PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتظارها به پايان رسيد ! آيينه هاي بغل ساخت آكو وارد آخرين مرحله تست جاده اي شد

روابط عمومی آکو فروم
07-25-2010, 12:36 PM
انتظارها به پايان رسيد ! آيينه هاي بغل ساخت آكو وارد آخرين مرحله تست جاده اي شد

عنوان قديم تاپيك : آیینه های Face 2 ال نود مدل 2010 - 2011 و مدل Face 1 ال نود 2008 - 2009

با سلام و وقت بخیربه استحضار اعضای محترم انجمن تخصصی تندر نود (آکو فروم) و خانواده بزرگ آکو می رسانیم که از امروز مورخ 3/5/1389 آیینه های Face 2 ال نود مدل 2010 - 2011 و مدل Face 1 ال نود 2008 - 2009 در دستور کار واحد فنی آکو جهت تولید انبوه در شش ماه دوم کاری سال جاری قرار گرفت.حجم سنگین کار که شامل ساخت بیش از 14 قالب پیچیده و سنگین خواهد شد از یکسو و هزینه بسیار قابل توجه ساخت این دو مدل قالب از سوی دیگر زمان دقیق تحویل این محصول را به بازار به طور دقیق مشخص نمی نماید. اما بر اساس برنامه ریزیهای اولیه که در خصوص تولید این دو محصول انجام گرفته می بایست به طور حتم تا پایان سال جاری روانه بازار گردد.هم اکنون قیمت نمونه اورجینال آیینه های مدل Face2 2010 - 2011 دراروپا معادل جفتی 520 یورو می باشد و مدل Face1 2008 - 2009 که بسیار در بازار کمیاب نیز شده است قیمتی بالغ بر 350 دلار می باشد.آکو امیدوار است با تولید و عرضه این محصول به بازار و قیمت گذاری منطقی برای آن، امکان بهره برداری عموم علاقه مندان از این محصول که دارای دیدی بسیار کاملتر نسبت به نمونه فابریک که هم اکنون از سوی کارخانه بر روی تندر نصب می شود را فراهم نماید .مضاعف به اینکه آکو با گشایش ال سی قسمتهایی از قطعات و لوازم این آیینه های فوق ذکر را به صورت سفارشی و انحصاری از خارج از ایران، از کشورهایی نظیر کره جنوبی و تایوان تهیه خواهد نمود که عمده ترین قطعات وارداتی، موتورهای الکتریکی و خود شیشه این آیینه هاست که نه تنها نمونه ساخت داخل نداشته بلکه تکنولوژی تولید آن نیز در داخل موجود نمی باشد.
.................................................. ............................................... ................................. روابط عمومی آکو فروم

LOGAN
07-25-2010, 12:42 PM
تبريك مي گويم، فكر بسيار خوبي است.

خاطرم است گروه آكو از گذشته چنين فكري را داشت.

به نظر من خيلي ضروري هستند اين آينه ها.

zanjani
07-25-2010, 01:01 PM
عالی است واقعا شاد شدم موفق باشید

Saeed
07-25-2010, 01:03 PM
خیلی عالیه
تبریک می گم و خسته نباشید پیشاپیش ، چون همه ما میدونیم که چه پروسه سخت و دشواری را در پیش دارید.
ولی با مدیریت و تدبیر آکو بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در انتظار مصرف کنندگان است.
به امید موفقیتهای روز افزون آکو

امیر مسعود
07-25-2010, 01:07 PM
منم تبریک میگم این اینه تندر خیلی لازم چون فابریک خودش خیلی نقطه کور داره موفق باشید

Marshal
07-25-2010, 02:11 PM
منم تبریک میگم این اینه تندر خیلی لازم چون فابریک خودش خیلی نقطه کور داره موفق باشید

سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان

بله جناب مسعود عزیز
یکی از دلایل اصلی این تولید سنگین اما فوق العاده و انجام این مقوله توسط آکو و انتخاب این کالا توسط جناب مهندس کفایی مدیریت محترم ارشد آکو همین ضعف و نقطه کور کالای فابریک به حساب می آید و با تماسی که با جناب کفایی طی بیست و چهار ساعت گذشته و به صورت مستمر داشتم متوجه شدم که بازهم نهایت کیفیت و زیبایی و استحکام و برتری کالا را مد نظر قرار داده و رضایت خاطر مشتری و عمر بالای کالای تولیدی را در نظر گرفته اند که به شخصه از ایشان بابت اینهمه تلاش و کوشش برای رضایت مشتری نهایت قدردانی را دارم

به امید موفقیت روز افزون آکو
و رضایت کامل مشتریان محترم و همراهان و طرفداران آکو (انشالله)

مارشال

جواد
07-25-2010, 02:16 PM
خیلی عالیه چون واقعا خیلیها ازاین نکته(وجود نقاط کوردرآینه ها) انتقاد میکنن
با آرزوی موفقیت روز افزون برای خانواده محترم اکو

Marshal
07-25-2010, 02:41 PM
حالا یه نکته جالب و کمی شوک برانگیز
دوستان گرامی لطفا این دو تا تاپیک خصوصا تاپیک اولی رو یکبار دیگه مورد مرور و مطالعه قرار بدهید و با تاپیک فعلی و اعلان "روابط عمومی محترم آکو فروم" مقایسه کنیدا:

آیینه بغل 2010 فابریک قابل سفارش و ارائه در آکو (http://www.acoforum.org/showthread.php?t=30)

نقاط كور ديد در تندر 90 وطريقه پوشش آنها (http://www.acoforum.org/showthread.php?t=480)

موفق باشید
مارشال

LOGAN
07-25-2010, 02:43 PM
اندازه اين آيينه به شمايل خودرو هم بيشتر شباهت دارد.

Salmani
07-25-2010, 03:23 PM
باسلام.
من هم این موفقیت بزرگی رو که در پیش هست به گروه اکو تبریک میگویم.
به امید روز های بهتر از این.......

MAHDI-TONDAR
07-25-2010, 04:17 PM
خبر بسيار خوشحال كننده و خوبي بود
دست شما سر كار خانم توكلي روابط عمومي محترم آكو فروم بابت اين خبر خوش درد نكنه .
انشاالله هميشه خوش خبر باشيد .
بازم مثل هميشه مجموعه آكو و خصوصاً شخص آقاي كفائي همه را شگفت زده كردندا .
اميدوارم هرچه زودتر اين محصول كه واقعاً لازم و ضروري هست ( هم زيبائي و هم پوشاندن نقطه كور )به بازار عرضه بشود.
بي صبرانه منتظر اين محصول هستيم .

sarir
07-25-2010, 05:02 PM
اگه امکانش برای دوستان هست یک عکس واضح از آینه مدل 2010 را توی سایت بزارند

Saeed
07-25-2010, 05:38 PM
اگه امکانش برای دوستان هست یک عکس واضح از آینه مدل 2010 را توی سایت بزارند

سلام دوست عزیز
تو فوروم هست
فقط کافیه که کمی وقت بگذارید و یه جستجوی کوتاه انجام بدید.

http://www.acopart.org/Images/Products/3.jpg

سید محمد زراره
07-25-2010, 05:54 PM
منم از شنیدن این خبر مسرت بخش بسیار خوشحال شدم

امیدوارم جناب کفایی و گروه بزرگ آکو همیشه و همه جا موفق باشند

به امید شنیدن پی در پی خبرهای خوش

morteza
07-25-2010, 07:45 PM
سلام
خداییش خسته نباشید. من یه مدتی هست دنبال یه آینه مناسب میگشتم. حالا دیگه بیخیال شدم و منتظر آینه آکو میمونم

Renault Logan
07-26-2010, 01:49 AM
بسیار خوشحال شدم ازین خبر مهم
از همینجا به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ آکو خدمت همه مسئولین مدیران و دست اندر کاران شرکت آکو علی الخصوص جناب مهندس کفایی خسته نباشید و خدا قوت میگم .
بسیار ممنون و سپاسگذار از این همه لطف و محبت نسبت به مشتری .
انشالله که همیشه شاد و پیروز باشید .
فقط امیدوارم در طراحی آینه ها ، راهنمای روی آینه هم در نظر گرفته شود که اگر اتینچنین شود دیگه از هر لحاظ کامل و بی نقص خواهد بود .
با تشکر .

کامبیز محمودزاده
07-26-2010, 09:48 AM
با تشکر از جناب کفایی و خانم توکلی و سایر مدیران اکو . خبر بسیار خوبی بود دستتون درد نکنه . :)

ali.monazzah
07-26-2010, 01:53 PM
به انتظار توليدش مي نشينيم

Renault
07-26-2010, 06:52 PM
به انتظار توليدش مي نشينيم
منم فکر کنم تنها کاریه که میشه کرد...باید به انتظار نشست تا محصول جدید رو ببینیم:o

امیری
07-27-2010, 12:07 AM
با سلام وتبریک به متخصصان اکو خصوصا اقای کفایی عزیز که همیشه هدفش خدمت به دوستداران خودرو ومثل همیشه استفاده از بهترین ابزار وبهترین کیفیت می باشد امید وارم که همیشه ودر همه امور موفق باشید

hosein
07-27-2010, 10:13 PM
من هم تبريك ميگم
اميدوارم كه هر چه بيشتر شاهد موفقيت هاي آكو عزيز باشيم و ما هم به نواي برسيم:p:d

cruiser
07-27-2010, 10:39 PM
با سلام, آقا دست مریزاد
همگی خسته نباشید.:cool:

Renault Logan
07-28-2010, 01:27 AM
دوستان نظری ندارند راجع به راهنمای روی آینه که فقط تو این 3 صفحه پست ، فقط بنده بودم که مطرحش کردم !!!!؟

ali
07-28-2010, 07:30 AM
خیلی خوبه
تبریک می گم و خسته نباشید می دانیم کار بسیار سختی است ولی با مدیریت و تدبیر آکو بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در انتظار مصرف کنندگان است.
به امید موفقیتهای روز افزون آکو

zanjani
07-28-2010, 08:21 AM
دوستان نظری ندارند راجع به راهنمای روی آینه که فقط تو این 3 صفحه پست ، فقط بنده بودم که مطرحش کردم !!!!؟

با سلام
به نظر من نه تنها راهنما روی اون اضافه بشه حتی مهندسین اکو دست به طراحی جدید بزنن چه اشکال داره آینه 2012 اکو با طراحی جدید و شکیل تر تولید بشه فرانسوی ها هم مات بمونن چرا همیشه مهندسی معکوس ؟

MEHRAN
07-28-2010, 05:52 PM
با سلام امیدوارم در این کار هم چون گذشته موفق باشید باتشکر از مسئولین محترم اکو

Behnam Logan
07-28-2010, 11:54 PM
خيلي خوشحالمون كردين، همگي خسته نباشيد

Hamed Sateie
10-16-2010, 04:30 PM
besiar khoshhal konande ast faghat gheymatesh ham khoob beshe dg halle

Salmani
10-16-2010, 04:34 PM
فکر کنم زبان رسمی فارسی باشه و فینگلیش نشتن هم از قوانین پیروی نکنه..

Esmaily
10-16-2010, 05:38 PM
درود.
تبریک فراوان به مهندسین طراح که با زحمات خود طرحهایی زیبا ابداع میکنند.
به امید طرحهای جدیدتر

Renault Logan
10-16-2010, 11:55 PM

سلام دوست عزیز
ضمن عرض تبریک بابت ورود شما به خانواده بزرگ آکو و آرزوی لحظاتی سرشار از انتقال تجربه ، لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید (خلاف قوانین فروم هست)
پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر رو دارم .
شاد باشید .

ali-tondar90
10-17-2010, 10:42 AM
به نظر من هم عالیه و خبر بسیار خوشحال کننده ای است و انشاالله که به زودی این آینه رو در نمایندگی ها آکو ببینیم

امیر
11-03-2010, 12:16 AM
با سلام و خسته نباشید به اعضا و مدیریت آکو
از همون روزهای اول که پشت فرمون لوگان نشستم متوجه دید کم آینه سمت شاگرد شدم و مدام دنبال یک جایگزین برای اون بودم . حتی کمی مونده بود که یک جفت آینه پرشیا رو هرطوری شده بهش بخورونم که خبر جالب آکو رو شنیدم.
امیدوارم که این محصول هرچه سریعتر آماده و به بازار عرضه بشه.من که منتظرم.
به امید موفقیت ایران و ایرانی

Black Logan
11-03-2010, 04:18 PM
بنده نيز اين اين كار نيك و به جا را به همه زحمت كشان آكو تبريك ميگويم . اميدوارم شاهد موفقيت شما عزيزان در همه مراحل كار و زندگي باشيم. با تشكر

ali
11-04-2010, 09:25 AM
از همون روزهای اول که پشت فرمون لوگان نشستم متوجه دید کم آینه سمت شاگرد شدم و مدام دنبال یک جایگزین برای اون بودم . حتی کمی مونده بود که یک جفت آینه پرشیا رو هرطوری شده بهش بخورونم که خبر جالب آکو رو شنیدم.
آره دوست عزیز آینه سمت شاگرد واقعا دارای دید کمی است و اعصاب آدم بهم می ریزه امیدوارم هرچه سریعتر آکو این نقیصه را برطرف کند .;)

پوریا
11-04-2010, 11:30 AM
امیدوارم مثل بقیه محصولات آکو با قیمتی خوب به دست دوستان برسه

mohammad_sadegh
01-07-2011, 04:00 PM
سلام
این آینه مدل 2009 که شرکت آکو در پی تولید اون هست آیا از لحاظ باز و بسته شدن مانند همین آینه فعلی ماشین هست؟ یا مثل آینه ماشین های دیگه دارای لولا هستش؟

Renault Logan
01-07-2011, 09:06 PM
سلام
این آینه مدل 2009 که شرکت آکو در پی تولید اون هست آیا از لحاظ باز و بسته شدن مانند همین آینه فعلی ماشین هست؟ یا مثل آینه ماشین های دیگه دارای لولا هستش؟

سلام محمد جان
اينطور كه بنده اطلاع دارم از لحاظ پايه با آينه هاي فعلي ماشين هيچ فرقي نداره فقط خود قاب آينه طراحيش عوض شده و بزرگتر و مهندسي تر شده .
موفق باشي .

MAHDI-TONDAR
01-07-2011, 09:18 PM
سلام دوستان
یکی از ضعف های تندر همین آینه های آن هستد ، که متاسفانه شرکت رنو هیچ گونه سلیقه ودقتی بخصوص در طراحی آینه های این ماشین بخرج نداده است .
هم مشکل دید کم و نقطه کور آن و هم از لحاظ تا شدن سخت و دلهره آورآن که عمده مشکل این آینه هاست .
امیدوارم مسئولین محترم آکو با طراحی این آینه های جدید مشکل و نواقص آینه های اصلی تندر را حل نمایند .

روابط عمومی آکو فروم
01-10-2011, 11:13 AM
با سلام وقت بخیر
کاربران گرامی توجه داشته باشند قبلا هم عنوان شده از سوی مدیران که هر گونه تبلیغ در مورد نمایندگی یا شخص یا فروشگاه خاصی در فروم ممنوع می باشد . چند پست اخیر این تاپیک به دلیل عدم رعایت این قانون حذف گردید . متاسفانه کاربران مذکور طبق قوانین به مدت 7 روز اخراج می شوند . لازم به ذکر است که سایت آکو پارت روزانه دریافت کننده ی ایمیل ها و درخواست های فراوانی برای تیلبغات در فروم می باشد که پیوسته از سوی آکو این مورد مردود اعلام گردیده و هیچگونه تبلیغی در حیطه عمل آکو پارت پذیرفته نمی باشد .
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .......................................روابط عمومی آکو فروم

رضا میرجعفریان
01-10-2011, 11:24 AM

دوستان توجه کنن در چندین مقاله خارجی بنده این موضوع رو خونده بودم که یکی از نواقص رانندگی با لوگان اینه کوچیکش هست البته پیشنهاد شده برای کارایی بهتر اینه ها بر روی گل گیر های عقبی تنظیم بشن این بهترین حالت و دید رو در اختیار شما خواهد گذاشت

مرتضی
01-11-2011, 12:02 PM
سلام خدمت دوستان عزیزم.
جدیدا کارهایی روی ماشینم کردم که دوست دارم با امدن اینه های جدید
تقریبا نقصی دیگه برای تندر باقی نماند.

آینه های مدل 2011-2010 تولید اکو کی وارد بازار میشن؟

پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم.

روابط عمومی آکو فروم
01-11-2011, 02:20 PM
با سلام وقت بخیر
اخبار هر محصول جدید آکو در وقت مقرر و مناسب خود حتما به اطلاع اعضای محترم از طریق فروم اعلام خواهد شد.
.................................................. .................................................. ...................................روابط عمومی آکو فروم

رضوی
01-11-2011, 02:46 PM
ضمن عرض تبریک
میخواستم دوتا سوال در مورد این آیینه ها بپرسم
۱- آیا گرمکن هم داره ؟
۲- آیا قابل تا شدن به روش بیخطر هستن ؟ ( که مثل آیینه های فابریک داغون نشه )

MOHSEN
01-11-2011, 08:37 PM
سلام دوستان من شخصا اين افتخار رو داشتم كه با مهندس كفايي توي نماشگاه اصفهان ديدار داشته باشم و ايشون هم گفتن كه به زودي اينه هاي جديد با قيمت باور نكردني به بازار مياد به من گفته شده حتالمقدور زير 80 تومان

Sadegh
04-15-2011, 10:21 AM
با سلام
بالاخره زمان ورود به بازار این آینه های مدل 2011 به بازار مشخص نشد؟
با تشکر

ARASH
04-15-2011, 12:36 PM
همونطور كه دوستان گفتند بلافاصله پس از آماده شدن براي ورود به بازار اطلاع رساني ميشه

Renault Logan
04-15-2011, 02:42 PM
با سلام

بالاخره زمان ورود به بازار این آینه های مدل 2011 به بازار مشخص نشد؟

با تشکر

سلام دوست عزیز
هرگونه خبر و اطلاعیه در مورد هر یک از اقدامات آکو چه در فروم و چه در ارائه محصول به بازار توسط شرکت ، بلافاصله اطلاع رسانی خواهد شد ، هم از طریق همین فروم هم از طریق درگاه پیامک
باید منتظر بود .
موفق باشید .

MOHSEN
04-15-2011, 02:55 PM
سلام دوست عزیز
هرگونه خبر و اطلاعیه در مورد هر یک از اقدامات آکو چه در فروم و چه در ارائه محصول به بازار توسط شرکت ، بلافاصله اطلاع رسانی خواهد شد ، هم از طریق همین فروم هم از طریق درگاه پیامک
باید منتظر بود .
موفق باشید .
با سلام منم با تاييد گفته هاي دوست گلم مطمئنم كه قبل از اشخاص عادي اعضائ اكو خبر دار ميشن:cool:

حاج محمد
07-11-2011, 08:08 AM
من هم بی صبرانه منتظر آینه ها جدیدم...
امیدوارم گرمکن هم داشته باشه و تا شو باشه....
یه پیشنهاد هم دارم اگه بشه برای آینه ها راهنما هم تعبیه کرد نور علی نور میشه

MAHDI-TONDAR
07-11-2011, 11:50 AM
من هم بی صبرانه منتظر آینه ها جدیدم...
امیدوارم گرمکن هم داشته باشه و تا شو باشه....
یه پیشنهاد هم دارم اگه بشه برای آینه ها راهنما هم تعبیه کرد نور علی نور میشه
سلام دوست عزیز
تا اونجایی که من اطلاع دارم این آئینه های مدل 2011 تقریباً کامله و چراغ راهنما ، چراغ روشنائی زیر آئینه ، تاشو و...

