PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات مربوط به ثبت نام و تحویل تندر 90

صفحه ها : [1] 2

امیر مسعود
06-17-2010, 08:13 PM
دوستان لطفا بحثهای مربوط به ثبت نام و تحویل خودرو لوگان (تندر 90) را در این قسمت مطرح کنید.

HosseyN
04-20-2011, 08:55 AM
سلام به دوستان

آيا پارس خودرو براي تندر ثبت نام مي‌كنه؟ اگر بله، شرايط ثبت نام چيه؟ چقدر پيش مي‌گيرن؟ چند وقته تحويل مي‌دن؟

با تشكر.

مجید
04-20-2011, 09:49 AM
سلام به دوستان

آيا پارس خودرو براي تندر ثبت نام مي‌كنه؟ اگر بله، شرايط ثبت نام چيه؟ چقدر پيش مي‌گيرن؟ چند وقته تحويل مي‌دن؟

با تشكر.

فروش نقدی، تحویل 45 روزه: سود تاخیر 8%، انصراف 6%، قیمت 14.350.000 تومان
پیش فروش، تحویل مرداد 89: پیش پرداخت 10.000.000، سود مشارکت 6%، سود تاخیر 4%، جریمه تاخیر 6%

http://www.parskhodro.ir/sales/news/news.asp?id=418
https://parskhodro.iranecar.com/

HosseyN
04-20-2011, 09:55 AM
پیش فروش، تحویل مرداد 89: پیش پرداخت 10.000.000، سود مشارکت 6%، سود تاخیر 4%، جریمه تاخیر 6%

مدل اي صفر پيش فروش نداره؟ كسي از شرايط اون با خبر هست؟

MAHDI-TONDAR
04-20-2011, 11:45 AM
مدل اي صفر پيش فروش نداره؟ كسي از شرايط اون با خبر هست؟
سلام جناب شریفی پناه
مدل E0با توجه به نداشتن ABS و نیز عدم توجیه اقتصادی ( سود اندک ) برای خودرو سازان فکر نکنم دیگه تولید بشه و بیشتر مدل E2 فول و گهگاهی E1 نیمه فول با ترمز ABS (مدل E1+CP+ABS) از سوی خودرو سازان پیش فروش ویا تحویل فوری انجام میشه .

L90
04-20-2011, 01:00 PM

پیش پرداخت 10.000.000 ميگيرن ايا به موقع تحويل ميدن يا نميدن واقعا كه :mad:

منظورتون تحويل مرداد 90 بوده ديگه؟ :rolleyes:

راستي دوستان نزارين اينجا خاك بخوره هر اطلاعاتي در مورد ثبت نام داريد قرار بديد.

جواد
04-20-2011, 02:08 PM
سلام
دوستان گرامی که ماشین ال 90صفر تحویل گرفتند(پارس خودرو) لطف کنند نکاتی که زمان تحویل باید مد نظر قرار داد وروی مواردی که باید حساسیت بخرج داد رو ذکرکنند تا انشاا... ر.ز تحویل بدون هیچ اطلاعی توی نمایندگی ماشین رو تحویل نگیرم
لیست یک سری لوازم جزئی وضروری که باید همیشه همراه ماشین باشه (مثلا تسمه دینام یا...)هم اگه دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم

Qom
05-08-2011, 03:36 PM
سلام
دوستان گرامی که ماشین ال 90صفر تحویل گرفتند(پارس خودرو) لطف کنند نکاتی که زمان تحویل باید مد نظر قرار داد وروی مواردی که باید حساسیت بخرج داد رو ذکرکنند تا انشاا... ر.ز تحویل بدون هیچ اطلاعی توی نمایندگی ماشین رو تحویل نگیرم
لیست یک سری لوازم جزئی وضروری که باید همیشه همراه ماشین باشه (مثلا تسمه دینام یا...)هم اگه دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم
دوستان کسی نمی خواد این بخش رو پاسخ بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zanjani
05-09-2011, 09:01 AM
سلام

سلام
اولین و مهمترین نکته کنترل بدنه و رنگ هست که قبل از تحویل باید کامل کنترل کنید و اگه مشکل داشت ماشین رو اصلا تحویل نگیرید تا براتون کلا عوض کنند چون تنها چیزیه که بعد از تحویل کاریش نمی تونی بکنی مگر با مصیبت فراوان
این رو خدمتتون عرض کنم در پاره ای از موارد هنگام نقل و انتقال از تریلر های خودرو احتمال برخورد ماشین و رنگ شدن ماشین توسط نمایندگی وجود داره ،که البته منجر به شکایت از نمایندگی و تعویض خودرو توسط وی میشه اما خوب دردسر و الافی داره
بعد قطعات همراه خودرو است که در مدلهای مختلف و شرکتهای مختلف فرق میکنه
مواردی که معمولا وجود دارند
1- جا نماز و قران
2- جعبه کمکهای اولیه
3- جعبه علائم خطر
4- دفترچه راهنما
5- کفی ماشین (باز و کنترلش کنید تا پاره نباشه)
6- پیچ های مخصوص زاپاس در مدلهای e2 حتما باید 4 تا باشه
7- جعبه ابزار و آچار مخصوص قالپاق
8- رمز کلید یدکی که معمولا روی یک تیکه الومینیوم کوچک حک شده (به من ندادندو گفتند لازم نیست خود شرکت اون رو نگهداری میکنه؟!!!!!!!!)
9- دفترچه گارانتی و مدارک ماشین هم به ترتیب بعدا میاد

موفق باشید

MAHDI-TONDAR
05-09-2011, 12:05 PM
با سلام
موارد و راهنمایی لازم رو دوست وهمکار خوبم آقا جعفر اشاره داشتند.
مجدداً بنده هم تاکید میکنم و از آقا جواد عزیز هم میخوام که حتماً این موارد رو مد نظر قرا دهند بخصوص کنترل رنگ و بدنه ماشین ، چرا که به هیچ وجه نمایندگی ها و شرکت های خودرو سازی پس از تحویل ماشین اصلاً زیر بار نمیرن ، نمونه اش ماشین یکی از دوستان و اعضاء همین سایت که مشکل رنگ ( ترک خوردگی رنگ بالای دربها ) و نیز فرورفتگی چهار چوب درب جلو ( که به گفته نمایندگی در حین مونتاژ ایجاد شده بود ) متاسفانه علیرغم پیگیری و تلاششون هیچ گونه ثمری نداشت و شرکت زیر بار نرفت .
ضمناً حتماً ماشین رو قبل از تحویل در نمایندگی روشن و کولر و برف پاکن و ... رو نیز چک کنید .

L90
05-09-2011, 04:57 PM
سلام
اولین و مهمترین نکته کنترل بدنه و رنگ هست که قبل از تحویل باید کامل کنترل کنید و اگه مشکل داشت ماشین رو اصلا تحویل نگیرید تا براتون کلا عوض کنند چون تنها چیزیه که بعد از تحویل کاریش نمی تونی بکنی مگر با مصیبت فراوان
این رو خدمتتون عرض کنم در پاره ای از موارد هنگام نقل و انتقال از تریلر های خودرو احتمال برخورد ماشین و رنگ شدن ماشین توسط نمایندگی وجود داره ،که البته منجر به شکایت از نمایندگی و تعویض خودرو توسط وی میشه اما خوب دردسر و الافی داره
1- جا نماز و قران
2- جعبه کمکهای اولیه
3- جعبه علائم خطر
4- دفترچه راهنما
8- رمز کلید یدکی که معمولا روی یک تیکه الومینیوم کوچک حک شده (به من ندادندو گفتند لازم نیست خود شرکت اون رو نگهداری میکنه؟!!!!!!!!)

موفق باشید

سلام

جالبه زماني كه ما ماشين رو سال 87 تحويل گرفتيم هيچ كدام از اينهارو به جز دفترچه راهنما خودرو نداشت :mad:

MAHDI-TONDAR
05-10-2011, 12:03 PM
سلام

جالبه زماني كه ما ماشين رو سال 87 تحويل گرفتيم هيچ كدام از اينهارو به جز دفترچه راهنما خودرو نداشت :mad:
سلام آقا امیر حسین
آره اون اوائل برخی از لوازم که الان میدن نبود
ماشین من هم مدل 87 و پارس خودرویی هست و موقع تحویل فقط دفترچه راهنما و گارانتی ، کفی ماشین و جعبه علائم خطر و جک از وسایل دیگه خبری نبود .:rolleyes:
کجا بود خدا میدونه :d
آها یادم رفت یک عدد تندر نقره ای هم همراه این وسایل بود ، ببخشید از قلم افتاد ;)

Alireza
05-12-2011, 04:47 PM
سلام

1- جا نماز و قران=-------
2- جعبه کمکهای اولیه= ok
3- جعبه علائم خطر=ok
4- دفترچه راهنما=ok
5- کفی ماشین (باز و کنترلش کنید تا پاره نباشه)=ok
6- پیچ های مخصوص زاپاس در مدلهای e2 حتما باید 4 تا باشه =ok
7- جعبه ابزار و آچار مخصوص قالپاق =ok
8- رمز کلید یدکی که معمولا روی یک تیکه الومینیوم کوچک حک شده (به من ندادندو گفتند=---- لازم نیست خود شرکت اون رو نگهداری میکنه؟!!!!!!!!)
9- دفترچه گارانتی و مدارک ماشین هم به ترتیب بعدا میاد =ok

موفق باشید
ماشین من هرچی رو اوکی کردم داره
مدل 88 فول و بقول خودشون سفارشی هست

Renault Logan
05-12-2011, 05:30 PM
این مواردی که دوستان عزیز اشاره کردند که خوبه ، اکثر موارد من دیدم که از قطعات فنی موتوری کم میکنند و ناقص تحویل میدن . نمونش همین محافظ ecu
اصلا هیچ حساب و کتابی نداره .
دوستان عزیزی که به سلامتی میخوان تازه تحویل بگیرن خودروشون رو ، حتما همه موارد اشاره شده رو چک کنند .
شاد و موفق و پاینده باشید .

MAHDI-TONDAR
05-12-2011, 06:35 PM
این مواردی که دوستان عزیز اشاره کردند که خوبه ، اکثر موارد من دیدم که از قطعات فنی موتوری کم میکنند و ناقص تحویل میدن . نمونش همین محافظ ecu
اصلا هیچ حساب و کتابی نداره .
دوستان عزیزی که به سلامتی میخوان تازه تحویل بگیرن خودروشون رو ، حتما همه موارد اشاره شده رو چک کنند .
شاد و موفق و پاینده باشید .

آی گفته علیرضا جان
من که اصلأ سر در نیاوردم جریان این محافظ ای سی یو چیه.
فکر کنم شیر یا خط میکنن.
شیر اومد نصب میکنن ،خط شد نصب نمیکنن.
مثل ماشین بنده که نصب نکردن فکر کنم خط اومده بود.

Mohajer
05-14-2011, 09:02 AM
شنبه 24 ارديبهشت 1390

مدیرعامل شرکت رنوپارس:
رنو دو سال دیگر در ایران سود می‌کند

گروه خودرو- مدیرعامل رنوپارس (شرکت تامین‌کننده قطعات تندر-90 در ایران) چهارشنبه گذشته میزبان تعداد محدودی از خبرنگاران شد، تا هم از عملکرد 9 ماهه خود بگوید و هم به پرسش‌های مربوط به تندر-90 و برنامه‌های آتی رنو در ایران را پاسخ دهد.
گفت‌و‌گوی زیر را که حاصل پرسش و پاسخ مدیرعامل رنوپارس و خبرنگاران است، می‌خوانید.

حدود 9 ماه از حضور شما در ایران می‌گذرد. می‌خواهیم بدانیم در حال حاضر وضعیت تولید تندر-90 به چه شکل است؟
طبق آمار، هم‌اکنون روزانه 300 دستگاه تندر-90 در ایران به تولید می‌رسد که 210 دستگاه آن متعلق به پارس خودرو بوده و 90 دستگاه را نیز ایران خودرو تولید می‌کند. البته برنامه آینده ما، رسیدن به تولید روزانه 450 دستگاه است که باید با برنامه‌ریزی لازم، طی سه چهار ماه آینده به این هدف برسیم. همچنين قصد داریم تولید مگان را نیز که هم‌اکنون 47 دستگاه در روز است، دو برابر کنیم.
نکته مهم در مورد تولید تندر-90، ارتقای کیفیت این محصول است، به نحوی که با وجود افزایش تیراژ، سطح کیفی آن نیز افزایش یافته و افتی به خود نمی‌بیند. بر اساس آماری هم که خود رنوپارس تهیه کرده، 68 درصد مشتریان تندر-90 حتی یک ایراد جزئی نیز از این خودرو ندیده‌اند و 98 درصد آنها نیز خرید تندر را به دیگران پیشنهاد داده‌اند.
خب این آمار که می‌گویید، ممکن است به دلیل تیراژ پایین تندر باشد. در واقع اگر تندرهای بیشتری در ایران تردد می‌کردند، آمار رضایت مشتریان با الان فرق می‌کرد.
بله، اما به هر حال اینکه کیفیت تندر پایین نیامده است، نکته مهمی به حساب می‌آید.
با توجه به آنکه رنو در رومانی و الجزایر و... نیز تندر-90 تولید می‌کند، آیا فرقي کیفی بین تندرهای ایران و این کشورها وجود دارد؟
این را که سطح کیفی کدامیک بهتر است، نمی‌دانم، اما مطمئن باشید تندر-90 تولید ایران در سطح کیفی بالایی قرار دارد. از طرفی، رنو همواره به این شعار که «کیفیت اولویت اول است»، پایبند بوده و به هیچ وجه کوتاه نمی‌آید. در واقع سخت‌گیری‌های رنو در همه جای دنیا یکسان است.
اما شما تقریبا در هیچ جای دنیا حاضر به عدول از سیاست «تک سورسی» خود در قطعه‌سازی نیستید، حال آنکه در ایران این سیاست را زیر پا گذاشتید.
اتفاقا رنو خیلی نسبت به این موضوع که هر بخش از قطعات تندر-90 را یک قطعه‌ساز واحد تولید کند، پافشاری کرد، اما من اصرار داشتم این سیاست در ایران نادیده گرفته شود. من معتقدم اینکه یک قطعه توسط دو قطعه‌ساز تولید شود، بهتر از خوابیدن خط تولید است. از طرفی، به هر حال ما قصد داریم محصولات بیشتری را روانه بازار ایران کنیم و به همین دلیل باید تیراژ قطعات را افزایش دهیم. هر چند این کار، بسیار پر ریسک است، اما خوشبختانه قطعه‌سازان ایرانی کارنامه خوبی را در این چند سال از خود به جا گذاشته و نقش مهمی در افزایش تیراژ و کیفیت تندر-90 دارند. سطح همکاری رنوپارس و قطعه‌سازان به شکلی است که ما برای کاهش هزینه‌ها، کارشناس نیز به کمک آنها فرستادیم. رنو می‌خواهد کاری کند که وابستگی قطعه‌سازان ایرانی به خارجی‌ها کم شود، زیرا قطعه‌سازان در حال حاضر بخشی از نیاز خود را از شرکت‌های خارجی تامین می‌کنند و پول خود را به جیب آنها می‌ریزند.
طبق قرارداد، رنو نمی‌تواند تا زمانی که صادرات 20 درصدی تندر-90 انجام شود، از ایران سود پول خود را خارج کند. آیا در حال حاضر که هنوز صادرات خاصی نداریم، شما پولی را از ایران خارج کرده اید؟
فعلا که هرچه آورده‌ایم، به ضرر تبدیل شده و سودی در کار نبوده است.
فکر می‌کنید چه زمانی به سوددهی برسید؟
حدود دو سال دیگر.
هم‌اکنون حدود چهار سال از آغاز پروژه رنو در ایران می‌گذرد و به قول شما هنوز هم سودی نصیب این شرکت نشده است. با این حساب آیا مسوولان رنو از حضور در ایران پشيمان نیستند؟
قبل از اینکه به ایران بیایم، آقای گون مدیرعامل رنو من را صدا کرد و گفت: «به ایران برو و ببین اوضاع به چه شکل است؟ بهتر است برویم یا بمانیم؟»
من وقتی به ایران آمدم و مسائل و مشکلات را بررسی کردم، به این نتیجه رسیدم که رنو می‌تواند در ایران به فعالیت خود ادامه دهد. در حال حاضر هم رنو برنامه‌های زیادی را در این مورد پیش‌بینی کرده و می‌خواهد در ایران بماند.
چه برنامه‌هایی؟
مثلا عرضه خودروهای جدید از قبیل وانت و فیس لیفت تندر و ساندرو.
ظاهرا ساندرو در نهایت به پارس خودرو رسید و وانت نیز به ایران خودرو، همین طور است؟
بله، توافقات لازم در این مورد صورت گرفته است. در جلسه‌ای که با مدیرعامل ایران‌خودرو داشتم، وی تاکید داشت ساندرو را به آنها بدهیم، اما من دلایل منطقی آوردم که امکان انجام این کار وجود ندارد. به هر حال وقتی محصولی مانند پژو 206 در ایران خودرو تولید می‌شود، صلاح نیست «رنو ساندور» هم در آنجا به تولید برسد.
واکنش مدیرعامل ایران خودرو چه بود؟
خندید.
حال این ساندرو و وانت تندر کی به ایران می‌آیند؟
ساندرو که حدود دو سال دیگر می‌آید، اما وانت تندر آماده تولید است. ما می‌توانیم از دو روش برای آغاز تولید وانت استفاده کنیم یا اینکه قطعات را به صورت «فول سی کی دی» وارد کرده و سپس داخلی‌سازی قطعات انجام شود یا ابتدا داخلی‌سازی کنیم و بعد تولید را استارت بزنیم.
با توجه به آنکه ایران خودرو قصد تولید وانت سمند را نیز دارد، فکر نمی‌کنید تولید همزمان وانت تندر در این شرکت توجیه‌ناپذیر است؟
ما کاری به وانت سمند نداریم و فقط می‌خواهیم هرچه زودتر وانت خود را تولید و عرضه کنیم. از طرفی، وانت سمند خیلی زود بیاید، یک سال دیگر است.
قیمت وانت تندر چقدر خواهد بود؟
این را بگذاریم برای بعد.
در صحبت‌هایتان به عرضه فیس لیفت تندر-90 اشاره کردید. آیا این فیس لیفت همان محصول رونمایی شده در پارس‌خودرو است؟
آن هم می‌تواند باشد. رنو با ظاهر این فیس لیفت مشکلی ندارد، اما باید نسبت به کیفیت آن نیز مطمئن شود. به جز این محصول، رومانی نیز فیس لیفتی از تندر را طراحی کرده و ما حتما آن را به ایران خواهیم آورد.
راستی از محصولات وارداتی رنو چه خبر؟ آنها کی به ایران می‌آیند؟
با توجه به آنکه ثبت سفارش خودروها سال گذشته با مشکلاتی مواجه بود، کار واردات کمی طول کشید، اما با این حال امسال حتما شاهد حضور محصولات وارداتی رنو در ایران خواهیم بود.
طبق قرارداد، رنو می‌تواند کارخانه‌ای جداگانه و مخصوص به خود برای تولید تندر-90 و سایر خودروهای پلت فرم X90، احداث کند. آیا این کار نیز جزو برنامه‌های درازمدت شما محسوب می‌شود؟
چون رنو قصد افزایش تیراژ و تنوع محصولات خود را در ایران دارد، قطعا باید به فکر افزایش ظرفیت و ایجاد خط تولید جدید باشد. حال این کار می‌توان با مشارکت ایران‌خودرو و پارس خودرو صورت گیرد. در واقع ما می‌توانیم کارخانه جدید را با کمک آنها راه‌اندازی کنیم.
با توجه به آنکه حدود 9 ماه از حضور شما در ایران می‌گذرد، چه موضوعی بیش از همه در صنعت خودرو کشور، برایتان عجیب بوده است؟
رقابت منفی خودروسازان. اگر بخواهم در قالب مثال بگویم، خودروسازان ایرانی مانند دونده‌هایی هستند که به جای تندتر دویدن، مانع حرکت رقبای خود می‌شوند و می‌خواهند از این راه اول شوند. الان در فرانسه، رنو و پژو هم با هم رقابت دارند، اما رقابتی مثبت. این در حالی است که خودروسازان ایرانی با وجود پتانسیل فنی بسیار بالا، رقابتی منفی را با يكديگر پیش گرفته‌اند. نکته دیگر هم اینجا است که مشخص نیست در صنعت خودروسازی ایران چه کسی تصمیم‌گیرنده است. از طرفی، تصمیماتی هم که امروز گرفته می‌شود، ممکن است فردا عوض شود. من در همین مدت کوتاه، با چندین مدیرعامل در ایران کار کرده‌ام و متوجه شده‌ام هر کدام، از اختیارات متفاوتی برخوردارند. در واقع اختیارات آنها در تصمیم‌گیری یکسان نیست. این در شرایطی است که همه مدیران عامل باید از اختیارات یکسانی برخوردار بوده و در راه تحقق استراتژی‌های شرکت گام بردارند.

