PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپویلر شیشه عقب تندر90 - محصول جدید آکو پازل غایب بادی کیت ها

روابط عمومی آکو
02-22-2014, 05:05 AM
بـا سـلام وقت بخیر

محصول جدید آکو ، اسپویلر روی شیشه عقب ، حلقه مفقود شده مجموعه بادی کیت های تندر90 بزودی به بازار عرضه می شود .

اسپویلر با ملحق شدن به مجموعه فعلی ، بادی کیت ها ، اهداف مهمی را که منجر به تجهیز این خودرو با درخواست مشتریان از سوی واحد آپشن خودروسازان (سایپا ، پارس خودرو - شرکت ستکو / ایران خودرو - شرکت آپکو ) می شود را عملی خواهد ساخت .

این آپشن کارا هشتمیـن پازل غایب بادی کیت هایی ( RENAULT LOGAN BODY KIT ) است که با نصب بر روی شیشه عقب تندر90 آنرا از سایر تیپ های ( TONDAR E2
TONDAR E1CPSP / TONDAR E1 / TONDAR E0 )موجود این خودرو در ایران متمایز می سازد از این رو تندر90 مجهز به بادی کیت را تندر آپشن شده یا اسپورت ( TONDAR 90 SPORT / TONDAR 90 OPTION ) می نامند .

مهمترین مرایای تجهیز اتومبیل ها با قطعات اسپورت بدنه ( بادی کیت های اسپورت ) از سوی خودرو سازان ، بهره برداری از مزیت های آیرو دینامیکی ویژه ای است که راننده و خودرو در شرایط گوناگون از آن بهره مند می گردند .

بر این اساس هر یک از قطعات بادی کیت با نصب بر روی خودرو موجب افزایش قابلیت های جدیدی بر روی اتومبیل می شود .

رعایت قوانین آیرودینامیک در خودرو موجب نتایـج قابل توجهی است که با طراحی و نصب قطعات اسپورت بر روی بدنه آن هم در نقاطی که در معرض برخورد مستقیم با وزش باد در سرعت های مختلف می باشند ، کسب می گردد .

الف : شکست و غلبه بر باد مقابل خودرو خصوصا در سرعت های بالا (AERODYNAMIC )

ب : برقراری تعادل اتومبیل هنگام راندن در سطح جاده های گوناگون ( AERODYNAMIC )

از اهـم مزایایی است که اتومبیل های اسپورت را در مقایسه با سایر خودروها ، متمایز می سازد ضمن این که زیبایی خاص خودروهای اسپورت نظر هر بیننده ای را بسوی خود نیز جلب می نماید .

کاهش مصرف سوخت نیز به جهت بهره مندی خودرو از مزایای آیرودینامیکی نصب بادی کیت ها از امتیازات مهم اتومبیل های مجهـز با قطعـات اسپورت بر روی بدنه آنان می باشد .

آپشن کـارای کیت اسپویلر تندر90 با کاستـن از ارتفـاع شیشه عقب خودرو نه تنهـا موجب زیبـایـی چشمگیـر در نمـای آن می گردد بلکه فابلیت جدیـدی را در خصوص عبور باد در سرعت هـای مختلف و هدایت آن از روی سقف ، ایفـا می نمـاید ، بعبـارتـی روشـن تر ، این آپشن با ممـانعـت از تجمـع بـاد حاصـل از سرعت های گوناگـون در پشت اتومبیــل ، موجب میگردد تا تعادل خودرو با راندن در سرعت های مختلـف برقـرار و حفـظ گردد .

بطـور کلـی کیت های آپشنـی که روی قسمت های انتهایی خودرو ( سقف / شیشه عقب / درب صندوق / سپر عقب ) در موقعیتـی موازی با سطح جاده نصـب می گردند موجب عدم تجمع و انتقال سریع و صحیـح باد در پشت خودرو به منظور حفظ و برقراری تعادل اتومبیل در سرعت های گوناگون می گردند ، مانند : دیفیوزر ( پخش کننده / انتشار دهنده ) سپر عقب تندر90 که نام گذاری این قطعه بی مصداق با شرح وظیفه آن نیست .

محصول جدید آکو پـک ناقـص تندرهای اسپـورتـی را که تا کنون به بازار عرضه شده ، کامل خواهـد نمود از این رو به نظر می رسد با توجه به کثرت تندرهای اسپـورت ، گـروه کثیـری از مشتریان جزو اولیـن متقاضیان حـرید ، آپشن زیبای آکوپارت باشند .

http://www.acopart.org/upload/aco-1728/16001130375395144055104.jpg

اسپویلر شیشه عقب ، آپشن کـارای تندر90 در نیمه دوم اسفندماه جاری به بازار عرضه خواهد شد .

آکو مصمـم است با عرضه سایر قطعــات ، بادی کیت های تندر90 ( کیت رکاب های سمت چپ و راست / کیت دماغه های سپر جلو / کیت دیفیوزر سپر جلو ) تا نیمه دوم سال آینده ، نسبت به تولید داخلی این آپشن زیبا و پر طرفدار در میهن عزیزمـان ، جمهـوری اسلامـی ایـران ، مبادرت نماید - انشاالله

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

Reza_Orumiyeh
02-22-2014, 09:26 AM
خوشحالم اولین نفری هستم که از زحمات شما در راستای تجهیز تندر به اسپویلر شیشه عقب تشکر و قدر دانی میکنم
واقعا
هر انچه تندر نیاز دارد اکو تولید میکند

Sent from my iPhone using Tapatalk

ROOHOLAH
02-22-2014, 12:29 PM
با تشكر از آكو
ما همچنان منتظر ارائه اين آپشن به بازار هستم، اگر امكان دارد عكس هايي از اين آپشن را نيز در سايت قرار دهيد، بنده خيلي دنبال ديفيوزر سپر جلو مي باشم اما تا كنون آنرا پيدا نكرده ام از اينكه آكو در توليد اين قطعه نيز برنامه دارد كمال تشكر را دارم.

