PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پک کامل 7 تکه اسپورت

روابط عمومی آکو فروم
11-20-2009, 01:48 PM
پک کامل 7 تکه اسپورت

قیمت کالا: 980000 تومان
تاریخ آخرین قیمت: ۱۳۸۸ نهم آبان
تعداد بازدیدها از این محصول:
مربوط به اتومبیل: تندر ٩٠
سال ساخت: 2009
توضیحات: اورجینال، فرانسوی - تهیه از طریق نمایندگی های آکو در سراسر کشور

http://www.acopart.org/Images/Products/13.jpg

روابط عمومی آکو فروم
11-20-2009, 01:49 PM
عکسهای دیگر از این محصول نصب شده روی تندر

http://www.acopart.org/Images/Type/13/1.jpg

http://www.acopart.org/Images/Type/13/2.jpg

logan_option
12-01-2009, 04:41 PM
عمده مشکل این کیت قیمت آن است که شاید با تولید داخلی امیدی به قیمت مناسب آن باشد. ضمن اینکه اگر این کیت تولید شود امکان خرید جزء جزء آن وجود داشته باشد و مثلا فقط بتوان باله روی صندوق عقب را جدا خریداری نمود.

L90
12-01-2009, 07:30 PM
بله اگر بشه بصورت تك تك خريداري كرد خيلي خوب ميشه.

نیما
12-01-2009, 08:00 PM
منم از همه اینها از اون بالچش خیلی خوشم اومد کاش تکی مشد خرید

آرمان
12-02-2009, 11:57 AM
من از بالچه لبه صندوق و بالای شیشه عقب خوشم آومده ولی حیف که تکی نمیشه خرید و قطعه بالای شیشه هم تو پک عرضه نشد.

MAHDI-TONDAR
12-02-2009, 01:24 PM
ولی انصافاً 980 هزارتومان خیلی گرون هست .

sarir
12-02-2009, 04:13 PM
اسپویلر شیشه عقب و بال عقب واقعا قشنگه ؟
فکر نمی کنم تولید این تا برای آکو کاری داشته باشه .با توجه به استقبال دوستان اگه با قیمت مناسب تولید بشه با استقبال خیلی خوبی مواجه خواهد شد.

امیری
12-03-2009, 12:15 AM
انشائ الله که زمینه خرید ان برای علاقه مندان فراهم گردد چون واقعا تندر را قشنگ وزیبا می نماید

Farbod
12-03-2009, 06:16 PM
سلام منم واقعا پایه این دو قسمت هستم. کاشکی این دو تا جدا از اون پک تولید می شد

نیما
12-03-2009, 11:45 PM
رئیس کوروش ببین بچه ها چقدر به بال عقب علاقه مندن لطفا منتقل کنید شاید فرجی شد این قسمت جدا تولید شد

نورمندی
01-05-2010, 07:37 PM
كسي دقيقا ميدونه اسپویلر شیشه عقب جز پك هست يا نه؟

آرمان
01-06-2010, 09:32 PM
كسي دقيقا ميدونه اسپویلر شیشه عقب جز پك هست يا نه؟

خیر
اسپویلر شیشه عقب تو پک عرضه نشده

Hesam
01-22-2010, 02:30 AM
منم از اسپویلر شیشه عقب خیلی خوشم اومده ارائه نمی شه

Tondkar
01-22-2010, 04:20 AM
اگر آکو اقدام به تولید این قطعه بصورت تک نماید واقعا عالی میشه بازار خوبی هم داره کورش خان لطف بفرمایید هماهنگی بفرمایید با جناب کفایی ببینید مقدور هست؟

ACO
01-22-2010, 10:49 AM
اگر آکو اقدام به تولید این قطعه بصورت تک نماید واقعا عالی میشه بازار خوبی هم داره کورش خان لطف بفرمایید هماهنگی بفرمایید با جناب کفایی ببینید مقدور هست؟

