PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بادی کیت اسپورت تندر با طراحی منحصر به فرد آکو

روابط عمومی آکو فروم
03-16-2011, 10:16 PM
بادی کیت اسپورت تندر با طراحی منحصر به فرد آکو

با سلام وقت بخیر
پیرو ده ها نامه ی دریافتی از اعضای خانواده ی بزرگ آکو از اقسا نقاط کشور در خصوص پیشنهاد مصرانه برای تولید بادی کیت اسپورت اتومبیل تندر توسط آکو پارت احتراما به استحضار می رسانیم با ارجاع در خواست های پیاپی هم میهنان عزیزمان به مدیریت ارشد آکو پارت طراحی بادی کیت اسپورت از بهمن ماه سال جاری (1389) با دستور ایشان اغاز شده است .

آکو مصمم است با توجه به پیچیدگی طراحی و تجهیزات مدرن و مورد نیاز برای تولید این آپشن زیبا و پر طرفدار این محصول را با نام آکو کیت اسپورت تندر تا پایان سال آینده به مرور به بازار عرضه نماید .

نکته ی قابل توجه در خصوص تولید این آپشن زیبای تندر بطور حتم نیاز جدی به خرید تجهیزات جدید و روز صنعت دنیا است که به نظر نمی رسد آکو بدون در نظر گرفتن این موضوع موفق به طراحی و تولید بادی کیت 10 تکه ی ( بال روی صندوق , ری فیوزر زیر سپر عقب , اسپویلر روی شیشه ی عقب , فلاپ رکاب دو تکه سمت شاگرد , فلاپ رکاب دو تکه سمت راننده , فلاپ های پروژکتور سپر جلو سمت شاگرد و سمت ر اننده و فلاپ زیر سپر جلو ) تندر گردد . لذا با کسب موافقت و مجوزی از مدیریت محترم ارشد آکو هم اینک ضمن پیشرفت های قابل توجهی که توسط واحد فنی آکو پارت در مراحل طراحی این آپشن زیبا حاصل گردیده این واحد موظف گردیده ضمن بررسی و مطالعاتی پیرامون دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز جهت تولید این آپشن زیبا توسط آکو و معرفی کشور سازنده ی آن نتایج مطالعات خود را در این ارتباط برای خرید در اختیار واحد بازرگانی آکوپارت قرار دهد .

این آپشن زیبا که نظر هر بیننده ای را در نگاه اول به شدت به سوی خود جلب می نماید دارای تکنیک های بسیار پیچیده ی مراحل تولید با هزینه های بسیار قابل توجه است که آکو مصمم است با کاهش هزینه های غیر ضروری ضمن افزایش کیفیت نمونه ی اورجینال این محصول موقعیتی را ایجاد نماید تا امکان خرید و تهیه ی آن برای تمامی هم وطنان در سراسر میهن عزیزمان ایران فراهم گردد . بر این اساس تخمین آکو در ارتباط با قیمت تمام شده ی این محصول برای عرضه به بازار به طور تقریبی کمتر از 7 میلیون ریال خواهد بود ضمن اینکه با تولید این محصول توسط گروه صنعتی آکو پارت امکان خرید هر یک از قطعات بادی کیت اسپورت به طور انتخابی و منفک برای اعضای خانواده ی بزرگ آکو و سایر هموطنان فراهم می شود .

آکو اخبار خوش عرضه ی بادی کیت اسپورت تندر در سال آینده (1390) را به عنوان مژده ای خوش در روزهای پایانی سال جاری به تمامی اعضای محترم خانواده ی بزرگ آکو پارت تقدیم می نماید ضمن اینکه بدون در نظر گرفتن تعداد اقلام آپشن های بادی کیت اسپورت , آکو مصمم است حداقل 7 آپشن زیبای اتومبیل تندر را به لیست محصولات خود تا پایان سال 1390 ملحق نماید - روابط عمومی آکو فروم
.................................................. .................................................. .................................................. .....................

Renault
03-16-2011, 10:20 PM
این خوشحال کننده ترین خبری بود که تا به حال از آکو شنیده بودم...امیدوارم در تمامی مراحل پروردگار منان یار و پشتیبان این گروه موفق و اندیشمند باشد...
موفق و پبروز باشید

Reza -M
03-17-2011, 12:34 AM
من هم دقیقا مثل همشهری عزیزم امین جان این خبر یکی از بهترین خبرهایی بود که توی این مدت اخیر از گروه و مجموعه اکو شنیده ام به امید هر چه زودتر تولید شدن این محصول و سایر محصولات در صف انتظار برای گروه اکو

Salmani
03-17-2011, 12:35 AM
با سلام.
خیلی خوش حال شدم چون خیلی از این بادی کیت خوشم میاد....
امیدوارم هرچه سریع تر به بازار عرضه شود.

