PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توری بین درب موتور و شیشه جلو تندر مدل 2011 (توری زیر برف پاک کن لوگان قاب آبریز تندر 90 ساخت آکو)

Marshal
08-16-2010, 11:46 PM
تولید توری بین درب موتور و شیشه جلو تندر مدل 2011 در دستور کار خط تولید آکو قرار گرفتبه نام خداوند بخشاینده مهربان
با سلام و عرض تبریک و شادباش به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان، ماه میهمانی خدا، انشالله در سایه رحمت الهی طاعات و عبادات کلیه عزیزان و دوستان و روزه داران گرامی در این ماه برکت و رحمت مورد قبول درگاه حق قرار گیرد.

به اطلاع می رسانیم که با نظر مساعد مدیریت ارشد واحد تولیدی آکو، "جناب آقای مهندس کفایی" تولید توری حفاظ بین درب موتور و شیشه جلو (توری زیر برف پاک کن ها) از امروز در دستور کار واحد بزرگ تولیدی آکو قرار گرفت. لازم به ذکر است که این توری مدل 2011 بوده و با طراحی و تغییراتی به میزان سی درصد (30 درصد) که از سوی واحد طراحی و مهندسی آکو بر روی نمونه آن صورت گرفته تولید و به بازار عرضه می گردد.
اطلاعیه های بعدی و خبرهای جدید در مورد تولید نهایی و زمان عرضه این محصول پر طرفدار به خدمت دوستان و عزیزان متعاقبا اعلام خواهد شد.

با نهایت احترام.
واحد تولید آکو
(تیم مدیریتی آکو فروم) مارشال

Saeed
08-17-2010, 12:58 AM
تولید توری بین درب موتور و شیشه جلو تندر مدل 2011 در دستور کار خط تولید آکو قرار گرفتبه نام خداوند بخشاینده مهربان
با سلام و عرض تبریک و شادباش به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان، ماه میهمانی خدا، انشالله در سایه رحمت الهی طاعات و عبادات کلیه عزیزان و دوستان و روزه داران گرامی در این ماه برکت و رحمت مورد قبول درگاه حق قرار گیرد.

به اطلاع می رسانیم که با نظر مساعد مدیریت ارشد واحد تولیدی آکو، "جناب آقای مهندس کفایی" تولید توری حفاظ بین درب موتور و شیشه جلو (توری زیر برف پاک کن ها) از امروز در دستور کار واحد بزرگ تولیدی آکو قرار گرفت. لازم به ذکر است که این توری مدل 2011 بوده و با طراحی و تغییراتی به میزان سی درصد (30 درصد) که از سوی واحد طراحی و مهندسی آکو بر روی نمونه آن صورت گرفته تولید و به بازار عرضه می گردد.
اطلاعیه های بعدی و خبرهای جدید در مورد تولید نهایی و زمان عرضه این محصول پر طرفدار به خدمت دوستان و عزیزان متعاقبا اعلام خواهد شد.

با نهایت احترام.
واحد تولید آکو

با تشکر از زحماتی که میکشید.
من این توری رو 4 شنبه خرید کردم و نصب کردم و اگر میدونستم آکو میخواد تولید کنه نمی گرفتم .
:(:confused:
از کیفیتش راضی نبودم و اندازه ها و قسمتهایی که باید روی هم سوار میشد دقیق نبود .
چند ماه صبر کرده بودم و این توری رو نگرفته بودم ، کاش این 4-3 روز رو هم صبر کرده بودم.
به هر حال زمانی که توزیع بشه محصول آکو ، این توری زیر برف پاک کن فعلی را حتما با محصول آکو جایگزینش می کنم.

اگر بشه یه تقویم کاری از محصولاتی که در دستور تولید هست تهیه کنید که در معرض دید باشه همیشه عالی میشه و یا اگر چنین چیزی در فوروم وجود دارد بنده را هم از وجود آن مطلع کنید.

Marshal
08-17-2010, 01:44 AM
اگر بشه یه تقویم کاری از محصولاتی که در دستور تولید هست تهیه کنید که در معرض دید باشه همیشه عالی میشه و یا اگر چنین چیزی در فوروم وجود دارد بنده را هم از وجود آن مطلع کنید.

سلام و وقت بخیر دوست گرامی
پیشنهاد بسیار خوبی دادید. سپاس
حتما جزو موارد مهم مورد بحث جهت جلسات مداوم شورای مدیران فروم و مدیریت ارشد محترم آکو قرار خواهیم داد تا پس از بررسی و رایزنی با شورا و نتیجه گیری انشالله توسط سرکارخانم مهندس توکلی "روابط عمومی محترم آکو فروم" این امر (تقویم یا گاهنامه قطعات تولیدی آکو) به اطلاع دوستان و کاربران و اعضای محترم انجمن (و همچنین خریداران) برسد.
سپاس مجدد
مارشال

سید محمد زراره
08-17-2010, 08:41 AM
واقعا خبر خوب و خوشحال کننده ای بود
بسیار خرسند شدم
بی صبرانه منتظر تولید این قطعه هستم
به امید موفقیت آکو

کامبیز محمودزاده
08-17-2010, 10:20 AM
خبر بسیار خوبی بود انشا... به زودی این محصول اکو را که قطعا مثل بقیه تولیدات با کیفیت عالی خواهد بود را نصب خواهیم کرد هر چند که من هم قبلا توری را نصب کردم:( ولی اصلا از کیفیتش راضی نیستم ولی حتما توری اکو را نصب خواهم کرد :)

MATIN
08-17-2010, 10:51 AM
آیا اسپرت کیت تندر را هم در برنامه دارید یا از شرکت دیگری تهیه کنیم؟

tondar90
08-17-2010, 11:52 AM
لطفا در تاپیک مربوطه بحث شود.

LOGAN
08-17-2010, 12:15 PM
باعث افتخار خانواده بزرگ آكو است.

MAHDI-TONDAR
08-17-2010, 12:22 PM
با سلام
بسيار از اين خبر جناب مارشال عزيز خوشحال شدم باور بفرمائيدبراي توليد اين محصول لحظه شماري ميكردم . مدل هاي اين توري در بازار جنسش اصلاً مرغوب نيست براي همين من منتظر توليد اين محصول از سوي آكو بودم كه الحمدالله تا چند وقت ديگه اين محصول را بمحض توليد از سوي اكو تهيه خواهم كرد.
با سپاس مجدد

Marshal
08-17-2010, 12:25 PM

سلام و وقت بخیر
دوست عزیزم در تاپیک مربوطه راجع به این موضوع توضیح داده شده
سرکار خانم مهندس توکلی حتما اطلاع رسانی خواهند کرد - صبور باشید

امیر مسعود
08-17-2010, 12:34 PM
خبر خوبی بود امیدوارم موفق باشید

Salmani
08-17-2010, 01:22 PM
با سلام.
من هم خوشحال شدم به خاطر اینکه این محصول رو هم اکو میخواد تولید کنه.
چ.ن نمونه مشبابهش که ما خریدیم اصلا کیفیت نداره.

