PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محصول جدید آکو ، آکو فلاپ آپشنی کاربردی با طراحی منحصر به فرد

روابط عمومی آکو
09-22-2013, 09:49 PM
با سلام وقت بخیر

آکو فلاپ زه جدید محافظ گلگیرهای تندر 90 آپشنی کاربردی است که به زودی به اعضای خانواده بزرگ آکوپارت در سراسر کشور اهدا می گردد.

این آپشن کاربردی زیبا با نصب بر روی خودرو از صدمات احتمالی به گلگیرهای اتومبیل محافظت می نماید.

آکوفلاپ به نوعی تیپ 2 محصول قدیمی فول فلاپ محسوب می گردد که در طراحی این مدل آکو با کاستن از دیواره بلند و پهن فول فلاپ آن را با دقتی بیشتر مبادرت به ساخت قالب های آن نموده است.

طی نظرسنجی های به عمل آمده از بازار و برخی از نمایندگان کشوری آکو ، کاستن از بلندی ارتفاع دیواره تیپ 1 فول فلاپ گلگیرهای تندر 90 محلی که به طور عمود بر روی گلگیر قرار می گیرد منجر به جلب نظر گروه بیشتری از مشتریان که ظرافت این محصول بعد از نصب نیز مدنظر ایشان می باشد ، خواهد شد.

بر این اساس آکو با عرضه این آپشن کاربردی به بازار با توجه به نمای بسیار زیبای آن بعد از نصب ، مصمم است ، تا نظر آحاد هموطنان را با سلایق ویژه که طالب آپشن هایی خاص می باشند به سوی آپشن های آکوپارت جلب نماید.

http://www.acopart.org/images/tmp/First/hadieh/05s.jpg

http://www.acopart.org/images/tmp/First/hadieh/06s.jpg

آکوگلد گارانتی
آکو فلاپ محصول جدید آکو دارای 60 ماه تضمین کیفیت می باشد.

فراخوان محصول
آکو مصمم است با ثبت نام از اعضای خانواده بزرگ آکوپارت در سراسر کشور بدون هیچ گونه محدودیتی از حیث تعداد ثبت نام کنندگان با دریافت محصول قدیمی خود ، آکوفلاپ را به ایشان اهدا نماید. بدیهی است برای آن گروه از هموطنان که خودروی ایشان فاقد آپشن فول فلاپ (زه قدیمی محافظ گلگیرهای تندر 90 تیپ 1) می باشد تسهیلاتی در نظر گرفته شده که ضمن ثبت نام ، جهت اهدا محصول جدید آکو به طور کامل به ایشان اطلاع رسانی خواهد شد.

امتیازی برای همه
طرح جدید آکو آن گروه از هموطنانی را که از زه های متفرقه در بازار برای نصب بر روی اتومبیل خود استفاده نموده اند را نیز با ثبت نام در بخش مربوطه درسایت و تحویل زه متفرقه به نمایندگان ، در بر خواهد گرفت.

اهدای آپشن های جدید آکو طی مراحل جداگانه انجام خواهد شد که آغاز ثبت نام برای دریافت هدایا در هر مرحله به طور مجزا از طریق ارسال پیامک و اطلاع رسانی در سایت مرکزی انجام می شود .

مرحله اول اهدای آپشن زیبا و کاربردی آکوفلاپ، زه جدید محافظ گلیگرهای تندر 90 به زودی با افتتاح بخش مربوطه در سایت مرکزی آکو جهت ثبت نام بدون محدودیت از متقاضیان ، آعاز می شود.

-------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

امیری
09-22-2013, 11:05 PM
باسلام وممنون از زحمتکشان تیم اکو که همیشه حرف اول را درکیفیت وقیمت میزند وکاش تمامی قطعه سازان کشورمان مثل اکو مصمم در کیفیت ومشتری مداری باشند وممنوناز اهدای این محصول به تندر سواران

امیر مسعود
09-22-2013, 11:55 PM
بنده به شخصه خیلی دنبال این اپشن زیبا بودم واقعان تشکر میکنم بسیار زیباست خدا قوت

aghaee
09-23-2013, 08:47 AM
با سلام . لطفا يه كم بيشتر در مورد اين محصول توضيح بدين. اين فول فلاپ زير گلگير نصب مي شه؟ تو عكس خوب واضح نيست. چطور مي تونه گلگير رو از ضربات احتمالي حفظ كنه

احمدرضا
09-23-2013, 08:56 AM
با سلام . لطفا يه كم بيشتر در مورد اين محصول توضيح بدين. اين فول فلاپ زير گلگير نصب مي شه؟ تو عكس خوب واضح نيست. چطور مي تونه گلگير رو از ضربات احتمالي حفظ كنه

با سلام
دوست عزیز نمونه قبلی که ما وصل کردیم مقداری ازاین نمونه جدید فکر میکنم بلندتر باشه ونسبت به فول فلاپهای تو بازار نصف ارتفاع اونها رو داشته باشه من به شخصه ازتیپ 1 رضایت کامل داشتم چند بار جلوی ضربات رو گرفته و اتفاقا از فلاپ چاقهای توبازار بسیار زیباتر و جمع وجورتر هست عین فابریک میمونه وراجع به نصب راحتتر از اون چیزی هست که به نظر میاد اکو فکر همه جارو کرده نگران نباش.

Davo0od
09-23-2013, 10:32 AM
آقا دستتون درد نکنه
ماهم مینی فلاپ هستیم جزو هدیه گیرندگان قرار میگیریم؟
فکر ماهم که شهرستان هستیم بکنید بخدا

meysam
09-23-2013, 11:43 AM
ممنون از زحمات ئوستان:)

vahediy
09-23-2013, 12:01 PM
آقا ما که زبونمون بند اومده با این محصولات جدید:eek:

MOHAMAD_L90
09-23-2013, 03:04 PM
واقعا ممنون

arashk
09-23-2013, 03:04 PM
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان زحمت کش در آکو،
شاید نظر شخصی بنده باشه ولی من فول فلاپ های با دیواره بلند رو بیشتر می پسندم، فقط چسبش در قسمتهای ابتدا و انتها زود کنده میشه که لازمه برای اون قسمت فکری بشه، و هر کس مطابق با سلیقه اش از مدل قدیمی و یا مدل جدید استفاده کنه

Reza_Orumiyeh
10-03-2013, 10:11 PM
اگه کسی نخواد فلاپ کوتاه نصب کنه تکلیفش چیه؟!
چون بعضی ماشینا تو اون قسمت تصادف داشتن و با فلاپ بلند خط و خش ها پنهان شده
اگه نصب نکنه بقیه هدایا بهش تعلق نمیگیره؟!

