PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنده مقاله برتر مرداد 89 : نورپردازی زمینه آرم رنو لوگان ال 90

امیرمعیری
08-04-2010, 03:50 PM
بنام خدا
با سلام خدمت دوستان گرامی انجمن تخصصی آکو

جهت استحضار علاقه مندان به موضوع زیباسازی ظاهری خودرو لوگان ال 90

همانطور که مستحضر هستید ، در زمینه تیونینگ ، تزیینات و زیباسازی خودرو ، هر از چند گاهی ، توسط علاقه مندانی دارای ایده ها و تفکر های متفاوت و نوین ، پروژه هایی اجراء میشود .

بنده کمترین هم به دلیل علاقه وافر و فعالیت طولانی در این زمینه، در سال گذشته ، این ایده را تعریف و شروع به اجرا نمودم ، ولی بدلیل بروز پاره ای از مشکلات و گرفتاریهای شغلی ، اجرای کامل این طرح ، ناخواسته به درازا کشیده و به تعویق افتاد .

بهر حال ، دوباره فرصتی پیش آمد ، تا پروژه " نورپردازی زمینه آرم رنو لوگان ال 90 " بصورت کامل و با موفقیت اجرا شود .

و اما مختصر توضیحاتی در مورد طرح :

در این ایده نورپردازی ، زمینه آرم ال 90 ، پس از روشن شدن ، جلوه بسیار زیبایی را ، بخصوص در زمان تاریکی محیط ، به نمایش خواهد گذاشت .

این طرح ، کاملا منحصر بفرد بوده و فاقد هر گونه مشابه داخلی و یا خارجی میباشد .

در این طرح نورپردازی ، هیچگونه تغییری در اندازه اصلی آرم (( طول - عرض - شکل و فرم ظاهری )) بوجود نیامده و اصالت آرم، بصورت کامل ، حفظ خواهد شد .

جهت اجرا ، یک آرم فابریک رنو ال 90 (( به قیمت 10 هزار تومان )) از بازار تهیه ، و نورپردازی بر روی آن اجرا گردیده .

تصاویر :

1 - 2 - 3 - 4 - تصویر آرم از 4 جهت

http://www.myup.ir/images/45815923219268104821.png

5 - 6 - اضافه شدن ارتفاع آرم (( از محل نصب بر روی درب صندوق )) پس از اجراء نورپردازی " حد اقل 1 میلیمتر - حد اکثر 2 میلیمتر "

http://www.myup.ir/images/79741291308953018584.png

7 - آرم ال 90 با زمینه نورپردازی شده

http://www.myup.ir/images/65581649606592849472.png

8 - قابلیت بازتاب نورهای متنوع

http://www.myup.ir/images/07765315223726803472.png

مدت زمان مورد نیاز برای ساخت :
بین 48 تا 72 ساعت

با احترام
89/5/13

امیر مسعود
08-04-2010, 03:56 PM
جناب معیری خیلی زیباست اون قرمز برای من چند در میاد;)

علی
08-04-2010, 04:00 PM
آقا خسته نباشید، خیلی کار ابتکاری و جالبی ارائه دادید، یه سوال دارم: با توجه به فاصله ایجاد شده کندن آرم خیلی راحت نمیشه؟

Saeed
08-04-2010, 04:15 PM
آقا خسته نباشید میگم
فقط آرم عقب هست یا برای آرم جلو هم میشه این کارو کرد؟

امیرمعیری
08-04-2010, 04:19 PM
بنام خدا
با سلام

جناب معیری خیلی زیباست اون قرمز برای من چند در میاد;)

جناب مسعود خان گرامی
چشماتون زیبا میبینه قربان

این کار با زمینه اصلی سفید اجرا شده ، و طبق نظر و سلیقه سفارش دهنده ، با نصب طلقهای رنگی شیشه ای موجود در بازار ، مانند :
قرمز
سبز
آبی
زرد
لیمویی
بنفش
فیروزه ای
...............
در پایان نورهای متنوع ، ایجاد خواهد شد .

این ایده کاملا منحصر بفرد بوده و در حال حاضر بصورت سفارشی اجرا میشود ، و در صورتی که از نظر مدیریت محترم انجمن ، ایرادی نداشته باشد ، هزینه اجرا ، در تاپیک درج خواهد شد .

آقا خسته نباشید، خیلی کار ابتکاری و جالبی ارائه دادید، یه سوال دارم: با توجه به فاصله ایجاد شده کندن آرم خیلی راحت نمیشه؟

جناب علی آقای عزیز

لطف دارید قربان
عرض کنم ، هر چند که تغییر در ارتفاع آرم از محل نصب روی درب ، به میزان بین 1 تا دو میلیمتر میباشد ، و در کل ، اصلا این تغییر به نظر نمی آید ، ولی به جهت ایجاد ایمنی بیشتر ، با روشی مناسب ، آرم در جای خود فیکس خواهد شد .

آقا خسته نباشید میگم
فقط آرم عقب هست یا برای آرم جلو هم میشه این کارو کرد؟

جناب آقا سعید گرامی
پاینده باشید

تفاوتی نمیکنه قربان ، فقط روی آرم جلو پنجره ، بدلیل تفاوت در ساختار شاسی جلوپنجره ، جهت هر چه بهتر دیده شدن بازتاب نور از زیر و اطراف آرم ، مقداری تغییرات اعمال میشود .

با احترام
89/5/13

Saeed
08-04-2010, 05:02 PM
میتونید هزینه برای آرم جلو و عقب رو برای من پیام خصوصی کنید.

L90
08-04-2010, 05:03 PM
سلام

اقا معيري واقعا كار جالب و زيباييه دست درد نكنه الان تو بازار عرضه كرديد ؟ و براي سرقت نرفتنش چكار كرديد ؟

سید محمد زراره
08-04-2010, 05:13 PM
آقا امیر گل خیلی کار قشنگ وعالی هست
واقعا زیبا شده
اگه امکان داره هزینه و طریقه سفارش اونو برای منم پیام خصوصی بدین
ممنونم

امیرمعیری
08-04-2010, 05:34 PM
بنام خدا
با سلام

میتونید هزینه برای آرم جلو و عقب رو برای من پیام خصوصی کنید.

جناب آقا سعید گرامی

اطاعت امر قربان

با احترام
89/5/13

امیرمعیری
08-04-2010, 05:39 PM
بنام خدا
با سلام

سلام
اقا معيري واقعا كار جالب و زيباييه دست درد نكنه الان تو بازار عرضه كرديد ؟ و براي سرقت نرفتنش چكار كرديد ؟

عرض کنم ، بدلیل کار و زمان بسیار زیادی که ساخت این قطعه میبره ، امکان ارائه آن بصورت تولیدی در بازار ، در حال حاضر میسر نیست .و فقط بصورت سفارشی تقدیم میشه .

در رابطه با قسمتی از فرمایشتون ، منظور مبارک ، سرقت خود آرم نورپردازی شده است ، یا سرقت ایده ؟

با احترام
89/5/13

امیرمعیری
08-04-2010, 05:41 PM
بنام خدا
با سلام

آقا امیر گل خیلی کار قشنگ وعالی هست
واقعا زیبا شده
اگه امکان داره هزینه و طریقه سفارش اونو برای منم پیام خصوصی بدین
ممنونم

سید بزرگوار ، جناب زراره گرامی

قشنگ ، دل صاف شماست قربان

اطاعت امر

با احترام
89/5/13

Salmani
08-04-2010, 05:53 PM
با سلام.
امير اقا كار علي بسيار با برستير.
مبارك باشه.

امیرمعیری
08-04-2010, 05:58 PM
بنام خدا
با سلام

با سلام.
امير اقا كار عالي بسيار با برستيژ.
مبارك باشه.

جناب آقای سلمانی گرامی

لطف دارید قربان ، چوبکاری میفرمایید .

با احترام
89/5/13

L90
08-04-2010, 08:40 PM
بنام خدا
با سلام

عرض کنم ، بدلیل کار بسیار زیادی که ساخت این قطعه میبره ، امکان ارائه آن بصورت تولیدی در بازار ، در حال حاضر میسر نیست .و فقط بصورت سفارشی تقدیم میشه .

در رابطه با قسمتی از فرمایشتون ، منظور مبارک ، سرقت خود آرم نورپردازی شده است ، یا سرقت ایده ؟

با احترام
89/5/13

سلام
هم سرقت آرم وهم ايده

Behnam Logan
08-04-2010, 10:09 PM
سلام امير آقا، خيلي ايده جالبيه، اگر امكان داره قيمتشو براي منم بفرستيد، مرسي

Renault
08-04-2010, 10:48 PM
بسیار طیبا هست آقا امیر...داداش چه کردی...بسیار زیبا شده،میتونید تولیدش کنید واسه جلو و عقب و برامون بفرستید شیراز مثلا؟!! لطفا قیمت رو هم PM کنید...یا یه ایمیل برام PM کنید که بشه باهاتون در تماس بود...
ممنون:d

امیر مسعود
08-05-2010, 12:08 AM
جناب معیری قیمت رو برای من هم بی زحمت بفرستید موفق باشید

نیما
08-05-2010, 12:20 AM
آقا بهتره قیمت رو همین جا اعلام کنید
کارتون زیباست
و همه مشتاق خرید
برا منم بفرسید قیمت رو:d

Tondkar
08-05-2010, 02:02 AM
با سلام طرح و ایده جالبی دادید بسیار زیبا شده لطف بفرمایید برای بنده هم قیمت را بفرستید با سپاس

Renault Logan
08-05-2010, 04:45 AM
با سلام و تبریک بخاطر این خلاقیت و ابتکار
اگر امکان داره شرایط رو برای بنده هم ارسال بفرمایید .
با تشکر

امیرمعیری
08-05-2010, 09:14 AM
بنام خدا
با سلام

..............
..........

سلام
هم سرقت آرم وهم ايده

در رابطه با سرقت ایده ، هر چند که مراحل قانونی برای ثبت این طرح بعنوان یک محصول ، در حال انجام میباشد ، اما بهر حال امکان کپی کاری هم هست ، که این برمیگرده به وجدان کاری افراد .

در رابطه با سرقت آرم ، در پست قبلی عرض شد ، که ارتفاع آرم پس از نورپردازی ، حد اکثر ، بین 1 تا 2 میلیمتر افزایش می یابد ، که این مقدار تغییر ، در حالت دید معمولی ، زیاد به چشم نمی آید ، منتها تا آنجایی که در محل نصب آرم ، امکان محکم کاری وجود داشته باشه ، با نهایت ظرافت و دقت ، این پروتکت اجرا میشه
( بصورت پیچ و مهره ، یا پین و خار ، یا روشهای دیگر ) .
حد اقل ، با این روش محکم کاری ، آرم سالم ، نصیب حضرت مستطاب دزد نخواهد شد .

با احترام
89/5/14

بنام خدا
با سلام
سلام امير آقا، خيلي ايده جالبيه، اگر امكان داره قيمتشو براي منم بفرستيد، مرسي

جناب آقا بهنام گرامی

لطف دارید قربان
اطاعت امر

با احترام
89/5/14

بنام خدا
با سلام
بسیار طیبا هست آقا امیر...داداش چه کردی...بسیار زیبا شده،میتونید تولیدش کنید واسه جلو و عقب و برامون بفرستید شیراز مثلا؟!! لطفا قیمت رو هم pm کنید...یا یه ایمیل برام pm کنید که بشه باهاتون در تماس بود...
ممنون:d

نظر لطف شماست ، زیبا میبینید قربان .

در پستهای قبلی عرض شد ، بدلیل زمان و کار بسیار زیاد بر روی هر آرم ، در حال حاضر امکان ارائه بصورت تولیدی نیست .

اطاعت میشه

با احترام
89/5/14

بنام خدا
با سلام
جناب معیری قیمت رو برای من هم بی زحمت بفرستید موفق باشید

آقا مسعود ارجمند

چشم قربان
اطاعت میشه

با احترام
89/5/14

بنام خدا
با سلام
آقا بهتره قیمت رو همین جا اعلام کنید
کارتون زیباست
و همه مشتاق خرید
برا منم بفرسید قیمت رو:d

جناب آقا نیمای عزیز

عرض کنم ، بدلیل رعایت قوانین انجمن ، فقط در صورت تایید مدیریت محترم انجمن ، این کار امکان پذیره .

لطف دارید قربان

اطاعت میشه.

با احترام
89/4/14

بنام خدا
با سلام
با سلام و تبریک بخاطر این خلاقیت و ابتکار
اگر امکان داره شرایط رو برای بنده هم ارسال بفرمایید .
با تشکر

با سلام طرح و ایده جالبی دادید بسیار زیبا شده لطف بفرمایید برای بنده هم قیمت را بفرستید با سپاس

از بذل محبتتون سپاسگزارم

اطاعت میشه

با احترام
89/5/14

توجه
دوستان عزیز
لطفا توجه کنید که پست پشت سر هم در فواصل کوتاه در یک تاپیک اسپم محسوب می شود
برای افزودن مطلب به یک پست درصورتی که بعدش پستی نخورده باشد تا 24 ساعت امکان ویرایش پست و افزودن مطلب موجود است
مضافا برای پاسخ دادن به چند پست از http://acoforum.org/images/buttons/multiquote_off.gif استفاده نمایید تا تاپیک طولانی و کم محتوا و پستها کم نوشته نشوند و تاپیک همچنان ارزش متنی خود را حفظ کند
با نهایت سپاس از توجه شما
مارشال

سید محمد زراره
08-05-2010, 09:43 AM
جهت اجرا ، یک آرم فابریک رنو ال 90 (( به قیمت 10 هزار تومان )) از بازار تهیه ، و نورپردازی بر روی آن اجرا گردیده .