کامبیز محمودزاده
07-11-2011, 11:41 PM
سلام دوست عزیز
تا اونجایی که من اطلاع دارم این آئینه های مدل 2011 تقریباً کامله و چراغ راهنما ، چراغ روشنائی زیر آئینه ، تاشو و...
مهدی جان میشه در مورد چراغ روشنائی زیر ائینه توضیح بدین؟

Renault Logan
07-12-2011, 01:40 AM
مهدی جان میشه در مورد چراغ روشنائی زیر ائینه توضیح بدین؟

ضمن عرض سلام خدمت آقا كامبيز گرامي و كسب اجازه از آقا مهدي عزيز و بزرگوار
شما حتما تا بحال خودروهاي شاسي بلند اروپايي و كره اي موجود در ايران رو مشاهده كرديد كه وقتي در شب ، چراغهاي شب روشن هست ، وقتي درب خودرو باز ميشه ، چراغي در زير قاب آينه در داخل خود قاب آينه تعبيه شده ،به محض باز كردن درب خودرو اين چراغ روشن ميشه وبا نور زيادي كه داره ، زير پاي شما رو هنگام پياده شدن روشن ميكنه تا در شب ديد بهتري در لحظه پياده شدن از خودرو داشته باشيد . وقتي هم درب رو ببنديد به آرامي خاموش ميشه .
ضمن اينكه اين چراغ ، برقشو از چراغ سقفي ميگيره و مثل چراغ سقفي در لوگان كه با باز و بسته كردن قفل دربها با ريموت روي سوئيچ ، خاموش و روشن ميشه ، اون چراغ زير آينه هم به همين شكل با باز كردن قفل درب ها روشن ميشه تا شما در فاصله زماني كه داريد به خودرو نزديك ميشيد ، فضاي زير درب رو روشن ميكنه تا ديد بهتري داشته باشيد از زمين و ركاب خودرو در لحظه سوار شدن .
البته در خودروهاي سواري لوكس فقط زير آينه چراغ وجود داره ولي در خودروهاي شاسي بلند لوكس بخاطر بزرگ تر بودن بدنه و درب خودرو ، علاوه بر زير آينه ، زير درب خودرو هم چراغ وجود داره كه با باز شدن درب ، درجا روشن ميشه تا زير پاي شما رو بيشتر روشن كنه .
موفق باشيد .

Amir Reza
07-12-2011, 07:54 PM
با سلام
تو یه تاپیک خوندم قیمت یکو دویست !!!!:eek:
اونوقت شما دارین اینجا سر چراغش بحث میکنین ؟
میبخشین اینقدر رک میگم ها ولی به نظر بنده خرید یه آینه برای یه ماشین 15 میلیونی با یه همچین قیمتی دیوونگیه حالا هرچی میخواد خوب باشه مگه چقد ظاهر ماشینو عوض می کنه ؟
امیدوارم آکو حداقل یه صفرشو حذف کنه !!!!!!:d

کامبیز محمودزاده
07-12-2011, 08:09 PM
با سلام
میبخشین اینقدر رک میگم ها ولی به نظر بنده خرید یه آینه برای یه ماشین 15 میلیونی با یه همچین قیمتی دیوونگیه حالا هرچی میخواد خوب باشه مگه چقد ظاهر ماشینو عوض می کنه ؟
امیرجان مطمئنی؟ :confused:

Renault Logan
07-12-2011, 10:31 PM
با سلام

سلام امير آقا
اگر دقت كنيد به يكي دو پست قبلي ، بحث سر آينه هاي توليدي خود آكو هست كه قراره در چند تيپ توليد بشه و تيپ آخرش شامل اين چراغ ميشه و راهنما هم داره .
اون قيمت 1 ميليون و 200 ، قيمت آينه هاي وارداتي هست . بخش اعظم اون قيمت هم قيمت آينه نيست ، قيمت پست DHL و گمركي هست كه بهش ميخوره .
موفق باشيد .

Renault Megane RS
07-12-2011, 10:38 PM
با سلام

با سلام

دوست عزیز اون آینه ها مال رنو هست و با DHL باید به ایران آورده شود به همین دلیل این قیمت رو داره!
اما اینجا بحث سر آینه های ساخت آکو هست که قیمت آن قرار است زیر 80 تومن باشه! :p
در مورد این که دوستان میگن آینه آکو راهنما داره و چراغ و ... می خواستم ببینم آیا این اخبار موثق هستند یا حدسیات و حرف هستند؟
چون نمی خوام الکی شاد بشم بعد بخوره تو ذوقم! ;)
بعد چرا آکو برای ورود این محصول به بازار دست دست می کنه؟
وقتی این قطعه مهم تولید شده باید هر چه سریع تر وارد بازار بشه تا گلگیر های ماشین از خطر حفظ بشه! :d

با تشکر:cool:

Nima
07-16-2011, 03:34 PM
سلام....ما منتظر آیینه ها هستیم............................................. .............................................:roll eyes:

MAHDI-TONDAR
07-16-2011, 06:07 PM
سلام....ما منتظر آیینه ها هستیم........................................ .................................................. :rolleyes:

سلام آقا نیما
طبق اطلاع رسانی و خبری که در اولین پست همین تاپیک از سوی روابط عمومی آکو فروم عنوان شده ، مقرر گردید که این آئینه ها تا پایان سال جاری از سوی اکو تولید و روانه بازار گرددد.
پس تا اون موقع باید صبر و تحمل بفرمائید
http://www.acoforum.org/showthread.php?t=2060

صمد صاحب ديواني
09-02-2011, 12:54 PM
با سلام
این آینه های تاشو راهنمادار و گرمکن دار حتما برای e2 lp تولید میشه ایا مدل دستیش برای e1 نیز تولید میشه ؟ یا ما هم باید بفکر سیم کشی باشیم

Renault Logan
09-02-2011, 01:43 PM
با سلام
این آینه های تاشو راهنمادار و گرمکن دار حتما برای e2 lp تولید میشه ایا مدل دستیش برای e1 نیز تولید میشه ؟ یا ما هم باید بفکر سیم کشی باشیم

سلام دوست گرامي
آينه هاي توليدي آكو قرار هست در 3 تيپ توليد بشه ، ولي تا جايي كه بنده اطلاع دارم مدل ساده و دستي در آنها وجود نداره .
احتمال زياد بايد سيم كشي كنيد اگه قراره استفاده كنيد .
البته بنا به دلايلي از جمله مشكل در تامين مواد اوليه درجه 1 و همچنين وضعيت بازار ، آكو توليد و توزيع اين محصول رو به اواخر امسال موكول كرده .
شايد تا اون موقع برنامه شركت تغيير كنه و مدل ساده - دستيش رو نيز توليد كنند .
موفق باشيد .

MAHDI-TONDAR
09-02-2011, 10:32 PM
با سلام
سلام دوست عزیز
سیم کشی مسیر آئینه ربطی به تولید آئینه ها نداره و در مدل های نیمه فول که فاقد سیم کشی این مسیر هست برای نصب این آئینه ها شما باید زحمت سیم کشی رو نیز بکشید.

Ali BMW
09-03-2011, 01:44 AM
فکرنکنم تو سال90 هم بتونیم منتظر این محصول باشیم ؟؟؟؟؟؟؟ حتما 91 به بازار میاد;)

PATRIOT
09-10-2011, 07:52 AM
ما هنوز منتظريم.

Saeed
09-10-2011, 10:14 AM
فکرنکنم تو سال90 هم بتونیم منتظر این محصول باشیم ؟؟؟؟؟؟؟ حتما 91 به بازار میاد;)

ما هنوز منتظريم.

انشالله تو 3 ماهه آخر سال نود شاهد ورود این کالای کم نظیر به بازار خواهیم بود.

امیری
09-10-2011, 10:45 AM
با سلام وخسته نباشید اینه های تولیدی اکو در هر زمان که به بازار عرضه شود دوست داران ان مشتاقانه منتظر می مانند انشا الله که در سال جاری به بازار عرضه شود وشاهد کیفیت خوب ان مثل دیگر تولیدات اکو باشیم

Saeed
09-13-2011, 02:06 PM
طی صحبتی که امروز در مورد آیینه های تولید آکو و ابهاماتی که برای دوستان بوجود آمده با جناب کفایی داشتم, این موارد لازم به ذکر هست که به اطلاع شما دوستان می رسانم.

شرکت رنو و داچیا فقط آیینه های 2011 ساده دارند و هیچ طرحی مبنی بر آیینه با موتور تاشو, راهنما دار و یا چراغ روشنایی ندارند.
خبر خوب اینه که تیپ 1 آیینه های تولیدی آکو مدل ساده با قیمت حدودی 50 هزار تومان و آیینه های با قاب رنگی با قیمت حدود 60 هزار تومان به بازار عرضه خواهد شد.

تیپ 2 با یک مقدار تغییرات ظاهری به قیمت 80 الی 90 هزار تومان به بازار عرضه خواهد شد.
تولید آیینه ای با چراغ راهنما و موتور تاشو و ..... حدود 180-170 هزار تومان هزینه خواهد داشت.

MAHDI-TONDAR
09-13-2011, 02:18 PM
طی صحبتی که امروز در مورد آیینه های تولید آکو و ابهاماتی که برای دوستان بوجود آمده با جناب کفایی داشتم, این موارد لازم به ذکر هست که به اطلاع شما دوستان می رسانم.

شرکت رنو و داچیا فقط آیینه های 2011 ساده دارند و هیچ طرحی مبنی بر آیینه با موتور تاشو, راهنما دار و یا چراغ روشنایی ندارند.
خبر خوب اینه که تیپ 1 آیینه های تولیدی آکو مدل ساده با قیمت حدودی 50 هزار تومان و آیینه های با قاب رنگی با قیمت حدود 60 هزار تومان به بازار عرضه خواهد شد.

تیپ 2 با یک مقدار تغییرات ظاهری به قیمت 80 الی 90 هزار تومان به بازار عرضه خواهد شد.
تولید آیینه ای با چراغ راهنما و موتور تاشو و ..... حدود 180-170 هزار تومان هزینه خواهد داشت.
سلام آقا سعید
ممنون از شما بابت اطلاع رسانی و خبر خوشی که دادید .
بی صبرانه منتظر تولید این آیینه ها از سوی آکو هستیم .
یه خسته نباشید و خدا قوت به گروه پر تلاش و ساعی فنی و طراحی آکو عرض می نمایم .
آقا سعید اطلاع دارید که آیا این آیینه ای تیپ 1 برقی هستند یا دستی ؟ گرم کن چی ، دارند؟
با تشکر از شما

Saeed
09-13-2011, 02:39 PM
سلام آقا سعید
ممنون از شما بابت اطلاع رسانی و خبر خوشی که دادید .
بی صبرانه منتظر تولید این آیینه ها از سوی آکو هستیم .
یه خسته نباشید و خدا قوت به گروه پر تلاش و ساعی فنی و طراحی آکو عرض می نمایم .
آقا سعید اطلاع دارید که آیا این آیینه ای تیپ 1 برقی هستند یا دستی ؟ گرم کن چی ، دارند؟
با تشکر از شما

آقای مهدی گرامی
همه آیینه ها به صورت برقی و دارای گرم کن می باشد.
طبق فرمایشان جناب کفایی آیینه ها محصول شرکت زوراک آلمان (یا زوباک , من صداشون رو درست نشنیدم) که برای BMW و دیگر خودروسازان آلمان آیینه تولید می کنه.
هیتر ها آلمانی و موتور ها ژاپنی می باشد.

MAHDI-TONDAR
09-13-2011, 10:04 PM
آقای مهدی گرامی
همه آیینه ها به صورت برقی و دارای گرم کن می باشد.
طبق فرمایشان جناب کفایی آیینه ها محصول شرکت زوراک آلمان (یا زوباک , من صداشون رو درست نشنیدم) که برای BMW و دیگر خودروسازان آلمان آیینه تولید می کنه.
هیتر ها آلمانی و موتور ها ژاپنی می باشد.

مرسي آقا سعيد
يقيناً با اين كيفيت بالا و نيز قيمت مناسب و برطرف شدن نقاط كور در اين آئينه ها ، اين محصول طرف دار و خواهان زيادي خواهد داشت .اكثر دوستان و نيز خودم منتظر توليد و عرضه اين آئينه ها از سوي آكو هستيم .بنده كه قطعاً بمحض توليد اين آئينه ها رو تهيه خواهم كرد .

عدنانی
09-14-2011, 12:35 PM
سلام
به به سعيد خان خوش خبر باشي انشالله هر چه زود تر به بازار بياد من هم بي صبرانه منتظر خريد هستم
حتي حاظر به پيش خريد تيپ 2 اينه هاي توليدي هستم

روابط عمومی آکو
01-23-2012, 09:49 PM
با سلام وقت بخیر

پیرو حدس و گمانه زنی های برخی از دوستان و اعضای خانواده بزرگ آکوپارت در خصوص دلایل عدم تحویل به موقع آیینه های جدید تندر 90 که ماه هاست توسط آکوپارت تمامی مراحل تولید آن تکمیل و به پایان رسیده، احتراما به اطلاع می رساند، با توجه به اطلاعیه های قبلی روابط عمومی آکو در مورد آیینه های مذکور، همچنان معضلات پیشین در خصوص عرضه این محصول جدید آکو به بازار به قوت خود باقی است، ضمن اینکه نوسانات اخیر قیمت ارز نیز با توجه به وارداتی بودن بیش از 70 درصد قطعات این آپشن در قیمت تمام شده آن نیز تاثیراتی خواهد داشت.
با این حال آکو مصر است با توجه به تاخیر بی تقصیری که از این حیث متوجه آکوپارت گردیده به محض عرضه این محصول به بازار با برقراری شرایطی خاص در قالب طرحی ویژه آیینه های مذکور را با نازلترین قیمت در ایام مشخصی به اعضای خانواده بزرگ آکوپارت تقدیم نماید.
بر این اساس آکو متعهد است رضایت خریدارانی را که تا کنون در انتظار محصول آکوپارت مانده اند، به هر شکلی تامین نماید.
آیینه های طراحی شده توسط آکو با نمونه های فابریک آن در چندین مورد از حیث قالب سازی، استقامت و شکیل بودن زیبایی محصول کاملا متمایز است که یکی از ویژگیهای بارز آن، تفاوت طراحی پایه های آیینه های آکو با نمونه فابریک آن است که به نظر می رسد با توجه به ابعاد آیینه ها، پایه های آن می بایست دارای نقطه استقرار بزرگتری نسبت به نمونه فابریک باشد که هم پایداری محصول را ضمانت و هم زیبایی خاصی در ارتباط دیداری افراد با محصول ایجاد نماید. ضمن اینکه آکو در خصوص مواد اولیه به کار رفته برای تولید این محصول نهایت دقت را نموده که منجر به عمر طولانی و راندمان کاری بالای محصول می گردد.
در عکس زیر تفاوت پایه های نمونه فابریک با آنچه آکو برای آیینه های خود طراحی نموده به سهولت قابل تشخیص است.

آیینه طراحی آکو
http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_129718091644401799.jpg (http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/129718091644401799.jpg)

آیینه طراحی فابریک
http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_129718091642665099.jpg (http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/129718091642665099.jpg)

آیینه های موصوف در چهار تیپ گوناگون به بازار عرضه می گردد :
تیپ 1 معمولی (پایه و کاور آیینه به رنگ مشکی)
تیپ 1 کلاسیک (پایه مشکی و کاور آیینه هم رنگ اتومبیل)
تیپ 2 (کاور آیینه دو تکه که قسمتی از آن رنگی و مطابق با رنگ اتومبیل با پایه مشکی رنگ)
تیپ 3 (مراحل طراحی آن از ابتدای دی ماه سال جاری آغاز و به طور تقریبی تا اواخر سال آینده به بازار عرضه خواهد شد و یکی از مشخصات بارز این تیپ باز و بسته شدن برقی آیینه ها به همراه چراغ راهنما روی کاور آن و تعبیه چراغی در زیر کاور آیینه ها جهت روشنایی پیاده و سوار شدن سرنشینان دربهای جلو می باشد - آکو جهت طراحی این تیپ از آیینه خود از طراحی لکزوز RX350 الهام می گیرد)

-----------------------------------------------------------------روابط عمومی آکو

Renault Megane RS
01-23-2012, 10:47 PM
با سلام وقت بخیر

پیرو حدس و گمانه زنی های برخی از دوستان و اعضای خانواده بزرگ آکوپارت در خصوص دلایل عدم تحویل به موقع آیینه های جدید تندر 90 که ماه هاست توسط آکوپارت تمامی مراحل تولید آن تکمیل و به پایان رسیده، احتراما به اطلاع می رساند، با توجه به اطلاعیه های قبلی روابط عمومی آکو در مورد آیینه های مذکور، همچنان معضلات پیشین در خصوص عرضه این محصول جدید آکو به بازار به قوت خود باقی است، ضمن اینکه نوسانات اخیر قیمت ارز نیز با توجه به وارداتی بودن بیش از 70 درصد قطعات این آپشن در قیمت تمام شده آن نیز تاثیراتی خواهد داشت.
با این حال آکو مصر است با توجه به تاخیر بی تقصیری که از این حیث متوجه آکوپارت گردیده به محض عرضه این محصول به بازار با برقراری شرایطی خاص در قالب طرحی ویژه آیینه های مذکور را با نازلترین قیمت در ایام مشخصی به اعضای خانواده بزرگ آکوپارت تقدیم نماید.
بر این اساس آکو متعهد است رضایت خریدارانی را که تا کنون در انتظار محصول آکوپارت مانده اند، به هر شکلی تامین نماید.
آیینه های طراحی شده توسط آکو با نمونه های فابریک آن در چندین مورد از حیث قالب سازی، استقامت و شکیل بودن زیبایی محصول کاملا متمایز است که یکی از ویژگیهای بارز آن، تفاوت طراحی پایه های آیینه های آکو با نمونه فابریک آن است که به نظر می رسد با توجه به ابعاد آیینه ها، پایه های آن می بایست دارای نقطه استقرار بزرگتری نسبت به نمونه فابریک باشد که هم پایداری محصول را ضمانت و هم زیبایی خاصی در ارتباط دیداری افراد با محصول ایجاد نماید. ضمن اینکه آکو در خصوص مواد اولیه به کار رفته برای تولید این محصول نهایت دقت را نموده که منجر به عمر طولانی و راندمان کاری بالای محصول می گردد.
در عکس زیر تفاوت پایه های نمونه فابریک با آنچه آکو برای آیینه های خود طراحی نموده به سهولت قابل تشخیص است.