Renault Megane RS
02-22-2014, 12:55 PM
با سلام

از زحمات آکو بسیار تشکر می کنم
باز هم یکی از قطعاتی که کمبودش تو بازار احساس می شد و فقط نوع بی کیفیت و فایبر آن موجود بود، انشاالله قراره به زودی با کیفیت عالی و قیمت مناسب توسط آکو تولید شود
من که بی صبرانه منتظر عرضه این محصول هستم

با تشکر

Sent from my Xperia Z1 using Tapatalk

Mehran Renault
02-22-2014, 01:04 PM
با تشکر از زحمات خوب مدیران و تیم بسیار خوب آکو بابت این آپشن زیبا, امیدوارم که هرچه زودتر قطعات دیگر بادی کیت هم به بازار بیاد

Saeed
02-22-2014, 01:21 PM
با سپاس از روابط عمومی آکو فروم و ضمن خسته نباشید به مسئولان آکو

طبق برنامه و زمانبندی های خاص آکو ، اینبار اسپویلر شیشه عقب آماده شده و به بازار عرضه خواهد شد و به ترتیب همانطور که پیشتر نیز گفته شد، مابقی قطعات اسپرت کیت به بازار عرضه خواهد شد.

این هم تعدادی عکس از این محصول زیبا که نمای بسیار زیبایی به شیشه عقب و نه چندان زیبای لوگان می بخشد.

http://www.acopart.org/images/gallery/caprigallery/002.jpg

http://www.acopart.org/images/gallery/caprigallery/001.jpg

http://www.acopart.org/images/gallery/caprigallery/029.jpg

http://www.acopart.org/images/gallery/caprigallery/059.jpg

ROOHOLAH
02-22-2014, 01:55 PM
با سلام
اين آپشن چطوري نصب ميشه؟ آيا با چسب دو رو نصب ميشه و يا به صورت ديگه اي است؟
با تشكر

Saeed
02-22-2014, 04:25 PM
با سلام
اين آپشن چطوري نصب ميشه؟ آيا با چسب دو رو نصب ميشه و يا به صورت ديگه اي است؟
با تشكر

با چسب آکواریوم روی شیشه.

ROOHOLAH
02-22-2014, 08:25 PM
ابن قطعه به صورت خام به بازار عرضه می شود و یا رنگ شده؟ اگه رنگ شده؛ درچه رنگ هایی؟

meisam
02-22-2014, 08:33 PM
با سلام خدمت همه دوستان زحمت کش در آکو
اتفاقا من شدیدا بدنبال این قطعه بودم. چند روز پیش کلی اینتر نتو زیر و رو کردم،اما چیزی عایدم نشد.
خوشحالم که میبینم آکو اقدام به تولید و عرضه این قطعه نموده. امیدوارم جز اولین نفراتی باشم که میتونم این قطعه شکیل را تهیه کنم.

حمید حیدری
02-22-2014, 09:07 PM
سلام
با تشكر از آكو واقعا آپشن خوبی را تولید کردن .خسته نباشید

امیر مسعود
02-22-2014, 09:35 PM
وای خدای من من خیلی وقت بود منتظر این اپشن زیبا بودم:d واقعا خسته نباشید گروه صنعتی اکو یک تشکر ویژه هم از شخص محترم مهندس کفایی عزیز دارم که اینقدر به فکر ما تندر سوار ها هستند خدا قوت مهندس کفایی عزیز

Saeed
02-22-2014, 10:01 PM
ابن قطعه به صورت خام به بازار عرضه می شود و یا رنگ شده؟ اگه رنگ شده؛ درچه رنگ هایی؟

به صورت خام وارد بازار میشود.

meysam
02-22-2014, 11:08 PM
با سلام و خسته نباشید.
حدود قیمتش چند میشه؟:confused:

امیری
02-23-2014, 12:00 AM
با سلام وممنون از اکو که همیشه باتولیدات بجا وباکیفیت خود نقایص خودروهای تولیدی بهبهترین کیفیت ومزیت تولید مینماید بنده این اپشن زیبا وبا کیفیت را درنمایندگی اکو مشهد ازنزدیک دیدم البته سفیدش واقعا کیفیتش عالیست ممنون از اکو واقای مهندس کفایی که محصولات اکو درکیفیت وقیمت حرف اول را میزند

ACO
02-23-2014, 12:19 AM
ميگم از اين اقاي كفاييتون خواهش كنين برن توي كار دنياي كامپيوتر سخت افزار بسازه نرم افزار بسازه چيزاييم بسازه كه منم مثل شما دوستان هي ذوق كنم بگم فردا يه چيز جديد اكو براي كامپيوترم مياد ميخرم يا توي طرحها تهيه ميكنم
شديم تحويل دار يا كارمند بانك صب تا شب پول مردمو ميشمريم اما مال خودمون نيست كيفش مال ملته ما فقط ميشمريم از اين دست ميگيريم ميديم اون دست
اينجا نشستيم ذوق كردن بچه ها رو ميبنيم و فقط از ذوق اونا خوشحال ميشيم
اقاي كفايي بيا قطعات پزشكي سلامت در خصوص كامپيوتر درست بكن
هيچي نداريم توي ايران
يه سري چيزا براي حفظ سلامتي كار با رايانه
فرض كن 10 تا محصول به اسم اكو در اين خصوص براي سلامتي كاربرا روي ميز و زير ميز كامپيوترها وجود داشته باشه
خيلي چيزا هست توي نت كه خارجيا دارند و واقعا ضروريه
يه سري گردن بند و دستبند يه سري كيت هاي سلامت
براي كسايي كه روزي هزار ساعت پاي كامپيوترن يا يه سايت الماني ديدم طبق يه دستور العملي سايز دستت رو ازت ميپرسه بعد برات يه نوع موس هاي خاص ميسازه كه به جاي اينكه دستتهات در هنگام كار با موس رو به پايين باشه مثل دستكش دستهات رو عمودي ميكني توش باهاش كار ميكني يعني حالت طبيعي دست حفظ ميشه
براي ما غير تندرسواران هم ترا خدا كمي اپشن توليد كنين

Saeed
02-23-2014, 12:54 AM
تن تاک هست که.

تازه اصلا هم کپی نیست و طراحیه داخله. ‌‌????

من عاشم این کپی رایتم تو ایران.