نیما
08-18-2010, 04:06 PM
خبر خیلی خوبی بود منم از کیفیت قبلی راضی نبودم منتظر محصولات امسال هستم
امسال آکو واقعا عالی داره عمل میکنه خبرایی دارم که ;) فقط صبر کنید تا آخر سال چون احتمالا همش به صورت عیدی برای آخر سال بیاد

روابط عمومی آکو فروم
08-18-2010, 10:01 PM
پاسخ به ابهامات در زمینه توری زیر برف پاک کن

با سلام وقت بخیر
پیرو چندین ایمیل دریافتی از سوی آکو پارت طی هفته های اخیر مبنی بر صحت و سقم وضعیت فعلی توری زیر برف پاک کن (قاب زیر شیشه جلو تندر) که به نظر می رسد عموما نامه های ارسالی از سوی تولید کنندگان فعلی این محصول و نیز برخی از فروشندگان آپشن و قطعات لوازم یدکی تندر در بازار می باشد , احتراما به استحضار می رسانیم مراحل طراحی صنعتی این محصول با الهام گرفتن از مدل مکزیکی تندر با نام نیسان آپ ریو مدل 2011 از اواخر خرداد ماه گذشته آغاز شده است و هم اکنون با طی نمودن مراحل اولیه طراحی , تولید این محصول بیش از 50 %پیشرفت داشته که امید است در نخستین ماه های نیمه دوم سال جاری توسط اکو پارت به بازار عرضه شود .
حدود 30 % از طراحی فعلی این محصول توسط آکو دستخوش تغییراتی گردیده که منجر به زیبایی چشمگیری در طراحی نهایی آن گردیده است .
شایسته است آن گروه از افرادی که با ارسال نامه های مبهم و گوناگون به آکو پارت جویای روند تولید فعلی این محصول و سایر محصولات آکو بوده اند به این نکته به طور جدی توجه نمایند که آکو هم اینک و به طور همزمان برنامه ها ی طراحی و تولید تعداد قابل توجهی از آپشن ها را از ماه ها پیش در دستور کار خود قرار داده که به دلایل امنیت سرمایه گذاری و رعایت اصول تجاری این موضوع و پی گیری های مکرر اعضای خانواده بزرگ آکو از اعلام نام آنان امتناع می ورزد.
معهذا آکو پارت در نیل به اهداف بزرگ خود بسیار مصمم و جدی است و هرگز دریافت نامه هایی اینچنینی و به گوش رسیدن گلایه هایی از گوشه و کنار کوچکترین تغییری در برنامه ریزی های آینده ی آکو ایجاد نخواهد نمود .
بر اساس سیاست های جدید آکو پارت که از چندی پیش توسط مدیریت ارشد آکو به سایر مدیران این مجموعه ابلاغ گردیده من بعد هیچ گونه اطلاع رسانی قبلی در خصوص محصولات جدید صورت نخواهد گرفت . اما آنچه محتوم است طراحی و تولید بیش از 25 آپشن زیبا در خصوص اتومبیل تندر نود می باشد که آکو امیدوار است تا پایان سال 1390 تمامی این محصولات را به بازار عرضه نماید ضمن اینکه که تعداد کثیری از آنان به طور فابریک دارای نمونه اورجینال است که قبلا توسط رنو طراحی و عرضه شده و گروهی به طور کاملا بومی توسط واحد فنی آکوپارت که مشتمل بر مهندسین واحد طراحی صنعتی و واحد های گوناگون مرتبط به آکو پارت است محقق می شود .
تصاویر زیر بخش هایی از مراحل اولیه صنعتی را که توسط اسکنرهای صنعتی بسیار قوی و پیچیده و اپتیک های هوشمند بر روی خودرو انجام می گیرد , جهت تغییراتی در طراحی اولیه و یا نحوه نصب بر روی خودرو در اواخر خرداد ماه 89 به وضوح نشان می دهد .
.................................................. .................................................. .....................................روابط عمومی آکو فروم

روابط عمومی آکو فروم
08-18-2010, 10:09 PM
http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_110818453.jpg (http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/110818453.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_210818454.jpg (http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/210818454.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_310818454.jpg (http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/310818454.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_410818455.jpg (http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/410818455.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_510818455.jpg (http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/510818455.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_610818620.jpg (http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/610818620.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_710818621.jpg (http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/710818621.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_810818621.jpg (http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/810818621.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_1010818622.jpg (http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/1010818622.jpg)

امیری
08-18-2010, 11:21 PM
با سلام وتشکر از تولید محصول جدید اتفاقا بتازگی توریهای رنگی هم به بازار امده وخیلی از دوستان با دیدن ان نسبت به خریدش علاقه نشان می دهند به نظر بنده اگر کمی دیگر تحمل کنند ومحصول اکو را تهیه نمایند لا اقل غیر از قشنگ بودن ان از کیفیتش مثل دیگر محصولات لذت ببرند

Marshal
08-19-2010, 12:11 AM
با سلام وتشکر از تولید محصول جدید اتفاقا بتازگی توریهای رنگی هم به بازار امده وخیلی از دوستان با دیدن ان نسبت به خریدش علاقه نشان می دهند به نظر بنده اگر کمی دیگر تحمل کنند ومحصول اکو را تهیه نمایند لا اقل غیر از قشنگ بودن ان از کیفیتش مثل دیگر محصولات لذت ببرند

سپاس دوست گرامی
عزیزان هدف آکو فقط کیفیت نیست
برتری کیفیت و برآورده کردن انتظار خریدار در سطحی جهانی است

Renault Logan
08-19-2010, 12:50 AM
با سلام و تشکر و خسته نباشید خدمت شما مسئولین و مدیران و دست اندر کاران محترم شرکت آکو
بنده نیز توری بی کیفیت فعلی رو به ناچار بخاطر بد منظره بودن ناودانی جلوی شیشه تهیه کردم ولی مطمئنا با آماده شدن توری آکو حتما از آن اسفاده خواهم کرد .
فقط امیدوارم اگر امکان داره طراحی رو طوری انجام دهید که برای نصب توری ، مانند نصب توری فعلی مصرف کننده مجبور نشه تیغه های برف پاک کن رو از پایه اصلیش در بیاره تا بتونه نصبش کنه .(این قضیه به هزارخاری زیر پایه برف پاک کن آسیب میرسونه)

شعار همیشگی آکو : کیفیت اتفاقی نیست .

شاد و پیروز باشید .

MEHRAN
08-20-2010, 12:44 AM
با سلام وتشکر از اکو امیدوارم هرچه زودتر این محصول به بازار بیاید

ali
08-20-2010, 09:01 AM
تولید توری بین درب موتور و شیشه جلو تندر مدل 2011 در دستور کار خط تولید آکو قرار گرفت

به نام خداوند بخشاینده مهربان

با نهایت احترام.

واحد تولید آکو

با سلام
خبر خوب و خوشحال کننده ای بود بسیار خوشحال شدم
موفق باشیدو سربلند ایرانی

Emdad-L90
08-20-2010, 10:07 PM
باز هم افتخار دیگری از آکو که این بار با یک محصول جدید و کاملا مناسب بدون هیچ دردسری جهت نصب . با آرزوی موفقیت بیشتر تولیدات و کسب افتخارات دیگر. باز هم خسته نباشید.

