PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آینه های جدید تندر ، محصول جدید آکو

روابط عمومی آکو
03-15-2014, 10:45 PM
با سلام وقت بخیر

محصول جدید آکو ، آینه های جدید تندر 90 تیپ یک سفارش آپـا طرح داچیا به بازار عرضه شد .

این آپشن زیبا و کاربردی با ایجاد میدان دیدی وسیع برای نمایش سطوح ترافیکی اطراف خودرو برای راننده نقش بسیار به سزایی را در کاستن از حوادث گوناگون به جهت برخورداری از میدان دید بسیار ضعیف آینه های فعلی این خودرو که از سوی کارخانه بر روی آن نصب می گردد ، ایفا می نماید .

http://www.acopart.org/upload/aco-1728/s_mirror2130391888561470481.jpg

http://www.acopart.org/upload/aco-1728/s_mirror1130391888558813806.jpg

(http://www.acopart.org/upload/aco-1728/mirror1130391888558813806.jpg)
محصول جدید آکو با گذشت زمانی بالغ بر 25 ماه همینک با اخذ تست هایی گوناگونی در خصوص مکانیزم عملکرد ، پایداری قطعه در سرعت های گوناگون ، انعطاف و دفع ضربات مختلف ، مقاومت در برابر حرارت و برودت و سایر آزمون های مورد نظر ، در روزهای پایانی سال 92 به بازار عرضه شد .

این آپشن با نصب بر روی خودرو از سویی به جهت کارآیی بالا و از سوی دیگر ، نمایی بسیار زیبا ، در نگـاه نخسـت ، نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می نماید .

>>> این آپشن در 3 تیپ گوناگون تولید و به بازار عرضه می شود :

قاب و پایه تمام مشکی - RENAULT DACIA MCV ( در روزهای پایانی اسفند ماه 1392 به بازار عرضه شد )
قاب دو رنگ و پایه مشکی - RENAULT DACIA SEDAN ( مارک آکو - عرضه نیمه نخست سال 1393 )
قاب دو رنگ با راهنما و پایه دو رنگ با چراغ روشنایی - ACO EXIR TYPE ( مارک آکو اکسیر سه ماه چهارم سال 1393)

>>> عرضه و فروش تیپ های گوناگون آینه ها عموما با روش های زیر انجام خواهد شد :

موتور لس : فاقد موتور ، سیم کشی و هیتر آینه (شیشه آینه ها پشت جیوه دار و روی آن دارای متن هشدار برای راننده می باشد )

موتور و سیم کشی آینه فابریک نصب شده بر روی اتومبیل مشتری از سوی کارخانه مورد استفاده قرار می گیرد ( کاهش قیمت نهایی کالا + صرفه جویی ارزی )

موتور دار : دارای موتور و هیتر آینه (شیشه آینه ها پشت جیوه دار و روی آن دارای متن هشدار برای راننده می باشد )

سیم کشی آینه فابریک نصب شده بر روی اتومبیل مشتری از سوی کارخانه مورد استفاده قرار می گیرد ( کاهش قیمت نهایی کالا + صرفه جویی ارزی )

>>> امتـیـازات ویـژه محصـول جـدیـد آکـوپـارت :

خدمات پس از فروش به مدت 10 سال - وارانتی ( تمامی قطعات آینه از یک پیچ تا تمامی قطعات مجموعه به صورت منفک و در قالب خسارتی به بازار عرضه می شود )
تضمین کیفیت قطعات از 18 تا 36 ماه - گارانتی ( کیفیت تمامی قطعات آینه ها بسته به تیپ های فوق تضمین می شود )

>>> عـرضـه و فـروش سـایـر اقـلـام متنـوع در قـالب آپـشن شـامـل :

فریم کفی و دور شیشه آینه ها بر اساس سفارش مشتری در رنگهای گوناگون قابل عرضه می باشد .
کاور رنگی روی آینه ها با قابلیت نصب بر روی تیپ یک که در 6 ماهه نخست سال آینده به بازار عرضه خواهد شد .
شیشه رفلکس آینه ها ، تک دید و دو دید بنا به سفارش مشتری قابل نصب می باشد . ( REFLEX MIRROR GLASS AT SPHERIC / SPHERIC )
موتور آینه پایه فابریک ( مکانیزم عملکرد موتور توسط آکو تغییر نموده است - ACO MOTOR ) به سفارش مشتری قابل عرضه می باشد .

