PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محصول جدید آکو ، مینی داشبورد تندر90 مدل آپاست Mini Dash board logan


روابط عمومی آکو
07-22-2015, 08:07 PM
باسلام وقت بخیر

پیرو اطلاع رسانی قبلی به اعضای خانواده بزرگ آکوپارت در روزهای پایانی سال گذشته ، احتراما باستحضار می رساند :

محصول جدید آکو پارت مینی داشبورد تندر90 مارک آپاست ، آپشنی کارا با ویژگی هایی خاص و قابلیت نصب بر روی تیپ و مدل های گوناگون اتومبیل تندر هم اکنون آماده عرضه به بازار می باشد .

طراحی جدید آکو پارت فقدان فضایی کافی برای نگهداری اشیایی با حجم های گوناگون را در خودروی تندر 90 را بطوری محسوس مرتفع خواهد نمود .

بر این اساس با پیشنهاد ایده ای از سوی مدیریت ارشد آکوپارت در خصوص بهره برداری مفید از فضای خالی روی داشبورد واقع در قسمت فوقانی ایربگ سرنشین اتومبیل تندر 90 ، واحد طراحی صنعتی آکوپارت با ارائه و طراحی چندین مدل و طرح متفاوت نظر آکو را جهت سرمایه گذاری برای ساخت قالب های آپشن مذکور ، جلب نمود .

آکو با کسب نظرات مختلف از میان مدیران گروه و حوزه های متعددی در صنعت خودرو که دستی در طراحی و ایده پردازی در خصوص قطعات گوناگون خودرو دارند مصمم گشت تا پروسه طراحی ، مدل سازی و قالب گیری آپشن موصوف را در دستور کار واحد فنی آکوپارت قرار دهد .http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/00000130820527310937500.jpg


http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/00001130820527315781250.jpg


http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/00003130820527320156250.jpg
پروژه ساخت مینی داشبورد تندر 90 با حداقل دو مدل متنوع از اواسط بهمن ماه 1392 آغاز و با پیمودن مسیری بسیار طولانی در پایان بهمن ماه 1393 آماده عرضه به بازار گردید .

بر اساس توصیه موکد ، مدیریت ارشد آکوپارت در خصوص طراحی و ساخت مدل های متنوعی از این آپشن برای استقرار بر روی داشبورد ، مدل آکوپارت آن با تغییراتی چندباره و بنیادین در طراحی مواجه که این مهم منجر به ساخت قالب های جدیدی برای این مدل شده است ، آکو مصمم است تا پایان سال جاری مدل آکوپارت این آپشن را به بازار عرضه نماید .

نکاتی چند در مورد ویژگی های فنی محصول :


طراحی محصول به گونه ای است که به جهت موقعیت استقرار آن و استمرار ارتباط دیداری سرنشینان خودرو موجب خستگی بیننده نمی گردد .
مواد اولیه این محصول با مواد اولیه ایکه برای تولید داشبورد خودرو بکار رفته است ، مطابقت داشته لذا بکارگیری چسب را برای استقرار آپشن در موقعیت خود ، آسان نموده است .
طراحی ابعاد محصول به گونه ای است که اشیایی مخلتف با حجم های گوناگون را در بر خواهد گرفت .
وزن محصول به گونه ای است که در سوانح و با جدا شدن از محل استقرار خود خطری برای سرنشینان خودرو به همراه نخواهد داشت .
رنگ محصول نهایی با توجه به موقعیت خاص اقلیمی کشور ( برودت ، حرارت و رطوبت در استان ها مختلف ) و محل استقرار آن که در معرض تابش دائمی نور خورشید می باشد از پایداری و دوام بسیار بالایی برخوردار است.
به جهت ایمنی ، نوع طراحی این آپشن به گونه ای است که با قرار دادن اشیایی با اوزانی مختلف بر روی آن ، ضربات وارده از سوی داشبورد و نیز از سوی شی ء قرار داده شده بر روی آن را به طرفین ، دفع خواهد نمود .
طراحی پیشانی داخلی محصول به گونه ای است که در جاده های ناهموار از پرتاب شدن اشیای جای گرفته در آن به سمت کابین سرنشینان بطور محسوسی جلوگیری خواهد نمود .
نحوه استقرار محصول :

