PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح چوب کامل داشبورد

Marshal
11-20-2009, 12:31 AM
طرح چوب کامل داشبورد

قیمت کالا: 180000 تومان
تاریخ آخرین قیمت: ۱۳۸۸ سيزدهم شهريور
تعداد بازدیدها از این محصول:
مربوط به اتومبیل: تندر ٩٠
سال ساخت: 1388
توضیحات: زمان تحویل 10 روز پس از اخذ بها - طراحی توسط آکو فروش عمده ندارد، تک فروشی با سفارش قبلی

http://www.acopart.org/Images/Products/8.jpg

روابط عمومی آکو فروم
11-20-2009, 02:04 PM
آقا Marshal (http://acoforum.org/member.php?u=2)

ایناست دیگه ؟

http://www.acopart.org/Images/Gallery/CapriGallery/004.jpg

اینو اکو سفارش میگیره وارد میکنه یا تولید داخله ؟
چون نوشتی تولید داخلش سفارش زیاد نمیگیره یعنی فابریکم داره یا نه فقط داخلیه؟
اگه آره اینی که الان توی عکس بالاست نمونه فابریکه یا تولید aco هست ؟
رنگ تیره ترشم هست ؟ اگه باشه خیلی خوشگل میشه
:rolleyes:

tondar90
11-29-2009, 08:44 AM
خیلی گرونه .!!!

نیما
11-29-2009, 05:02 PM
خیلی گرونه .!!!

من که میخوام بدم رنگشون کنن همین فابریک خودشو

sarkhosh
11-29-2009, 08:45 PM
من یکی از دوستام رنگ کرد 2 ماه نشد پوس پوس شد و خیلی بد نما ، تازه بعدم مجبور شد همه رو عوض کنه - برجسبی طرح چوب زد 40000 هزارتومانم پول داد اونم 3 ماه بعد در اثر گرما و سرما لبه های چسبش بلند شد ضمن اینکه جای دست اساسی روش میماند
میدونی دوستان تکنیک این کار اصلآ یه فیلم که در آب حل میشه بشکل مایع در می یاد بعد اجناس از بالا در اون به مدت مشخصی غوطه ور میشه و بعد هم اصطلاحآ فینیش میشه بعد در یه محفظه ای فرار می گیره بهش میگن تونل که سخت میشه من اینو در نمایشگاه اخیر قطعات و مجموعه های خودرو تهران فهمیدم یه شرکتی آورده بود که اون میگفت هزینه اون فیلمش که در آب حل میشه خیلی گران بطوریکه اون میگفت هر ست کامل حدود 150 تا 170000 تومان بسته به کیفیت جنسش هزینه می بره تازه این بدون احتساب پول خود فرمون و دریچه ها و کنسول - من فکر میکنم یه جورایی آکو بی ربطم نمیگه حالا اینکه پول زیادی برا این ماشینه یه حرفه و اینکه ارزش خودش چقدر یه چیز ضمن اینکه اون آقا تو نمایشگاه میگفت چه این کار رو تندر بشه چه یه بنز هزینه اون یکی حالا با حساب کیفیتی که از جنس آکو دیدیم و گارانتی که بر جنساش میده شاید قیمتاش همچین بی حساب هم نباشه :eek:

Farbod
11-30-2009, 02:29 AM
سلام
به نظر شما اون طرحی که تندر سایانا داده از این خوشگل تر نشده. نمی دونم چرا به نظر من این طرح چوب بهش نمی یاد

نیما
11-30-2009, 02:47 AM
من یکی از دوستام رنگ کرد 2 ماه نشد پوس پوس شد و خیلی بد نما ، تازه بعدم مجبور شد همه رو عوض کنه - برجسبی طرح چوب زد 40000 هزارتومانم پول داد اونم 3 ماه بعد در اثر گرما و سرما لبه های چسبش بلند شد ضمن اینکه جای دست اساسی روش میماند
میدونی دوستان تکنیک این کار اصلآ یه فیلم که در آب حل میشه بشکل مایع در می یاد بعد اجناس از بالا در اون به مدت مشخصی غوطه ور میشه و بعد هم اصطلاحآ فینیش میشه بعد در یه محفظه ای فرار می گیره بهش میگن تونل که سخت میشه من اینو در نمایشگاه اخیر قطعات و مجموعه های خودرو تهران فهمیدم یه شرکتی آورده بود که اون میگفت هزینه اون فیلمش که در آب حل میشه خیلی گران بطوریکه اون میگفت هر ست کامل حدود 150 تا 170000 تومان بسته به کیفیت جنسش هزینه می بره تازه این بدون احتساب پول خود فرمون و دریچه ها و کنسول - من فکر میکنم یه جورایی آکو بی ربطم نمیگه حالا اینکه پول زیادی برا این ماشینه یه حرفه و اینکه ارزش خودش چقدر یه چیز ضمن اینکه اون آقا تو نمایشگاه میگفت چه این کار رو تندر بشه چه یه بنز هزینه اون یکی حالا با حساب کیفیتی که از جنس آکو دیدیم و گارانتی که بر جنساش میده شاید قیمتاش همچین بی حساب هم نباشه :eek:
واجب شد از ماشین دوستم عکس هاشو بزارم چون الان 7 ماهی میشه رنگ زده هیچیش نشده

سید محمد زراره
02-09-2010, 06:33 PM
سلام
بچه ها کسی این قسمت کنسول رو در آورده؟ یا میدمنید چطور باز میشه؟
چون یکی از مشتریهام میخواست طرح چوبشو سفارش بده ولی ازم خواست بپرسم ببینم چطوری میشه عوضش کرد

tondar90
02-09-2010, 06:56 PM
مطمئن نیستم ولی باید خار داشته باشه کافیه لبه یک طرف رو در بیارین .
بازم امتحان کردنش با خودتون.:)
طرح چوبش قرمزیش به ذوق میزنه.خیلی قرمزه دیگه.

نیما
02-10-2010, 02:09 AM
لبه زیرش رو بگیرین و به بیرون بکشین خارها خودش بیرون میاد اگر مینی کنسول بستین باز کنید اینجوری راحت در میاد و خطی چیزی نمی افته

سید محمد زراره
02-10-2010, 02:54 PM
نیما جان شما امتحان کردی
به همین راحتی در میاد؟

Reza -M
02-10-2010, 03:10 PM
با سلام
ببخشید شما خودتون این طرح چوب اکو رو از نزدیک دیدید؟

نیما
02-10-2010, 06:48 PM
نیما جان شما امتحان کردی
به همین راحتی در میاد؟
هم واسه ضبط هم واسه کلید ها چند بار باز کردم کافیه از پایین بکشی به سمت خودت

سید محمد زراره
02-10-2010, 09:54 PM
ممنون دستت درد نکنه اگه با مشکلی برخوردم حتما میپرسم