امیر آقای گل البته به موضوع زیاد ربطی نداره ولی قیمت آرم رو زیاد برات حساب کردن
ما اینجا توی شهرستان اورژینالش رو 7 7.5 میفروشیم

MEHRAN
08-05-2010, 10:01 AM
با سلام امیر اقا کار زیبایی انجام داده اید لطفا مبلغ را برایم بفر ستید با تشکر

MAHDI-TONDAR
08-05-2010, 10:40 AM
آقا آمير سلام
خسته نباشيد بسي كار قشنگ و جالبيه.
آيا انجام اين كار براي امثال بنده كه شهرستان هستيم امكان پذيره ؟
در خصوص تهيه آرم رنو كه فرموديد آيا همين آرم كه الان روي ماشين نصب هست كفايت ميكند يا اينكه حتماً بايد يكي ديگه تهيه كرد ؟
لطفاً هزينه اش را برايم بصورت پيام اعلام بفرمائيد .
باسپاس فراوان

امیرمعیری
08-05-2010, 11:26 AM
بنام خدا
با سلام
امیر آقای گل البته به موضوع زیاد ربطی نداره ولی قیمت آرم رو زیاد برات حساب کردن
ما اینجا توی شهرستان اورژینالش رو 7 7.5 میفروشیم

عرض کنم ، این آرم در بازار تهران قیمتهای مختلفی داره ، ( از 3500 تومان تا 13500 تومان ) و برای ساخت این نمونه ، چند نوع از این آرم ، رو تست کردم ( چند مدل متفرقه و این مدلی که تصویرش در تاپیک قرار داده شده )

و اینکه این آرم ( 10000 تومانی ) رو از یکی از فروشندگان لوازم یدکی رنو ، واقع در خیابان اکباتان تهران تهیه کردم ، به ادعای فروشنده ، ساخت رومانی "داچیا " با مشخصات زیر .

http://www.acopart.org/Upload/ACO-1406/r_logo110852948.PNG

و این هم تصویری از ماتریال دو نمونه آرم ، که هر دو هم طبق ادعای فروشندگان ، اصلی میباشد .

مقایسه بفرمایید .

http://www.acopart.org/Upload/ACO-1406/r_logo210852948.PNG

در هر صورت ، برای بنده ، این تفاوت قیمت ، جهت اجراء نمونه ، اهمیتی نداشت ، مهم ، حفظ کیفیت ظاهری قطعه ، پس از اجرا بوده که ، الحمدولله میسر شده .

جهت استحضار بیشتر ، دوستانی که در تهران تشریف دارند در صورت تمایل به اجراء ، یا میتوانند آرم موجود روی اتومبیل را جهت این کار ، به بنده تحویل دهند ، یا اینکه پس از اجراء سفارش ، با تحویل آرم ، فقط هزینه اجراء را پرداخت نمایند .

پی نویس :
جناب مارشال گرامی
با پوزش از ایجاد این ناهماهنگی ، عرض کنم بدلیل عدم عملکرد صحیح گزینه "نقل قول چندگانه " لاجرم مجبور به پاسخهای جداگانه به پستهای دوستان گرامی هستم .
لذا مستدعیست ، عنایت بفرمایید ، این ایراد و همچنین ، ایراد موجود در عدم امکان ویرایش امضاء اینجانب را رفع نمایید
(( پاسخ ایمیلی که به حضرتعالی زدم ، هنوز دریافت نشده))
با احترام

با احترام
89/5/14

امیرمعیری
08-05-2010, 11:44 AM
بنام خدا
با سلام

با سلام امیر اقا کار زیبایی انجام داده اید لطفا مبلغ را برایم بفر ستید با تشکر

جناب آقا مهران گرامی

لطف دارید قربان

اطاعت میشه

آقا آمير سلام
خسته نباشيد بسي كار قشنگ و جالبيه.
* آيا انجام اين كار براي امثال بنده كه شهرستان هستيم امكان پذيره ؟
** در خصوص تهيه آرم رنو كه فرموديد آيا همين آرم كه الان روي ماشين نصب هست كفايت ميكند يا اينكه حتماً بايد يكي ديگه تهيه كرد ؟
لطفاً هزينه اش را برايم بصورت پيام اعلام بفرمائيد .
باسپاس فراوان

جناب آقا مهدی گرامی

محبت دارید قربان

مورد خاصی برای نصب این کار وجود نداره و بسیار ساده میباشد ( یک مقداری حوصله و صرف زمان و همینطور ظریفکاری ....)

در مورد آرم هم در پست قبلی توضیح عرض شد .

با احترام
89/5/14

L90
08-05-2010, 11:54 AM
سلام
امير اقا اگر زحمتي نيست شرايط خريد و قيمت رو هم براي من pmكنيد.
برقش رو از كجا ميگيريد ؟

باتشكر

امیرمعیری
08-05-2010, 12:10 PM
بنام خدا
با سلام

سلام
امير اقا اگر زحمتي نيست شرايط خريد و قيمت رو هم براي من pmكنيد.
برقش رو از كجا ميگيريد ؟
باتشكر

اطاعت میشه قربان

عرض کنم ، برق این قطعه میتونه از چراغهای کوچک ، و یا اینکه توسط یک کلید مجزا ، بصورت مستقیم ، از باطری خودرو تامین بشه .
(( عدم نیاز به هیچگونه سوراخکاری روی درب صندوق ))
مسیر ارتباط برقی آرم ، بصورت دو عدد پین کانکتور ، در پشت آرم ( دقیقا در محل پینهای فابریک آرم ) تعبیه شده (( دو پین مجاور هم در پشت آرم ))، که پس از نصب و فیکس شدن روی صندوق ، از پشت ( داخل درب صندوق) پینها ، با فیشها و سیمهای مربوطه ، به برق خودرو مرتبط میگردند .

جهت سهولت بیشتر نصب هم تمهیدی اندیشیده شده که برق این آرم ، فاقد جهت باشد . یعنی اینکه فرقی در روشن شدن این قطعه ، با این آرایش نصب نیست :

پین شماره 1 به + و پین شماره 2 به - باطری وصل شود .
یا اینکه
پین شماره 2 به + و پین شماره 1 به - باطری وصل شود .

با احترام
89/5/14

امیرمعیری
08-05-2010, 12:37 PM
بنام خدا
با سلام

محضر دوستان گرامی علاقه مند به موضوع

عرض کنم ، بدلیل اعلام خطای سیستم در فرستادن پیغام خصوصی ( شاید بدلیل آماتور بودن بنده در این انجمن ) ، موردی بنظرم رسیده که با عنایت دوستان گرامی ، هزینه اجراء این کار مشخص خواهد شد .

اگر قیمت یک خودرو ال 90 را " 12 میلیون تومان " در نظر بگیریم ، هزینه اجراء این پروژه برای هر خودرو ، به غیر از هزینه تامین آرم فابریک ، با این روش محاسبه بدست خواهد آمد .

= 100 / 0.25 * 12000000
بعبارتی 0.25 % قیمت کل

با احترام
89/5/14

سید محمد زراره
08-05-2010, 07:04 PM
بنام خدا
با سلام

عرض کنم ، این آرم در بازار تهران قیمتهای مختلفی داره ، ( از 3500 تومان تا 13500 تومان ) و برای ساخت این نمونه ، چند نوع از این آرم ، رو تست کردم ( چند مدل متفرقه و این مدلی که تصویرش در تاپیک قرار داده شده )

و اینکه این آرم ( 10000 تومانی ) رو از یکی از فروشندگان لوازم یدکی رنو ، واقع در خیابان اکباتان تهران تهیه کردم ، به ادعای فروشنده ، ساخت رومانی "داچیا " با مشخصات زیر .

http://www.acopart.org/Upload/ACO-1406/r_logo110852948.PNG

[
89/5/14

اونی که من عرض کردم هم دقیقا رومانیایی هستش

http://www.acopart.org/upload/ACO-979/s_050820100801085316.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ACO-979/050820100801085316.jpg)

علی
08-06-2010, 05:51 PM
بنام خدا
با سلام

محضر دوستان گرامی علاقه مند به موضوع

عرض کنم ، بدلیل اعلام خطای سیستم در فرستادن پیغام خصوصی ( شاید بدلیل آماتور بودن بنده در این انجمن ) ، موردی بنظرم رسیده که با عنایت دوستان گرامی ، هزینه اجراء این کار مشخص خواهد شد .

اگر قیمت یک خودرو ال 90 را " 12 میلیون تومان " در نظر بگیریم ، هزینه اجراء این پروژه برای هر خودرو ، به غیر از هزینه تامین آرم فابریک ، با این روش محاسبه بدست خواهد آمد .

= 100 / 0.25 * 12000000
بعبارتی 0.25 % قیمت کل

با احترام
89/5/14
جناب معیری عزیز، ممنون از فرمولتون، فقط من متوجه نشدم اینکار برای این بود که به قوانین انجمن احترام بگزارید و قیمت رو بطور مشخص اعلام نکنید یا علت دیگری داشت، چون اگر نظرتون ارائه قیمت بود فکر میکنم یه هماهنگی با مدیریت مشکل رو حل میکرد، به هر حال بنظرم کمی عجیب اومد:confused: حالا قربان بعد از انجام محاسبات پیچیده ریاضی;):d عدد حاصله برای اجرا روی جلو و عقب هست یا فقط یک طرف؟

Roohollah
08-07-2010, 01:02 AM
قيمتش ما رو به فكر فرو برد!!؟:d

امیرمعیری
08-07-2010, 09:55 AM
بنام خدا
با سلام
جناب معیری عزیز، ممنون از فرمولتون، فقط من متوجه نشدم اینکار برای این بود که به قوانین انجمن احترام بگزارید و قیمت رو بطور مشخص اعلام نکنید یا علت دیگری داشت، چون اگر نظرتون ارائه قیمت بود فکر میکنم یه هماهنگی با مدیریت مشکل رو حل میکرد، به هر حال بنظرم کمی عجیب اومد:confused: حالا قربان بعد از انجام محاسبات پیچیده ریاضی;):d عدد حاصله برای اجرا روی جلو و عقب هست یا فقط یک طرف؟
جناب علی آقای گرامی

همانطوری که قبلا عرض شد ، بدلیل وجود ایرادی در زمان فرستادن پیغام خصوصی برای دوستانی که تقاضای میزان هرینه کرده بودند ، و همینطور سایر دوستان ، به این صورت عمل شده ، در هر صورت اگر هم با قوانین سایت مغایرت داشته باشه ، حتما مدیریت محترم ، تصحیح خواهند فرمود .

و اما در باره قسمت آخر فرمایش شما باید عرض کنم ، نتیجه این محاسبات پیچیده و عدد حاصله ، فقط برای اجراء "نورپردازی یک عدد عدد آرم رنو لوگان ال 90 " میباشد .

جهت استحضار بیشترتون ، عرض میشود که این کار ، کاملا دست ساز و تاکید میگردد ، کاملا منحصر بفرد ، بدون مشابه بوده و مراحل اجرای بسیار پر دردسر ، زمانبر و ظریفی دارد .
به همین بسنده میکنم که در این سبک نورپردازی آرم ، تعداد 66 عدد ال ای دی و متعلقات مربوطه،در فضایی بسیار محدود در تصویر زیر ( پشت آرم رنو لوگان ال 90 ) ، جاسازی ، نصب ، مونتاژ و راه اندازی میگردد .

http://www.acopart.org/Upload/ACO-1406/r_logo210852948.PNG

قيمتش ما رو به فكر فرو برد!!؟:d

جناب آقای روح الله گرامی

انشاالله که خیر است .قربان

با احترام
89/5/16

امیرمعیری
09-30-2010, 11:03 AM
بنام خدا
با سلام خدمت اعضاء گرامی

عرض کنم ، شب گذشته فرصتی پیش آمد و افتخار زیارت یکی از اعضاء شریف ، برادر ارجمندم ، جناب آقای نیما نصیب بنده کمترین شد .

ضمن عرض ادب و امتنان بسیار از حسن نظر و سعه صدر ایشان

بدون شرح :

http://www.acopart.org/Upload/ACO-1406/L90_LOGO_EDGELIGHT_1109305831.PNG

http://www.acopart.org/Upload/ACO-1406/L90_LOGO_EDGELIGHT_2109305832.PNG

با احترام
89/7/8

Renault Logan
09-30-2010, 06:09 PM
بنام خدا
با سلام خدمت اعضاء گرامی

عرض کنم ، شب گذشته فرصتی پیش آمد و افتخار زیارت یکی از اعضاء شریف ، برادر ارجمندم ، جناب آقای نیما نصیب بنده کمترین شد .