مدل های گوناگون مینی داشبورد ( آکوپارت و آپاست ) با استفاده از نوارچسب های فومی بر روی داشبورد مستقر می گردد که در مدل آپاست آن از نوار چسب هایی با روکشی سبزرنگ و در مدل آکوپارت آن نوارچسب هایی از جنس الیاف حرارتی پنبه و با روکش نوشتاری لاتین استفاده خواهد شد .


http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/11111130820527323281250.jpg
نوار چسب های استفاده شد در مدل آپاست این آپشن را در نزدیکترین نقطه به سطح داشبورد مستقر و نوارچسب های مورد استفاده در مدل آکوپارت این آپشن را به جهت ملحق شدن تریمی بر روی پیشانی بلند محصول ، کمی بالاتر از سطح داشبورد مستقر خواهد نمود .


بسته بندی محصول :

شکل ظاهری بسته بندی محصول جدید آکو مینی داشبورد تندر 90 مارک آپاست جهت عرضه در بازار های فروش داخلی ( کشوری ) در عکس های ذیل قابل مشاهده می باشد ضمن اینکه بسته بندی صادراتی این آپشن جهت فروش در بازارهای خارجی با بسته بندی کنونی آن متفاوت خواهد بود .http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/22221130820527325937500.jpg


http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/22222130820527328593750.jpg

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/22223130820527333437500.jpgشایان ذکر است به جهت چربی زدایی سطح استقرار آپشن بر روی داشبورد اتومبیل یک عدد پـد الـکلی در بسته بندی کالا در کنار هدایا قرار داده شده است .
عیدانه آکو :

به مناسبت همزمان شدن عرضه این محصول با عید سعید فطر آکو هدایایی را برای مشتریان خود در بسته بندی مینی داشبورد تندر90 مدل آپاست قرار داده است .http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/33331130820527336093750.jpg


یک آپشن + دو هدیه در بسته بندی کالا موجود است ..! ( آرم رنو روی فرمان جدید و قدیم )ایده طراحی و ساخت قالب های این محصول برای اولین بار در جهان برای استفاده در خودروی رنوی لوگان ( تندر 90 ) متعلق به آکو پارت بوده و هم اکنون آپشن موصوف دارای شماره ثبت از سازمان مالکیت های صنعتی ایران می باشد .مینی داشبورد تندر90 محصول جدید آکو مارک آپاست بر روی تیپ و مدل های گوناگون تندر قابل نصب می باشد .محصول جدید آکو به جهت کارایی و رفع یکی از معضلات مهم اتومبیل تندر90 نظر گروه کثیری را بسوی خود معطوف نموده است ، بر این اساس مذاکراتی هم اکنون از سوی برخی از خودرو سازان مبنی بر خرید محصول جدید آکو پارت ، مینی داشبورد تندر90 مدل آپاست با آپـا در جریان است .

.................................................. .................................................. .................................................. ................................................. روابط عمومی آکو

ACO
07-23-2015, 01:10 AM
با تشکر از روابط عمومی محترم آکو بابت ایجاد این تاپیک و توضیحات جامعشون
خسته نباشید و دست مریزاد عرض میکنم به تمامی دست اندرکاران توانا و زحمت کش آکو بابت ایده پردازی طراحی و قالب سازی و ساخت چنین محصول کاربردی ای که به اذعان کارشناسانی توانا در این حوزه که ای کاش آکو این محصول را چهار سال پیش و در زمره اولین تولیدات خود قرار میداد .

توزیع این محصول کاربردی به درازا انجامید زیرا که آکو تمایل داشت این تیپ از محصول را (آپا ست) همزمان با تیپ اکوپارت آن توزیع کند
در حالی که تیپ آکوپارت آن به دلیل حساسیت های فراوانی که مدیرارشد آکو دارند حداقل 3 مرتبه در فاز قالب سازی تغییراتی بنیادی در فرایند آن روی داده است و همچنان آماده توزیع نیست و ان شاالله در نیمه دوم سال توزیع خواهد شد
مدل اپاست در اواخر سال 93 اماده توزیع شد و علاقمندان و هموطنان عزیز در نمایشگاه قم که آکو نیز حضور داشت این مدل رو بر روی تندرآکو مشاهده فرموده اند .