MARAND
08-21-2010, 01:16 AM
با سلام
خبر خوشحال کننده ای بود.
با تشکر از تمامی زحمت کشان گروه بزرگ آکو

Behnam Logan
08-21-2010, 01:46 AM
سلام، خبر خوشحال كننده اي بود، واقعا جاش روي ناودوني خالي بود! از زحمات بي دريغ آكو بي نهايت ممنونم،
به اميد فردايي بهتر.......................................... .................

zanjani
09-18-2010, 10:44 AM
سلام
البته نوشتن این پیشنهاد ممکنه دیر شده باشه اما اگه توری طراحیش تموم نشده باید عرض کنم بعضی از دوستان از کیت شیشه شور پژو استفاده کردن و شیلنگ های آب پاش رو مستقیم از زیر درب موتور به شکل زشتی آوردن این طرف حالا اگه ممکن باشه مثل پژو روی توریی که اکو تولید می کنه جای شیلنگ آب پاش ها از قبل تعبیه شده باشه به اون قسمت هم زیبایی و کارایی خاصی می ده
ممنون

Renault Logan
09-18-2010, 01:39 PM
سلام
البته نوشتن این پیشنهاد ممکنه دیر شده باشه اما اگه توری طراحیش تموم نشده باید عرض کنم بعضی از دوستان از کیت شیشه شور پژو استفاده کردن و شیلنگ های آب پاش رو مستقیم از زیر درب موتور به شکل زشتی آوردن این طرف حالا اگه ممکن باشه مثل پژو روی توریی که اکو تولید می کنه جای شیلنگ آب پاش ها از قبل تعبیه شده باشه به اون قسمت هم زیبایی و کارایی خاصی می ده
ممنون

سلام دوست عزیز
پیشنهادتون برای کسانی مناسب هست که میخوان آب پاش فابریک رو به آب پاش غیر فابریک تبدیل کنن و مناسب همه صاحبان تندر نیست .
چون خیلیا نمیخوان آب پاش ماشینشون رو مثل پژو کنن .
اصولا هم کار بی فایده ای هست . چون جلوه بدی پیدا میکنه که هم دوتا آب پاش روی درب موتور باشه هم شلنگ آب پاش روی دسته برف پاک کن .
البته این نظر شخصی بنده هست و جسارت به نظر دیگران نمیکنم .
شاد باشید .

Hesam
09-18-2010, 02:34 PM
سلام دوست عزیز
پیشنهادتون برای کسانی مناسب هست که میخوان آب پاش فابریک رو به آب پاش غیر فابریک تبدیل کنن و مناسب همه صاحبان تندر نیست .
چون خیلیا نمیخوان آب پاش ماشینشون رو مثل پژو کنن .
اصولا هم کار بی فایده ای هست . چون جلوه بدی پیدا میکنه که هم دوتا آب پاش روی درب موتور باشه هم شلنگ آب پاش روی دسته برف پاک کن .
البته این نظر شخصی بنده هست و جسارت به نظر دیگران نمیکنم .
شاد باشید .
من هم موافقم اگر بصورت کلی هم حساب آب پاش الان خیلی بهتره چون در حالت پژویی باید بکبار برف پاکن خشک کشیده بشه

Reza -M
09-18-2010, 04:37 PM
با سلام خدمت همه ي دوستان و عزيزان و گروه زحمت كش اكو
منم اين خبر را كه شنيدم بسيار خوشحال شدم و اميد است هر چه زودتر تمامي محصولات گروه بزرگ اكو به توليد انبوه و نهايي خودش در بياد تا مصرف كنندگان با خيال راحت بتوانند از اين محصولات با كيفيت استفاده كنند

امیری
09-20-2010, 12:13 AM
باسلام وخسته نباشید به تمامی زحمت کشان گروه اکو امید وارم که هر چه زودتر با تولید تمامی قطعات ابشنال وصدور ان به دیگر کشورها با ردیگر نام جمهوری اسلامی ایران در عرصه صنعت پر اوازه گردد

تندر سوار
10-07-2010, 06:36 AM
با عرض سلام و ارادت
اميد وارم بتوانيد در امر توليد محصولات برتر مثل هميشه موفق و سر بلند باشيد
بي صبرانه منتظر ورود اين محصول وساير محصولات شما به بازار هستم;)

Esmaily
10-07-2010, 04:09 PM
درود.
بسیار عالی ...
به امید ارائه این محصول...

امیر مسعود
10-07-2010, 04:25 PM
خیلی جای این محصول خالی امیدوارم هر چه زودتر عرضه بشه چون الان اینایی که تو بازار هست خیلی بی کیفیت هست

L90
10-07-2010, 04:33 PM
درسته من ميخواستم بخرم كه بدليل بي كيفيت بودن پشيمون شدم تا اكو توليد كنه صبر ميكنم.

ali-tondar90
10-07-2010, 04:41 PM
من الان همین مدل موجود در بازار رو انداختم .درسته به گفته دوستان کیفیتش پاییه اما فعلا بد نبوده حد اقل از رفتم آشغال مثل برگ درختان و غیره در اون فضا جلو گیری می کنه اما اگه آکو این محصول رو با کیفیت تولید کنه منم خوشحال میشم و حتما نصب می کنم
موفق باشید

babaalil90
10-07-2010, 05:02 PM
اين خبر ،بسيار خبر مسرت بخشي است اميدوارم شرايط توليد و بعد از اون شرايط فروش در بازار و صادرات به شكلي خوشايند آكو باشه كه مديران آكو تصميم بگيرن به عنوان شيريني، اون توري را هم به تمام تندر سواران هديه بدن. انشاالله

سید محمد زراره
10-07-2010, 05:28 PM
اين خبر ،بسيار خبر مسرت بخشي است اميدوارم شرايط توليد و بعد از اون شرايط فروش در بازار و صادرات به شكلي خوشايند آكو باشه كه مديران آكو تصميم بگيرن به عنوان شيريني، اون توري را هم به تمام تندر سواران هديه بدن. انشاالله

:eek::eek::eek::eek:
:eek::eek::eek::eek:

ARASH
10-07-2010, 07:17 PM
امیدوارم سریعتر از تستهای فنی آکو بیرون بیاد تا بتونیم تهیه و نصب کنیم . ( تهیه = بخریم )

MEHRAN
10-08-2010, 12:46 AM
به امید به تولید رسیدن این محصول وعرضه ان در بازار جادارد از مدیران اکو بخاطر توجه به خواسته اعضا تشکر کنم

Salmani
10-08-2010, 02:41 AM
با سلام.
من وقتی این طوری های معمولی رو دیدم واقعا خدا رو شکر کردم که امویی هست و ما از بیشتر جنس با کیفیت استفاده میکنیم!!

MAHDI-TONDAR
10-08-2010, 01:01 PM
دوستان عزیز بخصوص نمایندگی های محترم اکو از تاریخ و زمان عرضه این محصول توسط آکو اطلاعی دارند؟ دیگه صبرمون طاق شد.:d;)

پوریا
11-06-2010, 09:11 AM
دوستان حتما سعی کنید توری آکو رو بخرید
متاسفانه من یکروز قبل از عضویت در آکو توری مارک دیگه خریدم و الان وسطش زیاد خوب جفت نمیشه

zanjani
11-06-2010, 11:38 AM
دوستان حتما سعی کنید توری آکو رو بخرید
متاسفانه من یکروز قبل از عضویت در آکو توری مارک دیگه خریدم و الان وسطش زیاد خوب جفت نمیشه

مطمئنا وقتی مارک اکو به بازار بیاد مارکهای دیگه حرفی برای گفتن نخواهند داشت و مجبورند بکشن کنار انشاله بزودی توری اکو به بازار میاد و شما هم راحتتر می تونید اون رو عوض کنید ماکه منتظریم
موفق باشید

روابط عمومی آکو فروم
01-03-2011, 10:38 PM
با سلام وقت بخیر

قاب ناودانی شیشه جلو , که در میان تندر سواران به توری زیر شیشه ملقب گردیده , جدید ترین محصول آکو است که آکو پارت در جهت مناسب بودن زمان عرضه ی این محصول به بازار هنوز تردید دارد . این محصول به طور فابریک با الهام گرفتن از روی نمونه ی اورجینال خود که نیسان آپریو نام دارد , تولید می گردد , که در طراحی آن شمه ای از قاب زیر شیشه یا توری زیر شیشه ی اتومبیل تویوتا پرادو نیز کاملا محسوس است . چنانچه آکو پارت بر اساس در خواست نماینده ی خود در استان زنجان مبادرت به نمایش این محصول بر روی اتومبیل تندر 90 نماید , باید اذعان داشت که تنها نمونه ی اولیه به نمایش در آمده و هنوز تا تکمیل طراحی نهایی و تولید نهایی این آپشن , تغییراتی در آن لحاظ خواهد شد .
آکو تا سپری نشدن مدت زمان لازم جهت جای باز نمودن محصول قبلی که همان فول فلاپ است , اقدام به عرضه ی محصول جدیدی به بازار نخواهد نمود و با توجه به اینکه سر دنده ی جدید طرح مگانی تندر , پارکابی کروم و کاور کرومی شاسی درب ها نیز با اتمام مراحل طراحی و پایان تولید انبوه در صف انتظار جهت عرضه به بازار می باشند .

