PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چراغهای جلو 2010 فابریک قابل سفارش و ارائه در آکو

Marshal
11-20-2009, 01:15 PM
چراغهای جلو 2010 فابریک قابل سفارش و ارائه در آکو

http://www.acopart.org/Images/Products/4.jpg

قیمت کالا: 1200000 تومان
تاریخ آخرین قیمت: ۱۳۸۸ سيزدهم شهريور
تعداد بازدیدها از این محصول:
مربوط به اتومبیل: تندر ٩٠
سال ساخت: 2010
توضیحات: تمام نما، مدل 2010، زنون خور، زمان تحویل 30 تا 45 روز پس از اخذ بها

Marshal
11-20-2009, 01:35 PM
خب ACO (http://acoforum.org/member.php?u=1) عزیز لطف کرده بود در نوشته های قبلی بحث خوبی رو مطرح کرده و از کاربرای خوبمون خواسته حتما در مورد قیمت محصولاتی مثل این چراغای جلو یا آیینه ها نظر بدن
چون ما معمولا همیشه نامه هایی از طرف بازدیدکننده ها در مورد این قیمت ها داریم برای خیلی محصولات همیشه تشکر و قدردانی هست مثل گل پخش کن ها که تولید خود گروهه و با مدیریت درست آکو قیمتهای باور نکردنیی داره و بعضی وقتا هم در مورد بغضی محصولات ایمیل هایی داریم که چرا قیمت این محصولات فابریک وارداتی از فرانسه قدری بالاست
aco جان در
آیینه بغل 2010 فابریک قابل سفارش و ارائه در آکو (http://acoforum.org/showthread.php?t=30)
در مورد اینکه با هم در این مورد صحبت کنیم نوشته.

نظر شما به عنوان یه فعال در زمینه خودرو چیه ؟

tondar90
11-29-2009, 01:56 PM
خب ACO (http://acoforum.org/member.php?u=1) عزیز لطف کرده بود در نوشته های قبلی بحث خوبی رو مطرح کرده و از کاربرای خوبمون خواسته حتما در مورد قیمت محصولاتی مثل این چراغای جلو یا آیینه ها نظر بدن
چون ما معمولا همیشه نامه هایی از طرف بازدیدکننده ها در مورد این قیمت ها داریم برای خیلی محصولات همیشه تشکر و قدردانی هست مثل گل پخش کن ها که تولید خود گروهه و با مدیریت درست آکو قیمتهای باور نکردنیی داره و بعضی وقتا هم در مورد بغضی محصولات ایمیل هایی داریم که چرا قیمت این محصولات فابریک وارداتی از فرانسه قدری بالاست
aco جان در
آیینه بغل 2010 فابریک قابل سفارش و ارائه در آکو (http://acoforum.org/showthread.php?t=30)
در مورد اینکه با هم در این مورد صحبت کنیم نوشته.

نظر شما به عنوان یه فعال در زمینه خودرو چیه ؟

قیمت فوق العاده بالاست.

Marshal
11-29-2009, 02:05 PM
قیمت فوق العاده بالاست.

با سلام
خوب البته در وحله اول ممکنه اینطور به نظر برسه اما...;)
توضیحات: تمام نما، مدل 2010، زنون خور

tondar90
11-29-2009, 02:42 PM
کسی فکر نمیکنم چنین پولی بده واسه چراغ جلو 1200000.

Marshal
11-29-2009, 03:06 PM
البته بستگی به چگونگی سلیقه و نوع آپشن و تیونینگ شدن اتوموبیل داره دوست عزیز

آرمان
11-29-2009, 04:09 PM
بنظر من هرچی هم به نوع آپشن شدن و تیونینگ هم بستگی داشته باشه کسی که ماشین 15 ملیونی سوار میشه فکرنکنم براش منطقی باشه یک میلون و دویصد هزار تومان پول چراغ جلو بده.

کلا بنظر من چراغ جلو در بهترین حالت 200000 تومان میارزه.

نیما
11-29-2009, 04:47 PM
بنظر من هرچی هم به نوع آپشن شدن و تیونینگ هم بستگی داشته باشه کسی که ماشین 15 ملیونی سوار میشه فکرنکنم براش منطقی باشه یک میلون و دویصد هزار تومان پول چراغ جلو بده.