این محصول را میشد خیلی زودتر نیز طراحی و اماده و روانه بازار کرد اما نمیتوانست از کیفیت مطلوب آکو برخوردار باشد ایده آکو این است که پول عزیزان هموطن خون این عزیزان است و به یاد دارید در خصوص بال عقب نیز
با اینکه تعدادی از آن در بازار توزیع شد و مورد استقبال فراوان قرار گرفت اما به دلیل اشکال غیر واضح و غیر عیانی که تنها توسط خود آکو اکتشاف شد توزیع آن به مدت یک سال به تعویق افتاد
برای این محصول نیز مساله دوام رنگ - ایمنی و ساختن آن با وزن بسیار سبک و ... برای اکو بسیار حائز اهمیت بود به همین خاطر طراحی و تست آن به درازا انجامید .


خوشحالیم که امروز این محصول رو میتونیم با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا به دست شما عزیزان برسانیم .

در خصوص اهدای هدیه به مدیران و کاربران فعال و همچنین فروش ویژه و ... میتوانید به این تاپیک نیز مراجعه نمایید

ارسال و اهدای محصولات جدید آکو - مرداد 94 (http://acoforum.org/showthread.php?t=3653)


اما به صورت خلاصه عرض کنم که در تماس اخیر با جناب اقای کفایی ایشان مثل همیشه لطف کردند و درخواست بنده و همکارم مهندس حسین آبادی رو پذیرفتند برای تمامی مدیران و کاربران فعال و بسیار فعال (تهران و شهرستانها ) با شرط اعلام تمایل و هماهنگی خود این عزیزان از طریق نامه خصوصی به بنده , این کالا برای این عزیزان ارسال خواهد شد .
باز هم از این مدیر نازنین که همیشه فراتر از انچه که باید بر ما همکارانش عزت و احترام میگذارند سپاس
گزاریم .


قیمت فروش ویژه : حاشیه سود خودمون رو تقریبا به صفر رسوندیم تا قیمتی که بعدا به خود فروشگاه ها داده خواهد شد در این مرحله با همان قیمت به دست مشتری نهایی برسد و فروشنده رغبت به اجرای این طرح داشته باشد
قیمت فروش ویژه این محصول برای کاربر نهایی 12 هزار تومان هست 1-9 مرداد 94
پس از این طرح - با همین قیمت به فروشگاه ها داده خواهد شد در تهران و شهرستان هایی با بعد مسافت
کم در حدود 18-20 و شهرستان های با فاصله بیشتر احتمالا +20 خواهد بود
با اینحال برای این کالای خاص اکو دو طرح رو برای کنترل قیمت و بازار در نظر گرفته است که به صورت ازمایشی تست خواهد شد تا مزایا و معایب آن مشخص شود
و متوجه شویم مشتری چه سودی از این طرحها خواهد برد چه کسانی استقبال میکنند و چه کسانی واکنش منفی نشان خواهند داد
اول انکه قیمت مصرف کننده تعیین و اعلام خواهد شد به فروشگاه ها
دوم انکه به همان قیمت مصرف کننده که اعلام خواهد شد آکو خود نیز به صورت مستقیم در فروش این
محصول وارد خواهد شد تا مشتری بتواند در صورتی که نتواند با قیمت اعلام شده در شهرستان خود جنس را تهیه کند اکو این جنس را به دست وی برساند .
طبعا میتوان انتظار داشت عده ای از دوستان ما از جمله فروشندگان اظهار نارضایتی کنند و طبعا پاسخ ما این خواهد بود که راه جایگزین یعنی فروش با قیمت اعلام شده را اجرا کنند تا نیازی نباشد مصرف کننده مستقیم از اکو خرید کند .


مطالب تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد .

zahed
07-23-2015, 10:06 AM
با عرض سلام خدمت مدیران زحمتکش آکو
فکر میکنم من جز اولین کسانی باشم که این قطعه رو نصب کردم روز دوشنبه سفارش دادم وسه شنبه دستم رو گرفت ونصب کردم از تیم طراحی آکو ومدیریت محترم بابت ارائه این ایده قشنگ وکاربردی تشکر میکنم

روابط عمومی آکو
07-23-2015, 12:39 PM
باسلام وقت بخیر

پیرو تماس های مکرر از سوی خانواده بزرگ آکو با واحد فروش مبنی بر امکان خرید مستقیم محصولات آکو پارت ، باستحضار می رساند :

مشتریان گرامی می توانند در صورت تمایل ضمن تماس با واحد سیار آپا نسبت به خرید محصولات ( آپشن / لوازم یدکی ) مورد نظر اقدام نمایند .