>>> آکو مصصم است با عرضه کاورهای رنگی (قاب رنگی روی آینه) در نیمه نخست سال آینده تمامی آینه های تیپ 1 سفارش آپا را با این آپشن زیبا تجهیز نماید .

تیــپ هـای گــونـاگـون محصـول جـدیـد آکــو بـا اتـخـاذ تـدابیـری در خصـوص روشهـای متنـوع فـروش بـا قیمـت هـای گــونـاگـون به مشتـریـان عـرضـه خـواهـد شـد .

آکو امیـدوار است در سال آینده با عرضه انبوه این آپشن پر طرفدار موجبات رضایت بیش از پیش مشتریان خود و ثبات قیمت آپشن موصوف را بطوری که امکــان خـریـد و تـهیـه آن برای همـگان میسـر بـاشـد را فراهـم نمـاید - ان شــاالله

مـقــایـسـه کـنـیـد : کـالـای بـا کیفیـت ایـرانـی یـا کـالـای بـی کیفیـت و گـران قیمـت وارداتـی ؟
کـار آفـرینـی بـرای کـارگـر ایـرانـی یـا خـروج ارز در بـرابـر واردات کـالـای ... ؟
منـافـع مـلـی در انـتـخـــاب صـحـیـح کـدام گـزینـه اسـت ؟

در لینـک زیـر محصـول جـدیـد آکـو
را با نمونه وارداتی مقایسه کنید!

http://www.acopart.org/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

احمدرضا
03-16-2014, 10:07 AM
بیصبرانه منتظر ورود مدلهای گوناگون و زیبای اینه تندر ساخت اکو عزیز به بازار هستیم .

benyamin
03-16-2014, 01:38 PM
ضمن تشکر از زحماتتون
بیصبرانه منتظر ورود آیینه ها به بازار هستیم. راستش من به شخصه رانندگی با آیینه های فعلی برام خیلی سخت و آزاردهنده شده

روابط عمومی آکو
03-16-2014, 08:41 PM
با سلام وقت بخیر

محصول جدید آکو ، آینه های جدید تندر 90 تیپ یک سفارش آپـا طرح داچیا به بازار عرضه شد .

این آپشن زیبا و کاربردی با ایجاد میدان دیدی وسیع برای نمایش سطوح ترافیکی اطراف خودرو برای راننده نقش بسیار به سزایی را در کاستن از حوادث گوناگون به جهت برخورداری از میدان دید بسیار ضعیف آینه های فعلی این خودرو که از سوی کارخانه بر روی آن نصب می گردد ، ایفا می نماید .

http://www.acopart.org/upload/aco-1728/s_mirror2130391888561470481.jpg

http://www.acopart.org/upload/aco-1728/s_mirror1130391888558813806.jpg

(http://www.acopart.org/upload/aco-1728/mirror1130391888558813806.jpg)
محصول جدید آکو با گذشت زمانی بالغ بر 25 ماه همینک با اخذ تست هایی گوناگونی در خصوص مکانیزم عملکرد ، پایداری قطعه در سرعت های گوناگون ، انعطاف و دفع ضربات مختلف ، مقاومت در برابر حرارت و برودت و سایر آزمون های مورد نظر ، در روزهای پایانی سال 92 به بازار عرضه شد .

این آپشن با نصب بر روی خودرو از سویی به جهت کارآیی بالا و از سوی دیگر ، نمایی بسیار زیبا ، در نگـاه نخسـت ، نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می نماید .

