترم آکو در پاسخ سوال یکی از کاربران عزیز نوشتند :

http://acoforum.org/showpost.php?p=3080&postcount=88
جناب کفائی ما منتظریم تا قیمت محصولات جدبد را از زبان شما بشنویم.

دوست عزیز هدیه نشست امشب با آکو امیدوارم کسب رضایت شما در خصوص قیمت محصولات جدید آکو باشد.
بر این اساس قیمت فلاپ دور گلگیر حدود 20 تا 22 هزارتومان برای مصرف کننده و قیمت سردنده جدید با طرح مگانی حدود 12 تا 14 هزارتومان برای مصرف کننده می باشد.
گرچه فروش محصولات به این قیمت هیچ گونه سودی برای آکو نخواهد داشت و آکو امیدوار است با فروش بالغ بر 10هزار دست از محصولات جدید خود در طول یکسال هزینه های تولید آن را کسب نماید، این بدان معنی است چنانچه به این مهم دست یابیم تولیدی بالغ بر ده هزار دست سودی معادل کمتر از 20 درصد را نصیب آکو خواهد نمود.

این نوشته به در پست اول این تاپیک هم قرار گرفت...

Farbod
12-18-2009, 01:58 AM
سلام به نظر من الان قیمتش واقعا خوب و مناسبه

Tondar
12-18-2009, 03:19 AM
سلام
قیمتاش خیلی مناسب تر شد نسبت به اول ممنون

L90
12-18-2009, 04:05 PM
دستتون درد نكنه جناب اكو
قيمتها خيلي خوب و مناسب شد. :cool:

aliname
12-19-2009, 10:59 AM
سلام

من مي خام سفارش خريد مستقيم بدم اما فلاپ توي خريد مستقيم سايت آكو موجود نيست بايد چكار كنم

ACO
12-19-2009, 02:02 PM
سلام

من مي خام سفارش خريد مستقيم بدم اما فلاپ توي خريد مستقيم سايت آكو موجود نيست بايد چكار كنم

علی جان اجازه بده 2 شنبه این هفته قرعه کشی ها و اهدای جوایز تمام بشه
حتما پیگیر خواهیم بود تا از حداقل 10-15 درصد تخفیف برای کاربرای سایت بتونی استفاده کنی...

siyamak
12-19-2009, 04:59 PM
با توجه به اینکه تو بازار فلاپ موجود است و قیمتی حدود 15 دارد قیمت اعلام شده کمی بالا به نظر می رسد ، البته ناگفته نماند که ارزش و کیفیت کالا مهم تر از قیمت کالا می باشد
با توجه به اینکه بنده از همون روز اول اقدام به نصب فلاپ کرده بودم و تاکنون به خیلی ها پیشنهاد دادم و طبق امار شفاهی بیشترین تصادف ها در تندر از ناحیه گلگیر می باشد به نظرم ارزش کالا بالاست
ولی جهت فروش خوب می توانید اینجوری قیمت گذاری کنید هزینه فلاپ همراه با نصب 20 الی 22 تومان
در مورد سر دنده چون بیشتر وسیله لوکس محسوب می شود قیمتی قابل تاملی می باشد
ولی انتظار من این است که تقاضای بیشتری را در شروع فروش اولیه خواهید داشت اگر کمی تبلیغ خوب گردد

zanjani
12-20-2009, 01:24 PM
با سلام
مطابق با عکس به نظر می رسد فلاپ تولیدی شرکت اکو از ارتفاع کمتر از نمونه های بیرونی و حالت مستطیلی دارد توی عکس که قشنگتر از نمونه های تپلی توی بازار هست اگه خرید مستقیم داشته باشه من حتما می خرم البته نمی دونم ایا هزینه ارسال اضافه می شه یا نه فکر می کنم 4 ،5 تومن ادم بیشتر بده به شرطی که راحت نصب وفیت بشه می ارزه چون نمونه های موجود در بازار به سختی نصب می شن به همین دلیل مغازه های تیونینگ معمولا برای تندر و نمیارن
فکر می کنم اگه توی همین سایت نحوه نصب رو بزارن متوجه خواهیم شد که با نمونه های موجود در بازار چه فرقی دارن
در ضمن نحوه اتصال فلاپ رو با گل پخش کن هم یکی دیگه از ملاک های انتخاب می تونه باشه
در مورد سر دنده فعلا فکر نکنم با این قیمت بخرم

کامبیز محمودزاده
12-21-2009, 08:49 AM
قیمت سردنده بین 15-20 مناسبه در مقایسه با سردنده 206 . ولی من که فکر نمیکنم بخرم چون سردنده فابریک را نمی تونم در بیارم !!!:d

ali
12-21-2009, 11:02 PM
فلاپ با توجه به قیمت های تو بازار 14برسه خوبه و سر دنده هم 10.شاید واسه قیمت اولین تولید مناسب باشه ولی قیمت ها به اون اعدادی که اعلام کردم برسه از هر حال لحاظ نرماله.همون طوری که گل پخش کن روزهای اول 35 بوده الان شده 25.