آفا جان اطلاع میدم چشم

آکو مال امروز و فردا و چند مدت محدود نیست آکو هست و خواهد بود خیلی از این کارها ان شاالله انجام خواهد شد پله به پله ذره به ذره
:)

Marshal
01-26-2010, 12:02 PM
تاپیک گفتگوی مهم شد
مارشال

سید محمد زراره
01-26-2010, 11:15 PM
با سلام
به نظر منم اسپویلر شیشه عقب وبال عقب خیلی پشت ماشینو جذاب میکنه
اگه بصورت تکی و با قیمت مناسب ارائه بشه خیلی خوبه

Marshal
01-27-2010, 02:16 AM
پک کامل 7 تکه اسپورت
Search Results

پک کامل 7 تکه اسپورت - صفحه 2 - فروم تخصصی تندر 90 - آکو (http://www.acoforum.org/showthread.php?p=5937)

6 ژانويه 2010 ... پک کامل 7 تکه اسپورت لوازم جانبی تندر 90 آکو - آپشن و تیونینگ توسط ACO.
www.acoforum.org/showthread.php?p=5937 (http://www.acoforum.org/showthread.php?p=5937) - Cached (http://209.85.229.132/search?q=cache:zRBGJpZu-NwJ:www.acoforum.org/showthread.php%3Fp%3D5937+%D9%BE%DA%A9+%DA%A9%D8%A 7%D9%85%D9%84+7+%D8%AA%DA%A9%D9%87+%D8%A7%D8%B3%D9 %BE%D9%88%D8%B1%D8%AA&cd=1&hl=en&ct=clnk)پک کامل 7 تکه اسپورت (http://www.google.com/url?q=http://acoforum.org/showthread.php%3Fp%3D55&ei=dmJfS6erDMKSjAfxuIHGDA&sa=X&oi=forum_cluster&resnum=1&ct=result&cd=1&ved=0CAgQrAIoADAA&usg=AFQjCNGZWKsOtJ71IloirsvJT2MnZ8HBxQ)‎ - 1 Dec 2009
كيت اسپرت رنو تندر 90 - Renault Sport kit L 90 - کیت اسپرت تندر ... (http://www.google.com/url?q=http://www.acoforum.org/showthread.php%3Fp%3D8570&ei=dmJfS6erDMKSjAfxuIHGDA&sa=X&oi=forum_cluster&resnum=1&ct=result&cd=2&ved=0CAkQrAIoATAA&usg=AFQjCNHPuy1OwAMMLbTRYabZZOz2_fcbXw)‎ - 26 Nov 2009
More results from acoforum.org » (http://www.google.com/search?hl=en&q=+site:acoforum.org+%D9%BE%DA%A9+%DA%A9%D8%A7%D9% 85%D9%84+7+%D8%AA%DA%A9%D9%87+%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D 9%88%D8%B1%D8%AA&ei=dmJfS6erDMKSjAfxuIHGDA&sa=X&oi=forum_cluster&resnum=1&ct=more-results&ved=0CAoQrQIwAA)
پک کامل 7 تکه اسپورت :: محصول آکو (http://www.acopart.org/Products.aspx?id=13)

شماره محصول: 13 نام محصول: پک کامل 7 تکه اسپورت. پک کامل 7 تکه اسپورت برای دیدن اندازه واقعی روی عکس کلیک نمایید. ACOPART قیمت کالا: 980000 تومان ...
www.acopart.org/Products.aspx?id=13 (http://www.acopart.org/Products.aspx?id=13) - Cached (http://209.85.229.132/search?q=cache:8XjvpB0AUuwJ:www.acopart.org/Products.aspx%3Fid%3D13+%D9%BE%DA%A9+%DA%A9%D8%A7% D9%85%D9%84+7+%D8%AA%DA%A9%D9%87+%D8%A7%D8%B3%D9%B E%D9%88%D8%B1%D8%AA&cd=2&hl=en&ct=clnk)

hosein
02-06-2010, 03:54 PM
سلام
آقا منم بد جوری طلبه باله سقف و شیشه l90شدم
اکه فروش بصورت تکه تکه شروع شد یه خبری به ما هم بدید
مرسی