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ روابط عمومی آکو

ACO
07-23-2015, 09:09 PM
موارد دیگری که باید عرض شود :


1- نام "تیپ 2" که در این تاپیک در برخی پستها نگاشته شده نمیبایست این تصور اشتباه رو به ذهن متبادر کنه که این محصول برای تندر90 تیپ 2 طراحی شده , به همین خاطر بیشتر از اصطلاح آپاست استفاده خواهد شد .

2- تیپ 1 در داخل داشبورد و تیپ 2 یا همان آپاست روی داشبورد اکثر تیپ های تندر 90 قرار میگیرد .

3- طراحی و تولید چنین محصولی با وزن بسیار کم (209 گرم ) به اذعان کارشناسان و متخصصین قالب ساز کاری بسیار دشوار هست اما آکو در جهت بالابردن فاکتورهای ایمنی در سوانح توانسته که این محصول را با حداقل وزن ممکنه بسازد

4- یک پد الکلی در جعبه این محصول قرار گرفته است که قبل از نصب سطوح مورد نظر چربی زدایی شوند
ما به دنبال رضایت مشتری از محصول نهایی هستیم نه الزاما قیمت نهایی تمام شده محصول برای شرکت بنابراین با پیش بینی تمام حالات ممکن قابل تصور , این پد را جهت بالا بردن کیفیت نصب برای مشتریان عزیز قرار داده ایم .
5- همانطور که در تاپیک :

آمار وضعیت بازدید در ساعات اولیه ایجاد تاپیکهای جدید معرفی محصولات آکو (http://acoforum.org/showthread.php?t=3655)

عنوان شده - تاپیک معرفی این محصول جدید اکو تنها کمتر از 24 ساعت از زمان تاسیس آن بیش از 1200 بازدید داشته با کسر کردن تعدادی از بازدیدها که مربوط به رباتهای گوگل و سایر موتورهای جستجوگر هستند
میزان باقی مانده همچنان به صورت قابل توجهی میتواند نشان از استقبال از این تاپیک و این موضوع داشته باشد .

ACO
07-24-2015, 07:39 PM
صفحه اینستاگرام آکوپارت : https://instagram.com/acopart

به گزارش همکارانم در آکو , عکسهای جدید این محصول تازه آکو که چند روزی است در صفحه اینستاگرام آکو بارگذاری شده است در مجموع بازدید های بسیار بیشتری نسبت به سایر عکسهای قبلی را کسب کرده اند

شایان ذکر است صفحه هواداران محصولات اکوپارت در اینستاگرام ضمن دارا بودن بیش از 3000 فالور (دنبال کننده ) مشتریانی از کشورهای لهستان - کوبا - اسپانیا فرانسه و ترکیه را در لیست خود دارد که از همین طریق بر اساس درخواست آن کاربران ارسال جنس برای برخی از این کشورها نیز انجام شده است .