ACO
12-22-2009, 01:20 AM
بابا به خدا این مسئولین اکو ما رو هم خسته کردن :d اینقدر خوبن و قیمتها رو دستکاری میکنن..
من همه ش باید ویرایش کنم و اعلام قیمت جدید کنم
خب قیمتهایی که روز اول اعلام کردم رو یادتون هست..
بعد به عنوان هدیه نشست انلاین اقای کفایی قیمتها رو کمی کاهش داد
مثلا فلاپ 22-23 شد ..
از اونجایی که من اطلاع داشتم که واقعا دارن ضرر میکنن شاید برای هر فلاپ با بسته بندیش 8 تومن دارن ضرر میدن من با مسئول روابط عمومیشون صحبت که میکردم گفتم شما که دیگه لطف کردین قیمتها رو به خاطر سیاست های کاری خودتون زیر قیمت اصلی دارین میدین و این ضرر مقطعی رو به خودتون تحمیل میکنین فلاپی رو که 22 در نظر گرفتین 3 تومن کاهش بدین که بشه 19 و دیگه اسم 20 روش نباشه به هر حال من معتقدم 19 تا 20 فقط هزارتومن فرقش نیست ! همونطور که نمره 19 و 20 فرقش خیلی بیشتر از فرق بین 12 و 13 هست !
در یک کلام در یه جمله تبلیغاتی ما میتونیم اعلام کنیم که اکو فلاپ رو زیر 20 داره میده (قبل از این تنها برای 3 هزار تومن نمیشد این حرف رو زد ) امیدوارم این حرف و سیاست ما بتونه به اکو کمک کرده باشه والا من احساس وجدان درد خواهم کرد واسه این حرفم :d
فکر کنم قبول کنند حرفمو
فلاپ 19 تومن
سردنده 13 تومن

مطمئنم اکو هم با من هم عقیده هست که حتی ضرر دادن در مقطعی تضمین کننده ادامه فعالیت و گسترده شدن نام و محصولات اون در سراسر ایران خواهد بود ..
ببینین ایران ما خیلی پهناوره همونطور که زبان و فرهنگ و مذاهب گوناگون رو دارا هست
تنوع سطح مالی و وضع اقتصادی هم با پراکندگی بیشتری در ایران وجود داره
شاید همون 28 روز اول رو توی شهرهای بزرگ مثل پایتخت بدون مشکل همه عاشقان خودرو میخریدن چون جنس معلومه چون کار اکوه و کارنامه ش معلومه منتهی
اگر محصول اکو 2 سال دیگه توی فقیرترین شهرهای ما هم به چشم بخوره وقتی شما گل پخش کنت رو پشت تندر توی شهرستان های ضعیف هم ببینی اونوقته که میتونی ادعا کنی موفق بودی
خب همه مون میدونیم اکو فعلا قصدش سوداوری و پول درآوردن نیست جا انداختن فرهنگ تیونیگ که جدید هست در کشورمون هدف بزرگیه که باید هزینه زیادی هم براش کرد
اگر اسم تیونیگ با اکو در ایران گره بخوره که ان شاالله میخوره حتی اگر اکو هیچ سودی هم نبره باز دستاورد بزرگی هست براش اما خب این قطعی هست و همه مون میدونیم اگر اکو به اونجا برسه که به امیدخدا میرسه تمام این ضررکردها جبران میشه اصولا در هر زمینه ی کاریی همینطوره ...
به امید اونروز که چندان دور نیست ....

Tondkar
12-22-2009, 01:32 AM
خبر خوبی بود دستشون درد نکنه شما هم که همیشه گل میکاری به امید موفقیت روز افزون برای گروه آکوورسیدن به قله های بلند پیروزی وسرافرازی

Porsche
12-22-2009, 02:25 PM
به نظر من که قیمتها بسیار مناسب هستند، البته باید کیفیت محصولات رو از نزدیک دید که البته کاملاً قابل حدس هست.

گروه آکو، خدا قوت و تشکر گرم منو پذیرا باشید ;)

ali
12-27-2009, 09:26 PM
دست شما درد نکند حالا ما که مدل 206 را نصب کردیم چه کنیم . واقعا فلاپ دور گلگیر aco یه چیز دیگه است
من که حتما اینی که نصب کردم باز می کنم و جدیدش را می زنم فقط یه کم خرج داره دیگه چاره چیه

شهریار
12-30-2009, 07:43 PM
با سلام خدمت مدیریت محترم آکو جناب کفایی
من در مورد قیمتها نظر خاصی ندارم ولی دسترسی همه به آبشنهای تندر90 کم و اکثرا بی اطلاع از محصولات شما میباشند ضمنا عده ای هم بر علیه شما سمپاشی میکنند من از افرادی
هستم که جاعینکی و کنسول آکو را دریافت نمودم و درهرکجا توانستم افراد زیادی را تشویق به
بازدید از سایت و عضویت در سایت نمودم اما محل خاصی ندارم مثل مغازه ای یا جای خاصی که بتوانم فعالیت کنم اگر آکو میخواهد موفق باشد هزینه جهت تبلیغات است که علاوه بر هدایا میتواند راههای ارزانتری مثل کاتالوگ محصول یا نمونه ای جهت بازدید عموم در محلی خاص ولو
بطور موقت انتخاب کند (فقط نظر شخصی) من خودم از حالا جهت نمایشگاه بین المللی شیراز
22 تا 25 دیماه روزشماری میکنم و همینطور امیدوارم آکو را هم میزبان باشد. به امید دیدار و موفقیت روز افزون شما و آکو;););)