ضمن عرض ادب و امتنان بسیار از حسن نظر و سعه صدر ایشان

بدون شرح :

http://www.acopart.org/upload/aco-1406/l90_logo_edgelight_1109305831.png

http://www.acopart.org/upload/aco-1406/l90_logo_edgelight_2109305832.png

با احترام
89/7/8

باسلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما جناب معیری و عرض تبریک هم به شما هم به نیما جان دوست عزیزم بخاطر این محصول زیبا
فقط به نظر بنده حقیر اگه شدت نور آرم عقب کمی کمتر بشه و بجای نور سفید از نور و رنگ قرمز استفاده بشه که با نور و رنگ چراغ های خطر عقب ست و هماهنگی پیدا کنه زیبا تر میشه .
امکانش هست ؟
شاد باشد .

Esmaily
09-30-2010, 07:04 PM
درود م این طرح رو در نمایشگاه دیدم و لی بسیار نورش زیاد بود و اذیت میکرد.
این نمونه نورش در چه سطحی است
؟

امیری
10-01-2010, 12:28 AM
با سلام خیلی قشنگ وزیبا می شود به ننظر بنده باید از رنگهای ابی وقرمز هم استفاده شود بهتر می باشد

ali-tondar90
10-01-2010, 11:11 AM
امیر آقا با عرض سلام
می خواستم اگه امکانش هست برای من هم قیمت رو پی ام بزنین
موفق باشید

امیرمعیری
10-02-2010, 11:14 AM
بنام خدا
با سلام خدمت دوستان گرامی انجمن آکو

باسلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما جناب معیری و عرض تبریک هم به شما هم به نیما جان دوست عزیزم بخاطر این محصول زیبا
فقط به نظر بنده حقیر اگه شدت نور آرم عقب کمی کمتر بشه و بجای نور سفید از نور و رنگ قرمز استفاده بشه که با نور و رنگ چراغ های خطر عقب ست و هماهنگی پیدا کنه زیبا تر میشه .
امکانش هست ؟
شاد باشد .

با سلام خیلی قشنگ وزیبا می شود به ننظر بنده باید از رنگهای ابی وقرمز هم استفاده شود بهتر می باشد

ضمن عرض امتنان از حسن نظرتون در باره این محصول ، عرض کنم ، یکی از دلایل این ایراد تصویر ( شدت بسیار زیاد نور ) ، استفاده از دوربینهای دیجیتالی میباشد ، که نور ال ای دی و همینطور بازتاب آن ، در دوربین بصورت حرفه ای قابل تنظیم نیست ، و صد البته ، آماتور بودن بنده در زمینه عکاسی .

درسته که نور بسیار زیاده ، ولی ، به نظر حقیر ، به هیچ عنوان چشم را اذیت نمیکند ، چون اصلا بصورت مستقیم تابیده نمیشود ، و بیننده فقط بازتاب و انعکاس تابش نور ، را میبیند .، البته نظر آقا نیما هم حتما در این خصوص شنیدنی است .

بهر حال ، در باره تنظیم شدت نور بازتابی این محصول ، از "دیمر " میتوان استفاده نمود .

در مورد رنگ هم ، عرض کنم ، نور اصلی در این محصول ، سفید میباشد ، که بر اساس نوع علاقه و سلیقه افراد ، با استفاده از " ف ی ل ت ر " های رنگی ، نورهای متنوعی قابل سفارش میباشد ، از جمله :
قرمز
آبی
سبز
فیروزه ای
زرد
لیمویی
صورتی
بنفش
...............................

درود من این طرح رو در نمایشگاه دیدم و لی بسیار نورش زیاد بود و اذیت میکرد.
این نمونه نورش در چه سطحی است
؟

جهت اطلاعتون ، عرض میکنم ، محصولی که در نمایشگاه اخیر خودرو ، در پیست اتومبیلرانی تهران ، مشاهده فرمودید ، هیچ گونه ارتباط و یا تشابه و یا اصولا سنخیتی با این محصول ندارد .

## مزید استحضار عرض کنم ، این محصول ، تا بحال ، در هیچ نمایشگاه خودرویی ، رونمایی نشده است.##

امیر آقا با عرض سلام
می خواستم اگه امکانش هست برای من هم قیمت رو پی ام بزنین
موفق باشید
بله حتما .

================================================== =======
جهت استحضار :
هر کدام از دوستان علاقه مند به تهیه این محصول که در تهران تشریف دارند ، به جهت اطمینان بیشتر از عملکرد این محصول و همینطور طریقه نصب ، میتوانند جهت بازدید از نمونه محصول ، در پی ام ، هماهنگ بفرمایند .

با احترام
89/7/10

امیرمعیری
10-26-2010, 02:03 PM
بنام خدا
با سلام

احتراما جهت استحضار :

یک دیمر چهار حالته برای تنظیم شدت نور بازتابی از آرم ( اشانتیون )
http://www.acopart.org/Upload/ACO-1406/L90_21010265626.jpg

http://www.acopart.org/Upload/ACO-1406/L90_11010265626.jpg

تصاویر مربوط به خودرو زیبای ، برادر عزیزم ، جناب آقای نیما رضامند میباشد .

با احترام
89/8/4

امیرمعیری
11-21-2010, 03:45 PM
بنام خدا
با سلام خدمت اعضاء شریف انجمن آکو

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر و به یمن این روز خجسته ، بدینوسیله به استحضار علاقه مندان به موضوع تاپیک میرساند ، نورپردازی آرم خودرو رنو لوگان ال 90 ، با 20 درصد تخفیف ، اجرا میگردد .

اطلاعات بیشتر : Pm

با احترام
89/8/30

کامبیز محمودزاده
11-22-2010, 10:08 AM
امیر جان خیلی زیبا شده ! ما شهرستانی ها چطور میتونیم تهیه کنیم ؟ لطف می کنی قیمت هم برام pm کنی؟ با تشکر

امیرمعیری
11-22-2010, 11:36 AM
بنام خدا
با سلام
امیر جان خیلی زیبا شده ! ما شهرستانی ها چطور میتونیم تهیه کنیم ؟ لطف می کنی قیمت هم برام pm کنی؟ با تشکر

جناب آقای کامبیز گرامی

ضمن عرض تشکر از بذل توجهتون ، شرایط تهیه ، به pm شما ارسال شد .

با احترام
89/9/1

MATIN
11-22-2010, 01:43 PM
با سلام آقاي معيري

پيام خصوصي نميشه زد ؟ چرا / نميدونم.
شرايط دريافت و قيمت را براي من ارسال کن.
با تشکر

امیرمعیری
11-22-2010, 02:17 PM
بنام خدا
با سلام
با سلام آقاي معيري
پيام خصوصي نميشه زد ؟ چرا / نميدونم.
شرايط دريافت و قيمت را براي من ارسال کن.
با تشکر

جناب آقای متین گرامی

جهت ارسال پیغام خصوصی ، باید داخل کادر مربع شکل را در کنار نوشته زیر ، تیک بزنید .

Send Message to Non-Contacts
Your options are currently set to accept private messages only from your contacts. If you send a message to a user not on your contact list, they will not be able to reply to you.
Send message to users even if they are not on your contact list.

شرایط به PM شما ارسال شد .

با احترام
89/9/1

طوفان
02-18-2011, 11:45 PM

Alireza
02-19-2011, 11:19 PM
اقا قیمت و شرایط ارسال به شهرستان میخواستم بدونم:cool:

latifi
02-20-2011, 12:42 AM
بسیار جالب و ابتکاری هست ایده خوبی باید باشه ولی اگه میشد نور بیشتری داشته باشه فکر کنم خیلی بهتر میشد چون این نور کم فقط از فاصله نزدیک قابل رویت هست و از فاصله دور دیده نمیشه
به هر حال جای خسته نباشید داره

امیرمعیری
02-20-2011, 09:56 AM
بسم الله

با سلام و عرض ادب به محضر شریف اعضاء

احتراما ، بدلیل عدم اعتقاد به نوع ، شیوه ، نگرش و همینطور "تخصص تیم مدیریتی انجمن" در مباحث تخصصی خودرو !! ، متاسفانه شرایط مناسبی برای ادامه فعالیت سازنده وجود نداشته ، لذا بدینوسیله انصراف خود را از ادامه فعالیت در انجمن آکو اعلام میدارم .

در هر صورت ، از طریق ایمیل در خدمت دوستان گرامی هستم .

با احترام
89/12/1

ali-tondar
02-21-2011, 11:11 AM
سلام
خیلی تعجب کردم که این پست رو خوندم! به نظر من همین که الان دو بار ارفاق کردند مدیران و حذف کامل نشدید نشون دهنده ی صبر مدیران آکو هست . والا هر فرومی دیگه ای که بودم ادمین فروم با کوچکترین حرفی که باب میلش نباشه یوزر رو حذف می کرد. به نظرم جانب انصاف رو هم بد نیست رعایت کنیم . دوست عزیز هر چند هم ناراحت باشی از مدیران به نظرتون صلاحه این طور بنویسی؟!!!

Renault Logan
02-21-2011, 04:11 PM
واقعا جاي تاسف داره .
هر فرومي قوانين خاص خودش رو داره و جداي مباحث علمي تخصصي بايد ضمن رعايت كامل قوانين فروم ، ادب و احترام في ما بين در تمامي موارد و در همه جاي فروم بين همه اعضاي فروم حتي مديران و ناظران رعايت بشه .
شما اگه با قوانين و تخصص بالاي مديران و ناظران در زمينه پشتيباني فروم و در زمينه خودرو ، مشكل داريد دليل نميشه كه توهين كنيد اونم بصورت عمومي .
اگر تا بحال با شما با اخراج موقتي مدارا شده ، دقيقا بخاطر صبر و شكيبايي مديران بوده بلكه شما تغيير عقيده بديد و گرنه اين طرز فكر و اين لحن صحبت ، جايي در فروم آكو نخواهد داشت .

Reza -M
02-21-2011, 05:36 PM
بسم الله

احتراما ، بدلیل عدم اعتقاد به نوع ، شیوه ، نگرش و همینطور "تخصص تیم مدیریتی انجمن" در مباحث تخصصی خودرو !! ، متاسفانه شرایط مناسبی برای ادامه فعالیت سازنده وجود نداشته ، لذا بدینوسیله انصراف خود را از ادامه فعالیت در انجمن آکو اعلام میدارم .

با احترام
89/12/1
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز و سایر عزیزان
امیر جان نمیدونم چرا اینگونه و به این شدت و لحن دست به نوشتن چنین انتقادی زدید؟ به نظر من که شما خیلی عصبانی بودید و اینگونه نوشته اید
دوست عزیزم من خودم بارها و بارها در این سایت و سایتهای دیگر به مشکل بر خوردم ولی در داخل این سایت و با راهنمایی و همکاری خود من و مدیران سایت و توضیحاتی که حالا یا من داده ام یا مدیران به من داده اند باعث رفع سو تفاهم بین من و مدیران عزیز شده است پس بهتر است شما هم این راه را در پیش بگیرید تا از سو تفاهم های بوجود امده به زیبایی یاد کنید
امیر جان نه من نه مدیران و نه سایر عزیزان دوست نداریم کسی از بین ما خارج شود شما هم تجدید نظری بفرمایید ما را خوشحال میکنید چون این سایت جزو محدود سایتهایی هست که کاربران با مدیران بصورت دوستهای واقعی هستند و امیدوارم شما را باز هم در بین خودمان ببینم به خصوص اینکه شما جزو افراد خلاق این سایت هم بودید و هستید اما این فروم هم قوانین خودش را دارد و مدیران هم با توجه به قوانین با متخلفان برخورد میکنند مدیران هم حتما متوجه بوده اند که شما عصبانی یا از چیزی ناراحت هستید که شما را چند روزی به اصطلاح اخراج نموده اند که بتوانید کمی بیشتر در مورد رفتارتان فکر کنید
به امید بازگشت دوباره شما در فروم اکو
حالا چون از بحث اصلی هم دور نشویم میخواستم در زمینه نور پردازی ارمها بگویم کار زیبایی شده است اما من هم مثل دوست عزیزم اعتقادم بر این است اگر کمی نور بیشتری داشته باشند جذابیت کار هم بیشتر میشود
با تشکر(رضا)

Renault
02-21-2011, 05:41 PM
متعجب و متاسف شدم زمانی که دیدم با کادر مجرب و متخصص آکو فروم اینگونه صحبت کردند این دوستمون و جالب اینجا که پیش از این اینگونه نبودند...واقعا متاسفم... این دوستمون حتی رعایت نکات معمول هر انجمنی را هم نکردند و سخنانی رو بیان کردند که از ایشون انتظار نمیرفت.برخوردهای قبلی مدیران نیز نشان از صبر و شکیبایی ایشان بود و امید بود که دیگر شاهد چنین برخورد هایی نباشیم.