Hamid Poorasef
02-27-2010, 01:29 PM
با سلام خدمتآقای کفائی عزیز وبا تشکر از ارسال محصولی دیگر از نوع آوری وهمت شما عزیزان ، برای بنده که جای تشکر بسیار دارد .
فروشگاه نیکو پخش اقدام به ارائه شبکه زیر برف پک کن کرده است می خواستم بدانم تولیدی شماست یا ازجائی دیگر تهیه شده وآیا شما درصدد تولید آن هستید یا خیر ؟ البته مطوئن هستم کیفیت محصول شما بهتر خواهد بود

سید محمد زراره
02-27-2010, 02:51 PM
با سلام خدمتآقای کفائی عزیز وبا تشکر از ارسال محصولی دیگر از نوع آوری وهمت شما عزیزان ، برای بنده که جای تشکر بسیار دارد .
فروشگاه نیکو پخش اقدام به ارائه شبکه زیر برف پک کن کرده است می خواستم بدانم تولیدی شماست یا ازجائی دیگر تهیه شده وآیا شما درصدد تولید آن هستید یا خیر ؟ البته مطوئن هستم کیفیت محصول شما بهتر خواهد بود

سلام
خسته نباشید
این قطعه شبکه زیر برف پاک کن تولیدی آکو نبوده اما ( بر اساس مطالب ارائه شده در همایش آنلاین مدیران ارشد آکو و اعضاء فروم مورخه 1/12/88 ) در برنامه تولید آکو میباشد

نیما
02-27-2010, 03:52 PM
همان طور که دوست خوبمون اشاره کردن
تولید آکو نیست و در برنامه آکو برای سال آینده هستش

Salmani
02-27-2010, 04:28 PM
این هم عکس این قطعه:

----------------------------------
مدیرکل سایت :

عکس شما پاک شد.

عکس یه قطعه خودرو نیازی نداره هم شماره موبایل روش باشه هم آدرس وبلاگ.

شما تقصیری ندارید اما شاید صاحب اصلی عکس هر روز اینجا رو مشاهده کنه امیدوارم متوجه بشند.

لطفا از گذاشتن عکسهایی که داری بار تبلیغاتی هستند پرهیز کنید.

هر کدام از نمایندگان آکو میتونن به راحتی در تالار مربطه خودشون رو به طور کامل معرفی کنند
نیازی نیست در روز چند بار در جاهای مختلف ما عکسهایی از این دست رو ببینیم.

hosein
02-27-2010, 06:39 PM
این مطالبی که در مورد شبکه زیر برف پاک کن نوشتید هیچ ربطی به کیت 7 تکه آکو نداشت!
( البته با عرض پوزش )
خبری از فروش تکه به تکه این آپشن نشد؟
acoجون اگه بتونید این کار رو بکنید، خیلیا دعاتون می کنن.
با تشکر

امیری
02-28-2010, 01:39 AM
خدمت کلیه کاربران ودارنگان تندر نود عرض نمایم که کلیه محصولاتی که فعلا اکو بصورت اورژنال وارد وبه مصرف کنندگان تقدیم می نماید انشائ الله در اینده همه انها به همت گروه اکو در برنامه تولید قرار خواهد گرفت وبه دوستداران ان محصولات تقدیم خواهد گرفت انشائ الله

hosein
05-02-2010, 05:31 PM
سلام خدمت مديران آكو
خبري از تك فروشي اين كيت نشد؟
تو رو خدا اين موضوع رو توي سياست هاي شركت قرار بدين.
مطمئناً ضرر نمي كنيد ( چه از لحاظ مالي و چه از لحاظ تبليغات و معرفي بهتر شركت )
ممنون