ACO
02-23-2014, 07:39 AM
ْآت و آشغالهاي زيادي خريدم اقا با اسامي گوناگون .كاري آكوويم آرزوست .

savana
02-23-2014, 11:42 AM
سلام
خسته نباشید
کارتون عالیه
امیدوارم مثه همیشه کیفیتشم عالی باشه مثه شلگیرا
امثال به خاطر یخبندان طولانی و یخای بزرگی که به شلگیرا چسبیده بودن جدا کیفیت رو احساس کردم
گه گاهی این یخا گیر میکردن به زمین و با صدای بلند می شکستن ما هم خوشحال می شدیم که جایزه رو بردیم اما وقتی نیگا می کردیم می دیدیم نخیر !
خلاصه دست مریزاد

ACO
02-23-2014, 02:08 PM
سلام
خسته نباشید
کارتون عالیه
امیدوارم مثه همیشه کیفیتشم عالی باشه مثه شلگیرا
امثال به خاطر یخبندان طولانی و یخای بزرگی که به شلگیرا چسبیده بودن جدا کیفیت رو احساس کردم
گه گاهی این یخا گیر میکردن به زمین و با صدای بلند می شکستن ما هم خوشحال می شدیم که جایزه رو بردیم اما وقتی نیگا می کردیم می دیدیم نخیر !
خلاصه دست مریزاد:d

اقاي كفايي شخصا خودش دنبال اين جايزه س هنوز موفق نشده :p

بلاهايي كه سر آيينه جديدشون اوردن توي تست هاي جاده اي رو كه براي بنده توضيح ميدادند كلي خنده ورم داشته بود .

ان شاالله كه دوستان از اين محصول اكو هم نهايت رضايت رو داشته باشند .
ما هنوز خواسته مون از اكو پابرجاست داريم حسودي ميكنيم به بچه ها .

Saeed
02-23-2014, 04:01 PM
آقا سلامتی چیه. ما منتظریم زودتر آپشنهای مگان راه بیوفته.
این ماشین بدجور تنها و غریب افتاده اینجا

مجتبی زارع
02-26-2014, 04:07 PM
سلام
قیمت این آپشن چنده؟
نمایندگی محصولات آکو در شیراز کیه؟

Saeed
02-26-2014, 04:10 PM
سلام
قیمت این آپشن چنده؟
نمایندگی محصولات آکو در شیراز کیه؟

درود بر شما گرامی

دوست گرامی هنوز به بازار توزیع نشده است.
در هفته آینده خبرهای توزیع آنرا پیگیری نمایید.

با سپاس

مجتبی زارع
02-26-2014, 04:32 PM
درود بر شما گرامی

دوست گرامی هنوز به بازار توزیع نشده است.
در فهته آینده خبرهای توزیع آنرا پیگیری نمایید.

با سپاس

ممنون
نمایندگی محصولات آکو در شیراز چه کسی هست؟

و یه سوال دیگه
کیفیت محصولات با برند آپا پایین تره؟

Saeed
02-27-2014, 08:30 AM
ممنون

نمایندگی محصولات آکو در شیراز چه کسی هست؟

و یه سوال دیگه

کیفیت محصولات با برند آپا پایین تره؟

دوست گرامی قیمت این محصول ۳۵ هزار تومان تعیین شده است.
برای امور مربوط به فروش و نمایندگان میبایست با واحد فروش آکو تماس حاصل نمایید.

روابط عمومی آکو
02-28-2014, 05:11 PM

با سلام وقت بخیر

پیرو اطلاع رسانی ناظر و مدیریت محترم تالارهای نصب آپشن های آکو ، باستحضار می رساند :

قیمت یاد شده طی سونامی فروش ، ویژه اسفند ماه جاری ، مختص نمایندگان کشوری آکو پارت می باشد .

بر این اساس ، قیمت نهایی آپشن موصوف با در نظر گرفتن حد نساب تعیین شده توسط واحد فروش برای خرید نمایندگان یا سایر فروشندگان و احتساب هزینه های حمل و نقل و سایر هزینه های جانبی قابل محاسبه است .

آکو به جهت تاخیر پیش آمده در عرضه این آپشن به بازار از یک سو و نزدیک شدن به روزهای پایانی سال از سوی دیگر با قیمت گذاری بسیار نازل این آپشن در مقایسه با نمونه اورژینال و کالاهای مشابه ( از جنس فایبر گلاس ) در بازار تلاش نموده تا این آپشن با قیمتی مناسب تر به مشتریان نهایی ، عرضه شود .

نمونه های مشابه این آپشن هم اینک در بازار با تفاوت هایی فاحش از حیث طراحی ، کیفیت و قیمت ( فایبر گلاس - بیش از هفتصد هزار ریال / اورژینال بیش از سه ملیون ریال ) به مشتریان عرضه می شود .

نــیـم سـت بـادی کـیــت هـای تنـدر90 ( اسپویلر روی شیشه عقب / بال روی درب صندوق عقب / دیفیوزر سپر عقب )

محصول جدید آکو ، اسپویلر روی شیشه عقب تندر90 به آن گروه از مشتریانی که به هر دلیل ، مایل به نصب بادی کیت های کامل بر روی اتومبیل خود نیستند امکان می دهد در صورت تمایل با نصب دیفیوزر و بال روی درب صندوق ( نیم ست بادی کیت ) با پرداخت بهایی کمتر ( حدود یک پنجم بهای کامل بادی کیت ها ) ضمن زیبا سازی نمای خودرو از ویژگیهای آیرودینامیکی قابل توجهی نیز ضمـن رانندگی بهره مند شوند .

آکو مصمم است در سال آینده نسبت به عرضه نیم ست بادی کیت های تندر90 در قالب مجموعه ای با نام تجاری ، پک نیم ست با احتساب قیمتی تجمیعی نیز مبادرت نماید - انشاالله

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

مجتبی زارع
03-07-2014, 01:58 PM
سلام
من این قطعه رو خریدم رنگ نشده و سفید هست اما رنگ ماشین نیست.
آموزش نصبش رو تو سایت ندیدم .اگه میشه آموزش نصب این محصول را تو سایت بگذارید با تشکر قیمت 40 تومان

Saeed
03-07-2014, 04:27 PM
سلام
من این قطعه رو خریدم رنگ نشده و سفید هست اما رنگ ماشین نیست.
آموزش نصبش رو تو سایت ندیدم .اگه میشه آموزش نصب این محصول را تو سایت بگذارید با تشکر قیمت 40 تومان

دوست گرامی به دلیل اینکه باید رو شیشه چسب زده شود، میبایست حتی المقدور توسط نصاب ماهر نصب گردد.