امیر مسعود
03-17-2011, 12:42 AM
واقعا من عیدیم رو گرفتم:dعجب خبر خوبی بود مهندس کفایی دستتون درد نکونه که به فکر ما جونها هستید صمیمانه از گروه بزرگ اکو بلخص مهندس کفایی تشکر میکنم و امیدوار سال خوبی هم برای ایشان و خانواده محترمشان و هم خانواده بزرگ اکو باشد انشالله به امید موفقیت های روز افزون گروه اکو

امیری
03-17-2011, 12:47 AM
با سلام وتشکر از اکو بخاطر اینکه با تولید این کیت اسپورت بسیاری از دوستداران تندر را خوشحال نمودند ودیگر اینکه عزیزان می توانند این محصول را جدا جدا تهیه نمایند .به امید موفقیتهای روز افزون اکو

Renault Logan
03-17-2011, 02:17 AM
امشب ديگه واقعا دارم از خوشحالي و تعداد زياد خبر هاي خوش ، بيهوش و مدهوش ميشم .
خيلي خيلي خبر خوشحال كننده اي بود ، واقعا عجب اسفندي شد اين اسفند 89
به ياد موندني ترين ماه شد .
از همه مسئولين و مديران محترم علي الخصوص جناب مهندس كفايي گرامي كمال تشكر و قدر داني رو دارم كه بالاخره توليد بادي كيت اسپرت تندر رو با كيفيت فوق العاده بالا ، در دستور كارشون قرار دادند .
نميدونم واقعا نميدونم چي بگم ، از خوشحالي تو پوست خودم نميگنجم .
ضمنا كوروش جان عجب شوخي هولناكي كردي شما ، اولش كه من خوندم ، جمله اكو به دادگاه فراخوانده شد رو كه ديدم نا خود آگاه هوش از سرم پريد و توجهي به كلمه جرايد 1400 نكردم ، تا به آخر خبر نرسيده بودم ، داشتم سكته ميكردم ، از عصبانيت ميخواستم داد بزنم :mad:كه يهو به آخرش رسيدم و جمله اخر شما مثل آبي بود كه ريختن روي آتيش من :rolleyes::d و مثل شوكي بود به قلب ضعيفم كه دوباره جون بگيره .;)
از اين شوخي ها نكنيد بي زحمت ، ما قلبمون ضعيفه و جونمون به جون آكو بنده .
شاد و موفق و پاينده باشيد .

======================
ویرایش توسط ادمین :

اخه دوست عزیز من که نوشتم جراید سال 1400 :d بنابراین نمیتونست چیزی غیر از یه طنز باشه

zanjani
03-17-2011, 11:18 AM
جراید 1400:

یه شوخی خودمانی بود که به ذهنم رسید چند ساعت بیشتر مهمانتون نخواهد بود بعد پاکش میکنم که خدای نکرده به کسی بر نخوره .

سلام
راستش اولش رو خوندم سکته کردم
به جناب کفایی و مهندسان اکو بابت این پیشرفت سریع تبریک عرض میکنم
خبر و عیدی بسیار خوشحال کننده برای بچه های اکو و همه لوگان دار ها بود
ممنون

sarir
03-17-2011, 01:34 PM
خبر خوب و خوشحال كننده است .مطمئنا با استقبال روبرو خواهد شد

MAHDI-TONDAR
03-17-2011, 01:53 PM
سلام خدمت دوستان
همانطور که همه دوستان اظهار داشتند و هم عقیده هستند این بهترین عیدی و خبر بود که از سوی آکو این دم عید به اعضاء . کاربران آکو اهدا گردید.
بنوبه خودم به همه مسئولین آکو ، جناب مهندس کفائی و سایر مدیران و گروه فنی آکو پارت آفرین و تبریک میگم بابت این موفقیت و اقدام بی اندازه غیر منتظره و جالب .
ان شاالله شاهد موفقیت بیشتر و روز افزون تر آکو در سطح جهانی و بین المللی باشیم

Bahrooz
03-19-2011, 11:11 AM
اکو بهترینه ولی حیف که ما محصولاتش را نداریم و نمایندگی در شهرمان نیست :(:mad:

morteza
03-19-2011, 11:54 AM
با سلام
این بهترین خبری بود که از مجموعه خبرهای خوش آکو شنیده بودم. آکو یکه تاز بود با این کار دیگه کسی به گرد پاش هم نمیرسه. خداییش خسته نباشید و ممنون.