روابط عمومی آکو
12-30-2009, 10:02 PM
با سلام خدمت مدیریت محترم آکو جناب کفایی
من در مورد قیمتها نظر خاصی ندارم ولی دسترسی همه به آبشنهای تندر90 کم و اکثرا بی اطلاع از محصولات شما میباشند ضمنا عده ای هم بر علیه شما سمپاشی میکنند من از افرادی
هستم که جاعینکی و کنسول آکو را دریافت نمودم و درهرکجا توانستم افراد زیادی را تشویق به
بازدید از سایت و عضویت در سایت نمودم اما محل خاصی ندارم مثل مغازه ای یا جای خاصی که بتوانم فعالیت کنم اگر آکو میخواهد موفق باشد هزینه جهت تبلیغات است که علاوه بر هدایا میتواند راههای ارزانتری مثل کاتالوگ محصول یا نمونه ای جهت بازدید عموم در محلی خاص ولو
بطور موقت انتخاب کند (فقط نظر شخصی) من خودم از حالا جهت نمایشگاه بین المللی شیراز
22 تا 25 دیماه روزشماری میکنم و همینطور امیدوارم آکو را هم میزبان باشد. به امید دیدار و موفقیت روز افزون شما و آکو;););)

با سلام وقت بخیر

نظرات شما کاملآ بجاست ، شاید ما تا حدی در اطلاع رسانی ها بدلایلی سازمانی ، عملکردی قوی نداشته ایم لذا هم اینک مقتضی است مطالبی را بطور اختصار خدمتتان اعلام نماییم :

همینک حجم تبلیغات گسترده ای در غالب استانهای کشور و بطور اهم در بیش از 7 استان بزرگ کشور در جریان است که شامل تبلیغات در جراید کثیرالانتشار و ارسال بروشور و کاتالوگی از محصولات به نمایندگی های بزرگ و مهم استانی و پخش تراکت در برخی از میادین و مکانهای مهم مراکز استانها را شامل می شود (تبلیغات در روزنامه پرخواننده همشهری، ایران و جام جم و تمامی ماهنامه های تخصصی فروشندگان لوازم یدکی و ... در این راستا می باشد).
تبلیغات محیطی از طریق پخش تیزرهای تبلیغاتی در برخی از شهرهای توریستی و بزرگ استانی از طریق پخش در تلویزیونهای بزرگ محیطی که نمونه تصویری از آن در صفحه نخست سایت اتوکاپری قابل مشاهده است.
اسپانسری بخشی از مسابقات محلی و یا استانی مهم در برخی از استانهای بزرگ کشور
پخش تراکت تبلیغاتی در تمامی اتومبیلهایی که همینک از درب کارخانه پارس خودرو خارج می شود (با قرار دادن تراکت در اتومبیل در محل پارکینگ و اداره تحویل کارخانه که از آذرماه سال جاری آغاز شده)
شرکت در نمایشگاههای مهم و بزرگ بین اللملی خودرو از قبیل نمایشگاه بین اللملی خودروی تبریز که بنا به دعوت صورت گرفته از سوی پارس خودرو انجام گرفت.
ارسال نمونه ای از آپشنهای تولید شده به فروشندگان معتبر و توزیع کنندگان عمده لوازم یدکی به تمامی استانهای کشور که از ابتدای فعالیت آکو، آغاز و همچنان ادامه دارد و رقم اقلام ارسالی از مرز 350 مورد گذشته و همچنان این موضوع در زمره سیاست های خاص آکو پی گیری و ادامه می یابد.
تبلیغات رادیویی در شبکه های استانی که شامل دورترین استانهای کشور با پهنای جغرافیایی قابل توجه و فقدان مراکز توزیع عمده و بنکداری های مهم جهت پخش لوازم یدکی می باشد (مانند استان چهارمحال بختیاری و کهکیلویه و بویراحمد و سیستان و بلوچستان و ...).
درج آگهی در پیکهای تبلیغاتی در مراکز استانهای مهم، مانند استان هرمزگان (پیک راما) که اینگونه پیک های محلی با توزیع گسترده تراکت های تبلیغاتی سهم قابل توجهی در اطلاع رسانی و معرفی آکو داشته اند
ارسال پیامک های تبلیغاتی به طور تصادفی با استفاده از بانک بسیار قوی اطلاعاتی سایت اتوکاپری که همینک در این بانک بیش از 3 میلیون شماره تلفن همراه معتبر در ارتباط با دارندگان و یا متقا ضیان انواع خودرو در آن موجود است (به طور هفتگی از شهریور ماه گذشته بالغ بر 2000 پیامک تصادفی به اقصی نقاط کشور از طریق اس ام اس پانل سایت اتوکاپری ارسال می گردد)
تبلیغات از طریق سیستم تبلیغاتی سایت جهانی گوگل که شامل تبلیغات کلیکی و محیطی در موتور جستجوگر گوگل و سایتهای تبلیغ کننده این سیستم به طور مقعطی اعمال شده
و بسیاری از موارد دیگر که به دلیل حفظ اطلاعات و اسرار سازمانی آکو از فاش نمودن آن جدا معذوریم
اعطای عضویت به بیش از 1000 نفر از هموطنان در مدت زمان کوتاهی (حدودآ ظرف 3 ماه از تاریخ افتتاح فروم ) در بیش از 27 استان کشور و میانگین بازدید روزانه از سایت آکو که بالغ بر 3000نفر می باشد برهانی منطقی در خصوص این ادعاست
* تمامی موارد ذکر شده صرف نظر از مواردی که از ذکر آن اجتناب نمودیم مبلغی بالغ بر هفت میلیون تومان به بالا را به طور میانگین شامل می شود که با ذکر موارد خاص تبلیغاتی بدان این مبلغ از مرز ده میلیون تومان نیز خواهد گذشت و شما نه تنها در ایران بلکه طبق اطلاعات موثقی که همینک در اختیار ماست ، شاید در هیچ کجای خاورمیانه چنین حجمی از تبلیغات در خصوص معرفی و شناخت یک پایگاه اینترنتی آنهم متعلق به یک موسسه پرسابقه و معتبر و قدیمی که لااقل تنها دارنده گواهینامه استاندارد بین المللی مدیریت و کیفیت ایزو 9001:2008 ازموسسه جهانی BRS ایالات متحده آمریکا در خاورمیانه می باشد ، که نیاز به تبلیغات نداشته، پیدا نمی کنید.

