PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کـاور بـاتـری انواع خـودرو 35 تا 85 آمپـر محصـول جـدیـد آپـا مـارکـــSET

روابط عمومی آکو
01-26-2014, 08:30 PM
با سلام وقت بخیر

کــاور بـاتـری محصــول جـدیــد آپــا مـارک سـت بـه بـازار عـرضـه شـد .
( APA BRAND = ASAN PAKHSHE ACOPART ) >>> ( APA SET )

http://www.acopart.org/Upload/ekhtesasi4/page120130352269309218750.jpg

نمایش تصویری از این آپشن در سال گذشته بر روی خودرو توسط یکی از اعضاء ضمن درج پستی در فروم ، آکو را بر آن داشت تا نسبت به طراحی و ساخت قالب های آن در فرصتی مقتضی مبادرت نماید.

این آپشن با طـراحی منحصـر بـه فـرد مهنـدسـان و طـراحـان ایـرانـی آکـو ( ACO ) ضمن برخورداری از قابلیت نصب بر روی انواع کثیری از باتری ها ، طیف وسیعی از خودروهای گوناگون را در بر خواهد گرفت که این مهم از سویی موجب جلب نظر طرفدارانی بیشتر برای محصـولات آکـوپـارت ( ACOPART ) و از سویی منجر به افزایش شمار اعضای خانواده بزرگ آکو در سراسر کشور خواهد شد .

بر این اساس در نیمه نخست سال جاری کار طراحی محصول ، این قالب با الهام گرفتن از تصویر موصوف ، آغاز و با استفاده از تکنیک های شبیه سازی ( PROTOTYPE ) معایب و اشکالات موجود در نمونه ساخته شده رفع سپس طراحی مدل نهایی آن نیز به اتمام رسید .

عدم دفرمگی آپشن به جهت مجاورت قطعه با گرمای موتور خصوصا در مناطق گرمسیری ، مقاومت در برابر ضربات احتمالی ، ممانعت از آسیب های جدی ضمن تماس قطعه با مواد شیمیایی و رعایت اصول زیبایی در طراحی نهایی به جهت ارتباط دیداری مشتری از نکات برجسته ای است که در طراحی مهندسین مجرب و خوش ذوق آکو ، بطوری محسوس لحاظ گردیده است .

این آپشن با مواد اولیه متفاوت و رنگ های مختلف در 3 تیپ گوناگون به بازار عرضه خواهد شد .
( THE BATTERY COVER TRIM - APA SET / ACO EXIR /+ ACO EXIR > TOOLS BOX )

آپشن موجود که به تازگی با مارک آپا ست ( APA - SET ) به بازار عرضه شده بزودی از طریق فروش ویژه توسط نمایندگان کشوری آکوپارت ( استان های دارای نمایندگی ) به مشتریان عرضه خواهد شد.

محصول جدید آپا با بهرمندی از طراحی خـلاق آکو به رنگ مشکی و درج عبارت کاور باتری به زبان فارسی بر روی آن به وضوح قابل رویت است ضمن اینکه قطب های مثبت و منفی قطعه به رنگ مشکی و درج عبارت 35 تا 88 آمپر بر روی آن نیز قابل مشاهده است .

این آپشن بصورت تک تک در نایلکسی ( PB ) که نیمی از آن برنگ سفید و نیمی دیگر بی رنگ ( جهت رویت کالا ) می باشد ، بسته بندی گردیده و لوگوی بیضی شکل ست ( SET ) و تصویر گرافیکی تندر آکو به همراه مضامین دیگری با حروف انگلیسی و چاپی قرمز رنگ بر روی آن قابل ملاحظه است .