آکوپارت
10-04-2013, 05:41 PM
با سلام وقت بخیر

اهدای آپشن کاربردی آکو فلاپ را به تمامی اعضائ خانواده بزرگ آکو پارت در سراسر کشور تبریک عرض می نماییم .

این آپشن با نصب بر روی خودرو تندر 90 نقش مهم خود را در خصوص ممانعت از ساییدگیها همانند نمونه مشابه فعلی یعنی فول فلاپ گلگیرهای تندر90 ایفا می کند .

گرچه بلندی دیواره فول فلاپ ها از نظر روان شناسی فروش در حوادث و سوانحه به مراتب نقش بازدارنده تری در مقابل برخورد اشیاء نسبت به دیواره کافی و کوتاه تر آکو فلاپ ها ایفا می نماید اما بیشترین سهم تداعی چنین تصوری ارتباطی مستقیم با بعد ، روانی موضوع دارد بطوری که اشیاء و کلیه سطوح به طور معمول ابتدا با لبه گلگیر ها اصابت می نمایند نه بطور یکپارچه با تمامی بدنه آن بنابر این حتی آپشن هایی با دیواره کوتاه تر نیز در مواقع لزوم همان نقشی را ایفا می نمایند که تا اکنون فول فلاپ ها ایفا نموده اند ، مگر ، هدف از بکارگیری آپشن هایی با دیواره های عریض تر ، پوشاندن معایب و احتمالا ساییدگی ها و خط و خش های موجود بر روی گلگیرهای اتومبیل باشد ، نه محافظت صحیح تر از آنان .

فراخوان محصول

اطلاع رسانی آکو در خصوص اهدای محصولی که هم اکنون نمونه مشابه آن نیز در میان پر فروش ترین محصولات آکوپارت بشمار می رود ، اقدامی منحصر بفرد و در میان تولید کنندگان بنام و قدر ایرانی بی نظیر است نه کم نظیر .

مصرف کنندگان و مشتریان ایرانی محصولات آکو در میان گروه کثیری از مصرف کنندگان سایر کالاهای ایرانی برای اولین بار در کشور جمهوری اسلامی ایران به فرصتی استثنایی برای تعویض قطعه ای قدیمی با مدل جدید تر آن دست می یابند که به نوبه خود ارتکاب چنین رفتاری آن هم از سوی کمپانی ایرانی الاصل بسیار قابل تامل است ، بهر حال فارغ از معضلات و هزینه های این موضوع برای تولید کننده ، نفس چنین اعمالی است که او را از میان مدعیان و سایر تولیدکنندگان مستثنی و به واژه مشتری مداری معانی دیگر می بخشد .

واحد بازرگانی آکو ، با اتمام هر یک از مراحل ثبت نام و پس از اعلام اسامی متقاضیان از سوی واحد روابط عمومی حداکثر ظرف 15 روز هدایای آکو پارت را برای نمایندگان در کشور بر اساس پراکندگی جغرافیایی متقاضیان ارسال خواهد نمود .

امید است ، روش و منش فکری مدیران ارشد آکوپارت ، الگو و سر مشق مناسبی برای سایر تولید کنندگان معتبر ایرانی باشد - انشاالله

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- واحد بازرگانی آکو

ROOHOLAH
10-04-2013, 08:36 PM
با سلام و خسته نباشد به همه پرسنل آکو مخصوصاً مدیریت محترم
بنده خیلی خوشحال شدم از اینکه آکو محصولات جدیدش را تولید و به بازار عرضه می کند.
با تشکر فراوان

Emdad-L90
10-05-2013, 09:49 AM
با سلام از سالی که من به عضویت این گروه در آمده ام همیشه حق را به مشتری داده اند و مشتری مداری را به نحو شایسته به سرانجام رسانده اند.

امیر مسعود
10-05-2013, 09:48 PM
با سلام خدمت مدیران و زحمت کشان اکو از هدیه ای که امروز به دست بنده رسید خواستم تشکر و قدر دانی کنم باز هم مثل همیشه گروه صنعتی اکو ما رو شرمنده خودش کرد امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت این گروه باشیم و شاهد ارسال محصولات به دیگر کشورها با نام تجاری اکو که یک برند ایرانی هست باشیم واقعان باعث افتخار ماست از جناب مهندس کفایی عزیز هم تشکر میکنم که لطف ایشان همیشه شامل حال بنده بوده
یا علی موفق باشید

ACO
10-06-2013, 10:29 AM
بنده هم از گروه صنعتي آكو و مديران محترم اين شركت كمال تشكر و قدرداني رو دارم محصول به دست بنده هم رسيد بسيار شكيل زيبا و كاربردي است .

peymanbroumand
10-06-2013, 04:17 PM
سلام اول اينكه دستتون درد نكنه كه اينقدر به فكر ما تندر سواران هستيد و هميشه در فكر ساخت يه آپشن جديد ميباشيد و جا داره از همه آقايون كه زحمت ميكشند تقدير و تشكر نمايم - خداقوت
دوم اينكه منظورتون از ثبت نام چيه ؟ همين ثبت نامي هست كه من كردم؟

احمدرضا
10-06-2013, 05:20 PM
1392/07/14
ضمن سلام به همه عزیزان از اکوی عزیز تقاضا میشود جایی هم برای اصلاح مشخصات ثبت نام در نظر بگیرند ممنون

Hummer
10-06-2013, 05:46 PM
1392/07/14
ضمن سلام به همه عزیزان از اکوی عزیز تقاضا میشود جایی هم برای اصلاح مشخصات ثبت نام در نظر بگیرند ممنون