MAHDI-TONDAR
02-21-2011, 09:47 PM
جناب معیری ، احترام و رعایت قوانین و مقررات وظیفه و نصب العین تمامی افراد می باشد ورعایت این امر دراین فروم نیزحرف اول و آخر را میزند ،چه برای اعضاء و چه مدیران فروم.
بنده نیز بشخصه با توجه به شناختی که از شما داشتم وقتی این پست شما و نوع ادبیات بکار رفته را خواندم بعنوان یک کاربر خیلی ناراحت و متاسف شدم.
همچنین با توجه به لطف و امتیازات خاص و ویژه ای که آکو به شما داشته و انصافأ نسبت به هیچ کاربر دیگر فروم قائل نشده این جور رفتار و برخورد ازسوی شما بعید و دور از شأن وانصاف و عدالت میباشد.

zanjani
02-22-2011, 10:46 AM
جناب آقای معیری
با سلام
هنگام ثبت نام در هر فرومی قوانین و مقررات فروم به کاربر اعلام و از وی خواسته می شود قبل از ثبت نام اون مقررات و قوانین رو مطالعه و سپس عضو گردند
این عضویت به معنای امضای اون تعهدات می باشد که شما مخصوصا با ارسال مدارکتون اون رو امضای قطعی کردید اگه مخالف بودید چرا عضو شدید و الان در دونوبت متوالی اعتراض میکنید اگر هم می خواهید دیگر در این فروم حضور نداشته باشید باز دلیلی بر تشویش افکار دیگر دوستان که باز این قوانین رو خوندند و امضا کردند و عضو شدند و تا حال هم مشکلی نداشته اند نبود
میتونستید یک سایت و فروم جدا بزنید و در اون ایمیلتون رو هم اعلام کنید
موفق باشید

رضا میرجعفریان
02-22-2011, 12:43 PM
دوست عزیز جناب معیری
ای کاش به جای صحبت های این چنینی که به اصطلاح یک طرفه به قاضی رفتن هست مشکل پیش امده را در یک وجه بهتر و عمومی تر بیان می کردید تا دوستان عزیز با مشورت و همکاری مشکل پیش امده را حل کنند با نوشتن پیامی این چنینی شما بیشتر به خودتان لطمه زدید و کارهای ارزشمندی را که تا به اکنون برای فروم و دوستان انجام داده بودید زیر سوال بردید.
تا جایی که من میدانم مدیران انجمن از بین خود ما انتخاب شده اند و هیچگونه شرایطی به جز میزان اطلاعات و فعالیت برای این انتخاب معیار نبوده است و این مقام قطعی و همیشگی نیست و مطمعنا در صورت کم کاری و عدم مدیریت مناسب از سمت خود برکنار خواهند شد همانطور که تا کنون نیز شاهد چندین مورد ازاین مسائل برای اعضا فعال نیز بوده ایم
تیم مدیریتی ارشد اکو همه اعضا را در نظر میگیرد نه افراد محدودی را و این یکی از رازهای موفقیت این فروم بوده است تا بحال کاری نشده است که اعضا همگی ناراحت شوند و خوب مشخصا در یک خانواده راضی نگه داشتن همه کاری محال می باشد و چه بسا کارهایی که تا بحال باعث خرسندی شما میشده است برای افرادی غیر، کمی ناراحت کننده بوده است شما هم اگر از مدیریت بخشی انتقاد و نارضایتی داری ان را به عموم ارجا ندهید و با بیان و روشن سازی موضوع کاری کنید تا مشکلات به راحتی حل شود و مشکلی زیر پرده نماند همانند چیزی که تا کنون بوده است
با تشکر
موفق باشید

Marshal
02-23-2011, 02:40 AM
به نام خدا و با سلام خدمت دوستان و عزیزان و اعضاء محترم انجمن تخصصی تندر 90 (آکوفروم)

سلام
خیلی تعجب کردم که این پست رو خوندم! به نظر من همین که الان دو بار ارفاق کردند مدیران و حذف کامل نشدید نشون دهنده ی صبر مدیران آکو هست . والا هر فرومی دیگه ای که بودم ادمین فروم با کوچکترین حرفی که باب میلش نباشه یوزر رو حذف می کرد. به نظرم جانب انصاف رو هم بد نیست رعایت کنیم . دوست عزیز هر چند هم ناراحت باشی از مدیران به نظرتون صلاحه این طور بنویسی؟!!!

واقعا جاي تاسف داره .
هر فرومي قوانين خاص خودش رو داره و جداي مباحث علمي تخصصي بايد ضمن رعايت كامل قوانين فروم ، ادب و احترام في ما بين در تمامي موارد و در همه جاي فروم بين همه اعضاي فروم حتي مديران و ناظران رعايت بشه .
شما اگه با قوانين و تخصص بالاي مديران و ناظران در زمينه پشتيباني فروم و در زمينه خودرو ، مشكل داريد دليل نميشه كه توهين كنيد اونم بصورت عمومي .
اگر تا بحال با شما با اخراج موقتي مدارا شده ، دقيقا بخاطر صبر و شكيبايي مديران بوده بلكه شما تغيير عقيده بديد و گرنه اين طرز فكر و اين لحن صحبت ، جايي در فروم آكو نخواهد داشت .

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز و سایر عزیزان
امیر جان نمیدونم چرا اینگونه و به این شدت و لحن دست به نوشتن چنین انتقادی زدید؟ به نظر من که شما خیلی عصبانی بودید و اینگونه نوشته اید
دوست عزیزم من خودم بارها و بارها در این سایت و سایتهای دیگر به مشکل بر خوردم ولی در داخل این سایت و با راهنمایی و همکاری خود من و مدیران سایت و توضیحاتی که حالا یا من داده ام یا مدیران به من داده اند باعث رفع سو تفاهم بین من و مدیران عزیز شده است پس بهتر است شما هم این راه را در پیش بگیرید تا از سو تفاهم های بوجود امده به زیبایی یاد کنید
امیر جان نه من نه مدیران و نه سایر عزیزان دوست نداریم کسی از بین ما خارج شود شما هم تجدید نظری بفرمایید ما را خوشحال میکنید چون این سایت جزو محدود سایتهایی هست که کاربران با مدیران بصورت دوستهای واقعی هستند و امیدوارم شما را باز هم در بین خودمان ببینم به خصوص اینکه شما جزو افراد خلاق این سایت هم بودید و هستید اما این فروم هم قوانین خودش را دارد و مدیران هم با توجه به قوانین با متخلفان برخورد میکنند مدیران هم حتما متوجه بوده اند که شما عصبانی یا از چیزی ناراحت هستید که شما را چند روزی به اصطلاح اخراج نموده اند که بتوانید کمی بیشتر در مورد رفتارتان فکر کنید
به امید بازگشت دوباره شما در فروم اکو
حالا چون از بحث اصلی هم دور نشویم میخواستم در زمینه نور پردازی ارمها بگویم کار زیبایی شده است اما من هم مثل دوست عزیزم اعتقادم بر این است اگر کمی نور بیشتری داشته باشند جذابیت کار هم بیشتر میشود
با تشکر(رضا)

متعجب و متاسف شدم زمانی که دیدم با کادر مجرب و متخصص آکو فروم اینگونه صحبت کردند این دوستمون و جالب اینجا که پیش از این اینگونه نبودند...واقعا متاسفم... این دوستمون حتی رعایت نکات معمول هر انجمنی را هم نکردند و سخنانی رو بیان کردند که از ایشون انتظار نمیرفت.برخوردهای قبلی مدیران نیز نشان از صبر و شکیبایی ایشان بود و امید بود که دیگر شاهد چنین برخورد هایی نباشیم.

جناب معیری ، احترام و رعایت قوانین و مقررات وظیفه و نصب العین تمامی افراد می باشد ورعایت این امر دراین فروم نیزحرف اول و آخر را میزند ،چه برای اعضاء و چه مدیران فروم.
بنده نیز بشخصه با توجه به شناختی که از شما داشتم وقتی این پست شما و نوع ادبیات بکار رفته را خواندم بعنوان یک کاربر خیلی ناراحت و متاسف شدم.
همچنین با توجه به لطف و امتیازات خاص و ویژه ای که آکو به شما داشته و انصافأ نسبت به هیچ کاربر دیگر فروم قائل نشده این جور رفتار و برخورد ازسوی شما بعید و دور از شأن وانصاف و عدالت میباشد.

جناب آقای معیری
با سلام
هنگام ثبت نام در هر فرومی قوانین و مقررات فروم به کاربر اعلام و از وی خواسته می شود قبل از ثبت نام اون مقررات و قوانین رو مطالعه و سپس عضو گردند
این عضویت به معنای امضای اون تعهدات می باشد که شما مخصوصا با ارسال مدارکتون اون رو امضای قطعی کردید اگه مخالف بودید چرا عضو شدید و الان در دونوبت متوالی اعتراض میکنید اگر هم می خواهید دیگر در این فروم حضور نداشته باشید باز دلیلی بر تشویش افکار دیگر دوستان که باز این قوانین رو خوندند و امضا کردند و عضو شدند و تا حال هم مشکلی نداشته اند نبود
میتونستید یک سایت و فروم جدا بزنید و در اون ایمیلتون رو هم اعلام کنید
موفق باشید

دوست عزیز جناب معیری
ای کاش به جای صحبت های این چنینی که به اصطلاح یک طرفه به قاضی رفتن هست مشکل پیش امده را در یک وجه بهتر و عمومی تر بیان می کردید تا دوستان عزیز با مشورت و همکاری مشکل پیش امده را حل کنند با نوشتن پیامی این چنینی شما بیشتر به خودتان لطمه زدید و کارهای ارزشمندی را که تا به اکنون برای فروم و دوستان انجام داده بودید زیر سوال بردید.
تا جایی که من میدانم مدیران انجمن از بین خود ما انتخاب شده اند و هیچگونه شرایطی به جز میزان اطلاعات و فعالیت برای این انتخاب معیار نبوده است و این مقام قطعی و همیشگی نیست و مطمعنا در صورت کم کاری و عدم مدیریت مناسب از سمت خود برکنار خواهند شد همانطور که تا کنون نیز شاهد چندین مورد ازاین مسائل برای اعضا فعال نیز بوده ایم
تیم مدیریتی ارشد اکو همه اعضا را در نظر میگیرد نه افراد محدودی را و این یکی از رازهای موفقیت این فروم بوده است تا بحال کاری نشده است که اعضا همگی ناراحت شوند و خوب مشخصا در یک خانواده راضی نگه داشتن همه کاری محال می باشد و چه بسا کارهایی که تا بحال باعث خرسندی شما میشده است برای افرادی غیر، کمی ناراحت کننده بوده است شما هم اگر از مدیریت بخشی انتقاد و نارضایتی داری ان را به عموم ارجا ندهید و با بیان و روشن سازی موضوع کاری کنید تا مشکلات به راحتی حل شود و مشکلی زیر پرده نماند همانند چیزی که تا کنون بوده است
با تشکر
موفق باشید

دوستان و عزیزان
سیاست کاری و رفتاری نظارتی ما ایجاب میکنه تمام این پستها نادیده گرفته بشه و تاپیک روال عادی خودش رو ادامه بده و اصطلاحا تاپیک از دور الی منحرف نشه و اسپم نخوره
ولی من به چند دلیل اینجا ویکبار برای همیشه شفاف سازی میکنم و امیدوارم با دقت بخوانید

دلیل اول: بانی این حرکت و این سبک اطلاع رسانی و مشتری یابی!! شخص جناب آقای امیر معیری هستند و صدالبته که مجبوریم همینجا اطلاع رسانی کنیم

دلیل دوم: باید در کمال صراحت و صداقت چونان همیشه مطالبی را که لازم است در اختیار همگان بگذاریم تا قضاوتی عادلانه و شاید بهتر بگوییم عدالت واقعی برقرار شود

دلیل سوم: همکاران بنده ایشان (جناب امیر معیری) را شایسته حذف و خروج از محفل دانسته و بنده نیز تصمیم ایشان را تایید می کنم.

و اما مواردی که نه شما نه حتی همکاران بنده ازش بیخبر بوده و فقط بنده و جناب مهندس کفایی می دانیم

جناب امیر معیری بودند که سراغ این انجمن آمدند ما سراغ ایشان نرفتیم
ایشان با توجه به علاقه اشان به نورپردازی خواستار فعالیت در این زمینه در فروم بودند و ما هم حمایتشان کردیم (خصوصا بنده)

قرارمان از اول این بود که ایشان فقط کارشان را مختصر و مفید معرفی کنند در صورت تشخیص مصلحت برای تولید انبوه (شاید با پشتیبانی و حمایت آکو) اقدام کنند و قرار نبود ایشان در فروم کاسبی کرده و مشتری یابی کنند (قانون تجارت چی میگه؟)
شخص بنده و مطمئنا خود خود خود من بودم که ایشان را تشویق به معرفی و تشریح و توضیح فعالیت کردم و برای ایشان از جناب کفایی مدتی وقت گرفتم تا کارشان را معرفی کنند تا اگر جناب کفایی صلاح دانستند با آکو جهت تولید انبوه وارد مذاکره بشوند.هیچگونه قراری مبنی بر موارد دیگر نداشتیم و اصلا به روی خدمان نیاوردیم که ایشان از طریق این انجمن اقدام به درآمدزایی و بازاریابی کرده و در حقیقت همه آن جوش و خروشها برای نشان دادن اختراع و ابتکاراتشان بهانه ای بیش نبود و فقط هدفشان این بود که فروش را مدنظر قرار بدهند (چقدر الان برای آن زمان و آنهمه تاییدی که کردم متاسف شدم جدا)

جالب است بدانید
با همه این بدقولی ها و قانون شکنی ها از سوی ایشان بازهم تیم مدیریتی انجمن آکو هیچ برخوردی سر تجارتشان با ایشان نداشتند!!!!!!!!!
بلکه فقط و فقط این دوست بسیار بسیار کم طاقت و صدالبته بی معرفت ما سر یک تذکرساده و معمولی خانم توکلی بابت عدم درج آدرس ایمیل یاهو در تصاویرشان در فرومی چنین تخصصی و رسمی در تصاویرشان برآشفته شده و کلی فغان و فریاد کردند
و مواردی بس جالب و گاها خنده دار چون ارتباط آواتار بنده به تبلیغات شیطانی و... را نیز عیان کردند و چه و چه و چه که داستانی دارد.