آیینه طراحی آکو

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_129718091644401799.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/129718091644401799.jpg)

آیینه طراحی فابریک

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/s_129718091642665099.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi3/129718091642665099.jpg)

تیپ 2 (کاور آیینه دو تکه که قسمتی از آن رنگی و مطابق با رنگ اتومبیل با پایه مشکی رنگ)
تیپ 3 (مراحل طراحی آن از ابتدای دی ماه سال جاری آغاز و به طور تقریبی تا اواخر سال آینده به بازار عرضه خواهد شد و یکی از مشخصات بارز این تیپ باز و بسته شدن برقی آیینه ها به همراه چراغ راهنما روی کاور آن و تعبیه چراغی در زیر کاور آیینه ها جهت روشنایی پیاده و سوار شدن سرنشینان دربهای جلو می باشد - آکو جهت طراحی این تیپ از آیینه خود از طراحی لکزوز RX350 الهام می گیرد)

-----------------------------------------------------------------روابط عمومی آکو

با سلام

ایشالا هرچی زود تر وارد بازار بشه! ما که مردیم از صبر!
مخصوصا تیپ 3 !
البته من ایشالا که اومد همین تیپ 1 کلاسیک یا تیپ 2 رو می گیرم تا سال بعد ایشالا!
فقط آکو طرحی واسه تعویض آینه های تیپ 2 و 1 با تیپ 3 نمی ذاره؟ :o
آخه اینطوری باید آینه های تیپ 2 یا 1 مون رو بذاریم رو طاقچه! :rolleyes:

MAHDI-TONDAR
01-23-2012, 11:37 PM
با عرض سلام و تشكر بابت اطلاع رساني و اعلام اين خبر خوش
اميدوام كه هرچه زودتر مشكلات ومعضلات ايجاد شده در زمينه عرضه اين محصول فوق العاده و مفيد به بازار مرتفع گردد و ما شاهد حضور اين محصول در بازار با كيفيت برتر و قيمت مناسب باشيم .
واقعاً تيپ 3 اين محصول حسابي آدمو وسوسه ميكنه و قدرت صبر و تحمل رو از دوستداران اين آپشن زيبا ميگيره .

benyamin
01-24-2012, 12:25 AM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت بزرگواران و زحمت کشان آکو
ما بی صبرانه منتظر ورود محصولات جدید به بازار هستیم

Renault Logan
01-24-2012, 03:38 AM
ضمن عرض سلام و وقت بخیر
واقعا از طراحی پایه جدید توسط آکوی عزیز لذت بردم .
خسته نباشید .
بسیار زیبا و هماهنگ شده با قاب آینه .
به نظر بنده تیپ 3 این محصول فوق العاده ارزش صبر کردن رو داره چون آینه از هر لحاظ کامل و لوکسی هست .
به امید موفقیت های روز افزون .
موفق و موءید باشید .

L90
01-24-2012, 04:05 AM
سلام
انشااله شاهد ورود آیینه ها و کلیه محصولات جدید آکوی عزیز در بازار باشیم
انتظار سخت است اما شیرین
موفق باشید

امیر مسعود
01-24-2012, 10:45 AM
منم امیدوارم هر چه زودتر این اینه ها روانه بازار بشه
راستی علیرضا ماشین جدید مبارک ناقلا;) از عکس اواتارت معلومه ماشین جدید بلاخره متولد شد:d

Kharazi
01-24-2012, 05:23 PM
با سلام وقت بخیر

با سلام و تشکر از مجموعه معظم آکو
امیدوارم تا پایان امسال بتونیم از آینه های تیپ 2 استفاده کنیم.

Hassan
05-20-2012, 10:22 AM
سلام به همه

دیروز بعد از متها راهم به بازارخورد و رفتم که تعدادی فیلترجات بخرم.
یکی از نمایندگان فروش آکو آینه 2011 تندر که ساخت تایوان بود را آورده است.
ظاهراَ بایستی عین همان تیپ 2 باشد که قرار است آکو عرضه کند.
شکل و ظاهرش خیلی خوب بود و قیمت مناسبی هم داشت و تنها اشکالی که داشت این بود که قاب آن رنگ نشده بود و با رنگ آستری ارائه میشود و بایستی توسط خود مشتری رنگ شود!
حتماَ همه میدانند که نقاشها برای رنگ کردن قطعات تکی و کوچک مبلغ نسبتاَ زیادی طلب میکنند.
خلاصه اگر قابش هم رنگی بود حتماَ میخریدم.

یعنی اینکه آگر آکو این آینه هارا امروز با قاب رنگ شده بفرستد بازار من برای خرید آنها تا فردا صبر نخواهم کرد.

روابط عمومی آکو
07-12-2012, 05:46 PM
با سلام و وقت بخیربه استحضار اعضای محترم انجمن تخصصی تندر نود (آکو فروم) و خانواده بزرگ آکو می رسانیم که از امروز مورخ 3/5/1389 آیینه های Face 2 ال نود مدل 2010 - 2011 و مدل Face 1 ال نود 2008 - 2009 در دستور کار واحد فنی آکو جهت تولید انبوه در شش ماه دوم کاری سال جاری قرار گرفت.حجم سنگین کار که شامل ساخت بیش از 14 قالب پیچیده و سنگین خواهد شد از یکسو و هزینه بسیار قابل توجه ساخت این دو مدل قالب از سوی دیگر زمان دقیق تحویل این محصول را به بازار به طور دقیق مشخص نمی نماید. اما بر اساس برنامه ریزیهای اولیه که در خصوص تولید این دو محصول انجام گرفته می بایست به طور حتم تا پایان سال جاری روانه بازار گردد.هم اکنون قیمت نمونه اورجینال آیینه های مدل Face2 2010 - 2011 دراروپا معادل جفتی 520 یورو می باشد و مدل Face1 2008 - 2009 که بسیار در بازار کمیاب نیز شده است قیمتی بالغ بر 350 دلار می باشد.آکو امیدوار است با تولید و عرضه این محصول به بازار و قیمت گذاری منطقی برای آن، امکان بهره برداری عموم علاقه مندان از این محصول که دارای دیدی بسیار کاملتر نسبت به نمونه فابریک که هم اکنون از سوی کارخانه بر روی تندر نصب می شود را فراهم نماید .مضاعف به اینکه آکو با گشایش ال سی قسمتهایی از قطعات و لوازم این آیینه های فوق ذکر را به صورت سفارشی و انحصاری از خارج از ایران، از کشورهایی نظیر کره جنوبی و تایوان تهیه خواهد نمود که عمده ترین قطعات وارداتی، موتورهای الکتریکی و خود شیشه این آیینه هاست که نه تنها نمونه ساخت داخل نداشته بلکه تکنولوژی تولید آن نیز در داخل موجود نمی باشد.
.................................................. ............................................... ................................. روابط عمومی آکو فروم

با سلام وقت بخیر

اخبار و گزارشات دریافتی از بازار مبنی بر عدم تولید آیینه های جدید توسط آکوپارت و وارداتی بودن آن که عموما توسط برخی از دوستان قدیمی آکو، اشاعه می یابد، آکو را بر آن داشت تا تصاویری از اتمام مراحل پایانی قالب های تیپ 2، آیینه های جدید را به نمایش بگذارد.
بر این اساس آکو مصمم است تا پس از مراحل تشریفات قانونی که مشروح آن از مدت ها پیش به استحضار خانواده بزرگ آکوپارت رسیده، در مناسب ترین زمان عرضه و فروش این محصول پرطرفدار را به بازار آغاز نماید.

http://www.acopart.org/upload/ACO-1728/s_129865717594477500.jpg

http://www.acopart.org/upload/ACO-1728/s_129865717592133750.jpg

http://www.acopart.org/upload/ACO-1728/s_129865717448540000.jpg

http://www.acopart.org/upload/ACO-1728/s_129865717446040000.jpg

http://www.acopart.org/upload/ACO-1728/s_129865717443852500.jpg

http://www.acopart.org/upload/ACO-1728/s_129865717441352500.jpg

---------------------------------------------------------------------------روابط عمومی آکو

Saeed
07-13-2012, 12:13 AM
من تعجب میکنم از صحبتهای مطرح شده توسط برخی افراد، بر همگان واضح و مبرهن است که تخصص آکو تولید و طراحی آپشنهای آکو و بعضا بهینه سازی آپشنهای لوگان موجود در دیگر بازارها برای خودروهای وطنی با کیفیت به مراتب بالاتر از نمونه های خارجی میباشد. (به عنوان مثال جا عینکی)

متاسفانه این قبیل دوستان که فقط و فقط به مجموعه بزرگ آکو حسادت نموده و قصد کارشکنی و اخلال در این مجموعه را دارند.
فقط به ذکر یک نکته بسنده میکنم آن هم اینکه با توجه به اطلاعاتی که دارم نماینگان متعددی از کشوری که ما اصرار داریم شلوار جینهای آن را به قیمت گزافی خرید کنیم ، بارها و بارها برای خرید یکجای و انحصاری محصولات آکو با این شرکت وارد مذاکره شده اند که آکو از قبول درخواست آنها خودداری نموده است.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Renault Megane RS
07-13-2012, 01:41 AM
با سلام

پس چرا اکو اینقدر طولش میده؟
تا جایی که من یادمه از دو سال پیش گفته می شد که بزودی به بازار عرضه خواهد شد اما همچنان این قطعه حیاتی وارد بازار نشده!
من واقها برام سواله که اینه واجب تره یا جا عینکی؟
در حالی که حدودا دو ساله که برای تولید اینه برنامه ریزی شده ولی جاعینکی قبل عید تازه بحثش مطرح شد!
اما در اخر بگم که ممنون میشیم اگه اکو کمی تعجیل کنه تا ما همچنان بتونیم با محصولاتش ماشینامونو بهبود بدیم!

با تشکر

Renault Logan
02-27-2013, 07:56 PM
با سلام و وقت بخیر

کاربران گرامی تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل خواهد شد تا توضیحات تکمیلی در این خصوص در اولین فرصت ، ارائه شود ، مجددا پس از آن تاپیک بازگشایی خواهد شد .

ناظر سایت

Saeed
02-28-2013, 01:27 PM
درود بر دوستان گرامی
واقعا بعید هست از شما که اینگونه قضاوت میکنید.
بارها و بارها در مورد این مسئله صحبت شده و دوستان تازه وارد میتوانند ادعا کنند که از قوانین اطلاعی ندارند که آنها هم می بایستی ابتدا قوانین را مطالعه می نمودند و بعد اقدام به فعالیت در سایت نمایند. ولی دوستان قدیمی تر چطور؟ آنها نیز نمی دانستند و یا اینکه خدایی نکرده دانسته اقدام به همراهی نمودند.

مواردی که لازم دیدیم بار دیگر دوستانه خدمت شما دوستان گرامی بیان نماییم:

1. تاپیک مناسبی را برای گرفتن هر گونه خبری در مورد محصولات آکو انتخاب نکردید و در این تاپیک صرفا در مورد آیینه ها , کیفیت و اشکالات احتمالی استفاده از آن صحبت میشه نه انتقادات و ایرادات , که تاپیک جداگانه ای برای این مباحثه و تبادل نظر در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید که هنوز آیینه ای از طرف آکو نیز به بازار توزیع نشده است.

برای اطلاع دوستانی که هنوز از این تاپیک خبری ندارند.
تاپیک مباحثه و تبادل نظر در مورد محصولات گروه آکو (https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CDEQFjAA&url=http%3A%2F%2Facoforum.org%2Fshowthread.php%3Fp %3D65270&ei=4QQvUf7JJrKL4gTFhYDABA&usg=AFQjCNEqiSX3k2PM1B6CgdZKKZhk45P_6A&sig2=umM05nGS-7ZUHmch_S8A3w&bvm=bv.43148975,d.bGE)

2. دوستان گرامی هنوز متوجه نشده اند که در هر تاپیک می بایست در مورد موضوع همان تاپیک صحبت کنند نه موارد غیره. به عنوان مثال من که کاربر تازه وارد به فروم هستم و تمایل دارم اطلاعاتی در مورد محصولی داشته باشم و بر خلاف دیگر کاربران تازه وارد , محصول مورد نظرم را در فروم جستجو می کنم و به تاپیک هم نام با آن مراجعه می کنم . می بایست صفحات متوالی و پستهای بسیاری را مطالعه و بررسی کنم تا به مطلب مورد نظرم برسم و یا بعد از صرف زمان قابل توجه هیچ چیز دستگیرم نشود تنها به دلیل اینکه کاربران قبلی پستهای غیر مرتبط بسیاری ارسال کرده اند؟

3. بارها و بارها بحث شده و تذکر هم داده شده که هر گونه صحبت و انتقاد و یا هر لحنی که شما هر چه دوست دارید اسمش را بگذارید می بایست از طریق نامه خصوصی برای مدیران ارسال شود اگر کسی از مدیران در فروم حضور نداشت از طریق ناظران ارشد و اگر باز هم کسی حضور نداشت از طریق کاربران فعال و باز هم اگر کسی حضور نداشت از طریق نامه خصوصی به هر کدام از این عزیران ارسال شود تا نهایتا در اختیار مسئولین اجرایی آکو قرار گرفته و در اسرع وقت جوابیه ای برای کاربر ارسال شده و یا برای اطلاع سایر دوستان در فروم درج شود.

4. صحبتهای قبلی شما دوستان گرامی خطاب به مسئولین آکو بوده و بر خلاف قوانین اجرایی فروم در صحن علنی فروم اقدام به انتشار آن نموده اید و سهوا باعث برهم خوردن آرامش فروم شده اید. تمامی پستهای می بایست حذف شده و برای خاطیان در مرحله اول اخطار ارسال شده و یا در صورت تکرار جریمه ای در نظر گرفته شود. این کار را هم انجام ندادیم و قصد خیر دوستان از ارسال این انتقادها را مدنظر قرار دادیم و نامه بصورت معلق و در انتظار جهت بررسی و ارسال جوابیه ای از سوی مدیران ارشد قرار گرفته است.

5. باز هم می بینیم که دوستان کار اشتباه خود را ادامه داده و خدایی ناکرده قصد بر هم زدن آرمش فروم را دارند و از اجرای مقررات در فروم نیز ناراحت شده و خود را محق دانسته و باز هم اعتراض کرده و مستقیما به مسئولین اجرایی آکو توهین نموده و سیاستهای کاری آکو را زیر سئوال برده اند و در این راستا دوستان تازه وارد دیگری را نیز با خود همصدا نموده و جو نامناسبی در فروم ایجاد نموده اند.

6. بسیار عجیب است که این گونه انتقادات در شرایطی رخ می دهد که حتی تولید کنندگان صنعتی و کارخانه های دولتی و یا برخی خودروسازان عزیر نیز تیراژ تولید خود را پایین آورده و قادر به تامین نیازهای بازار نبوده و شاهد نوسان در قیمتها هستیم و حتی این قطعه مورد بحث از قیمتهای 50 هزار تومان به بالای 150 هزار تومان رسیده و حتی نمونه های بی کیفیت و چینی آن نیز در بازار یافت نمی شود و خریداران حاضر به پرداخت هزینه ای بیشتر برای دریافت این قطعه هستند و هیچ اعتراضی نیز نمی توانند به عوامل توزیع کننده قبلی این قطعه داشته باشند. ولی اقدام به بر هم زدن جو این فروم نموده اند.

7. شما برای انتقاد و نارضایتی از کدام موسسه خصوصی و یا دولتی می توانید به یکی از دفاتر آنها مراجعه نمایید و اقدام به داد و بیداد و بحث بر سر نارضایتی خود نمایید و جو آن مجموعه را تحت تاثیر قرار دهید؟

آیا اجازه این کار به شما داده خواهد شد؟

در این موارد آیا تاکنون دیده اید که حتی مدیریت ارشد آن سازمان خود اقدام به پاسخگویی به شما بکند؟

آیا نمی بایست از طریق صندوقهای ارتباط با مسولین و یا راههای ارتباطی در نظر گرفته شده برای اینگونه مواقع , مشکلات خود را با مسئولین آن سازمان یا مجموعه در میان بگذارید؟

آیا شما تابحال به مسئولی در آکو فروم نامه ای ارسال کرده و پرسش یا درخواستی خارج از حیطه وظایف کاری آن مسئول داشته اید و ایشان پاسخگوی شما نبوده اند؟

آیا تابحال مسولین آکو و مدیریت ارشد مجموعه آکو پرسشها و درخواستهای شما را بی پاسخ گذاشته اند؟

آیا اینگونه انتقاد و اینکه بعضی دوستان تازه وارد را نیز تحت تاثیر قرار دادن و به نوعی آرامش مجموعه را زیر سئوال بردن , روش درست و صحیحی برای رسدین به جوابی برای پرسشهایتان است؟

آیا تاکنون آکو حسن نیت خود را با عرضه به موقع محصولات به بازار با قیمتهای ویژه و یا ارسال هدایا نه تنها به کاربران آکو بلکه به همه تندرسواران نشان نداده است؟

همانطور که همکار گرامی جناب سوهانیان نیز پیشتر به اطلاع شما رسانده اند , تاپیک برای ایجاد فرصتی برای حضور مدیران و پاسخگویی به درخواستهای منطقی بعضی دوستان تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق موقت در آمده است.

با سپاس از همکاری شما

روابط عمومی آکو فروم
03-02-2013, 03:02 PM
با سلام وقت بخیر

از ناظرین محترم فروم جناب آقای سعید و جناب آقای سوهانیان سپاسگزاریم بابت توضیحات کامل و جوابگویی به کاربران گرامی
همانگونه که مستحضر هستید فروم برای مدتی قطع بود که با تلاش بی وقفه ی تیم فنی آکو این مشکلات و جابجایی ها بر طرف شد. کاربرانی که سریعا تحت شرایط محیط به ابراز عقیده میپردازند هیچ زمانی به این فکر کرده اند که آیا حق با نفر قبلی بوده یا خیر؟
کاربری که می فرمایند از طریق نامه ی خصوصی اقدام فرمودند به چه کسی نامه داده اند؟ بنده به عنوان پل رابط شماو مدیریت ارشد محترم اکو هستم . چنین نامه ای به دستم نرسیده است . لطفا قبل از عنوان هر مطلبی ابتدا از راه صحیح طبق قوانین عمل نمایید. سیستم بررسی نامه ها مدتی اشکال داشت که احتمالا یا نامه داده اید به من بنده نرسیده یا همان مورد اول صحیح است که نامه نداده اید.
کاربران گرامی تازه وارد شما جزو جامعه ی ما هستید جایی که همه در حال حاضر با بحران ها و کشمکش های مختلف بازار دست و پنجه نرم می نماییم. آکو نهایت تلاش خود را برای جلب رضایت خانواده اش داشته است . اگر تاخیری در عرضه ی نوعی از محصولات وجود داشته حتما دلیلی قانع کننده هم در کنار آن بوده است .
بارها و بارها در قسمت های مختلف و به بهانه های گوناگون عنوان داشته ایم که وقتی یک شرکت با کارخانه و تولید کننده ای قرار داد می بندد و جنس یا محصولی را به طرف مقابل عرضه میدارد طبق آن قرارداد تا مدتی که قید می گردد اجازه ی عرضه ی محصول به بازار را نخواهد داشت .
این توضیحات همیشگی بوده و کمکی که از بنده در حال حاضر بر می آید . اما توضیحات تکمیلی در اسرع وقت و پس از بازگشت جناب مهندس کفایی از مسافرت حتما در فروم ارایه خواهد شد. آکو همیشه از انتقادات سازنده ی مشتریان خود استقبال می نماید این که پستی توسط تیم مدیریتی فروم پاک می گردد دلیل بر انتقاد ناپذیری آکو نیست بلکه رعایت قوانین لازم الاجراست . همانطور که ناظر محترم فرمودند تا به حال نامه ای از سوی مدیران و بنده بی جواب نبوده است و حتما پی گیری شده است . در ضمن اینگونه موارد لازمه اش اخطار و تذکر بوده که فقط به حذف پست اکتفا نموده ایم . لطفا کمی صبورانه و با سعه ی صدر و منطقی با مسایل اینچنینی برخورد نمایید.