-----------

نکته دیگری که در ذهن داشتم که اعلام کنم و ترجیحا در همین پست ارسال میکنم آن است که
واقعا کمر همت به نابودی تولید داخلی نبندیم !
وقتی یک تولید کننده داخلی چه آکو چه هر شرکتی با تمام سختی هایی که خود به آن واقف هستید
یک قطعه را در داخل ایران بدون هیچ گونه وابستگی مالی جناحی ... تولید میکنه چرا باید راضی شویم که
کپی کاری - برون سپاری به کشورهایی مانند چین و ... رو انجام دهیم ؟
چرا به جای رقابت سالم که به بالا رفتن کیفیت محصولات یک صنعت ختم میشود به جای ایده گرفتن از هم و
روشن کردن موتور خلاقیت خود , به فکر تقلب باشیم
در این شرایط سختی که در تمامی حوزه های مختلف سایه ش احساس میشه وقتی یک شرکتی میتونه یک تولیدی داشته باشه اشتغال زایی کرده باشه برای تعداد کم یا زیادی انسان به نظر نمیرسه اخلاقی باشه که کاری جز همیاری و فشردن دست وی را انجام داد
برای این محصول خاص واقعا اطلاعی ندارم که چنین اتفاقی افتاده باشد یا بیفتد
اما به طور کلی در موارد دیگری گزارشاتی داشته ام که فلان جنس آکو کپی شده با اینکه سازکار های زیادی در اختیار اکو بوده برای ناکام گذاشتن چنین طرح هایی خصوصا استفاده از توان مالی بالای خود
اما با اینحال من هنوز توجیه نیستم و درک نکرده ام که چه چیزی باعث میشود که کسی راضی به کپی کاردن قالب و ... باشد
بر روی کاغذ تنها یک گزینه ممکن باقی می ماند ! اینکه همه از جمله ما در حال برونسپاری محصولات به کشوری مانند چین هستیم و بنده خبر ندارم و به علت اشتغالم در این سازمان از جریان آزاد اطلاعات محروم مانده ام ! که اگر اینطور بود حتما از گوشه و کنار چنین امری به اطلاع بنده میرسید ! دربهای صندوق پستی من در سایت به روی همه عزیزان باز بوده و هست :d
این فقط گزینه کاغذیه ! شناخت واقعی و ملموس من از ایده ها و افکار و منش این گروه چنین گزینه ای رو تبدیل به مضحک ترین سناریو قابل تصور میکنه .

به همین خاطر هست که هر کدام از ما واقعا تا جایی که احساس کرده ایم میتوانیم به آکو همیاری رسانده ایم
از خود شما کاربران عزیز و وفادار تا بنده حقیر - نمیشه دید وقتی اوضاع کلی صنعت - بازار - تولید .... به سامان نیست و یک شخص تمام هم و غمش مسائل انسانی و اخلاقیه , تنها بمونه
متاسفانه حوزه تخصصی من گستره زیادی ندارد ایکاش قالب ساز - طراح و یا حتی یک انبار دار بودیم .

با تمام این تفاسیر آکو به خاطر زیرساخت های درست و محکمی که دارد قوی و پیشتاز خواهد ماند . ما هم به آن افتخار میکنیم .

امیری
07-24-2015, 10:47 PM
با سلام وخسته نباشید به اقای کفایی وهمه پرسنل اکو که همیشه باطراحی محصولات منحصربه فرد وباکیفیت نام ایران وایرانی راسربلند نگه میدارند خسته نباشید

بهرام حامدی
07-26-2015, 05:27 PM
من دیروزاین مینی داشبورد راازنمایندگی آکوشهرمان گنبدکاووس آقای حصاری به مبلغ۱۲هزارتومان تهیه کردم ومحصولی عالی است وخیالم ازبابت جای دستمال کاغذی راحت شدوهم زیبایی خاصی به داشبوردماشین داد.ازگروه آکوهم بابت تولید وتوزیع عالی وقیمت مناسب این مینی داشبورد درسطح کشور سپاسگزارم

Lamerd
07-27-2015, 09:04 PM
برا خرید این محصول من خیلی تلاش کردم و با شماره ای که برام اس ام اس شده بود تماس گرفتم زیاد زنگ میخورد اما بر نمیداشت

کاش میشد خرید اینترنتی میذاشت آکو برا این محصول
تشکر

Lamerd
07-29-2015, 01:19 AM
برا خرید این محصول من خیلی تلاش کردم و با شماره ای که برام اس ام اس شده بود تماس گرفتم زیاد زنگ میخورد اما بر نمیداشت

کاش میشد خرید اینترنتی میذاشت آکو برا این محصول
تشکر

جا داره یه تشکر ویژه از آکو و تیم مدیرتی آن داشته باشم

و این نکته رو هم بیان کنم منظورم از جمله فوق خدایی ناکرده کم کاری تیم آکو نبوده بلکه بیشتر و سریعتر دوست داشتم این مینی داشبورد تندر نیز در بهترین شرایط ممکن بدستم برسد چرا که تمامی آپشن های آکو بر روی تندرم نصب نموده ام و آکو پیگیر این قضییه بود که ازشون ممنون و سپاسگذارم

و بخاطر این هدیه ارزشمند و ماندگارشان تشکر می نمایم

واحد فنی آکوپارت
08-08-2015, 05:36 PM
باسلام وقت بخیر

پیرو اطلاع رسانی قبلی به اعضای خانواده بزرگ آکوپارت در روزهای پایانی سال گذشته ، احتراما به استحضار می رساند :

محصول جدید آکو پارت مینی داشبورد تندر90 مارک آپاست ، آپشنی کارا با ویژگی هایی خاص و قابلیت نصب بر روی تیپ و مدل های گوناگون اتومبیل تندر هم اکنون آماده عرضه به بازار می باشد .