فقط و فقط یک اخطار دادیم گفتیم آدرس ایمیلشان در عکس نباشد
اطاعت نکردند بی رودروایستی یک هفته اخراج شدند (بی حرمتی به مدیران ارشد انجمن جای خودش)
یک نامه پس از بازگشت زده اند فرافکنی و.........، بی رو در وایستی مجبوریم حداقل مطابق درخواست خودشان در نامه اخراج دائیم بکنیم

حال سوال من از شما عزیزان این است
اون قسمتی که ایشان قرار بود طبق بذل محبت و توجه جناب کفایی فقط در فروم اطلاع رسانی کارشان را پیشه کنند ولی ایشان بازاریابی و تجارت پیشه کردند و با مدیران هم بسیار اهانت آمیز برخورد کردند را چگونه به قضاوت بنشینیم؟
یعنی آقای مهندس کفایی مدیریت ارشد کل آکو کار بدی کردند از ایشان جهت رشد طرح هایشان حمایت کردند و فروم و سایت شخصی و رسمی و حیثیت کاری و گروه آکو را جهت اعتماد به ایشان مورد امانت قرار دادند؟
مزد دست ما واقعا این است؟

بگذریم
احتمالا و شاید حتما زین پس در صورت اخراج دائیم یک کاربر کل فعالیتهای خاص و شخصی آن کاربر نیز از فروم جمع آوری خواهد شد

دلیل ثبت این پست صرفا اطلاع شما بزرگواران از کل مسائل بوده و پست بعدی که توسط هر عزیز گرانمایه ای تاسس می شود صدالبته بهتر است در راستای بالابردن ارزش تاپیک و فروم باشد انشالله
سپاس از توجه و همکاری شما عزیزان
تیم مدیریتی آکو
مارشال

سید علی
02-23-2011, 09:14 AM
با سلام
متاسفانه تصويري از اين آپشن موجود نيست .

MEHRAN
02-23-2011, 05:37 PM
بسم الله

با احترام
89/12/1

باسلام دوست عزیز منظور از فعالیت سازنده کسب درامد بدون در نظر گرفتن این فرم یک مقدار بی انصافی است اگر شما با همکاری اکو این کار را میکردید حتما از طرف مدیران محترم اکو به حق خود میرسید وبا اعتبار بخشیدن اکو به کالای شما فروش خوبی را در ایران داشتید دوست عزیز باید بدانید تا زمانیکه یک شرکت معتبر از کلای شما حمایت نکندموفقیت زیادی را شاهد نخواهید بود

Marshal
02-23-2011, 10:59 PM
با سلام
متاسفانه تصويري از اين آپشن موجود نيست .

سلام و وقت بخیر
منظورتون کدوم آپشنه دوست عزیز؟

Saeed
02-24-2011, 01:15 PM
سلام دوستان
همه ما از قوانین فروم اطلاع داریم و همانطور هم که نظرات اکثر کاربران و دوستان را تا به حال دیدیم همه این لحن و ادبیات را ناپسند دانسته و محکوم نموده اند. قانون کلی فعالیت در یک مجموعه ، سازمان، شرکت و حتی در زندگی روزمره رعایت یک سری اصول و قوانین خاص آن مجموعه بوده و همه ما ملزم به اجرای آن مجموعه قوانین هستیم و احترام به آن قوانین و تنظیم عملکردمان در راستای سیاستهای تعریف شده در وهله اول ،احترام به خودمان ،مجریان و مسئولان آن مجموعه و افرادیست که همراه ما در آن مجموعه حضور دارند.
در جامعه های مجازی و دیجیتال ، این مجموعه قوانین و سیاستهای به کاربرده شده هستند که باعث رشد یا نزول یک مجموعه میشوند و شما همواره با نمونه های بارز آن در تماس هستید. (مقایسه گوگل با یاهو و اپل با مایکروسافت). ما همواره حتی برای نصب ساده ترین نرم افزارها ، بعد از پذیرفتن قوانین و شرایط خاص آن برنامه ، میتوانیم از آن برنامه استفاده نماییم و هر گونه تخطی از قوانین آن برنامه عواقبی برای ما در پی خواهد داشت که حق هیچ گونه اعتراض را هم نداریم.
چگونه است که در صورتی که در حین رانندگی از قوانین تخطی کنیم و با سرعت غیر مجاز رانندگی نماییم، از سوی مجری قانون جریمه می شویم و هیچ گونه اعتراضی هم وارد نیست؟
آیا باز هم می توانیم با ادبیات اعتراض آمیز، نامناسب و به دور از شاٰن مجریان قوانین با آنها برخورد نماییم؟
و یا حتی می توانیم توهینی به شخصیت و معلومات مجریان قوانین نماییم و سعی در بر هم زدن نظم نماییم؟

پس چگونه است که خود را فرا قانون می دانیم و از قوانین فروم تخطی نموده و حتی شنیدن تذکر را تاب نیاورده و با ادبیات نامناسب اقدام به صحبت با مسئولان و مجریان فروم می نماییم؟

دوستان اگر ما آن قدر قانون مدار و بی اشتباه بودیم که دیگر هیچ قانون و سیاستی وضع نمی شد. در تایید فرمایشات دیگر دوستان ،‌ مدیران این مجموعه از کاربران عادی همین مجموعه انتخاب می شوند و پس از فعالیتی مناسب ، احترام به قوانین ، برخوردی دوستانه با دیگر کاربران و به خصوص کاربران جدید و راهنمایی دوستان تازه وارد و.... به سمت کاربر فعال و پس از دوره ای طولانی تر ، به سمت مدیریت انتخاب می شوند.

دوستان قدیمی تر که بنده را می شناسد و حتما هم در جریان هستند که در ابتدای فعالیت به دلیل اشتباه در ارسال عکسی به مدت 1 هفته از فروم اخراج شده و پس از بازگشت نه تنها ادبیات نامناسبی به کار نبرده بلکه با مطالعه دقیق تر قوانین و رعایت آن در بیشتر مواقع ، ابتدا کاربر فعال شده و پس از مدتی مجموعه مدیران و مسئولین فروم ، وظایف و مسئولیتهای بیشتری به بنده واگذار نمودند و زمانی که حتی کوچکترین قانونگریزی از بنده سر زده باشد بدون هیچ ارفاقی تذکر گرفته و در صورت تکرار توبیخ شده و به درجات پایین تر سقوط کرده و باز هم در صورت تکرار به طور دائم از فروم اخراج خواهم شد.

آیا تصور می کردید که مدیر و یا حتی کاربر فعال دراین مجموعه روزی اخطار گرفته یا حتی به مدت کوتاهی از فروم اخراج شده باشند؟
آیا پس از گرفتن تذکر و یا حتی اخراج چند روزه باید ادبیات نامناسبی در پیش می گرفتیم؟

پس صرفا امتیازات یا توجه خاصی از سوی مجموعه بزرگ آکو به شخص یا اشخاصی (که در راستای لطف و کمک به ایشان بوده)، ضامن قانون گریزی و قانون شکنی نیست و بلافاصله به ایشان تذکر داده خواهد شد و به هیچ عنوان مصونیتی نخواهند داشت و قوانین برای همه افراد حاضر در مجموعه لازم الاجراست.

همانطور هم که دوست عزیزمان جناب marshal فرمودند به احتمال بسیار زیاد و پس از بررسی و مشورت مدیران ، پس از اخراج دائم کاربر خاطی، تمامی فعالیتهای خاص و شخصی آن کاربر نیز از فروم حذف خواهد شد.

ACO
02-25-2011, 01:47 PM
سلام عرض میکنم خدمت همه ی همکاران و اعضا محترم

خب من هم مسائل اخیر رو در این قسمت مشاهده و همراهی میکردم این اواخر

چند تا سوءتفاهم شاید اومده باشه برای اعضا محترم سایت ,یک سری گلگی ها و درخواست ها اقای کفایی داشتند که باید مطرح کنم و یه توضیح کلی برای اعضا محترم ارائه کنم
خصوصا که اقای معیری روز گذشته هم ایمیلی ارسال کردند که البته مخاطب اون یکی از همکاران بنده بودند اما ایمیل ها به صندوق پستی بنده هدایت میشود.

راستش اقای معیری از کاربران خوب ما بود که همیشه ادبیات و منشی معقول و نیک داشتند و واقعا دوست داشتم مسائلی رخ نمیداد که من از ایشان حتی گلگی هم بکنم
اما به هر حال در این مورد چند مساله رو سعی میکنم در نوشته ام به اون اشاره کنم
یکی انعکاس صحبتهای مدیر کل اکو جناب اقای کفایی و انجام تعهدات کاریست که ما روز اول به اجرای انها متعهد شدیم
و توضیحی برای سایر کاربران گرامی در این خصوص تا سیاست های کاری جایی را که در ان عضو و هم خانواده هستند روشن تر متوجه بشوند قصد پاسخگویی به سخنان اقای معیری نیست بیشتر تلاش من این هست که همکارانم کاربران فعال و سایر اعضا محترم که ممکن است در ذهن خود سوالاتی داشته باشند اما پاسخ اونها رو ندونند بیشتر با دلائل قوانین و استراتژیهای کاری اکو اشنا کنم

راستش چند شب پیش اقای کفایی با من تماسی داشتند و در مورد این مساله صبحت کردند و بسیار ناراحت و متاسف بودند برای عملکرد و نوع ادبیات به کار رفته و طرز فکر جناب معیری و خواستار این شدند که منعکس کننده ی سخنان ایشان باشم امیدوارم که بتونم به اهم اونها بپردازم

این مساله ی تذکر همکاران کوشا و ساعی بنده به ایشان و پاسخ اقای معیری و مسائل بعدی طی روزهایی صورت پذیرفت که بنده به خاطر مسائل ویژه ای در اکوفروم حضور فعالی نداشتم و حتی در محل سکونت خودم هم نبودم و همکار همیشه فعال و زحمت کش سایت مدیر روابط عمومی اکوفروم که همیشه بار زیادی از زحمات ما بر دوش ایشان است و به همه ی امور رسیدگی میکنند در سایت مثل گذشته به اجرای امور مربوطه مشغول بودند

اقای معیری خطایی انجام دادند و تذکر درستی دریافت کردند اما پس از اون ایشان با ادبیات نامناسب و موضع گیری اشتباه و بی جا باعث به وجود امدن این مسائل شدند
نوشته مذکور را روابط عمومی اکو مشاهده و مطالعه کرده بود و بسیار متعجب و معترض شده بودند و با تماس با روابط عمومی سایت درخواست برخورد با ایشان را داده بودند
طبق توافقات قبلی , ما متعهد به اجرای قوانین و درخواست های اکو هستیم چون بنده در سایت حضور نداشتم تا تصمیم گیری کنم بر اساس وظیفه همکار گرامیم درخواست روابط عمومی اکو را اجرا کرده بودند
هر چند که ما درخواست داریم که روابط عمومی اکو در مسائل داخلی فروم تا زمانی که به منافع کلی اکو صدمه ای وارد نشود دخالت یا اعمال نظر نکنند اما تصمیم ایشان هم با انچه که باید زیاد مغایرت و تفاوتی نداشت
اما سیاست بنده و گروهم بر اصلاح و تغییر و تذکر و درخواست است و سعی میکنیم از یک کاربر خوب یک عضو خوبتر بسازیم کما اینکه بسیاری از کاربران فعال و حتی مدیران یا نمایندگان ما از کاربرانی هستند که زمانی با انها به خاطر تخلف های کوچک با انها برخورد شده حتی اخراج شده اند و دوباره به جمع ما پیوسته اند
مثال همیشگی ما اقای زراره نماینده محترم اکوست اقای رضامند نماینده خوب اکوست که با دلخوری از سایت کناره گیری کردند اما پس از مدتی نه تنها از کاربران خوب سایت شدند بلکه نمایندگی اکو را هم اخذ کردند یا عزیزان دیگری که در همین تاپیک تجربه خودشان را اعلام کردند
گاهی تساهل و تصامح در مورد برخی نوشته ها یا اعمال کاربران گرامی لازم به اجرا بوده که صورت پذیرفته
گاهی برخورد قاطع نیاز هست گاهی تذکر و درخواست و خواهش برادرانه
تشخیص این موارد ممکن نیست مگر با تجربه که خوشبختانه ما در این زمینه کارنامه خوبی داریم اما نهایتا
بر اساس تعهدی که روز اول همکاری ما با اکو صورت گرفت موظف شدیم وهستیم که سیاست های کاری اکو را که یک شرکت تجاریست و منافعی دارد و شخص مدیر کل ان روابط و مناسباتی با طرفهای مختلف ,خودروسازان و اشخاص مختلف دارد اجرا کنیم و اگر در مواردی اختلاف سلیقه و نظر داشته باشیم ابتدا سعی کنیم همدیگر را متقاعد کنیم در غیر اینصورت به طور طبیعی باید سیاستهایی که اکو بر اساس مصالحی مد نظر دارد اجرا شود تقریبا در تمام سیستم های بزرگی که دارای زیر مجموعه هایی هستند در سراسر دنیا هم همینگونه است و سلسله مراتب کاری حتما باید رعایت بشود کاربران گرامی ما موظف هستند به درخواست های کاربران فعالتر و ارشد تر سایت توجه کنند و ایشان به تذکرات و درخواست های مدیران سایت و همکاران بنده و ان عزیزان هم باید سیاستهای کلی ای که بنده به عنوان مدیر اکوفروم ترسیم میکنم حتی اگر در مواردی نتوانستیم همدیگر را قانع کنیم مجری باشند
و نیز بنده مجری سیاست های کلی اکو باشم
و در صورت غیبت یکی از این رده ها رده بالاتر به جای ایشان تصمیم گیری و اعمال نظر مینماید
به همین خاطر همکاران بنده درخواست های روابط عمومی اکو را در صورت غیبت بنده اجرا میکنند و مدیران بخشهای مختلف درخواستهای بنده را در صورت غیبت ناظرین ارشد .
زیاد وارد جزئیات خطای صورت گرفته نمیشوم اما نیاز هست توضیحی داده شود تا سایر کاربران گرامی با وجود اینکه در جای جای سایت قوانین به صورت نوشتاری و دیداری و عرفی عیان است بیشتر با باید ها و نباید ها اشنا شوند