کلا بنظر من چراغ جلو در بهترین حالت 200000 تومان میارزه.
منم موافقم

محمد
11-29-2009, 07:58 PM
اصلاً با عقل جور در نمیاد. یعنی با احتساب ای2 ال پی که حداکثر 15.000.000 تومنه 8% از قیمت کل ماشین رو چراغ های جلوش تشکیل میده !!!
یه جوووریه..!
این مدل تصمیمات رو کسایی میگیرن که طرف میره یه پیکان 48 گوجه ای! میخره 1.000.000 تومن بعد میره 4.000.000 لوازم و سیستم و اینا میبنده روش. خب با 5 تومن یه پراید میخرید که !
قیمتش اصلاً گرون نیست. فوق تصوره...

تندر LP
12-11-2009, 10:48 AM
قیمتش شبیه به یه شوخیه

Tondkar
12-11-2009, 07:22 PM
من فکر میکنم اگر بخواهیم تمام این قطعات رو به صورت اورجینال با این قیمتها تهیه کنیم باید پول خرید یه ال90 و خرج خرید لوازم کنیم

zanjani
12-13-2009, 01:41 PM
می دونید به نظر من اگه ادم همچین پولی هم برای ماشینش خرج میکنه باید چیزی بخره که تا ابد رو ماشینش بمونه تازه اگه ماشینشو نفروشه اما تصورش رو بکنید تو خیابون یکی دنده عقب بگیره و بخوره به این چراغ 1200 پریده

MAHDI-TONDAR
12-13-2009, 03:03 PM
حتماً گرون میدن تا کسی اونها رو نخره;):d

محمد
12-15-2009, 09:17 AM
این چراغ ها خیییلی قشنگ هستن...
حساب کردم اگه ماشینو بفروشم 12-10 جفت میتونم بخرم !

Emdad-L90
12-18-2009, 03:57 PM
بالاخره تا یه قطعه ای بخواد توی بازار جا بیافته قیمتش نسبتا بال هست منم موافقم که قیمتش بالاست

نورمندی
01-05-2010, 07:30 PM
خيلي گرونه اصلا با عقل جور در نمياد

Marshal
01-12-2010, 02:59 PM
دوباره بحث کنیم سر چراغ
قیمت رو ندیده بگیرید
راجع به خود چراغ و انواع چراغ و قیمتش کمی به بحث بشینیم
البته فقط در مورد خودروی تندر ولاغیر

ali.monazzah
01-12-2010, 03:23 PM
اگر کسی خرید به من هم بگه
حالا که حدود 8% قیمت خودرو می باشداحتمالا قسمت های فلزی از طلا است

Tondkar
01-12-2010, 08:47 PM
بنظرم اصلا زیبای نداره اگر قرار به تعویض باشه چراغ اسپرتی ها رو بیشتر میپسندم قیمتشم معقولانه تره (نظر شخصی)

saeed_rezaei
01-16-2010, 03:25 PM
در خصوص خود چـراغ من معتقدم که :
نسبت به چراغی که روی خود تندر سوار هست زیبا تر هست . من این قسمت چراغ راهنما و شبش رو خیلی خوشم می یاد.
اما خوب به پای چراغهای اسپرت نمی رسه. (البته بحث فقط زیباییه و نه کیفیت)

در خصوص قیمت هم
خوب انگیزه اصلی و اولیه بیشتر خریداران تندر، ایمنی +توانایی های موتور + صرفه اقتصادی هست.
در گامهای بعدی زیبایی مد نظر هست.
آیا کسی که سه پارامتر فوق در انتخاب خودروش حرف اول رو می زنه، آیا حاضر به پرداخت این هزینه اضافه برای چراغ و یا حتی آینه های بغل (که در تاپیک دیگه بحث شده) می شه؟؟

من امیدوارم حالا به هر دلیل که هست، این قیمتها پایین بیاد.

Hesam
01-21-2010, 01:24 AM
وقتی چراغ اسپرت تو ملت 000و100 تومان هست.فکر نکنم کسی این چراغ ها را بگیره

MEHRAN
05-04-2010, 09:28 AM
دوستان عزیز آکو این قیمتها اصلا قابل باور برای ال90 نیست یکی از دوستان یک 0را اضافه دونسته بود که با ایشان هم عقیده هستم انشا ا... شما باهمان قیمت 120000تومان تولید خواهید کرد.

Saeed
05-04-2010, 09:49 AM
دوستان عزیز آکو این قیمتها اصلا قابل باور برای ال90 نیست یکی از دوستان یک 0را اضافه دونسته بود که با ایشان هم عقیده هستم انشا ا... شما باهمان قیمت 120000تومان تولید خواهید کرد.