MAHDI-TONDAR
03-19-2011, 12:00 PM
سلام آقا افشین
شما برای تهیه محصولات آکو میتونیدبا نزدیک ترین نمایندگی آکو به شیراز ( فکر کنم نمایندگی اصفهان باشه و آقا امین همشهری شما از ایشون خرید میکنه) هماهنگی واقدام کنید .
برای دریافت آدرس و شماره تماس کلیه نمایدگی آکو در مراکز استانها به لینک زیر مراجعه نمایید .http://www.acoforum.org/showthread.php?t=6

ACO
03-20-2011, 08:36 AM
سلام

والا تنبلی از خود عزیزان فروشگاه لوازم یدکی شیرازه
اکو شرایطش برای اعطای نمایندگی معمولا سخت و محکمه
خیلی راحت نمایندگی اعطا نمیکنه شرایطش شرایط ویژه ایه و از ده ها پیشنهاداتی که از طرف شیراز ارائه میشه تقریبا هیچ کدام شرایط رو نداشته اند
شرایط ما سخت و ویژه است
ان شاالله این بزرگواران هم بعد از اینکه یک بار عاملیت یا نمایندگی اکو را شیراز اخذ کنند دیگر مشکل شما برای همیشه حل خواهد شد .

Danial
03-20-2011, 03:07 PM
الان تو شيراز فروشگاه نيسان مركزي اكثر آپشن هاي آكو رو داره.آدرس رو هم هركي خواست بگه تا بدمش

hosein
03-27-2011, 01:09 PM
سلام
با آرزوي موفقيت هاي بيشتر براي خانواده محترم و بزرگ آكو ، خبر بسيار خوشحال كننده اي بود.

mirza
03-27-2011, 02:17 PM
باسلام ، ضمن تشكر وقدرداني اززحمتهاي همه عزيزان خبربسيارخوبي بود ، انشاا..... مثل قبل هم كيفيت خوبي داشته باشه ، هم قيمتهاش مناسب باشه . ;)

Amir
03-27-2011, 02:24 PM
من جایی واسه تشکر عمومی پیدا نکردم و لازم دیدم تشکر عمومی داشته باشم از مسئولین آکو

من اسپویلرا گرفتم و از این لطفتون ممنونم و واقعا از این سخاوتتون که حتی هزینه پست تقبل کردین متشکرم و هم باعث تعجب دوستان بنده و همکاران بنده شده انشالله در راستای پیشرفت سرعت دو چندان بگیرید و دیگر برندهای خودرو هم ساپورت کنید

Renault Logan
03-27-2011, 08:23 PM
من جایی واسه تشکر عمومی پیدا نکردم و لازم دیدم تشکر عمومی داشته باشم از مسئولین آکو

من اسپویلرا گرفتم و از این لطفتون ممنونم و واقعا از این سخاوتتون که حتی هزینه پست تقبل کردین متشکرم و هم باعث تعجب دوستان بنده و همکاران بنده شده انشالله در راستای پیشرفت سرعت دو چندان بگیرید و دیگر برندهای خودرو هم ساپورت کنید

سلام امير آقا
اينم تاپيك تشكر و قدر داني كه پيداش نكرديد .
http://www.acoforum.org/showthread.php?t=1920&page=3 (http://www.acoforum.org/showthread.php?t=1920&page=3)
شاد و موفق باشيد .

Amir Reza
09-14-2011, 10:11 PM
سلام
سال 90 هم به نیمه خودش رسید و این بادی کیت ها نرسید ...
مشتاقانه منتظر هستیم هرچه سریعتر خبر توزیع در نمایندگی ها رو بشنویم .
فقط اگه امکانش هست عکس هم قرار داده بشه خیلی خوب میشه .
با آرزوی پیشرفت روز افزون برای مجموعه بزرگ آکو .

sina_l90
03-05-2012, 08:54 PM
ماه آخر هستش هنوز وارد بازار نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Renault Logan
03-05-2012, 11:13 PM
ماه آخر هستش هنوز وارد بازار نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
قبلا که اعلام شد احتمال توزیعش اینور سال بسیار ضعیف هست .
احتمال زیاد برای تابستان 91 عرضه میشه .
موفق باشید .

savana
03-06-2012, 01:21 AM
سلام
هنوز از قیمت و طریقه ی فروش اطلاعی نیست؟
یعنی امکان خرید تکی وجود داره یا همه رو باید باهم بخریم؟

L90
03-06-2012, 01:26 AM
سلام
هنوز از قیمت و طریقه ی فروش اطلاعی نیست؟
یعنی امکان خرید تکی وجود داره یا همه رو باید باهم بخریم؟

سلام

قيمتش كه هنوز مشخص نيست.

ولي به صورت تكي قابل عرضه هست.

