PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محصول جدید آکو ، آکو کنسول آپشنی کاربردی برای فضایی بیشتر

روابط عمومی آکو
09-22-2013, 10:49 PM
با سلام وقت بخیر

آکو کنسول جدید تندر 90 آپشنی کاربردی است که به زودی به اعضای خانواده بزرگ آکوپارت در سراسر کشور اهدا می گردد.

این آپشن کاربردی با طراحی بسیار چشمگیر ضمن تغییر نمای کابین سرنشینان دارای حجم قابل توجهی از فضا برای نگهداری اجسام و اشیا گوناگون به مساحت تقریبی 18 در 9 با ارتفاع 10 سانتی متر می باشد.

آپشن جدید آکو با بهینه سازی آپشن قدیمی این محصول ( مینی کنسول ) ضمن قابلیت نگهداری آسان اشیایی با احجام گوناگون مانند کیف پک سی دی یا کیف مدارک به نوعی تیپ 2 آپشن قدیمی مینی کنسول که توسط آکو به بازار عرضه می شود ، می باشد.

عرضه مینی کنسول فعلی آکو به بازار همچنان نقیصه کمبود فضای مناسب را برای نگهداری اشیا گوناگون به طور کامل مرتفع ننمود لذا در بررسی های آکو طراحی و ارائه آپشنی جدید و کامل تر در مقایسه با نمونه فعلی به طوری اجتناب ناپذیر احساس می شد.

حساسیت های آکو در خصوص طراحی شکیل ، کارا و منحصر به فرد بعد از اتمام مراحل مدل سازی محصول به یکی از مجربترین قالب سازان آکوپارت با تجربه ای بالغ بر 29 سال محول و مراحل ساخت قالب های آن در اواسط بهمن ماه 91 آغاز و هم اکنون با اتمام مراحل ساخت و نصب بر روی خودرو از چندی پیش مورد آزمون های گوناگون قرار گرفته که سرانجام با اخذ مجوزهای گوناگون از واحد فنی آکو به زودی به بازار عرضه خواهد شد.

http://www.acopart.org/images/tmp/First/hadieh/07.jpg

آکو گلد گارانتی
آکو کنسول محصول جدید آکو دارای 60 ماه تضمین کیفیت می باشد.

تیپ های مختلف آکو کنسول

تیپ یک این آپشن با نام آکو کنسول اکسیر دارای کاور کرومی است که محل استقرار آن در اطراف گردگیر دنده اتومبیل به همراه نصب پولکی برجسته در میان جا لیوانی ها با حک نام اکسیر می باشد.
تیپ دو این آپشن با نام آکو همانطور که در تصویر مشخص است فاقد کاور کرومی می باشد.
هر دو تیپ موصوف دارای ضربه گیر هایی لاستیکی جهت جلوگیری از ایجاد سر و صدا در محل جالیوانی و فضای کاملا باز جلوی آن می باشند.

فراخوان محصول
آکو مصمم است با ثبت نام از اعضای خانواده بزرگ آکوپارت در سراسر کشور بدون هیچ گونه محدودیتی از حیث تعداد ثبت نام کنندگان با دریافت محصول قدیمی خود ، آکو کنسول را به ایشان اهدا نماید. بدیهی است برای آن گروه از هموطنان که خودروی ایشان فاقد آپشن مینی کنسول می باشد تسهیلاتی در نظر گرفته شده که ضمن ثبت نام جهت اهدا محصول جدید آکو به طور کامل به ایشان اطلاع رسانی خواهد شد.

اهدای آپشن های جدید آکو طی مراحل جداگانه انجام خواهد شد که آغاز ثبت نام برای دریافت هدایا در هر مرحله به طور جداگانه از طریق ارسال پیامک و درج اطلاعیه هایی در سایت مرکزی آکو به اعضای خانواده بزرگ آکوپارت در سراسر کشور ، اطلاع رسانی می گردد.