منبع : دنیای اقتصاد

Renault Logan
05-23-2011, 11:38 PM
سلام به همه دوستان عزيز
ميخواستم بدونم از دوستان كسي سراغ نداره چه جور ميشه از نمايندگي ال 90 به صورت نقدي خريد ؟ اون هم رنگ مشكي فول.

سلام دوست عزیز
شما با مراجعه به سایت پارس خودرو و ایران خودرو میتونید از نحوه ثبت نام آن ها اطلاعات آنلاینی داشته باشید .
پریروز که میخواستیم برای یکی از دوستان لوگان بگیریم ، نمایندگی سایپا اعلام کرد که سایپا و پارس خودرو فعلا فروش نقدی ندارند و فقط پیش فروش ودیعه ای هست تا اطلاع ثانوی ( 7 میلیون پیش . مابقی زمان تحویل ) ، موعد تحویل هم شهریور 90 هست . از ایران خودرو اطلاعی ندارم .
شاد باشید .

MISHAD
05-25-2011, 07:44 PM
سلام
دوست عزیز منظور من این نبوده از نمایندگی به صورت ثبت نامی ماشین بگیرم بلکه به صورت امانی یا اینکه کسی برای فروش ماشین داشته باشه و یا اینکه تو یکی از نمایندگی ها اشنا برای فروش ماشین داشته باشه و گر نه از طریق سایت و که خودم کلا تو جریانش هستم .متشکرم.;)

MAHDI-TONDAR
05-25-2011, 08:44 PM
سلام
دوست عزیز منظور من این نبوده از نمایندگی به صورت ثبت نامی ماشین بگیرم بلکه به صورت امانی یا اینکه کسی برای فروش ماشین داشته باشه و یا اینکه تو یکی از نمایندگی ها اشنا برای فروش ماشین داشته باشه و گر نه از طریق سایت و که خودم کلا تو جریانش هستم .متشکرم.;)
سلام دوست عزیز
هر چند وقت گهگاهی تعداد محدوی تندر وبا تعیین سهیم برای هر نمایندگی در سطح کشور از طریق پارس خودرو ویا ایران خودرو از طریق فروش فوری ویا بصورت امانی بفروش میرسد .منتها باید درنظر داشته باشید که قیمت این خودرو ها تقریباً به نرخ بازار بود ه و با قیمت پیش فروش آن حدود 2 میلیونی تفاوت دارد و میشه گفت تقریباً قیمت اون با قیمت بازار یکسان است ویا کاهش جزئی دارد.

MISHAD
05-27-2011, 02:04 PM
سلام. مرسي اقا منم دقيقا منظورم همين بود قيمتش مهم نيست من بعد تصادفم ماشين و فروختم و الان ترجيح ميدم ديگه نقدي بخرم تا اينكه بخوام 5 ماه بي ماشين باشم. به هر حال ممنون ميشم اگه از دوستان كسي سراغ داره كه كجا ميشه به صورت اماني پيدا كرد يك اطلاعي بده.متشكرم.:cool:

MAHDI-TONDAR
05-27-2011, 10:32 PM
سلام. مرسي اقا منم دقيقا منظورم همين بود قيمتش مهم نيست من بعد تصادفم ماشين و فروختم و الان ترجيح ميدم ديگه نقدي بخرم تا اينكه بخوام 5 ماه بي ماشين باشم. به هر حال ممنون ميشم اگه از دوستان كسي سراغ داره كه كجا ميشه به صورت اماني پيدا كرد يك اطلاعي بده.متشكرم.:cool:
سلام دوست عزیز
خواهش میکنم
خوب شما که میفرمائید قیمت برای شما مهم نیست و از طرفی با توجه به تفاوت اندک فروش فوری و یاامانی در نمایندگی ها چرا به یکی نمایشگاه های اتومبیل مراجعه نمیکنید اونجا هم فوری ماشین تون رو تحویل میگیر د و هم میتونید دنبال رنگ دلخواه خود بگردید.
الان اینجا تو شهر ما که تندر صفر بخصوص رنگ سفید به نسبت قبل بسیار فراوان و زیاد شده است .

جواد
05-28-2011, 10:56 AM
سلام
1- جا نماز و قران
2- جعبه کمکهای اولیه
3- جعبه علائم خطر
4- دفترچه راهنما

موفق باشید

سلام
موقع تحویل خودرو فقط
1-جعبه علائم خطر
2-دفترچه راهنما
3-کفی
4-رمزکلید(یک کارت از جنس کاغذ که چند شماره وسریال روش نوشته بود)
5- 4عدد پیچ زاپاس
6- قالپاقهای چرخها به همراه یک آچار پلاستیکی مخصوص
ودفترچه گارانتی رو موقع تحویل کارت به من تحویل خواهند داد
از بقیه اقلام پرسیدم گفتند همین وسایل رو از کارخانه فرستادن ودیگر هیچ
ویک سوال
چرا رینگ زاپاس معمولیه وآلومنیومی نیست ؟

Renault Logan
05-28-2011, 04:14 PM
سلام
موقع تحویل خودرو فقط
1-جعبه علائم خطر
2-دفترچه راهنما
3-کفی
4-رمزکلید(یک کارت از جنس کاغذ که چند شماره وسریال روش نوشته بود)
5- 4عدد پیچ زاپاس
6- قالپاقهای چرخها به همراه یک آچار پلاستیکی مخصوص
ودفترچه گارانتی رو موقع تحویل کارت به من تحویل خواهند داد
از بقیه اقلام پرسیدم گفتند همین وسایل رو از کارخانه فرستادن ودیگر هیچ
ویک سوال
چرا رینگ زاپاس معمولیه وآلومنیومی نیست ؟

سلام آقا جواد
مباركتون باشه .
ان شاءالله به سلامتي و خوشي از خودروتون استفاده كنيد .
در مورد رديف شماره 4 ، شما مطمئنيد كه اون كاغذ و سريال روش همان رمز سيستم ايموبلايزر هست ؟ چون تا جايي كه اطلاع دارم چه ايران خودرو چه پارس خودرو ، تا بحال اين رمز رو به هيچ يك از خريداران لوگان نداده اند .
در مورد وسايل هم كه همين ها هست و كامل به شما تحويل دادند بجز يك سجاده و جا نماز كه دلبخواهي روي يك سري از خودرو ها تحويل ميدن روي يك سري ديگه نه .
اما در مورد رينگ زاپاس ، در همه خودرو ها نه تنها لوگان ، كه رينگاشون آلومينيومي هست ، رينگ زاپاس فولادي هست و آلومينيومي نيست كه در واقع بايد باشه ولي متاسفانه ....
شاد و موفق باشيد .

Tondarakhsh
05-28-2011, 06:48 PM
سلام به همه دوستان
آقا جواد میخواستم سوال کنم شما کی ثبت نام کردید و چقدر تخفیف گرفتید ویا کلا چقدر پول واریز کردید؟ممنون

جواد
05-29-2011, 09:02 AM
سلام به همه دوستان
آقا جواد میخواستم سوال کنم شما کی ثبت نام کردید و چقدر تخفیف گرفتید ویا کلا چقدر پول واریز کردید؟ممنون

سلام
من در 20ابان 89با پیش پرداخت 7.500ثبت نام کردم وکلا پولی که به حساب شرکت واریز کردم 14.030بوده که در فاکتور مبلغ نقدی ماشین توسط شرکت پارس خودرو 14.350ذکر شده بود(320سود)
بنظر من اگه درمواقعی که تحویل فوری ثبت نام می کنند ماشین خریداری بشه بصرفه تر هست ولی به شرایط پولی شخص بستگی داره:cool:

Sharify
06-14-2011, 03:38 PM
دوستان من بهمن ماه برا خرید اقدام کردم(ثبت نام اینترنتی پارس خودرو با واریز 10 میلیون مدل E2-LP تحویلی تیر)حالا شنیدم قیمت رو حدود 700000 گرون کردن و حدود 14900000 شده ایا صحت داره؟ و دیگر اینکه اگه واقعا گرون شده باشه شامل ثبت نامی های قدیمی مثل من هم میشه؟

L90
06-14-2011, 10:49 PM
دوستان من بهمن ماه برا خرید اقدام کردم(ثبت نام اینترنتی پارس خودرو با واریز 10 میلیون مدل E2-LP تحویلی تیر)حالا شنیدم قیمت رو حدود 700000 گرون کردن و حدود 14900000 شده ایا صحت داره؟ و دیگر اینکه اگه واقعا گرون شده باشه شامل ثبت نامی های قدیمی مثل من هم میشه؟

سلام

اين آخري كه ايرانخودرو پيش فروش كرد قرار بود گرون كنن با قيمت14560.000 تومان ولي با قيمت 14,090,000 تومان پيش فروش كرد تحويل 45 روزه بود

جواد
06-15-2011, 08:14 AM

سلام
درقرارداد هایی که شرکتهای خودرو سازی ماشین رو پیش فروش می کنند یک بند به این معنی ذکر شده که مابقی قیمت خودرو به فیمت روز محاسبه خواهد شد که متاسفانه اگه قیمتهارو بالا تر اعلام کنند شامل خرید شما نیز می شود
درمورد گرانی تندر چیزی نشنیدم ولی من که در همین ماه ماشینم رو تحویل گرفتم قیمت اعلامی از طرف شرکت پارس خودرو 14.350اعلام شده بود

MAHDI-TONDAR
06-15-2011, 11:31 AM

با سلام
در مورد افزایش قیمت خودرو من شنیدم با توجه به افزایش قیمت ارز و دلار در کشور قیمت خودرو نیز افزایش پیدا کرد دیروز هم تو خبر ها اومده بود قیمت مزدا 3 حددو 2 میلیون تومان و تندر هم 500هزار تومان در بازار افزایش پیدا کرده . البته چیزی در خصوص افزایش قیمت خودرو از سوی شرکت های خودرو سازی اعلام نشده است .
در مورد سئوال این دوست عزیز مون ،خوب اگه موقع ثبت نام در قرارداد، قیمت خودرو مشخص شده باشه در صورت افزایش خودورتغییری در قیمت خودروهای پیش فروشی صورت نخواهد پذیرفت ولی اگه در قرارداد قیمت خودرو براساس قیمت روز خودرو اعلا شده باشه بطبع در صورت افزایش شامل خودروهای پیش فروشی نیز خواهد شد .

Tondarakhsh
07-01-2011, 02:17 AM
دوست من سلام
البته احتمالا تا موقع خوندن این مطلب،دعوتنامه بدستتون رسیده ولی اگرم نرسیده باشه من تخویل گرفتم و قیمت اون 14580000 قید شده که با 6% ! تخفیف اون باید 14323600 تمان دیگه پرداخت کنم علت این گرونی هم گذاشتن ضبط جدید با قابلیت پخش MP3 ذکر شده!!! البته دوستان ایران خودروئی هم خیلی خوشحال نباشند چون مجوز گران کردن ایران خودرو هم دقیقا به همین مبلغ روز سه شنبه از سوی وزارت صنایع قدیم (جدیدش اسمشو نمیدونم چیه)صادر شده:eek:

MAHDI-TONDAR
07-01-2011, 10:24 AM
سلام خدمت دوستان
دیروز که یه سربه یکی از نمایندگی های سایپا زدم .شرایط فروش فوری (حداکثر 1ماهه)باشرایط نقد واقساط،با پیش پرداخت 8میلیون و400هزارتومان وقسط ماهیانه 241هزارتومان در اقساط 48ماهه با بیمه بدنه در این 4سال برای تندر مدل فول أپشن شروع شد.البته حدود 18میلیون تمومه میشه با دوضامن ،یکی کارمندودیگری بازاری.

Renault Logan
07-01-2011, 03:47 PM
سلام خدمت دوستان
دیروز که یه سربه یکی از نمایندگی های سایپا زدم .شرایط فروش فوری (حداکثر 1ماهه)باشرایط نقد واقساط،با پیش پرداخت 8میلیون و400هزارتومان وقسط ماهیانه 241هزارتومان در اقساط 48ماهه با بیمه بدنه در این 4سال برای تندر مدل فول أپشن شروع شد.البته حدود 18میلیون تمومه میشه با دوضامن ،یکی کارمندودیگری بازاری.