طراحی جدید آکو پارت فقدان فضایی کافی برای نگهداری اشیایی با حجم های گوناگون را در خودروی تندر 90 را بطوری محسوس مرتفع خواهد نمود .

بر این اساس با پیشنهاد ایده ای از سوی مدیریت ارشد آکوپارت در خصوص بهره برداری مفید از فضای خالی روی داشبورد واقع در قسمت فوقانی ایربگ سرنشین اتومبیل تندر 90 ، واحد طراحی صنعتی آکوپارت با ارائه و طراحی چندین مدل و طرح متفاوت نظر آکو را جهت سرمایه گذاری برای ساخت قالب های آپشن مذکور ، جلب نمود .

آکو با کسب نظرات مختلف از میان مدیران گروه و حوزه های متعددی در صنعت خودرو که دستی در طراحی و ایده پردازی در خصوص قطعات گوناگون خودرو دارند مصمم گشت تا پروسه طراحی ، مدل سازی و قالب گیری آپشن موصوف را در دستور کار واحد فنی آکوپارت قرار دهد .
http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/00000130820527310937500.jpg


http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/00001130820527315781250.jpg

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/00003130820527320156250.jpg

پروژه ساخت مینی داشبورد تندر 90 با حداقل دو مدل متنوع از اواسط بهمن ماه 1392 آغاز و با پیمودن مسیری بسیار طولانی در پایان بهمن ماه 1393 آماده عرضه به بازار گردید .

بر اساس توصیه موکد ، مدیریت ارشد آکوپارت در خصوص طراحی و ساخت مدل های متنوعی از این آپشن برای استقرار بر روی داشبورد ، مدل آکوپارت آن با تغییراتی چندباره و بنیادین در طراحی مواجه که این مهم منجر به ساخت قالب های جدیدی برای این مدل شده است ، آکو مصمم است تا پایان سال جاری مدل آکوپارت این آپشن را به بازار عرضه نماید .

نکاتی چند در مورد ویژگی های فنی محصول :


طراحی محصول به گونه ای است که به جهت موقعیت استقرار آن و استمرار ارتباط دیداری سرنشینان خودرو موجب خستگی بیننده نمی گردد .
مواد اولیه این محصول با مواد اولیه ایکه برای تولید داشبورد خودرو بکار رفته است ، مطابقت داشته لذا بکارگیری چسب را برای استقرار آپشن در موقعیت خود ، آسان نموده است .
طراحی ابعاد محصول به گونه ای است که اشیایی مخلتف با حجم های گوناگون را در بر خواهد گرفت .
وزن محصول به گونه ای است که در سوانح و با جدا شدن از محل استقرار خود خطری برای سرنشینان خودرو به همراه نخواهد داشت .
رنگ محصول نهایی با توجه به موقعیت خاص اقلیمی کشور ( برودت ، حرارت و رطوبت در استان ها مختلف ) و محل استقرار آن که در معرض تابش دائمی نور خورشید می باشد از پایداری و دوام بسیار بالایی برخوردار است.
به جهت ایمنی ، نوع طراحی این آپشن به گونه ای است که با قرار دادن اشیایی با اوزانی مختلف بر روی آن ، ضربات وارده از سوی داشبورد و نیز از سوی شی ء قرار داده شده بر روی آن را به طرفین ، دفع خواهد نمود .
طراحی پیشانی داخلی محصول به گونه ای است که در جاده های ناهموار از پرتاب شدن اشیای جای گرفته در آن به سمت کابین سرنشینان بطور محسوسی جلوگیری خواهد نمود .
نحوه استقرار محصول :

مدل های گوناگون مینی داشبورد ( آکوپارت و آپاست ) با استفاده از نوارچسب های فومی بر روی داشبورد مستقر می گردد که در مدل آپاست آن از نوار چسب هایی با روکشی سبزرنگ و در مدل آکوپارت آن نوارچسب هایی از جنس الیاف حرارتی پنبه و با روکش نوشتاری لاتین استفاده خواهد شد .


http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/11111130820527323281250.jpg

نوار چسب های استفاده شد در مدل آپاست این آپشن را در نزدیکترین نقطه به سطح داشبورد مستقر و نوارچسب های مورد استفاده در مدل آکوپارت این آپشن را به جهت ملحق شدن تریمی بر روی پیشانی بلند محصول ، کمی بالاتر از سطح داشبورد مستقر خواهد نمود .