سلام دوست عزیز
جسارتا شما به یک چیز توجه نکردید و اون هم وارداتی بودن این چراغهاست یعنی قیمت خرید و ارسال این چراغها به ایران مبلغی است که شما مشاهده فرمودید.
حتما زمانی که آکو قصد تولید این چراغها را داشته باشد با کیفیت عالی و قیمتی به مراتب پایین تر تولید خواهد شد.
همانطور که دوست خوبمون حسام هم فرمودند چراغهایی هستن توی بازار تو همون رنج قیمت که متاسفانه خیلی هم ازش استقبال نمیشه به دلیل بی ملاحظگیهایی که تو تولید این چراغها شده و عمدتا هم چینی هستند.

mohssen
06-19-2010, 04:47 AM
b-( :-/ http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/13.gif :( خیلی گرونه

Roohollah
06-20-2010, 11:40 PM
اصولا در طراحي كاسه چراغ ملاك طراحي را بر حسب نوع لامپ استفاده شده در نظر ميگيرند ، مثلا چراغ فابريك همين ال نود ، با لامپ h4 استفاده ميشه يعني چي !! يعني لامپ ديگه اي استفاده نشه و يا وقتي شما روي آزرا لامپ زنون به صورت فابريك ميبينيد يعني طراحي كانون نور بر اساس نور لامپ زنون و فقط هم همون مارك ، انجام شده .
اينكه نوشتن زنون خور به نظر من زياد نميشه روش حساب واكرد .چرا؟
اين حرف يعني شما از لامپ هالو‍ژن استفاده ميكني و اگر هم خواستي زنون هم قابل استفاده است.يعني طراح اين چراغ يه كار شاهكار بزرگ انجام داده، كه هم ميتونه زنون رو جواب بده هم هالوژن.
به نظر من نميشه كانون توليد نور هالوژن رو با زنون مقايسه كرد چون زنون كانون نور حبابي داره ولي در هالوژن نور در طول تنگستن ايجاد ميشه ،

پس همين طوري ميشه كه وقتي يه پرايد رو كاسه فابريكش زنون ميبنده از پشت چشم شمارو در مياره!!!!
يا اينكه شما رو آزرا لامپ هالوژن ببندي!!!

12000000ريال!؟!؟!؟!؟
تو نميري خيلي گرونه هيچ جوره تو كت آدم نميره!
درضمن هيج وقت از اين چراغ هاي اسپرت 100/000 تومني تو ملت نخريد كه يا بخار ميگيره يا نور درست و در موني نميده بيرون يا كدر ميشه آخرشم مجبور ميشيد همون چراغاي فابريك رو ببنيد

امیری
06-22-2010, 12:20 AM
باسلام به نظر بنده چراغهای فابریک تندر از نظر نوردهی واقعا عالیست ونیاز راننده را در شب براورده می سازد

tondar90
06-22-2010, 07:32 AM
باسلام به نظر بنده چراغهای فابریک تندر از نظر نوردهی واقعا عالیست ونیاز راننده را در شب براورده می سازد
هرکسی در شب تو ماشین من نشسته همین نظر شما رو داره.

ACO
06-22-2010, 10:55 AM
در مورد قیمت اینکه با قدرت خرید ما جور در نمیاد درسته
و این رو هم برای فروش عموم نگذاشته اند تنها برای کسایی هست که براشون به هر جهت توجیه اقتصادی داره خریدش
سفارش گرفته میشه 45 روزه میاد فابریکه و چون باید وارد بشه هزینه های بسیار زیادی داره که قیمتش اینطور میشه
اینطور نیست که اکو برای خودش چیزی طلب کنه روی اینها
کلا هر محصول اینچنین رو اگر شما بخوایید 1 دونه ش رو وارد کنید با احتساب هزینه پست دی اچ ال
حیلی قیمتش بالا میره
بنابراین قرار نیست حتما همه بخرند تنها برای کسایی هست که به هر دلیلی میخوان اینها روی ماشینشون باشه .
برای اطلاع بیشتر در مورد این قیمت ها و ابهامات به
قیمت محصولات آکو - پاسخ به ابهامات - فروم تخصصی تندر 90 - آکو (http://www.acoforum.org/showthread.php?t=365)

مراجعه کنید .

AhmedRashidi
06-28-2010, 11:37 AM
با سلام
به نظر بنده وارد کردن چنین قطعاتی با این هزینه حتی ارزش وقت گذاشتن بر روی آن را هم ندارد چون به هیچ عنوان توجیه اقتصادی ندارد. امیدوارم عزیزان در آکو به فکر طراحی و تولید اینگونه قطعات با قیمت مناسب در داخل کشور باشند .