ما همیشه قدر دان حمایت های کلیه ی اعضای خانواده ی محترم آکو بوده ایم .
هر گونه پاسخی پس از باز شدن تاپیک لطفا فقط و فقط از طریق نامه ی خصوصی به بنده یا دو ناظر محترم عنوان گردد. بنده شخصا پیگیر این مورد خواهم بود.
جهت اطلاع واحد فروش و تولید آکو از ۲۰ اسفند تا ۵ خرداد ۹۲ تعطیل می باشد.

مدیر روابط عمومی آکو فروم

عدنانی
06-30-2013, 10:45 AM
با سلام

پس چرا اکو اینقدر طولش میده؟
تا جایی که من یادمه از دو سال پیش گفته می شد که بزودی به بازار عرضه خواهد شد اما همچنان این قطعه حیاتی وارد بازار نشده!
من واقها برام سواله که اینه واجب تره یا جا عینکی؟
در حالی که حدودا دو ساله که برای تولید اینه برنامه ریزی شده ولی جاعینکی قبل عید تازه بحثش مطرح شد!
اما در اخر بگم که ممنون میشیم اگه اکو کمی تعجیل کنه تا ما همچنان بتونیم با محصولاتش ماشینامونو بهبود بدیم!

با تشکر

با سلام و عرض تشکر و قدردانی :cool:
از آینه های در دست تولید چه خبر آیا به بازار خواهد رسید ؟ رقیبان با کیفیتهای بسیار پایین تر مشغول توزیع هستند . دل دوستداران اکو را هم شاد کنید :rolleyes:

ROOHOLAH
06-30-2013, 10:27 PM
با سلام
من هم منتظر آینه های آکو هستم نزدیک یک سال میشه تصمیم عوض کردن آینه ها رو دارم و فقط منتظر تولید اکو هستم. لطفاً یه خبر موثق بدید

ACO
02-14-2014, 07:42 PM
:)
سلام عرض ميكنم خدمت همه دوستان آكو , همكارانم و دست اندركاران آكو

بلاخره روز موعود فرارسيد و آيينه هاي ساخت آكو كه مدت ها پيش قول اون رو به طرفداران اين خودروي محبوب داده بوديم در شرف توزيع به بازار قرار گرفت
يكي از مهمترين حوزه هايي كه دوستداران تندر در باره اون بحث و تبادل نظر ميكردند و عموما مورد اعتراض و گله ايشان واقع ميشود آيينه هاي تندر است و ضرورت داشت شركتي مانند اكو كه در حوزه رفع نقص ! و تكميل كم و كسري هاي اين خودروي دوست داشتني فعال هست در اين خصوص اقدام كند و بر اساس اولويت بندي ابتدا اين چند مشكل اصلي تر و مورد اعتراض/استقبال هواداران را كاور كند
اين اتفاق بر همين اساس و به گواه تاريخ اين تاپيك كه مربوط به سال 89 ميباشد افتاد
و آكو برنامه ريزي هاي سنگيني براي اين مهم انجام داد
اما واقعا دست تنها بود
تاحالا قالب هاي پيچيده اي مانند اين در ايران توليد نشده بود و حتي دانش فني و ريسك پذيري آن در مجموعه قالبسازان ما وجود نداشت
آكو واقعا در اين راه پولهاي زيادي خرج كرد تا هم يك گام توانايي هاي قالبسازي قالبسازامون بالاتر بره و هم بتونيم اين محصول رو داخل ايران توليد كنيم

آكو براي ساده سازي يك مكانيزم ساده كه در آيينه هاي فابريك وجود دارد اما در آيينه هاي چيني موجود بازار به چشم نميخورد ناچار شد حداقل 45-50 ميليون تومان هزينه تست هاي مختلف براي يك آزمايش (20 بار) را پرداخت كند (و در واقع خروجي مراحل قبل را آسياب كند و دور بريزد)
به جاي انكه قالبي با قيمت 4 ميليارد تومان فقط براي آن يك مكانيزم خاص طراحي-خريداري نمايد و قيمت محصول نهايي سرسام آور شود .

اين مسير طولاني و سخت رو ما بهش وارد شديم چندين بار هم ناچار شديم استراتژي كار رو عوض كنيم (حتي بعضا حدود 200 ميليون تومان ملزومات خريداري شده بر اساس يك طرح عملا ضرر شد و كار با طرح ديگري ادامه پيدا كرد )

در اين ميان يك سري مشكلات قانوني نيز براي اين محصول و آكو پيش آمد كه آكو طبق روال هاي خاص خود و قوانين داخلي اين شركت مصر بود تا اين مشكل رفع نشود اين محصول به بازار عرضه نشود
البته بايد در نظر داشت كه رفع مشكل قانوني الزما به معناي توزيع سريع اين محصول نبود زيرا تا تمامي تستهاي مد نظر آكو از اين محصول گرفته نشود آيينه ها به بازار نمي آمدند ممكن بود با اينكه مشكل قانوني رفع شده باشد اما در تست ها ايراداتي ديده ميشد
كه اين مساله تقريبا اتفاق هم افتاده بود

اما با اين حال مشكل قانوني چندي پيش رفع شد و پس از اصلاح چند مورد در ايينه ها امروز بهمن ماه 92
آكو اين محصول را وارد تست جاده اي خود نموده كه مرحله اول آن كه در شمال كشور و شرايط آب و هوايي خاص بوده با موفقيت به اتمام رسيده است و ان شاالله تست دوم جاده اي كه در شرايط آب و هواي جنوب كشور است هم با موفقيت به اتمام برسد در هفته 3م اسفند 92 اين محصول به همراه طرح فروش ويژه به بازار عرضه خواهد شد .

به طور كلي 11 تست مختلف از اين محصول بايد گرفته بشه كه حدود 5 تست آن در مرحله اول در نوار ساحلي شمالي كشور در شرايط مختلف آب و هوايي بوده
و در حال حاضر هم هنوز مشغول طي اين تست هاست
مسير از تهران - بابل قائم شهر تا انزلي به طرف اردبيل و سپس تبريز و تهران بوده كه تست هاي
ويبره
ضربه
باد
كاركرد
و...
از اون گرفته شده
براي مثال در دماي -9 درجه در فيروزكوه يك بطري آب معدني را روي ايينه خالي نمود و سپس هيترهاي قوي آيينه طي كمتر از 4 ثانيه يخ آنرا آب نمود
كه البته هيترهاي اصلي نيز چيزي از اين هيتر كم ندارند .
تست هاي مربوطه تا الان براي اكو بسيار رضايت بخش بوده
ان شاالله در قسمت دوم هم همينطور باشد كه ما بتونيم تا اواخر اسفند اين محصول رو به دست مشتري برسونيم در غير اينصورت تا رفع نقص ان اين مساله به تعويق مي افتد .

ايينه ها واقعا ما رو خسته كرد :) در اين ميان بعضي از دوستان خوبمون هم حتي گاهي شرايط رو بر ما سخت تر ميكردند
بدخلقي هايي ميشد
و از طرفهاي ديگر صحبتهاي عجيب غريب هم به گوشمون ميرسيد يا در صحن سايت مطرح ميشد
با اين حال
هر كس كه هدف بزرگي داره بايد سختي هاي راه رو هم به خودش هموار كنه
اشكالي نداره
ما از خطوط و اعداف خودمون عدول نميكنيم
اكو نميتونه چيزي رو به تحت فشار به بازار بده
چيزي رو تست نشده توزيع كنه يا كيفيت رو پايين بياره يا دست به دامان راه هايي غير ابرومند بشه
در اين راه هم ما هوادارن خودمون رو درك ميكنيم هم ان شاالله ايشان ما رو .

----------------------------------
با طراحي و عرضه ايينه هاي اكو 4 مهم زير محقق ميشود :

1-جلوگيري از خروج ارز از كشور2-بازگرداندن پول مشتري به جيب خود مشتري3- ارائه 10 سال وارانتي و خدمات پس از فروش و كاهش شديد هزينه صدمات4- كار آفريني در داخل كشور .
با طراحي و توليد اين ايينه ها نياز به واردات آيينه هاي با كيفيت پايين از كشورهاي ديگر كاملا مرتفع ميشود ايينه هاي سطح بازار در كشورهاي مبدا با قيمت حدود 20 دلار و با 35 درصد هزينه اضافه در حدود قيمت 30 دلار در ايران (تقريبا 90 هزار تومان ) ميتواند به دست مشتري برسد كه بعضا بيش از 200 هزار تومان در برخي نقاط ايران به فروش ميرسد .
و طبق اماري كه در اختيار اكوست بيش از 600 ميليون تومان از اين ايينه ها به كشور وارد شده است و 2000 دست ديگر در راه ورود به كشور .
ازاد شدن اين هزينه در اين شرايط اقتصادي ميتواند مصروف موارد حياتي تري شود

اكو مصصم است با اتخاذ سياستي دقيق و حساب شده و بر اساس هدف قرار دادن بيش از 70 درصد از 500 هزار تندر توليدي كشور براي دراز مدت ,برخي از تيپ هاي اين محصول را با موتور فابريك و سيم كشي بين 80-90 هزار تومان به دست مشتري برساند .

همچنين با طرحي كه اكو در خصوص نحوه فروش و نصب آيينه ها دارد قسمت زيادي از هزينه هايي قبلي مشتري در مواردي به جيب خودايشان باز ميگردد كه توضيحات اين طرح اعجاب اور در اطلاعيه هاي بعدي روابط عمومي فاش خواهد شد .

نظر به آنكه اكو توليد كننده اين محصولات است تمامي قطعات مورد نياز مصرفي اين محصول از يك پيچ كوچك تا كل آن در صورت درخواست مشتري قابل ارائه است و اين محصول 10 سال وارانتي دارد
و برخلاف سابق كه اگر يكي از اينه ها دچار عيب ميشد و مشتري ناچار بود يك جفت كامل ديگر خريداري نمايد اكنون تمام قطعات و نيازمنديهاي اين محصول به صورت جزئي / تكي / كلي و ... قابل ارائه است كه هزينه هاي صدمات و خرابي ها را به شدت كاهش ميدهد .

در خصوص كارافريني اين محصول قابليت خاصي را ايجاد ميكند كه اكو را مصمم كرده كه تعميرات اين ايينه را اموزش داده و تعميركاران زيادي در سطح كشور را تحت پوشش اين محصول قرار دهد
علاوه بر انكه توليد يك محصول جديد خود به طور مستقيم و غير مستقيم به كارافريني منجر ميشود .

انچه كه از ابتدا واضح بود شكايت از ميدان ديد اين اينه هاي فابريك كارخانه است
كه به يمن وجود اين محصول ميدان ديد بسيار افزايش پيدا كرده است .

اين اينه در 3 تيپ مختلف ارائه خواهد شد كه جزئيات آن به زودي اعلام ميشود اما در تيپ 3 اين محصول كه اواسط 93 ارائه ميشود داراي چراغ راهنما و چراغ روشنايي (طرح لكسوس) ميباشد .

در همين راستا به اطلاع ميرساند دوستان عزيز بهتر است كه از طرح فروش ويژه اين محصول كه تنها در 3 روز صورت ميپذيرد غفلت ننمايند .

و خبر خوش انكه حدود 5 محصول ديگر تا پايان سال 92 به بازار عرضه خواهد شد

Reza_Orumiyeh
02-14-2014, 10:57 PM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تک تک اعضای این مجموعه زحمت کش
یک سوال داشتم
من از سری اول حتما خرید میکنم
اما میخواستم بپرسم با تعویض قاب بعدا به سری دوم که چراغ راهنما دارد تبدیل میشود یا خیر؟
من نمیخوام زحمات این مجموعه رو ندیده بگیرم فقط یک سوال بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

Saeed
02-15-2014, 01:21 AM
درود بر دوستان گرامی

به به خبرهای خوب از راه رسید.
من یه مقدار دیر رسیدم و همه خبرهای خوب را مدیرکل فروم فرمودند.
همانطور که ملاحظه فرمودید متاسفانه تندرسواران در مورد آیینه ها بسیار مورد ظلم واقع شده اند و با توجه به محدودیتهای این محصول فابریکی و محبوبیت بالای این محصول در بین تندر سواران ، محصول چینی بی کیفیتی که به زحمت به ۹۰-۸۰ هزار تومان میرسید با قیمت گزاف بالای ۲۰۰ هزار تومان به دست مصرف کننده میرسید. علی رغم شرایط نامناسب اقتصادی و جو رکودی که در بنگاههای اقتصادی تولیدی وجود داشت ،مبالغ قابل توجهی ارز از کشور خارج شده، امکان اشتغال به کار عده قابل توجهی گرفته شده، هزینه گزافی از طرف مصرف کننده پرداخت شده و در نهایت سود سرشاری نصیب برخی وارد کنندگان کالاهای چینی شده است.

با تمهیدات و دور اندیشیهای همیشگی آکو یکی از برزگترین دغدغه های آکو در حال برطرف شدن است و آن تولید و توزیع کالایی با کیفیت و قیمت بسیار مناسب و خدمات پس از فروش بسیار استثنایی برای مصرف کنندگان است.

کم و بیش در جریان چگونگی و دشواری ها تولید این محصول بوده اید و میتوان به جرات گفت بزرگترین پروژه تولیدی آکو به وقوع پیوسته است و هم اکنون در حال پشت سر گذاشتن تستهای سختگیرانه مهندسین واحد نظارت آکو می باشد.

همواره دغدغه اصلی آکو یعنی تولید کالایی با کیفیت توسط شرکتهای ایرانی بوده و بسیار خرسندیم با توجه به برنامه های کنونی و همچنین آینده نگرانه آکو ، نوید این را بدهیم محصولات محبوب دیگری به زودی توسط آکو به بازار عرضه خواهد شد. امیدواریم تولید کنندگان و شرکتهای ایرانی ، آکو را الگوی خود قرار داده و حتی در سخت ترین شرایط اقتصادی با جرأت و جسارت مثال زدنی مهندسین ایرانی اقدام به طراحی و تولید محصولات با کیفیت داخلی نمایند.

دوستان گرامی خبرهای بسیار بسیار خوب دیگری در راه است و در مورد این محصول با توضیحاتی که در آینده نزدیک توسط آکو اطلاع رسانی خواهد شد ، غافلگیر شده و از جزییات بزرگترین طرح تولید و توزیع محصول در کشور با خبر خواهید شد. دوستانی که بسیار صبورانه تحمل کرده و تاکنون این محصول را خریداری نکرده اند به زودی و پس از اطلاع رسانی های آکو به ارزش صبر خود پی برده و احساس خوشایندی از اعتماد به تولید کننده خوشنام ایرانی را تجربه خواهند نمود.

خبرهای خوش بسیاری در راه است.

Sent from my iPad using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

روابط عمومی آکو
02-15-2014, 04:26 AM
:)
سلام عرض ميكنم خدمت همه دوستان آكو , همكارانم و دست اندركاران آكو

بلاخره روز موعود فرارسيد و آيينه هاي ساخت آكو كه مدت ها پيش قول اون رو به طرفداران اين خودروي محبوب داده بوديم در شرف توزيع به بازار قرار گرفت
يكي از مهمترين حوزه هايي كه دوستداران تندر در باره اون بحث و تبادل نظر ميكردند و عموما مورد اعتراض و گله ايشان واقع ميشود آيينه هاي تندر است و ضرورت داشت شركتي مانند اكو كه در حوزه رفع نقص ! و تكميل كم و كسري هاي اين خودروي دوست داشتني فعال هست در اين خصوص اقدام كند و بر اساس اولويت بندي ابتدا اين چند مشكل اصلي تر و مورد اعتراض/استقبال هواداران را كاور كند
اين اتفاق بر همين اساس و به گواه تاريخ اين تاپيك كه مربوط به سال 89 ميباشد افتاد
و آكو برنامه ريزي هاي سنگيني براي اين مهم انجام داد
اما واقعا دست تنها بود
تاحالا قالب هاي پيچيده اي مانند اين در ايران توليد نشده بود و حتي دانش فني و ريسك پذيري آن در مجموعه قالبسازان ما وجود نداشت
آكو واقعا در اين راه پولهاي زيادي خرج كرد تا هم يك گام توانايي هاي قالبسازي قالبسازامون بالاتر بره و هم بتونيم اين محصول رو داخل ايران توليد كنيم

آكو براي ساده سازي يك مكانيزم ساده كه در آيينه هاي فابريك وجود دارد اما در آيينه هاي چيني موجود بازار به چشم نميخورد ناچار شد حداقل 45-50 ميليون تومان هزينه تست هاي مختلف براي يك آزمايش (20 بار) را پرداخت كند (و در واقع خروجي مراحل قبل را آسياب كند و دور بريزد)
به جاي انكه قالبي با قيمت 4 ميليارد تومان فقط براي آن يك مكانيزم خاص طراحي-خريداري نمايد و قيمت محصول نهايي سرسام آور شود .

اين مسير طولاني و سخت رو ما بهش وارد شديم چندين بار هم ناچار شديم استراتژي كار رو عوض كنيم (حتي بعضا حدود 200 ميليون تومان ملزومات خريداري شده بر اساس يك طرح عملا ضرر شد و كار با طرح ديگري ادامه پيدا كرد )

در اين ميان يك سري مشكلات قانوني نيز براي اين محصول و آكو پيش آمد كه آكو طبق روال هاي خاص خود و قوانين داخلي اين شركت مصر بود تا اين مشكل رفع نشود اين محصول به بازار عرضه نشود
البته بايد در نظر داشت كه رفع مشكل قانوني الزما به معناي توزيع سريع اين محصول نبود زيرا تا تمامي تستهاي مد نظر آكو از اين محصول گرفته نشود آيينه ها به بازار نمي آمدند ممكن بود با اينكه مشكل قانوني رفع شده باشد اما در تست ها ايراداتي ديده ميشد
كه اين مساله تقريبا اتفاق هم افتاده بود

اما با اين حال مشكل قانوني چندي پيش رفع شد و پس از اصلاح چند مورد در ايينه ها امروز بهمن ماه 92
آكو اين محصول را وارد تست جاده اي خود نموده كه مرحله اول آن كه در شمال كشور و شرايط آب و هوايي خاص بوده با موفقيت به اتمام رسيده است و ان شاالله تست دوم جاده اي كه در شرايط آب و هواي جنوب كشور است هم با موفقيت به اتمام برسد در هفته 3م اسفند 92 اين محصول به همراه طرح فروش ويژه به بازار عرضه خواهد شد .

به طور كلي 11 تست مختلف از اين محصول بايد گرفته بشه كه حدود 5 تست آن در مرحله اول در نوار ساحلي شمالي كشور در شرايط مختلف آب و هوايي بوده
و در حال حاضر هم هنوز مشغول طي اين تست هاست
مسير از تهران - بابل قائم شهر تا انزلي به طرف اردبيل و سپس تبريز و تهران بوده كه تست هاي
ويبره
ضربه
باد
كاركرد
و...
از اون گرفته شده
براي مثال در دماي -9 درجه در فيروزكوه يك بطري آب معدني را روي ايينه خالي نمود و سپس هيترهاي قوي آيينه طي كمتر از 4 ثانيه يخ آنرا آب نمود
كه البته هيترهاي اصلي نيز چيزي از اين هيتر كم ندارند .
تست هاي مربوطه تا الان براي اكو بسيار رضايت بخش بوده
ان شاالله در قسمت دوم هم همينطور باشد كه ما بتونيم تا اواخر اسفند اين محصول رو به دست مشتري برسونيم در غير اينصورت تا رفع نقص ان اين مساله به تعويق مي افتد .