اقای معیری عکسهایی که در سایت گذاشتند بر روی انها ایمیلشان را درج کرده بودند
اینچنین کاری در سایت بر اساس قوانین مجاز نیست
ایمیل شماره تلفن یا ادرس سایت روی عکسها نباید وجود داشته باشه
موارد بسیار زیادی قبلا هم صورت پذیرفته بوده که با تذکر به کاربران گرامی خذف شده بودند
حتی دوستان بسیار نزدیک ما همکاران اکو و نمایندگان ایشان که شماره موبایل روی عکس انها بوده و در سایت درج شده بارها تذکر داده شده و حذف شده
کانال مناسب برای تبلیغ در سایت تعیبه شده و حتی برای اعضا ویژه تر برای نمایندگان اکو امکانات و مجوزهای بیشتری هم در نظر گرفته شده
ایمیل یا ادرس وبسایت باید در پروفایل ذکر بشه نه بر روی عکس
این قانون کلیه که اجازه به درج شماره موبایل یا ایمیل یا ادرس سایت بر روی عکس داده نشده
اقای معیری و شهرام کفایی هم نداره
قانون اجرا میشه
در این مساله اصلا جای بحثی وجود نداره عجیبه که ما براشفته بشیم از تذکر قانونی
اقای معیری نوشتند که برای حفظ کپی رایت این کار را کرده است اما در ادامه فرمودند که شما چرا تبلیغ گوگل و یاهو را انجام داده اید
این دو سخن با هم تضاد است مضاف بر اینکه واقعا مقایسه گوگل با یک شخص حیقیقی و ایمیلش از اصول منطقی مباحثه و مناظره بسیار دور است
حتی اکو هم به خودش اجازه نمیدهد که خود را با گوگل مقایسه کند
سایت های بزرگ اینچنین نیاز به تبلیغ ندارند اینها سرویس های عمومی هستند اما یک تولید کننده یک طراح نیاز به استفاده از فضاهای تبلیغی سایتهای کوچک و بزرگ دارد
گردانندگان گوگل و یاهو هم بر اساس نظر بنده و شما و اکو انتخاب و منصوب نشده اند صحبت در این مورد هم بی ارتباط بود
و اما کپی رایت
این دستور و درخواست هزارباره ی خود ماست که هم خانواده ی گرامی اگر زحمتی میکشی اگر عکسی میگیری اگر عکسی اپلود میکنی اگر مطلبی به قلم خودت مینویسی حتما برای زحمتت ارزش قائل باش و از ان پاسداری کن بر روی عکسها با نرم افزاری که پیشتر توسط خود ما معرفی شده کپی رایت را بر روی ان عکس واتر مارک کن
تا از عکسها و زحماتی که شما کشیده ای بدون ذکر نامت در سایت دیگه ای استفاده نشود
بحثی سر این نیست
اما یک طراح خبره مثل شما یک با تجربه در امر مسائل طراحی زیبایی کامپیوتر اینترنت و کپی رایت چرا
یک عکس رو تنها برای تبلیغات و تماس هر چه بیشتر باایشان به اینگونه خراب کند

این نه تنها در کلاس کاری اکو نمیگنجه بلکه قطعا به شخصیت کاری خود شما هم لطمه میزنه
انتظار میره یک عزیز خوش سلیقه و خوش ذوق که بارها در تماسهایی که با ما گرفته شده و استعلام خواسته اند
در مورد تایید کار شما ما بر ان تاکید کرده ایم
در قبال لطفی که اکو به شما داشته و فضای سایت و کاربران بیشماری که نه تنها همگی تندر دارند بلکه اهل خرید
محصولات اپشن هم هستند و اجازه نامه نگاری و ایجاد تاپیک جداگانه برای محصول شما داده شده
در عوض شما اگر نگران کپی رایت هستید و خود را عضو خانواده اکو میدانید و تصور نمیکنید که تنها مدتی به دلیلی خاص در سایت ان عضو شده اید بر روی عکستان کپی رایتی با مضمون اکو درج میکرده اید و باز برای نشان دادن شخصت کاری خود
و سلیقه خود و تبهر خود و حق خود از کد اسکی 0169 که علامت کپی رایت است ©
بر روی عکس و در ادامه نام خود تصویری با جلوه ی بصری زیبا و کپی رایت ایجاد کنید

برای مثال با فونت ریز
www.acoforum.org (http://www.acoforum.org) © a.moayeri

اگر به شما اجازه داده شد به مدت محدود روی وایت برد فلان شخص نوشته ای تبلیغی بنویسید انرا با ماژیک
باید نوشت تا اگر در اینده صلاح نبود تابلو به شما اجاره داده شود انرا پاک کرد و به شخص دیگری واگذار کرد
نه اینکه با سویچ یا میخ روی وایت برد کنده کاری کرد
به شما امکانات زیادی برای تبلیغات و مجوزهایی داده شد شما باید سپاسگزار میبودید و حسن نیت خودتون رو
با اعلام تعلقتون به اکو روی عکس منعکس میکردید نه تنها این حسن نیت نشان داده نشد بلکه به تخطی از قوانین
هم روی اوردید و ایمیل خودتون رو درج کردید که مجاز نیست
به شما تذکر به درستی داده شد اما پرخاش کردید
خب اینها چه چیزهایی رو به ذهن متبادر میکنه ؟
قطعا دوستان متوجه خواهند شد که صرفا برای یک تذکر کاری چنین براشفتگی و ادبیات نامناسب اتخاذ نخواهد شد
چنین به سایر مدیران و سپس به کل مجموعه تاخته نمیشود
و حتما دلیل دیگری دارد که امروز اینگونه بروز پیدا کرده
والا ایمیل و تذکر کاری نمیتواند مسبب چنین رفتاری باشد
اقای کفایی فرمودند بسیار متاسف است که ایشان(شما) به جای اینکه دورنمای کار خود را در نظر بگیرند تنها جلوی پایشان
را دیده اند و با سبک سنگین کردن باید میدانستند اعتراض به این شیوه و خذف سایت به نفعشان بود یا
رعایت قوانین به حق حتی اگر به نظر ایشان درست نباشد
و بسیار تاکید کردند که بنده حتما این جمله را ذکر کنم که اکو خوشحال است که شخصی با این چنین وضع تحلیل
و طرز فکر در اکو جایی ندارند اما بسیار ناراحت هستیم که یک دوست و یک عضو از خانواده ما کم شده است
این سیاست خداپسندانه ی اکو بود و هست که به پیشرفت ایران عزیز و گرفتن دست جوانان پویا و خلاق فعال باشد
نمونه ی دیگه ی ان اقای وثوق و بال عقب تندر بود که اکو با روی گشاده و مشی فضا دادن به جوانان خلاق مجوزهای
لازم برای تبلیغات ایشان و معرفی کالایشان در سایت را ایجاد کرد
برای شما هم همین گونه بود ده ها نامه تماس و ایمیل داشته ایم و بعضی از انها رو خود اقای کفایی جواب داده
که از ما کاربران سوال پرسیده بودند که اقای معیری نامه داده محصولش رو معرفی کرده ایا شما تایید میکنید یا خیر
و ما ضمن اعلام اینکه محصول مذکور در راستای کارهای اکو نیست بر کار شما تاکید کرده ایم
همانطور که قبلا هم اعلام شد امکان هماهنگی و دیدار شما با چند تن از نمایندگان استانی اکو به واسطه عضویت و معرفی شما در سایت فراهم شد
به شما امکان ارتباط با مجموعه افراد مرتبط با زمینه کاریتان با اعضای اکو و ... داده شد
و شما اینگونه پاسخگوی انها بودید
اقای معیری دوست عزیزم نیک نبود به خاطر مسائلی دیگر که ما از دلائل اصلی ان اطلاعی نداریم چشمتان را
روی گذشته بستید
سایت اکو یک سایت تجاریه سایت یک شرکت هست یک کارخانه است منافع مالی داره مناسبات خاص با افراد خاص
داره ما کاملا به نقادی و اعتراض به حق کاربران احترام میگذاریم و باید همه ی انها مطرح شود
تعدادی در سایت و انها که به حیثیت تجاری اکو صدمه ای وارد کند در کانالهایی مانند نامه خصوصی
یا حتی اگر بنده و همکارانم را قابل نمیدانید به خود اکو نامه میدادید
تاکید شد که این را هم عرض کنم اقای معیری عزیز شما اگر هر اعتراضی داشته باشید میروید در وسط میدان اصلی
شهرتان و فریاد میزنید یا از کانال مربوطه ی ان اقدام میکنید ؟
امروز بسیار از دوستان نزدیک ما که با همکاری داشته اند و دارند به صورت جدی وارد رقابت شده اند
طبیعیست که اکو باید حواسش به همه چیز باشه
باید حواسش به دوستاش به رقباش و دشمنانش باشه
ایشون صحبت های بسیار زیادی هم در مورد رضایتشون از نحوه ی عملکرد مدیرانشون که ما باشیم
داشتند و جملات بسیار زیادی رو تاکید کردند که بنده در مورد نحوه انتخاب ما روابط کاری و تعهدات وظایف و توانمندی ها کارنامه و تخصصمان ذکر کنم که به اختیارات خودم از ذکر اونها چشم پوشی میکنم
من حتی موافق الطافی که کاربران عزیز در مورد بنده ما و اکو در سایت مینگارند هم نیستم
راستش پیش امده که برای مثال اشنایان ما یا اشخاص خاص از سایت دیدن کنند و بگویند فلانی اینها همه دوستهات هستند که اینطور از اکو تعریف میکنند ؟
ما واقعا ممنون هستیم از عزیزانی که مدام از اقای کفایی از اکو و سایر زیرمجموعه های ان با حرارت تعریف و قدردانی میکنند
اما واقعا راضی نیستیم و همینجا خواهش میکنم از همه ی اعضای محترم که نه ما رو شرمنده کنند و نه در سایت مطالبی که ممکنه شائبه ای در ذهن نا اشنایان به وجود بیاره رو بنویسیند
تنها تعریف و تمجید شما عزیزان بهتر است فقط در حد این باشد که فلان محصول اکو را استفاده کردم کیفیت ان بی نظیر بود یا فلان محصول اکو را استفاده کردم متاسفانه از کیفیت لازم برخوردار نبود
باید حق بدهیم به تازه واردینی که نوشته های پر لطف شما رو مطالعه میکنند و احساس کنند
شما عزیزان یا از دوستان و اقوام خود ما هستید یا اکو سیاستهایی اعمال میکند که برای خود
طرفدار بخرد
ممنون میشم این مورد رو رعایت کنید در نوشته هاتون تا ذهنیتی ایجاد نشه
وقتی اینچنین درخواستی دارم هیچگاه هم حاضر نمیشوم معیار های کمی و کیفی که اقای کفایی از بنده خواستند در مورد عملکرد مدیران و میزان رضایتمندیشان از ما ومجموعه اطلاع رسانی کنم , منعکس کنم

در خاتمه چند نکته کوچک دیکر رو ذکر و یاداوری کنم
اینکه احساس کردم مدیران خوب و لایق ما در بخش های مختلف سایت که از میان همین کاربران سایت انتخاب شده اند ممکن است احساس کرده باشند اقای معیری منظورشان از ضعف عملکرد مدیران این دسته از مدیران باشد که من احساس میکنم اینگونه نیست و مخاطب ایشون بنده و دو همکار گرامیم است
بده هم نهایت رضایت رو از تمام مجموعه تحت مدیریت خودم دارم همچنین از مدیران جدیدی که برای بخش های مختلف در نظر گرفته ایم که انصافا نهایت همکاری را با ما دارند

سایت ما یک سایت تجاریست و بر خلاف سایتهای دیگر که هزینه های رایج انها معلوم است
هزینه های بسیار زیاد دیگری به طور مستقیم و غیر مستقیم برای ما خواهد داشت
همچنین اکو یک شرکت تجاریست و منافعی دارد و نیز جناب کفایی روابط و مناسباتی خاص و تنگاتنگ با طرف های مختلف اشخاص خاص خودروسازان و ... دارد که هیچگاه نباید اینها را در نظر نگرفت و فضای سایت و نوشته و محتوای ان امنیت این موارد را با مخاطره مواجه کند
از انجایی که اینجا متفاوت است بنابراین متفاوت هم می اندیشیم و قانونگذاری میکنیم و اعمال قانون میکنیم چون نتیجه نهایی موفقیت یا شکست کل این مجموعه با مدیریت ارشد اکوست
از همه ی عزیزانی که لطف داشتند نسبت به این مساله حساسیت نشان دادند و اظهار نظر کردند نهایت تشکر را داریم
امیدواریم اقای معیری هم امروز به فراغت بیشتر خاطر و ارامش بیشتر به نوشته های بنده و مسائل قبلی ارتباط برقرار کنند فکر کنند و هیچ گاه استقلال خودشون رو در فکر نظر و عمل از دست ندهند

برای تمامی دوست داران اکو ارزوی موفقیت میکنم.