موفق باشيد

savana
03-06-2012, 02:15 AM
سلام

قيمتش كه هنوز مشخص نيست.

ولي به صورت تكي قابل عرضه هست.

موفق باشيد
ممنونم از پاسخ سریعتون
خیلی عالیه که این امکان وجود داره
یه سوال دیگه اینکه در مورد جنسشون لطفا توضیحاتی بدین
آخه بنده شنیدم اینایی که الان وجود داره بسیار شکننده هستند

Renault Logan
03-06-2012, 02:24 AM
ممنونم از پاسخ سریعتون
خیلی عالیه که این امکان وجود داره
یه سوال دیگه اینکه در مورد جنسشون لطفا توضیحاتی بدین
آخه بنده شنیدم اینایی که الان وجود داره بسیار شکننده هستند

سلام دوست عزیز
بله همانطور که امیر حسین جان فرمودن برنامه ریزی شده که امکان تهیه تکی هم وجود داشته باشه .
در مورد کیفیت و قیمت و سایر مسائل هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست ولی سابقه درخشان آکو در زمینه کیفیت و گارانتی و مشتری مداری در طول 2 سال گذشته جای هیچ نگرانی و شک و شبهه ای باقی نگذاشته .
مطمئن باشید اکو همیشه برای تهیه و طراحی از بهترین مواد موجود استفاده میکنه حتی اگه در حاشیه ضرر قرار بگیره . کما اینکه در گذشته اکو برای تولید بادگیر های صادراتی و اسپویلر های چراغ جلو و همچنین راهنمای طرح مگانی نه تنها در حاشیه ضرر قرار گرفت بلکه کلی ضرر کرد ولی اجازه نداد جنس بی کیفیت بیاد دست مشتری و این خیلی ارشمنده .

آکو حتی اینقدر حساس بود سر رنگ مورد استفاده برای رنگ کردن بال ها که همرنگ بدنه باشه ، از بهترین مواد و جنس رنگ و مواد زیر سازی استفاده کرده .

پس با اطمینان کامل و با جرات خدمتتون عرض میکنم از بابت کیفیت محصولات خاطرتون جمع باشه .
موفق باشید .

sina_l90
01-20-2013, 10:57 PM
مثل اینکه دیگه قرار نیست به بازار ارائه بشه ؟؟

Renault Logan
01-21-2013, 12:37 AM
مثل اینکه دیگه قرار نیست به بازار ارائه بشه ؟؟
با سلام
وقت بخیر

قرار هست به بازار عرضه شود ولی نه به صورت یکجا و به این زودی

ابتدا بال صندوق
سپس اسپویلر شیشه عقب و بعد دفیوزر تیپ 2 و به همین ترتیب فلاپ های جلو و رکاب های کناری

استارت پروژه از قسمت های عقب کیت بدنه بوده .

میبایست صبور باشید .
طراحی قالب های سنگین چندین تنی و حمل و نقل و استفاده از آنها و تولید و تجاری سازی یک محصول با کیفیت در خور شان مقام آکو ، زمان بر می باشد .

موفق باشید .

sina_l90
01-21-2013, 10:26 PM
با سلام
وقت بخیر

قرار هست به بازار عرضه شود ولی نه به صورت یکجا و به این زودی

ابتدا بال صندوق
سپس اسپویلر شیشه عقب و بعد دفیوزر تیپ 2 و به همین ترتیب فلاپ های جلو و رکاب های کناری

استارت پروژه از قسمت های عقب کیت بدنه بوده .

میبایست صبور باشید .
طراحی قالب های سنگین چندین تنی و حمل و نقل و استفاده از آنها و تولید و تجاری سازی یک محصول با کیفیت در خور شان مقام آکو ، زمان بر می باشد .

موفق باشید .

شما از زمان عرضه بال عقب خبر ندارید ؟

Renault Logan
01-21-2013, 10:45 PM
شما از زمان عرضه بال عقب خبر ندارید ؟

ان شاءالله اگر مشکلی پیش نیاید ، برای آخر همین ماه (بهمن 91 ) هدف گذاری شده است .
بال به صورت خام ( رنگ نشده ) عرضه خواهد شد .

توضیحات تکمیلی بیشتر به همراه قیمت ، در زمان عرضه محصول ان شاءالله

sina_l90
01-22-2013, 11:47 PM
ان شاءالله اگر مشکلی پیش نیاید ، برای آخر همین ماه (بهمن 91 ) هدف گذاری شده است .
بال به صورت خام ( رنگ نشده ) عرضه خواهد شد .

توضیحات تکمیلی بیشتر به همراه قیمت ، در زمان عرضه محصول ان شاءالله

انشاالله که مشکلی پیش نیاد و به بازار ارائه بشه !!