تصویری از محصول جدید آکو , قاب ناودانی که به همان توری زیر شیشه معروف گردیده است , پس از تست اولیه

http://www.acopart.org/Upload/ekhtesasi3/Image104111133543.gif

.................................................. .................................................. .................................................. .......................روابط عمومی آکو فروم

روابط عمومی آکو فروم
01-08-2011, 06:28 PM
توری زیر شیشه تندر 90 محصول جدید آکو پارت
با سلام وقت بخیر
پیرو اطلاع رسانی قبلی در خصوص طراحی و تولید و تست اولیه ی قاب ناودانی زیر شیشه که در میان تندر سواران به توری زیر شیشه ملقب گردیده احتراما به استحضار می رسانیم این محصول در دو تیپ و با دو مدل کاملا متفاوت طراحی و عرضه خواهد شد که تیپ 1 آن بر اساس طراحی مدلی که در تصویر فوق قابل مشاهده است تا نیمه بهمن ماه سال جاری و مدل تیپ 2 آن که نه تنها با مدل فعلی کاملا متفاوت است بلکه نمونه ی مشابهی نیز در بازار ایران ندارد , تا پایان شهریور ماه سال آینده به بازار عرضه خواهد شد . طراحی هر دو مدل پایان پذیرفته که همانطور که ذکر شد مدل نخست آن که تیپ 1 نام دارد بزودی و تیپ 2 آن در سال آینده وارد بازار خواهد گردید . یکی از مهمترین دلایل آکو در خصوص ایجاد تنوع در تولید یک محصول واحد , ممانعت از کپی و تقلید فرصت طلبان از روی محصول و نیز جلب رضایت گروه بیشتری از خریداران محصولات آکو پارت است .
طراحی تیپ 1 این محصول جدید با الهام گرفتن از طراحی موجود در همین محصول بر روی اتومبیل تویوتا پرادو است که با جای گرفتن در محل نصب خود , نظر هر بیننده ای را به طور محسوس به خود جلب نموده و هرگز این تصور را در بیننده ایجاد نمی نماید که این آپشن پس از اتمام مراحل تولید اتومبیل در کارخانه و عرضه ی آن به بازار , به خودرو ملحق گردیده است . تیپ 2 آن که به نظر آکو مکمل طراحی و زیبایی تیپ 1 این محصول می باشد از نظر شیوه نصب و نوع طراحی صنعتی کاملا متفاوت است و با نصب بر روی خودرو نمای بسیار شکیل و زیبایی به اتومبیل می بخشد . آکو امیدوار است با توجه به افزایش قیمت اخیر مواد اولیه وارداتی و سایر هزینه ها ی جانبی , این آپشن زیبا با قیمتی کمتر از 180هزار ریال به دست طالبین و خریداران محصولات آکو پارت برسد.
.................................................. .................................................. .................................................. ...............................روابط عمومی آکو فروم

MAHDI-TONDAR
01-08-2011, 10:55 PM
با سلام وقت بخیر
پیرو اطلاع رسانی قبلی در خصوص طراحی و تولید و تست اولیه ی قاب ناودانی زیر شیشه که در میان تندر سواران به توری زیر شیشه ملقب گردیده احتراما به استحضار می رسانیم این محصول در دو تیپ و با دو مدل کاملا متفاوت طراحی و عرضه خواهد شد که تیپ 1 آن بر اساس طراحی مدلی که در تصویر فوق قابل مشاهده است تا نیمه بهمن ماه سال جاری و مدل تیپ 2 آن که نه تنها با مدل فعلی کاملا متفاوت است بلکه نمونه ی مشابهی نیز در بازار ایران ندارد , تا پایان شهریور ماه سال آینده به بازار عرضه خواهد شد . طراحی هر دو مدل پایان پذیرفته که همانطور که ذکر شد مدل نخست آن که تیپ 1 نام دارد بزودی و تیپ 2 آن در سال آینده وارد بازار خواهد گردید . یکی از مهمترین دلایل آکو در خصوص ایجاد تنوع در تولید یک محصول واحد , ممانعت از کپی و تقلید فرصت طلبان از روی محصول و نیز جلب رضایت گروه بیشتری از خریداران محصولات آکو پارت است .
طراحی تیپ 1 این محصول جدید با الهام گرفتن از طراحی موجود در همین محصول بر روی اتومبیل تویوتا پرادو است که با جای گرفتن در محل نصب خود , نظر هر بیننده ای را به طور محسوس به خود جلب نموده و هرگز این تصور را در بیننده ایجاد نمی نماید که این آپشن پس از اتمام مراحل تولید اتومبیل در کارخانه و عرضه ی آن به بازار , به خودرو ملحق گردیده است . تیپ 2 آن که به نظر آکو مکمل طراحی و زیبایی تیپ 1 این محصول می باشد از نظر شیوه نصب و نوع طراحی صنعتی کاملا متفاوت است و با نصب بر روی خودرو نمای بسیار شکیل و زیبایی به اتومبیل می بخشد . آکو امیدوار است با توجه به افزایش قیمت اخیر مواد اولیه وارداتی و سایر هزینه ها ی جانبی , این آپشن زیبا با قیمتی کمتر از 180هزار ریال به دست طالبین و خریداران محصولات آکو پارت برسد.
.................................................. .................................................. .................................................. ...............................روابط عمومی آکو فروم

سلام سرکار خانم توکی
سپاس از توضیحات شما
با این توضیحات کامل و اطلاع رسانی خوب شما دیگه هر گونه ابهام در خصوص زمان تولید و عرضه و نیز قیمت این محصول استثنایی رفع گردید است .
امیدوارم هر چه زودتر بمهن ماه بیاد و ما بتونیم از این محصول زیبای آکو استفاه نماییم.
فقط اگه امکان پذیر می باشد یک عکس از این محصول توسایت قرار دهید .

Renault Logan
01-08-2011, 11:14 PM
با سلام وقت بخیر

ضمن عرض سلام و خسته نباشيد خدمت روابط عمومي محترم
از اطلاع رساني و خبر خوش شما كمال تشكر را ميكنم .
فقط يك سوال و يك خواهش از خدمت شما داشتم :
سوال : اينكه فرموديد اختلاف تيپ يك با تيپ 2 در نحوه نصبش هست يعني منظورتون اين هست كه مثلا براي نصب تيپ 1 بايد تيغه هاي برف پاك كن باز بشن و در تيپ 2 نيازي به باز كردن تيغه ها نيست ؟

خواهش : اگر ممكنه عكس كم حجم و كوچكي از مدل تيپ 2 همانند تيپ يك قرار بديد ممنون ميشم .
بالاخره دوستان و كاربران گرامي فروم بايد عكس هر دو محصول رو ببينند تا بتونند بين تيپ يك و تيپ دو يكي رو به سليقه خودشون انتخاب و خريد كنند .