کــاور بـاتـری ( درپـوش بـاتـری ) مـارک آکـو اکسیـر و آکـو اکسیـر پـلاس ( ACO EXIR / ACO EXIR+ ) مـارک آپـا سـت ( APA SET )

تیپ های دیگری از این آپشن زیبا با مارک های آکـو اکـسیـر و آکـو اکـسیـر پـلـاس احتـمالـا در سـال آینـده روانه بازار خواهد شد این مـارک هـا نیز ضمن بر خورداری از ویـژگیهـایـی متفـاوت با آپـا سـت به رنگ سبز سیر سدری عرضه ، قطبیـن مثبت و منفی بر روی آن به رنگ قـرمز و آبـی است و ملحوظ نمودن قابلیتی خاص در طراحی بعمل آمده توسط آکو این محصول را به آپـشنـی 2 کــاره ( MULTI FUNCTION ) مبدل نموده است . ( کـاور بـاتـری + جعبـه ابـزار / ACO EXIR+ )

http://www.acopart.org/Upload/ekhtesasi4/page123130352269306406250.jpg

امید است در ضل عنایات پروردگار همواره موفق تر از پیش در راه اعتلای نام و آوازه ایرانی گام نهیم - انشا الله

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ روابط عمومی آکو

Reza_Orumiyeh
01-26-2014, 08:32 PM
از هم اکنون چشم انتظاریم

Sent from my iPhone using Tapatalk

ROOHOLAH
01-26-2014, 08:46 PM
واقعا آپشن خیلی خوبی آکو تولید کرده من منتظرش هستم.ممنون از آکو

Saeed
01-26-2014, 10:22 PM
همانطور که روابط عمومی آکو فرمودند، طی پیشنهادی که حدود یک و نیم سال پیش در فروم برای طراحی این محصول مطرح شد و مذاکرات و صحبتهای انجام شده با جناب کفایی ، تولید این محصول مورد تایید ایشان قرار گرفته و مدیریت ارشد آکو طی دستوری به تیم طراحی و تولید آکو ، خواستار تولید این آپشن شدند. تیم طراحی آکو با بررسی نمونه پیشنهادی و رفع ایرادات محصول پشنهادی و در نظر گرفتن مشخصات تعداد بیشماری از خودروها و باتریها با ظرفیتهای گوناگون اقدام به تولید این محصول نمودند.

قطعه مورد اشاره به دلیل ترافیک کاری آکو و در دستور کار بودن محصولات مهمتری ، در صف تولید قرار گرفته و از ابتدای امسال کار ساخت و تولید آن آغاز شد.

قابل ذکر هست که این محصول ۹۰۰۰ کیلومتر بر روی خودرو تست جاده ای خود را گذرانده است.

مژده : به زودی فروش فوق العاده این محصول برای مدت محدودی آغاز خواهد شد.

در ادامه، لینک مطب ارسال شده در یک و نیم سال پیش و تصاویر قطعه پیشنهاد شده را مشاهده خواهید نمود.
تاریخ ارسال این پیشنهاد در لینک قابل مشاهده خواهد بود.

http://acoforum.org/showpost.php?p=62194&postcount=2720

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129870752296027500.jpg

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129870752306027500.jpg

روابط عمومی آکو فروم
01-27-2014, 12:26 AM
با سلام وقت بخیر

عرض خسته نباشيد و تشكر دارم خدمت مسئولين محترم آكو
از همكار گرامي ناظر محترم سعيد تشكر ميكنم بابت اطلاع رساني ها و پستهاي هميشه خوب و به موقع.شان
خوشحاليم كه اين محصول با نام اكو به بازار مي آيد و خوشحالتر آنكه نطفه طراحي اين محصول با مشاهدات و رصدهاي شبانه روزي مديران سخت كوش آكو از سطح فروم و بر اساس يك طرح و ايده جالب يكي از اعضا محترم خانواده بزرگ آكو و از كاربران خوب و قديمي سايت اكوفروم , بسته شد
به نظر ميرسد جا دارد آكوي عزيز با اينكه حجم كاري بالايي دارند از اين پس توجه ويژه تري نسبت به طرحهاي كاربران و برخي درخواستها و نظرات خوب ايشان داشته باشند
به جرات ميتوان ادعا كرد پتانسيلهاي بسيار خوبي از هر نظر در ميان مجموعه وجود دارد
اكوفروم جمعيست از بهترين كساني كه ميتوانند صاحب ايده و خلاقيت باشند
طرح هاي زيادي توسط بچه هاي سايت در گوشه گوشه آن بحث و ايجاد شده است براي مثال همان طرح مذكور كه لينك آن توسط همكار گرامي درج شد تا چندين پست بعد , در سال 2012 مورد پرس و جو كاربران ديگران قرار گرفته است .