MARAND
05-02-2010, 05:53 PM
باسلام
اگه تخفیف بدن خیلی عالی میشه.واقعا ماشینو عوض میکنه.;)

روابط عمومی آکو فروم
05-02-2010, 06:02 PM
سلام خدمت مديران آكو
خبري از تك فروشي اين كيت نشد؟
تو رو خدا اين موضوع رو توي سياست هاي شركت قرار بدين.
مطمئناً ضرر نمي كنيد ( چه از لحاظ مالي و چه از لحاظ تبليغات و معرفي بهتر شركت )
ممنون

با سلام وقت بخیر
کاربرمحترم آنچه که هم اکنون در اختیار آکو میباشد یک محصول کاملا وارداتی و اورجینال می باشد . امکان تک فروشی آن نیست چراکه در این صورت از حالت اورجینال خود خارج خواهد شد واحتمال اینکه بعداز ناقص شدن کیت , مابقی این مجموعه در انبار آکو بماند وجود دارد . به همین دلیل ما ناچار به فروش کامل کیت مذکور می باشیم . قیمت این محصول نیز در سایت اصلی آکو ذکر گردیده است .
انشالله تا آخر مهر ماه سال جاری آکو قسمت هایی از این کیت را که بسیار مورد استقبال واقع شده اند تولید خواهد نمود . این محصولات شامل زیر سپری - بالچه ی روی شیشه عقب و بال عقب تندر می باشد .
.................................................. .................................................. ...روابط عمومی آکو فروم

احمدرضا
05-02-2010, 07:12 PM
سلام روی خودروهای جدید الان میزارن در ضمن قطعه بالا شیشه عقب تندر اکو رو از کجا میشه تهیه کرد ممنون

hosein
05-03-2010, 11:23 AM
با سلام وقت بخیر
کاربرمحترم آنچه که هم اکنون در اختیار آکو میباشد یک محصول کاملا وارداتی و اورجینال می باشد . امکان تک فروشی آن نیست چراکه در این صورت از حالت اورجینال خود خارج خواهد شد واحتمال اینکه بعداز ناقص شدن کیت , مابقی این مجموعه در انبار آکو بماند وجود دارد . به همین دلیل ما ناچار به فروش کامل کیت مذکور می باشیم . قیمت این محصول نیز در سایت اصلی آکو ذکر گردیده است .
انشالله تا آخر مهر ماه سال جاری آکو قسمت هایی از این کیت را که بسیار مورد استقبال واقع شده اند تولید خواهد نمود . این محصولات شامل زیر سپری - بالچه ی روی شیشه عقب و بال عقب تندر می باشد .
.................................................. .................................................. ...روابط عمومی آکو فروم
سلام
خبر بسيار بسيار خوشحال كننده اي بود.:d:d:d
خيلي ممنون
به اميد موفقيت هاي بيشتر براي آكو

Salmani
05-03-2010, 04:00 PM
با سلام.
خیلی ممنون.فقط زیر سپری جولو یا عقب؟؟

sarkhosh
05-03-2010, 05:00 PM
سلام منم خیلی دنبالش گشتم ، کسری کیت بادی اسپرت که خود ایران خودرو هم از ماشیناش زده.

روابط عمومی آکو فروم
05-04-2010, 02:22 PM
با سلام.
خیلی ممنون.فقط زیر سپری جولو یا عقب؟؟
زیرسپری عقب