با سلام و عرض ادب اجترام خدمت همه دوستان بالاخص شما جناب احمدرضا گرامی

چنین موردی موجود هست

کافی است برای " ویرایش اطلاعات شخصی " با مراجعه به سایت " http://www.acopart.org "

و استفاده از گزینه ورود به سایت و وارد کردن پارامترهای خواسته شده به سایت وارد شوید و اطلاعاتتون رو ویرایش کنید

در یک سطح پایین تر هم میتونین برای تغییر مشخصات شخصیتون در خود فروم و استفاده از تب "کنترل پنل شما" و انتخاب گزینه " ویرایش مشخصات شما " این کار رو انجام بدهید

موفق و پیروز باشید - در پنــاه حق

ACO
10-06-2013, 05:58 PM
با سلام و عرض ادب اجترام خدمت همه دوستان بالاخص شما جناب احمدرضا گرامی

چنین موردی موجود هست

کافی است برای " ویرایش اطلاعات شخصی " با مراجعه به سایت " http://www.acopart.org "

و استفاده از گزینه ورود به سایت و وارد کردن پارامترهای خواسته شده به سایت وارد شوید و اطلاعاتتون رو ویرایش کنید

در یک سطح پایین تر هم میتونین برای تغییر مشخصات شخصیتون در خود فروم و استفاده از تب "کنترل پنل شما" و انتخاب گزینه " ویرایش مشخصات شما " این کار رو انجام بدهید

موفق و پیروز باشید - در پنــاه حق

سپاس از توضيح كامل شما

فكر ميكنم سوال اقاي احمد رضا در مورد قسمتي هست كه براي ارسال هدايا در نظر گرفته شده
از اونجايي كه من خودم شركت نكرده ام و فرم رو نديده ام نميدونم بخش ويرايش براش در نظر گرفته شده يا خير
لطفا دوستاني كه با اين بخش كار كرده اند بفرمايند ايا در صورت اشتباه وارد كردن يك آيتم مثلا نام مالك خودرو يا تحويل گيرنده , ايا امكان ويرايش دارد يا خير تا صورتي كه اين امكان فراهم نشده بنده به آكو گزارش كنم .

احمدرضا
10-07-2013, 10:54 AM
سپاس از توضيح كامل شما

فكر ميكنم سوال اقاي احمد رضا در مورد قسمتي هست كه براي ارسال هدايا در نظر گرفته شده
از اونجايي كه من خودم شركت نكرده ام و فرم رو نديده ام نميدونم بخش ويرايش براش در نظر گرفته شده يا خير
لطفا دوستاني كه با اين بخش كار كرده اند بفرمايند ايا در صورت اشتباه وارد كردن يك آيتم مثلا نام مالك خودرو يا تحويل گيرنده , ايا امكان ويرايش دارد يا خير تا صورتي كه اين امكان فراهم نشده بنده به آكو گزارش كنم .

با تشکر از شما اکوی گرامی بله دقیقا تقاضای بنده هم همین بود که شما فرمودید چون اگه دوباره وارد قسمت ثبت نام بشیم فکرمیکنه برا ثبت نام مجدد وارد شدیم وهیج امکانی برای ویرایش نداره ممنون از حسن توجهتون

MAHDI-TONDAR
10-07-2013, 01:58 PM
سپاس از توضيح كامل شما

باسلام
متاسفانه امکان ویرایش و اصلاح در فرم ثبت نام گنجانده نشده است .
لطفاً در خصوص اضافه نمودن قسمت ویرایش اطلاعات هماهنگی فرمائید .

ACO
10-07-2013, 06:21 PM
باسلام
متاسفانه امکان ویرایش و اصلاح در فرم ثبت نام گنجانده نشده است .
لطفاً در خصوص اضافه نمودن قسمت ویرایش اطلاعات هماهنگی فرمائید .

با تشکر از شما اکوی گرامی بله دقیقا تقاضای بنده هم همین بود که شما فرمودید چون اگه دوباره وارد قسمت ثبت نام بشیم فکرمیکنه برا ثبت نام مجدد وارد شدیم وهیج امکانی برای ویرایش نداره ممنون از حسن توجهتون

با تشكر از همكاران گرامي

اين مساله با اكو در ميان گذاشته شد ظاهرا دليل خاصي داشته كه امكان ويرايش رو نگنجانده اند
بنده خواهش كردم نظر به اينكه اون حالتي كه آكو مد نظر داشت احتمال وقوعش خيلي كم هست در صورتي كه امكان اضافه كردن بخش ويرايش رو دارند اين كار رو بكنند
بررسي خواهند كرد اگر انجامش خيلي طول نكشه (چون لود كاريشون الان خيلي بالاست ) اضافه خواهند كرد .

ACO
10-10-2013, 09:09 PM
با تشكر از همكاران گرامي

اين مساله با اكو در ميان گذاشته شد ظاهرا دليل خاصي داشته كه امكان ويرايش رو نگنجانده اند
بنده خواهش كردم نظر به اينكه اون حالتي كه آكو مد نظر داشت احتمال وقوعش خيلي كم هست در صورتي كه امكان اضافه كردن بخش ويرايش رو دارند اين كار رو بكنند
بررسي خواهند كرد اگر انجامش خيلي طول نكشه (چون لود كاريشون الان خيلي بالاست ) اضافه خواهند كرد .