* با توجه به پهناوری بسیار قابل توجه دنیای کنونی نت و افزایش روزانه سایتهای بسیار کثیری به این کاروان جهانی هر چقدر هم تبلیغات ابعاد گسترده و تازه تری پیدا کند حتی با هزینه نمودن مبالغی سرسام آور، بازهم ممکن است مدتهای مدیدی آشنایی آحاد جامعه با شرکتهای معتبر به طول انجامد ضمن اینکه شما کمتر یافت می کنید که با آغاز به کار یک پایگاه اینترنتی معتبر مانند سایت کشوری اتوکاپری، دامنه ها و پیرامون و زیرمجموعه های اینترنتی دیگری در قالب پایگاههای اینترنتی، پایداری و وجود آنرا اثبات نماید و ایجاد پایگاه اینترنتی آکوپارت به معنای Auto Capri Option و تالارهای گفتمان آکوفروم و چندین سایت دیگر که در آینده شاهد آن خواهید بود، در راستای همین برنامه ریزی به انجام رسیده و می رسد و تمامی اینها دارای ابعاد تبلیغاتی گوناگونی است که به مرور و در طول زمان، آثار درخشان خود را نشان خواهد داد.

* روابط عمومی آکو به عنوان واحدی مستقل، بسیار مصمم است که با گسترش دامنه فعالیتهای خود پوشش مناسبی را در خصوص حمایت از ارتباطات مردمی با آکو ایجاد نماید و راه اندازی و افتتاح تالارهای گفتمان آکو نیز در این راستا انجام گرفته، ضمن اینکه همینک در صورت تمایل اعضاء آماده است تا بروشورها و کاتالوگهایی را برای پخش در سطح استان محل سکونت ایشان برایشان ارسال نماید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------روابط عمومی آکو

Renault Logan
12-31-2009, 03:36 AM
ضمن عرض سلام و ادب و ارادت خدمت همه مديران و مسئولين شركت آكو بخصوص خدمت مهندس كفايي كه ميدانم چه زحماتي براي اين شركت ميكشند و از همين جا به ايشون خسته نباشيد عرض ميكنم و براي ايشون و شركت آكو آرزوي موفقيت روز افزون دارم .
بنده هم تا بحال گل پخش كن و مكمل كنسول و نوار چسبي اسپرت رو به لطف اين شركت دريافت كردم و ضمن تشكر و سپاس فراوان خدمتتون عرض ميكنم كه تا بحال در زمينه تبليغات هر كمكي از دستم بر آمده دريغ نكردم . اميدوارم كه به اين شكل تونسته باشم بخشي از زحمات و الطاف اين شركت محترم رو جبران كرده باشم .
موفق و مويد باشيد .

zanjani
12-31-2009, 09:38 AM
سلام
لطف بفرمائید کی خرید مستقیم برای این دو کالا رو هم فعال می فرمائید
همچنین پاسخ بفرمائید هزینه ارسال به قیمت کالا افزوده می گردد و به چه روشی ارسال می فرمائید ایا از طریق پست می فرستید .راستی یکی از طریق های خرید اینترنتی پرداخت در محل و از طریق پست می باشد که می تونید امتحان کنید.
ایا در زنجان نمایندگی فروش دارید؟

hamid_arm
01-01-2010, 11:12 PM
با سلام

به عنوان یک نظر کلی از مسئولین آکو میخام یک نمایندگی فروش در تهران خارج از محدودۀ طرح ترافیک افتتاح کنند با ساعت کاری زیاد (مثلاً تا ساعت 21 یا 22 ) تا با خودروی شخصی در طول روز و شاغلین در پایان ساعت اداری بتوانند مراجعه کنند.

با تشکر

امیری
01-01-2010, 11:56 PM
باسلام وخسته نباشید به زحمتکشان اکو با این قیمتی که اعلام نمودید قول می دهم که اکثر تندر سواران از ان استقبال نموده ولذت انرا ببرند فقط اگر فروشندگان در مراحل اولیه توزیع در بازار انصاف را انشاالله رعایت نمایند به امید سر بلندی اکو در جهان

نیما
01-03-2010, 03:50 AM
به نظر من که این قیمت آخری مناسبه و از همه مسئولان آکو ممنونم
من سر دنده 206 رو که تقریبا شبیه همین هست با قیمت 25 تهیه کردم که قیمت آکو نصفه

amirzadeh
01-04-2010, 01:36 AM
با سلام فروش این دو محصول جدید از کی شروع خواهد شد :rolleyes:

نیما
01-04-2010, 01:50 AM
اینجوری که از امشب بوش میاد احتمالا به زودی شروع میشه
قیمت رو که مشخص کردن

mirza
01-04-2010, 04:03 PM
باسلام وتشكر ازهمه مسئولين محترم آكو
درصورتي كه بتوان باكيفيت خوب ، قيمتها كمي پائين تر بيايد بسياربهترخواهد بود .

Tondkar
01-04-2010, 04:20 PM

دوست عزیزم فروشش شروع شده

نیما
01-04-2010, 04:23 PM
باسلام وتشكر ازهمه مسئولين محترم آكو
درصورتي كه بتوان باكيفيت خوب ، قيمتها كمي پائين تر بيايد بسياربهترخواهد بود .