پيشاپيش از پاسخ گويي شما متشكرم .

امیری
01-10-2011, 12:22 AM
با سلام وخسته نباشید به اقای کفایی که با همت وتلاش خستگی ناپذیرشان سعی در تولید قطعات با کیفیت وبی نظیر را دارند وبا تولیدات قبلی ثابت نمودند که واقعا ایرانی می تواند جنس وقطعه با کیفیت ایرانی تولید نماید

ali.monazzah
01-10-2011, 02:21 PM
بسار چیز جالب و کاربردی می باشد بنده منتظر تولید آن هستم تا بانصب آن از مزایایش استفاده کنم

روابط عمومی آکو فروم
01-10-2011, 02:35 PM
ضمن عرض سلام و خسته نباشيد خدمت روابط عمومي محترم
از اطلاع رساني و خبر خوش شما كمال تشكر را ميكنم .
فقط يك سوال و يك خواهش از خدمت شما داشتم :
سوال : اينكه فرموديد اختلاف تيپ يك با تيپ 2 در نحوه نصبش هست يعني منظورتون اين هست كه مثلا براي نصب تيپ 1 بايد تيغه هاي برف پاك كن باز بشن و در تيپ 2 نيازي به باز كردن تيغه ها نيست ؟

خواهش : اگر ممكنه عكس كم حجم و كوچكي از مدل تيپ 2 همانند تيپ يك قرار بديد ممنون ميشم .
بالاخره دوستان و كاربران گرامي فروم بايد عكس هر دو محصول رو ببينند تا بتونند بين تيپ يك و تيپ دو يكي رو به سليقه خودشون انتخاب و خريد كنند .

پيشاپيش از پاسخ گويي شما متشكرم .
با سلام وقت بخیر
طبق پست ارسالی فوق و این قسمت :
تیپ 2 از نظر شیوه نصب و نوع طراحی صنعتی کاملا متفاوت است , مشخصا عنوان شده که تیپ دو چه تمایزی نسبت به تیپ 1 دارد . مشخصات و توضیحات کاملتر در فرصت مناسب خود حتما به اطلاع عموم خواهد رسید.
در مورد سوال دوم شما باید به عرض برسانیم که طبق سیاست های عنوان شده ی آکو هر موردی که لازم باشد در این زمینه توضیح داده می شود و اگر توضیح دیگری به این مقوله قرار باشد اضافه گردد در موقع مقرر خود انجام خواهد شد . در همین تاپیک پیگیر کلیه ی اخبار در زمینه ی توری زیر شیشه آکو باشید.
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...روابط عمومی آکو فروم

روابط عمومی آکو فروم
01-16-2011, 12:18 AM
قاب ناودانی زیر شیشه
قاب ناودانی زیر شیشه رنو لوگان که در میان تندرسواران به توری زیر شیشه ملقب گردیده محصول جدیدی از آکو است که در طراحی آن از نمونه موجود که توسط کمپانی تویوتا ژاپن برای اتومبیل تویوتا پرادو طراحی و نصب گردیده الهام گرفته شده است.
این آپشن در دو تیپ کاملا متفاوت از حیث طراحی و مواد اولیه ای که برای تولید آن به کار می رود به بازار عرضه خواهد شد. تیپ یک این محصول در نیمه نخست بهمن ماه و با قیمتی بسیار مناسب در مقایسه با نمونه های موجود در بازار از حیث کیفیت مواد اولیه و طراحی به بازار عرضه خواهد شد.
تیپ یک قاب ناودانی زیر شیشه (توری زیر شیشه جلو)، با نصب بر روی خودرو، با نمایی بسیار متفاوت با آنچه تا کنون توسط سایر تولیدکنندگان طراحی، تولید و بر روی اتومبیل تندر نصب گردیده، زیبایی بسیار چشمگیر و محسوسی را به اتومبیل تندر می افزاید، ضمن اینکه این آپشن به نظر لوکس را به قطعه ای کاربردی برای این خودرو تبدیل می نماید.
در طراحی این آپشن انتقال گرمای موتور به زیر شیشه جلو خصوصا برای آب نمودن برف انباشته شده حاصل از کارکردن و پاک نمودن برف روی شیشه در هنگام بارش های جوی و انتقال آب باران به سمتی که در خودرو برای خروج آن در نظر گرفته شده و نیز استقامت فوق العاده آن در مقابل حرارتی بیش از 90 درجه سانتی گراد و برودتی کمتر از 35 درجه سانتی گراد لحاظ گردیده است.
http://www.acopart.org/NewsLetter.aspx?id=32

Reza -M
01-16-2011, 08:01 AM
با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دست اندرکاران گروه اکو
باز هم در استانه موفقیتی دیگر
دیشب اس ام اس این سه تا محصول که واسم اومد بسیار خوشحال شدم چون این قطعات قطعاتی کاربردی هستند که علاوه بر زیبایی موجب کار امدی این قطعات میشود
از نظر کیفیت هم که دیگه شکی در محصولات اکو نیست چرا که کیفیت محصولاتش را همگی قبلا دیده ایم
به امید پیشرفت هر روزه گروه اکو

zanjani
01-16-2011, 12:10 PM
قاب ناودانی زیر شیشه
قاب ناودانی زیر شیشه رنو لوگان که در میان تندرسواران به توری زیر شیشه ملقب گردیده محصول جدیدی از آکو است که در طراحی آن از نمونه موجود که توسط کمپانی تویوتا ژاپن برای اتومبیل تویوتا پرادو طراحی و نصب گردیده الهام گرفته شده است.
این آپشن در دو تیپ کاملا متفاوت از حیث طراحی و مواد اولیه ای که برای تولید آن به کار می رود به بازار عرضه خواهد شد. تیپ یک این محصول در نیمه نخست بهمن ماه و با قیمتی بسیار مناسب در مقایسه با نمونه های موجود در بازار از حیث کیفیت مواد اولیه و طراحی به بازار عرضه خواهد شد.
تیپ یک قاب ناودانی زیر شیشه (توری زیر شیشه جلو)، با نصب بر روی خودرو، با نمایی بسیار متفاوت با آنچه تا کنون توسط سایر تولیدکنندگان طراحی، تولید و بر روی اتومبیل تندر نصب گردیده، زیبایی بسیار چشمگیر و محسوسی را به اتومبیل تندر می افزاید، ضمن اینکه این آپشن به نظر لوکس را به قطعه ای کاربردی برای این خودرو تبدیل می نماید.
در طراحی این آپشن انتقال گرمای موتور به زیر شیشه جلو خصوصا برای آب نمودن برف انباشته شده حاصل از کارکردن و پاک نمودن برف روی شیشه در هنگام بارش های جوی و انتقال آب باران به سمتی که در خودرو برای خروج آن در نظر گرفته شده و نیز استقامت فوق العاده آن در مقابل حرارتی بیش از 90 درجه سانتی گراد و برودتی کمتر از 35 درجه سانتی گراد لحاظ گردیده است.
http://www.acopart.org/newsletter.aspx?id=32