-------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

abbasi
09-22-2013, 10:57 PM
با سلام
بسیار زیباست. با تشکر از گروه آکو
امیدوارم در آینده محصولات آکو در مورد زیبایی داخلی خودرو بیشتر شود.

mohammad_molayoun
09-22-2013, 10:58 PM
در صورت امکان تصویر نمونه نصب شده را قرار دهید

Reza_Orumiyeh
09-22-2013, 11:04 PM
هر روز یه تولید جدید
واقعا بدون سر و صدا یهو یه محصول جدید تولید میکنید و بعد به بازار عرضه میکنید
شعار نمیدم ولی
تندر فقط با اکو زیبا و کاربردیتر میشه

امیری
09-22-2013, 11:12 PM
باسلام وتشکر از اکو که همیشه در کیفیت ومشتری مداری حرف اول رو میزنه وانشاالله که قله های بلند صنعتی را کسب مینماید

abbaszaadeh
09-22-2013, 11:37 PM
ضمن عرض سلام و خسته نباشید از شما
اکوکنسول بسیار عالیست و عالی تر از اون مشتری مداری شما می باشه

امیر مسعود
09-22-2013, 11:53 PM
ضمن عرض سلام و خسته نباشید به گروه صنعتی اکو واقعا شکه شدم بسیار زیباست به امید جهانی شدن گروه اکو و عرضه محصولات ان در دیگر کشورها انشالله از تیم بزرگ و زحمت کش اکو صمیمانه تشکر میکنم بخصوص جناب مهندس کفایی عزیز

مسعود طاهری
09-23-2013, 01:04 AM
با درود وخسته نباشید امیدوارم کیفیت قطعات جدید مثل قطعات قبلی و بلکه بهترهم باشه.

taromi
09-23-2013, 08:36 AM
با سلام ودرود به شما دوستان عزیز آکویی.......خدا قوت.

meysam
09-23-2013, 11:39 AM
آقا دستتون درد نکنه.......
:cool:

meysam
09-23-2013, 11:42 AM
میشه نصب شدش رو هم عکسشو بذارین تا روی کار ببینیم چه شکلی داره؟
ممنون

vahediy
09-23-2013, 11:59 AM
با سلام
از دیدن ش شوکه شدم
بسیار زیباست
امیدوارم هر چه زودتر وارد بازار بشه:d

Davo0od
09-23-2013, 02:29 PM
والا این خوراک جای گوشیه

Vali Sobhani
09-23-2013, 02:32 PM
سلام
واقعا زیباست
من عاشقش شدم حتما نصبش میکنم
تندر به همچین چیزی نیاز مبرم داشت;)

arashk
09-23-2013, 02:56 PM
با تشکر فراوان از آکو، موفق باشید و سربلند

ali-tondar90
09-23-2013, 03:04 PM
منم به نوبه خودم از تیم آکو تشکر می کنم

MOHAMAD_L90
09-23-2013, 03:05 PM
ممنون از تلاشتان

Mahdi Barbod
09-23-2013, 03:08 PM
سلام
باتشکر از طراحی های زیبا تون
چطوی میتونم بعضی از تولیدات تون رو بخرم فروشگاه شما که فکر میکنم عمده فروشی میکنه شهر ما هم که نمایندگی نداره؟

behrooz
09-23-2013, 05:14 PM
دستتون درد نکنه بابت این محصولات!!!!
بی زحمت اگه میشه عکس نصب شدش روی ماشین رو هم بزارید ببینیم چه جوریه؟؟ممنون

Reza_Orumiyeh
09-23-2013, 09:35 PM
دست تمام زحمت کش های اکو درد نکنه
دمتون گرم

MEHRAN
09-24-2013, 09:53 AM
باسلام به مدیران سخت کوش اکو بازهم محصولی درجه یک و بروز که نشان از پشتکار و انگیزه ای با لادر مدیران اکو دارد همیشه پیروز و سربلند باشید

saeed.navaee
09-24-2013, 01:24 PM
آكو جان منتظريم.