Marshal
06-28-2010, 05:57 PM
با سلام
به نظر بنده وارد کردن چنین قطعاتی با این هزینه حتی ارزش وقت گذاشتن بر روی آن را هم ندارد چون به هیچ عنوان توجیه اقتصادی ندارد. امیدوارم عزیزان در آکو به فکر طراحی و تولید اینگونه قطعات با قیمت مناسب در داخل کشور باشند .
با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی

دوست من آکو همواره تلاش می کند تا در جهت رفاه حال مصرف کنندگان گرامی و رفع نیاز بازار داخلی و حتی خارجی قدم بردارد

و ذکر این نکته نیز خالی از لطف نمی باشد که برای تولید یک قطعه مسیری طولانی از طراحی و تولید تا عرضه به بازار و رساندن به دست مصرف کننده باید طی بشود

و آکو کل بار تولید خویش را خود بر دوش می کشد و در راه خود با تمام توان در حال پیشرفت و طی طریق می باشد و بارها توسط شخص مهندس کفایی در جای جای فروم عنوان شده که برای تولید حتی یک قطعه تا عرضه آن به بازار فشار بسیار زیادی را متحمل شده اند تا موفق باشند.

ضمنا نمایندگی رسمی کمپانی رنو در ایران با تمام بالا بودن نرخ اقتصادی این سیر سفارش تا رساندن کالا به دست مصرف کنندگان محترم نکته ای است که باعث افتخار آکو می باشد و کمپانی عظیمی چون رنو فرانسه دارای نمایندگی رسمی چون آکو می باشد و این حقیقتا مایه مباهات می باشد

به امید موفقیت همه دوستان و عزیزان و اعضای محترم خانواده آکو
و به امید درخشش جاودانه واحد تولیدی آکو

مارشال

ACO
06-28-2010, 10:02 PM
:)
بله خب اکو اینجاست دقیقا به همین خاطر .
تندر اکو رو ببینین تمام اپشن هاش که این ایینه و چراغ های کذایی هم جزئش هست باید بر اساس هدف اکو در ایران تا چند سال اینده تولید انبوه بشه .

اینکه قیمت بالاست درسته منتهی برای اکو هیچ قسمتی از این قیمت در نظر گرفته نشده
هزینه پست و سایر موارده .
بنابراین اکو میخواد که تمام اون اپشن ها رو خودش تولید کنه
اما همه میدونیم که تولید قطعه ای مثل چراغ جلو بسیار تکنولوژی بالایی میخواد
و ما باید پله به پله این مسیر رو طی کنیم
سیاست درست این هست که برای تولید اینچنین محصول مهم و سنگینی ابتدا از چراغ های راهنما شروع کرد

sadeghmirza
02-25-2011, 12:41 PM
قیمتش خیلی گرونه باید قیمت اجناس ال 90 پایین تر بیاد تا همه بتونه براحتی بخرن

savana
01-04-2012, 03:35 AM
:eek:
سلام
قیمت هنوزم همینه؟
در خوشبینانه ترین حالت می شه یک دهم قیمت یه لوگان!!!!!!!!!!!!!!!!

Saeed
01-04-2012, 12:01 PM
:eek:
سلام
قیمت هنوزم همینه؟
در خوشبینانه ترین حالت می شه یک دهم قیمت یه لوگان!!!!!!!!!!!!!!!!

دورد بر شما راوانا گرامی
درسته قیمت هنوز در همین حدوده.
فکر می کنم تاپیک رو از ابتدا مطالعه نکرده باشید.
این قیمتی که مشاهده می فرمایید قیمت قطعه فابریکی خریداری شده از خود رنو و هزینه بسته بنده و ارسال به ایران می باشد.

شما هر قطعه یا وسیله ای که نیاز داشته باشید, بسته به حجم و وزن و فاصله تا کشور مقصد می بایست چنین هزینه ای برای اون در نظر بگیرید.

در خوشبینانه ترین حالت هزینه DHL جنین کالایی با این ابعاد و وزن به ایران حدود 700-600 هزار تومان میشه. البته تا 6 ماه پی و قبل از وضعیت اخیر ارز.