ایران
02-25-2011, 05:56 PM
سلام عرض میکنم خدمت همه ی همکاران و اعضا محترم

خب من هم مسائل اخیر رو در این قسمت مشاهده و همراهی میکردم این اواخر

چند تا سوءتفاهم شاید اومده باشه برای اعضا محترم سایت ,یک سری گلگی ها و درخواست ها اقای کفایی داشتند که باید مطرح کنم و یه توضیح کلی برای اعضا محترم ارائه کنم
خصوصا که اقای معیری روز گذشته هم ایمیلی ارسال کردند که البته مخاطب اون یکی از همکاران بنده بودند اما ایمیل ها به صندوق پستی بنده هدایت میشود.

راستش اقای معیری از کاربران خوب ما بود که همیشه ادبیات و منشی معقول و نیک داشتند و واقعا دوست داشتم مسائلی رخ نمیداد که من از ایشان حتی گلگی هم بکنم
اما به هر حال در این مورد چند مساله رو سعی میکنم در نوشته ام به اون اشاره کنم
یکی انعکاس صحبتهای مدیر کل اکو جناب اقای کفایی و انجام تعهدات کاریست که ما روز اول به اجرای انها متعهد شدیم
و توضیحی برای سایر کاربران گرامی در این خصوص تا سیاست های کاری جایی را که در ان عضو و هم خانواده هستند روشن تر متوجه بشوند قصد پاسخگویی به سخنان اقای معیری نیست بیشتر تلاش من این هست که همکارانم کاربران فعال و سایر اعضا محترم که ممکن است در ذهن خود سوالاتی داشته باشند اما پاسخ اونها رو ندونند بیشتر با دلائل قوانین و استراتژیهای کاری اکو اشنا کنم

راستش چند شب پیش اقای کفایی با من تماسی داشتند و در مورد این مساله صبحت کردند و بسیار ناراحت و متاسف بودند برای عملکرد و نوع ادبیات به کار رفته و طرز فکر جناب معیری و خواستار این شدند که منعکس کننده ی سخنان ایشان باشم امیدوارم که بتونم به اهم اونها بپردازم

این مساله ی تذکر همکاران کوشا و ساعی بنده به ایشان و پاسخ اقای معیری و مسائل بعدی طی روزهایی صورت پذیرفت که بنده به خاطر مسائل ویژه ای در اکوفروم حضور فعالی نداشتم و حتی در محل سکونت خودم هم نبودم و همکار همیشه فعال و زحمت کش سایت مدیر روابط عمومی اکوفروم که همیشه بار زیادی از زحمات ما بر دوش ایشان است و به همه ی امور رسیدگی میکنند در سایت مثل گذشته به اجرای امور مربوطه مشغول بودند

اقای معیری خطایی انجام دادند و تذکر درستی دریافت کردند اما پس از اون ایشان با ادبیات نامناسب و موضع گیری اشتباه و بی جا باعث به وجود امدن این مسائل شدند
نوشته مذکور را روابط عمومی اکو مشاهده و مطالعه کرده بود و بسیار متعجب و معترض شده بودند و با تماس با روابط عمومی سایت درخواست برخورد با ایشان را داده بودند
طبق توافقات قبلی , ما متعهد به اجرای قوانین و درخواست های اکو هستیم چون بنده در سایت حضور نداشتم تا تصمیم گیری کنم بر اساس وظیفه همکار گرامیم درخواست روابط عمومی اکو را اجرا کرده بودند
هر چند که ما درخواست داریم که روابط عمومی اکو در مسائل داخلی فروم تا زمانی که به منافع کلی اکو صدمه ای وارد نشود دخالت یا اعمال نظر نکنند اما تصمیم ایشان هم با انچه که باید زیاد مغایرت و تفاوتی نداشت
اما سیاست بنده و گروهم بر اصلاح و تغییر و تذکر و درخواست است و سعی میکنیم از یک کاربر خوب یک عضو خوبتر بسازیم کما اینکه بسیاری از کاربران فعال و حتی مدیران یا نمایندگان ما از کاربرانی هستند که زمانی با انها به خاطر تخلف های کوچک با انها برخورد شده حتی اخراج شده اند و دوباره به جمع ما پیوسته اند
مثال همیشگی ما اقای زراره نماینده محترم اکوست اقای رضامند نماینده خوب اکوست که با دلخوری از سایت کناره گیری کردند اما پس از مدتی نه تنها از کاربران خوب سایت شدند بلکه نمایندگی اکو را هم اخذ کردند یا عزیزان دیگری که در همین تاپیک تجربه خودشان را اعلام کردند
گاهی تساهل و تصامح در مورد برخی نوشته ها یا اعمال کاربران گرامی لازم به اجرا بوده که صورت پذیرفته
گاهی برخورد قاطع نیاز هست گاهی تذکر و درخواست و خواهش برادرانه
تشخیص این موارد ممکن نیست مگر با تجربه که خوشبختانه ما در این زمینه کارنامه خوبی داریم اما نهایتا
بر اساس تعهدی که روز اول همکاری ما با اکو صورت گرفت موظف شدیم وهستیم که سیاست های کاری اکو را که یک شرکت تجاریست و منافعی دارد و شخص مدیر کل ان روابط و مناسباتی با طرفهای مختلف ,خودروسازان و اشخاص مختلف دارد اجرا کنیم و اگر در مواردی اختلاف سلیقه و نظر داشته باشیم ابتدا سعی کنیم همدیگر را متقاعد کنیم در غیر اینصورت به طور طبیعی باید سیاستهایی که اکو بر اساس مصالحی مد نظر دارد اجرا شود تقریبا در تمام سیستم های بزرگی که دارای زیر مجموعه هایی هستند در سراسر دنیا هم همینگونه است و سلسله مراتب کاری حتما باید رعایت بشود کاربران گرامی ما موظف هستند به درخواست های کاربران فعالتر و ارشد تر سایت توجه کنند و ایشان به تذکرات و درخواست های مدیران سایت و همکاران بنده و ان عزیزان هم باید سیاستهای کلی ای که بنده به عنوان مدیر اکوفروم ترسیم میکنم حتی اگر در مواردی نتوانستیم همدیگر را قانع کنیم مجری باشند
و نیز بنده مجری سیاست های کلی اکو باشم
و در صورت غیبت یکی از این رده ها رده بالاتر به جای ایشان تصمیم گیری و اعمال نظر مینماید
به همین خاطر همکاران بنده درخواست های روابط عمومی اکو را در صورت غیبت بنده اجرا میکنند و مدیران بخشهای مختلف درخواستهای بنده را در صورت غیبت ناظرین ارشد .
زیاد وارد جزئیات خطای صورت گرفته نمیشوم اما نیاز هست توضیحی داده شود تا سایر کاربران گرامی با وجود اینکه در جای جای سایت قوانین به صورت نوشتاری و دیداری و عرفی عیان است بیشتر با باید ها و نباید ها اشنا شوند

اقای معیری عکسهایی که در سایت گذاشتند بر روی انها ایمیلشان را درج کرده بودند
اینچنین کاری در سایت بر اساس قوانین مجاز نیست
ایمیل شماره تلفن یا ادرس سایت روی عکسها نباید وجود داشته باشه
موارد بسیار زیادی قبلا هم صورت پذیرفته بوده که با تذکر به کاربران گرامی خذف شده بودند
حتی دوستان بسیار نزدیک ما همکاران اکو و نمایندگان ایشان که شماره موبایل روی عکس انها بوده و در سایت درج شده بارها تذکر داده شده و حذف شده
کانال مناسب برای تبلیغ در سایت تعیبه شده و حتی برای اعضا ویژه تر برای نمایندگان اکو امکانات و مجوزهای بیشتری هم در نظر گرفته شده
ایمیل یا ادرس وبسایت باید در پروفایل ذکر بشه نه بر روی عکس
این قانون کلیه که اجازه به درج شماره موبایل یا ایمیل یا ادرس سایت بر روی عکس داده نشده
اقای معیری و شهرام کفایی هم نداره
قانون اجرا میشه
در این مساله اصلا جای بحثی وجود نداره عجیبه که ما براشفته بشیم از تذکر قانونی
اقای معیری نوشتند که برای حفظ کپی رایت این کار را کرده است اما در ادامه فرمودند که شما چرا تبلیغ گوگل و یاهو را انجام داده اید
این دو سخن با هم تضاد است مضاف بر اینکه واقعا مقایسه گوگل با یک شخص حیقیقی و ایمیلش از اصول منطقی مباحثه و مناظره بسیار دور است
حتی اکو هم به خودش اجازه نمیدهد که خود را با گوگل مقایسه کند
سایت های بزرگ اینچنین نیاز به تبلیغ ندارند اینها سرویس های عمومی هستند اما یک تولید کننده یک طراح نیاز به استفاده از فضاهای تبلیغی سایتهای کوچک و بزرگ دارد
گردانندگان گوگل و یاهو هم بر اساس نظر بنده و شما و اکو انتخاب و منصوب نشده اند صحبت در این مورد هم بی ارتباط بود
و اما کپی رایت
این دستور و درخواست هزارباره ی خود ماست که هم خانواده ی گرامی اگر زحمتی میکشی اگر عکسی میگیری اگر عکسی اپلود میکنی اگر مطلبی به قلم خودت مینویسی حتما برای زحمتت ارزش قائل باش و از ان پاسداری کن بر روی عکسها با نرم افزاری که پیشتر توسط خود ما معرفی شده کپی رایت را بر روی ان عکس واتر مارک کن
تا از عکسها و زحماتی که شما کشیده ای بدون ذکر نامت در سایت دیگه ای استفاده نشود
بحثی سر این نیست
اما یک طراح خبره مثل شما یک با تجربه در امر مسائل طراحی زیبایی کامپیوتر اینترنت و کپی رایت چرا
یک عکس رو تنها برای تبلیغات و تماس هر چه بیشتر باایشان به اینگونه خراب کند

این نه تنها در کلاس کاری اکو نمیگنجه بلکه قطعا به شخصیت کاری خود شما هم لطمه میزنه
انتظار میره یک عزیز خوش سلیقه و خوش ذوق که بارها در تماسهایی که با ما گرفته شده و استعلام خواسته اند
در مورد تایید کار شما ما بر ان تاکید کرده ایم
در قبال لطفی که اکو به شما داشته و فضای سایت و کاربران بیشماری که نه تنها همگی تندر دارند بلکه اهل خرید
محصولات اپشن هم هستند و اجازه نامه نگاری و ایجاد تاپیک جداگانه برای محصول شما داده شده
در عوض شما اگر نگران کپی رایت هستید و خود را عضو خانواده اکو میدانید و تصور نمیکنید که تنها مدتی به دلیلی خاص در سایت ان عضو شده اید بر روی عکستان کپی رایتی با مضمون اکو درج میکرده اید و باز برای نشان دادن شخصت کاری خود
و سلیقه خود و تبهر خود و حق خود از کد اسکی 0169 که علامت کپی رایت است ©
بر روی عکس و در ادامه نام خود تصویری با جلوه ی بصری زیبا و کپی رایت ایجاد کنید