>>> این آپشن در 3 تیپ گوناگون تولید و به بازار عرضه می شود :

قاب و پایه تمام مشکی - RENAULT DACIA MCV ( در روزهای پایانی اسفند ماه 1392 به بازار عرضه شد )
قاب دو رنگ و پایه مشکی - RENAULT DACIA SEDAN ( مارک آکو - عرضه نیمه نخست سال 1393 )
قاب دو رنگ با راهنما و پایه دو رنگ با چراغ روشنایی - ACO EXIR TYPE ( مارک آکو اکسیر سه ماه چهارم سال 1393)

>>> عرضه و فروش تیپ های گوناگون آینه ها عموما با روش های زیر انجام خواهد شد :

موتور لس : فاقد موتور ، سیم کشی و هیتر آینه (شیشه آینه ها پشت جیوه دار و روی آن دارای متن هشدار برای راننده می باشد )

موتور و سیم کشی آینه فابریک نصب شده بر روی اتومبیل مشتری از سوی کارخانه مورد استفاده قرار می گیرد ( کاهش قیمت نهایی کالا + صرفه جویی ارزی )

موتور دار : دارای موتور و هیتر آینه (شیشه آینه ها پشت جیوه دار و روی آن دارای متن هشدار برای راننده می باشد )

سیم کشی آینه فابریک نصب شده بر روی اتومبیل مشتری از سوی کارخانه مورد استفاده قرار می گیرد ( کاهش قیمت نهایی کالا + صرفه جویی ارزی )

>>> امتـیـازات ویـژه محصـول جـدیـد آکـوپـارت :

خدمات پس از فروش به مدت 10 سال - وارانتی ( تمامی قطعات آینه از یک پیچ تا تمامی قطعات مجموعه به صورت منفک و در قالب خسارتی به بازار عرضه می شود )
تضمین کیفیت قطعات از 18 تا 36 ماه - گارانتی ( کیفیت تمامی قطعات آینه ها بسته به تیپ های فوق تضمین می شود )

>>> عـرضـه و فـروش سـایـر اقـلـام متنـوع در قـالب آپـشن شـامـل :

فریم کفی و دور شیشه آینه ها بر اساس سفارش مشتری در رنگهای گوناگون قابل عرضه می باشد .
کاور رنگی روی آینه ها با قابلیت نصب بر روی تیپ یک که در 6 ماهه نخست سال آینده به بازار عرضه خواهد شد .
شیشه رفلکس آینه ها ، تک دید و دو دید بنا به سفارش مشتری قابل نصب می باشد . ( REFLEX MIRROR GLASS AT SPHERIC / SPHERIC )
موتور آینه پایه فابریک ( مکانیزم عملکرد موتور توسط آکو تغییر نموده است - ACO MOTOR ) به سفارش مشتری قابل عرضه می باشد .

>>> آکو مصصم است با عرضه کاورهای رنگی (قاب رنگی روی آینه) در نیمه نخست سال آینده تمامی آینه های تیپ 1 سفارش آپا را با این آپشن زیبا تجهیز نماید .

تیــپ هـای گــونـاگـون محصـول جـدیـد آکــو بـا اتـخـاذ تـدابیـری در خصـوص روشهـای متنـوع فـروش بـا قیمـت هـای گــونـاگـون به مشتـریـان عـرضـه خـواهـد شـد .

آکو امیـدوار است در سال آینده با عرضه انبوه این آپشن پر طرفدار موجبات رضایت بیش از پیش مشتریان خود و ثبات قیمت آپشن موصوف را بطوری که امکــان خـریـد و تـهیـه آن برای همـگان میسـر بـاشـد را فراهـم نمـاید - ان شــاالله

مـقــایـسـه کـنـیـد : کـالـای بـا کیفیـت ایـرانـی یـا کـالـای بـی کیفیـت و گـران قیمـت وارداتـی ؟
کـار آفـرینـی بـرای کـارگـر ایـرانـی یـا خـروج ارز در بـرابـر واردات کـالـای ... ؟

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

باسلام وقت بخیر

پـیـرو تـمـاس هـای بـرخـی از اعـضـای خـانـواده بـزرگ آکـو از اقـصـی نـقـاط کـشـور ، احـتـرامـا بـه اسـتـحـضـار مـی رسـانـد :

تیـپ هـای گـونـاگـون آیـنـه هـای تـنـدر 90 مـحـصـول جـدیـد آکـو طبـق زمـان بـنـدی یـاد شـده بـه بـازار عـرضـه خـواهـد شـد .