روابط عمومی آکو فروم
09-24-2013, 10:33 PM
سلام
باتشکر از طراحی های زیبا تون
چطوی میتونم بعضی از تولیدات تون رو بخرم فروشگاه شما که فکر میکنم عمده فروشی میکنه شهر ما هم که نمایندگی نداره؟

با سلام وقت بخیر
شما می توانید با نزدیک ترین شهری که به محل سکونت شما قرار دارد تماس حاصل نمایید و از ایشان در خواست جنس کنید . هزینه ی پست بر عهده ی خود شما خواهد بود.
آدرس نزدیک ترین شهر را نیز می توانید از دفتر فروش مرکزی در تهران دریافت نمایید.
.................................................. .................................................. ... مدیر روابط عمومی آکو فروم

روابط عمومی آکو
10-03-2013, 08:04 PM
با سلام وقت بخیر

طراحی منحصر بفرد و کاربردی این آپشن ، تنها بخش کوچکی از ویزگیهایی است که نه تنها موجب زیبایی محسوسی در کابین سرنشینان خودرو می گردد بلکه آکو پارت را نیز از فعالان موجود در حوزه صنعت آپشن اتومبیل در کشور بطور کلی ، متمایز می سازد .

امید است طراحی ملی قطعات گوناگون توسط جوانان ایرانی بیش از پیش موجب اعتلای نام ایران عزیز در عرصه های گوناگون صنعت جهانی آپشن خودرو گردد - انشاالله

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

ROOHOLAH
10-04-2013, 08:43 PM
با عرض سلام تبریک در راستای تولیدات جدید آکو
من هم خیلی خوشحال شدم از این قطعه، فقط لطف کنید طبق گفته دوستان، عکس های نصب شده از زوایای مختلف رو هم بگذارید.
با تشکر

Emdad-L90
10-05-2013, 09:52 AM
هیچ وقت شک نکن که تولیدات این شرکت شاید جلوه مناسبی نداشته باشه .البته می دونم منظور شما نیز این گونه نبوده اما هر طراحی و عرضه یک آپشن جدید به بازار حاصل تلاشهای این گروه صنعتی بزرگ می باشد.

rafiei
10-05-2013, 11:47 AM
سلام و سپاس از همه زحمات شما عزیزان

zanjani
10-06-2013, 08:37 AM
با سلام
همیشه اکو بهترینها رو تولید کرده و من از همه آپشن های تولیدی اکو تا حال استفاده کردم و منبعد هم استفاده خواهم کرد قطعه قبلی که دارای جنسی عالی و با کیفیت و بدون هیچگونه صدایی بود انشاله که این قطعه هم با همون کیفیت و بی صدا باشه که قطعا همینطوره و یک خواهش دارم از جناب کفایی که برای ادامه همین قطعه هم فکری بکنن و قطعه ای طراحی کنن که کلید ها عقب هم جلو پا نباشن یا محافظ داشته باشن
خیلی خیلی ممنون

LOGAN 90 BLACK
10-08-2013, 10:03 PM
عکس اون مدل اکسیر رو هم بزارید لطفا ...

latifi
10-08-2013, 11:33 PM
کاش عکس های بیشتری در دسترس بود

ACO
10-09-2013, 12:09 AM
قاعدتا عدم ارائه عكسهاي مختلف با جزئيات و كيفيت بالا از سوي يك توليد كننده پيش از عرضه همگاني محصول , به دليل جلوگيري از سواستفاده هاي احتمالي است با اين حال تمامی قطعات تولید شده توسط آکو در سازمان مالکیت های صنعتی به ثبت رسیده

مانند تمام محصولات ديگر آكو , پس از عرضه به بازار نه تنها عكسهاي مختلف بلكه آموزش مصور طريقه نصب
آن نيز در سايت ارائه خواهد شد .

peymanbroumand
10-12-2013, 11:03 AM
سلام آفرين بر اين همه پشتكار:)

mohammad.hamedan
12-20-2013, 03:04 PM
سه تا سوال:
1- قیمت این محصول چقدره؟
2- آیا رنگ این محصول با داشبورد همخوانی داره یا مانند نمونه قدیمی کمی تفاوت رنگ وجود داره ؟
3- به اعضا رایگان اهدا میشه؟ ( اعضایی که هیچ نوع مکمل کنسولی روی خودروی آنها نصب نیست)
با تشکر

peymanbroumand
02-10-2014, 05:12 PM
سلام به همه زحمتكشان آكو
اگر ممكنه يه كنسول وسط فابرك (زير آرنجي) براي اين ال 90 طراحي كنيد شما كه اين همه زحمت ميكشيد پس لطفا زحمت اين يكيو هم بكشين بنده يه طرحي دارم كه اگر اجازه بدين اونو مطرح ميكنم
پاينده باشيد:)