عرض سلام و ادب خدمت آقا مهدي عزيز و بزرگوار
منم كه هفته پيش نمايندگي بودم ، شرايط رو پرسيدم همينطوري بود ولي با اين عدد هايي كه فرموديد ، 48 ضربدر 241000 ميشه 11568000 كه با 8400000 تومان پيش پرداخت جمع بشه ميشه 19ميليون و 968000 هزار تومان :eek: با كمي تقريب 20 ميليون و اين يعني اوج ظلم و ستم و ... در حق مشتري . ماشين 15 ميليوني رو بخره 20 ميليون .......

MAHDI-TONDAR
07-01-2011, 10:26 PM
عرض سلام و ادب خدمت آقا مهدي عزيز و بزرگوار
منم كه هفته پيش نمايندگي بودم ، شرايط رو پرسيدم همينطوري بود ولي با اين عدد هايي كه فرموديد ، 48 ضربدر 241000 ميشه 11568000 كه با 8400000 تومان پيش پرداخت جمع بشه ميشه 19ميليون و 968000 هزار تومان :eek: با كمي تقريب 20 ميليون و اين يعني اوج ظلم و ستم و ... در حق مشتري . ماشين 15 ميليوني رو بخره 20 ميليون .......

سلام علیرضا جان
دقیقاً حق باشماست .
خود مسئول فروش نمایندگی که بچه محل مون بود خودش هم عنوان نمود که شرایط اصلاً منصفانه و مشتری پسند نیست و تموم کسانی که از شرایط آگاهی یافتن زود در رفتن و پشت سرشون رو هم نگاه نکردن .
تازه شرایط ضمانت بسیارسفت و سخت هم داره که بماند .
کلاً سنگ بزرگ علامت نزدنه :rolleyes:
فروشنده نیستند اینها :d

Renault Logan
07-02-2011, 01:31 AM
سلام علیرضا جان
دقیقاً حق باشماست .
خود مسئول فروش نمایندگی که بچه محل مون بود خودش هم عنوان نمود که شرایط اصلاً منصفانه و مشتری پسند نیست و تموم کسانی که از شرایط آگاهی یافتن زود در رفتن و پشت سرشون رو هم نگاه نکردن .
تازه شرایط ضمانت بسیارسفت و سخت هم داره که بماند .
کلاً سنگ بزرگ علامت نزدنه :rolleyes:
فروشنده نیستند اینها :d

يك مطلب جالب و نادر اتفاق افتاد ديروز ،البته زياد ارتباطي با اين تاپيك نداره ولي گفتنش خالي از لطف نيست .
يكي از دوستان اومدند از ما راجع به لوگان تحقيق كنند ، اينكه راضي هستيم يا نه و اينجور سوالات كه تصميم بگيرند براي خريد .
بعد از پرس و جو ، حرف عجيبي زدند ، گفتند يكي از دوستان ما سال 87 يك لوگان فول به رنگ مشكي ساخت پارس خودرو خريدند و بدون اينكه از ماشين استفاده كنند ، ماشين رو با چادر مخصوص گذاشتند تو پاركينگ ويلاشون و 3سال هست كه رفتند خارج از كشور ، الان ميخوان ماشين رو بفروشند چون برگشتنشون به ايران منتفي شده .حاضر هم هستند بخاطر اينكه ماشين زود تر فروش بره ، قيمت كل ماشين رو بدون كوچكترين سودي ، در 4 قسط دريافت كنند .:eek:
ميخوام ازشون بخرم .
شما حساب كنيد آقا مهدي ، ماشين صفر مدل 87 اونم در سال 90 ،اونم با اين شرايط فروش ، از اون پديده هاي نادر هست كه هر 10-15 سال ممكنه يكبار اتفاق بيوفته . خدا شانس بده .:p
پرسيدم حالا چند ميفروشند ، گفت : 15 ميليون :eek:
واقعا با اينكه ماشين برا سال 87 هست و 3 سال 3 مدل ازش اومده پايين ولي ميارزه 15 ميليون . اونم فول و مشكي .چون ماشين برا 87 هست و اكثر قريب به اتفاق قطعات اصلي و فرانسوي
حيف كه ايشون خريدار بود و با توجه به توضيحات و تجربه ما در استفاده از لوگان ، تصميش قطعي شد كه بخره ماشين رو ، وگرنه اين سري به طور حتم و 100% اگه نميخواست بخره ، ما ميخريديمش .:d
ماشين رو رفتيم از نزديك ديديم ، عروسي بود براي خودش ، زير چادر تو پاركينگ در بسته ، نوي نو .:rolleyes:
آقا مهدي ، با ديدن اين ماشين ، ياد اون 2 تا لوگان e1 cp sp فول افتادم كه تو نمايشگاه شهر شما و مدل 86 بود و قيمتشم اينقدر مناسب بود كه شما رو به شك انداخته بود .:rolleyes:

عدنانی
07-02-2011, 12:21 PM
سلام
انشالله كه مي خريد و كيفش رو ميبري ولي ابنم بهت بگم كه اتمام قطعات پلاستيكي و لاستيكي اون از تسمه گرفته تا لاستيك بايد تعويض بشه چون شك نكن كه همه پوسيده و خراب شدن
يا علي موفق باشيد

Qom
07-02-2011, 12:43 PM
دوست من سلام
البته احتمالا تا موقع خوندن این مطلب،دعوتنامه بدستتون رسیده ولی اگرم نرسیده باشه من تخویل گرفتم و قیمت اون 14580000 قید شده که با 6% ! تخفیف اون باید 14323600 تمان دیگه پرداخت کنم علت این گرونی هم گذاشتن ضبط جدید با قابلیت پخش MP3 ذکر شده!!! البته دوستان ایران خودروئی هم خیلی خوشحال نباشند چون مجوز گران کردن ایران خودرو هم دقیقا به همین مبلغ روز سه شنبه از سوی وزارت صنایع قدیم (جدیدش اسمشو نمیدونم چیه)صادر شده:eek:
دوست عزیز شما که ماشینتونو تحویل گرفتید میشه بفرمائید این ظبطایی که جدیداً گذاشتنو می گن 200 تومان بابتش بدید USB هم می خوره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

Renault Logan
07-02-2011, 01:04 PM
سلام
انشالله كه مي خريد و كيفش رو ميبري ولي ابنم بهت بگم كه اتمام قطعات پلاستيكي و لاستيكي اون از تسمه گرفته تا لاستيك بايد تعويض بشه چون شك نكن كه همه پوسيده و خراب شدن
يا علي موفق باشيد

سلام جناب عدناني
اين دوست ما خريدش ، اگر نميخريد ما ميخريديم .
ولي ماشين رو از نزديك ديديم ، كليه اجزاي موتور سالم بود و حتي ماشين رو روشن كردند و هيچ مشكلي نداشت .حتي لاستيك هاي بارز كه تو اين 3 سال زير ماشين بي حركت بوده ، خراب نشده بود و يا تغيير حالت نداده بود .
اينقدر كيفيت قطعات لوگان زياد و بالاست كه ماشين كار كرده مدل 87 ، تو اين 3 سال هنوز هيچ مشكلي براي قطعات پلاستيكيش پيش نيومده چه برسه به اين كه نو بوده اونم تو بهترين شرايط آب و هوايي و دور از نور آفتاب نگهداري شده .
به هر حال مباركش باشه . شانس باهاش يار بوده .

L90
07-02-2011, 01:21 PM
يك مطلب جالب و نادر اتفاق افتاد ديروز ،البته زياد ارتباطي با اين تاپيك نداره ولي گفتنش خالي از لطف نيست .
يكي از دوستان اومدند از ما راجع به لوگان تحقيق كنند ، اينكه راضي هستيم يا نه و اينجور سوالات كه تصميم بگيرند براي خريد .
بعد از پرس و جو ، حرف عجيبي زدند ، گفتند يكي از دوستان ما سال 87 يك لوگان فول به رنگ مشكي ساخت پارس خودرو خريدند و بدون اينكه از ماشين استفاده كنند ، ماشين رو با چادر مخصوص گذاشتند تو پاركينگ ويلاشون و 3سال هست كه رفتند خارج از كشور ، الان ميخوان ماشين رو بفروشند چون برگشتنشون به ايران منتفي شده .حاضر هم هستند بخاطر اينكه ماشين زود تر فروش بره ، قيمت كل ماشين رو بدون كوچكترين سودي ، در 4 قسط دريافت كنند .:eek:
ميخوام ازشون بخرم .
شما حساب كنيد آقا مهدي ، ماشين صفر مدل 87 اونم در سال 90 ،اونم با اين شرايط فروش ، از اون پديده هاي نادر هست كه هر 10-15 سال ممكنه يكبار اتفاق بيوفته . خدا شانس بده .:p
پرسيدم حالا چند ميفروشند ، گفت : 15 ميليون :eek:
واقعا با اينكه ماشين برا سال 87 هست و 3 سال 3 مدل ازش اومده پايين ولي ميارزه 15 ميليون . اونم فول و مشكي .چون ماشين برا 87 هست و اكثر قريب به اتفاق قطعات اصلي و فرانسوي
حيف كه ايشون خريدار بود و با توجه به توضيحات و تجربه ما در استفاده از لوگان ، تصميش قطعي شد كه بخره ماشين رو ، وگرنه اين سري به طور حتم و 100% اگه نميخواست بخره ، ما ميخريديمش .:d
ماشين رو رفتيم از نزديك ديديم ، عروسي بود براي خودش ، زير چادر تو پاركينگ در بسته ، نوي نو .:rolleyes:
آقا مهدي ، با ديدن اين ماشين ، ياد اون 2 تا لوگان e1 cp sp فول افتادم كه تو نمايشگاه شهر شما و مدل 86 بود و قيمتشم اينقدر مناسب بود كه شما رو به شك انداخته بود .:rolleyes:

سلام حاجي ;)

به قول خودتون عجب اتفاق نادري رخ داده :eek:

ايكاش نصيب شما شده بود واقعا اين چيزي كه شما فرمودين من تعجب كردم

اونم مدل 87 فول كه تو سال 87 اين مدل واقعا ناياب بود ما هر كاري كرديم كه فول بگيريم نشد كه نشد :(

مبارك دوستتون بشه واقعا كيس خيلي خوبي براش پيدا شد :)

Renault Logan
07-02-2011, 04:15 PM
سلام حاجي ;)

به قول خودتون عجب اتفاق نادري رخ داده :eek:

ايكاش نصيب شما شده بود واقعا اين چيزي كه شما فرمودين من تعجب كردم

اونم مدل 87 فول كه تو سال 87 اين مدل واقعا ناياب بود ما هر كاري كرديم كه فول بگيريم نشد كه نشد :(

مبارك دوستتون بشه واقعا كيس خيلي خوبي براش پيدا شد :)

سلام امير جان
بله واقعا جالب بود .
حيف شد . عيب نداره . مباركش باشه . چرخش براش بچرخه .
ما هم همين وضعيت برامون تو سال 87 پيش اومد ، ميخواستيم فول بگيريم ولي بخاطر ناياب بودنش مجبور شديم e2 نيمه فول بگيريم كه بازم جاي شكرش باقيه لا اقل كامپيوتر سفري و abs و هيدروليك رو داره (اينا اجزاي مهم هستن) . شيشه بالابر برقي عقب و رينگ و airbag سمت شاگرد مهم نيست .
بجز airbag سمت شاگرد ، بقيش همش قابل نصب هست . ظبط هم كه ظبط هاي مدل فول ، اون زمان mp3 هم نميخوند :d، تازه از امسال ظبط هارو عوض كردند .
موفق باشيد .

امیری
07-02-2011, 06:13 PM
دوستان من بهمن ماه برا خرید اقدام کردم(ثبت نام اینترنتی پارس خودرو با واریز 10 میلیون مدل E2-LP تحویلی تیر)حالا شنیدم قیمت رو حدود 700000 گرون کردن و حدود 14900000 شده ایا صحت داره؟ و دیگر اینکه اگه واقعا گرون شده باشه شامل ثبت نامی های قدیمی مثل من هم میشه؟با سلام خدمت شما دوست عزیز با توجه به گرانی کلیه اجناس در بازار حتما خودرو سازها هم به خاطر اینکه از قافله عقب نمانند دست به گران کردن ان به روشهای مختلف می نمایند ومثلا ضبط خودر و که در بازار 50 هزار تومان ارزش ندارد ولی به بهانه تعویض ان مبلغ 200هزار تومان ناقابل به فاکتور فروش خودرو اضافه می گردد خدا کند که گرانیشان در حد همین مقدار باشد واز این فراتر نرود ودر مورد اینکه گفتید که ایا گرانی شامل ثبت نام های قبلی نیز می گردد باید عرض نمایم که خودرو سازها از من وشما خیلی زرنگتر بود ودر قرار داد مبلغ باقیمانده خودرو رابر اساس نرخ روز تعیین می نمایند (انشاءالله که به سلامتی تحویل بگیرید و نهایت لذت را از ان ببرید )

امیری
07-02-2011, 06:25 PM
با سلام خدمت دوستان وکاربران عزیز یک سوال در مورد تسهیلات پرداختی در نمایندگی خودرو برای ال 90که مگر شش میلیون تسهیلات را با چه سودی برای مصرف کننده حساب می نمایند که باید تقریبا دوبله بپردازی وبا پول پیش نزدیک به 20 میلیون تومان تندر برایت تمام می شود به نظر شما ارزش خریدن به این روش منطقی ومنصفانه می باشد (البته برای خودروساز بقول خودشان منصفانه است)

Qom
07-03-2011, 07:47 AM
دوست عزیز شما که ماشینتونو تحویل گرفتید میشه بفرمائید این ظبطایی که جدیداً گذاشتنو می گن 200 تومان بابتش بدید flash memory هم می خوره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی نیست جواب ما رو بده

جواد
07-03-2011, 08:09 AM
کسی نیست جواب ما رو بده

سلام
من اهم ماه قبل تندرم رو تحویل گرفتم ضبط اون سی دی خور (mp3)هست وفلش نمی خوره بعلاوه اینکه بابت اون چیزی مازاد گرفته نشد اگه تندرهای تحویلی سری جدید اینجوریه باید از دوستانی که توی همین یه هفته پیش خودروشون رو تحویل گرفتن جواب شما رو بدهند باتشکر

Tondarakhsh
07-03-2011, 08:13 AM
کسی نیست جواب ما رو بده
سلام دوست من
ببخشیدکه دیر جوابتونو میدم،من هنوز تحویل نگرفتم ولی تا اونجا که میدونم USB خور نیست
موفق باشید

farshid
07-03-2011, 11:26 AM
درود
من دیروز تحویل گرفتم (ایرانخودرو) اما USB نداره و فلش نمیخوره اما mp3 میخونه.

Renault Logan
07-03-2011, 11:51 AM
کسی نیست جواب ما رو بده

سلام دوست عزيز
شما به اميد ظبط شركت هستيد !!!!!؟
ظبط هاي كمپاني هيچ كدوم از نظر كيفيت و كارايي ارزش نداره ، اگر هم usb ميخورد مطمئن باشيد كيفيت نداشت .
شما بايد براي خريد يك ظبط خوب و با كيفيت بنا به نياز خودتون هزينه كنيد .
موفق باشيد .

MAHDI-TONDAR
07-03-2011, 10:29 PM
با سلام خدمت دوستان وکاربران عزیز یک سوال در مورد تسهیلات پرداختی در نمایندگی خودرو برای ال 90که مگر شش میلیون تسهیلات را با چه سودی برای مصرف کننده حساب می نمایند که باید تقریبا دوبله بپردازی وبا پول پیش نزدیک به 20 میلیون تومان تندر برایت تمام می شود به نظر شما ارزش خریدن به این روش منطقی ومنصفانه می باشد (البته برای خودروساز بقول خودشان منصفانه است)

سلم جناب امیری
اصلاً منصفانه و منطقی نیست
خود مسئول فروش نمایندگی وقتی از این شرایط من درآوردی گله مند هست وای بحال مشتری
بقول مسئول فروش نمایندگی تا مشتری شرایط رو میشنود زود در میره و پشت شرش رو هم نگاه نمیکنه
ضمناً مبلغ پیش پرداخت 8.4 میلیون تومانه نه 6 میلیون تومان و بهره هم فکرکنم حدود 14% + هزینه 4 سال بیمه بدنه روش
سلام
من اهم ماه قبل تندرم رو تحویل گرفتم ضبط اون سی دی خور (mp3)هست وفلش نمی خوره بعلاوه اینکه بابت اون چیزی مازاد گرفته نشد اگه تندرهای تحویلی سری جدید اینجوریه باید از دوستانی که توی همین یه هفته پیش خودروشون رو تحویل گرفتن جواب شما رو بدهند باتشکر
تندر از ابتداءاین ماه 200 هزار تومان به بهانه mp3 خور شدن و 300 هزار تومان بخاطر افزایش خدمت ارز یعنی کلاً 500هزار تومان ناقابل از سوی شرکت بالا رفته .
بهمین سادگی ، به هم راحتی :d

shabab
07-03-2011, 11:49 PM
دوستان سلام
میخواستم بدونم تفاوت کیفیت ال90 های تحویلی اوائل سال 88 با ال90 های تحویلی امسال چقدر است .به این خاطر میپرسم چون در حال حاضر یه ال 90 تحویل شهریور ثبت نام کردم اما موقعیتی پیش اوومده که یه مدل اول 88 تمیز رو به قیمت 12800 از یه دوست بخرم .الان موندم که صفر رو نگه دارم یا انصراف بدم و 88ای رو بخرم .