بـر اسـاس سنـوات گـذ شـتـه ، واحـد فـروش آکـو از 20 اسـفنـد مـاه لـغـایـت یـکـم خـرداد مـاه سـال آیـنـده تـعـطـیـل اسـت .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- روابـط عـمـومـی آکـو

Salmani
03-16-2014, 09:20 PM
با تشكر از همه دوستان و عزيزان زحمت كشِ اكو كه يكي از كاربردي ترين اپشن ها رو به بازار عرضه كردند...
چون واقعا اينه هاي فابريك از لحاظ ديد خيلي بد طراحي شدند (البته شايد اين نظر من هستش) چون واقعا نقاط كورِ زيادي دارند اين اينه ها ...

meisam
03-16-2014, 11:35 PM
با سلام
توی سایت آکو وقتی روی گزینه نمایندگیهای فروش کلیک میکنم ، باز همون صفحه اصلی باز میشه ، حالا سوالم اینه که توی اهواز این آیینه ها را از کجا میتونم تهیه کنم؟

لوگی
03-17-2014, 10:19 AM
سلام
آکو ممنون. واقعا دستت درد نکنه. یا این آیینه های فابریک اصلا دید خوبی ندارم. منتظر تیپ 2 و 3 هستیم. امیدوارم مثل همیشه تو قیمت گذاری منصف باشی;)

eslami
03-17-2014, 12:05 PM
ظاهرا این آینه ها به اتومبیل های دیگه هم نصب میشه ، اگر میشه لطفا بیشتر توضیح بدید.

روابط عمومی آکو فروم
03-17-2014, 12:41 PM
با سلام
توی سایت آکو وقتی روی گزینه نمایندگیهای فروش کلیک میکنم ، باز همون صفحه اصلی باز میشه ، حالا سوالم اینه که توی اهواز این آیینه ها را از کجا میتونم تهیه کنم؟

با سلام وقت بخیر

کاربر گرامی از مدت ها پیش لیست نمایندگی های آکو در سایت مرکزی آکو پارت و نیز تالارهای گفتمان آکو پارت بسته شده است. شما برای اطلاع از وجود یا عدم وجود فروشگاه محصولات آکو در شهر خود لطفا با دفتر فروش مرکزی آکو تماس حاصل فرمایید.

.................................................. .................................................. ................................ مدیر روابط عمومی آکو فروم

abbas ali
04-13-2014, 04:35 PM
سلام
دوستاني كه آينه هاي جديد را نصب كرده اند اگر آموزش مراحل نصب را با تصوير بگذارند ممنون مي شويم

ansar
07-27-2014, 09:16 AM
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوستان و سروران گرامي
ضمن قبولي طاعات و عبادات
من با توجه به شكستگي قسمت داخلي كه به فنر آينه متصل ميشد اقدام به تعويض آينه فابريك ماشينم كردم
فقط چند تا سوال برام پيش اومده ،اول اينكه باتوجه به اينكه از موتور و سيم كشي آينه هاي موجود استفاده شده ، هزينه آينه ها و اجرت نصب آن چقدر ميشه ؟
دوم اينكه آيا آينه هاي جايگزين داراي هيتر هستند ؟
نكته قابل به عرض اينه كه كار تعويض آينه در يكي از نماينده گي هاي شركت انجام شده .