امیری
05-05-2010, 02:20 AM
امیوارم که تولید کیت اسپرت ولو اگر بصورت اینکه قسمتهایی از ان باشد باز هم جوابگوی نیاز بسیاری از علاقه مندان به این ابشن براورده می شود که با توجه به زیبایی خاصی که به خودرو می بخشد بسیاری از تندر سواران نسبت به تهیه ان اقدام می نمایند

alirezadarvish
07-04-2010, 12:31 PM
پک کامل 7 تکه اسپورت

قیمت کالا: 980000 تومان
تاریخ آخرین قیمت: ۱۳۸۸ نهم آبان
تعداد بازدیدها از این محصول:
مربوط به اتومبیل: تندر ٩٠
سال ساخت: 2009
توضیحات: اورجینال، فرانسوی - تهیه از طریق نمایندگی های آکو در سراسر کشور

http://www.acopart.org/images/products/13.jpg

انصافا قيمت اين كيت بالاست از مديرت آكو تقاضا دارم كه تدبيري نموده تا با توجه به بازار تقاضا هم قيمت شكسته شود و هم بتوان بصورت تكي قطعات را تهيه كرد . با تشكر

L90
07-04-2010, 02:06 PM
دوست عزيز اگر به اطلاعيه ها توجه كنيد به جوابتون ميرسيد.

Danial
12-01-2010, 07:56 PM
خبري نشد از اين كيت؟من به شدت منتظرم

Alireza
12-01-2010, 08:49 PM
من فقط پا رکابی میخوام
میگن 425
خیلی بالاست قیمت:(

MAHDI-TONDAR
12-01-2010, 09:24 PM
من فقط پا رکابی میخوام
میگن 425
سلام آقا علیرضا
چرا فقط پا رکابی ؟
پس بقیه ست اسپورت چی ؟ قبلاً نصب کردی یا فقط قصد نصب پا رکابی را دارید ؟
دلیل گرونی این قطعاتی بخاطر وارداتی بودن و اوریجینال بودن این محصول می باشد .
ضمناً فکر نکنم بتونی این قطعات را جداگانه تهیه کنید با هم و بصورت سری کامل بفروش میرسد .
مسلماً اگر اکو اقدام به تولید این ست اسپورت کند هم قیمت پایین می آید و متعادل میشود و هم کیفیت اون قطعاً بهتر میشود .

Alireza
12-01-2010, 09:29 PM
سلام آقا علیرضا
چرا فقط پا رکابی ؟
پس بقیه ست اسپورت چی ؟ قبلاً نصب کردی یا فقط قصد نصب پا رکابی را دارید ؟
دلیل گرونی این قطعاتی بخاطر وارداتی بودن و اوریجینال بودن این محصول می باشد .
ضمناً فکر نکنم بتونی این قطعات را جداگانه تهیه کنید با هم و بصورت سری کامل بفروش میرسد .
مسلماً اگر اکو اقدام به تولید این ست اسپورت کند هم قیمت پایین می آید و متعادل میشود و هم کیفیت اون قطعاً بهتر میشود .

سلام داداش خوبی
ماشینم تیپ سفارشی هست همه چیز ها روش هست
فقط یه قسمتی از پایه رکاب ترک برداشته که میخوام عوض کنم
امروز از یه بنده خدایی فیمت گرفتم گفت چهار صد به بالاست (فقط پا رکابی منظورمه )واقعا ظلم هست بخدا :(

Renault Logan
12-02-2010, 03:12 AM
سلام داداش خوبی
امروز از یه بنده خدایی فیمت گرفتم گفت چهار صد به بالاست (فقط پا رکابی منظورمه )واقعا ظلم هست بخدا :(

سلام دوست عزیز
کمی تحمل بفرمایید ، آکو در برنامه تولید دارد .
وقتی آکو تولید کنه شما میتونید حتی بصورت تکی تهیه کنید ولی در حال حاضر تقریبا محال هست بتونید جنس اصلی رو بصورت تکی تهیه کنید .
شاد باشید .

MAHDI-TONDAR
12-02-2010, 08:15 AM
سلام داداش خوبی
سلام آقا علیرضا
پس بگید
ماشین شما سفارشی است .
من تعجب کردم که گفتید فقط پارکابی را میخواهید .
حالا این پارکابی که میفرمایید قابل تعمیر و درست شدن نیست ؟ با بتونه کاری و رنگ آمیزی حل نمی شه ؟
راستی ماشینت چه رنگیه ؟
سفیده؟
آخه یه ماشین تندر سفارشی سفید من چند بار تو ساری دیدم ، گفتم شاید مال شما باشه .