ايينه ها واقعا ما رو خسته كرد :) در اين ميان بعضي از دوستان خوبمون هم حتي گاهي شرايط رو بر ما سخت تر ميكردند
بدخلقي هايي ميشد
و از طرفهاي ديگر صحبتهاي عجيب غريب هم به گوشمون ميرسيد يا در صحن سايت مطرح ميشد
با اين حال
هر كس كه هدف بزرگي داره بايد سختي هاي راه رو هم به خودش هموار كنه
اشكالي نداره
ما از خطوط و اعداف خودمون عدول نميكنيم
اكو نميتونه چيزي رو به تحت فشار به بازار بده
چيزي رو تست نشده توزيع كنه يا كيفيت رو پايين بياره يا دست به دامان راه هايي غير ابرومند بشه
در اين راه هم ما هوادارن خودمون رو درك ميكنيم هم ان شاالله ايشان ما رو .

----------------------------------
با طراحي و عرضه ايينه هاي اكو 4 مهم زير محقق ميشود :

1-جلوگيري از خروج ارز از كشور
2-بازگرداندن پول مشتري به جيب خود مشتري
3- ارائه 10 سال وارانتي و خدمات پس از فروش و كاهش شديد هزينه صدمات
4- كار آفريني در داخل كشور .
با طراحي و توليد اين ايينه ها نياز به واردات آيينه هاي با كيفيت پايين از كشورهاي ديگر كاملا مرتفع ميشود ايينه هاي سطح بازار در كشورهاي مبدا با قيمت حدود 20 دلار و با 35 درصد هزينه اضافه در حدود قيمت 30 دلار در ايران (تقريبا 90 هزار تومان ) ميتواند به دست مشتري برسد كه بعضا بيش از 200 هزار تومان در برخي نقاط ايران به فروش ميرسد .
و طبق اماري كه در اختيار اكوست بيش از 600 ميليون تومان از اين ايينه ها به كشور وارد شده است و 2000 دست ديگر در راه ورود به كشور .
ازاد شدن اين هزينه در اين شرايط اقتصادي ميتواند مصروف موارد حياتي تري شود

اكو مصصم است با اتخاذ سياستي دقيق و حساب شده و بر اساس هدف قرار دادن بيش از 70 درصد از 500 هزار تندر توليدي كشور براي دراز مدت ,
برخي از تيپ هاي اين محصول را با موتور فابريك و سيم كشي بين 80-90 هزار تومان به دست مشتري برساند .

همچنين با طرحي كه اكو در خصوص نحوه فروش و نصب آيينه ها دارد قسمت زيادي از هزينه هايي قبلي مشتري در مواردي به جيب خودايشان باز ميگردد كه توضيحات اين طرح اعجاب اور در اطلاعيه هاي بعدي روابط عمومي فاش خواهد شد .

نظر به آنكه اكو توليد كننده اين محصولات است تمامي قطعات مورد نياز مصرفي اين محصول از يك پيچ كوچك تا كل آن در صورت درخواست مشتري قابل ارائه است و اين محصول 10 سال وارانتي دارد
و برخلاف سابق كه اگر يكي از اينه ها دچار عيب ميشد و مشتري ناچار بود يك جفت كامل ديگر خريداري نمايد اكنون تمام قطعات و نيازمنديهاي اين محصول به صورت جزئي / تكي / كلي و ... قابل ارائه است كه هزينه هاي صدمات و خرابي ها را به شدت كاهش ميدهد .

در خصوص كارافريني اين محصول قابليت خاصي را ايجاد ميكند كه اكو را مصمم كرده كه تعميرات اين ايينه را اموزش داده و تعميركاران زيادي در سطح كشور را تحت پوشش اين محصول قرار دهد
علاوه بر انكه توليد يك محصول جديد خود به طور مستقيم و غير مستقيم به كارافريني منجر ميشود .

انچه كه از ابتدا واضح بود شكايت از ميدان ديد اين اينه هاي فابريك كارخانه است
كه به يمن وجود اين محصول ميدان ديد بسيار افزايش پيدا كرده است .

اين اينه در 3 تيپ مختلف ارائه خواهد شد كه جزئيات آن به زودي اعلام ميشود اما در تيپ 3 اين محصول كه اواسط 93 ارائه ميشود داراي چراغ راهنما و چراغ روشنايي (طرح لكسوس) ميباشد .

در همين راستا به اطلاع ميرساند دوستان عزيز بهتر است كه از طرح فروش ويژه اين محصول كه تنها در 3 روز صورت ميپذيرد غفلت ننمايند .

و خبر خوش انكه حدود 5 محصول ديگر تا پايان سال 92 به بازار عرضه خواهد شد

با سـلام وقت بخیـر

آینه های جدید تندر90 با طراحی رنو از اواخر سال 2007 بر روی تیپ های گوناگون داچیا ( رنو لوگان ) نصب گردیده است .

این آینه ها ضمـن برخورداری از میدان دیدی بهتر برای رانندگـان و اشرافی کامل تر بر نواحی کناری و عقب خودرو به سرعت نظر تندرسواران را بسوی خود معطوف و بدنبال آن تقاضای روزافزون مشتریان و فقـدان تولید داخلی آن ، سیل عظیمی از کالاهای وارداتی را با نازل ترین کیفیت روانه بازارهای مصـرف میهــن عـزیـزمـان ، ایــران نموده است .

کـالای وارداتـی و گــران قیمـت دیـروز ، امـروز ، محصول جدید و با کیفیتـی است که سخت کوشی ، تعهد ، ذکاوت ، درایت و هنر جانانه فرزندان این مرز و بوم را به رخ خواهد کشید ، چــراکـه پیچیدگی قالب های طراحی شده توسط سازنده ( کمپانی رنو ) به جهت دشوار نمودن پروسه قالبسازی و به تبع آن نیاز به دستگاه های خاص برای تولید قطعات نهـایـی مجمـوعه آینه ها با اندیشمندی طراحان ایرانـی آکو ، امروزه راه را برای سازندگان حاذق دیگری نیز با اهدف ساخت مدل های متنوع و زیباتر ، هموار خواهد نمود .

محصـول جـدید آکـو در قالب 3 تیپ مختلف در طرح ها و مدل هایی زیبا با کارایی هایی متفاوت با گذراندن تست های دشوار آکوپارت ( تست ویبره / ضربه / هیتر و ... ) و سپـس کسـب استانداردهای آکو بــزودی روانـه بـازار خـواهد شـد .

ممـانعـت از خـروج ارز از کشور : قیمت تقریبی تمـام شـده هر دست کامل آینه ها با احتساب هزینه های گمرکی و حمل و نقل کلا حدود 24 دلار / معادل 696000 ریال - کف بازار تهران است .

کـارآفرینی : بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده تعمیر و تعویض تمامی قطعات آینه و نصب آن از سوی آکوپارت به متقـاضیـان آموزش داده خواهد شد .

تضمین کیفیت ( آکو گارانتی ) : تمامی قطعات و آپشن هائیکه توسط آکوپارت ساخته می شوند مشمول 18 تا 60 ماه ( ACO GOLD GURANTEE ) گارانتی می باشند .

خـدمات پـس از فـروش ( وارانتی ) : آکو تامین تمامی قطعات یدکی این آپشن را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

استــرداد پول مشتری به جیب مشتری : این پـروسه بطـور جـامع متعـاقبـا از سـوی آکو اطـلاع رسـانـی خـواهـد شـد .

مـوارد یـاد شـده از مهــم تـرین امتیـازاتی است که از سویی مشتری و از سوی دیگر نتایـج ارزشمند آن کشور عزیزمان را آنهــم در شرایط دشوار کنـونی منـتفـع خـواهـد نمـود .

آکو مصمــم است با اتخـاذ تدابیِری در خصوص تنـوع روش های فروش این آپشن و قیمت گذاری مناسب در این خصوص ، امکــان خـرید کـالایـی را که هـم اکنـون با قیمتـی بالـغ بر دویست هزار تومان ( 2000000 ریال ) به مشتریان عرضه می شود و تهیـه آنرا برای برخی از همـوطــنان نا ممکـن نمـوده با قیمتـی بسیار نازل برای همگان میسر و فـراهـم نماید .

شـایان ذکـر است ، آینه های مـذکـور بـرای اولیـن بـار در ایـران از سـوی اکو تهیـه و بر روی تندر آکو ( تنـدر قرمـز رنگـی که از نخستیـن روزهـای فعـالیـت آکوپارت در تبلیغات و نمایشـگاه های مختلـف خـودرو بـرای عمـوم بـه نمـایـش گـذاشتـه شـده ) نصـب گـردیـده این اتومبیل از طرفی نیـز اولین تندر90 آپشن شده در ایران می باشد .

امیـد است در سایه عنایات پروردگار و تـلاشـی مضاعف همواره در جهت اعتـلای نام میهـن عـزیـزمان ، جمهــوری اســلامـی ایـران گام نهیـم - انشاالله

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

اطلاعات بیشتر در لینک زیر قابل مشاهده است :

http://www.alibaba.com/trade/search?fsb=y&IndexArea=product_en&CatId=&SearchText=renault+logan+dacia+door+mirror

روابط عمومی آکو فروم
02-15-2014, 09:22 AM
با سلام وقت بخیر

گفتنی ها را به طور کامل مدیر کل محترم فروم و متعاقبا ناظر گرامی و مدیر محترم روابط عمومی آکو فرمودند . بنده فقط به این بسنده می کنم که با تلاش بی وقفه ی مجموعه ی آکو در راستای تزریق محصولاتی ایرانی و با کیفیت و مناسب به بازار فروش داخلی و ان شالله خارجی به طور حتم آینده ای بسیار روشن و موفق در پیش روی خواهیم داشت . مایه ی افتخار ماست که عضو کوچکی از چنین خانواده ی بزرگی هستیم .

آکو همیشه مصمم بوده است که قبل از اینکه به طراحی و ساخت و تولید و عرضه ی یک محصول فکر کند مشتری مداری را سر لوحه ی فعالیت خود قرار داده و با کیفیتی در خور تقدیر رضایت هموطنان گرامیمان را جلب نماید .

امیدواریم که در سایه ی عنایت حق تعالی و با پشتکار قابل احترام کلیه ی بزرگواران در تهیه و ساخت این محصول کاربردی همچنان چون گذشته سربلند باشیم . از مدیریت ارشد محترم مجموعه ی آکو جناب آقای مهندس کفایی کمال تقدیر و تشکر را داریم . موفق باشید.

.................................................. .................................................. .. مدیر روابط عمومی آکو فروم

Saeed
02-15-2014, 11:38 AM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تک تک اعضای این مجموعه زحمت کش
یک سوال داشتم
من از سری اول حتما خرید میکنم
اما میخواستم بپرسم با تعویض قاب بعدا به سری دوم که چراغ راهنما دارد تبدیل میشود یا خیر؟
من نمیخوام زحمات این مجموعه رو ندیده بگیرم فقط یک سوال بود

درود بر شما دوست گرامی
قاب آیینه ای که شما قصد تهیه آن را دارید قابل تعویض نیست و نمی توان آنرا باز کرد مگر اینکه شکسته باشد و کل قاب را تعویض کنید.

برای داشتن چراغ راهنما بر روی آیینه فریم داخلی آیینه می بایست تغییراتی داشته باشد که راهنما بر روی آن نصب شود و همچنین سیم کشی و سوکت برق خود راهنما.

پس به هیچ عنوان نمی توان آیینه های اولیه را به مدل راهنما دار تبدیل کرد.

ROOHOLAH
02-15-2014, 11:00 PM
با سلام و خسته نباشید به دست اندر کاران آکو
من خیلی خوشحال شدم و بی صبرانه منتظر این آپشن جدید و آپشن های دیگر هستیم.
دیگه طاقت نداریم

eslami
02-16-2014, 09:52 AM
خوشحالم از اولین کسانی بودم که از نزدیک با این آپشن آشنا شدم :) ... بسیار زیبا و نسبت به محصولات متفرقه وارداتی معمول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. با ورود این محصول به بازار مشتریان هزینه بسیار بسیار کمتری برای تهیه آیینه های جانبی اتومبیل خود خواهند پرداخت ...

روابط عمومی آکو
02-16-2014, 07:38 PM
با سـلام وقت بخیـر

آینه های جدید تندر90 با طراحی رنو از اواخر سال 2007 بر روی تیپ های گوناگون داچیا ( رنو لوگان ) نصب گردیده است .

این آینه ها ضمـن برخورداری از میدان دیدی بهتر برای رانندگـان و اشرافی کامل تر بر نواحی کناری و عقب خودرو به سرعت نظر تندرسواران را بسوی خود معطوف و بدنبال آن تقاضای روزافزون مشتریان و فقـدان تولید داخلی آن ، سیل عظیمی از کالاهای وارداتی را با نازل ترین کیفیت روانه بازارهای مصـرف میهــن عـزیـزمـان ، ایــران نموده است .

کـالای وارداتـی و گــران قیمـت دیـروز ، امـروز ، محصول جدید و با کیفیتـی است که سخت کوشی ، تعهد ، ذکاوت ، درایت و هنر جانانه فرزندان این مرز و بوم را به رخ خواهد کشید ، چــراکـه پیچیدگی قالب های طراحی شده توسط سازنده ( کمپانی رنو ) به جهت دشوار نمودن پروسه قالبسازی و به تبع آن نیاز به دستگاه های خاص برای تولید قطعات نهـایـی مجمـوعه آینه ها با اندیشمندی طراحان ایرانـی آکو ، امروزه راه را برای سازندگان حاذق دیگری نیز با اهدف ساخت مدل های متنوع و زیباتر ، هموار خواهد نمود .

محصـول جـدید آکـو در قالب 3 تیپ مختلف در طرح ها و مدل هایی زیبا با کارایی هایی متفاوت با گذراندن تست های دشوار آکوپارت ( تست ویبره / ضربه / هیتر و ... ) و سپـس کسـب استانداردهای آکو بــزودی روانـه بـازار خـواهد شـد .

ممـانعـت از خـروج ارز از کشور : قیمت تقریبی تمـام شـده هر دست کامل آینه ها با احتساب هزینه های گمرکی و حمل و نقل کلا حدود 24 دلار / معادل 696000 ریال - کف بازار تهران است .

کـارآفرینی : بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده تعمیر و تعویض تمامی قطعات آینه و نصب آن از سوی آکوپارت به متقـاضیـان آموزش داده خواهد شد .

تضمین کیفیت ( آکو گارانتی ) : تمامی قطعات و آپشن هائیکه توسط آکوپارت ساخته می شوند مشمول 18 تا 60 ماه ( ACO GOLD GURANTEE ) گارانتی می باشند .

خـدمات پـس از فـروش ( وارانتی ) : آکو تامین تمامی قطعات یدکی این آپشن را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

استــرداد پول مشتری به جیب مشتری : این پـروسه بطـور جـامع متعـاقبـا از سـوی آکو اطـلاع رسـانـی خـواهـد شـد .

مـوارد یـاد شـده از مهــم تـرین امتیـازاتی است که از سویی مشتری و از سوی دیگر نتایـج ارزشمند آن کشور عزیزمان را آنهــم در شرایط دشوار کنـونی منـتفـع خـواهـد نمـود .

آکو مصمــم است با اتخـاذ تدابیِری در خصوص تنـوع روش های فروش این آپشن و قیمت گذاری مناسب در این خصوص ، امکــان خـرید کـالایـی را که هـم اکنـون با قیمتـی بالـغ بر دویست هزار تومان ( 2000000 ریال ) به مشتریان عرضه می شود و تهیـه آنرا برای برخی از همـوطــنان نا ممکـن نمـوده با قیمتـی بسیار نازل برای همگان میسر و فـراهـم نماید .

شـایان ذکـر است ، آینه های مـذکـور بـرای اولیـن بـار در ایـران از سـوی اکو تهیـه و بر روی تندر آکو ( تنـدر قرمـز رنگـی که از نخستیـن روزهـای فعـالیـت آکوپارت در تبلیغات و نمایشـگاه های مختلـف خـودرو بـرای عمـوم بـه نمـایـش گـذاشتـه شـده ) نصـب گـردیـده این اتومبیل از طرفی نیـز اولین تندر90 آپشن شده در ایران می باشد .

امیـد است در سایه عنایات پروردگار و تـلاشـی مضاعف همواره در جهت اعتـلای نام میهـن عـزیـزمان ، جمهــوری اســلامـی ایـران گام نهیـم - انشاالله

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

اطلاعات بیشتر در لینک زیر قابل مشاهده است :

http://www.alibaba.com/trade/search?fsb=y&IndexArea=product_en&CatId=&SearchText=renault+logan+dacia+door+mirror

با سلام وقت بخیر

محصول جدید آکو ، با گذراندن اولین مرحله از تست های جاده ای ضمن کسب نتایجی بسیار جالب که در آینده نظر گروه کثیری از مشتریان این آپشن زیبا و کارا را به خود معطوف خواهد نمود فردا 28 بهمن ماه 92 دومین مرحله از تست های جاده ای را آغاز می نماید .

دومین مرحله از آزمون آپشن جدید ، کارا و پرطرفدار تندر90 ، محصول جدید آکو فردا 2 شنبه با عزیمت تیم جدیدی از واحد فنی آکو از تهران آغاز خواهد شد .

آپشن جدید آکو با عبور از 7 استان بزرگ کشور ( قم - مرکزی - لرستان - خوزستان - کهکلویه و بویر احمد - چهار محال و بختیاری - اصفهان ) دومین مرحله از تست های جاده ای را به اتمام خواهد رساند .

محصول جدید آکو با عبور از استان های مازندران ، گیلان ، اردبیل ، آذربایجان ، زنجان ، قزوین و البرز در مرحله نخست و مسافتی که در دومین مرحله بر روی خودرو طی خواهد نمود حدودا بیش از 4000 کیلومتر در شرایط اقلیمی و جاده ای گوناگون مورد آزمون قرار گرفته است .

آکو مصمم است با توجه به تاخیر عرضه این محصول به بازار ، چنانچه نتایج ماخوذه موفقیت آمیز باشد این آپشن پرطرفدار را در نیمه دوم اسفند ماه 92 با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه نماید - ان شاالله

------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

روابط عمومی آکو فروم
02-18-2014, 09:07 AM
با سلام وقت بخیر

به استحضار کاربران فهیم آکو می رسانیم که مدیریت ارشد آکو لیست تمامی اعضای فعال و مدیران محترم فروم آکو را به همراه مشخصات کامل درخواست نموده اند . مفتخریم که بار دیگر خبر اهدای چندین محصول جدید آکو را به محضر کاربران فعال و مدیران برسانیم . مدیران فروم آکو مشخصا همواره شامل طرح های اهدای هدایا به صورت ویژه بوده اند . این سخاوت مجموعه ی بزرگ آکو از دیدها پنهان نیست . این طرح از ۱۵ روز دیگر شروع خواهد شد و نیازی به تماس این بزرگواران با دفتر فروش مرکزی یا مدیران ارشد فروم نیست . در صورت نیاز از طریق نامه ی خصوصی با ایشان تماس حاصل خواهد شد .