قابليت ويرايش در بخش مورد نظر گنجانده شد .
از مسئولين محترم آكو همچنين مهندس اسلامي فر تشكر ميكنم .

omid
10-12-2013, 11:33 PM
سلام
بنده از سال89 تاکنون عضو این سایت هستم
از هدایای مختلف بی نصیب موندم ولی تاکنون لوازم فقط آکو خریداری کردم
چون با کیفیت و بادوام هست
موفق باشید

Hossein E2
10-20-2013, 07:01 PM
با سلام وتشکر از زحمات عزیزان در آکو
فلاپ جدید چون ظریفتر شکیل تر به نظر میاد اما به نظر من اگه مشد همرنگ بدنه تولید بشه زیاد تو ذوق نمیزد و فقط از نظر محافظت از گلگیر کارایی داشت

mojtaba
10-21-2013, 11:34 PM
سلام دوستان :) میگم بنظر میرسه همون فول فلاپ روی گلگیر قشنگتر میشه البته هر کسی سلیقه ایی داره ولی این فلاپ جدید هم نباید چندان بد باشه ...البته من به شخصه همون فول فلاپ رو میپسندم چون تمام اون قسمت برجستگی گلگیر رو پوشش میده :)

Fazelpoor
11-18-2013, 02:46 PM
باسلام خدمتتان عرض می شود که قبلا هر آپشنی به بازار می آمد پیامک ارسال می شد و در مورد اهدائی آکو فلاپ به خبر بودم و مهلت ثبت نام هم تمام شده است
با تشکر از زحمات شما

روابط عمومی آکو فروم
11-18-2013, 07:21 PM
باسلام خدمتتان عرض می شود که قبلا هر آپشنی به بازار می آمد پیامک ارسال می شد و در مورد اهدائی آکو فلاپ به خبر بودم و مهلت ثبت نام هم تمام شده است
با تشکر از زحمات شما
با سلام وقت بخیر

گرانمایه ی ارجمند از حسن توجه و علاقه ی شما به محصولات آکو بسیار سپاسگزاریم . علی رغم تماس های مکرر شمار زیادی از دوستان با دفتر مرکزی آکو و نیز کاربران گرامی که از طریق نامه در فروم اعلام داشته اند و از ثبت نام در مرحله ی اول اهدای هدایای آکو به دلایل مختلف بی خبر مانده بودند متاسفانه طبق قوانین آکو فايل اهدای هدايای مرحله ی اول بسته شده است .
ان شالله در مراحل دوم و سوم این طرح در خدمت شما هستیم .

.................................................. .................................................. ...... مدیر روابط عمومی آکو فروم

Fazelpoor
11-25-2013, 10:48 PM
باسپاس وتشکر از توجهتان

shahryar
12-01-2013, 07:43 PM
سلام
امروز رفتم اکو فلاپ رو گرفتم 80000ریال پرداخت کردم البته تو بخشنامشون نوشته بود قیمت 16 هزارتومنه
توی سایت ذکر نشده بود هدیه پولیه!!!!!;)

Reza_Orumiyeh
12-01-2013, 09:26 PM
سلام
امروز رفتم اکو فلاپ رو گرفتم 80000ریال پرداخت کردم البته تو بخشنامشون نوشته بود قیمت 16 هزارتومنه
توی سایت ذکر نشده بود هدیه پولیه!!!!!;)

قبلا گفته شده بود کسانی که قبلا فلاپ خریداری کردند و روی ماشین نصب هست در صورت عودت فلاپ قبلی
فلاپ جدید هدیه داده میشه
اگه فلاپ قبلی رو نداشته باشید یا نخواهید تحویل بدهید ۸۰۰۰ گرفته خواهد شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mohsen.Karaj
12-01-2013, 09:29 PM
درود
پیامکی برای بنده اومد از متن پیامک چیزی سر درنیاوردم. لطفا نحوه ی دریافت هدیه ذکر شود. در ضمن در سایت آکو لیست نمایندگان نمایش داده نمیشود.

Reza_Orumiyeh
12-01-2013, 09:43 PM
لطفا اگه مدارکی در حین تحویل هدیه مورد نیاز هست اعلام فرمایید تا هنگام تحویل با مشکل مواجه نشیم
با تشکر

جواد
12-02-2013, 09:02 AM
سلام
من قبلا فلاپ رو خریدم وبرای عودت هم مشکلی ندارم ولی با تماس تلفنی که با من گرفته شد فرمودند که باید این مبلغ رو واریز کنم و 8000ت بحساب واریز کردم

Mohsen.Karaj
12-02-2013, 12:19 PM
درود
امروز رفتم نمایندگی کرج فلاپ هارو گرفتم. فقط همونجا فلاپ قبلی هارو باز کردم تحویل دادم و پک جدید رو گرفتم. فعلا نصب نکردم باید ابتدا آثار چسب فلاپ قبلی رو سر فرصت تمیز کنم بعد اقدام به نصب کنم. هیچ گونه مبلغی هم پرداخت نکردم. البته اسمم تو لیست ارسالی آکو بود. فقط 1 نکته و اونم اینکه من گل پخش کن دارم گویا طبق گفته ی نماینده آکو این زه باید بر خلاف مینی فلاپ که زیر گل پخش کن قرار میگرفت باید روی اون نصب بشه. میخواستم بدونم دوستایی که گل پخش کن دارن چجور نصب میکنند و اگر روی گل پخش کن باید قرار بگیره به مرور زمان به جهت عدم هم سطح بودن زیر کار باعث نمیشه چسب خودشو ول کنه.
از آکوی عزیز هم در پایان سپاسگزارم

shahryar
12-02-2013, 08:28 PM
با سلام
یه برگه از اکو دست نمایندگی بود اول گذاشت جلوم گفت بخون
نوشته بود اگه نداشته باشی باید 8 تومن بدی 8تومن هم بابت نصب میگیرن
اگه تحویل بدی پول نمیخاد بدی
نمایندگی شیراز تو جاده بوشهر روبروی شرکت نفته
گفت کپی کارت ملی میخاد ولی نگرفت

روابط عمومی آکو فروم
12-03-2013, 06:17 PM
با سلام وقت بخیر

خواهشمندیم مطلب زیر به دقت مطالعه شود:

http://acoforum.org/showpost.php?p=73800&postcount=24

مدیر روابط عمومی آکو فروم

Renault Megane RS
12-03-2013, 07:12 PM
با سلام

بنده پریروز هدیه را از نمایندگی آکو با تحویل زه های قبلی دریافت کردم
و امروز خودم اقدام به نصب کردم
اینم عکس نصب شده روی خوشتیپ:

http://www.acopart.org/upload/ACO-613/s_dsc0081130305549982483821.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-613/dsc0081130305549982483821.jpg)

از آکوی عزیز هم تشکر می کنم که محصول زیبا و با کیفیتش رو به ما هدیه داد

با تشکر:cool:

Saeed
12-03-2013, 07:20 PM
با سلام وقت بخیر

خواهشمندیم مطلب زیر به دقت مطالعه شود:

مدیر روابط عمومی آکو فروم

با سپاس از توضیحات خوب روابط عمومی آکو فروم.