کامبیز محمودزاده
07-04-2011, 12:08 AM
سلام دوست عزيز
شما به اميد ظبط شركت هستيد !!!!!؟
ظبط هاي كمپاني هيچ كدوم از نظر كيفيت و كارايي ارزش نداره ، اگر هم usb ميخورد مطمئن باشيد كيفيت نداشت .
شما بايد براي خريد يك ظبط خوب و با كيفيت بنا به نياز خودتون هزينه كنيد .
موفق باشيد .
در تکمیل فرمایش علیرضای عزیز علاوه بر ضبط ، لاستیک و نمدی کاپوت جلو و عقب و .....را هم باید خودتون زحمتشو بکشین تا ایرانخودرو و یا پارس خودرو شرمنده تون بشه:mad:

Renault Logan
07-04-2011, 12:22 AM
دوستان سلام

میخواستم بدونم تفاوت کیفیت ال90 های تحویلی اوائل سال 88 با ال90 های تحویلی امسال چقدر است .به این خاطر میپرسم چون در حال حاضر یه ال 90 تحویل شهریور ثبت نام کردم اما موقعیتی پیش اوومده که یه مدل اول 88 تمیز رو به قیمت 12800 از یه دوست بخرم .الان موندم که صفر رو نگه دارم یا انصراف بدم و 88ای رو بخرم .

سلام دوست عزيز
ابتدا ورود و پيوستن شما را به جمع خانواده آكو و همچنين پيشاپيش خريد خودروي لوگان را تبريك عرض ميكنم .
در مورد مدل ها ، اختلاف كيفيت آن چنان زيادي وجود نداره ، جز اينكه در مدل هاي جديد مثلا منبع مياني اگزوز خيلي زود خراب ميشه و يا يك سري مشكلات ديگه كه نگران نباشيد چون در گارانتي هست ، با گارانتي تعويض ميشه .
گيربكس كه تغييري نكرده و همان گيربكس نرم و پر قدرت همچنان پا برجاست .
يك سري ايرادات فني هم گزارش شده بوده كه در مدل هاي جديد اصلاح شده .
در مورد موتور هم ، ايران خودرو موتور ها را از اسپانيا وارد ميكنه ولي پارس خودرو بصورت دوره اي و تقريبا ميشه گفت يك در ميان از موتور هاي مونتاژ اسپانيا و موتور هاي مونتژ مگا موتور ايران استفاده ميكنه .
البته نگراني از بابت قطعات وجود نداره چون همه زير نظر و نظارت رنو پارس هست و مشكلي نيست ولي دوستاني كه جديدا تحويل گرفتند ادعا ميكنند كه صداي موتور نسبت به مدل هاي سالهاي قبل بيشتر شده و كلا موتور پر سروصدا تر هست .
بنده خودم مدل ارديبهشت 87 پارس خودرو دارم و ازش راضي هستم . تو اين 3 سال هم خدا رو شكر منبع مياني اگزوز مشكلي پيدا نكرده ولي خيلي از لوگان هاي جديد رو ديدم كه در عرض كمتر از 6 ماه اگزوزشون خراب شده و تعويض كردند در نمايندگي .
در كل ديگه تصميم نهايي با خودتون هست ولي بنده پيشنهاد ميكنم اگر مدل 88 كه فرموديد دست دوستتون هست ، تميز و مطمئن هست و مطمئن هستيد كه دوستتون ماشين دار بودن و رعايت ماشين رو همه جوره كردند ، مدل 88 رو بگيريد بهتر از 90 هست .
نظر ساير دوستان محترم هست و ميتونه بيشتر در تصميم گيري به شما كمك كنه .
موفق باشيد .

shabab
07-04-2011, 09:13 AM
سلام دوست عزيز و ممنون از پاسختون
در مورد تميز بودن ماشين و وسواس دوستم كه شك ندارم توو اين مدت ماشينش هم زياد كارنكرده (28000km) بيشتر اوقات توو گاراژ بوده فقط اينجا خوزستان چون هوا گرمه ترسم از اين هست كه بعضي قطعات لاستيكي ماشين خشك و پوسيده شده باشند و مدتي بعد خرج بده دستم .

Renault Logan
07-04-2011, 05:18 PM
سلام دوست عزيز و ممنون از پاسختون
در مورد تميز بودن ماشين و وسواس دوستم كه شك ندارم توو اين مدت ماشينش هم زياد كارنكرده (28000km) بيشتر اوقات توو گاراژ بوده فقط اينجا خوزستان چون هوا گرمه ترسم از اين هست كه بعضي قطعات لاستيكي ماشين خشك و پوسيده شده باشند و مدتي بعد خرج بده دستم .

اگه دوستتون ماشين دار بودند از بابت قطعات پلاستيكي و لاستيكي خيالتون راحت باشه.
لوگان ، مثل خانواده پژو و سمند و پرايد نيست .
خيلي كيفيت قطعاتش بالاست حتي قطعاتي كه داخلي سازي شده ، چون نظارت شديد رنو پارس روش هست .
يك راه ديگه هم هست ، اگر اختلاف قيمت صفر و مدل 88 براتون مهم نيست ، اگر بتونيد به طريقي مطلع بشيد كه لوگان هاي سري جديد پارس خودرو ، موتور اسپانيا هستند يا مگا ، ميتونيد بهتر تصميم گيري كنيد ، چون اصل كاري همين موتور هست ، اتاق و بقيه اجزا همه توسط ايران توليد ميشه .
اگر موتور اسپانيا باشه رو مدل هاي جديد باشه ، خوب ميتونيد صفر رو هم با خيال راحت بگيريد .
موفق باشيد .

shabab
07-05-2011, 09:16 AM
با سلام مجدد
آيا موتورهاي ساخت اسپانيا مشخصه و يا علامت خاصي دارند كه بشه اوونا رو تشخيص داد .تا جايي كه يادمه از اواسط سال 88 رنو رابطه اش رو با خودروسازهاي ايراني قطع كرد . در حال حاضر به چند دستگاه ال90 دوست وآشنا براي چك كردن موتور دسترسي دارم .
تشكر

MAHDI-TONDAR
07-05-2011, 01:33 PM
با سلام مجدد
آيا موتورهاي ساخت اسپانيا مشخصه و يا علامت خاصي دارند كه بشه اوونا رو تشخيص داد .تا جايي كه يادمه از اواسط سال 88 رنو رابطه اش رو با خودروسازهاي ايراني قطع كرد . در حال حاضر به چند دستگاه ال90 دوست وآشنا براي چك كردن موتور دسترسي دارم .
تشكر
سلام دوست عزیز
بله از روی شماره سریال پشت کارت شناسائی و یا داخل کاپوت ماشین دقیقاً بالای جعبه روغن ترمز میتونید پی به این مطلب ببرید .
موتور های وارداتی ساخت اسپانیا با حرف D شروع میشه و موتور های مونتاژ مگا موتور با حرف w شروع میشه .
از نظر کیفیت و کارائی هم فرقی باهم ندارن و شما نگران این موضوع نباشید .
تنها فرقی که من بینشون احساس میکنم و اکثراً عنوان میکنن اینه که صدای موتور مربوط به مگا موتور قدری بیشتر هست .
ضمناً تا وانجایی که بنده اطلاع دارم تمامی تندر های تولیدی ایران خودرو ، موتورشون وارداتی وساخت اسپانیا و تندرهای پارس خودرو بصورت رندوم و تصادفی از موتور های وارداتی استفاده می نمایند غالب موتور های این شرکت مونتاژ شرکت مگا موتور می باشد

Renault Logan
07-05-2011, 01:34 PM
با سلام مجدد
تشكر

موتور هاي مونتاژ اسپانيا در داخل موتور بر روي پلاك پرچ شده در بدنه ، در قسمت شماره موتور ، در مدل هاي پارس خودرو شماره با حرف D شروع ميشه و در مدل هاي ايران خودرويي حرف D در وسط شماره موتور قرار داره .
اگر حرف W ديديد مونتاژ مگاموتور هست .
موتور لوگان اصلا ارتباطي با رنوي فرانسه نداره كه بخواد ارتباطش رو با ايران قطع كنه يا نه
موتور لوگان از طريق اسپانيا و روماني تامين ميشه .

farshid
07-05-2011, 07:28 PM
درود
دوستان در کمال تعجب در حالی که تا پنجشنبه تندر ثبت نامی من هنوز در مرحله سند خوردن بود و پلاکش هم مشخص نبود شنبه ماشین اومد نمایندگی و گرفتم. پلاک و مدارکش هم امروز اومد. ثبت نام 23.12.89 ؛ دعوتنامه 16.3.90 ؛ و تحویل ماشین 11.4.90 . یه نکته ایم که جالب بود از اونجا که این چهارمین تندریه که داشتم اولی ایرانخودرو (مدل 87) که دو سال سوار شدم و 2 تای دیگه پارسخودرو (مدل 89) که صفر فروختم؛ متوجه شدم این ایرانخودرویی جدید از نظر کیفی بسیار شبیه به مدل 87 هست که داشتم دو موردی که به چشم اومد یکی صدای پمپ بنزین در حالتی که ماشین خاموشه و مثلا تو پارکینگه درست شبیه قبلیه ولی پارسخودروها یه صدای خرخر بدی داشتن و دوم اینکه در صندوق عقب مانند مدل 87 به اشارتی بسته میشه ولی پارسخودروها را باید محکم میکوبیدم. اینکه میگن پارسخودرو بهتره به نظر من باید با دقت بیشتری بررسی بشه چون تا حالا نتیجه مقایسه من خلاف اینو نشون میده.
وسایل همراه ماشین هم کیف کمکهای اولیه، ضبط ام پی تری، کف پوش موکتی با کیفیت که آرم تندر 90 روش دوخته شده، کیف ابزار شامل انبردست و چند آچار بی کیفیت که با دقت براندازشون نکردم و دیگر متعلقات مربوط به ماشین مثل قالپاقها و آنتن و پیچ اضافی و جک و آچارچرخ. یه هدیه شگفت انگیز هم با منت بسیار ایرانخودرو اضافه کرده: دستمال کاغذی !!!

Renault Logan
07-05-2011, 07:39 PM
درود
دوستان در کمال تعجب در حالی که تا پنجشنبه تندر ثبت نامی من هنوز در مرحله سند خوردن بود و پلاکش هم مشخص نبود شنبه ماشین اومد نمایندگی و گرفتم. پلاک و مدارکش هم امروز اومد. ثبت نام 23.12.89 ؛ دعوتنامه 16.3.90 ؛ و تحویل ماشین 11.4.90 . یه نکته ایم که جالب بود از اونجا که این چهارمین تندریه که داشتم اولی ایرانخودرو (مدل 87) که دو سال سوار شدم و 2 تای دیگه پارسخودرو (مدل 89) که صفر فروختم؛ متوجه شدم این ایرانخودرویی جدید از نظر کیفی بسیار شبیه به مدل 87 هست که داشتم دو موردی که به چشم اومد یکی صدای پمپ بنزین در حالتی که ماشین خاموشه و مثلا تو پارکینگه درست شبیه قبلیه ولی پارسخودروها یه صدای خرخر بدی داشتن و دوم اینکه در صندوق عقب مانند مدل 87 به اشارتی بسته میشه ولی پارسخودروها را باید محکم میکوبیدم. اینکه میگن پارسخودرو بهتره به نظر من باید با دقت بیشتری بررسی بشه چون تا حالا نتیجه مقایسه من خلاف اینو نشون میده.
وسایل همراه ماشین هم کیف کمکهای اولیه، ضبط ام پی تری، کف پوش موکتی با کیفیت که آرم تندر 90 روش دوخته شده، کیف ابزار شامل انبردست و چند آچار بی کیفیت که با دقت براندازشون نکردم و دیگر متعلقات مربوط به ماشین مثل قالپاقها و آنتن و پیچ اضافی و جک و آچارچرخ. یه هدیه شگفت انگیز هم با منت بسیار ایرانخودرو اضافه کرده: دستمال کاغذی !!!

ضمن عرض سلام و تبريك خدمت شما دوست گرامي
ان شاءالله كه ديگه بالاخره قصد داريد اين آخري رو نگه داريد .
ممنون از اعلام نتايج و مقايسات شما ولي با كمال احترام نميشه به اين مقايسات موردي اشاره و اكتفا كرد .
بايد مقايسه در سطح بسيار كلي تر و جامع تري انجام بشه .
وگرنه بنده درست بر عكس شما ، ماشين خودم پارس خودرو مدل 87 هست و بسيار از نظر كيفيت از هر نظر بالاست و درب صندوق و درب هاي خودرو نرم بسته ميشه . موتور و پمپ بنزين بسيار بسيار نرم و بي صدا هست .
ولي 2 تا از دوستان رو ميشناسم كه از ايران خودرو گرفتند ماشينشون رو ، خيلي از كيفيت خودرو ناراضي بودند .
پس نميشه به اين مقايسات جزئي اكتفا كرد . در كل ماشين تو ايران شانسي هست مخصوصا وقتي كه توسط ايران داره مونتاژ ميشه .
ولي در كل بخواين حساب كنيد اختلاف كيفيت آنچناني در حال حاضر بين ايران خودرو و پارس خودرو وجود نداره و بقيش بيشتر حساسيت بيش از حد و تلقين شخصي هست .
موفق باشيد .

Mohajer
07-18-2011, 01:10 PM
فروش اينترنتي فوري نقدي تندر نود E2LP به مناسبت نيمه شعبان

بخشنامه فروش فوري تندر نود از دوشنبه 27 تير ساعت 2 بعد از ظهر به قيمت 14965000 تومان تحويل 45 روزه (http://sales.ikco.com/letter/2956.pdf) با كارت طلايي يك ستاره!

.