.................................................. ........................................... مدیر روابط عمومی آکو فروم

Reza_Orumiyeh
02-02-2014, 06:21 PM
سلام با عرض خسته نباشید به مجموعه اکو
چند روز پیش اس ام اس دریافت کردم که درب باتری با قیمت ۷۰۰۰ تا ۱۳ این ماه فروخته خواهد شد
متاسفانه دوبار در روز های دهم و سیزدهم به نمایندگی در ارومیه رفتم ولی هنوز این قطعه دستشون نرسیده
با این حال تکلیف چیه؟!

Reza_Orumiyeh
02-02-2014, 06:42 PM
لطف کردند پیگیری کردند وتماس گرفتند و
من امروز میرم تحویل بگیرم و نصب کنم
متشکرم

ببخشید که دوتا پست متوالی دادم

ROOHOLAH
02-02-2014, 11:43 PM
با سلام خدمت آکو
بنده هم پیامکی در خصوص کاور باطری دریافت کردم، و با واحد فروش آکو تماس گرفتم و درخواست درب باطری و چند قلم جنس دیگه رو دادم، گفت باهاتون تماس میگیرم، عصر شد دیدم خبری نشد، خودم دوباره تماس گرفتم گفت بعلت حجم بالای سفارش یکی دو روزی طول میکشه امشب که یکشنبه هست هنوز هیچ گونه تماسی دریافت نکردم از واحد فروش آکو خواهش میکنم یه اطلاع به ما بدهند؛ چون منتظر این قطعه هستم

Mohsen.Karaj
02-03-2014, 12:17 AM
درود
من امروز فرصت کردم برم و این قطعه رو بگیرم. داخل کیسه ی نایلونش احساس کردم چیز دیگه ای هم هست باز که کردم دیدم 2عدد دستگیره ی صندوق هم بعنوان هدیه داره. با این حساب در واقع انگار این قطعه هدیه شده . قطعه رو هم نصب کردم خدایی عالی شده اینم بگم باطری من 74 آمپره و مشکلی نداشت.
از عزیزان آکو سپاس ویژه دارم و منتظر برای به بازار آمدن زه های روی درب.

Saeed
02-05-2014, 12:20 PM
با سلام خدمت آکو
بنده هم پیامکی در خصوص کاور باطری دریافت کردم، و با واحد فروش آکو تماس گرفتم و درخواست درب باطری و چند قلم جنس دیگه رو دادم، گفت باهاتون تماس میگیرم، عصر شد دیدم خبری نشد، خودم دوباره تماس گرفتم گفت بعلت حجم بالای سفارش یکی دو روزی طول میکشه امشب که یکشنبه هست هنوز هیچ گونه تماسی دریافت نکردم از واحد فروش آکو خواهش میکنم یه اطلاع به ما بدهند؛ چون منتظر این قطعه هستم

درود بر شما دوست گرامی

مسائل مربوط به واحد فروش را می بایست مسقیما یا ایشان در میان بگذارید و ما هیچ گونه دسترسی و اطلاعی از وضعیت سفارشات در فروم نداریم.

درسته که فروم مربوط به آکو هست و زیر مجموعه آکو به حساب میاد ولی هیچ ارتباطی بین فروم و بخش فروم نیست.

با سپاس از همکاری شما