Mehran Renault
03-07-2014, 04:52 PM
ببخشید مگه اسپویلر شیشه عقب اومد تو بازار؟؟؟

مجتبی زارع
03-08-2014, 10:36 AM
دوست گرامی به دلیل اینکه باید رو شیشه چسب زده شود، میبایست حتی المقدور توسط نصاب ماهر نصب گردد.

توی شیراز نصاب مبتدی نیست چه برسه به نصاب ماهر.
نفست از جای گرم بلند میشه داداش.

Saeed
03-08-2014, 12:19 PM
ببخشید مگه اسپویلر شیشه عقب اومد تو بازار؟؟؟

درود بر شما
بله این محصول در سراسر ایران توزیع شده است.

توی شیراز نصاب مبتدی نیست چه برسه به نصاب ماهر.
نفست از جای گرم بلند میشه داداش.

به هر حال وظیفه ما این هست که اطلاع رسانی کنیم و به شما هشدار بدیم که بعدا خسارتی متوجه شما نشود. در آینده نزدیک هم آموزش نصب رو روی فروم قرار میدهیم ولی باز هم هشدار می دهیم که باید توسط افراد خبره و آشنا به نصب آپشن خودرو نصب گردد.

Mehran Renault
03-08-2014, 01:13 PM
پس چرا هنوز گرگان نیومده؟

Saeed
03-08-2014, 01:19 PM

درود بر شما آقا مهران گرامی

طرح چنین پرسشی از کاربری با سابقه شما بعید است.

همانطور که در مورد پاک شدن یک تاپیک و یا عدم دسترسی چند روزه یک کاربر به فروم (اخراج موقت) واحد فروش آکو هیچ اطلاعاتی ندارند و نمی توانند به شما کمک نمایند. در مورد اطلاعات فروش و اینکه کدام شهرستان رسید یا نه نیز ، مدیران فروم اطلاعی ندارند و می بایست از واحد فروش آکو سئوال بفرمایید.

با سپاس از همکاری شما

Mehran Renault
03-08-2014, 01:29 PM
بله آقا سعید عزیز
حق با شماست,
معذرت میخوام بابت سوال بالا,این رو هم بزارید به حساب هیجان برای گرفتن این آپشن زیبا و نصب اون روی ماشین

Renault Megane RS
03-08-2014, 04:40 PM
با سلام

آقا سعید این بال شیشه هم شامل طرح هدایای آکو هست؟
یا ما بریم از بازار تهیه اش کنیم؟

با تشکر

Saeed
03-09-2014, 12:45 PM

در مورد پرسش دوست گرامیمون
طی سئوالی که از واحد فروش کردم، توزیع سراسری این محصول آغاز شده ست و فروشگاه کشوری آکو در شهر گرگان هیچ اقدامی برای تهیه محصول ننموده اند و شما می توانید از طریق نماینده فروش در شهر گنبد کاووس اقدام به خرید نمایید.

با سلام

آقا سعید این بال شیشه هم شامل طرح هدایای آکو هست؟
یا ما بریم از بازار تهیه اش کنیم؟

با تشکر

بله دوست گرامی

این آپشن زیبا هم شامل طرح هدیه برای مدیران و کاربران فعال می باشد.

مجتبی زارع
03-09-2014, 05:27 PM
سلام
آموزش نصبش چی شد ؟ من هنوز نصب نکردم فقط دادم رنگش کردن چون
بین رنگ ماشین و رنگ محصول خیلی تفاوت هست........

amir-logan16v
03-12-2014, 11:05 AM
آقا منم خریدم خیلی زیباست دادم رنگش کردن حدودا 80 افتاد برام منم منتظر آموزشم ها

Mehran Renault
03-12-2014, 12:03 PM
در مورد پرسش دوست گرامیمون
طی سئوالی که از واحد فروش کردم، توزیع سراسری این محصول آغاز شده ست و فروشگاه کشوری آکو در شهر گرگان هیچ اقدامی برای تهیه محصول ننموده اند و شما می توانید از طریق نماینده فروش در شهر گنبد کاووس اقدام به خرید نمایید.

بله دوست گرامی

این آپشن زیبا هم شامل طرح هدیه برای مدیران و کاربران فعال می باشد.
اگر آپشن اسپویلر شیشه هم شامل طرح هدایا میشه پس من صبر میکنم دیگه :d , از راهنماییتون بابت نماینده فروش هم سپاسگذارم :)

ali_logan
03-13-2014, 06:19 PM
سلام به همگی:
یکی قیمت دقیق رو اعلام کنه؛امروز از 3 جا قیمت رفتم؛ هرکی قیمت خودشو میگفت.:confused:

Farbod
03-13-2014, 07:18 PM
درود بر دوستان
از دوستان اگه کسی نصب کرده اگه روش نصب رو کمی توضیح بده ممنون می شم. ای کاش مثل همیشه همرا قطعه آموزش نصب هم می زاشتن اینجوری خیلی خوب می شد.

با سپاس

Saeed
03-13-2014, 08:16 PM
درود بر دوستان
از دوستان اگه کسی نصب کرده اگه روش نصب رو کمی توضیح بده ممنون می شم. ای کاش مثل همیشه همرا قطعه آموزش نصب هم می زاشتن اینجوری خیلی خوب می شد.

با سپاس

دوستان گرامی
به دلیل اینکه می بایست این قطعه توسط نصاب نصب گردد، آکو فعلا عجله ای برای تهیه آموزش نصب ندارد.
به دلیل خطرات جانی و مالی که نصب نادرست این قطعه دارد، فعلا هیچ اقدامی جهت قراردادن آموزش نصب آن انجام نداده ایم.
۲-۱ روز پیش در یکی از مراکز استان، نصابی که وارد نبود، اقدام به نصب این قطعه کرد، که متاسفانه هیچ چاره های به جز تعویض شیشه برای مصرف کننده در بر نداشت و با اینکه آکو هیچ دستورالعملی برای نصب ارائه نکرده بود، مصرف کننده طی تماس با آکو، تقصیر را از جانب آکو دانسته و ادعای خسارت داشت. حال تصور کنید آموزش هم بر روی سایت قرار بگیرد. و دوستان اقدام به نصب کنند و حاصل کار مناسب در نیاید ، چه دردسرهایی برای آکو ایجاد خواهند کرد.