Tondarakhsh
07-18-2011, 06:25 PM
سلام
ما تحویل تیری ها که هنوز خبری از ماشینامون نیست:mad:امروز زنگ زدیم نمایندگی گفتن ماشین دوستم آماده هستش ولی برای تحویل که رفتیم گفتن فقط پلاکش اومده ماشین منم که هیچ خبری ازش نیست :confused:
از دوستان تیر ماهی کسی ماشین تحویل گرفته تا حالا؟

Qom
08-07-2011, 09:56 AM
سلام
ما تحویل تیری ها که هنوز خبری از ماشینامون نیست:mad:امروز زنگ زدیم نمایندگی گفتن ماشین دوستم آماده هستش ولی برای تحویل که رفتیم گفتن فقط پلاکش اومده ماشین منم که هیچ خبری ازش نیست :confused:
از دوستان تیر ماهی کسی ماشین تحویل گرفته تا حالا؟
دوست عزیز بالاخره تحویل گرفتی یا نه؟
ما که تحویل مردادیدم نمی دونم چطوری برناممون کی بهمون تحویل میدن؟ کسی چیزی می دونه؟

Tondarakhsh
08-08-2011, 03:44 PM
سلام دوست من
دیروز هر کاری کردم پستم ارسال نشد ،تا دیروز که خبری نبود ولی امروز پلاکم صادر شده و تا یکی دوروز دیگه ایشالا تندرخشو از زایشگاه تحویل میگیرم(البته الان مردی شده واسه خودش):)

جواد
08-09-2011, 11:24 AM
دوست عزیز بالاخره تحویل گرفتی یا نه؟
ما که تحویل مردادیدم نمی دونم چطوری برناممون کی بهمون تحویل میدن؟ کسی چیزی می دونه؟

سلام
انشاا... بزودی وسرموقع ماشینتون رو به شما تحویل میدن وبه خوشی وسلامتی ازش استفاده میکنید مال ماکه 25اردیبهشت مابقی پولشو بحساب ریختم وسوم خرداد ماشین رو تحویل گرفتم(البته مال من پارس خودرو هست،از ایران خودرو سابقه خوبی سراغ ندارم چون دوسری که وانت ثبت نام داشتم با پیگیریهای مکرر پاسخشون این بودکه ما درقرارداد ذکرکردیم مثلا اردیبهشت وممکنه ازیکم تا سی ویکم طول بکشه):cool:

Qom
08-10-2011, 08:34 AM
سلام
انشاا... بزودی وسرموقع ماشینتون رو به شما تحویل میدن وبه خوشی وسلامتی ازش استفاده میکنید مال ماکه 25اردیبهشت مابقی پولشو بحساب ریختم وسوم خرداد ماشین رو تحویل گرفتم(البته مال من پارس خودرو هست،از ایران خودرو سابقه خوبی سراغ ندارم چون دوسری که وانت ثبت نام داشتم با پیگیریهای مکرر پاسخشون این بودکه ما درقرارداد ذکرکردیم مثلا اردیبهشت وممکنه ازیکم تا سی ویکم طول بکشه):cool:
مال بنده هم پارس خودرو هست
18/1/90 ثبت نام کردم 3هفته پیش هم تصویه اما خبری از تحویل نیست

Qom
08-11-2011, 09:35 AM
آقا ما دیروز ماشینو تحویل گرفتیم:)

Tondarakhsh
08-11-2011, 05:03 PM
سلام مبارکه اقا ایشالا چرخش هوارتا برات بچرخه ،این تندرخش ما هم امروز ساعت 11 از زایشگاه مشترک
پارس خودرو و سایپا ترخیص شد:rolleyes:

shabab
08-26-2011, 11:12 PM
خوب بالاخره من هم بعد از مدتها دو دلی بین خرید تندر صفر و یا کارکرده با توجه به اطمینانی که به یکی از همکاران داشتم از خرید تندر صفر منصرف و تندر مدل 88 ایشان را خریداری کردم .
تندر مذکور فول , مدل فروردین 88 و کارکردش هم 30000 است .موتور اسپانیایی است لاستیکها کاملا سالم و زاپاس تا حالا استفاده نشده است .انبار اگزوز رو که شنیدم در مدلهای جدید خراب میشه چک کردم کاملا سالم است .کابل منفی باطری بصورت فابریک دوتایی است که در مدلهای جدیدی که دیدم یک رشته است .صدای موتور داخل اتاق به وضوح از تندر مدل 89 دوستم با موتور مگاموتورز کمتر است .
در کل برای من که در چهار سال گذشته سه دستگاه پراید عوض کردم ماشین فوقالعاده ای است.
اما بنظرم بچگانه ترین و مسخره ترین ایرادی که به اوون میشه گرفت درب صندوق است که حتما باید با کلید باز شود و در صورت جاماندن سویچ در صندوق در مسافرت و یا خارج شهر واقعا دردسر ساز است .
چند سوال هم در مورد اوون دارم که در تاپیکهای مربوطه مطرح خواهم کرد علیالحساب دوستان اگر توصیه ای یا پیشنهادی دارند ما رو بی نصیب نذارند.

MAHDI-TONDAR
08-26-2011, 11:50 PM
خوب بالاخره من هم بعد از مدتها دو دلی بین خرید تندر صفر و یا کارکرده با توجه به اطمینانی که به یکی از همکاران داشتم از خرید تندر صفر منصرف و تندر مدل 88 ایشان را خریداری کردم .
تندر مذکور فول , مدل فروردین 88 و کارکردش هم 30000 است .موتور اسپانیایی است لاستیکها کاملا سالم و زاپاس تا حالا استفاده نشده است .انبار اگزوز رو که شنیدم در مدلهای جدید خراب میشه چک کردم کاملا سالم است .کابل منفی باطری بصورت فابریک دوتایی است که در مدلهای جدیدی که دیدم یک رشته است .صدای موتور داخل اتاق به وضوح از تندر مدل 89 دوستم با موتور مگاموتورز کمتر است .
در کل برای من که در چهار سال گذشته سه دستگاه پراید عوض کردم ماشین فوقالعاده ای است.
اما بنظرم بچگانه ترین و مسخره ترین ایرادی که به اوون میشه گرفت درب صندوق است که حتما باید با کلید باز شود و در صورت جاماندن سویچ در صندوق در مسافرت و یا خارج شهر واقعا دردسر ساز است .
چند سوال هم در مورد اوون دارم که در تاپیکهای مربوطه مطرح خواهم کرد علیالحساب دوستان اگر توصیه ای یا پیشنهادی دارند ما رو بی نصیب نذارند.

سلام دوست عزيز
ابتداء تبريك عرض مي كنم خدمت شما همه بابت خريد ماشين خوب و عالي تندر و هم ورود به تالار آكو فروم
قطعاً از خريد تندر و عضويت در فروم پشيمان نخواهي شد
در تاپيك زير در صورت تمايل خودتون رو براي ما معرفي نمائيد .
http://www.acoforum.org/showthread.php?t=42&page=72

هرگونه سئوال و پرسش ونيز پيشنهاد در مورد تندر داشتيد ميتونيد در تاپيك زير مطرح نمائيد .
http://www.acoforum.org/showthread.php?t=120&page=297

در اين تاپك فقط مسائل مربوط به ثبت نام و پيگري اون عنوان گردد.
با سپاس فراوان از همكاري و مساعدت شما

Amirhosein
08-27-2011, 08:46 AM
من تندر مدل 88 دارم 35000 تا کارکرد. قصد تعویض با صفر رو دارم. کسی از شرایط جدید فروش خبر داره؟

YUNUS
08-27-2011, 01:27 PM
حالا کیفیت اسپانیا بهتره یا رومانی یا مگاموتور یا شاید هم چین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MAHDI-TONDAR
08-27-2011, 05:18 PM
سلام دوست عزیز
اصلاً فکر و ذهن خودتون رو به این چیز ها مشغول نکن دوست عزیز
از نظر کیفیت هم به شما قول میدم موتور های تندر اسپانیایی و مونتاژ مگا موتور هیچ فرقی با هم ندارند.تنها فرق شون اینه که موتور های اسپانیایی قطعات موتور در اسپانیا مونتاژ میشه وموتور بصورت Ckd وارد کشور میشه و برروی ماشین سوار میشه ولی موتورهای مگا موتور در ایران مونتاژ و نصب میشه .

Renault Logan
08-28-2011, 02:34 AM

سلام دوست عزيز
توضيحات كامل و گويا رو جناب باقريان گرامي (كاربر Mahdi-tondar) خدمت شما ارائه كردند .
خواهشي كه از شما دارم اين هست كه به اين شايعات دامن نزنيد .
شايعه و بعد باور بسياري از مردم ، از همين حرف هاي كوچك بوجود مياد .
شايد هم چين چه معني ميده آخه ....
ابتدا خدمتتون عرض كنم كه 90% قطعات موتور لوگان ، ساخت روماني هست و 10% بقيه ساخت فرانسه . موتور هاي اصطلاحا اسپانيايي، توليد اسپانيا نيستند بلكه همين قطعات روماني و فرانسه ، در اسپانيا مونتاژ ميشه و دوباره تحويل روماني داده ميشه .
حالا ايران بخاطر اينكه هزينه هاي ارزبري كمتر بشه (واردات ckd گرونتر در مياد تا واردات تك تك قطعات)، مونتاژ قطعات رو زير نظر رنو پارس و با تاييد رنو پارس ، همون قطعات فرانسوي و رومانيايي رو در مگا موتور مونتاژ ميكنه كه حاصلش ميشه موتور مگاموتوري كه هيچ فرقي با موتور اسپانيايي نداره جز اختلاف جزئي در تن صداي موتور ، متور هاي اسپانيايي صداي ريز تري دارند و موتور هاي مگا موتوري صداي بم تر .
چين اين وسط چي كاره هست كه ميفرماييد شايد چيني !!!!!!!؟؟؟
قطعات فابريك موتور كه در كمپاني استفاده ميشه 100% فرانسوي و رومانيايي هستند . در بازار لوازم يدكي قطعات يدكي چيني هست نميگم نيست ولي قطعات مورد استفاده در مونتاژ همه زير نظر رنو پارس و اصلي هستند .
موفق باشيد .

Ali BMW
09-06-2011, 01:41 PM
سلام کسی از شهریوریها ماشین تحویل گرفته؟؟؟؟:(:confused:

ali-logan
09-06-2011, 02:48 PM
سلام کسی از شهریوریها ماشین تحویل گرفته؟؟؟؟:(:confused:
سلام.
من 30 تیر ثبت نام اینترنتی کردم که امروز تماس گرفتن برای تحویل.
(ابرانخودرو ، فروش قوری-نقدی 45 روزه)

Renault Logan
09-06-2011, 02:57 PM
سلام.
من 30 مرداد ثبت نام اینترنتی کردم که امروز تماس گرفتن برای تحویل.
(ابرانخودرو ، فروش قوری-نقدی 45 روزه)

سلام دوست عزيز
مبارك باشه .
ولي اين شد 15 روزه كه . نه 45 روزه ;)
احتمالا منظورتون 30 تير بوده .

masoud
09-21-2011, 12:43 PM
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز،من در تاریخ 10.03.1390 یه ال90 تیپ E2 تحویل مهر ماه (پارس خودرو)ثبت نام کردم،قرار بود تو شهریور ماه دعوت نامه ماشین برای تکمیل وجه بیاد ولی هنوز خبری نیست،کسی خبری جدید از ماشین های ثبت نامی داره؟آیا به موقع تحویل میدن؟

MAHDI-TONDAR
09-21-2011, 01:05 PM
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز،من در تاریخ 10.03.1390 یه ال90 تیپ E2 تحویل مهر ماه (پارس خودرو)ثبت نام کردم،قرار بود تو شهریور ماه دعوت نامه ماشین برای تکمیل وجه بیاد ولی هنوز خبری نیست،کسی خبری جدید از ماشین های ثبت نامی داره؟آیا به موقع تحویل میدن؟
سلام آقا مسعود
بنده ابتداء خوش آمد میگم خدمت شما دوست عزیز بابت ورود به تالار آکو فروم و عضویت در خانواده بزرگ آکو
ضمناً در صورت تمایل میتونید با مراجعه به تاپیک زیر خودتون رو برای دوستان معرفی نمائید .
http://www.acoforum.org/showthread.php?t=42&page=74
در مورد سئوال تون هم بنظر بنده یه تماس با اون نمایندگی که ثبت نام کردید بگیرید و در این مورد ازشون بپرسید ،حتماً شما رو راهنمایی خواهند نمود .

Renault Logan
12-28-2011, 03:31 PM
سلام خدمت همه دوستان
من تندر ثبت نام كردم وبهمن تحويل مي گيرم به اميد خدا
مي خواستم ببينم مي تونم بگم ضبطشو نزارن چون فلش خور نيست؟
اگه قبول كنن پولشو كم مي كنن؟:confused:

سلام دوست عزيز
ضمن عرض خير مقدم خدمت شما بابت پيوستن به جمع خانواده بزرگ آكوي عزيز
عرض كنم خدمتتون كه
يك سري از خودروهاي تحويلي پارس خودرو ، آپشن دار هستند و پخش تصويري دارند ، در اون مورد شما ميتونيد درخواست حذف پخش رو داشته باشيد .
در مورد پخش هاي معمولي cd خور كه mp3 خوان هستند ، خير اين امكان وجود نداره كه درخواست حذف داشته باشيد .
بر خلاف قيمت 300 توماني كه شركت براي اين پخش معمولي اعلام كرده و به اين بهانه قيمت خودرو را بالا برده ، اين پخش ها ، در بازار بيشتر از 50-60 تومان ارزش ندارند .
بنابراين مطمئن باشيد شركت نه حذفش ميكنه نه پولش رو به شما بر ميگردونه .
موفق باشيد .

amirali_astara
01-21-2012, 03:32 PM
با سلام خدمت دوستان
آقا من تندر ثبت ناميم رو امروز تكميل وجه كردم.به نظرتون چقدر طول ميكشه تحويل بدن؟

Renault Logan
01-21-2012, 03:49 PM
با سلام خدمت دوستان
آقا من تندر ثبت ناميم رو امروز تكميل وجه كردم.به نظرتون چقدر طول ميكشه تحويل بدن؟

سلام دوست عزیز
در ابتدا خدمتتون تبریک عرض میکنم .

از زمان صدور دعوت نامه , 10 روز مهلت تکمیل وجه وجود داره , هرچی زودتر تکمیل وجه کنید ماشین زودتر میاد .

معمولا 72 ساعت بعد از تکمیل وجه ماشین فاکتور میشه و میتونید مراحل پیشرفت کاری ماشین خودتون رو در این سایت

http://saipagroup.net/Pages/CustomerCarStatus.aspx

با وارد کردن شماره مشتری یا شماره درخواست و نام خودتون , مشاهده بفرمایید .

نهایتا باید تا 30 بهمن بیاد که خیلی زودتر میاد ولی آخر بهمن , در بدترین حالتش هست .
یکی از عواملی که باعث زودتر یا دیرتر اومدن ماشین فاکتور شده میشه , اعتبار نمایندگی که ثبت نام کردین و تکمیل شدن تعداد خودروهای تریلی حمل خودرو برای نمایندگی ثبت نام کننده هست .

فقط میتونم بپرسم که شما دقیقا برای تکمیل وجه چه مبلغی رو پرداخت کردید ؟
با تشکر

موفق باشید .

amirali_astara
01-21-2012, 03:59 PM
سلام دوست عزيز
از توضيحتون متشكرم
من 20/7/90 با پيش پرداخت اوليه 9 تومن والانم 6111000 ريختم به حساب پارس خودرو
گويا 174000 تومن سود داده
موفق باشيد

Renault Logan
01-24-2012, 03:27 PM
ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران و همکاران گرامی

بالاخره روز موعود رسید و من صبر کردم تا این روز ، که خبرشو امروز بدم . ;)

در تاریخ 19 مهر 90 یک لوگان e2 LP از پارس خودرو با پرداخت 9 میلیون ودیعه اول ، پیش خرید کردم ، تحویل 4 ماهه با سود مشارکت 6% و امکان صلح

در تاریخ 27 دی بعد از گذشت 3 ماه و یک هفته ، دعوت نامه تکمیل وجه با محاسبه سود به مبلغ 6 میلیون و 109 هزار تومان صادر شد که همان روز پرداخت کردم .

29 دی خودرو فاکتور شد و 1 بهمن تحویل باربری شد .
2 بهمن تحویل نمایندگی شد و دیروز 3 بهمن از نمایندگی تحویل گرفتم .
یعنی 2 هفته زودتر از 4 ماه (3 ماه و نیم) تحویل شد که به نظرم خوب بود . انتظار دیرتر تحویل دادن رو داشتم.

زمان واریز وجه بعد از صدور دعوت نامه خیلی مهمه . هرچی زودتر واریز بشه ماشین زودتر میاد.

موفق باشید .

MAHDI-TONDAR
01-24-2012, 11:29 PM
سلام عليرضا جان
آقا مباركه
به سلامتي و مباركي ايشالله ازش استفاده كنيد
آقا اسفند دود كنيد تا چشم نخورده :d
كلي ذوق كردم و خوشحالم شدم كه بالاخره اين عروس سفيد پوش شما رسيد .;)
واقعاً در تحويل بموقع پارس خودرو سرآمده
من كه تاكنون دو تا ماشين از سايپا و پارس خودرو گرفتم هردو شون قبل از موعد و زودتر از اون چيزي كه بنده فكرشو ميكردم تحويل شد .
فقط خدا كنه پلاك ماشين تون مثل پلاك ماشين بنده كه دقيقاً 31 روز طول كشيد با تاخير وديركرد بدستون نرسه .
اميدوارم كه مشكلات ابتدايي كه با لوگي جونت داشتي با اين اسب سفيد ديگه نداشته باشه و ماشين از همه لحاظ روبرا و سرحال باشه و اين دفعه جزء خوش شانسها باشه
فعلاً در ابتداء و تحويل ماشين كه خيلي خوش شانس بودي انشالله كه بقيه مراحل هم همينطوره

آقا يادت نره اسم اين اسب سفيدت پس از انتخاب بهمراه عكس هاي زيبا و حرفه اي از اون ( البته پس از نصب آپشن هاي آكو برروي ماشين جديدت) تهيه ودر تاپيك هاي مربوطه اونها رو براي دوستان قرار بديد .
منتظريم بي صبرانه ..