دوست عزیز کافیه توی بازار نمونه مشابه همین رو قیمت بگیری
نمونه بارزش سر دنده 206 سفارشی به قیمت 26 فروش میره
یا فلاپ دور گلگیر در بازار به مراتب گرون تره
تازه به لطف گروه آکو قیمت ها تا حد زیادی پایین اومد
13 برای سر دنده و 19 برای فلاپ ها
که این خیلی پایین تر از حد انتظار من بود

kambiz
01-06-2010, 12:43 AM
با درود متاسفانه هنوز عکس های زه دور گلگیر اکو رو ندیدم و ظاهرا در بازار هم نیست در هر صورت اگر جنس پلاستیکش مثل گلپاشهای تولیدی اکو باشه وبه صورت فیت روی بدنه بشینه قیمت فعلیش مناسبه در مورد سر دنده هم از روی عکس نمیشه جنس ونرمی اونو تشخیص داد ولی در صورت رعایت موارد گفته شده قیمت نسبتا مناسبی داره

وثوق
01-06-2010, 02:46 AM
;)ضمن تشکر از مدیریت اکو بعلت کوشش در ارائه محصولات متنوع. در صورت داشتن کیفیت مناسب مانند محصولات گذشته مورد استقبال قرار خواهد گرفت.:eek:

ali.monazzah
01-07-2010, 10:48 AM
با سلام به مدیران آکو
در صورت امکان نظارتی روی فروشندگان محصولاتتان در سطح شیراز داشته باشید بطور مثال گل پخش کن عقب را بصورت تلفنی قیمت گرفتم
35000 تومان می فروخت که این قضیه به ضرر اعتبار شرکت شماست
با تشکر

tondar90
01-07-2010, 10:52 AM
با سلام به مدیران آکو
در صورت امکان نظارتی روی فروشندگان محصولاتتان در سطح شیراز داشته باشید بطور مثال شل گیر عقب را بصورت تلفنی قیمت گرفتم
35000 تومان می فروخت که این قضیه به ضرر اعتبار شرکت شماست
با تشکر
اگه ایشون نمایندگی آکو باشه که حتما پیگیری میشه.ولی اگه نمایندگی نباشه شما فقط میتونین به تعزیرات شکایت کنین.چون فکر نکنم آکو در مورد دلال ها کاری بتونه انجام بده.

ali.monazzah
01-09-2010, 02:05 PM
اگه ایشون نمایندگی آکو باشه که حتما پیگیری میشه.ولی اگه نمایندگی نباشه شما فقط میتونین به تعزیرات شکایت کنین.چون فکر نکنم آکو در مورد دلال ها کاری بتونه انجام بده.

شماره این فروشگاه در از سایت آکو دیدم و زنگ زدم در صورت نیاز اطلاعات کاملتری را اگه خواستید بهتون میدم

tondar90
01-09-2010, 02:22 PM
شماره این فروشگاه در از سایت آکو دیدم و زنگ زدم در صورت نیاز اطلاعات کاملتری را اگه خواستید بهتون میدم
این پست رو مدیران میبینن و حتما به آکو منعکس میکنن.

نیما
01-09-2010, 02:40 PM
درسته در سایت آکو هست امت فقط به عنوان تبلیغه و نماینده آکو نیست
نمایندگی های آکو مشخصه که در شیراز نیست

tondar90
01-09-2010, 02:45 PM
درسته در سایت آکو هست امت فقط به عنوان تبلیغه و نماینده آکو نیست
نمایندگی های آکو مشخصه که در شیراز نیست
آها من فکر کردم نمایندگی گرون داده.بازهم تفاوت قیمت زیاده .روابط عمومی اظهار نظر کنه بهتره.

ACO
01-09-2010, 02:59 PM
سلام
من زودتر از این پست نوشته شما رو دیدم تماس گرفتم مسئولین در جلسه بودن
در این زمینه پاسخ خواهم گفت
اکو در شیراز نمایندگی نداره
شما گل پخش کن تولید اکو رو اخیرا از اون فروشنده 35 قیمت گرفته اید ؟
یه زمانی قیمت گل پخش کن 35 بود اما شاید 6 ماه پیش نه الان این حرف شما به کی برمیگرده ؟
فروشندگان بی انصافم توشون پیدا میشه شاید 50 تومنم دیدین ! اما اگر کسی نماینده باشه نمیتونه تخلف کنه
شیراز نماینده نداریم
شما میتونین به طور مستقیم از سایت این محصول رو سفارش بدین
هم تخفیف داره هم هزینه پستی اون هم رایگانه
منتهی تنها در شهرهایی که نماینده نداریم این خرید صورت میگیره که شیراز همینطوره ...
در صورت نیاز با من هماهنگی کنین

zanjani
01-10-2010, 09:57 AM
با سلام
در پست های قبلی من از مسئولین تعداد عکس های بیشتری از محصولات در خواست کرده بودم که در سایتشون بگذارند علتش هم دیدن عکس سردنده بود که هر چه فکر می کردم می دیدم خیلی شبیه به چیزیه که روی ماشین من هست با این تفاوت که شماره ها حالت استیل دارند و برای بنده لاستیک ،تا اینکه ماشین یکی از اشنا هارو نگاه کردم دیدم چه سر دنده بیخودی داره علی ایحال این سوال برام پیش اومد مگه چند تا ماشین از اول ساخت تا الان با این سر دنده ها تولید شدن که اکو در این خصوص سرمایه گذاری کرده در خصوص گل پخش کن و مکمل کنسول به نظر می رسه تدبیر مدیران اکو عالی بوده و پیشنهاد می کنم مدیران محترم دنبال (به نقل از خودشان) دنبال پازل های گم شده باشند.
مثل:1-***** اتاق 2- کنسول 3- پوشاندن زیر میله برف پاک کن ها انتهای درب موتور و مواردی که می توان از دوستان نظر خواهی کرد