البته بنده پیشنهادی به مدیر کل محترم فروم داده ام و در خواست نمودم چنانچه صلاح می دانند از مدیریت محترم ارشد آکو خواهش نماییم به دلیل اینکه کاربران فعال زیادی داریم که در سطح فروم همیشه در حال فعالیت هستند ولی در حال حاضر عنوان کاربر فعال را ندارند و یا مدیر نیستند و بالعکس کاربرانی که تنها این عناوین را دارند و هیچگونه فعالیتی در سطح فروم ندارند , این بزرگواران را نیز در طرح مذکور مد نظر بگیرند . ان شالله با این درخواست موافقت شود.

.................................................. .................................................. ...... مدیر روابط عمومی آکو فروم

Renault Megane RS
02-19-2014, 02:11 AM
با سلام

با تشکر از زحمت کشان آکو
به شدت منتظر آینه های آکوتیپ که راهنما دار هستن هستم! :d

Aseman
02-19-2014, 03:26 AM
با سلام...خواستم بپرسم که آینه های تولیدی برای تیپ ای یک هم عرضه میشود یا فقط برقی هستند...با تشکر

zanjani
02-19-2014, 09:15 AM
با سلام
حدود 2 سال قبل افتخار اینو داشتم که تو نمایشگاه اتومبیل زنجان ، جناب کفایی رو ملاقات کنم .اونجا فرمودند که تصمیم دارند آینه ها رو که اون زمان حدود 160 هزار قیمت داشتند با قیمت حداکثر 80 یا 90 هزار تومان تولید کنند . و الان میبینم با همتی که به خرج دادند و با وجود افزایش هزینه های تولید تصمیم خودشون رو محقق و این آینه ها رو تولید و تصمیم دارند با حداقل قیمت عرضه کنند .
بابت این همت و تلاش و این موفقیت به ایشون تبریک عرض میکنم .و آرزوی موفقیت هرچه بیشتر برای آکو دارم

ACO
02-20-2014, 09:42 PM
با سلام وقت بخیر

به استحضار کاربران فهیم آکو می رسانیم که مدیریت ارشد آکو لیست تمامی اعضای فعال و مدیران محترم فروم آکو را به همراه مشخصات کامل درخواست نموده اند . مفتخریم که بار دیگر خبر اهدای چندین محصول جدید آکو را به محضر کاربران فعال و مدیران برسانیم . مدیران فروم آکو مشخصا همواره شامل طرح های اهدای هدایا به صورت ویژه بوده اند . این سخاوت مجموعه ی بزرگ آکو از دیدها پنهان نیست . این طرح از ۱۵ روز دیگر شروع خواهد شد و نیازی به تماس این بزرگواران با دفتر فروش مرکزی یا مدیران ارشد فروم نیست . در صورت نیاز از طریق نامه ی خصوصی با ایشان تماس حاصل خواهد شد .

البته بنده پیشنهادی به مدیر کل محترم فروم داده ام و در خواست نمودم چنانچه صلاح می دانند از مدیریت محترم ارشد آکو خواهش نماییم به دلیل اینکه کاربران فعال زیادی داریم که در سطح فروم همیشه در حال فعالیت هستند ولی در حال حاضر عنوان کاربر فعال را ندارند و یا مدیر نیستند و بالعکس کاربرانی که تنها این عناوین را دارند و هیچگونه فعالیتی در سطح فروم ندارند , این بزرگواران را نیز در طرح مذکور مد نظر بگیرند . ان شالله با این درخواست موافقت شود.

.................................................. .................................................. ...... مدیر روابط عمومی آکو فروم

با تشكر از شما همكار گرامي
همانطور كه مستحضر هستيد چنديست كه تيم مديريتي آكوفروم در حال بررسي سوابق كاربري كاربران محترم است و طي چندين مرتبه , در شرف بودن تغييرات درجه كاربري كه اغلب "تنزيل" هستند در پست هاي جداگانه اعلام شده است
براي مثال در اين قسمت (http://acoforum.org/showthread.php?t=1922&page=20)

به زودي سري جديد تغييرات در سطوح مختلف كاربري انجام خواهد شد كه بيشتر ناظر بر تنزيل درجه كاربران و همكاران غير فعال خواهد بود .رصد فعاليتها از مدتي پيش شروع شده و با علني كردن آن به وسيله اين اطلاع رساني تا مدتي ادامه پيدا خواهد كرد .

قسمت اعظم ليست هاي مورد نظر بررسي شده و در حال انجام بود حتي حدود 1-2 ماه قبل
اما با ارائه محصول كاور باتري آكو و طرح سابق و هميشگي ارسال محصول جديد براي مديران سايت , اين موضوع تعمدا به تعويق افتاد

خوشبختانه آيينه هاي توليدي اكو هم خيلي سريع اماده شد و طرحش به زودي اجرا ميشه
به همين خاطر اجراي بحث تغييرات درجه كاربري را مقارن با ارائه آيينه هاي اكو و طرح مذبور چندان صلاح نميدانم , اكو وسيع تر از اين حدود مي انديشد
مدير ما مسئول ما كاربر ما تا زماني كه سمت دارد ولو اينكه ترك مسئوليت نموده باشد جز دايره خواص اكو ست ...

عدم اعمال تغييرات از سوي ما در موعد مقرر منجر به تحميل هزينه هاي ميليوني به آكو ميباشد اما هيچگاه هيچ گونه گله تذكر اعتراض يا توصيه اي به تيم ما در خصوص چگونگي اداره فروم و سياستهاي ان از سوي اين شركت وجود نداشته و ندارد كه نشان از وسعت نظر و انديشه اين تيم بزرگ است .
با اين حال بحث افزوده كردن كاربران عزيزي كه هنوز فعال نشده اند اما فعاليت خوبي داشته اند رو مد نظر قرار خواهيم داد تا ببينم به چه طريقي و به چه تعدادي ميتوان اين مساله را اضافه بر سازمان مطرح نمود

از طرفي قصد داريم ارسال هديه اين مرحله به كاربران فروم را منوط به ثبت درخواست رسمي و كتبي و پر كردن فرم مشخصات و ادرس دقيق پستي توسط اين عزيزان بنماييم
الان حدود چند ماهه كه همكاران محترم من ناظر گرامي سعيد و در مراحل قبلتر خود من ,
چندين بار نامه به اين عزيزان ارسال كرده ايم كه مشخصات دقيق پستي خودتون و شماره موبايلتون رو براي تكميل ادرسها براي ما ارسال كنيد هنوز چندين نفر از اين عزيزان مدير و كاربر فعال هستند كه طي 2-3 ماه گذشته هيچ واكنشي نشون نداده اند و ادرس هاي اون تكميل نيست

مضاف بر اون تجربه ارسال كاور باتري براي ادرسهاي حتي كامل , ما رو به اين نتيجه رسوند كه ما بايد حتما از اينكه شخص مورد نظر در محل هست و جنس رو تحويل ميگيره اطمينان حاصل كنيم
چون برگشت خوردن كالا فارغ از مساله هزينه و ... يك پروسه بسيار بسيار پردردسر رو براي انبار داري و امور مالي شركت به وجود مياره
به طوري كه ما دوست داريم 100 دست اضافه از اون محصول رو براي افراد ارسال كنيم اما يك دست محصول برگشت نخوره و مسائل مالي و فاكتور و انبارداري و ... بر سر ما ريخته نشه
كاور باتري ارسالي براي يكي از مديران گرامي برگشت خورده بود كه حتي گله هايي بين اكو و مدير مالي شركت در خصوص مديريت اين نوع مسائل پيش امده بود هزينه پستي ارسال كاور باتري تقريبا 20 هزار تومان بود براي اينه ها احتمالا تا 30-35 هزار تومان فقط براي يك نفر هزينه اضافه رو در پي خواهد داشت .

به همين خاطر ما الزام ميكنيم كه بايد حتما فرم مربوطه تقاضا و تمايل دريافت اين محصول توسط افرادي كه احساس نياز ميكنند پر بشه و ديگر بر خلاف رويه سابق كه ما بر اساس ادرسهاي قبلي حتي بدون اطلاع ايشان محصول رو ارسال ميكرديم اينبار و زين پس بايد حتما افراد در سامانه اي كه براي اين مساله در نظر گرفته خواهد شد اسمشون رو ثبت كنند .

امیری
02-21-2014, 12:39 AM
با سلام وممنون از تلاشهای خستگی ناپذیر اکو که همیشه حرف اول را در کیفیت ومشتری مداری میزند وبا تولید قطعات کاربردی وبا کیفیت نام ایران وایرانی را زنده مینماید وممنون از مدیریت محترم اکو اقای مهندس کفایی عزیز که ارادت خاصی به ایشان دارم ودیروز با ایشان درنمایندگی اکو اقای جودوی خراسان رضوی ملاقات نموده واینه های جدید اهدایی اکو را نصب نمودم واز اقای کفایی که نسبت به بنده لطف دارند صمیمانه تشکر مینمایم وامید وارم که همیشه باسخت کوشی که از ایشان دیده ام تمام رتبه های صنعتی وقطعات باکیفیت که تولید مینمایند نام ایران را درجهان طنین انداز نمایند انشاالله

روابط عمومی آکو
02-24-2014, 04:45 AM
با سلام وقت بخیر

احتراما پیرو اطلاع رسانی قبلی به اعضای خانواده بزرگ آکو در خصوص ، محصول جدید آکو ، آینه های جدید تندر90 تیپ یک ، باستحضار میرساند :

آپشـن مـذکـور در نیمـه دوم اسفنـد مـاه جـاری در تعـدادی کـامـلا محـدود ( 500 دست ) بـا قیمتـی استثنـایـی بـه بـازار عـرضـه خـواهـد شـد .

بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده توسط معـاونـت محتـرم ، بـازاریـابـی و فـروش گروه صنعتـی آکو پارت ، عرضه تیپ 1 این آپشن در سال آینده ( خرداد ماه ) با تیـراژی بالـغ بـر 1000 دست در ماه آغاز و به مرور تا نیمـه دوم سال از مرز 3000 دست ، خواهد گذشت .

ســو نـــا مـــی فـر و ش ( SONAMI SALES )

آکو مصمم است ، با اتخاذ ابتکاراتـی جـدیـد در خصوص روش های متنوع فروش و قیمت گـذاری مناسب تیپ های گوناگون آپشن موصوف امکان خرید آنرا برای مشتریان گوناگون فراهم نماید .

بنابـر این موج هـای عظیـم ، سـونـامــی فـروش ، محصول جدید آکو ، قیمت عرضه کالاهـای مشـابه وارداتـی را در هم خـواهـد شکسـت و بتـدریـج آن را از سبد کالای واردکننـدگـان خـارج خـواهـد نمـود .

امیـد است با یاری پروردگار ، تلاش و همـت والای ایـرانـی ، سر مشق و طـلایه دار گامی بلند برای آن گـروه از صنعتگـرانی باشد که امـروزه ، واردات ارزان قیمت قطعات و کـالاهـای گوناگون را جایگزین تولید و کار آفرینی در میهـن عـزیـزمـان ، جمهـوری اسـلامـی ایـران ، نموده انـد - انشاالله

----------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

احمدرضا
02-24-2014, 09:23 AM
قطعاتی که اکو تولید میکنه از لحاظ کیفیت همیشه قابل اطمینان هستند چشم بسته هم میشه اونها رو خرید همیشه موفق باشید.

Reza_Orumiyeh
02-24-2014, 10:10 AM
شمارش معکوس برای ورود اینه های ساخت اکو به بازار شروع میشود

عدنانی
02-28-2014, 09:58 AM
متشکرم بی صبرانه منتطر عرضه و خرید اون هستم

ACO
03-03-2014, 08:31 AM
با تشكر از شما همكار گرامي
همانطور كه مستحضر هستيد چنديست كه تيم مديريتي آكوفروم در حال بررسي سوابق كاربري كاربران محترم است و طي چندين مرتبه , در شرف بودن تغييرات درجه كاربري كه اغلب "تنزيل" هستند در پست هاي جداگانه اعلام شده است
براي مثال در اين قسمت (http://acoforum.org/showthread.php?t=1922&page=20)

قسمت اعظم ليست هاي مورد نظر بررسي شده و در حال انجام بود حتي حدود 1-2 ماه قبل
اما با ارائه محصول كاور باتري آكو و طرح سابق و هميشگي ارسال محصول جديد براي مديران سايت , اين موضوع تعمدا به تعويق افتاد

خوشبختانه آيينه هاي توليدي اكو هم خيلي سريع اماده شد و طرحش به زودي اجرا ميشه
به همين خاطر اجراي بحث تغييرات درجه كاربري را مقارن با ارائه آيينه هاي اكو و طرح مذبور چندان صلاح نميدانم , اكو وسيع تر از اين حدود مي انديشد
مدير ما مسئول ما كاربر ما تا زماني كه سمت دارد ولو اينكه ترك مسئوليت نموده باشد جز دايره خواص اكو ست ...

عدم اعمال تغييرات از سوي ما در موعد مقرر منجر به تحميل هزينه هاي ميليوني به آكو ميباشد اما هيچگاه هيچ گونه گله تذكر اعتراض يا توصيه اي به تيم ما در خصوص چگونگي اداره فروم و سياستهاي ان از سوي اين شركت وجود نداشته و ندارد كه نشان از وسعت نظر و انديشه اين تيم بزرگ است .
با اين حال بحث افزوده كردن كاربران عزيزي كه هنوز فعال نشده اند اما فعاليت خوبي داشته اند رو مد نظر قرار خواهيم داد تا ببينم به چه طريقي و به چه تعدادي ميتوان اين مساله را اضافه بر سازمان مطرح نمود

از طرفي قصد داريم ارسال هديه اين مرحله به كاربران فروم را منوط به ثبت درخواست رسمي و كتبي و پر كردن فرم مشخصات و ادرس دقيق پستي توسط اين عزيزان بنماييم
الان حدود چند ماهه كه همكاران محترم من ناظر گرامي سعيد و در مراحل قبلتر خود من ,
چندين بار نامه به اين عزيزان ارسال كرده ايم كه مشخصات دقيق پستي خودتون و شماره موبايلتون رو براي تكميل ادرسها براي ما ارسال كنيد هنوز چندين نفر از اين عزيزان مدير و كاربر فعال هستند كه طي 2-3 ماه گذشته هيچ واكنشي نشون نداده اند و ادرس هاي اون تكميل نيست

مضاف بر اون تجربه ارسال كاور باتري براي ادرسهاي حتي كامل , ما رو به اين نتيجه رسوند كه ما بايد حتما از اينكه شخص مورد نظر در محل هست و جنس رو تحويل ميگيره اطمينان حاصل كنيم
چون برگشت خوردن كالا فارغ از مساله هزينه و ... يك پروسه بسيار بسيار پردردسر رو براي انبار داري و امور مالي شركت به وجود مياره
به طوري كه ما دوست داريم 100 دست اضافه از اون محصول رو براي افراد ارسال كنيم اما يك دست محصول برگشت نخوره و مسائل مالي و فاكتور و انبارداري و ... بر سر ما ريخته نشه
كاور باتري ارسالي براي يكي از مديران گرامي برگشت خورده بود كه حتي گله هايي بين اكو و مدير مالي شركت در خصوص مديريت اين نوع مسائل پيش امده بود هزينه پستي ارسال كاور باتري تقريبا 20 هزار تومان بود براي اينه ها احتمالا تا 30-35 هزار تومان فقط براي يك نفر هزينه اضافه رو در پي خواهد داشت .

به همين خاطر ما الزام ميكنيم كه بايد حتما فرم مربوطه تقاضا و تمايل دريافت اين محصول توسط افرادي كه احساس نياز ميكنند پر بشه و ديگر بر خلاف رويه سابق كه ما بر اساس ادرسهاي قبلي حتي بدون اطلاع ايشان محصول رو ارسال ميكرديم اينبار و زين پس بايد حتما افراد در سامانه اي كه براي اين مساله در نظر گرفته خواهد شد اسمشون رو ثبت كنند .

طبق اعلام و اطلاعيه هاي پيشين , و بر اساس اطلاع رساني از طريق نامه خصوصي به تمامي كاربران فعال و مديران سايت و 5 نفر از كاربران بسيار فعال سايت كه هنوز به درجه كاربري فعال ارتقا پيدا نكرده بودند
از ساعت 6 صبح شنبه 10 اسفند تا 6 صبح 12 اسفند اين عزيزان فرصت داشتند كه تمايل خود و اخرين ادرس پستي خود را به روابط عمومي محترم سايت جهت در يافت هديه جديد آكو (ايينه ها ) ارسال كنند .

همكاران گرامي

احمدرضا (http://acoforum.org/member.php?u=170)

Renault Megane RS (http://acoforum.org/member.php?u=550)

Mehran Renault (http://acoforum.org/member.php?u=866)

zanjani (http://acoforum.org/member.php?u=86)

L90 (http://acoforum.org/member.php?u=10)

MAHDI-TONDAR (http://acoforum.org/member.php?u=17)

Salmani (http://acoforum.org/member.php?u=221)

Hesam (http://acoforum.org/member.php?u=166)

امیر مسعود (http://acoforum.org/member.php?u=46)

ali-tondar90 (http://acoforum.org/member.php?u=594)

MATIN (http://acoforum.org/member.php?u=271)

ROOHOLAH (http://acoforum.org/member.php?u=1482)

MEHRAN (http://acoforum.org/member.php?u=370)

Kharazi (http://acoforum.org/member.php?u=1040)

Renault (http://acoforum.org/member.php?u=183)

امیری (http://acoforum.org/member.php?find=lastposter&f=3)

Reza_Orumiyeh (http://acoforum.org/member.php?u=1413)

Saeed (http://acoforum.org/member.php?find=lastposter&f=83)

روابط عمومی آکو فروم (http://acoforum.org/member.php?find=lastposter&f=31)

ACO (http://acoforum.org/member.php?find=lastposter&f=30)

اعلام تمايل نموده اند .

فرصت پاسخگويي به نامه بنده در اين لحظه به پايان رسيده است

از عزيزان وهمكاران گرامي سپاسگزاري ميكنم
اميد ما اين هست كه بتونيم ايينه ها رو به عنوان عيدي تا پيش از عيد به دست اين عزيزان برسانيم
اما پيشاپيش عرض كنم به احتمال زياد به خاطر حجم زياد كارهاي اكو كه تقريبا تعطيل هم هست , و تقارن اين طرح با سونامي فروش و ارسال اجناس براي نماينده هاي اكو در اين روزهاي پاياني سال
احتمالا ايينه هاي اهدايي براي نيمه دوم فروردين ماه به دست اين دوستان عزيز برسد
اما قطعي نيست شايد مقدور شد كه زودتر ارسال شود با اينحال بنده از اكو مطلع شدم كه تمامي هدايا (نه تنها ايينه ها ) براي نيمه دوم فروردين ماه به دست عزيزان خواهد رسيد .

پيشاپيش عيد بر شما خجسته .

روابط عمومی آکو فروم
03-03-2014, 08:58 AM
با سلام وقت بخیر

بنده نیز از مدیرکل محترم آکو فروم و نیز کلیه ی کاربران گرامی که با ما همکاری نموده و طی ساعات مقرر اقدام به ارسال نشانی و مشخصات کامل خود نموده اند بسیار سپاسگزارم . امیدوارم سالی سبز تر از همیشه در پیش روی داشته باشید.