Renault Logan
01-25-2012, 03:06 AM
سلام عليرضا جان
آقا مباركه
به سلامتي و مباركي ايشالله ازش استفاده كنيد
آقا اسفند دود كنيد تا چشم نخورده :d
كلي ذوق كردم و خوشحالم شدم كه بالاخره اين عروس سفيد پوش شما رسيد .;)
واقعاً در تحويل بموقع پارس خودرو سرآمده
من كه تاكنون دو تا ماشين از سايپا و پارس خودرو گرفتم هردو شون قبل از موعد و زودتر از اون چيزي كه بنده فكرشو ميكردم تحويل شد .
فقط خدا كنه پلاك ماشين تون مثل پلاك ماشين بنده كه دقيقاً 31 روز طول كشيد با تاخير وديركرد بدستون نرسه .
اميدوارم كه مشكلات ابتدايي كه با لوگي جونت داشتي با اين اسب سفيد ديگه نداشته باشه و ماشين از همه لحاظ روبرا و سرحال باشه و اين دفعه جزء خوش شانسها باشه
فعلاً در ابتداء و تحويل ماشين كه خيلي خوش شانس بودي انشالله كه بقيه مراحل هم همينطوره

آقا يادت نره اسم اين اسب سفيدت پس از انتخاب بهمراه عكس هاي زيبا و حرفه اي از اون ( البته پس از نصب آپشن هاي آكو برروي ماشين جديدت) تهيه ودر تاپيك هاي مربوطه اونها رو براي دوستان قرار بديد .
منتظريم بي صبرانه ..

سلام آقا مهدی عزیز و بزرگوار
سلامت باشید . ممنون از لطف و محبتتون

بله خدارو شکر پارس خودرو تو تحویل خیلی خوب و منظم عمل میکنه .
تا به اینجا که خدارو شکر خوش شانس بودیم . ان شاءالله بقیش هم باشیم .;)

مشکلاتی هم که با لوگی داشتم همش بخاطر ندونم کاری ها و بی اطلاعی های نمایندگی ها در سال 87 و 88 بود . وگرنه خود لوگی خیلی بی آزار بود بیچاره .

همیشه پیش خودم میگم ، ماها که مدل 87 بودیم اینقدر از نبود نمایندگی و خدمات در سال 87 زجر کشیدیم دیگه وای به حال اون بیچاره هایی که مدل 85 و 86 داشتند ، خصوصا اینکه مدل 86 ها اگه خاطرتون باشه ، اکثرشون مشکل نشتی روغن به داخل محفظه تایم داشتند و برای حل مشکل باید یک تعمیر اساسی روی موتور انجام میشد .

اسم این اسب سفید حدودا 5 ماه پیش انتخاب و تصویب شد .
منتها اسمش رو گذاشتم این روزا همراه با عکس هاش اعلام کنم .;)

ان شاءالله اگه این برودت هوا اجازه بده ، حتما کلیه آپشن ها رو نصب میکنم . کلیه آپشن ها رو از 2 ماه قبل خورد خورد تهیه کردم و همه در صف انتظار برای نصب هستند .:rolleyes:;):d

شاد و موفق باشید .

سالار
01-25-2012, 11:49 AM
سلام من هم مثل اين دوستمون آقا عليرضا ال نودم رو مهر ماه براي تحويل در بهمن ثبت نام كردم و روز 28 دي ماه دعوتنامم اومد و رفتم مابقي پول رو كه 61110000 ريال بود رو بحساب پارس خودرو واريز كردم. ولي ي نكته توي اين روند وجود داشت كه خيلي تو ذوقم زد. در ثبت نام اوليه و هنگام پرداخت 9 ميليون تومان اول و توي فرم ثبت نام ؛ درج شده بود كه به سپرده شما سود با نرخ 30 درصد تعلق مي گيرد . من با ي حساب سرانگشتي با توجه به خوابيدن 3 ماه پولم تصور ميكردم با همون نرخ 30 درصد بايد رقمي بالغ بر 675000 تومن سود تعلق بگيره اما وقتي رفتم نمايندگي گفت فقط 178 هزار تومن سود تعلق گرفته. از مسئول نمايندگي پرسيدم كه چرا اينجوره بنده خدا واسه اينكه منو گمراه كنه گفت نه سود روز شماره گفتم اينجوري كه بدتره تازه شما روز شمار يا ماه شمار حساب كنين يكي ميشه اون بنده خدا هم موند چي جواب بده آخرش گفت من چيز زيادي نميدونم توي اين زمينه. ولي واقعاً به حال خودمون تاسف خوردم كه چرا بايد به اين شكل سر مردم رو توي روز روشن كلاه بذارن بهر حال ما كه پرداخت كرديم و منتظرم كه ماشينم بياد

MAHDI-TONDAR
01-25-2012, 03:12 PM
سلام من هم مثل اين دوستمون آقا عليرضا ال نودم رو مهر ماه براي تحويل در بهمن ثبت نام كردم و روز 28 دي ماه دعوتنامم اومد و رفتم مابقي پول رو كه 61110000 ريال بود رو بحساب پارس خودرو واريز كردم. ولي ي نكته توي اين روند وجود داشت كه خيلي تو ذوقم زد. در ثبت نام اوليه و هنگام پرداخت 9 ميليون تومان اول و توي فرم ثبت نام ؛ درج شده بود كه به سپرده شما سود با نرخ 30 درصد تعلق مي گيرد . من با ي حساب سرانگشتي با توجه به خوابيدن 3 ماه پولم تصور ميكردم با همون نرخ 30 درصد بايد رقمي بالغ بر 675000 تومن سود تعلق بگيره اما وقتي رفتم نمايندگي گفت فقط 178 هزار تومن سود تعلق گرفته. از مسئول نمايندگي پرسيدم كه چرا اينجوره بنده خدا واسه اينكه منو گمراه كنه گفت نه سود روز شماره گفتم اينجوري كه بدتره تازه شما روز شمار يا ماه شمار حساب كنين يكي ميشه اون بنده خدا هم موند چي جواب بده آخرش گفت من چيز زيادي نميدونم توي اين زمينه. ولي واقعاً به حال خودمون تاسف خوردم كه چرا بايد به اين شكل سر مردم رو توي روز روشن كلاه بذارن بهر حال ما كه پرداخت كرديم و منتظرم كه ماشينم بياد

سلام دوست عزیز
پرداخت سود 30% اونم برای پیش فروش تندر بنظرم بعیده باشه .
شما این سود 30% رو از کجا و براساس چه چیزی میگید؟
آیا داخل قرارداد همین نرخ سود ذکر شده است ؟
همانطور که آقا علیرضا در پست بالا اشاره کردن سود مشارکت پیش فروش تندر تنها 6% هست و اگه نمایندگی غیر از این گفته بدون اشتباه کرده ویا خواسته دروغ بگه .
بهرحال بنده بعیده میدونم

Renault Logan
01-25-2012, 07:38 PM

سلام دوست عزیز
پیشاپیش خدمتتون تبریک عرض میکنم

از ابتدای سال 85 که پیش فروش و فروش لوگان در ایران آغاز شده ، تا به اکنون ، هیچوقت چه در پارس خودرو چه در ایران خودرو ، سود 30 درصدی نداشته و نداره .

پارس خودرو سود 6 درصدی میده و ایران خودرو سود 8 درصدی

این مقدار هم منظورشون سالیانه هست نه ماهیانه
یعنی به ازای 12 ماه خواب پول ، 6 درصد سود تعلق میگیره .
به ازای 4 ماه چقدر ؟
به ازای 4 ماه میشه 2 درصد و دقیقا میشه همون مبلغی که سیستم برای شما حساب کرده .

بیشترین سود علی الحساب رو پراید داره و کمترین سود رو لوگان
موفق باشید .

amirali_astara
01-28-2012, 11:36 AM
با سلام خدمت دوستان
من خودم 1بهمن تكميل وجه كردم ولي هنوزم فاكتور نشده :confused:
در مورد سود 30% هم اون تور كه يادمه اين سود تاخير در تحويله
سود قرارداد همون 6% هستش
:cool:

Renault Logan
01-28-2012, 11:36 PM
با سلام خدمت دوستان
من خودم 1بهمن تكميل وجه كردم ولي هنوزم فاكتور نشده :confused:
در مورد سود 30% هم اون تور كه يادمه اين سود تاخير در تحويله
سود قرارداد همون 6% هستش

سلام دوست عزیز
به نظرم یک مقدار طول کشیده پروسه کاری ماشینتون
به نمایندگی مراجعه و موضوع رو پیگیری کنید ، تمام این مراحل مربوط به ثبت نام ( آماده تخصیص - فاکتور شده - تحویل شده ) توسط نمایندگی رو سایت آپدیت میشه .

ان شاءالله که تو این هفته دیگه تحویل بگیرید .
موفق باشید .

Renault Logan
02-02-2012, 01:05 AM
ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی
3-4 روز پیش که سند و مدارک و پلاک خودروی لئو اومد ، بد ندیدم تصاویری از مدارکش قرار بدم تا دوستان ببینند که به چه بهانه هایی ، از مردم پول بیشتر میگیرند .
هر چند که همه دوستان اطلاع دارند .

بیمه شخص ثالث خودرو فول پوشش و صادر شده از بیمه آسیا هست .

نکته بسیار تاسف بار ، سند خودرو هست که ببینید چه قیمت های فضایی الکی از مردم دریافت میکنند .

تصویر 2 تا برگه زمان پیش خرید و زمان تکمیل وجه رو هم قرار میدم جهت استفاده احتمالی دوستان

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129726011182128921.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129726011182128921.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129726011179355521.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129726011179355521.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129726011186352721.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129726011186352721.jpg)

قیمت اصلی خود خودرو 13 میلیون 752 هزار تومان هست
412 هزار تومان مالیات و عوارض شماره گذاری
347 هزار تومان عوارض ارزش افزوده:mad:
302 هزار تومان مالیت ارزش افزوده:mad:
62 هزار تومان سایر خدمات:mad:واقعا حرص آدم رو در میارن
461 هزار تومان هم هزینه بیمه شخص ثالث فول پوشش شده .

خدایا ...
موفق باشید .

ali-logan
02-02-2012, 03:17 AM
قیمت اصلی خود خودرو 13 میلیون 752 هزار تومان هست
412 هزار تومان مالیات و عوارض شماره گذاری
347 هزار تومان عوارض ارزش افزوده:mad:
302 هزار تومان مالیت ارزش افزوده:mad:
62 هزار تومان سایر خدمات:mad:واقعا حرص آدم رو در میارن
461 هزار تومان هم هزینه بیمه شخص ثالث فول پوشش شده .

خدایا ...
موفق باشید .

باز انصافشون از ایرانخودرو بیشتر هست. بنده به اجبار 360 هزار تومن بابت کارت طلایی یک ستاره دادم که عملا بی ارزش هست. و تازه فهمیدم مبلغ افزایش قیمت بیمه را من باید از جیب خودم بدم. در حالی که وقتی من خودرو را تحویل گرفتم به شرط بیمه شخص ثالث کامل بوده! حالا قیمت افزایش پیدا کرده من باید تاوانشو بدم.
یعنی خودرویی که مرداد ماه امسال قیمتش بوده 14/6 من به خاطر کارت طلایی 15 نقدا همون زمان پرداخت کردم و الان هم باید 200 تومن دیگه بدم! جالب نیست!

mohammad
03-06-2012, 07:57 PM
سلام. یه فکری به سرم زده از دوستان عزیزم راهنمایی میخوام. ماشین من E1+CP هست مدل 89 ، اگه الان که قیمتها بالا رفته بفروشمش میتونم یه E2 از نمایندگی بخرم ؟ نمیدونستم سوالم رو اینجا بپرسم یا در تاپیک قیمت خودرو ...

Renault Logan
03-06-2012, 10:30 PM
سلام. یه فکری به سرم زده از دوستان عزیزم راهنمایی میخوام. ماشین من E1+CP هست مدل 89 ، اگه الان که قیمتها بالا رفته بفروشمش میتونم یه E2 از نمایندگی بخرم ؟ نمیدونستم سوالم رو اینجا بپرسم یا در تاپیک قیمت خودرو ...

سلام دوست عزیز
الان که پارس خودرو به هیچ وجه نه فروش نقدی داره نه ودیعه ای
تا بعد از عید هم محاله فروش بگذاره

فقط ایران خودرو از دیروز 15 اسفند 90 فروش نقدی و ودیعه ای گذاشته

فروش نقدیش با قیمت 15 میلیون و 285 هزار تومان و موعد تحویل 90 روزه هست
فروش ودیعه ای که 100% شامل افزایش قیمت لوگان میشه ، موعد تحویلش برای دی ماه سال بعد هست و البته سود مشارکت 15 % و سود انصراف 13%

اگر میتونید سریع خودروی خودتون رو بفروشید و سریع از ایران خودرو فروش نقدی ثبت نام کنید و کل 15285 رو یکجا پرداخت کنید و پرونده رو ببندید که افزایش قیمت سال بعد به شما نخوره و خودروی خودتون رو نهایتا تا خرداد سال بعد دریافت میکنید .

فقط تنها عیبی که این روش داره این هست که شب عیدی بی ماشین میشید ولی در عوض با کمترین ضرر ، خودروی e1 نیمه فولتون رو تبدیل به e2 فول کردید .

موفق باشید .

امیر مسعود
03-06-2012, 11:05 PM
سلام دوست عزیز
الان که پارس خودرو به هیچ وجه نه فروش نقدی داری نه ودیعه ای
تا بعد از عید هم محاله فروش بگذاره

فقط ایران خودرو از دیروز 15 اسفند 90 فروش نقدی و ودیعه ای گذاشته

فروش نقدیش با قیمت 15 میلیون و 285 هزار تومان و موعد تحویل 90 روزه هست
فروش ودیعه ای که 100% شامل افزایش قیمت لوگان میشه ، موعد تحویلش برای دی ماه سال بعد هست و البته سود مشارکت 15 % و سود انصراف 13%

اگر میتونید سریع خودروی خودتون رو بفروشید و سریع از ایران خودرو فروش نقدی ثبت نام کنید و کل 15285 رو یکجا پرداخت کنید و پرونده رو ببندید که افزایش قیمت سال بعد به شما نخوره و خودروی خودتون رو نهایتا تا خرداد سال بعد دریافت میکنید .

فقط تنها عیبی که این روش داره این هست که شب عیدی بی ماشین میشید ولی در عوض با کمترین ضرر ، خودروی e1 نیمه فولتون رو تبدیل به e2 فول کردید .

موفق باشید .