Salmani
12-02-2010, 10:22 AM
سلام دوست عزیز
کمی تحمل بفرمایید ، آکو در برنامه تولید دارد .
وقتی آکو تولید کنه شما میتونید حتی بصورت تکی تهیه کنید ولی در حال حاضر تقریبا محال هست بتونید جنس اصلی رو بصورت تکی تهیه کنید .
شاد باشید .
با سلام.
علیرضا جان آکو قراره تمام کیت رو بزنه یا فقط بال روی صندوق و زیر سپری عقب؟؟؟

رضا میرجعفریان
12-02-2010, 10:45 AM
با سلام.

با اجازه اقا علی رضا فکر کنم بیشترش رو تولید میکنه البته متاسفانه یا خوشبختانه در بازار ازاد این محصولات به صورت تکی فروخته میشه البته قیمت تکیش خیلی بالاتر هست به عنوان مثال زیر سپر عقب قیمتش 120000 تومان هست

L90
12-02-2010, 11:51 AM
من فقط پا رکابی میخوام
میگن 425

سلام

شما يك سر به اپشن ایران خودرو (آپکو) بزنيد فكر كنم بتونيد به صورت تكي تهيه كنيد.

امیر مسعود
12-02-2010, 03:34 PM
سلام

شما يك سر به اپشن ایران خودرو (آپکو) بزنيد فكر كنم بتونيد به صورت تكي تهيه كنيد.

اپشن ایران خودرو فعلان فروش نداره

Renault Logan
12-02-2010, 04:03 PM
با سلام.

سلام سعید جان
ضمن تشکر از آقا رضا بابت پاسخشون ، تا جایی که بنده اطلاع دارم آکو همه قسمت های پک 7 تکه رو تولید خواهد کرد و هم بصورت تکی هم بصورت پک فروش خواهد داشت .
ضمنا احتمالا همانطور که اطلاع دارید تمامی پک های 7 تکه اسپرت وارداتی رو ، آکو وارد میکنه .
شاد باشید .

Alireza
12-02-2010, 10:10 PM
سلام آقا علیرضا
پس بگید
ماشین شما سفارشی است .
من تعجب کردم که گفتید فقط پارکابی را میخواهید .
حالا این پارکابی که میفرمایید قابل تعمیر و درست شدن نیست ؟ با بتونه کاری و رنگ آمیزی حل نمی شه ؟
راستی ماشینت چه رنگیه ؟
سفیده؟
آخه یه ماشین تندر سفارشی سفید من چند بار تو ساری دیدم ، گفتم شاید مال شما باشه .
اره سفارشی هست دوست من
نه عزیز ماله من مشکی هست

سلام سعید جان
ضمن تشکر از آقا رضا بابت پاسخشون ، تا جایی که بنده اطلاع دارم آکو همه قسمت های پک 7 تکه رو تولید خواهد کرد و هم بصورت تکی هم بصورت پک فروش خواهد داشت .
ضمنا احتمالا همانطور که اطلاع دارید تمامی پک های 7 تکه اسپرت وارداتی رو ، آکو وارد میکنه .
شاد باشید .
دوست عزیز تکی هم فروش داره ولی قیمت بالاست
مشکل همه فیمت هست

Renault Logan
12-02-2010, 11:45 PM
مشکل همه فیمت هست

سلام علیرضا جان
منظور بنده پک 7 تکه تولید خود آکو هست نه پک وارداتی .
این که شما میفرمایید گرون هست پک وارداتی هست نه پک تولید آکو .
آکو قرار هست در آینده نزدیک این پک رو تولید کنه .
شاد باشی.