بسته بندی محصول :

شکل ظاهری بسته بندی محصول جدید آکو مینی داشبورد تندر 90 مارک آپاست جهت عرضه در بازار های فروش داخلی ( کشوری ) در عکس های ذیل قابل مشاهده می باشد ضمن اینکه بسته بندی صادراتی این آپشن جهت فروش در بازارهای خارجی با بسته بندی کنونی آن متفاوت خواهد بود .http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/22221130820527325937500.jpg

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/22222130820527328593750.jpg

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/22223130820527333437500.jpg


شایان ذکر است به جهت چربی زدایی سطح استقرار آپشن بر روی داشبورد اتومبیل یک عدد پـد الـکلی در بسته بندی کالا در کنار هدایا قرار داده شده است .
عیدانه آکو :

به مناسبت همزمان شدن عرضه این محصول با عید سعید فطر آکو هدایایی را برای مشتریان خود در بسته بندی مینی داشبورد تندر90 مدل آپاست قرار داده است .http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/33331130820527336093750.jpg


یک آپشن + دو هدیه در بسته بندی کالا موجود است ..! ( آرم رنو روی فرمان جدید و قدیم )ایده طراحی و ساخت قالب های این محصول برای اولین بار در جهان برای استفاده در خودروی رنوی لوگان ( تندر 90 ) متعلق به آکو پارت بوده و هم اکنون آپشن موصوف دارای شماره ثبت از سازمان مالکیت های صنعتی ایران می باشد .مینی داشبورد تندر90 محصول جدید آکو مارک آپاست بر روی تیپ و مدل های گوناگون تندر قابل نصب می باشد .محصول جدید آکو به جهت کارایی و رفع یکی از معضلات مهم اتومبیل تندر90 نظر گروه کثیری را بسوی خود معطوف نموده است ، بر این اساس مذاکراتی هم اکنون از سوی برخی از خودرو سازان مبنی بر خرید محصول جدید آکو پارت ، مینی داشبورد تندر90 مدل آپاست با آپـا در جریان است .

.................................................. .................................................. .................................................. ................................................. روابط عمومی آکوبا سلام وقت بخیر

احتراما به استحضار می رساند ، آزمایش نهایی مینی داشبورد تندر90 مدل آکو ، بزودی انجام و با کسب مجوزهای لازم وارد مرحله تولید انبوه خواهد شد .

مارک آکوی این آپشن کارا از حیث ظاهر و امتیازات ویژه کاربردی آن دارای تفاوت های محسوسی با مدل آپاست که هم اکنون روانه بازار گردیده است ، می باشد .

بر این اساس ، جای گرفتن ضربه گیری بر روی قطعه روی محل محفظه بار و ملحق شدن تریمی بر روی پیشانی بلند آن ( قسمت جلوی قطعه که در معرض دید سرنشینان قرار دارد) و بهره مندی از نوار چسب هایی با ضخامتی بیش از 2 میلی متر جهت نمایش زیباتر آپشن پس از افزودن تریم به آن ( قطعه ای تزئینی ) و... از جمله تفاوت هایی است که دو مدل این آپشن کارا ( مینی داشبورد تیپ 2 - مدل آکو و آپاست ) را از هم متمایز می نماید .

واحد فنی آکو پارت پس از شبیه سازی های فراوان ( PROTOTYPE - 3D PRINT ) با توجه به حساسیت های خاصی که در مورد کارایی و زیبایی این قطعه از سوی مدیریت ارشد آکو ابراز شده است ، موفق به کسب مجوز نهایی و آغاز مرحله قالب سازی ، مدل مینی داشبورد تیپ 2 آکو گردیده است .