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب کفایی و دست اندر کاران آکو و سرکار خانم توکلی بابت اطلاع رسانیشون
باید خدمت دوستان عرض کنم من این قطعه عالی رو در نمایشگاه زنجان دیدم و اولین موردی که توجه بنده رو جلب کرد و در مورد اون از جناب کفایی سوال کردم همین موردی است که شیار های روی توری طوری تعبیه شده که به چشم میان و هنگامی که از جناب کفایی سوال کردم فرمودند به دلیل آب کردن برف های روی برف پاک کن با استفاده از گرمای موتور است
نکته دیگری هم در مورد این قطعه وجود دارد این است که بعد از بستن به هیچ وجه کسی متوجه نمی شود این قطعه قبلا وجود نداشته و بعدا روی خودرو نصب شده است
با آرزوی موفقیت برای آکو

kavir tire
01-16-2011, 01:16 PM
با سپاس از كليه عزيزان آكو
از اطلاع رساني بسيار هدفمند و بموقع فروم تشكر داشته و اميدوارم يكايك قطعات كسري تندرهايمان به واسطه كيفيتي كه تا كنون وجود داشته محكوم به توليدات آكو باشد.
پس كم كم مي توانيم بگوييم :
آكو :

تلاشي ايراني ، محصولي ايراني ، كيفيتي جهاني

سید علی
01-17-2011, 08:38 AM
با عرض سلام و خسته نباشيد به دست اندركاران گروه آكو ، در صورت امكان تصويرهاي مربوط به توري زير شيشه با اندازه بزرگتر در سايت قرار گيرد تا با مشاهده بهتر در زمان مقرر نسبت به خريد محصول اقدام گردد. با تشكر

HosseyN
02-04-2011, 10:40 PM
با سلام خدمت مسئولین محترم فروم آکو

با توجه به خبری که قبلاً اعلام شده بود در مورد ارائه توری زیر شیشه در نیمه اول بهمن ماه، می خواستم بدونم آیا این محصول ارائه شده یا نه؟

با تشکر

MAHDI-TONDAR
02-04-2011, 10:52 PM
با سلام خدمت مسئولین محترم فروم آکو

با توجه به خبری که قبلاً اعلام شده بود در مورد ارائه توری زیر شیشه در نیمه اول بهمن ماه، می خواستم بدونم آیا این محصول ارائه شده یا نه؟

با تشکر

سلام جناب شریفی پناه
به محض تولید و ارائه این محصول از طریق همین سایت و یا در گاه پیام کوتاه آکو فروم به اطلاع اعضاء ومشتاقان این محصول خواهد رسید .

روابط عمومی آکو فروم
02-07-2011, 10:53 PM
تصاویری از قالب آبریز شیشه جلوی تندر 90
با سلام وقت بخیر
تصاویری که در زیر به نمایش گذاشته می شود دلیل محکمی بر این موضوع است که آکو مالک قالب آبریز شیشه جلوی تندر نود بوده و این قالب توسط قالب سازان مجرب ایرانی که عموما بیش از 25 سال تجربه ی حرفه ای در زمینه ی ساخت قالب در صنایع خودروسازی کشور را داشته اند , ساخته شده است . کلیه قالب های آکو بیش از 500 هزار و یک ضرب گارانتی دارند - روابط عمومی آکو فروم

http://www.acopart.org/Upload/ekhtesasi3/s_Image109611215433.jpg

http://www.acopart.org/Upload/ekhtesasi3/s_Image109411215432.jpg

http://www.acopart.org/Upload/ekhtesasi3/s_Image109511274523.jpg

.................................................. .................................................. .................................................. .............................

hosein
02-08-2011, 02:35 PM
تصاویری از قالب آبریز شیشه جلوی تندر 90
با سلام وقت بخیر
تصاویری که در زیر به نمایش گذاشته می شود دلیل محکمی بر این موضوع است که آکو مالک قالب آبریز شیشه جلوی تندر نود بوده و این قالب توسط قالب سازان مجرب ایرانی که عموما بیش از 25 سال تجربه ی حرفه ای در زمینه ی ساخت قالب در صنایع خودروسازی کشور را داشته اند , ساخته شده است . کلیه قالب های آکو بیش از 500 هزار و یک ضرب گارانتی دارند - روابط عمومی آکو فروم

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_image109611274523.jpg

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_image109411274523.jpg

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_image109511274523.jpg

.................................................. .................................................. .................................................. .............................

بر منكرش لعنت...
هميشه موفق باشيد

روابط عمومی آکو فروم
07-06-2011, 01:47 PM
با سلام وقت بخیر
به استحضار کلیه ی اعضای محترم خانواده ی بزرگ آکو می رسانیم که مورد ایجاد فاصله هنگام برودت هوا برای کالای تولیدی آکو با شماره کد تولیدی 122 و نام تولیدی "قاب آبریز شیشه جلوی تندر" تیپ 1 که در بازار به نام توری زیر برف پاک کن آکو شناخته می شود به واحد طراحی و تولید و مدیریت ارشد محترم آکو اطلاع داده شده است و طبق بررسی های فنی و تخصصی انجام گرفته برای این کالا تصمیم بر این موضوع گرفته شد که قطعه ای مکمل به نام "پل" جهت اتصال دو قطعه تشکیل دهنده قاب آبریز طراحی و تولید شده و به بازار عرضه گردد. این قطعه در حال حاضر مرحله تولیدی خود را پشت سر می گذارد و بزودی به بازار عرضه می گردد. کاربران و اعضای گرامی می توانند این قطعه مکمل پل قاب آبریز را جهت کاور نمودن محل اتصال دو قطعه و استحکام بخشیدن و یک تکه کردن محصول تولیدی , در آینده ای نزدیک از طریق نمایندگی های محترم آکو و عاملیت ها و فروشگاه های طرف قرارداد و امثالهم تهیه نمایند - روابط عمومی آکو فروم
.................................................. .................................................. .

MAHDI-TONDAR
07-06-2011, 10:41 PM
با سلام وقت بخیر
به استحضار کلیه ی اعضای محترم خانواده ی بزرگ آکو می رسانیم که مورد ایجاد فاصله هنگام برودت هوا برای کالای تولیدی آکو با شماره کد تولیدی 122 و نام تولیدی "قاب آبریز شیشه جلوی تندر" تیپ 1 که در بازار به نام توری زیر برف پاک کن آکو شناخته می شود به واحد طراحی و تولید و مدیریت ارشد محترم آکو اطلاع داده شده است و طبق بررسی های فنی و تخصصی انجام گرفته برای این کالا تصمیم بر این موضوع گرفته شد که قطعه ای مکمل به نام "پل" جهت اتصال دو قطعه تشکیل دهنده قاب آبریز طراحی و تولید شده و به بازار عرضه گردد. این قطعه در حال حاضر مرحله تولیدی خود را پشت سر می گذارد و بزودی به بازار عرضه می گردد. کاربران و اعضای گرامی می توانند این قطعه مکمل پل قاب آبریز را جهت کاور نمودن محل اتصال دو قطعه و استحکام بخشیدن و یک تکه کردن محصول تولیدی , در آینده ای نزدیک از طریق نمایندگی های محترم آکو و عاملیت ها و فروشگاه های طرف قرارداد و امثالهم تهیه نمایند - روابط عمومی آکو فروم
.................................................. .................................................. .