اگر این قطعه درست نصب نشود ممکن است در اثر مرور زمان در سرعت بالا خدایی نکرده کنده شده و بر روی خودروی پشت سری بیوفتد و به دلیل وزن نه چندان کم این قطعه، خسارتهای زیادی به بار خواهد آورد.

پس لطفا نصب این قطعه را از طریق نصاب انجام دهید.

Sent from my iPad using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

ali_logan
03-13-2014, 11:30 PM
بـا سـلام وقت بخیر

محصول جدید آکو ، اسپویلر روی شیشه عقب ، حلقه مفقود شده مجموعه بادی کیت های تندر90 بزودی به بازار عرضه می شود .

اسپویلر با ملحق شدن به مجموعه فعلی ، بادی کیت ها ، اهداف مهمی را که منجر به تجهیز این خودرو با درخواست مشتریان از سوی واحد آپشن خودروسازان (سایپا ، پارس خودرو - شرکت ستکو / ایران خودرو - شرکت آپکو ) می شود را عملی خواهد ساخت .

این آپشن کارا هشتمیـن پازل غایب بادی کیت هایی ( RENAULT LOGAN BODY KIT ) است که با نصب بر روی شیشه عقب تندر90 آنرا از سایر تیپ های ( TONDAR E2
TONDAR E1CPSP / TONDAR E1 / TONDAR E0 )موجود این خودرو در ایران متمایز می سازد از این رو تندر90 مجهز به بادی کیت را تندر آپشن شده یا اسپورت ( TONDAR 90 SPORT / TONDAR 90 OPTION ) می نامند .

مهمترین مرایای تجهیز اتومبیل ها با قطعات اسپورت بدنه ( بادی کیت های اسپورت ) از سوی خودرو سازان ، بهره برداری از مزیت های آیرو دینامیکی ویژه ای است که راننده و خودرو در شرایط گوناگون از آن بهره مند می گردند .

بر این اساس هر یک از قطعات بادی کیت با نصب بر روی خودرو موجب افزایش قابلیت های جدیدی بر روی اتومبیل می شود .

رعایت قوانین آیرودینامیک در خودرو موجب نتایـج قابل توجهی است که با طراحی و نصب قطعات اسپورت بر روی بدنه آن هم در نقاطی که در معرض برخورد مستقیم با وزش باد در سرعت های مختلف می باشند ، کسب می گردد .

الف : شکست و غلبه بر باد مقابل خودرو خصوصا در سرعت های بالا (AERODYNAMIC )

ب : برقراری تعادل اتومبیل هنگام راندن در سطح جاده های گوناگون ( AERODYNAMIC )

از اهـم مزایایی است که اتومبیل های اسپورت را در مقایسه با سایر خودروها ، متمایز می سازد ضمن این که زیبایی خاص خودروهای اسپورت نظر هر بیننده ای را بسوی خود نیز جلب می نماید .

کاهش مصرف سوخت نیز به جهت بهره مندی خودرو از مزایای آیرودینامیکی نصب بادی کیت ها از امتیازات مهم اتومبیل های مجهـز با قطعـات اسپورت بر روی بدنه آنان می باشد .

آپشن کـارای کیت اسپویلر تندر90 با کاستـن از ارتفـاع شیشه عقب خودرو نه تنهـا موجب زیبـایـی چشمگیـر در نمـای آن می گردد بلکه فابلیت جدیـدی را در خصوص عبور باد در سرعت هـای مختلف و هدایت آن از روی سقف ، ایفـا می نمـاید ، بعبـارتـی روشـن تر ، این آپشن با ممـانعـت از تجمـع بـاد حاصـل از سرعت های گوناگـون در پشت اتومبیــل ، موجب میگردد تا تعادل خودرو با راندن در سرعت های مختلـف برقـرار و حفـظ گردد .

بطـور کلـی کیت های آپشنـی که روی قسمت های انتهایی خودرو ( سقف / شیشه عقب / درب صندوق / سپر عقب ) در موقعیتـی موازی با سطح جاده نصـب می گردند موجب عدم تجمع و انتقال سریع و صحیـح باد در پشت خودرو به منظور حفظ و برقراری تعادل اتومبیل در سرعت های گوناگون می گردند ، مانند : دیفیوزر ( پخش کننده / انتشار دهنده ) سپر عقب تندر90 که نام گذاری این قطعه بی مصداق با شرح وظیفه آن نیست .

محصول جدید آکو پـک ناقـص تندرهای اسپـورتـی را که تا کنون به بازار عرضه شده ، کامل خواهـد نمود از این رو به نظر می رسد با توجه به کثرت تندرهای اسپـورت ، گـروه کثیـری از مشتریان جزو اولیـن متقاضیان حـرید ، آپشن زیبای آکوپارت باشند .

http://www.acopart.org/upload/aco-1728/16001130375395144055104.jpg

اسپویلر شیشه عقب ، آپشن کـارای تندر90 در نیمه دوم اسفندماه جاری به بازار عرضه خواهد شد .

آکو مصمـم است با عرضه سایر قطعــات ، بادی کیت های تندر90 ( کیت رکاب های سمت چپ و راست / کیت دماغه های سپر جلو / کیت دیفیوزر سپر جلو ) تا نیمه دوم سال آینده ، نسبت به تولید داخلی این آپشن زیبا و پر طرفدار در میهن عزیزمـان ، جمهـوری اسلامـی ایـران ، مبادرت نماید - انشاالله

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

مدیریت محترم شرکت آکو:

ضمن عرض سلام و خسته نیاشید؛
به عنوان یکی از مشتریان شرکت آکو و مصرف کنندان تولیدات شماٰ؛
خواهشمندم در شبکه فروش و توزیع محصولات خود سیستمی را بوجود بیاورید که محصولات تولیدی شرکت در همه جای ایران به یک قیمت متحد فروخته شود نه اینکه فقط در تهران در 2 نمایندگی مختلف یک محصول با 2 قیمت متفاوت اعلام شود و فروشگاهی که نماینده نیست
همان محصول را زیر قیمت 2 نماینده دیگر اعلام قیمت کند.