ولی علی جان من اگه جای این دوستمون باشم از ایرانخودرو ماشین نمیگیرم

Samin
03-07-2012, 01:25 AM
با سلام،
ماچند وقت پیش یک وام خرید خودرو گرفتیم و چندین هفته دنبال تندر پارس خودرو بودیم
که هیچ شرایطی پیدا نشد و با توجه به اینکه وام رو از دست می دادیم مجددا ایران خودرویی ثبت نام کردیم؛
ایران خودرو هم همین شرایطی که علیرضا جان فرمودند بود و تصمیم به ثبت نام با همین شرایط داشتیم
که به طور اتفاقی متوجه شدیم یکی از نمایندگی های ایران خودرو یک شرایط دیگه هم داره،
بعد که پرس و جو کردیم مشخص شد برخی از نمایندگی ها یک سری سهمیه دارن و شرایط خاصی رو واسه مدت محدودی میتونن ارائه بدن،
ما هم ودیعه ای با سود مشارکت 15% ثبت نام کردیم با موعد تحویل تیر ماه،
زمانی هم که خواستیم پولش رو پرداخت کنیم گفتن که اردیبهشت هم باز شده و همین هفته گذشته یه تندر ایران خودرو با ودیعه 10 میلیون تومانی و سود مشارکت 15 درصد و تحویل اردیبهشت ثبت نام کردیم؛
حالا شما هم اگر نمیخواید صبر کنید واسه شرایط پارس خودرو، از نمایندگی های ایران خودرو پرس و جو کنید احتمالا این شرایط رو پیدا میکنید. :)
ولی منم با نظر امیر مسعود موافقم ;)

mehdi_ehtesham
03-07-2012, 11:42 AM
ما در تاريخ 90/11/26 با همون شرايط پلاك 90 (تحويل 30 روزه) ثبت نام كرديم
حالا بعد از گذشت 20 روز هنوز در سايت زده آماده تخصيص ...
چند روز ديگه مي خواد سركارمون بزاره اين ايرانخودرو كسي تجربه اي داره؟
اگه قيمت نوسان پيدا كنه و بره بالا ما هم بايد مابه التفاوت قيمت رو بديم چون خريد ما نقدي بوده
ممنون به خاطر زحمات همه دوستان
خيلي چيزا ياد گرفتم از تك تكتون

MAHDI-TONDAR
03-07-2012, 01:26 PM
اگه قيمت نوسان پيدا كنه و بره بالا ما هم بايد مابه التفاوت قيمت رو بديم چون خريد ما نقدي بوده

سلام دوست عزیز

پیشاپیش خرید ماشین تندر رو خدمت شما دوست عزیز تبریک عرض میکنم .
انشالله که قدمش خیر باشه و چزخ هاش برات بچرخه

در خصوص افزایش قیمت ماشینی که بصورت نقدی اقدام کردید خیالتون راحت باشه و چون در قرارداد منعقده بین شما و شرکت خودروسازی قیمت خودرو صراحتاً قید شده ، شرکت مجاز به افزایش قیمت نبوده و می بایست براساس همون قیمت قید شده در تعهدنامه ماشین رو به شما تحویل بدن ( البته به جزء افزایش حق بیمه و یا افزایش ارزش افزوده احتمالی ...)
درصورتی شرکت میتونه قیمت ماشین رو بعداز خرید و یاپیش خرید مشتری افزایش دهد که بهنگام ثبت نام قیمت خودرو زده باشه " قیمت روز بازار "یعنی دقیقاً همین بلایی که سر بنده اومده است .
3 سال پیش بنده یه دستگاه تندر 90 مدل e1+cp پیش خرید کردم با ودیعه 7 میلیون تومانی با قید قیمت نهایی براساس قیمت روز بازار( یعنی قیمت نهایی مشخص نشده بود ) قیمت کارخونه ای این مدل قبل از اون 10.5 میلیون تومان بود خلاصه 3 ماه بعد که بنده رفتم ماشینم رو تحویل بگیرم قیمت کارخونه ای این مدل شد 12 میلیون تومان به انضام ریالی سود مشارکت در طی این 3 ماه :rolleyes::eek: یه قیمت کاملاً من درآوردی )
جریانش مفصله که صرف نظر میکنم

امیر مسعود
03-07-2012, 01:32 PM

دوست عزیز پیشاپیش خرید خودروی جدیدتون رو تبریک میگم شما باید ببینی تو قراردادتون با شرکت چی ذکر شده اگر نوشته شده باشه مابدتفاوت افزایش قیمت رو به روز حساب میکنند شامل شما هم میشه اگر نه که هیچی یه جور دیگه ازتون میگیرن مثلان با کارت 1 ستاره به درد نخور یا هزار دوز و کلک که ایرانخودرو استادش هست

MAHDI-TONDAR
03-07-2012, 01:49 PM
دوست عزیز پیشاپیش خرید خودروی جدیدتون رو تبریک میگم شما باید ببینی تو قراردادتون با شرکت چی ذکر شده اگر نوشته شده باشه مابدتفاوت افزایش قیمت رو به روز حساب میکنند شامل شما هم میشه اگر نه که هیچی یه جور دیگه ازتون میگیرن مثلان با کارت 1 ستاره به درد نخور یا هزار دوز و کلک که ایرانخودرو استادش هست

سلام مسعود جان
ای امون از دست این شرکت های خودروسازی وطنی
نگو.. نگو... که باز داغ دلمو تازه کردی
دوباره یاد اون 1.5 تومان بی زبونی که پارس خودرو ازم گرفته افتادم .(پول زور بید ...;))
چی بگم ...هی ....:rolleyes:
بهتره بی خیالش بشیم

mehdi_ehtesham
03-07-2012, 02:39 PM
الان به نمايندگي زنگ زدم گفتم ثبت نام ال90 داريد فرمودند تموم شد:eek:
چنانكه مردم فهيم ما فهميدن چه سودي در پس خريد و فروش تندر نود وجود دارد چنان شتابان و پول بدست هجوم آوردند كه در عرض 24 ساعت هم سايت فروش نقدي نداره هم نمايندگي مورد نظر
چه شود

امیر مسعود
03-07-2012, 02:55 PM
چنانكه مردم فهيم ما فهميدن چه سودي در پس خريد و فروش تندر نود وجود دارد چنان شتابان و پول بدست هجوم آوردند كه در عرض 24 ساعت هم سايت فروش نقدي نداره هم نمايندگي مورد نظر
چه شود

دوست خوبم خوب شما داری تو تهران زندگی میکنی همین دیگه:d ماشین خوب طرف دار زیاد داره البته این کار دلال ها هم هست که 5.6 تایی میخرند و چیزی گیر من و شما نمیاد حالا چی شد یعنی ماشین گیرتون نیومد:( ولی من جای شما باشم اگر ماشین گیرتون نیومد ناراحت نشید انشالله تو سال جدید ثبت نام پارس خودرو با شرایط متنوع باز میشه خیلی بهتر از ایرانخودرو هست

MAHDI-TONDAR
03-07-2012, 11:15 PM
چه شود

سلام دوست عزيز

اگه اشتباه نكنم شما فرموديد تاريخ 90/11/26 فروش نقدي ( تحويل 30 روزه ) ثبت نام كرده بوديد .
الان اگه بخواهيد مجدداً ثبت نام كنيد ميتونيد از طريق ثبت نام اينترنتي بصورت نقدي و يا پيش خريد تحت شرايط قيد شده در لينك زير اقدام كنيد .
( ثبت نام ايران خودرو تحويل نقدي حداكثر 30 روزه با قيمت 15280 مجدداً شروع شده است )
http://ikco.iranecar.com/DetailSaleCondition.aspx?s=88776afb-83d6-4dd4-ac07-84d73a9d1551

امیر مسعود
03-08-2012, 12:04 AM
سلام دوست عزيز

اگه اشتباه نكنم شما فرموديد تاريخ 90/11/26 فروش نقدي ( تحويل 30 روزه ) ثبت نام كرده بوديد .
الان اگه بخواهيد مجدداً ثبت نام كنيد ميتونيد از طريق ثبت نام اينترنتي بصورت نقدي و يا پيش خريد تحت شرايط قيد شده در لينك زير اقدام كنيد .
( ثبت نام ايران خودرو تحويل نقدي حداكثر 30 روزه با قيمت 15280 مجدداً شروع شده است )
http://ikco.iranecar.com/DetailSaleCondition.aspx?s=88776afb-83d6-4dd4-ac07-84d73a9d1551

اقا مهدی خیلی ممنون بابت اطلاع رسانیتون ولی به نظر من این فروش ایرانخودرو مشکوک :confused: حالا بعدان معلوم میشه

L90
03-08-2012, 12:14 AM
سلام دوست عزيز

سلام آقا مهدي

تحويل 90 روزه هست نه 30 روزه

واقعا عجب پيش فروشي 90روزه مگه آدم ميخواد بنز ثبت نام كنه :mad:

به قول امير مسعود اين پيش فروش مشكوك ميزنه :mad:

Renault Logan
03-08-2012, 12:24 AM
سلام آقا مهدي

امیر جان سلام
پیش فروش ایران خودرو 90 روزه نیست ، تحویل دی 91 هست .
اون فروش نقدی و فوریش هست که تحویلش بجای 30 روز شده 90 روز:mad:

L90
03-08-2012, 12:27 AM
امیر جان سلام
پیش فروش ایران خودرو 90 روزه نیست ، تحویل دی 91 هست .
اون فروش نقدی و فوریش هست که تحویلش بجای 30 روز شده 90 روز:mad:

سلام عليرضا خان

من عذر ميخوام فروش نقدي و با پيش فروش اشتباه گرفتن اعصاب براي ما نميزارن :mad:

همون پيش فروش هم كلي جاي بحث داره آدم پولشو بزار تو بانك بهتر از اينكه يكسال پولشو بده دست اين نامردا :mad:

MAHDI-TONDAR
03-08-2012, 12:36 AM
سلام آقا مهدي

سلام امير حسين جان
عجب!!!!
فروش نقدي 90 روزه :rolleyes::eek:
ديگه اين مدليش رو نداشتيم
اصلا متوجه نشده بودم
فكركردم مثل روال قبلي همون 30 روزه هست .

آقا مسعود بفرمائيد
اينم مورد مشكوك كه گفتي
كشف شد
كلاً همه جوره مشكوكه
آب كه گل آلود باشه آي ميچسبه ماهي گيري...:d
بقول آقا اميرحسين انگار ميخواي بنز ثبت نام كني
به حق چيز هاي نديده و نشنيده ;)

امیر مسعود
03-08-2012, 12:49 AM
سلام امير حسين جان
عجب!!!!
فروش نقدي 90 روزه :rolleyes::eek:
ديگه اين مدليش رو نداشتيم
اصلا متوجه نشده بودم
فكركردم مثل روال قبلي همون 30 روزه هست .

آقا مسعود بفرمائيد
اينم مورد مشكوك كه گفتي
كشف شد
كلاً همه جوره مشكوكه
آب كه گل آلود باشه آي ميچسبه ماهي گيري...:d
بقول آقا اميرحسين انگار ميخواي بنز ثبت نام كني
به حق چيز هاي نديده و نشنيده ;)

عجب منم توجه نکردم به زمانش ولی یه حسی بهم گفت مشکوک فروش نقدی یعنی اینکه پول بدی همون روز ماشین رو تحویل بگیری یا خیلی دیر بشه فردا تحویل بگیری نه 90 روزه دیگه شما حساب کن دست کم اگر اینها از 1000 نفر 15/285 بگیرن چه قدر میشه و توی 90 روز چه قدر میتونن سود کنند فروش ال 90 خیلی بالاست بعد میان میگن ال 90 ضرر میده برای ما سود نداره واقعان یعنی هیچ مقامی ارگانی نیست که نظارت داشته باشه روی کار اینا:mad:

mehdi_ehtesham
03-17-2012, 03:50 PM
سلام دوستان
منم به هزار اميد و آرزو منتظر امروز و فردا بودم گفتم الان ماشين پلاك شده و مرتب تو نمايندگيه زنگ مي زنن ميگن بيا ببرش ولي زهي خيال باطل
26 بهمن 90 ثبت نام كردم نقدي 30 روزه بي انصافا تاريخ تحويل رو از 20 اسفند زدند تا 31 فروردين(معني جديد تحويل 30 روزه) حقم دارند دانش آموزان مدرسه ايرانخودرو تا 15 فروردين همگي تعطيلند ما ها هم بايد سماق بمكيم...
جالبتر از اون اينه كه حتماً 15 روز تعطيلي خودشونو مي ذارن به حساب روزهاي غيركاري كه عملاً بااحتساب روزهاي جمعه 20 روز سركاريم تا دوباره آقايان محترم شروع كنند به علاف كردن ما...
و جالبتر از قضيه قبل اينه كه حساب اونجاش هم كردن كه جريمه تاخير بدن
جريمه تاخير شما 20000 هزار تومان ناقابل...
همونجا بدن پرت مي كنم تو صورتشون (اگه بدن و زيرش نزنن البته)
خلاصه توبه كار شديم از ايران فرقون ديگه چيزي نگيريم مگه اينكه مجبور بشيم

امیر مسعود
03-18-2012, 12:23 AM
سلام دوستان
منم به هزار اميد و آرزو منتظر امروز و فردا بودم گفتم الان ماشين پلاك شده و مرتب تو نمايندگيه زنگ مي زنن ميگن بيا ببرش ولي زهي خيال باطل
26 بهمن 90 ثبت نام كردم نقدي 30 روزه بي انصافا تاريخ تحويل رو از 20 اسفند زدند تا 31 فروردين(معني جديد تحويل 30 روزه) حقم دارند دانش آموزان مدرسه ايرانخودرو تا 15 فروردين همگي تعطيلند ما ها هم بايد سماق بمكيم...
جالبتر از اون اينه كه حتماً 15 روز تعطيلي خودشونو مي ذارن به حساب روزهاي غيركاري كه عملاً بااحتساب روزهاي جمعه 20 روز سركاريم تا دوباره آقايان محترم شروع كنند به علاف كردن ما...
و جالبتر از قضيه قبل اينه كه حساب اونجاش هم كردن كه جريمه تاخير بدن
جريمه تاخير شما 20000 هزار تومان ناقابل...
همونجا بدن پرت مي كنم تو صورتشون (اگه بدن و زيرش نزنن البته)
خلاصه توبه كار شديم از ايران فرقون ديگه چيزي نگيريم مگه اينكه مجبور بشيم

من جای شما باشم به 124 شکایت میکنم و حقم رو میگیرم از اینها

MEHDI-Logan
03-18-2012, 04:57 PM
سلام دوستان عزیز
تحویل گیری مدارک ماشین من دو مورد داشت
1- توی کارت ماشین و سندش محل صدور من رو به اشتباه یک شهر دیگه زده بودن و نمایندگی به هیچ عنوان زیر بار اشتباه نمیره با اینکه من کپی شناسنامه بهشون داده بودم
2- حالا هم که کارت سوختش اومده ، سبز رنگه و روش نوشته مخصوص موتورسیکلت ولی پشتش نوشته سواری لوگان ال 90 و 60 لیترهم توش بود
به نظر شما چه باید کرد؟

امیر مسعود
03-18-2012, 06:35 PM
سلام دوستان عزیز
تحویل گیری مدارک ماشین من دو مورد داشت
1- توی کارت ماشین و سندش محل صدور من رو به اشتباه یک شهر دیگه زده بودن و نمایندگی به هیچ عنوان زیر بار اشتباه نمیره با اینکه من کپی شناسنامه بهشون داده بودم
2- حالا هم که کارت سوختش اومده ، سبز رنگه و روش نوشته مخصوص موتورسیکلت ولی پشتش نوشته سواری لوگان ال 90 و 60 لیترهم توش بود
به نظر شما چه باید کرد؟

دوست عزیز در اولین فرصت به مراکز پلیس +10 مراجعه کنید یا به مراکز نقل و انتقال استانتون و موضوع را با مسئول فنی در میان بگزارید

mehdi_ehtesham
03-24-2012, 11:41 AM
دوستان هنوز خودروي من رو تحويل ندادن ميگيد چكار كنم؟
من 26 بهمن ثبت نام كردم هنوزم كه هنوزه خبري نيست
شانس ما 250 تومان هم احتمالاً به خاطر ماليات و بيمه ازم بگيرن
كسي تجربه اي در زمينه تاخير داره بايد چه كار كرد؟
به نظرتون احتياج مي شه يه سر برم شركت ايرانخودرو از اونجا پيگير شم؟؟؟

Renault Logan
03-24-2012, 01:07 PM
دوستان هنوز خودروي من رو تحويل ندادن ميگيد چكار كنم؟
من 26 بهمن ثبت نام كردم هنوزم كه هنوزه خبري نيست
شانس ما 250 تومان هم احتمالاً به خاطر ماليات و بيمه ازم بگيرن
كسي تجربه اي در زمينه تاخير داره بايد چه كار كرد؟
به نظرتون احتياج مي شه يه سر برم شركت ايرانخودرو از اونجا پيگير شم؟؟؟

سلام دوست عزيز
نحوه قرار دادتون رو با ايران خودرو نفرموديد .
اگر فروش نقدي و تحويل 30 روزه بوده كه خوب الان نزديك به 10 روزه كه تاخير داشتن و مطمئنا بابت هر روز تاخير جريمش رو در انتها حساب ميكنند و به شما پرداخت ميكنند .
شما در صورت امكان پيگيري رو انجام بديد چون ضرري نداره .
اون مبلغ 250 تومان اضافه هم اگر براي ماشين شما هنوز فاكتور نخورده باشه < بله ژاي شما حساب ميشه ولي اگه فاكتور خورده باشه و ژرونده بسته شده باشه و فقط آماده تحويل باشه ، نه شامل حال شما نميشه .
موفق باشيد .

mehdi_ehtesham
04-08-2012, 12:08 PM
قیمت دقیق افزایش بیمه و مالیات چقدر است؟
بنده و خیلی از دوستان دیگه که از اونور سال موندیم الان قراردادمون بدون اعتباره باید اول این افزایش قیمت ها رو بریزیم بعد تازه بره آماده تخصیص خدا به دادمون برسه
اگه کسی قیمت دقیق داره لطف نموده و به ما هم بگه و روش پرداخت هم همینطور با تشکر

MAHDI-TONDAR
04-08-2012, 02:07 PM
قیمت دقیق افزایش بیمه و مالیات چقدر است؟
بنده و خیلی از دوستان دیگه که از اونور سال موندیم الان قراردادمون بدون اعتباره باید اول این افزایش قیمت ها رو بریزیم بعد تازه بره آماده تخصیص خدا به دادمون برسه
اگه کسی قیمت دقیق داره لطف نموده و به ما هم بگه و روش پرداخت هم همینطور با تشکر

سلام دوست عزیز
با یه محاسبه کوچیک و ساده میتوان مابه التفاوت افزایش حق بیمه و مالیات ( ارزش افزوده برمبنای 5%) رو محاسبه نمود.