.................................................. ............................. مدیر روابط عمومی آکو فروم

Reza_Orumiyeh
03-03-2014, 09:35 AM
از اینکه اینجانب رو مورد لطف خود قرار دادید متشکرم

Kharazi
03-03-2014, 09:49 AM
با سلام و ادای احترام
پیشاپیش از این سخاوت و هدیه ی مجموعه آکو و مدیریت آن کمال تشکر را دارم.
خدا قوت بده

احمدرضا
03-03-2014, 01:50 PM
بنده نیز به نوبه خود از حسن ظن مجموعه ارزشمند اکو -جناب کفایی - مدیرکل محترم اکو - مدیرمحترم روابط عمومی - سایر مدیران بزرگوار علی الخصوص saeed گرامی و همه تلاش گران اکو کمال تشکر و قدردانی رادارم امیدوارم سال جدید برای ایران عزیز و مجموعه با انگیزه اکو سالی سرشار از پویایی و موفقیت باشد. انشاالله

عدنانی
03-03-2014, 02:33 PM
ضمن تشکر و تبریک به دوستان بابت دریافت هدایا
افرادی مثل بنده که خودشان قصد خرید اینه ها را دارند به کجا مراجعه و به چه صورت باید اقدام کنند
متشکرم

طبق اعلام و اطلاعيه هاي پيشين , و بر اساس اطلاع رساني از طريق نامه خصوصي به تمامي كاربران فعال و مديران سايت و 5 نفر از كاربران بسيار فعال سايت كه هنوز به درجه كاربري فعال ارتقا پيدا نكرده بودند
از ساعت 6 صبح شنبه 10 اسفند تا 6 صبح 12 اسفند اين عزيزان فرصت داشتند كه تمايل خود و اخرين ادرس پستي خود را به روابط عمومي محترم سايت جهت در يافت هديه جديد آكو (ايينه ها ) ارسال كنند .

همكاران گرامي

احمدرضا (http://acoforum.org/member.php?u=170)

Renault Megane RS (http://acoforum.org/member.php?u=550)

Mehran Renault (http://acoforum.org/member.php?u=866)

zanjani (http://acoforum.org/member.php?u=86)

L90 (http://acoforum.org/member.php?u=10)

MAHDI-TONDAR (http://acoforum.org/member.php?u=17)

Salmani (http://acoforum.org/member.php?u=221)

Hesam (http://acoforum.org/member.php?u=166)

امیر مسعود (http://acoforum.org/member.php?u=46)

ali-tondar90 (http://acoforum.org/member.php?u=594)

MATIN (http://acoforum.org/member.php?u=271)

ROOHOLAH (http://acoforum.org/member.php?u=1482)

MEHRAN (http://acoforum.org/member.php?u=370)

Kharazi (http://acoforum.org/member.php?u=1040)

Renault (http://acoforum.org/member.php?u=183)

امیری (http://acoforum.org/member.php?find=lastposter&f=3)

Reza_Orumiyeh (http://acoforum.org/member.php?u=1413)

Saeed (http://acoforum.org/member.php?find=lastposter&f=83)

روابط عمومی آکو فروم (http://acoforum.org/member.php?find=lastposter&f=31)

ACO (http://acoforum.org/member.php?find=lastposter&f=30)

اعلام تمايل نموده اند .

فرصت پاسخگويي به نامه بنده در اين لحظه به پايان رسيده است

از عزيزان وهمكاران گرامي سپاسگزاري ميكنم
اميد ما اين هست كه بتونيم ايينه ها رو به عنوان عيدي تا پيش از عيد به دست اين عزيزان برسانيم
اما پيشاپيش عرض كنم به احتمال زياد به خاطر حجم زياد كارهاي اكو كه تقريبا تعطيل هم هست , و تقارن اين طرح با سونامي فروش و ارسال اجناس براي نماينده هاي اكو در اين روزهاي پاياني سال
احتمالا ايينه هاي اهدايي براي نيمه دوم فروردين ماه به دست اين دوستان عزيز برسد
اما قطعي نيست شايد مقدور شد كه زودتر ارسال شود با اينحال بنده از اكو مطلع شدم كه تمامي هدايا (نه تنها ايينه ها ) براي نيمه دوم فروردين ماه به دست عزيزان خواهد رسيد .

پيشاپيش عيد بر شما خجسته .

Farbod
03-10-2014, 09:26 PM
درود بر دوستان

امروز خواستم آینه ها رو بگیرم نماینده گفت موتور و سیم کشی نداره فقط قاب و آیینه هستش؟!
کسی از دوستان اطلاع نداره؟

Saeed
03-11-2014, 10:47 PM
درود بر دوستان

امروز خواستم آینه ها رو بگیرم نماینده گفت موتور و سیم کشی نداره فقط قاب و آیینه هستش؟!
کسی از دوستان اطلاع نداره؟

دوست گرامی آیینه های توزیع شده ۲ مدل هست و ۲ قیمت.

ابتدا باید بگم که آیینه فابریک خودرو شما یکی از بهترین موتورهای آیینه رو داره که باتوجه به سختگیریهای کارشناسان رنو انتخاب شده و اگر درست یادم باشه هلندی هست.

حالا اگر کسی مثل من که وسواس داره رو قطعات میخواد آیینه با کیفیت با قطعات عالی داشته باشه میتونه مدل قاب و آیینه دار رو با قیمت کمتر انتخاب کنه و موتور و سیم خودش رو بزاره روش.

کسی هم که کامل میخواد میتونه با قیمت بالاتری و البته خیلی پایینتر از بازار مدل کامل رو تهیه کنه.

Reza_Orumiyeh
03-11-2014, 11:49 PM
خیلی فکر عالی و بجایی هستش
من خودم هم میخواستم پیشنهاد بدم

امیر مسعود
03-11-2014, 11:58 PM
بنده هم به عنوان عضو کوچکی ازاین خانواده بزرگ ابتدا از جناب مهندس کفایی عزیز که لطف ایشان از سالها پیش شامل حال من شده تشکر و قدر دانی میکنم خدا قوت مهندس دوم از مدیر کل فروم جناب نعلینی عزیز که همیشه در هر ساعت شب مشغول سامان دهی فروم هستند تشکر ویژه میکنم سوم مدیران عزیز اقا سعید روابط عمومی اکو و کلیه مدیران عزیز که بی منت برای این فروم زحمت میکشند تشکر و قدر دانی میکنم امیدوارم سال 93 سال پرخیر و برکتی برای صنعت کشور باشه به ویژه گروه صنعتی اکو دراخر هم سال خوبی رو برای کلیه کار برهای فروم ارزو دارم

عدنانی
03-13-2014, 09:59 AM
ضمن تشکر و تبریک به دوستان بابت دریافت هدایا شون
افرادی مثل بنده که خودشان قصد خرید اینه ها را دارند به کجا مراجعه و به چه صورت باید اقدام کنند
متشکرم
بی صبرانه منتظر دریافت پاسخ سوالم هستم متشکرم

Saeed
03-13-2014, 11:35 AM
ضمن تشکر و تبریک به دوستان بابت دریافت هدایا شون
متشکرم
بی صبرانه منتظر دریافت پاسخ سوالم هستم متشکرم

درود بر شما دوست گرامی

میتوانید با واحد فروش آکو تماس حاصل نموده و آدرس نزدیکترین فروشگاهی که آیینه های آکو توزیع شده است را از ایشان بپرسید.

Saeed
03-13-2014, 12:48 PM
درود بر دوستان گرامی

یه صحبتی دارم با اندک دوستانی که در فروم حضور دارند.

متاسفانه هنوز شاهد این هستیم که برخی دوستان در مورد هدایا حرفها و صحبتهایی می زنند که واقعا خجالت می کشم مدیریت ارشد آکو این پستها را ببینند به همین دلیل برخی پستها را حذف کردم.

متاسفانه شاهد شنیدن صحبتهایی از قبیل کی میفرستید برامون؟ کدوم مدل رو میفرستید؟ پس چرا هنوز به دستمون نرسیده؟ و....... هستیم.

دوستان اصلا و ابدا به این نکته توجه نمی کنند که هدیه داره براشون ارسال میشه و متاسفانه رفتار مناسب در مقابل دریافت هدیه را نیز نمی دانند.

تمامی مشغله های کاری آکو در پایان سال، توزیع سراسری چند محصول جدید و هزاران هماهنگی مربوط به آن،‌ هماهنگی ها و مشغله کاری مربوط سونامی فروش، جلسات متعدد با نمایندگی ها و عاملیتهای فروش جهت اخذ نمایندگی و تمدید دوره نمایندگی و .... به کنار ارسال هدایا برای دوستان گرامی نیز به کنار.

میدانید بیست و اندکی نفر که هدایا براشون ارسال میشه چه بار ترافیکی برای آکو ایجاد میکنه؟
هر بار باید آدرس دوستان چک بشه که به آدرس درستی براشون ارسال بشه.
برخی دوستان باید با پیک ارسال بشه.
برخی دوستان با پست.
برخی دوستان با تیپاکس.
برخی دوستان تو شهر محل اقامتشون تیپاکس نیست باید با اتوبوس ارسال بشه و غیره.

تمامی این کارها ۳ برابر میشه و باید برای ۳ هدیه انجام بشه.
جدا از اینکه چه هزینه هایی برای شرکت داره و چه بار کاری به شرکت اضافه میکنه، تاسف بار تر این هست که برخی این هدایا برگشت میخوره چرا؟
چون یا آدرس ارسالی اشتباه بوده و یا دوستان گرامی در محل حظور نداشتند و گرفتاری برگرداندن کالا به فرستنده بسیار بسیار بیشتر برای آکو دردسر دارد.

با این وجود آکو همواره سعی دارد تا هدایا قبل از سال جدید به دست دوستان گرامی برسد.

از دوستان گرامی خواهشمندیم به نحوی در مورد هدایای ارسالی رفتار نمایند که همانند ارسال هدیه سراسری این طرح نیز کنسل نشود. اگر نمی توانیم برای از روی دوست آکو برداریم حداقل کاری نکنیم که خستگی این کار بر روی دوش آکو بماند.

با سپاس از همکاری شما

روابط عمومی آکو
03-13-2014, 03:38 PM
درود بر دوستان گرامی

یه صحبتی دارم با اندک دوستانی که در فروم حضور دارند.

متاسفانه هنوز شاهد این هستیم که برخی دوستان در مورد هدایا حرفها و صحبتهایی می زنند که واقعا خجالت می کشم مدیریت ارشد آکو این پستها را ببینند به همین دلیل برخی پستها را حذف کردم.

متاسفانه شاهد شنیدن صحبتهایی از قبیل کی میفرستید برامون؟ کدوم مدل رو میفرستید؟ پس چرا هنوز به دستمون نرسیده؟ و....... هستیم.

دوستان اصلا و ابدا به این نکته توجه نمی کنند که هدیه داره براشون ارسال میشه و متاسفانه رفتار مناسب در مقابل دریافت هدیه را نیز نمی دانند.

تمامی مشغله های کاری آکو در پایان سال، توزیع سراسری چند محصول جدید و هزاران هماهنگی مربوط به آن،‌ هماهنگی ها و مشغله کاری مربوط سونامی فروش، جلسات متعدد با نمایندگی ها و عاملیتهای فروش جهت اخذ نمایندگی و تمدید دوره نمایندگی و .... به کنار ارسال هدایا برای دوستان گرامی نیز به کنار.

میدانید بیست و اندکی نفر که هدایا براشون ارسال میشه چه بار ترافیکی برای آکو ایجاد میکنه؟
هر بار باید آدرس دوستان چک بشه که به آدرس درستی براشون ارسال بشه.
برخی دوستان باید با پیک ارسال بشه.
برخی دوستان با پست.
برخی دوستان با تیپاکس.
برخی دوستان تو شهر محل اقامتشون تیپاکس نیست باید با اتوبوس ارسال بشه و غیره.

تمامی این کارها ۳ برابر میشه و باید برای ۳ هدیه انجام بشه.
جدا از اینکه چه هزینه هایی برای شرکت داره و چه بار کاری به شرکت اضافه میکنه، تاسف بار تر این هست که برخی این هدایا برگشت میخوره چرا؟
چون یا آدرس ارسالی اشتباه بوده و یا دوستان گرامی در محل حظور نداشتند و گرفتاری برگرداندن کالا به فرستنده بسیار بسیار بیشتر برای آکو دردسر دارد.

با این وجود آکو همواره سعی دارد تا هدایا قبل از سال جدید به دست دوستان گرامی برسد.

از دوستان گرامی خواهشمندیم به نحوی در مورد هدایای ارسالی رفتار نمایند که همانند ارسال هدیه سراسری این طرح نیز کنسل نشود. اگر نمی توانیم برای از روی دوست آکو برداریم حداقل کاری نکنیم که خستگی این کار بر روی دوش آکو بماند.

با سپاس از همکاری شما

جناب مهندس حسین آبادی

باسـلام وقت بخیـر

پیـرو تمـاس بـرخی از مشمـولیـن طـرح اهـدای محصـولات جـدیـد آکـو مبنـی بر تهیـه اقـلام مـوصـوف و یـا تعییـن تـکلیـف آن با واحـد فـروش آکو خصـوصـا طـی روزهـای بیستـم و بیسـت و دوم اسفنـد مـاه جـاری احتـراما به استـحضار می رسـاند :

پیـرو فـرمـایشـات جنـابعـالـی و اطـلاع رسـانی از سـوی مـدیر کـل و نیز مـدیـریـت محتـرم روابـط عمـومی تـالـارهـای گفتـمـان آکـوپـارت ارسـال محصـولـات آکو برای مشمولین طرح هدایا برابر لیست تنظیم شده به دلیل حجم بالای پیک کاری در روزهای پایانی سال در نیمه دوم فروردین ماه سال آینده انجام خواهد شد .

مستدعی است ، اعضای محترم خانواده بزرگ آکو با صبر و شکیبایی موجبات تحقق طرح هایی از این دست و استمرار آن را در آینده فراهم نمایند - ان شاالله

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

روابط عمومی آکو فروم
05-18-2014, 08:53 PM
با سلام وقت بخیر

در پی ارسال هدایا از جانب آکو به کاربران فعال و مدیران فروم اکثر بزرگواران موفق به دریافت و نصب آینه ها شده اند که در ابتدا از طرف باربری با ایشان تماس گرفته شده تا برای دریافت هدیه ی خود به مکان مورد نظر مراجعه نمایند .
حال اینکه تعداد ۴ نفر از کاربران گرامی علی رغم اعلام آدرس و شماره تلفن و مشخصات کامل و علاقه مندی به دریافت هدیه باز هم پس از تماس های مکرر باربری به این اماکن مراجعه ننموده و بار به ناچار به انبار آکو عودت داده شده است .
لازم به ذکر است که آکو ضمن رعایت مشتری مداری و تنها از روی لطف هدیه ای به ارزش بالغ بر ۲۵۰ هزار تومان را به تعداد برای عده ای از کاربران اعلام شده از سوی مدیران فروم ارسال نموده است . دریافت چنین هدیه ای از سوی افراد مذکور لزوما می بایست با شوق و استقبال خوبی صورت می گرفت .
البته جدا از بزرگوارانی که این هدیه را دریافت و پاسخگوی این لطف به خوبی بوده اند سوی سخن با تعدادیست که حتی به خود زحمت مراجعه به باربری را هم نداده اند . این رفتارها حتما آکو را به این مقوله هدایت خواهد نمود که باز هم ارسال هدایا را سخت گیرانه تر انجام داده و یا طرح هایی از این دست را لغو نماید. آکو امیدوار است من بعد شاهد این چنین مواردی نباشیم.

.................................................. .................................................. ................. مدیر روابط عمومی آکو فروم

mohammad_molayoun
05-19-2014, 08:43 PM
با سلام وقت بخیر

در پی ارسال هدایا از جانب آکو به کاربران فعال و مدیران فروم اکثر بزرگواران موفق به دریافت و نصب آینه ها شده اند که در ابتدا از طرف باربری با ایشان تماس گرفته شده تا برای دریافت هدیه ی خود به مکان مورد نظر مراجعه نمایند .
حال اینکه تعداد ۴ نفر از کاربران گرامی علی رغم اعلام آدرس و شماره تلفن و مشخصات کامل و علاقه مندی به دریافت هدیه باز هم پس از تماس های مکرر باربری به این اماکن مراجعه ننموده و بار به ناچار به انبار آکو عودت داده شده است .
لازم به ذکر است که آکو ضمن رعایت مشتری مداری و تنها از روی لطف هدیه ای به ارزش بالغ بر ۲۵۰ هزار تومان را به تعداد برای عده ای از کاربران اعلام شده از سوی مدیران فروم ارسال نموده است . دریافت چنین هدیه ای از سوی افراد مذکور لزوما می بایست با شوق و استقبال خوبی صورت می گرفت .
البته جدا از بزرگوارانی که این هدیه را دریافت و پاسخگوی این لطف به خوبی بوده اند سوی سخن با تعدادیست که حتی به خود زحمت مراجعه به باربری را هم نداده اند . این رفتارها حتما آکو را به این مقوله هدایت خواهد نمود که باز هم ارسال هدایا را سخت گیرانه تر انجام داده و یا طرح هایی از این دست را لغو نماید. آکو امیدوار است من بعد شاهد این چنین مواردی نباشیم.

.................................................. .................................................. ................. مدیر روابط عمومی آکو فروم

سلام
من یه انتقادی نسبت به تصمیمات آکو دارم
شما همیشه انتظار دارید رفتار مشتریان طبق نظر شما باشد
بر فرض که تعدادی برای دریافت هدیه مراجعه نکردن . شاید وقت نداشتن و گرفتار بودن و هزار دلیل دیگر
و این دلیل نمیشه که شما طوری برداشت کنید که بی احترامی شده است

شما هدیه ای در نظر گرفتید و کسی برای دریافتش نیامد و این مشکل خیلی بزرگیه!!
که بیایید در تصمیمات خودتون برای هدیه دادن سختگیری کنید؟!!
از صحبت های شما طوری برداشت می شود که دنبال بهانه هستید که کلاً طرح هدایا را کنسل کنید

همین قضیه را در مورد فلاپ های گلگیر هم در فروم مطرح شد
که خیلی از مبلغ اضافه خبر نداشتن و یا مطلب رو کامل نخوندن
خود من وقتی برای دریافت هدیه فلاپ مراجعه کردم از مبلغ اضافه بی خبر بودم بخاطر اینکه مطلب اول را کامل نخوندم و فقط به خواندن عنوان مطلب بسنده کردم

حال کسی هم نمی دانست و از دریافت هدیه انصراف داد.. که از نظر من کم کاری از گروه آکو در زمینه اطلاع رسانی بوده است..