با تشکر

Saeed
03-14-2014, 07:46 AM
مدیریت محترم شرکت آکو:

ضمن عرض سلام و خسته نیاشید؛
به عنوان یکی از مشتریان شرکت آکو و مصرف کنندان تولیدات شماٰ؛
خواهشمندم در شبکه فروش و توزیع محصولات خود سیستمی را بوجود بیاورید که محصولات تولیدی شرکت در همه جای ایران به یک قیمت متحد فروخته شود نه اینکه فقط در تهران در 2 نمایندگی مختلف یک محصول با 2 قیمت متفاوت اعلام شود و فروشگاهی که نماینده نیست
همان محصول را زیر قیمت 2 نماینده دیگر اعلام قیمت کند.

با تشکر

درود بر شما دوست گرامی
ابتدا خواهش میکنم بفرمایید چه قیمتهایی به شما فرمودند.

مطمئن باشید که قیمتهایی که فعلا آکو این ۳ محصول جدید را توزیع کرده حتی از قیمت تمام شده کالا نیز کمتر هست و فقط به دلیل کمک به مصرف کننده برای تهیه کالا در شب عید این تصمیم گرفته شده است.

متاسفانه این موردی را که شما میفرمایید همیشه در ایران هست. یه فروشنده بنا به دلایل مختلف کالا رو زیر قیمت اعلامی هم نه، زیر قیمت خرید خودش میفروشه.

۲ مثال از ۲ شرکت متعبر بازار میزنم براتون.

۱. شرکت ال جی.
شرکت ال جی قیمت تلویزیونهای خودش را تا ۷۰۰ هزار تومان در جشنواره نوروزی پایین آورده و ۱ ماه بعد از خرید هم مبلغ ۵۰۰-۴۰۰ هزار تومان تحت عنوان کارت هدیه برای مصرف کننده ارسال میکنه. پس انتظار میره زیر قیمت اعلامی هیچ توانی برای فروش نباشه و به همه نمایندگی ها هم لیست داده و کنترل نسبتا شدید هم داره. ولی هفته پیش من یه مدل ۴۷ اینچ رو ۶۶ هزار تومان زیر قیمت لیست شرکت، خریداری کردم.

۲. شرکت پایونییر.
من یه مدل پخش ۲ دین پایونییر رو ۱،۴۰۰ قیمت گرفتم و به دلیل قصد نقاشی ماشین ، خرید رو به تعویق انداختم تا بعد از نقاشی ماشین. ولی الان فروشگاهی که خود شرکت معرفی کرده، و به نوعی نماینده اصلی معرفی میشه و تو فروم شرکت هم شماره تماسش هست، تنها به دلیل اینکه شرکت اعلام کرده تا بعد از عید هیچ محصولی پخش نمیکنه، ۲۵۰ هزار تومان روی قیمتش گذاشته که چی، موجودیشو ارزون نفروشه و دستش خالی نشه.

امیدوارم این دو مثال کافی باشه تا متوجه بشید که همیشه کسایی هستند که عاشق نقض قوانین هستند، فرقی نداره قوانین راهنمایی رانندگی باشه یا سیاستهای فروش شرکت.

ali_logan
03-14-2014, 08:55 AM
درود بر شما دوست گرامی
ابتدا خواهش میکنم بفرمایید چه قیمتهایی به شما فرمودند.

مطمئن باشید که قیمتهایی که فعلا آکو این ۳ محصول جدید را توزیع کرده حتی از قیمت تمام شده کالا نیز کمتر هست و فقط به دلیل کمک به مصرف کننده برای تهیه کالا در شب عید این تصمیم گرفته شده است.

متاسفانه این موردی را که شما میفرمایید همیشه در ایران هست. یه فروشنده بنا به دلایل مختلف کالا رو زیر قیمت اعلامی هم نه، زیر قیمت خرید خودش میفروشه.

۲ مثال از ۲ شرکت متعبر بازار میزنم براتون.

۱. شرکت ال جی.
شرکت ال جی قیمت تلویزیونهای خودش را تا ۷۰۰ هزار تومان در جشنواره نوروزی پایین آورده و ۱ ماه بعد از خرید هم مبلغ ۵۰۰-۴۰۰ هزار تومان تحت عنوان کارت هدیه برای مصرف کننده ارسال میکنه. پس انتظار میره زیر قیمت اعلامی هیچ توانی برای فروش نباشه و به همه نمایندگی ها هم لیست داده و کنترل نسبتا شدید هم داره. ولی هفته پیش من یه مدل ۴۷ اینچ رو ۶۶ هزار تومان زیر قیمت لیست شرکت، خریداری کردم.

۲. شرکت پایونییر.
من یه مدل پخش ۲ دین پایونییر رو ۱،۴۰۰ قیمت گرفتم و به دلیل قصد نقاشی ماشین ، خرید رو به تعویق انداختم تا بعد از نقاشی ماشین. ولی الان فروشگاهی که خود شرکت معرفی کرده، و به نوعی نماینده اصلی معرفی میشه و تو فروم شرکت هم شماره تماسش هست، تنها به دلیل اینکه شرکت اعلام کرده تا بعد از عید هیچ محصولی پخش نمیکنه، ۲۵۰ هزار تومان روی قیمتش گذاشته که چی، موجودیشو ارزون نفروشه و دستش خالی نشه.

امیدوارم این دو مثال کافی باشه تا متوجه بشید که همیشه کسایی هستند که عاشق نقض قوانین هستند، فرقی نداره قوانین راهنمایی رانندگی باشه یا سیاستهای فروش شرکت.

سلام بر شما دوست گرامی:
در مورد قیمت ۶۵ و ۹۰ هزار تومان توسط نمایندگی شرکت اکواعلام شد.در حالی که فروشگاهی که نماینده نیست ۵۲ اعلام کرد.

دوست عزیز :
شرکتهایی مثل ال جی،سونی،پاناسونیک و خیلی از ش کتهایی که وارد کننده انحصاری هستند به فروشگاههای خود حق تخفیف میدهند،بعضا دیده شده فروشنده از تخفیف خود به مشتری اراعه میدهد.مثال شمابرای ال جی دقیقا همین مورد هست.ولی داخل نما یندگی ها احتمال پیدا کردن کالای. مورد نظر به قیمت بالاتر کم هستش.
ولی من اسپویلر رو تو نمایندگی تهران بالاتر از ۲برابر قیمت نمایندگی شهرستان قیمت گرفتم،

پایدار باشید.