باز هم هدیه ای دیگر از آکو و باز هم کم لطفی دوستان.
علی رغم مشاوره نزدیکان جناب کفایی مبنی بر سوابق قبلی و اینکه بسیاری از دوستان رعایت نکرده و این مورد را که این قطعه هدیه است در نظر نمی گیرند، ایشان تصمیم گرفتند که این قطعه را به صورت هدیه در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند ولی برخی دوستان کم لطفی نموده و آنچنان بار کاری بر آکو وارد کرده و جملات محبت آمیزی را که قادر به بیان آنها نیستم را بر زبان جاری ساخته اند که ما مصرف کنندگان این محصولات و از نزدیکان ایشان از شنیدن این جملات و دیدن این حرکات شرمنده و خجل شده ایم و در مقابل این برخورد این دوستان هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم.

برخی دوستان گرامی به بخشنامه های آکو که نمایندگی ها در اختیارشان قرار داده اند و روابط عمومی نیز طی ارسال پستی به آنها نیز اشاره کرده اند هیچ توجهی ننموده و یا اصلا مطالعه ننموده اند.

دوستان گرامی به این نکات زیر که ناچارا دوباره بیان می کنم دقت نمایید:
رویت کارت شناسایی مشتری و تطبیق آن با مشخصات لیست ارسال شده از سوی آکوپارت برای نمایندگی.
چنانچه اتومبیل مشتری فاقد فلاپ گلگیرهای تندر90 باشد نماینده میبایست با اخذ 80000 ریال از ایشان محصول جدید آکو را بصورت نیم بهاء به ایشان، اهدا نماید.
چنانچه اتومبیل مشتری دارای فلاپ گلگیرهای تندر90 باشد صرف نظر از مارک آپشن فعلی (آکو یا متفرقه) نماینده میبایست ضمن دریافت فلاپهای موجود بر روی خودرو، محصول جدید آکو را بدون دریافت هیچگونه هزینه ای به ایشان، اهدا نماید.
الف): چنانچه اتومبیل مشتری دارای فلاپ گلگیرهای تندر90 باشد صرف نظر از مارک آپشن فعلی (آکو یا متفرقه) و ایشان مایل به ارائه آپشن موجود در مقابل اهدای محصول جدید آکو نباشد، نماینده میبایست با اخذ 80000 ریال محصول جدید آکو را بصورت نیم بهاء به ایشان، اهدا نماید.

ب): اجرت خدمات(هزینه نصب)تعویض آپشن موجود بر روی اتومبیل مشتری با محصول جدید آکو در محل نمایندگی و یا از طریق نمایندگان کشوری آکوپارت حداکثر به مبلغ 80000 ریال تعیین شده و به عهده مشتری است.
مشتریان می بایست از مورخه 9 لغایت 30 آذرماه به مدت 21 روز جهت اهدای محصول جدید آکو از سوی نمایندگان کشوری آکوپارت به ایشان مراجعه و این مهلت با ارسال پیامکی در چندین نوبت به مشتریان از سوی آکو ، اطلاع رسانی خواهد شد.

دوستان گرامی با توجه به همه بندهایی که در این اطلاعیه آمده است ، و آگاهی از موارد دیگر جایی برای پرسش و یا خطاب قرار دادن آکو با الفاظ و یا لهن های طلبکارانه باقی نمی ماند.

با توجه با شرایط بالا آکو در نظر دارد قطعه ای که حداقل ۲۵۰۰۰۰ ریال قیمت دارد را به دوستان گرامی هدیه نماید. حال برخی دوستان تمایل به دریافت آن دارند و برخی دیگر تمایل ندارند.

دوستانی که تمایلی ندارند، ثبت نام ننموده و یا حداقل اینکه بعد از ثبت نام برای دریافت مراجعه نمی نمایند.

ولی دوستانی که تمایل به دریافت هدیه دارند می بایست ابتدا به خویش و سپس به مدیران و کارمندان و نمایندگی های وابسته به شرکت آکو احترم گذاشته و علاوه بر نشان دادن فرهنگ و منش بالای خود اقدام به دریافت هدایا نمایند.

ذکر چند نکته و ابهاماتی که دوستان اشاره نمودند لازم به نظر می رسد.

با توجه به مهلت ۲۱ روزه ای که آکو مشخص نموده است انتظار می رفت دوستان خود مراعات نموده و در روزهای اول برای دریافت اقدام ننموده و این چنین بار کاری سنگینی به آکو تحمیل نکنند.
فقط دوستانی که تابحال این قطعه را بر روی ماشین خود نداشته و یا قصد استفاده از سرویس نصب نمایندگی ها را دارند می بایستی وجهی معادل ۸۰۰۰۰ ریال برای هر کدام از این موارد پرداخت نمایند.
دوستانی که در شهر محل اسکان آنها نمایندگی وجود نداشته است ، باز هم آکو ، هدیه را برای آنها در نظر گرفته است و این دوستان می بایستی صرفا هزینه ارسال را پرداخت می کرده اند. (همانند دوست گرامی از خراسان جنوبی(سرایان))
و از این قبیل موراد.

البته موارد بسیاری اتفاق افتاده که متاسفانه از ذکر و شرح ماجرا خجالت می کشم و صرفا به این نکته بسنده می نمایم ، دوستان که این هدیه را دریافت نموده اند، اصلا و ابدا به کلمه هدیه دقت نکرده و بعضا انتظاراتی بسیار بیشتر از کالای خریداری شده از برخی نمایندگان داشته اند و متاسفانه تا کنون هیچ نقل قولی از دوستان مبنی بر سپاسگزاری از دریافت این هدیه و خسته نباشید به مسولین امر مشاهده ننموده ام یا حداقل اینقدر کم هست که در لابلای توقعات برخی دوستان گرامی به چشم نمی آید.