amirzadeh
01-29-2010, 12:07 AM
دوستان عزیز کسی تا بحال فلاپ های دور گلگیر را تهیه کرده است اگر کسی تهیه کرده لطفا عکس هم از اون بگذاره:d:rolleyes:

zanjani
01-31-2010, 03:05 PM
سلام
خیلی وقته منتظر فلاپ هستیم و به خاطر اکو سراغ محصول دیگه ای هم نمی ریم خدای نکرده اگه در این بین برای خودرو کسانی که منتظر هستند اتفاقی بیفته به نظرتون مقصر کیست؟

babak
02-16-2010, 05:16 PM
باسلام" فكر مي كنم اگر قيمت فلاپ تا 15000 تومان باشد مقرون به صرفه باشه ، چون همه در ديد مقايسه برمي آيند ( فلاپ 206 بين 12 الي 17 هزار تومان ) .باز هم با توجه به ارزش گذاري به حقوق مشتري متشكرم .

امیر مسعود
02-18-2010, 12:20 AM
کورش جان این سر دنده جدید اکو همین که پارس خودرو رو ماشینهای جدیدش میزاره یا نه وسطش نقره ای هست اگر عکسش رو بزاری ممنون میشم

نیما
02-18-2010, 12:27 AM
کورش جان این سر دنده جدید اکو همین که پارس خودرو رو ماشینهای جدیدش میزاره یا نه وسطش نقره ای هست اگر عکسش رو بزاری ممنون میشم
همون که عکسشو گذاشتن وسطش فلزیه
ان شاالله تو هفته آینده میاد اونم

امیر مسعود
02-18-2010, 12:44 AM
مرسی نیما جان ایول اون خیلی با حال راستی برای نصبش باید فابریکشو بکنی چه جوریاست مال من طرح همین اکو هست ولی وسطش فلزی نیست

L90
02-18-2010, 12:48 AM
بايد بكشي به بالا تا در بياد.

نیما
02-18-2010, 12:50 AM
مرسی نیما جان ایول اون خیلی با حال راستی برای نصبش باید فابریکشو بکنی چه جوریاست مال من طرح همین اکو هست ولی وسطش فلزی نیست
آره باید به سمت بالا خیلی خیلی محکم به سمت بالا بکشی

naderi
02-24-2010, 01:43 PM
باسلام
در قسمت دیگری عرض کردم
دور گلگیر باید تمام برآمدگی گلگیر را بگیرد مثل گلف یا دور گلگیر مینی ماینر

ACO
03-01-2010, 08:11 PM
قیمت فلاپ دور گلگیر باز هم کاهش یافت .
18 هزار تومان
اسفند ماه 1388

سید محمد زراره
03-01-2010, 08:26 PM
این خیلی عالیه
واقعا آکو هوای مشتریها و اعضاء فرومش رو داره
به این میگن مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع
خسته نباشید

سید محمد زراره
03-01-2010, 08:27 PM
راستی قیمت جدید سردنده رو اعلام نکردین
آیا اون هم کاهش داشته؟

نیما
03-01-2010, 08:57 PM
راستی قیمت جدید سردنده رو اعلام نکردین
آیا اون هم کاهش داشته؟

این قیمت هم برای قبل از عید و عیدی دوستان و هم اینکه یک مقدار دیر رسید اینجوری اعلام شد
قیمت سر دنده همون قیمت قبلی هستش
همین فلاپ هم با مواد جدید تقریبا بدون سود داده می شه
باید واقعا از آکو و جناب آقای کفایی تشکر کرد

Tondkar
03-02-2010, 12:04 AM
قیمت با این جنس و مواد مرغوب واقعا عالی هست شاید هم باور نکردنی این برای ما ثابت شده که آکو پارت بدنبال فقط سود نمی باشد بلکه مشتری مداری برایشان در اولویت قرار داره تشکر وسپاس ما را پذیرا باشید به امید فتح قله های موفقیت برای ایران و ایرانی بخصوص شرکت آکو پارت

LOGAN
03-07-2010, 10:31 AM
در ملاقاتی با مدیران آکو طی هفته گذشته داشتم، از محصول جدید ( فلاپ دور گلگیر ) دیدن کردم.

این محصول با نمونه اصلی وارداتی مقایسه گردید.

به نظر من که کاملا بی نقص بود، طی آزمایشات به عمل آمده باز هم همپای محصول اورجینال ( البته تا حدی هم بهتر ) وارداتی قرار گرفت.

انعطاف پذیری و فرم این محصول از نکات قوت آن است.

همچنین بادی فویل نیز با نمونه اصلی مقایسه شد که دقیقا آن کیفیت را داشت.

MAHDI-TONDAR
03-07-2010, 11:24 AM
دست آکو درد نکنه چرا که در آکو کیفیت حرف اول رو میزنه، الحق و الانصاف این محصولاتی که آکو تولید میکنه از نظر کیفیت در سطح بسیار بالائی هستش بقول دوستمون loganدر برخی از محصولات بهتر از محصول اورجینال و وارداتی هست . مطمئناً با این همت و تلاش آکو آینده بسیار درخشان و خوبی خواهد داشت .