با سلام
با توجه به دو تکه بودن قاب آبریز شیشه جلو و ایجاد فاصله براثر سرما و گرما علاوه بر شل شدن ،نمای خوبی به قاب آبریز نمی داد که خوشبختانه با درایت و تیز هوشی مسئولین و گروه فنی و طراحی ، با تولید این قطعه یعنی پل این مشکل حل خواهد شد
تشکر و سپاس دارم از کلیه مسئولین و دست اندکاران اکو بابت این امر و اطلاع رسانی بموقع

HosseyN
08-06-2011, 10:11 AM
سلام به تمامی دوستان عزیز،

بنده دیروز این محصول زیبای آکو رو نصب کردم. مواد به کار رفته در مورد این محصول قابل قبول و دارای کیفیت خوبی است. تنها مسأله ای که از مشاهده آن ناراضی بودم، زائده های پلاستیکی ای بود که در داخل سوراخ های این قطعه مشاهده می شد. این زائده های پلاستیکی به حدی زیاد بود که تقریباً سوراخ ها را پر کرده بود. این مسأله باعث شده بود که هم زیبایی کار کم شود و هم کارایی مورد انتظار را نداشته باشد. اینجانب قبل از نصب زمانی حدود یک ساعت را صرف کردم که این سوراخ ها را با تیغ تمیز کنم. به دوستان عزیز آکویی پیشنهاد می کنم برای رفع این مشکل چاره ای بیاندیشید.

با تشکر.

ACO
10-19-2012, 07:29 PM
تیپ های مختلف توری زیر برف پاک کن تندر 90 قاب آبریز لوگان آپشن تولیدی آکو برای l90

به نام خدا
تیپ 1 توری زیر برف پاک کن خودروی تندر 90 مدتها پیش توسط اکو طراحی و توزیع شد و اخبار و اطلاعیه ها و طرح های ویژه ان نیز در همین تاپیک به استحضار کاربران گرامی رسید
در همان ایام که اکو مشغول توزیع تیپ 1 قاب آبریزهای خود بود اعلام کرد (http://acoforum.org/showpost.php?p=34575&postcount=43) که تیپ 2 این محصول که بسیار متفاوت و زیباست هم در شهریور سال اینده (یعنی 91 ) به بازار عرضه خواهد شد و برای حمایت از کاربران و حامیان خود ,کسانی که تمایل داشته باشند میتوانند به صورت رایگان محصول قبلی خود یعنی تیپ 1 را با 2 تعویض نمایند (اما با تقبل اجرت نصب توسط خود خریدار )
این صحبت زمانی انجام شد که خبری از دلار تقریبا 4 هزار تومانی و 5 برابر شدن قیمت مواد اولیه نبود اما حتی اگر اکو از این موضوع هم اطلاع داشت باز هم بر سر صحبت و قول خود می ایستاد و ایستاده زیرا که همین الان که این مسائل مشهود است برای محصول جدید خود یعنی دیفیوزرهای تیپ 1 که چند روزیست به بازار ارائه شده و قیمت ان 18 هزار تومان است اعلام کرده که اگر وضعیت بازار ارز و قیمت مواد اولیه حتی در همین حد فعلی باقی بماند و تغییر منفی نداشته باشد دیفیوزرهای تیپ 2 خود را که هزینه ای حداقل 80 هزار تومانی دارند را که تا پایان سال تولید خواهد کرد در صورت تمایل خود خریداران محترم به عنوان یک امتیاز ویژه و نه بهانه ای برای خرید به طور رایگان تعویض خواهد کرد
اکو همواره از این دست اقدامات بزرگ منشانه ای که سراغی از ان در جاهای دیگر نداریم داشته و دارد
و همواره صادقانه هم بر سر قول و قرار خود بوده و هست و هم مشکلاتی را اگر در این میانه به وجود امده باشد تشریح کرده است .
با این حال تیپ 2 این محصول هیچ گاه وارد بازار نشده و دلائلی که جلوتر ذکر خواهم کرد وجود داشته که باعث شده این محصول به دست مشتریان ما نرسه اما مساله ای که دوست داشتیم کاربران گرامی مد نظر قرار بدهند ان است که
سابقه اکو در این زمینه ها یعنی مشتری مداری و حمایت از مشتری و کالای خود بسیار روشن و قابل بررسی است در تمام قسمت های سایت دیده میشه که اکو در مقابل حقوق مشتریان حمایت نشون داده
و این تاخیر قطعا دلائل سطحی ای از این قبیل که اکو قول تعویض داده پس توزیع نکرده تا تعویض نکند یا امثالهم را ندارد .

یکی از کاربران سایت مطلبی در این خصوص نگاشته بودند که البته ما دوست داشتیم با کلمات و ادبیات دیگری در خصوص این مطلب سوال میپرسیدند تا ما حتی اگر نمیتوانستیم تمام توضیحات را به ایشان در صحن علنی سایت عرض کنیم لااقل در تماس تلفنی با واحد فروش اکو قسمت هایی از مسائلی که وجود دارد را به عرض ایشان میرساندیم نه انکه انطور که ملاحظه میفرمایید نوشته اند روز قبل جوابیه مدیر ارشد اکو از طریق روابط عمومی محترم سایت منتشر شد :

درود
2سال پیش همزمان با ارائه توری زیر برف پاک کن، دوستان آکو با اشتیاق فراوان اعلام کردند که عزیزانی که تیپ 1 این محصول رو بخرند در زمان ارائه تیپ2 که قرار بوده زمستان 90 باشه و در طراحی اون از آبریز تویوتا پرادو الهام گرفته شده این محصول براشون به رایگان براشون تعویض میشه الان داریم به زمستان 91 میرسیم و هیچ خبری نیست البته این خلف وعده فقط در مورد این محصول نبوده و به دفعات شاهد این بدقولی ها بوده ایم. گرچه به هیچ عنوان نمیشه از خدمات این گروه بخصوص جناب کفایی چشم پوشی کرد ولی همان گونه که در زمان ارائه هر محصولی ازشون تشکر میکنیم و به شوق میایم واجبه که در زمانی که ایرادی وجود داره به نوبه خود گوشزد کنیم چرا که انتقاد سازنده و دلسوزانه عامل رشد و ترقی شرکت ها میشه

با سلام وقت بخیر
کاربر گرامی پست ارسالی شما کتبا به اطلاع مدیریت محترم ارشد آکو پارت رسید و جوابیه ی ایشان به روابط عمومی آکو فروم عینا به استحضار شما می رسد:

مدیریت محترم روابط عمومی آکو فروم
سرکار خانم مهندس توکلی
ضمن عرض سلام و خسته نباشید همانطور که مطلع هستید مراحل طراحی و ساخت بیش از 30 دست قالب آپشن ها و لوازم یدکی اتومبیل تندر در شرف اتمام است و یا به پایان رسیده که این موضوع مشکلات عدیده ای را از حیث ضیق زمان و بسته بندی و عرضه ی کالاهای تولید شده برای آکو پارت ایجاد نموده است و بر اساس تصمیمات اخیر آکو با تخصیص منابع مالی جدید به مجموعه معظم آکو پارت که منجر به جذب نیروی بیشتر , خرید مکان های مناسب جهت انبار و سپس عرضه ی کالاهای تولیدی تا پایان سال جاری بر طرف خواهد شد . مع هذا اولویت با عرضه ی کالاهایی است که تا کنون توسط آکو عرضه نشده و یا در بازار وجود نداشته است مگر کالاهایی که به تشخیص واحد مدیریت استراتژیک آکو می بایست در تیپ های گوناگون به فوریت و یا حتی همزمان به بازار عرضه گردد . در مورد یاد شده علی رغم ساخته و آماده شدن قالب مذکور در روزهای پایانی سال گذشته مدیریت بازرگانی آکو پارت به دلیل شرایط خاص بازار و اهم آن قرارداد این کالا با یکی از خودرو سازان عرضه ی تیپ 2 این محصول را به بازار متوقف نمود . آکو در هیچ برهه ای از زمان به هیچ یک از اعضای خانواده ی خود و یا حتی رقبای خود سخنی خلاف واقع نگفته و ارسال این جوابیه برای این دوست عزیز حداقل گویای پاسخگو بودن مدیران ارشد این مجموعه به خریداران کالاهای خود می باشد .
لذا لطفا با ارسال جوابیه به هر طریقی که شما صلاح می دانید اعلام نمایید به روز شدن کالاهای خریداری شده ی مشتریان توسط آکو پارت بیشتر می بایست یک امتیاز تلقی شود تا تعهد و به دنبال آن مواخذه نمودن آکو و این دوست عزیز و سایرین می توانند وجهی را که دو سال پیش برای خرید این آپشن پرداخت نموده اند به هر قیمتی به سهولت و فوریت از آکو دریافت نمایند . بنابراین به نظر می رسد رفتاری اینچنین از سوی تولید کنندگان بزرگ بیشتر می بایستی مد نظر قرار گیرد تا خلف وعده های ایشان . ضمن اینکه از ایشان سوال شود آیا تاکنون به نمونه ای اینچنین برخورد نموده اید که فروشنده پس از دو سال حاضر به استرداد وجه خریدار باشد؟
سخت گیری هایی اینچنین هرگز نافی صمیمیت و نگرانی های صادقانه از سوی آکو که در ارتباط با خانواده ی بزرگ آکو پارت احساس می شود نیست .
امید است با کم جلوه دادن کاستی ها مشوقی برای دست یابی به موفقیت های بزرگ در آینده باشید.

مدیریت ارشد آکو پارت - شهرام کفایی

مدیر روابط عمومی آکو فروم

با سپاس از روابط عمومی محترم سایت نکات کوچک دیگری را نیز بنده باید یاد اوری کنم .
اول انکه این پاسخ و مطالب ما صرفا در جواب کاربر مورد نظر نیست این نوشته توضیحاتیست برای تمام یاران اکو و بازدید کنندگان .
دوم انکه تیپ 2 توری زیر برف پاک کن هیچگاه به بازار عرضه نشده و خلف وعده ای از سوی اکو جهت تعویض انها با تیپ 1 صورت نگرفته
دلیل ان به صورت سر بسته در پاسخ فوق قابل فهم هست که من یک مقدار بیشتر توضیح خواهم داد
ثانیا تاریخ اعلام شده اکو با انچه که در نوشته کاربر یاد شده وجود دارد به گواه اطلاع رسانی قبلی اکو در این قسمت (http://acoforum.org/showpost.php?p=34575&postcount=43) متفاوت بوده و به امسال مربوط میشود نه سال گذشته .

همانطور که در جوابیه اکو ذکر شده ارتباط و قرار دادهای مالی اکو و خودروسازان بزرگ کشور مسائلی رو به همراه می اورد که ما متعهد میشویم ارائه یک محصول جدید را به بازار به تعویق بیاندازیم - این جز اصول اولیه تجارت هست که ممکنه قسمتی از برنامه های تعیین شده و اعلام شده یک شرکت دستخوش تغییرات گردد و اولویت بندی شرکت بر روی ارائه کالاهایی باشد که نمونه های دیگر و تیپ های دیگری از ان در بازار وجود ندارد

هنگامی که یک خودروساز بزرگ کشور قرارداد های چند ده هزار دستی با اکو میبندد که این محصول خاص را بر روی لوگان های جدید خود نصب کند قطعا از اکو میخواهد گارانتی دهد تا مدت مشخصی مثلا 2 سال هیچ نمونه جدیدی از ان محصول به بازار ارائه نکند
میدانید که قطعات اکو همگی بر روی تندر های جدید فلان خودروساز قدر کشور نصب نمیشود بلکه به صورت اپشنال و به درخواست مشتری صورت میگیرد پس این مساله پروسه اتمام قرارداد را بسیار طولانی میکند

این اتفاق برای سر دنده های طرح مگانی اکو هم افتاد
ما هیچگاه سردنده های اکو رو به بازار ارائه نکردیم زیرا یک خودروساز قدر دیگر گارانتی 7 سال ! را از اکو طلب کرد که ما تا 7 سال این قطعه رو توزیع نکنیم
این طبیعیه که یک خودروساز بزرگ که بر خلاف خریداران دیگر مانند فروشندگان لوازم یدکی به جای چند هزار دست چند ده هزار دست از محصولات ما را خرید میکنند و بر روی لوگان های جدید اضافه میکنند این چنین درخواستی داشته باشند

این بسیار طبیعیه که مشتری اعلام کنه که تا وقتی تیپ 2 این محصول که بسیار متفاوت و زیباتر هست وجود داره چرا تیپ 1 رو بر روی خودرو نصب میکنید ؟ به همین خاطر اکو متعهد به قراردادهای خود میباشد
این خود نشان از اهمیت اکو و بزرگ تر شدن این گروه صنعتی است و مایه خوشحالی برای همگی ما
همین الان در نوار گردان بالای سایت لینک جایی گذارده شده که با رفتن به ان قسمت متوجه اهمیت و شناخته شده بودن اکو خواهید شد .
ما انتظار نداریم که کاربران محترم یاران اکو تمامی این سناریو ها را خود کشف کنند و بفهمند اما این انتظار رو داریم که بر اساس کارنامه اکو و شناختی که از وی دارند بدانند که هر تاخیری هر تغییری هر مساله ای قطعا دلیلی منطقی و شرافتمندانه دارد حتی اگر قابل توضیح نباشد
اکو شناخته شده س و خود قدر ,
بنابراین ما دوست داریم به جای انکه توضیح بدیم به کاربران خوبمون ایشان خود مسائل را هشیارانه حدس زده و به جای ما پاسخگوی افرادی باشند که اکو را به درستی نمیشناسند

سراغ نداریم خودرو سازی یا قطعه سازی یا فروشنده ای که حاضر باشه نه یک سال بلکه 1 هفته بعد از فروش محصولش حاضر باشد جنس را تعویض کند یا پس بگیرد یا پول ان را پس بدهد
اما اکو اعلام میکنه اگر انچه که ما امتیاز ویژه برای کاربران در نظر گرفته بودیم بهانه ای برای خرید تیپ 1 بوده حاضر هستیم پول انرا مرجوع کنیم و حتی جنس را پس نگیریم
انهم نه به دلیل عدم کیفیت مناسب
سراغ نداریم از این دست اقدامات در کشور عزیزمون
شرکت ها و فروشندگان زیادی وجود دارند که حتی در همسایگی خود ما نیز فعالیت میکنند اما چنین خصیصه ای را ندارند
پس ما انتظار رفتار بزرگتری از اعضا خوبمون در مقابل این رفتار بزرگ خودمان داریم .

این کاربر گرامی یا هر کدام از دوستان اگر تماس میگرفتند با واحد فروش اکو و به طور منطقی سوال میپرسیدند قطعا بی پاسخ نمی موندند کاربران گرامی ممکنه تنها از صورت مساله خبر داشته باشند اما از کل ماجرا اطلاعی نداشته باشند
اکو همواره نشان داده که حامی مشتری هاش و محصولاتشه
ما اکو گلد گارانتی رو داریم کجا مشاهده شده که ما به همراه محصولمون کارت گارانتی ارائه بدیم
این به این معناست که ما محصولاتمان را مادام العمر گارانتی کرده ایم .

با تشکر .