متاسفانه با توجه به مشکلات و بار کاری سنگینی که اکثر دوستان گرامی برای آکو بوجود آورده اند، احتمالا ارسال هدایا در فازهای بعدی کلا منتفی خواهد شد.

mohammad_molayoun
12-03-2013, 09:12 PM
من هدیه رو دریافت کردم و بسیار هم راضی بودم
با توجه به توضیحاتی داده شده واقعا متاسفم که بعضی از کاربران برای آکو مشکل ایجاد کردند

peymanbroumand
12-04-2013, 08:48 AM
باسلام و خسته نباشيد به خانواده بزرگ آكو من اين هديه را دريافت كردم و بسيار زيباست ولي اي كاش به جاي تبليغ و گفتن كلمه (هديه) به ثبت نام كنندگان از (نيم بهاء) استفاده ميشد تا مردم بهتر بتوانند تصميم بگيرند .
در موقع تحويل از بنده درخواست مبلغ 80000 ريال نمودند و لي بنده چون از نوع قديمي فلاپ استفاده كرده بودم آنها را تحويل دادم.

mehran_tonic
12-04-2013, 05:52 PM
مثل همیشه زیبا و مفید
منم ممنونم از تولید و ارائه این محصول
با تشکر فراوان از زحمات بی دریغ شما

Saeed
12-04-2013, 06:43 PM
باسلام و خسته نباشيد به خانواده بزرگ آكو من اين هديه را دريافت كردم و بسيار زيباست ولي اي كاش به جاي تبليغ و گفتن كلمه (هديه) به ثبت نام كنندگان از (نيم بهاء) استفاده ميشد تا مردم بهتر بتوانند تصميم بگيرند .
در موقع تحويل از بنده درخواست مبلغ 80000 ريال نمودند و لي بنده چون از نوع قديمي فلاپ استفاده كرده بودم آنها را تحويل دادم.

با سپاس از یادآوری شما دوست گرامی

ولی هنوز هم این قطعه را هدیه می دانیم، به دلیل اینکه بسیاری از دوستان گرامی حتی ۱ ریال هم پرداخت نکردند و به صورت رایگان تحویل گرفتند.

وای نیم بها هم نمی تواند باشد زیرا این قطعه با قیمت بالاتر از ۲۵،۰۰۰ تومان به بازار عرضه خواهد شد.

با سپاس

shahryar
12-04-2013, 07:26 PM
با سلام
نماینده اکو تو شیراز میگفت چند نفر اومدن دیدن پولیه بی خیال شدن رفتن
چند نفر هم که فلاپ قدیمیو بیشتر دوست داشتن تحویل ندادن
ولی بقولن بازم اگه 16 هزارتومنم باشه 8 تومنش هدیه اس
به نظرم ارزشش داره مخصوصا که مارک اکو هست
با تشکر از گروه تولیدی اکو و این سایت بابت اطلاع رسانی و پیگیری

Mohsen.Karaj
12-04-2013, 08:25 PM
درود
دوستان من نمیدونم مگه بعضی از عزیزان شرایط هدیه بودن این قطعه رو مگه نمیدونن. آکو بسیار شفاف نحوه ی دریافت هدیشو بیان کرده. من خودم رایگان دریافت کردم از دوستان آکو هم تشکر میکنم. حالا اگه دوستانی توانایی نصب ندارن و از فروشنده بابت نصب قطعه استمداد میکنن که به ماهیت عمل آکو ربطی نداره یا کسی که تمایل نداره فلاپ قبلی رو بکنه و فلاپ جدید رو نصب کنه. خب مسلمه آکو داره این قطعه رو میده که نصب بشه نه اینکه بایگانی بشه شرایط دریافت رایگانش رو هم گفته. خوبه که دوستان با قدرنشناسی لااقل سنگینیه کار وخستگی این پروسه ی کاری رو دوش عزیزان تحمیل نکنن.
حقیر تا کنون سعادت داشتم از هدایای آکو بهره مند شم. یکبار دیگه وظیفه ی خودم میدونم از زحمات این گروه تشکر کنم

ARASH
12-05-2013, 12:14 PM
با درود خدمت خانواده بزرگ آکو

من نیز هدیه رو دریافت کردم ، تشکر و قدردانی میکنم از آکو

دوستانی که ذکر نام هدیه برای این محصول رو دُرست نمیدونن کمی کم لطفی میکنند ، فکر کنم دریافت کالایی با 1/3 قیمت واقعی هدیه یه حساب بیاد .

تشکر صمیمانه از خانواده آکو

peymanbroumand
12-05-2013, 02:39 PM
بنده هم از كليه زحمات خانواده آكو بخصوص مدير محترم تالار آموزش و نصب آكو و ناظر سايت كمال تشكر رادارم ويه خسته نباشيد و خدا قوت به همه آنها ميگويم .
اما در جواب شما دوست عزير جناب آقاي محسن خان نميدانم در چه سطح سوادي هستيد ولي اينجانب فرق بين دست مزد بابت كاري فيزيكي و دريافت وجه براي تحويل جنسي را ميدانم لازمه بدانيد كه بنده هم با دادن فلاپهاي قديمي هيج وجهي را پرداخت نكردم و پس از تحويل سريعا آنها را نصب كردم و بايگاني نكردم براي يه پيكان !!! بهتر بود كمي با تامل بيشتري پيام
مي گذاشتيد و يك طرفه قضاوت نميكرديد.
در اخر مجدداً از كليه يرادران شركت آكو تشكر ميكنم

Mohsen.Karaj
12-05-2013, 06:19 PM
بنده هم از كليه زحمات خانواده آكو بخصوص مدير محترم تالار آموزش و نصب آكو و ناظر سايت كمال تشكر رادارم ويه خسته نباشيد و خدا قوت به همه آنها ميگويم .
اما در جواب شما دوست عزير جناب آقاي محسن خان نميدانم در چه سطح سوادي هستيد ولي اينجانب فرق بين دست مزد بابت كاري فيزيكي و دريافت وجه براي تحويل جنسي را ميدانم لازمه بدانيد كه بنده هم با دادن فلاپهاي قديمي هيج وجهي را پرداخت نكردم و پس از تحويل سريعا آنها را نصب كردم و بايگاني نكردم براي يه پيكان !!! بهتر بود كمي با تامل بيشتري پيام
مي گذاشتيد و يك طرفه قضاوت نميكرديد.
در اخر مجدداً از كليه يرادران شركت آكو تشكر ميكنم