به همین دلیل آکو تولید این قطعه را در دستور کار خود دارد و ضمن بر طرف نمودن مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازمه برای تولید قطعه, برنامه ریزیهایی برای وارد کردن تکنولوژی چنین قطعاتی نیز دارد.
همانگونه که میدانیم متاسفانه هنوز هیچ شرکتی در ایران موفق به تولید این قبیل چراغها با کیفیت مطلوب و قابل رقابت با محصولات خارجی نشده و اغلب کالاهای موجود در بازار چینی و با کیفیت بسار پایینی می باشد که بسیاری دوستان از خرید این قبیل چراغها به علت کدر شدن طلق و کیفیت نور دهی نا مناسب و عدم آب بندی , پشیمان شده و دوباره اقدام به استفاده از چراغهای فابریکی خود خودرو نموده اند.

mehran.shams
01-04-2012, 11:41 PM
سلام

مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو سعید عزیز کاملا باهاتون موافقم

من خودم یک جفت چراغ اسپرت خریدم ولی مشکلات فراوانی از جمله آتش گرفتن کاسه چراغ :eek: مواجه شدم

یه در خواستم داشتم که اگه امکانش هست آکو به تولید چراغ های اسپرت ( ال ای دی دار و ... ) بپردازه .

ممنونم

savana
01-08-2012, 05:05 AM
دورد بر شما راوانا گرامی
درسته قیمت هنوز در همین حدوده.
فکر می کنم تاپیک رو از ابتدا مطالعه نکرده باشید.
این قیمتی که مشاهده می فرمایید قیمت قطعه فابریکی خریداری شده از خود رنو و هزینه بسته بنده و ارسال به ایران می باشد.

شما هر قطعه یا وسیله ای که نیاز داشته باشید, بسته به حجم و وزن و فاصله تا کشور مقصد می بایست چنین هزینه ای برای اون در نظر بگیرید.

در خوشبینانه ترین حالت هزینه DHL جنین کالایی با این ابعاد و وزن به ایران حدود 700-600 هزار تومان میشه. البته تا 6 ماه پی و قبل از وضعیت اخیر ارز.

به همین دلیل آکو تولید این قطعه را در دستور کار خود دارد و ضمن بر طرف نمودن مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازمه برای تولید قطعه, برنامه ریزیهایی برای وارد کردن تکنولوژی چنین قطعاتی نیز دارد.
همانگونه که میدانیم متاسفانه هنوز هیچ شرکتی در ایران موفق به تولید این قبیل چراغها با کیفیت مطلوب و قابل رقابت با محصولات خارجی نشده و اغلب کالاهای موجود در بازار چینی و با کیفیت بسار پایینی می باشد که بسیاری دوستان از خرید این قبیل چراغها به علت کدر شدن طلق و کیفیت نور دهی نا مناسب و عدم آب بندی , پشیمان شده و دوباره اقدام به استفاده از چراغهای فابریکی خود خودرو نموده اند.
سلام
با تشکر از تاپیک شیوای شما
بله درسته بعدش خوندم سایر مطالب رو
اگر آکو تولید کنه انشالله امیدواریم که کیفیتش مثه همیشه عالی باشه

Saeed
01-08-2012, 04:16 PM
سلام

مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو سعید عزیز کاملا باهاتون موافقم

من خودم یک جفت چراغ اسپرت خریدم ولی مشکلات فراوانی از جمله آتش گرفتن کاسه چراغ :eek: مواجه شدم

یه در خواستم داشتم که اگه امکانش هست آکو به تولید چراغ های اسپرت ( ال ای دی دار و ... ) بپردازه .

ممنونم

انشالله در آینده نه چندان دور شاهد تولید با کیفیت و با قیمت مناسب این چراغها از طرف آکو خواهیم بود.
صحبتهایی در این مورد انجام پذیرفته است.

Davo0od
04-26-2012, 01:56 PM
آکو نمیخواد چراغای طرح ترکیه ای جلو و عقبو تولید کنه که ما مجبور نشیم جنسای چرت اسپورت توی بازارو بگیریم؟
من چراغ برق این چراغارو فکر کنم حدود 140 بم قیمت دادن
ازونجاییم که لنزش روشنه رخ خوبی به ماشیمن میده

savana
03-11-2013, 03:46 AM
آکو نمیخواد چراغای طرح ترکیه ای جلو و عقبو تولید کنه که ما مجبور نشیم جنسای چرت اسپورت توی بازارو بگیریم؟
من چراغ برق این چراغارو فکر کنم حدود 140 بم قیمت دادن
ازونجاییم که لنزش روشنه رخ خوبی به ماشیمن میده

سلام
دوست عزیزمون درست می فرمایند
سعید جان لطف کن اگه ممکنه یه اطلاعاتی در مورد اهداف آینده ی آکو در مورد چراغای تندر ارائه کن آیا آکو قالب های چراغای 2010 رو وارد کرده تا به حال یا خیر
و یا اینکه هنوز هم قصد تولید رو در آینده ی نزدیک داره یا خیر
امیدوارم لنز این چراغهای تولید آکو انشالله با نور زنون مطابقت کنه