ansar
11-12-2014, 10:46 AM
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوستان و سروران گرامي
ضمن قبولي طاعات و عبادات
من با توجه به شكستگي قسمت داخلي كه به فنر آينه متصل ميشد اقدام به تعويض آينه فابريك ماشينم كردم
فقط چند تا سوال برام پيش اومده ،اول اينكه باتوجه به اينكه از موتور و سيم كشي آينه هاي موجود استفاده شده ، هزينه آينه ها و اجرت نصب آن چقدر ميشه ؟
دوم اينكه آيا آينه هاي جايگزين داراي هيتر هستند ؟
نكته قابل به عرض اينه كه كار تعويض آينه در يكي از نماينده گي هاي شركت انجام شده .

zanjani
11-12-2014, 11:17 AM
سلام
دوستاني كه آينه هاي جديد را نصب كرده اند اگر آموزش مراحل نصب را با تصوير بگذارند ممنون مي شويم

سلام
موضوع بسیار مهم نصب آپشنهای تولیدات اکو که آقا سعید زحمتش رو میکشن با یه جستجوی ساده رو می تونید پیدا کنید
http://acoforum.org/showthread.php?t=3547
موفق باشید

jalilmousavi
11-12-2014, 12:03 PM
دوستان عزیزی که این آینه ها را نصب کرده اند لطف کنن بگن که آیا این آینه ها به جلو یا عقب بسته میشن یا خیر؟ بنده قبلا که پژو اس ال ایکس داشتم آینه اش خیلی خوب بود جوری که با خوردن به در و دیوار و ماشینهای دیگه به جلو یا عقب بسته میشد و کمترین صدمه بهش وارد میشد در حالی که پژو معمولی آینه اش می شکست. چند مورد واسم پیش اومد که آینه پژو معمولی به آینه ماشین بنده خورد و اون شکست و مال من هیچیش نشد.
در ضمن به نظر من بهتره باز و بسته شدن آینه برقی نباشه. چون واسه منی که زیاد به در و دیوار میگیرم باعث خسارت زیادتری میشه مگه اینکه مثل دستی باشه که اگه با برخورد به در یا دیوار به جلو یا عقب بسته شد به مکانیزم اکتریکی باز و بسته شدن آینه صدمه ای نزنه. به تنظیم الکتریکی آینه صدمه ای نمیخوره در این حالت. لااقل در پژو اس ال ایکس من با وجود ترک برداشتن فریم قاب تو تنظیم آینه که هیچ مشکلی پیش نیومد.

morteza ahmadi
11-12-2014, 04:14 PM
[QUOTE=morteza ahmadi;78639]سلام
چند ماهی هست از ایینه ها اکو استفاده میکنم
این ایینه ها هم از جلو وهم از عقب جمع میشه
مثلا چندید بار ایینه خودم هنگام خارج شدن از پارکینگ به صورت عکس جمع شد و کاملا برگشت که خودم اولش گفتم دیگه باید عوض بشه ولی خوشبختانه محکم و استوار:d داره به کارش ادامه میده.....فقط گرمکن نداره شیشه هاش که اگه براتون مهمه میتونید از نمایندگی اکو گرمکن دارش را تهیه کنید و جایگزین نمایید.... نو اداره همکاران هم 2 نفر تندر داشتند که با دیدن ایینه های من انها خریدند و براشون نصب کردند که انها هم همگی راضی هستند....

mohamad-L90
11-17-2014, 02:24 PM

سلام

عکسی از این مورد موجوده؟

ROOHOLAH
11-17-2014, 08:42 PM
با سلام خدمت دوستان
بنده هم از آینه های جدید آکو که به صورت هدیه دریافت کردم (با تشکر از آکو) روی ماشین نصب کردم الان نزدیک سه چهار ماهی میشه که نصب کردم و تا حالا هیچ گونه مشکلی با آنها ندارم و راضی هستم تنها یه موضوع وجود داره خود شیشه آیینه ها به مرور دورشان یه حالت کم رنک شده مثل اینکه جیوه پشتش یه کم پریده، احنمال میدم که نفوذ آب در داخل آیینه در کارواش این مشکل رو بوجود آورده.

----------------
admin : لینک نوشته شما برای آکو ارسال شد - با تشکر .

mohamad-L90
01-14-2015, 05:20 PM
سلام
خبری از این آینه های راهنمادار نشد؟؟؟