Reza_Orumiyeh
03-14-2014, 10:21 AM
بحر حال باید یه قیمت مرجع و نام و نشان مشخص یا مشخصه خاص محصول ارائه بشه تا مصرف کننده بدونه داره چه محصولی با چه کیفیتی رو با چه قیمتی خریداری میکنه!
میشه هزینه نصب توسط نماینده رو هم حدودا نوشت تا مصرف کننده متضرر نشه

Saeed
03-14-2014, 11:40 AM
سلام بر شما دوست گرامی:
در مورد قیمت ۶۵ و ۹۰ هزار تومان توسط نمایندگی شرکت اکواعلام شد.در حالی که فروشگاهی که نماینده نیست ۵۲ اعلام کرد.

دوست عزیز :
شرکتهایی مثل ال جی،سونی،پاناسونیک و خیلی از ش کتهایی که وارد کننده انحصاری هستند به فروشگاههای خود حق تخفیف میدهند،بعضا دیده شده فروشنده از تخفیف خود به مشتری اراعه میدهد.مثال شمابرای ال جی دقیقا همین مورد هست.ولی داخل نما یندگی ها احتمال پیدا کردن کالای. مورد نظر به قیمت بالاتر کم هستش.
ولی من اسپویلر رو تو نمایندگی تهران بالاتر از ۲برابر قیمت نمایندگی شهرستان قیمت گرفتم،

پایدار باشید.

ممکنه با قیمت نصب بهتون این قیمت گفته باشند. چون برای نصب این محصول حداقل ۵۰-۴۰ هزار تومان می بایست هزینه کنید.
در هر حال افراد سودجو کم نیستند و می توانید با تماس با واحد فروش درخواست راهنمایی کنید.

Sent from my iPad using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

amir-logan16v
03-14-2014, 08:25 PM
سلام به همگی:
یکی قیمت دقیق رو اعلام کنه؛امروز از 3 جا قیمت رفتم؛ هرکی قیمت خودشو میگفت.:confused:

تا اونجا که من اطلاع دارم خام این محصول 40تومان میباشد

روابط عمومی آکو
03-14-2014, 09:03 PM

باسلام وقت بخیر

احتراما باستحضار می رساند ، آپشن مذکور با قیمت سیصد و پنجاه هزار ریال به فروشندگان در سراسر کشور عرضه شده است .

بطور معمول فروش محصولات آکو پارت در قالب خرید کلی اقلام ، قابل عرضه می باشد و این بدان معنا است که کاردکس ثبت سفارشات خریدار میبایست مشمول خرید کلی هر یک از آپشن های در خواستی و یا مجموعه ای از اقلام گوناگون باشد و یا رقم نهایی فاکتور از میزان تعیین شده برای خرید مستقیم از آکو کمتر نباشد .

بدین ترتیب ، کاردکس ثبت سفارشات خریدار پس از تسویه حساب کامل ( نقدی ) فاکتور نهایی ظرف 7 روز کاری تحویل شرکت های حمل و نقل در تهران و یا چنانچه فروشنده ساکن تهران باشد با اخذ هزینه های حمل و نقل ظرف 7 روز کاری در محل فروشگاه ایشان تحویل خواهد شد .

بر این اساس با محاسبه و افزودن سایر هزینه ها ، حمل و نقل و خواب سرمایه ( مدت زمان نگهداری کالا از سوی فروشنده تا زمان فروش ) و... به قیمت خرید با فرض اینکه بار صحیح و سالم به مقصد برسد قیمت نهایی کالا مشخص می شود .

به نظر می رسد این آپشن بسته به بعد مسافت و موقعیت کسبی فروشنده می بایست حدودا بین پنجاه تا کمتر از شصت هزار تومان تا پایان سال جاری ( 1392 ) به مشتریان عرضه شود و چناچه با قیمت کمتر از این عرضه شود قطعا فروشنده بدلایل گوناگون پول خود را با پول عوض نموده و یا کالا را در کنار جنسی دیگر با سودی بهتر عرضه کرده است .

نکته بسیار مهم : اسپویلر شیشه عقب میبایست توسط نصابان مجرب بر روی خودرو نصب گردد .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

ROOHOLAH
05-31-2014, 10:31 PM
با سلام
بنده اسپویلر شیشه عقب را بعنوان هدیه از آکو دریافت کردم، البته به صورت خام، و الان دادم نقاش واسم رنگش کنه، با توجه به توضیحات مسوولان آکو در خصوص اینکه اگر توسط نصاب ماهر نصب نشود ممکن است مشکلاتی رو به بار آورد، اگر امکان دارد آدرس نصاب ها رو در شهر ها و نمایندگی های آکو قرار دهید.
ما بی صبرانه منتظر اضافه شده این آپشن به خودروی خودمان هستیم.
با تشکر

Saeed
06-01-2014, 08:02 PM
با سلام
بنده اسپویلر شیشه عقب را بعنوان هدیه از آکو دریافت کردم، البته به صورت خام، و الان دادم نقاش واسم رنگش کنه، با توجه به توضیحات مسوولان آکو در خصوص اینکه اگر توسط نصاب ماهر نصب نشود ممکن است مشکلاتی رو به بار آورد، اگر امکان دارد آدرس نصاب ها رو در شهر ها و نمایندگی های آکو قرار دهید.
ما بی صبرانه منتظر اضافه شده این آپشن به خودروی خودمان هستیم.
با تشکر

با سپاس از دوستان گرامی

خواهشا دوستان گرامی هر گونه پرسش در مورد آدرس نمایندگی و یا مراکزی جهت گارانتی کالا و هر گونه پرسش در مورد گارانتی کالا و یا نصابهای مشخص شده از طرف آکو را فقط و فقط از طریق واحد فروش آکو پیگیری نمایید.

اگر لیست نمایندگی وجود داشته باشد و در اختیار ما باشد که فورا بر روی فروم و سایت اصلی آکو پارت قرار میدهیم، اگر هم اطلاعاتی از طریق ما در اختیار شما قرار نگرفته، پس می بایست از واحد فروش آکو مستقیما سئوال بفرمایید.