امیر مسعود
03-07-2010, 11:41 AM
جا داره منم از مدیران محترم اکو تشکر و قدر دانی کنم و جناب کورش عزیز که خیلی زحمت می کشند برای فروم موفق باشید

Farbod
03-07-2010, 03:17 PM
سلام
واقعا از نظر کیفیت خوب هستن. توی ایران این چیزا تازگی
داره

آرش کمانگیر
04-18-2010, 02:34 PM
ببخشید اینو میپرسم ولی من از کج میتونم محصولات رو که میخوام سفارش بدم چون تو شهر ما شما نمایندگی ندارین .تو کدوم قسمت سایت باید خرید کنیم و مبلغ رو چطور پرداخت کنیم

سید محمد زراره
04-18-2010, 04:39 PM
ببخشید اینو میپرسم ولی من از کج میتونم محصولات رو که میخوام سفارش بدم چون تو شهر ما شما نمایندگی ندارین .تو کدوم قسمت سایت باید خرید کنیم و مبلغ رو چطور پرداخت کنیم

دوست عزیز شهر محل اقامت شما کجاست؟
شاید من بتونم براتون قطعه رو ارسال کنم

در ضمن برای خرید اینترنتی میتونید از قسمت فروش آنلاین استفاده کنید
برای اینکار هم توی هر قسمت و یا تاپیکی بودید بالای صفحه اون تاپیک یک پنجره مستطیلی هست که داخلش نوشته فروش مستقیم محصولات آکو با کلیک روی این قسمت به راحتی میتونید وارد قسمت ثبت سفارشتون بشید

Black Logan
05-23-2010, 06:51 PM
منم موافقم ، قیمتها کمی بالاست. لطفا در حدی باشه تا همه بتونند استفاده کنن. متشکرم
البته باز جای تشکر داره

امیری
05-24-2010, 12:01 AM
با سلام واقعا محصولات اکو نه بخاطر اینکه مثلا برای بعضی از کار بران وحتی خود من بخاطر فعالیت یا قرعه کشی بصورت رایگان فرستاده شده است خوب است بلکه با توجه به نمونه های مشابه محصولات که در بازار وجود دارد واقعا از نظر کیفیت و ظرافت در حد بسیار بالایی می باشدچرا که اگر هم برای اعضائ فرستاده نشود باز هم انتخاب اول اعضا محصولات اکو می باشد

پوریا
03-09-2011, 06:18 AM
ممنون.
امیدوارم بعد از تهیه بتونم سردنده فابریک رو باز کنم . تا الان که نتونستم.

رضا میرجعفریان
03-09-2011, 10:03 AM
ممنون از مدیریت
جدآ باید طوری باشه که فکر نکنیم به دست ما رسید کار تمومه ، من هنوزم کسی رو میشناسم که مینی کنسول و گل پخش کن میخواد اما هنوزم که قیمت مناسب شده نمیتونه بخره و نشسته برنامه ریزی کرده مثلآ گل پخش کن های جلو رو یه دفه و عقب رو ماه بعد و کنسول رو چند وقت بعد بخره .
مگه جدآ حقوق یه کارمند معمولی چقدره ؟
وضعیت در شهرستانها با تهران خیلی فرق داره قدرت اقتصادی پایینه .
مدیر محترم لطفآ مذاکره برای قیمت نه برا بچه های خودمون برای تمام ایران .
مرسی

دوست عزیز من با فرمایشات شما کاملا موافق هستم ولی به چند مورد هم باید اشاره کرد
1- از قدیم گفتن هرکه بامش بیش برفش بیشتر وقتی کسی ماشین 15-16 میلیونی سوار میشه خب باید فکر بعضی چیزارم بکنه
2- برخی از محصولات واقعا برای خودرو لازم هست مثل فلاپ که در چند مورد ماشین خود من رو نجات داده و به نظر خود من باید بر روی هر ماشینی موجود باشه و یا گل پخش کن که برای تمییز نگه داشتن ماشین لازمه و یا دستگیره صندوق عقب و....اما برخی از محصولات جنبه تزئینی دارن مانند سر دنده شرکت محترم آ:و با توجه به اینکه این محصول یک مورد تزئینی هست و هر کسی اون رو تهیه میکنه میخواد ماشینش زیباتر بشه در نتیجه محصولی با کیفیت برتر با تولیدی دقیقتر تولید کرده و در نتیجه قیمت تمام شده اون بالا هست شما میتونید سر دنده معمولی تندر رو 4-5 تومان خریداری کنید(که شرکتی و بی کیفیت هست)
3-مگه گل پخش کن ها تکی هم میفروشن؟؟؟!!!!
4-در نهایت به نظر من هر کسی بخواهد ماشینش زیباتر بشه باید تاوان پس بده;)
البته همه اینها به این معنی نیست که که قیمت ها پائین بیاد ولی جوری باشه که نه سیخ بسوزه نه کباب

MAHDI-TONDAR
03-09-2011, 01:30 PM
ممنون.
امیدوارم بعد از تهیه بتونم سردنده فابریک رو باز کنم . تا الان که نتونستم.
سلام آقا پوریا
شما میتونید پس ازتهیه سردنده طرح جدید از راهنمایی ها و توضیحات به همراه تصاویر مربوطه که توسط آقا سعید در پست زیر ارائه شده استفاده کنید و ان شا الله بدون هیچ مشکل و زحمتی این سردنده های جدید و شکیل آکو را روی ماشین تون نصب کنید .
موفق باشید
http://www.acoforum.org/showthread.php?t=2536

کامبیز محمودزاده
06-02-2011, 08:04 AM
سلام خدمت دوستان عزیز .دیروز سردنده مگانی اکو را نصب کردم . واقعا زیبا و خوش دست است پیشنهاد می کنم حتما نصب کنید . از سردنده فابریک هم با کیفیت تر است . جا دارد از مسئولان و مدیریت محترم آکو تشکر کنم .