حالا این همه مشتری و کاربر در سایت دارید و عده ای بعلت های مختلف اشتباهاتی مرتکب می شوند و شما به جای اصل مشتری مداری و افزایش سطح خدمات.. با سخت گیری و کاهش خدمات قصد حل کردن مشکلات را دارید

امیر مسعود
05-19-2014, 10:08 PM
دوست عزیز بنده خدایی نکرده قصد توهین و جسارت ندارم ولی شما یکمقدار دارید کم لطفی میکنید شما اول یک شرکت تو ایران نام ببرید که مثل اکو یه همچین طرحی برای کاربراش داشته باشه کدوم شرکت حاضر میشه این همه وقت خودش رو بزاره برای ارسال هدیه به کاربراش این ارسال هدایا بسیار وقت گیر هست برای گروه اکو دوم اینکه دوست خوبم برادر عزیزم هیچوقت دندون اسب پیش کشی رو نمیشمارند در ضمن روابط عمومی اکو و سایر مدیران بارها اعلام کردند که بازگشت هدیه ارسالی خیلی گرونتر از ارسال اون هدیه هست و حتی هنگام ارسال هدیه هم هماهنگی کردند پس این اسمش سخت گیری نیست لطفی هست که مجموعه بزرگ اکو نسبت به کاربرانش دارند شما هم اگر یکمقدار منطقی به این موضوع نگاه کنید متوجه عرایض بنده خواهید شد به نظر من اینطور یکطرفه به قاضی رفتن درست نیست اگر اکو قرار بود ارسال هدایا رو کنسل کنه خیلی زودتر از اینها اینکار رو میکرد که به نظر من هم باید اینکار رو میکرد تا این همه حرف و حدیث پشت سرش نبود موفق باشید

Saeed
05-19-2014, 10:14 PM
سلام
من یه انتقادی نسبت به تصمیمات آکو دارم
شما همیشه انتظار دارید رفتار مشتریان طبق نظر شما باشد
بر فرض که تعدادی برای دریافت هدیه مراجعه نکردن . شاید وقت نداشتن و گرفتار بودن و هزار دلیل دیگر
و این دلیل نمیشه که شما طوری برداشت کنید که بی احترامی شده است

شما هدیه ای در نظر گرفتید و کسی برای دریافتش نیامد و این مشکل خیلی بزرگیه!!
که بیایید در تصمیمات خودتون برای هدیه دادن سختگیری کنید؟!!
از صحبت های شما طوری برداشت می شود که دنبال بهانه هستید که کلاً طرح هدایا را کنسل کنید

همین قضیه را در مورد فلاپ های گلگیر هم در فروم مطرح شد
که خیلی از مبلغ اضافه خبر نداشتن و یا مطلب رو کامل نخوندن
خود من وقتی برای دریافت هدیه فلاپ مراجعه کردم از مبلغ اضافه بی خبر بودم بخاطر اینکه مطلب اول را کامل نخوندم و فقط به خواندن عنوان مطلب بسنده کردم

حال کسی هم نمی دانست و از دریافت هدیه انصراف داد.. که از نظر من کم کاری از گروه آکو در زمینه اطلاع رسانی بوده است..

حالا این همه مشتری و کاربر در سایت دارید و عده ای بعلت های مختلف اشتباهاتی مرتکب می شوند و شما به جای اصل مشتری مداری و افزایش سطح خدمات.. با سخت گیری و کاهش خدمات قصد حل کردن مشکلات را دارید

دوست گرامی ظاهرا شما دوباره کل مطلب رو‌ نخوندید و دوباره تیترخوانی کردید.

شما فرض کنید هدیه ای برای دوستی در نظر میگیرید، آدرس و مشخصات آن دوست را میگیرید و هدیه را برایشان ارسال میکنید و از شرکتی که هدیه را فرستادید پیغامی مبنی بر عدم حضور تحویل گیرنده دریافت میکنید و با اصرار شما چندین بار تماس گرفته میشود و دوست گرامی شما کم لطف کرده و اقدامی نمیکند و هدیه علی رغم نیت قلبی شما و صرف وقت و هزینه، بازپس فرستاده میشود.

حال اگر یادداشتی برای دوست خود ارسال نمایید که نشان از آزرده خاطر بودن شما از رفتار دوستتان باشد، آیا باید از جانب دوستتان به این محکوم شوید که دوستتان میبایست طبق درخواست شما رفتار نماید؟

حال اگر این رفتار چندین بار از سوی ایشان تکرار شود، شما چه واکنشی خواهید داشت؟

دوست گرامی مشکل از اینجاست که دوستان اصلا قرار نبوده به جایی مراجعه نمایند (مثلا مراجعه حضوری به دفتر اصلی آکو) و هدیه خود را دریافت کنند، این دوستان میبایست صرفا در آدرسی که خودشان ارسال کرده بودند، حضور میداشته و یا به شماره هایی که خود در اختیار روابط عمومی قرار داده بودند، جواب میداده تا هدیه به دستشان برسد.

کدام شرکت در ایران صرفا به دلیل فعالیت در فروم ، به کاربران فعال هدایای چند ده هزار تومانی ارسال میکند که اینچنین نیز مورد بی تفاوتی از جانب کاربر قرار گیرد.

دوست گرامی ما انتظاری از مشتریان نداریم زیرا هدیه برای مشتریان ارسال نشده و خطاب ما مدیران و فعالین فروم است که کاربر سایت به حساب می آیند. هیچ وقت مطلبی در مورد انتظار از مشتری از طرف آکو بیان نشده است.

همانطور که اطلاع دارید شرکتی مانند همراه اول یک روز مکالمه رایگان در شبکه را فقط برای مدت محدودی برای شما معتبر میداند و بعد از تایم مشخصی دیگر آن امتیاز به شما تعلق نخواهد گرفت.

در مورد فلاپ گلگیر، بعد از آنهمه اطلاع رسانی از طرف آکو و چندین پست مختلف از طرف مسئولین فروم، باز تیترخوانی میکنید و زحمت خواندن کل مطلب را به خود نمیدهید و علی رغم توضیح مفصل روابط عمومی آکو و آکو فروم و اینجانب، باز هم اظهار بی اطلاعی میکنید؟

جالب و در نوع خود بی نظیر است که این عدم دقت و توجه شما، باز هم کم کاری از جانب آکو قلمداد میشود.

و باز هم جالب تر اینکه عدم تکرار چنین طرحهایی در آینده در صورت رخ دادن این واکنش از سوی منتخبین فروم، عدم مشتری مداری و کاهش سطح خدمات عنوان میشود.

دوست گرامی اگر شما در جایی دیدید و یا شنیدید آکو ، گارانتی قطعه ای را مطابق با شرایط از پیش تعیین شده ، تقبل ننموده و مشتری از خدمات و کیفیت ناراضی است، آن هنگام چنین داد سخن سرداده، و فعالیتهای چنین مجموعه ای که حتی رقیبان نیز به خدمات و گارانتی خوب آن اعتراف میکنند، را زیر سئوال ببرید.

صرفا جهت آگاهی سایر دوستان، آکو هدیه ای که یکبار ارسال نموده و به دلیل اشتباه نصب یکی از کاربران خوب آکو، دچار ایراد شده را برای ایشان تعویض نموده و قطعه سالم دیگری برای ایشان ارسال خواهد شد.

mohammad_molayoun
05-20-2014, 01:06 AM
من منکر خدمات گروه آکو نیستم
مطرح کردن اینگونه مشکلات در فرم اونم با اعلام "ارسال هدایا را سخت گیرانه تر انجام داده و یا طرح هایی از این دست را لغو نماید."
اینگونه برداشت می شود که این گروه قصد دارد هدایا و یا تخفیفات را کنسل کند
اگر با ارسال هدایا با مشکل مواجه هستید
خب روش می تونید عوض کنید. بر فرض مثال برای همان کاربران کد تخفیف برای خرید همان آینه قرار میداید یا هر راه حل دیگر
من حرف اینکه اگر مشکلی هست .. راهکار مناسب جایگزین بشود نه اینکه کلا سرویس و خدمات قطع کنید
در مورد اطلاع رسانی شما میگید چندین بار در فرم اطلاع رسانی کردید.. آیا بهتر نبود با روشهای بهتر و 100 درصدی اطلاع رسانی میشد.. خیلی از کاربران شاید به فرم کم سر بزنند و به هردلیلی مطالب را دقیق مطالعه نکنند. و این دلیلی نمی شود که شما همیشه کاربران را مقصر بدانید
وقتی شما می بینید تعداد کاربر زیادی برای دریافت هدیه می روند و اطلاعی از مبلغ اضافه ندارند.. پس حتما اطلاع رسانی درست انجام نشده است

من زیاد نمیخوام این مساله بزرگ کنم. فقط نظر شخصی من این است اگر آکو قصد خدمت رسانی ویژه به کاربران سایت دارد. روش های متنوع دیگری جایگزین روش فعلی کند نه حذف آن

zanjani
05-20-2014, 08:29 AM
مطرح کردن اینگونه مشکلات در فرم اونم با اعلام "ارسال هدایا را سخت گیرانه تر انجام داده و یا طرح هایی از این دست را لغو نماید."
خب روش می تونید عوض کنید. بر فرض مثال برای همان کاربران کد تخفیف برای خرید همان آینه قرار میداید یا هر راه حل دیگر
من حرف اینکه اگر مشکلی هست .. راهکار مناسب جایگزین بشود نه اینکه کلا سرویس و خدمات قطع کنید
در مورد اطلاع رسانی شما میگید چندین بار در فرم اطلاع رسانی کردید.. آیا بهتر نبود با روشهای بهتر و 100 درصدی اطلاع رسانی میشد.. خیلی از کاربران شاید به فرم کم سر بزنند و به هردلیلی مطالب را دقیق مطالعه نکنند. و این دلیلی نمی شود که شما همیشه کاربران را مقصر بدانید
وقتی شما می بینید تعداد کاربر زیادی برای دریافت هدیه می روند و اطلاعی از مبلغ اضافه ندارند.. پس حتما اطلاع رسانی درست انجام نشده است

من زیاد نمیخوام این مساله بزرگ کنم. فقط نظر شخصی من این است اگر آکو قصد خدمت رسانی ویژه به کاربران سایت دارد. روش های متنوع دیگری جایگزین روش فعلی کند نه حذف آن

سلام
دوست عزیز شما فکر میکنید کسی که دیر به دیر به فروم سر میزنه شایسته دریافت هدیه هست ؟!
این کادوها برا اکو و جناب کفایی عددی حساب نمیشه که بخوان اون رو به دلیل هزینه های مربوطش حذف کنن. صحبت سر کم لطفی دوستانه که با وجود تماس تلفنی باز سراغ کادوشونو نگرفتن.
کد تخفیف ویژه ای که می فرمایید تو استانهایی که نمایندگی نداره قابل اجرا نیست .

اولا این هدایا برای کسانی ارسال شده بود که طی یک نامه با ارسال ادرس به روابط عمومی درخواست دریافت هدیه رو کرده بودند
روزی هم که اکو هدایا رو ارسال کردند ،طی تماس تلفنی به متقاضی ارسال هدیه رو اعلام و شماره مرسوله رو هم اعلام کردند که خدای نکرده سردر گم نشن با این اوصاف باز دوستان مراجعه نکردند و باز اکو تو این مواقع مجبور میشه هزینه تحمیلی رفت و برگشت کادویی رو که ارسال کرده حساب کنه(که صد البته این هزینه در مقابل کادو هایی که ارسال شده مبلغی حساب نمیشه) باز نیرویی رو برای جمع اوری کادو ها از باربری های مختلف بزاره و نکته بعدی خروج کالا از انبار ،قبض انبار خوردن و ورود مجدد به انبار و ....
دوست عزیز بهتره یه مقدار منصف باشید و همیشه به جای انتقاد اونم از نحوه دریافت هدیه !!! یه راهکار عملی و خوب پیشنهاد بدید و خودتون رو با پیشنهاد( روش های متنوع دیگری جایگزین روش فعلی کند نه حذف آن) راحت نکنید.
موفق باشید

Saeed
05-20-2014, 08:36 AM

دوست گرامی دقیقا به دلیل این لحن شماست که بسیاری از شرکتهای بزرگ خودروسازی و کلا تولیدی، فرومی ندارند که اینگونه زحمات آن شرکتها را زیر سئوال ببرید و اصلا اجازه اظهار نظر به کاربران نمیدهند، در هیچ موردی چه برسد به اینکه به دلیل هدیه، کیفیت و خدمات شرکت را زیر سئوال ببرید.

پاراگراف آخر پست اول خود را دوباره مطالعه نمایید، شما مستقیما خدمات آکو و مشتری مداری را زیر سئوال بردید.

من نمیگم شما خدایی نکرده عامدانه اینگونه صحبت کرده اید، ظاهرا شما فقط روش درست پیشنهاد دادن را نمیدانید و با مسایل دیگری اشتباه گرفته اید.

دوست گرامی زمانی که از موضوعی اطلاع ندارید، لطفا اطهار نظر نفرمایید، بعضی از شهرهایی که این دوستان تشریف داشته اند، حتی نمایندگی و‌عاملیت فروش آکو وجود ندارد که با تخفیف ویژه اقدام به خرید کنند و می بایست له مرکز استان مراجعه نمایند. کاربری که زحمت مراجعه به باربری شهرشان را به خود نمیدهد، حتما حال مراجعه به مرکز استان را هم ندارد. در مورد آینه ها هم آکو ، موتور و شیشه آینه تیپ بعدی خود را همراه آینه ارسالی برای کاربران ارسال نمود و عملا کالاهایی که به عنوان هدیه برای ایشان ارسال شده است با کالای معمولی موجود در نمایندگی یا عاملیت فروش تفاوت دارد.

در مورد تخفیف ویژه صحبت کردید، آکو در مورد فلاپ تخفیف ویژه داده بود به همه تندرسواران ولی باز هم عده ای همانند شما اطلاعیه را نمیخواندند و مستقیما داخل سایت مینوشتند، پس اگر هدیه هست چرا همچنان پول میگیرید.

این یک امتیاز ویژه برای کاربران هست که برخلاف تمامی شرکتهای حال حاضر ایرانی، کالا را نه تنها گرانتر از قبل بلکه با تخفیف خریداری کنند و به اندازه کافی هم اطلاع رسانی شد. عده ای باهوش و دقیق بودند و استفاده کردند و عده ای بی دقت و این فرصت از کف ایشان رفت.

دوست گرامی باز از قطع سرویس و خدمات صحبت میکنید، باز هم تیترخوانی فرمودید، ارسال هدیه به تعدادی کاربر فعال فروم به پاس تشکر و قدردانی از فعالیت ایشان در فروم و احیانا کنسل کردن و یا تنگتر کردن حلقه این افراد خاص، قطع سرویس و‌خدمات شرکت است؟

تعریف شما از ارائه سرویس و خدمات شرکت، طرحهای ارسال هدایاست؟

آکو با استفاده از فروم اطلاع رسانی میکند و در طرح فلاپ گلگیر هر نمایندگی، اطلاعیه ای که متن آن در فروم به ثبت رسیده است را نیز نصب نموده بوده است. شاید میبایست در تمامی روزنامه های کثیر الانتشار اطلاع رسانی میکردیم؟ آن موقع هم میگفتید، صرفا تیتر آن را خواندم و به توضیحات دقت نکردم.

برای شمایی که صرفا تیتر میخوانید، هزاران اطلاعیه هم بی فایده است، شاید آکو میبایست به هر نحوی منظور خود را در تیتر اخبار بگنجاند.

به شخصه فکر میکنم که هنوز متوجه قضیه نیستید و بدون خواندن کامل متون پستها صرفا پست جدیدی ارسال میکنید ولی باید یادآوری کنم ، آکو قصد ارسال ویژه هدیه به کاربران سایت را ندارد ، آکو قصد ارسال هدیه به کاربران ویژه سایت را همیشه داشته و خواهد داشت.

فکر میکنم آکو اینقدر برای کاربران ویژه خود ارزش قائل شده است که بعضی دوستان این چنین کم لطفی می نمایند و علی رغم اینکه برای بسیاری از کاربران خوبمان نیز مشکلاتی به وجود می آید. پیشنهاد می کنم صرفا دریافت هدایا برای این دوستان با مراجعه شخصی به دفتر تهران برای مدت ۱ سال صورت پذیرد. شاید در آن صورت دوستان قدر این امتیازات ویژه خود را بیشتر از پیش بدانند.

بهرام حامدی
05-20-2014, 09:41 AM
دوستان صلوات بفرستید واگرهم کسی هدیه اش رانخواست بیزحمت بفرستید به ادرس سرراست من تاباهدیه های منحصربه فردآکو صفا کنم:cool:

ACO
05-20-2014, 05:28 PM
سلام . ضمن احترام به كاربر گرامي
mohammad_molayoun (http://acoforum.org/member.php?u=2183)

موضوع از نظر آكو مختومه هست چون ايشان خود صراحتا فرمايش ميفرمايند كه مطالب رو درست و كامل نميخونن
و دوستان ديگر ايشان حضور زيادي در سايت ندارند و مطالب را كامل نميخوانند
بنابراين طبيعي است كه توضيحات ساده و مبرهن ما در خصوص چرايي اين مسائل رو هم نميتونن درست مطالعه يا
درك بفرمايند
از اين روي پاسخهاي مجدد و چندباره اكو در اين خصوص تكرار مكرارت خواهد شد.

بدون انتساب موضوع به اقاي مولايون كه قطعا ارتباطي به ايشان ندارد بد نيست در جريان باشيد كه
عزيزان ديگري كه توان رقابت با اكو در حوزه هاي مختلف از جمله مشتري مداري و طرح هاي سنگيني همچون
اهداي هدايا را ندارند به انحا مختلف سعي در همراه كردن اكو با خود در خصوص لغو طرح هدايا هستند كه ضعف
ايشان پوشش يابد بنابراين نه در اين مورد خاص اما اين امكان همواره وجود دارد كه برخي حركات اينچين
چندان بي هدف نباشد

اقاي مولايون عزيز اگر تا اينجاي متن بنده رو حوصله كرده اند مطالعه كنند بد نيست بدانند كه ارشيو ادرس و مشخصات
كاربران ما نزد ما تكميل و به روز هست و ميشد بدون هماهنگي با ايشان هدايا را ارسال كرد
اما طبق درخواست هميشگي بنده براي مشخص بودن فعال بودن كاربر و اپديت بودن ادرسهاي ايشان
نامه به اين عزيزان ارسال شده تا در صورت پاسخگويي تمايل ايشان براي دريافت هديه مشخص شود
اين مساله حتي در هنگام واريز حقوق افراد از سوي بنده صورت ميگيرد با اينكه شماره حساب و مشخصات افراد
نزد اينجانب محفوظ است اما جهت پياده كردن استراتژي هاي مديريتي و سركشي و مراوده با مديران و همكاران
همواره هر ماه به صورت تلفني از ايشان پيگير شماره حساب و وضعيت كاري و مسائل مختلف هستيم .
اين تيپ مسائل و دلائل ثانويه و مهم ان تنها براي افرادي كه سابقه مديريت دارند قابل درك است .

موضوع "وقت نكردند" و "مشكلي داشتند" و .... كاملا منتفي هست چون زمان زيادي از ارسال هدايا گذشته
و همچنين قلبا اكو اميدوار است كه موضوع "مشكل داشتن" اين عزيزانمان نباشد و هيچ وقت هيچگاه هيچ مشكلي نداشته باشند .

با اين حال انچه از سر دلسوزي و خيرخواهي مطرح شده باشد براي ما گوارا و ارزشمند است
مبحث ارتقا و تنزيل درجات كاربري خصوصا در سطح مديران سايت عزيزاني كه به هر دليل توانايي همكاري
با اكو را مدت زياديست نداشته اند از خيلي وقت پيش مطرح بوده و مطرح شده در سايت
اما بنده با تحميل هزينه فراوان به اكو , ترجيح دادم كه تقارن ارتقا و تنزيل درجات كاربري همزمان با طرح اخير هدايا صورت نپذيرد تا خدا نكرده شائبه اي پيش نيايد
فلذا با پايان يافتن طرح مذكور به زودي شاهد تغييرات زيادي در سطوح كاربري خواهيم بود .

با تشكر از همه دوستان .