برای مثال با فونت ریز
www.acoforum.org (http://www.acoforum.org) © a.moayeri

اگر به شما اجازه داده شد به مدت محدود روی وایت برد فلان شخص نوشته ای تبلیغی بنویسید انرا با ماژیک
باید نوشت تا اگر در اینده صلاح نبود تابلو به شما اجاره داده شود انرا پاک کرد و به شخص دیگری واگذار کرد
نه اینکه با سویچ یا میخ روی وایت برد کنده کاری کرد
به شما امکانات زیادی برای تبلیغات و مجوزهایی داده شد شما باید سپاسگزار میبودید و حسن نیت خودتون رو
با اعلام تعلقتون به اکو روی عکس منعکس میکردید نه تنها این حسن نیت نشان داده نشد بلکه به تخطی از قوانین
هم روی اوردید و ایمیل خودتون رو درج کردید که مجاز نیست
به شما تذکر به درستی داده شد اما پرخاش کردید
خب اینها چه چیزهایی رو به ذهن متبادر میکنه ؟
قطعا دوستان متوجه خواهند شد که صرفا برای یک تذکر کاری چنین براشفتگی و ادبیات نامناسب اتخاذ نخواهد شد
چنین به سایر مدیران و سپس به کل مجموعه تاخته نمیشود
و حتما دلیل دیگری دارد که امروز اینگونه بروز پیدا کرده
والا ایمیل و تذکر کاری نمیتواند مسبب چنین رفتاری باشد
اقای کفایی فرمودند بسیار متاسف است که ایشان(شما) به جای اینکه دورنمای کار خود را در نظر بگیرند تنها جلوی پایشان
را دیده اند و با سبک سنگین کردن باید میدانستند اعتراض به این شیوه و خذف سایت به نفعشان بود یا
رعایت قوانین به حق حتی اگر به نظر ایشان درست نباشد
و بسیار تاکید کردند که بنده حتما این جمله را ذکر کنم که اکو خوشحال است که شخصی با این چنین وضع تحلیل
و طرز فکر در اکو جایی ندارند اما بسیار ناراحت هستیم که یک دوست و یک عضو از خانواده ما کم شده است
این سیاست خداپسندانه ی اکو بود و هست که به پیشرفت ایران عزیز و گرفتن دست جوانان پویا و خلاق فعال باشد
نمونه ی دیگه ی ان اقای وثوق و بال عقب تندر بود که اکو با روی گشاده و مشی فضا دادن به جوانان خلاق مجوزهای
لازم برای تبلیغات ایشان و معرفی کالایشان در سایت را ایجاد کرد
برای شما هم همین گونه بود ده ها نامه تماس و ایمیل داشته ایم و بعضی از انها رو خود اقای کفایی جواب داده
که از ما کاربران سوال پرسیده بودند که اقای معیری نامه داده محصولش رو معرفی کرده ایا شما تایید میکنید یا خیر
و ما ضمن اعلام اینکه محصول مذکور در راستای کارهای اکو نیست بر کار شما تاکید کرده ایم
همانطور که قبلا هم اعلام شد امکان هماهنگی و دیدار شما با چند تن از نمایندگان استانی اکو به واسطه عضویت و معرفی شما در سایت فراهم شد
به شما امکان ارتباط با مجموعه افراد مرتبط با زمینه کاریتان با اعضای اکو و ... داده شد
و شما اینگونه پاسخگوی انها بودید
اقای معیری دوست عزیزم نیک نبود به خاطر مسائلی دیگر که ما از دلائل اصلی ان اطلاعی نداریم چشمتان را
روی گذشته بستید
سایت اکو یک سایت تجاریه سایت یک شرکت هست یک کارخانه است منافع مالی داره مناسبات خاص با افراد خاص
داره ما کاملا به نقادی و اعتراض به حق کاربران احترام میگذاریم و باید همه ی انها مطرح شود
تعدادی در سایت و انها که به حیثیت تجاری اکو صدمه ای وارد کند در کانالهایی مانند نامه خصوصی
یا حتی اگر بنده و همکارانم را قابل نمیدانید به خود اکو نامه میدادید
تاکید شد که این را هم عرض کنم اقای معیری عزیز شما اگر هر اعتراضی داشته باشید میروید در وسط میدان اصلی
شهرتان و فریاد میزنید یا از کانال مربوطه ی ان اقدام میکنید ؟
امروز بسیار از دوستان نزدیک ما که با همکاری داشته اند و دارند به صورت جدی وارد رقابت شده اند
طبیعیست که اکو باید حواسش به همه چیز باشه
باید حواسش به دوستاش به رقباش و دشمنانش باشه
ایشون صحبت های بسیار زیادی هم در مورد رضایتشون از نحوه ی عملکرد مدیرانشون که ما باشیم
داشتند و جملات بسیار زیادی رو تاکید کردند که بنده در مورد نحوه انتخاب ما روابط کاری و تعهدات وظایف و توانمندی ها کارنامه و تخصصمان ذکر کنم که به اختیارات خودم از ذکر اونها چشم پوشی میکنم
من حتی موافق الطافی که کاربران عزیز در مورد بنده ما و اکو در سایت مینگارند هم نیستم
راستش پیش امده که برای مثال اشنایان ما یا اشخاص خاص از سایت دیدن کنند و بگویند فلانی اینها همه دوستهات هستند که اینطور از اکو تعریف میکنند ؟
ما واقعا ممنون هستیم از عزیزانی که مدام از اقای کفایی از اکو و سایر زیرمجموعه های ان با حرارت تعریف و قدردانی میکنند
اما واقعا راضی نیستیم و همینجا خواهش میکنم از همه ی اعضای محترم که نه ما رو شرمنده کنند و نه در سایت مطالبی که ممکنه شائبه ای در ذهن نا اشنایان به وجود بیاره رو بنویسیند
تنها تعریف و تمجید شما عزیزان بهتر است فقط در حد این باشد که فلان محصول اکو را استفاده کردم کیفیت ان بی نظیر بود یا فلان محصول اکو را استفاده کردم متاسفانه از کیفیت لازم برخوردار نبود
باید حق بدهیم به تازه واردینی که نوشته های پر لطف شما رو مطالعه میکنند و احساس کنند
شما عزیزان یا از دوستان و اقوام خود ما هستید یا اکو سیاستهایی اعمال میکند که برای خود
طرفدار بخرد
ممنون میشم این مورد رو رعایت کنید در نوشته هاتون تا ذهنیتی ایجاد نشه
وقتی اینچنین درخواستی دارم هیچگاه هم حاضر نمیشوم معیار های کمی و کیفی که اقای کفایی از بنده خواستند در مورد عملکرد مدیران و میزان رضایتمندیشان از ما ومجموعه اطلاع رسانی کنم , منعکس کنم

در خاتمه چند نکته کوچک دیکر رو ذکر و یاداوری کنم
اینکه احساس کردم مدیران خوب و لایق ما در بخش های مختلف سایت که از میان همین کاربران سایت انتخاب شده اند ممکن است احساس کرده باشند اقای معیری منظورشان از ضعف عملکرد مدیران این دسته از مدیران باشد که من احساس میکنم اینگونه نیست و مخاطب ایشون بنده و دو همکار گرامیم است
بده هم نهایت رضایت رو از تمام مجموعه تحت مدیریت خودم دارم همچنین از مدیران جدیدی که برای بخش های مختلف در نظر گرفته ایم که انصافا نهایت همکاری را با ما دارند

سایت ما یک سایت تجاریست و بر خلاف سایتهای دیگر که هزینه های رایج انها معلوم است
هزینه های بسیار زیاد دیگری به طور مستقیم و غیر مستقیم برای ما خواهد داشت
همچنین اکو یک شرکت تجاریست و منافعی دارد و نیز جناب کفایی روابط و مناسباتی خاص و تنگاتنگ با طرف های مختلف اشخاص خاص خودروسازان و ... دارد که هیچگاه نباید اینها را در نظر نگرفت و فضای سایت و نوشته و محتوای ان امنیت این موارد را با مخاطره مواجه کند
از انجایی که اینجا متفاوت است بنابراین متفاوت هم می اندیشیم و قانونگذاری میکنیم و اعمال قانون میکنیم چون نتیجه نهایی موفقیت یا شکست کل این مجموعه با مدیریت ارشد اکوست
از همه ی عزیزانی که لطف داشتند نسبت به این مساله حساسیت نشان دادند و اظهار نظر کردند نهایت تشکر را داریم
امیدواریم اقای معیری هم امروز به فراغت بیشتر خاطر و ارامش بیشتر به نوشته های بنده و مسائل قبلی ارتباط برقرار کنند فکر کنند و هیچ گاه استقلال خودشون رو در فکر نظر و عمل از دست ندهند

برای تمامی دوست داران اکو ارزوی موفقیت میکنم.

با سلام وقت بخیر
داشتن چنین تیم مدیریتی متخصص و مدبر و هوشیار مایه مباهات مجموعه بزرک آکوپارت میباشد .

امید است آکو در کنار مساعدتهای صمیمانه اعضاء خانواده بزرگ خود همواره در مسیر کمال و موفقیت گام برداشته وهم اینک بعنوان تنها شرکت ایرانی پیشتاز در عرصه های گوناگون طراحی و تولید آبشنهای اتومبیل تندر 90 اعم از طراحی بومی یا مهندسی معکوس قطعات الگویی مناسب برای قطعه سازان داخلی و واردکنندگان اجناس بی کیفیت قرار گیرد - انشاءالله

MAHDI-TONDAR
02-25-2011, 10:10 PM
باسلام خدمت همه دوستان عزیز
جای تقدیر و سپاس داره از جناب مهندس کفائی و آقا کوروش عزیز بابت اطلاع رسانی و شفاف سازی موضوع .برای بنده بسیار جالبه میبینم مسئولین ارشد آکو تا این اندازه نسبت به اعضاء و کاربران فروم توجه وخودرا پاسخ گوی میدانند حتی نسبت به کاربران خاطی.
یقیقأ در دنیای مجازی و سایت های اینترنتی اینجور حرکات و رفتار ها بسیار نادر و کم نظیر می باشد. ولی آکو در راستای احترام و اهمیت بکاربران دست به چنین حرکت خوب و درست میزند.
ایشان(آقای معیری)اگر قدری منطقی وعقلانی نسبت به موضوع برخورد می نمودند و بقول مهندس کفائی گرامی بجای دیدن جلو پای خود افق دید خود را وسیع تر می کردند مسلمأ هیچ گاه اقدام به چنین کار و رفتاری نمی کردند .این شیوه ناسپاسی در برابر لطف و امتیازات آکو نسبت به ایشان بی گمان مرا یاد ضرب المثل ایرانی"نمک خوردن و نمکدان شکستن " می اندازد.
بنده نیز در اینجا ضمن تائید و حمایت دوباره سیاست ها و خط مش هاو استراتژیهای کاری آکو براجرای هر چه دقت تر و جدی تر قوانین و مقررات اجرایی سایت تاکید می نمایم

Renault Logan
02-25-2011, 11:24 PM
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت كليه دوستان و مديران گرامي از جمله مديريت ارشد آكو جناب مهندس كفايي
فرمايشات تاييدي و تكميلي رو جناب باقريان (mahdi-tondar) فرمودند ، از ايشان تشكر ميكنم .
همچنين از جناب نعليني و جناب كفايي كمال تشكر را دارم كه اينگونه پيگير مشكلات پيش آمده هستند و تا اين حد براي كاربران فروم ، ارزش و اهميت قائل هستند و مسائل رو با اعضاي فروم در ميان ميگذارند و توضيحات كامل رو ارائه ميكنند . واقعا كه آكو و فروم آكو يك خانواده اي است كه شديدا به هم گره خورده اند و بنده شخصا به خود ميبالم كه عضو كوچكي از اين خانواده ارزشمند و بزرگ هستم .
اميدوارم كه ديگر چنين مسائلي پيش نياد و آكوي عزيز اعتمادش از اعضا سلب نشه تا اگه در آينده عزيز خلاق و مبتكري خواست كه آكو حمايتش كنه ، آكو با فراغ خاطر اين كار رو در چارچوب قوانين خودش انجام بده .
به اميد موفقيت هاي روز افزون .
موفق و پاينده باشيد .

امیر مسعود
02-26-2011, 12:57 AM
منم از تیم مدیریتی اکو و خانواده بزرگ اکو و همچنین جناب مهندس کفایی تشکر میکنم امیدوارم دیگه شاهد چنین مسائلی نباشیم انشالله و همه در یک جهت حرکت کنیم برای سر بلندی خانواده اکو

رضا میرجعفریان
04-16-2011, 09:17 AM
دوستان عزیز این دو عکس رو از رو فیلم گرفتم ببخشید کیفیت پائینه اولی در حالت معمولی هست دومی وقتی که ترمز میگیره واقعا زیبا هستند کسی میدونه چه جوری میشه این کارو کرد لازم به ذکر رو این لوگان تیون شده چراغهای جلوی بسار زیبایی گذاشتن که مجهز به چراغ شور هست خواستین لینک فیلمش رو براتون ارسال میکنم

http://www.acopart.org/upload/ACO-1354/11114161427.png

http://www.acopart.org/upload/ACO-1354/12114161427.png

Alireza
04-16-2011, 05:50 PM
دوستان عزیز این دو عکس رو از رو فیلم گرفتم ببخشید کیفیت پائینه اولی در حالت معمولی هست دومی وقتی که ترمز میگیره واقعا زیبا هستند کسی میدونه چه جوری میشه این کارو کرد لازم به ذکر رو این لوگان تیون شده چراغهای جلوی بسار زیبایی گذاشتن که مجهز به چراغ شور هست خواستین لینک فیلمش رو براتون ارسال میکنم

http://www.acopart.org/upload/ACO-1354/11114161427.png

http://www.acopart.org/upload/ACO-1354/12114161427.png

خیلی زیباست
هم لینکشو بده و هم اسم فیلم بگو
عکس از چراغ جلو هم بزار اگه میتونی و زحمتی نیست

کریمی
12-24-2011, 03:44 PM
سلام
به نظر من اگر نور پردازی یک دست باشه خیلی بهتره و تو چشم راننده پشت سر هم نمی زنه و باعث پرت شدن حواس راننده و بعد تصادف نمی شه ( البته این نظر شخصی منه )
خیلی خوب میشد هر کدام از دوستان تجربیات خودشان در این زمینه را همینجا اعلام میکردند.

Ramin_ghasemi
09-21-2012, 03:43 AM
اقا من تهران هستم میخاستم حدود هزینه کلی شو ببینم چقده.ممنون میشم:o