درود
جناب آقای برومند پیرو خطاب دادن بنده در پست خودتون لازمه چند نکته یادآوری بشه
1. سطح سواد بنده در حدی هست که بتونم فارسی رو بخونم
2. دلیل نگاشته ی پست خودم گلایه از دوستانی بود که با فرستادن پیام خصوصی ایمیل و یا سایر روشها به گروه آکو شیرینی این اقدام درخور تحسین را به کام دوستان روا ندانستند و پیرو همین ناسپاسی این گروه رو از ادامه فاز دوم و سوم این هدایا منصرف کردند.( ارجاع به پست خود آکو در مورد انصراف از ادامه این طرح)
3. در هیچ کجای نگاشته ی بنده به پست شما اشاره نشده که منو به تامل بیشتر دعوت کردید. لازمه یکبار دیگه نوشته ی من و سایر پست های قبلی دوستان رو بخونید.
4. این که گفتم بعضی ها حاضر نیستند قبلی رو بکنند دقیقا مشاهده خودم بود. دوست عزیزی در نمایندگی خطاب به من گفت من نمیکنم که بعدا اگه خراب شد این جدیده رو نصب کنم. خب این کار اسمش چیه. ذهن من به این کار میگه بایگانی شمارو نمیدونم؟
5. در پایان در پست خودتون شما اعلام کردید که رایگان دریافت کردید و در جای دیگر پستتون گفتید 8000 تومن از شما درخواست شده. من اینو متوجه نمیشم این فلاپ ها در صورت ارائه فلاپ های قدیمی رایگانه و در غیر اینصورت باید جزئی از بهای اون پرداخت شه

sajad.asadi
12-05-2013, 10:36 PM
سلام، واقعا دستتون درد نکنه!
من تا آخر هفته ی بعد میرم و هدیه رو تحویل میگیرم!
خیلی کار بزرگی کردید!
ممنونم آکو!

atila
12-05-2013, 11:48 PM
با سلام وتشکر از هدیه آکو من فعلاً نصب نکردم ولی منتظر نظرات سایر دوستان می باشم

Moslehy
12-06-2013, 05:16 PM
سلام
نمایندگی شهر اراک هنوز هدایا رو دریافت نکرده!بقولی در شهر ما از این طرح بی اطلاع هستن!!!!چرا؟

aryamehr
12-07-2013, 12:49 PM
نمایندگی همدان نيز هنوز هدایا رو دریافت نکرده اند و ظهار بي اطلاعي مي كنن

ROOHOLAH
12-07-2013, 02:14 PM
با تشكر از آكو
بنده هديه رو (فلاپ) از نمايندگي شهرمون دريافت كردم. هنوز نصبش نكردم سر فرصت نصبش مي كنم.

Saeed
12-08-2013, 01:26 PM
سلام
نمایندگی شهر اراک هنوز هدایا رو دریافت نکرده!بقولی در شهر ما از این طرح بی اطلاع هستن!!!!چرا؟

درود بر شما دوست گرامی

بارها عنوان شده که این قبیل موارد را می بایست فقط و فقط از طریق نامه خصوصی اطلاع دهید. نمیدونیم چند بار دیگه نیاز هست بگیم ولی احتمالا خیلی دیگه باید بگیم تا رعاین بشه از طرف دوستان گرامی.

طی تماس با مسولین آکو ، متوجه شدیم هیچ شخصی از اراک برای دریافت هدیه ثبت نام ننموده است. نه شما و نه شخص دیگری از اراک.

نمایندگی همدان نيز هنوز هدایا رو دریافت نکرده اند و ظهار بي اطلاعي مي كنن

همدان نیز کسی ثبت نام نکرده و فقط از شهر ملایر ثبت نامی داشته ایم.

peymanbroumand
12-09-2013, 09:14 AM
ضمن تشكر از آكو - از ثبت نام مرحله دوم خبري نشد؟ بي صبرانه منتظر محصولات شما هستيم:rolleyes:

sina_l90
12-09-2013, 10:43 AM
درود بر شما دوست گرامی

بارها عنوان شده که این قبیل موارد را می بایست فقط و فقط از طریق نامه خصوصی اطلاع دهید. نمیدونیم چند بار دیگه نیاز هست بگیم ولی احتمالا خیلی دیگه باید بگیم تا رعاین بشه از طرف دوستان گرامی.

طی تماس با مسولین آکو ، متوجه شدیم هیچ شخصی از اراک برای دریافت هدیه ثبت نام ننموده است. نه شما و نه شخص دیگری از اراک.

همدان نیز کسی ثبت نام نکرده و فقط از شهر ملایر ثبت نامی داشته ایم.

با تشکر از شما بنده از همدان ثبت نام کردم و فکر میکنم که سیستمتون دچار مشکل شده !!

:eek:

Saeed
12-09-2013, 12:40 PM
با تشکر از شما بنده از همدان ثبت نام کردم و فکر میکنم که سیستمتون دچار مشکل شده !!

:eek:

درود بر شما دوست گرامی

شما برای هدیه ثبت نام کردید؟
پیامکی هم دریافت کردید ؟
هدیه رو دریافت کردید؟

باز هم تاکید می کنم هیچ بزرگواری از همدان در لیست دریافت هدیه نیست.

abbaszaadeh
12-09-2013, 02:53 PM
با سلام خدمت دست اندرکاران آکو من در سایت ثبت نام کرد اما در شهر ما آکو نمایندگی نداره هدیه چطوری به ما تحویل داده می شه ؟

Saeed
12-09-2013, 04:13 PM
با سلام خدمت دست اندرکاران آکو من در سایت ثبت نام کرد اما در شهر ما آکو نمایندگی نداره هدیه چطوری به ما تحویل داده می شه ؟

درود بر شما

شهرهایی که نمایندگی ندارند با پرداخت هزینه پستی براتون ارسال میشه.