ACO
02-10-2014, 07:29 PM
سلام به همه زحمتكشان آكو
اگر ممكنه يه كنسول وسط فابرك (زير آرنجي) براي اين ال 90 طراحي كنيد شما كه اين همه زحمت ميكشيد پس لطفا زحمت اين يكيو هم بكشين بنده يه طرحي دارم كه اگر اجازه بدين اونو مطرح ميكنم
پاينده باشيد:)سلام تشكر از شما .
يا خلاصه اي از طرحتون رو براي بنده در نامه ارسال كنيد و من منتقل ميكنم براتون
يا با شماره ٥٥٦٣٢٨٤٠-٠٢١

تماس بگيريد توضيح بديد تا راهنمايي كنند كه بايد با چه كسي و چه زماني مطرح بفرماييد .

ROOHOLAH
02-11-2014, 05:52 PM
سلام به همه زحمتكشان آكو
پاينده باشيد:)

با سلام
من هم با پیشنهاد دوستمان پیمان جان موافقم، چیزی شبیه کنسول پژو پارس یا سمند که کانال خروجی بخاری و کولر هم داشته باشد و با کنسول دور ترمز دستی یکی باشد.
با تشکر

kelishani
08-17-2014, 12:16 PM
آقا خيلي عالي ميشه خواهشن اين كارو انجام بديد من كنسول زير آرنجي گرفتم ولي نه ميتونم كمر بند درست ببندم(تا بالا نبريش)نه ميتونم پشت صندلي و خوب عقب جلو كنم كيفيتشم جالب نيست اگه مثل سمند باشه خيلي خوبه. دستتون درد نكنه

azadamini
06-21-2016, 12:13 AM
خیلی وقته قراره بیاد بازار بلااخره کی موجود میشه ؟ برنامه ی واسش هست ؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

borhan_3010
09-23-2016, 02:27 AM
درود بر شما
این تاپیک مربوط به سال 2013 هستش.
این محصول تولید شده است؟
چرا با توجه به حجم درخواست اعضا هیچ عکسی پس از نصب قرار داده نشده؟

ACO
02-07-2017, 02:16 AM
درود بر شما
این تاپیک مربوط به سال 2013 هستش.
این محصول تولید شده است؟
چرا با توجه به حجم درخواست اعضا هیچ عکسی پس از نصب قرار داده نشده؟

درود بر شما .
این محصول در میانه های راه تولید - به مشکلات فنی عدیده ای برخورد کرد ، مشکل البته از حساسیت بالای مدیران کنترل کیفیت و مدیران ارشد آکو حادث میشود ! که حاضر نخواهند شد یک مجصول با کمترین مشکلی وارد بازار شود .

تمامی مشکلات قالب این محصول مرتفع شده است و اماده توزیع به بازار
اما از انجایی که رفع مشکلات فالب این محصول مصادف شده است با زمان عرضه قطعی مینی کنسول تیپ 2 آکو که به زودی روانه بازار خواهد شد به احتمال زیاد آکو تصمیم خواهد داشت ابتدا مینی کنسول تیپ 2 را عرضه کند و ابتدای سال 96 آکو کنسول را روانه بازار کند .
آکو مصمم است با عرضه مینی کنسول تیپ 2 که طراحی آن منحصرا متعلق به آکوست و هیچ کجا نمونه ای از آن وجود ندارد مینی کنسول نسل اول را از بازار خارج کند .
تیپ 1 این محصول توسط 3 شرکت یا کسبه بازار کپی برداری اشتباه و غیرفنی شده بود
اکو قصد دارد تمامی محصولات خود را که امکان تغییر و ارائه نسل جدید را دارا باشند هر چند سال یکبار با نسخه ای جدید به دست مشتریان برساند .