آکو معتقد است ، طراحی هر آپشنی می بایست ضمن دارا بودن ویژگی های خاص از حیث کارایی به جهت استمرار دیداری افراد با آن موجب خستگی و یا زدگی کاربر ( مشتری ) از آن نگردد .

رعایت موارد فوق جزو اصول اجتناب ناپذیری است که از بدو فعالیت های آکو به عنوان قانونی مستحکم ، کادر فنی آکو پارت ر ا ملزم به رعایت آن نموده است .

امید است در سایه عنایات پروردگار ، آزمایش قالب های جدید مینی داشبورد تیپ 2 مدل آکو با اخذ تاییدیه های لازم پس از جلب نظر مدیریت ارشد آکو منجر به آغاز تولید انبوه آن و عرضه این آپشن کارا به بازار گردد .


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- واحد فنی آکو پارت

Saeed
08-09-2015, 04:15 PM
با سلام وقت بخیر

احتراما به استحضار می رساند ، آزمایش نهایی مینی داشبورد تندر90 مدل آکو ، بزودی انجام و با کسب مجوزهای لازم وارد مرحله تولید انبوه خواهد شد .

مارک آکوی این آپشن کارا از حیث ظاهر و امتیازات ویژه کاربردی آن دارای تفاوت های محسوسی با مدل آپاست که هم اکنون روانه بازار گردیده است ، می باشد .

بر این اساس ، جای گرفتن ضربه گیری بر روی قطعه روی محل محفظه بار و ملحق شدن تریمی بر روی پیشانی بلند آن ( قسمت جلوی قطعه که در معرض دید سرنشینان قرار دارد) و بهره مندی از نوار چسب هایی با ضخامتی بیش از 2 میلی متر جهت نمایش زیباتر آپشن پس از افزودن تریم به آن ( قطعه ای تزئینی ) و... از جمله تفاوت هایی است که دو مدل این آپشن کارا ( مینی داشبورد تیپ 2 - مدل آکو و آپاست ) را از هم متمایز می نماید .

واحد فنی آکو پارت پس از شبیه سازی های فراوان ( PROTOTYPE - 3D PRINT ) با توجه به حساسیت های خاصی که در مورد کارایی و زیبایی این قطعه از سوی مدیریت ارشد آکو ابراز شده است ، موفق به کسب مجوز نهایی و آغاز مرحله قالب سازی ، مدل مینی داشبورد تیپ 2 آکو گردیده است .

آکو معتقد است ، طراحی هر آپشنی می بایست ضمن دارا بودن ویژگی های خاص از حیث کارایی به جهت استمرار دیداری افراد با آن موجب خستگی و یا زدگی کاربر ( مشتری ) از آن نگردد .

رعایت موارد فوق جزو اصول اجتناب ناپذیری است که از بدو فعالیت های آکو به عنوان قانونی مستحکم ، کادر فنی آکو پارت ر ا ملزم به رعایت آن نموده است .

امید است در سایه عنایات پروردگار ، آزمایش قالب های جدید مینی داشبورد تیپ 2 مدل آکو با اخذ تاییدیه های لازم پس از جلب نظر مدیریت ارشد آکو منجر به آغاز تولید انبوه آن و عرضه این آپشن کارا به بازار گردد .


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- واحد فنی آکو پارتدرود بر شما
کاربر محترم واحد فنی آکوپارت


با توجه به اینکه شما فنی ترین واحد آکوپارت هستید و همواره از شما انتظار می رود که در همه موارد فنی باشید و رعایت کوچکترین جزییات را در دستور کار خود قرار دهید.

احتراما پست قبلی شما را ویرایش نموده و مقداری از لحاظ ساختاری بهبود بخشیدم. با توجه به اینکه شما نقل قولی داشتید از پست روابط عمومی آکو و در نقل قول عکسها به هم ریخته و نظم پست اولیه بر هم خورده است، لدا می بایستی بعد از ارسال، پست خود را بازبینی نموده و نسبت به برهم ریختگی محتوای آن اقدام می نمودید.


احتراما در صورت تکرار همانند دیگر کاربران فروم و مطابق قوانین آکو با شما برخورد خواهد شد و در صورت تکرار ابتدا به مدت ۳ روز و بعد ۷ روز و برای بار سوم به مدت یکماه از فروم اخراج خواهید شد.با سپاس از همکاری شما