MAHDI-TONDAR
06-02-2011, 09:44 AM
سلام خدمت دوستان عزیز .دیروز سردنده مگانی اکو را نصب کردم . واقعا زیبا و خوش دست است پیشنهاد می کنم حتما نصب کنید . از سردنده فابریک هم با کیفیت تر است . جا دارد از مسئولان و مدیریت محترم آکو تشکر کنم .
سلام کامبیز جان
مبارکه
سلامتی استفاده کنی انشاالله
آقا یه سئوال : اکثر دوستانی که خواستنداین سردنده های اصلی رو دربیارند بسختی و با مشکل این کار رو کردند .
خواستم بدونم شماهم همین مشکلی رو داشتید یا نه به سادگی در اومد ؟.
خودت تعویض کردی یا بردی بیرون ؟
راستش اگه خدا بخواد میخوام این سردنده های جدید رو تهیه و نصب کنم گفتم یه اطلاعاتی هم از شما بگیریم

کامبیز محمودزاده
06-02-2011, 10:16 AM
سلام کامبیز جان
مبارکه
سلامتی استفاده کنی انشاالله
آقا یه سئوال : اکثر دوستانی که خواستنداین سردنده های اصلی رو دربیارند بسختی و با مشکل این کار رو کردند .
خواستم بدونم شماهم همین مشکلی رو داشتید یا نه به سادگی در اومد ؟.
خودت تعویض کردی یا بردی بیرون ؟
راستش اگه خدا بخواد میخوام این سردنده های جدید رو تهیه و نصب کنم گفتم یه اطلاعاتی هم از شما بگیریم

مهدی جان قابل شما رو نداره.;)بله خودم نصب کردم . انبر فشاری را در قسمت پایینی سردنده که گرد گیر روی اون قفل میشه محکم سفت کردم و چند بار به چپ و راست پیچوندم تا اینکه اون قسمت شکست و به راحتی سردنده از جاش دراومد.خود قسمت بالای سردنده چون جنس نرمی داره انبر فشاری رو نمیشه فیکس کرد و لیز میخوره . نصب سردنده مگانی هم که راحته و مشکلی نداره . البته رنگ سردنده مگانی سیاه است و قسمت عددی استیل مانند بوده که جلوه خاصی به پانل میده.

Samin
06-02-2011, 10:48 AM
سلام، مبارک باشه.
امکانش هست یه عکس خودتون شخصا بزارید؟
تفاوت رنگش زیاده؟

MAHDI-TONDAR
06-02-2011, 11:32 AM
مهدی جان قابل شما رو نداره.;)بله خودم نصب کردم . انبر فشاری را در قسمت پایینی سردنده که گرد گیر روی اون قفل میشه محکم سفت کردم و چند بار به چپ و راست پیچوندم تا اینکه اون قسمت شکست و به راحتی سردنده از جاش دراومد.خود قسمت بالای سردنده چون جنس نرمی داره انبر فشاری رو نمیشه فیکس کرد و لیز میخوره . نصب سردنده مگانی هم که راحته و مشکلی نداره . البته رنگ سردنده مگانی سیاه است و قسمت عددی استیل مانند بوده که جلوه خاصی به پانل میده.

ممنون کامبیز جان
چی فرمودی شکست ؟
یعنی حتماً باید اون قسمت بشکنه تا سردنده از جاش درآد؟
خودت میدونی من با شکستن و سوراخ کردن میونه خوبی ندارم ها;)
الان با این تفاسیری که شما مبفرمائید اگه بخواهیم دوباره اون سر دنده های اصلی رو بزاریم باید امکان پذیر نباشه و لق بزنه ،درسته آقا کامبیز ؟

کامبیز محمودزاده
06-02-2011, 11:48 AM
ممنون کامبیز جان
چی فرمودی شکست ؟
یعنی حتماً باید اون قسمت بشکنه تا سردنده از جاش درآد؟
خودت میدونی من با شکستن و سوراخ کردن میونه خوبی ندارم ها;)
الان با این تفاسیری که شما مبفرمائید اگه بخواهیم دوباره اون سر دنده های اصلی رو بزاریم باید امکان پذیر نباشه و لق بزنه ،درسته آقا کامبیز ؟

مهدی جان راستش من هم نمی خواستم بشکنه ولی واقعیتش زورم نرسید با دست سردنده را در بیارم ناچار با انبر فشاری خواستم کمی جابجا کنم که شکست :rolleyes: من هم بلافاصله چون طاقت دیدن این صحنه هارو ندارم سردنده رو انداختم دور :)http://www.acopart.org/upload/ACO-776/s_IMG_117511621931.JPG
(http://www.acopart.org/upload/ACO-776/IMG_117511621931.JPG)http://www.acopart.org/upload/ACO-776/s_IMG_117511625947.JPG (http://www.acopart.org/upload/ACO-776/IMG_117511625947.JPG)
http://www.acopart.org/upload/ACO-776/s_IMG_117411625947.JPG (http://www.acopart.org/upload/ACO-776/IMG_117411625947.JPG)
http://www.acopart.org/upload/ACO-776/s_IMG_117111625946.JPG (http://www.acopart.org/upload/ACO-776/IMG_117111625946.JPG)
http://www.acopart.org/upload/ACO-776/s_IMG_117411621629.JPG
(http://www.acopart.org/upload/ACO-776/IMG_117411621629.JPG)
http://www.acopart.org/upload/ACO-776/s_IMG_117111621627.JPG
(http://www.acopart.org/upload/ACO-776/IMG_117111621627.JPG)