Salmani
12-03-2010, 01:20 PM
اره سفارشی هست دوست من
نه عزیز ماله من مشکی هست

مشکل همه فیمت هست
با سلام.
علیرضا خان لطفا دو پست آخر رو ادقام کنید..
اعضا ی محترم لطفا رعایت کنید!!!
:cool:

Marshal
12-03-2010, 01:29 PM
با سلام.
علیرضا خان لطفا دو پست آخر رو ادقام کنید..
اعضا ی محترم لطفا رعایت کنید!!!
:cool:

سلام و وقت همگی بخیر و شادی انشالله
جناب سلمانی این دوست عزیزمان نمی توانند دو پست را ادغام کنند و این گزینه جزو اختیارات مدیران است;)
ولی می توانند مانند بقیه دوستان و طبق توصیه شما عزیزان از قوانین انجمن پیروی کرده و از ایجاد دو پست پشت سر هم زیر 24 ساعت خودداری کنند
دوستان و عزیزان لطفا قوانین انجمن را رعایت کنید تا انجمنی شکیلتر داشته باشیم
با سپاس از دوستان همراه
مارشال

Alireza
12-04-2010, 03:36 PM
ببخشید حواسم نبود
چشم از این به بعد رعایت می کنم
بازم شرمنده

بهرام حامدی
05-15-2014, 10:12 AM
کی تولید انبوه میشه؟

ROOHOLAH
05-16-2014, 09:19 PM
با سلام
بنده هم خیلی دنبال این پک اسپورت هستم مخصوصاً کیت های سپر جلو، با هر جا تماس گرفتم و رفتم گیرنیاوردم، یه نفر می گفت اینها دست ساز هستند و کم توی بازار گیر میاد، اگه کسی خبری داره ما رو هم مطلع کنه.
با تشکر

Reza_Orumiyeh
05-17-2014, 03:14 PM
با سلام
بنده هم خیلی دنبال این پک اسپورت هستم مخصوصاً کیت های سپر جلو، با هر جا تماس گرفتم و رفتم گیرنیاوردم، یه نفر می گفت اینها دست ساز هستند و کم توی بازار گیر میاد، اگه کسی خبری داره ما رو هم مطلع کنه.
با تشکر
من هفته پیش کیت سپر جلو رو قیمت کردم
رنگ شده 300.000 تومن قیمت دادن
ارومیه

saeed_Logan
05-18-2014, 01:06 PM
اقا این کیتی که میگین تولید کجاست؟ مال آکو که نیست قاعدتاً؟

Reza_Orumiyeh
05-18-2014, 06:19 PM
تا جایی که من اطلاع دارم وارداتیه

احمدرضا
05-18-2014, 06:22 PM
دوستان روی ماشین من که ایران خودرویی تولید 89 این کیت بصورت سفارشی نصب شده وقیمتش اون زمان 600/000 بود .

Mani_mzpr
08-19-2015, 03:25 PM
دوستان سلام
اگر من کیت سپر و رکاب رو تهیه کنم به صورت پستی نصبش ب چه صورت هست گسی میتونه راهنمایی کنه؟

امیری
08-19-2015, 11:43 PM
با سلام
با تشکر

سلام دوست عزیز دست سازها ازنظر کیفیت خوب نیست تاجایی که من اطلاع دارم اگربه اکو سفارش بدید براتون میفرسته وقبلا تومحصولات سفارشی درج شده بود وامکان داره تومحصولات دردست ساخت اکو باشه چون تا حالا مال سپر عقب بال روشیشه وبال روصندوق رو خوداکو تولید کرده فقط کیت سپرجلو مونده البته یک مدل تومحصولات اکو هست وانشاله که اکو تهمشون روتولید میکنه وازنظر کیفیت خاطرت هم جمع میشه

ROOHOLAH
08-21-2015, 07:47 AM
با سلام
بالاخره کیت سپر جلو توی اینترنت پیدا کردم و خریدم البته پارسال به قیمت 260 هزار تومن اما قالبش خوب در نیامده نتونستم اونطوری که خودم میخواستم تمیز نصب به. از نصبش منصرف شدم .