با سپاس از همکاری شما دوستان گرامی

mehdi_amiri
02-05-2015, 08:54 PM
میشه توضیح بدید موقع نصب به چیا دقت کنیم که مثلا نصاب نباید تو ان موارد اشتباه کنه؟

mehdi_amiri
02-05-2015, 08:58 PM
راستی رنگهای تندر که مشخصه چرا اکو این محصول را رنگ شده به بازار نمی ده؟
100 درصد تمیزی کار خیلی بیشتر میشه

Reza_Orumiyeh
02-05-2015, 09:47 PM
سلام اقا مهدي عزيز
كاش پست اول رو ويرايش ميكرديد و دو پست پشت سر هم نميزديد چون خلاف قوانين تالار هستش
فقط مواظب باشيد چسب اضافي به بدنه و شيشه نخوره چون تميز شدنش سخته
و بعد از نصب اسپويلر زياد خودرو را در جاده ناهموار نرونيد تا چسب و اسپويلر احتمالا جابجا نشوند
رنگ هاي تندر چون در دو كارخانه خودرو سازي مختلف توليد ميشوند و كمي با هم تفاوت دارند اگر رنگ شده عرضه بشن با رنگ خودرو همخواني نخواهند داشت و دوباره كاري خواهد شد

mehdi_amiri
02-06-2015, 11:14 AM
با تشکر از شما دوست گرامی
یعنی اسپویلر فقط با چسب اکواریوم به خودرو وصل میشه؟
و ایا اگه مثلا 1 سال بعد امکان کندن داره؟ یعنی کاملا میشه جاشو تمیز کرد ؟

امیر مسعود
02-06-2015, 02:21 PM
با تشکر از شما دوست گرامی
یعنی اسپویلر فقط با چسب اکواریوم به خودرو وصل میشه؟
و ایا اگه مثلا 1 سال بعد امکان کندن داره؟ یعنی کاملا میشه جاشو تمیز کرد ؟

دوست عزیز سلام اسپویلر شیشه عقب فقط با چسب اکواریوم خوب می چسبه بعد از نصب باید با چسب پهن مهارش کنی تا1 روز بمونه چسب خشک بشه اگر هم بعد ها بخوای بکنی به راحتی کندهمیشه فقط کافی دور تا دور اسپویلر روسشوار بگیری داغ بشه بعد به راحتی کنده میشه زیرش هم با بنزین تمیز میشه

احمدرضا
02-06-2015, 02:49 PM
اگر کسی از دوستان نصب کرده تصویر بزاره ممنون

feraghati
03-14-2015, 10:07 PM
بعد از این همه مدت هنوز اموزش نصب قرار داده نشده!!!؟
واقعا جای تعجب داره!

Reza_Orumiyeh
03-15-2015, 10:46 PM
بعد از این همه مدت هنوز اموزش نصب قرار داده نشده!!!؟
واقعا جای تعجب داره!

سلام
دوست عزيز
چون نصب اين قطعه بوسيله نصاب بايد صورت بگيره اموزش نصب قرار داده نشده
چون اشتباه و كم كاري در نصب باعث خراب شدن شيشه عقب يا باز شدن اون تو سرعت و ايجاد خطر براي بقيه ميشه

feraghati
03-21-2015, 11:04 PM
سلام
دوست عزيز
چون نصب اين قطعه بوسيله نصاب بايد صورت بگيره اموزش نصب قرار داده نشده
چون اشتباه و كم كاري در نصب باعث خراب شدن شيشه عقب يا باز شدن اون تو سرعت و ايجاد خطر براي بقيه ميشه

عید رو به همه تبریک میگم
دوست عزیز این صحبت شما بارها در این تاپیک تکرار شده! قرار نیست که اپلو بفرستیم هوا!قراره یه اسپویلر شیشه عقب نصب کنیم. چنان میگید نصاب انکار قراره به وسیله نرم افزار یه برنامه به یه ربات بدیم که بتونه این اسپویلر رو نصب کنه. در ضمن خیلی از مصرف کنندها دسترسی به نصاب ندارن ولی حداقل می تونن با یه توضیح ساده بفهمن این نصب به چه شکل هست. و این هم مشخصه که هر کسی نتونه درست نصب کنه اشتباه از خودش بوده و ربطی به تولید کننده نداره

Reza_Orumiyeh
03-21-2015, 11:10 PM
عید رو به همه تبریک میگم
دوست عزیز این صحبت شما بارها در این تاپیک تکرار شده! قرار نیست که اپلو بفرستیم هوا!قراره یه اسپویلر شیشه عقب نصب کنیم. چنان میگید نصاب انکار قراره به وسیله نرم افزار یه برنامه به یه ربات بدیم که بتونه این اسپویلر رو نصب کنه. در ضمن خیلی از مصرف کنندها دسترسی به نصاب ندارن ولی حداقل می تونن با یه توضیح ساده بفهمن این نصب به چه شکل هست. و این هم مشخصه که هر کسی نتونه درست نصب کنه اشتباه از خودش بوده و ربطی به تولید کننده نداره

سلام
عيد شما هم مبارك
شما وقتي ميدانيد يه مطلب تكرار شده و هر بار يك جواب مشترك شنيديد پس تكرارش بي معنيه
اگه بخواهيد من براتون توضيح ميدم ولي فكر نميكنيد
لحن صحبت كردنتون خيلي تنده مثلا عيده
اگه توضيح بخواهيد تو پيغام خصوصي اعلام كنيد تا براتون توضيح بدم

feraghati
03-24-2015, 01:13 PM
سلام
عيد شما هم مبارك
شما وقتي ميدانيد يه مطلب تكرار شده و هر بار يك جواب مشترك شنيديد پس تكرارش بي معنيه
اگه بخواهيد من براتون توضيح ميدم ولي فكر نميكنيد
لحن صحبت كردنتون خيلي تنده مثلا عيده
اگه توضيح بخواهيد تو پيغام خصوصي اعلام كنيد تا براتون توضيح بدم

ببخشید اگر ناراحت شدید!
دوست عزیز من ناراحتیم از اینه که یه چیز به این سادگی که نصبشم راحت هست هر کسی که میاد میگه باید چطور نصب بشه میگن باید نصاب باشه..... البته بیشتر از شرکت اکو ناراحتم که توضیح درست درمونی درباره نصب این مورد نمیدن و به قول شما یه حرفی چند بار تکرار می کنن در صورتی که اصلا ربطی به موضوع هم نداره!
به صورت معمول و عرف در ایناره باید توضیح نصب داده بشه و اگر کسی دستورات نصب رو رعایت نکرده و یا درست نصب نکرد و مشکلی پیش اومد مقصر خودش نه کسی دیگه, فک کنم اونقدر واضح باشه که نخوایم در موردش صبحت کنیم.