PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محصول جدید آکو – بال روی درب صندوق عقب تندر

روابط عمومی آکو فروم
03-17-2013, 08:24 PM
محصول جدید آکو – بال روی درب صندوق عقب تندر

با سلام وقت بخیر

این محصول یکی از قطعات دهگانه ی بادی کیت اسپرت تندر ۹۰ می باشد که آکو از روزهای پایانی سال ۱۳۸۹ مشغول طراحی و ساخت قالب های ان بوده است . آپشن موجود با صرف زمانی طولانی و گذراندن تست های گوناگون از لحاظ ایمنی- کیفیت – کارایی و شکل ظاهری کالا ابتدا به طور آزمایشی در اواخر مرداد ماه سال جاری ( ۱۳۹۰ ) برای نمایندگان کشوری و تمامی مشتریان محصولات آکو( ۵۱۰ فروشگاه و نمایندگی ) در اقسی نقاط کشور ارسال و پس از آن با پیمودن دوره ای ۶ ماهه در خصوص کلیه ی کارهای تکمیلی هم اکنون در واپسین روزهای اسفند ماه به طور محدود به بازار عرضه شده است . آکو مصمم است تا پایان سال آینده تمامی قطعات اسپرت بدنه ( بادی کیت ) اتومبیل تندر را به بازار عرضه نماید که در این راستا با ل روی شیشه ی عقب این اتومبیل که جزو قطعات کسری اتومبیل های اسپرت شده با کیت بدنه ی اسپرت این خودرو توسط خودروسازان می باشد را تا اواسط تیر ماه آینده (۱۳۹۲) به بازار عرضه نماید .

در پاسخ به گله مندی اعضای محترم خانواده ی بزرگ آکو در خصوص عرضه ی تاخیر محصولات جدید به بازار نیز احتراما به استحضار می رساند قطعاتی با ابعاد کوچک و اوزانی کمتر از ۶۰۰ کیلو گرم معمولا مراحل گوناگون فنی را ساده تر از قطعاتی بزرگ تر با وزنی بالغ بر ۴۰۰۰ کیلوگرم طی می نمایند . با این حساب برای ایجاد حفره هایی بر روی قالب های کوچک به مراتب زمانی کمتر از چند ساعت صرف خواهد می شود . حال آنکه قالب قطعاتی بزرگ نظیر بال با توجه به فرم ویژه ی قطعه و تمامی مسایل فنی که می بایست در تولید آن رعایت نمود برای ایجاد حتی یک سوراخ بر روی قالب با اندازه ی کمتر از دو میلیمتر با در نظر گرفتن حجم قالب و مشکلات جابه جایی آن و حساسیتی که در ارتباط با آن می بایست لحاظ نمود باید روزهای متمادی چنانچه در حین کار خطایی حتی در حد چند صدم میلیمتر روی ندهد زمان را سپری نمود .

یکی از مهمترین ویژگی های بادی کیت پس از ملحق شدن به اتومبیل حفظ شکل آیرودینامیک خودرو در سرعت و مسافت های گوناگون می باشد . آپشن زیبای آکوکه طراحی ای کاملا منطیق با نمونه ی فابریکی که توسط رنو برای این اتومبیل در نظر گرفته شده را دارد منجر به عبور آسانتر باد از روی سطح عقب اتومبیل به گونه ای خواهد شد که ازجمع شدن آن در پشت خودرو ممانعت به عمل خواهد آورد . در واقع بال روی شیشه ی عقب و بال روی درب صندوق عقب جزو آپشن های مهمی هستند که گذر باد را در سرعت های بالای اتومبیل میسر و نقش بسیار به سزایی در پایداری خودرو و حفظ مقوله ی مهم آیرودینامیک در سرعت ایفا می نمابند .

یکی از مهمترین مشتریان آکوکیت تندر خودروسازان ایرانی این اتومبیل می باشند که اخیرا با توجه به استقبال عمومی از خودروهای آپشن شده خصوصا تندر ۹۰ که ظاهر ان موجب نارضایتی گروه کثیری از دارندگان این خودرو می باشد مذاکرات وسیعی را از مدت ها پیش با آکو پارت آغاز نموده اند . بنابراین به زودی با اتمام و عرضه ی آکو کیت ده گانه ی آکو به بازار شاهد نصب این قطعات از سوی خودرو سازان میهنی در خط تولید بر روی اتومبیل تندر خواهیم بود .

هم اکنون نمونه ی فابریک این قطعه با قیمتی بالغ بر ۲۵۰ هزار تومان به صورت خام و رنگ نشده آن هم به صورت محدود توسط یکی از خودروسازان کم و بیش به تندرهایی که از سوی ایشان اسپرت شده با دریافت وجه آن به صورت خسارتی ( خدمات پس از فروش کالا – وارانتی ) عرضه می شود .

امید است آکو در ذیل عنایت پروردگار و حمایت خانواده ی بزرگ خود همواره در جهت رشد – پیشرفت – موفقیت و اعتلای نام ایرانی گام بردارد – ان شالله

http://acopart.org/UPLOAD/aco-971/bal4130079779801718750.jpg

.................................................. ..............................................مد یر روابط عمومی آکو فروم

KING-TONDAR
03-21-2013, 09:25 AM
با سلام و تبریک عید سعید نوروز به همه ی اعضا
دوستان من دیروز تو نمایندگی اکو تو تبریز بودم این قطعه دیدم و بررسیش کردم خیلی کیفیت ساختش بالا بود وافعا از لحاظ کیفیت ساخت از نمونه های خارجی به جرعت میتونم بگم 10 برابر بهتره واقعا تبریک میگم با این تولید اکو بادی کیت های تولید داخل خیلی بهتر از نمونه های خارجی خواهد بود و هست
من بعد تعطیلات عید این قطعه رو نصب خواهم کرد به دوستان هم به شدت توصیه میکنم خیلی رو زیبایی تاثیر داره تو این شرایط اقتصادی اکو لطف بزرگی کرده و قیمتش خیلی مناسب هست
من از تمامی عوامل اکو بخاطر تولید این قطعه سپاس گذارم

ایام بکام

MOHAMAD_L90
08-06-2013, 03:04 PM
از کجا میشه تهیه کرد؟
تولید میشه هنوز؟

mojtabamasnavi
02-13-2015, 10:17 PM
دوست گرامی قیمتش؟