MAHDI-TONDAR
12-09-2013, 07:35 PM
ضمن تشكر از آكو - از ثبت نام مرحله دوم خبري نشد؟ بي صبرانه منتظر محصولات شما هستيم:rolleyes:

سلام جناب برومند
توجه شما رو به پست ذیل جلب می نمایم .
لطفاً مطالعه بفرمائید

sina_l90
12-11-2013, 03:18 PM
درود بر شما دوست گرامی

شما برای هدیه ثبت نام کردید؟
پیامکی هم دریافت کردید ؟
هدیه رو دریافت کردید؟

باز هم تاکید می کنم هیچ بزرگواری از همدان در لیست دریافت هدیه نیست.

ثبت نام کردم و اس ام اس اومد که بهتون اطلاع میدیم

تا الان که شما میگید همدان کسی ثبت نام نکرده

aryamehr
12-11-2013, 10:17 PM
پیرو فرمایش دوست عزیز و همشهریمون از همدان باید خدمتتون عرض کنم بنده هم از همدان ثبت نام ْ و sms دریافت نموده ام ولی بعد از مراجعه به نمایندگی متاسفانه با جواب منفی ؛کسی از همدان ثبت نام نکرده ؛ مواجه شده ام. عزیزان دست اندر کار لطفاَ پیگیری و پاسخ اعلام فرمایند.

mohammad.hamedan
12-20-2013, 03:10 PM
با سلام به همه عزیزان
من از همدان ثبت نام کردم و الان هم برام پیامک آمده که به فروشگاه ----- ( نمایندگی اکو در همدان )
مراجعه کنم ولی تا حالا فرصت نکردم برم .
آیا کسی از دوستان در همدان این محصول را گرفته؟ وآیا بابت اون باید وجهی پرداخت بشه یا نه ؟
متشکرم

admin
حذف نام فروشگاه.

Hummer
01-02-2014, 09:47 PM
با سلام به همه عزیزان
من از همدان ثبت نام کردم و الان هم برام پیامک آمده که به فروشگاه ----- ( نمایندگی اکو در همدان )
مراجعه کنم ولی تا حالا فرصت نکردم برم .
آیا کسی از دوستان در همدان این محصول را گرفته؟ وآیا بابت اون باید وجهی پرداخت بشه یا نه ؟
متشکرم

admin
حذف نام فروشگاه.

سلام دوس عزیز

بله من البته در شهر خودم رفتم و گرفتم ،
طبق اون چیزی که از قبل گفته شده بود

" چنانچه اتومبیل شما دارای فول فلاپ و یا مینی فلاپ و یا سایر زه های متفرقه موجود در بازار (انواع گوناگون زه دور گلگیرهای تندر 90) می باشد با تحویل آن به نمایندگان کشوری آکو، محصول جدید را رایگان دریافت خواهید نمود."
لذا اگه مورد بالا در شما صدق میکنه ، خوب میتونید رایگان دریافت کنید

در غیر اینصورت مثل بنده هزینه اندک 8 هزار تومان باید پرداخت کنید ( نیم بها فکر میکنم )

یه نگاهی هم به اینجا بندازید ، میتونه مفید باشه

mohammad
01-03-2014, 08:32 AM
سلام به همه دوستان
بنده رو که از آکو بام تماس گرفتن و گفتن چرا نرفتی فلاپ رو بگیری؟ گفتم از زمانش گذشت ، فرمودن اشکالی نداره برید بگیرید. من هم رفتم نمیانده اصفهان با قیمت 6000 تومان بهم تحویل داد !!!
فقط فکر کردم خودم نصبشون کنم ولی یکمی شک دارم
آیا زحمت آموزش نصبشون رو دوستان کشیدن؟

با تشکر از آکو و همه عزیزان

sina_l90
01-03-2014, 11:48 PM
برای بنده هم اس ام اس اومد

ولی وقتی قطعه رو دیدم زیاد خوشم نیومد و نگرفتم!

بدرود

ولی یه نکته اینکه نیازی به ثبت نام نبود همون نیم بها ارائه میدادید این مشکلات و .... براتون پیش نمیومد

ACO
01-04-2014, 03:36 PM
برای بنده هم اس ام اس اومد

ولی وقتی قطعه رو دیدم زیاد خوشم نیومد و نگرفتم!

بدرود

ولی یه نکته اینکه نیازی به ثبت نام نبود همون نیم بها ارائه میدادید این مشکلات و .... براتون پیش نمیومد

در خصوص نيم بها و .... ما معمولا طرح هايي به اسم فروش ويژه كه مشابه نيم بها هست رو هم بارها داشته ايم
بنابراين تنوع طرح هامون زياده
هر كدام مزاياي خاص خودش رو داره
گاها بر اساس نوع محصول و قيمت اون طرح خاصي براش در نظر گرفته ميشه
گاهي هم براي كسب تجربه و شناخت نقاط ضعف كار يك طرح به شكل خاصي ارائه ميشه

طرح فعلي به صورت صد در صد به سود مشتري بوده و هست زيرا آپشن اهداي رايگان در اون گنجانده شده بوده
در خصوص عدم علاقمندي شما به اين محصول خاص چيزي جز احترام گذاشتن به سليقه شما از دست ما ساخته نيست هر چند كه فيدبك هاي پس از توزيع اين محصول و امار و ارقام به ما چيز ديگري رو ثابت ميكنه .

amirhossein
08-07-2015, 10:04 PM
سلام . من سال 87 که رفتم فول فلاپ بگیرم مال اکو نبود ( البته نمیدونستم که اکو چیه :)) این بود طرف ظاهرا یه جنس برجسته ساخت تبریز رو بسته . الان اوضاعش خوب نیست و تو فکر تعویضم . قیمت فول فلاپ که کامل روی بدنه رو بگیره نه مثل مینی ها ,چنده الان . به عبارتی من که زنجانم و اینجا هم یه مغازه اکو داره که بسیار گران فروشه ( من همیشه قیمت ها رو مقایسه میکنم مثلا اینو گفت 38 تومن!! ) قیمت تمام شده برای من چند در میاد با تمام هزینه ها ؟ ممنون .