قیمت جدید : 17087000تومان
قیمت قبلی : 16830000تومان
میزان افزایش: 257000تومان
نحوی پرداخت رو میتونید از نمایندگی سئوال بفرمائید

mehdi_ehtesham
04-09-2012, 10:37 AM
دوستان امروز با پیگیری های زیاد بالاخره مابه التفاوت برای من هم مشخص شد و پرداخت کردم
مبلغ مابه التفاوت خودروی بنده مبلغ 61800 تومان بود که ظاهراً فقط مال بیمه است
آخه زور هم داشت مالیات بر ارزش افزوده ما خودرو رو باید اونور سال تحویل می گرفتیم حالا تاخیر داشتن مشکل خودشونه
ضمناً من ثبت نامی 26 بهمن 1390 تحویل 30 روزه نقدی
الان هم وضعیت قراردادم به آماده تخصیص برگشت
دیگه اگه خدا بخواد این چند روزه ماشینو میگیریم

mehdi_ehtesham
04-15-2012, 11:05 AM
بالاخره دیروز رفتم پارکینگ ارج ماشینو تحویل گرفتم و حسابی ازش راضیم نه سری نه صدایی نه نفوذ آبی (زیر بارش شدید بارون) خدا رو شکر همه چی آرومه...!
چراغ داخل داشبورد روشن نمیشه؟؟؟
رینگ ها همون رینگ های قدیمیه (بهتر من که از جدیدا زیاد خوشم نمیومد)
35 کیلومتر هم راه رفته بود
ضمناً تخمه هم توش خورده بودن نامردا
کاش می شد از اون صحنه ای که آب جمع شده بود و تندر داشت خرامان خرامان به سمت من میومد یک فیلم اسلومونشن می گرفتم واقعاً صحنه زیبایی بود.
و اینم بگم که وقتی ما رفتیم پارکینگ برق ها رفته بود کلی وایسادیم تا برق اومد ولی تحویلش 10 دقیقه نشد همه جاشو چک کردم درش و بالاشو پایینشو فقط داشبورد یادم رفت که اونم فعلاً روشن نمی شه (می تونه از فیوز باشه؟)

Renault Logan
04-15-2012, 02:31 PM
بالاخره دیروز رفتم پارکینگ ارج ماشینو تحویل گرفتم و حسابی ازش راضیم نه سری نه صدایی نه نفوذ آبی (زیر بارش شدید بارون) خدا رو شکر همه چی آرومه...!
چراغ داخل داشبورد روشن نمیشه؟؟؟
رینگ ها همون رینگ های قدیمیه (بهتر من که از جدیدا زیاد خوشم نمیومد)
35 کیلومتر هم راه رفته بود
ضمناً تخمه هم توش خورده بودن نامردا
کاش می شد از اون صحنه ای که آب جمع شده بود و تندر داشت خرامان خرامان به سمت من میومد یک فیلم اسلومونشن می گرفتم واقعاً صحنه زیبایی بود.
و اینم بگم که وقتی ما رفتیم پارکینگ برق ها رفته بود کلی وایسادیم تا برق اومد ولی تحویلش 10 دقیقه نشد همه جاشو چک کردم درش و بالاشو پایینشو فقط داشبورد یادم رفت که اونم فعلاً روشن نمی شه (می تونه از فیوز باشه؟)

سلام جناب احتشام
مبارکتون باشه
چرخش به سلامتی و دلخوشی بچرخه همیشه
پس بجای 30 روز شد 60 روز
خدا ازشون نگذره

حالا باز جای شکرش باقیه که ماشین سالمه و سالم تحویل دادن

لطفا هرگونه سوالی در رابطه با بخش های مختلف ماشینتون دارید ، در تاپیک مربوطه به خودش مطرح فرمایید .
علی ای حال سوالتون رو پاسخ میدم .
تمامی لوگان های تحویلی ، فیوز مربوط به قسمت چراغ سقفی و پخش خودرو که یکی هست رو ندارند ، یعنی کارخونه به قصد نصب نمیکنه فیوزش رو .
شما میبایست درب فیوز خودرو در سمت چپ داشبورد سمت راننده ، باز کنید و یک فیوز 15 آمپر از همون فیوز های زاپاسی که موجود هست ، قرار بدید در قسمت مربوطه که خالی هست .
نقشه محل فیوز مصرف کننده های خودرو نیز در داخل درب جعبه فیوز موجود هست .

چراغ داخل داشبورد هم تا زمانی که چراغ های کوچک خودرو یا همان چراغ شب روشن نباشه ، در صورت باز کردن درب داشبورد ، روشن نمیشه .

موفق باشید .

yaghub
04-16-2012, 12:40 PM
سلام جناب احتشام
مبارکتون باشه
چرخش به سلامتی و دلخوشی بچرخه همیشه
پس بجای 30 روز شد 60 روز
خدا ازشون نگذره

حالا باز جای شکرش باقیه که ماشین سالمه و سالم تحویل دادن

لطفا هرگونه سوالی در رابطه با بخش های مختلف ماشینتون دارید ، در تاپیک مربوطه به خودش مطرح فرمایید .
علی ای حال سوالتون رو پاسخ میدم .
تمامی لوگان های تحویلی ، فیوز مربوط به قسمت چراغ سقفی و پخش خودرو که یکی هست رو ندارند ، یعنی کارخونه به قصد نصب نمیکنه فیوزش رو .
شما میبایست درب فیوز خودرو در سمت چپ داشبورد سمت راننده ، باز کنید و یک فیوز 15 آمپر از همون فیوز های زاپاسی که موجود هست ، قرار بدید در قسمت مربوطه که خالی هست .
نقشه محل فیوز مصرف کننده های خودرو نیز در داخل درب جعبه فیوز موجود هست .

چراغ داخل داشبورد هم تا زمانی که چراغ های کوچک خودرو یا همان چراغ شب روشن نباشه ، در صورت باز کردن درب داشبورد ، روشن نمیشه .

موفق باشید .
ممنون از راهنماييتون
همراه خودرو فيوز زاپاس هم تحويل ميدن؟
منم مشكلي مشابه دارم كه در تاپيك مربوطش مطرح خواهم كرد
دوستان گفتن كه 4 تا پيچ مربوط به زاپاس هم همراه خودرو بايد تحويل بدن ولي چنين چيزي به من ندادن (ايرانخودورييه)

Renault Logan
04-16-2012, 03:09 PM
ممنون از راهنماييتون
همراه خودرو فيوز زاپاس هم تحويل ميدن؟
منم مشكلي مشابه دارم كه در تاپيك مربوطش مطرح خواهم كرد
دوستان گفتن كه 4 تا پيچ مربوط به زاپاس هم همراه خودرو بايد تحويل بدن ولي چنين چيزي به من ندادن (ايرانخودورييه)

سلام دوست گرامی
بله
3-4 تا فیوز زاپاس با آمپر های مختلف در داخل درب همون جعبه فیوز داخل اتاق تعبیه شده . میتونید استفاده کنید .
البته حتما خودتون از لوازم یدکی های شهرتون ، یک بسته فیوز زاپاس با آمپر های مختلف و با کیفیت تهیه کنید و همیشه در داخل خودرو داشته باشید .

یک بسته پیچ مخصوص رینگ های آهنی (چرخ زاپاس) باید به شما تحویل بدهند ، چون پیچ رینگ های آلمینیومی (اسپرت) با پیچ رینگ های آهنی (چرخ زاپاس) متفاوت هست .
اون 4 تا پیچ برای زمانی استفاده میشه که یکی از چرخ ها پنچر شده باشه و بخواهید از رینگ آهنی زاپاس استفاده کنید ، باید از پیچ های مخصوص خودش استفاده کنید .

بعید میدونم دیگه با مراجعه به نمایندگی ، این بسته پیچ رو به شما تحویل بدهند ، می بایست همون زمان تحویل خودرو چک میکردید .

قیمت پیچ های مربوط به رینگ آهنی لوگان اگر از نوع شرکتی و با بسته بندی رنو پارس بخواهید تهیه کنید ، 4000 تومان برای هر عدد پیچ هست که در مجموع مبلغ 16000 تومان خواهد شد .

موفق باشید .

Black Eagle
04-26-2012, 12:39 PM
باسلام خدمت کلیه اعضاء محترم
یکدستگاه تندر 90 E2 LP مشکی پارس خودرو پبش فروش در بهمن 90 ثبت نام کردم و زمان تحویل فروردین 91 بود که در تاریخ 26/01/91 با تماس نمایندگی تکمیل وجه انجام دادم اما تا امروزکه 7 اردیبهشت هست هنوز ماشین رو تحویل نگرفتم ، وچندین با پارس خودرو تماس گرفتم و گفتتند آماده تخصیصه اما ماشین از کارخانه نیومده در حالیکه کلیه دوستان این فروم خبر از خوش قولی پارس خودرو می داند. تا حالا کسی با این مشکل برخوردکرده که منو راهنمایی کنه؟

Tondarakhsh
04-26-2012, 03:44 PM
باسلام خدمت کلیه اعضاء محترم
یکدستگاه تندر 90 E2 LP مشکی پارس خودرو پبش فروش در بهمن 90 ثبت نام کردم و زمان تحویل فروردین 91 بود که در تاریخ 26/01/91 با تماس نمایندگی تکمیل وجه انجام دادم اما تا امروزکه 7 اردیبهشت هست هنوز ماشین رو تحویل نگرفتم ، وچندین با پارس خودرو تماس گرفتم و گفتتند آماده تخصیصه اما ماشین از کارخانه نیومده در حالیکه کلیه دوستان این فروم خبر از خوش قولی پارس خودرو می داند. تا حالا کسی با این مشکل برخوردکرده که منو راهنمایی کنه؟
سلام دوست من
ابتدا ورودتون به سایت دوست داشتنی اکو را تبریک میگم و انتخاب ماشینتون هم همچنین
و اما حداقل من که خوش قولی از سایپا و پارس خودرو ندیدم حالا چه کسی دیده بوده و به
شما گفته خدا داند
معمولا" باید حد اکثر 10 روز کاری بعد از تکمیل وجه خودروی شما پلاک شده تو نمایندگی باشه
ولی احتمالا" یا پلاکتون با مشکل مواجه شده و یا بعلت شلوغی راهها تو این چند روز گذاشتن
بعد از تعطیلات بفرستند مشهد
بهر حال امیدوارم زودتر ماشینتونو تحویل بگیرید و همراه با چرخیدن چرخها ،با هم لذت ببرید:d

Black Eagle
05-03-2012, 10:48 AM
امروز 14/02/91 هنوز که هنوزه ماشین رو تحویل ندادن تماس گرفتم نمایندگی میگن قطعات نیست ماشین تولید نمیشه .می گم شایدم ماله این گرون کردن L90 بدون مجوزه چون از من 100/17 تومن گرفتن. کسی اطلاعات موثقی داره من رو راهنمایی کنه. با تشکر

Tondarakhsh
05-03-2012, 05:52 PM
امروز 14/02/91 هنوز که هنوزه ماشین رو تحویل ندادن تماس گرفتم نمایندگی میگن قطعات نیست ماشین تولید نمیشه .می گم شایدم ماله این گرون کردن L90 بدون مجوزه چون از من 100/17 تومن گرفتن. کسی اطلاعات موثقی داره من رو راهنمایی کنه. با تشکر
سلام دوست عزیز
فکر نمیکنم مربوط به کمبود قطعات باشه ، احتمال خیلی زیاد مربوط به گیریه که سازمان حمایت از مصرف کنندگان به شرکت های خودرو سازی داده نباید خودرو را گران کنند و همچنین پولهای اضافی که از مردم گرفتند را پس بدهند ،شرکت های خودرو ساز هم زیر بار نمیروند بهمین دلیل تا نهائی شدن ماجرا، خودرو به کسی تحویل نمیدهند:mad:

Renault Logan
06-15-2012, 11:23 PM
آقایون یه سوال
یکی از دوستان بنده رفته ماشینشو از نمایندگی تحویل بگیره ماشین کلی کثیف بوده انگار از پارسال زیر برف و بارون مونده تا الان
بنده خدا دپرس شده هنوزم تحویل نگرفته
چکار باید کرد ؟
میگفت با اون اوصافم که راضی شده بود تحویل بگیره خواسته بود ماشینو تست کنه طرف گفته حتی روشنم نشه باید ببیرش که دیگه دوستمون قاطی کرده زده بیرون

ضمن عرض سلام و خیر مقدم خدمت شما کاربر گرامی تازه به جمع پیوسته

اینکه خودرو کثیف تحویل مشتری بشه امری طبیعیست در ایران مخصوصا بیشتر در ایران خودرو

کثیف بودن خودرو حالا مهم نیست . مهم این هست که بدنه خوردگی نداشته باشه . ضمن اینکه متاسفانه اگه رنگ بدنه خیلی کم هم مشکل داشته باشه کاری برای مشتری انجام نمیدن .

منظور شما رو از تست دقیقا متوجه نمیشم ، اگه منظورتون بیرون بردن خودرو از نمایندگی هست که خیر قبول نمیکنند ، چرخ خودرو از درب نمایندگی خارج بشه دیگه هیچ مسئولیتی رو قبول نمیکنند .
ولی اگه منظورتون از تست ، همون چکاپ نداشتن کمبود ها و سالم بودن ادوات الکتریکی هست که خوب حق شماست و باید همونجا تست بشه توسط خود مشتری و بعد تحویل بگیره

اون حرف بی پایه مسئول تحویل خودرو را نشنیده بگیرید . یک حرفی برای خودش زده . اگه روشن نشه که که همونجا حتما براتون درست میکنند ایراد رو هر چند که تا حالا تو این 6 سال گذشته همچین مواردی رو نداشته لوگان و 95% لوگان های تحویلی بی مورد بوده . بقیه هم مورداشون جزئی بوده که رفع شده .

موفق باشید .

Rastegar
06-16-2012, 03:55 PM
ضمن عرض سلام و خیر مقدم خدمت شما کاربر گرامی تازه به جمع پیوسته

اینکه خودرو کثیف تحویل مشتری بشه امری طبیعیست در ایران مخصوصا بیشتر در ایران خودرو

کثیف بودن خودرو حالا مهم نیست . مهم این هست که بدنه خوردگی نداشته باشه . ضمن اینکه متاسفانه اگه رنگ بدنه خیلی کم هم مشکل داشته باشه کاری برای مشتری انجام نمیدن .

منظور شما رو از تست دقیقا متوجه نمیشم ، اگه منظورتون بیرون بردن خودرو از نمایندگی هست که خیر قبول نمیکنند ، چرخ خودرو از درب نمایندگی خارج بشه دیگه هیچ مسئولیتی رو قبول نمیکنند .
ولی اگه منظورتون از تست ، همون چکاپ نداشتن کمبود ها و سالم بودن ادوات الکتریکی هست که خوب حق شماست و باید همونجا تست بشه توسط خود مشتری و بعد تحویل بگیره

اون حرف بی پایه مسئول تحویل خودرو را نشنیده بگیرید . یک حرفی برای خودش زده . اگه روشن نشه که که همونجا حتما براتون درست میکنند ایراد رو هر چند که تا حالا تو این 6 سال گذشته همچین مواردی رو نداشته لوگان و 95% لوگان های تحویلی بی مورد بوده . بقیه هم مورداشون جزئی بوده که رفع شده .

موفق باشید .
من منظورم همون چراغها و برف پاک کن و ایناست
حالا بعد از اینکه ببره کارواش ماشینو جاییش خوردگی داشت چی ؟
بازم که قبول نمیکنن
خدایی تو خارج بخوای ماشین بخری همه جوره هواتو دارن چون پول میدی
ولی اینجا...!
راستی موقع تحویل گرفتن چیارو باید چک کنه ؟ جیا باید باشه ؟ فیوز و پیچ رینگو اینا
ممنون بابت جوابت دوست عزیزم

Renault Logan
06-16-2012, 11:20 PM
من منظورم همون چراغها و برف پاک کن و ایناست
حالا بعد از اینکه ببره کارواش ماشینو جاییش خوردگی داشت چی ؟
بازم که قبول نمیکنن
خدایی تو خارج بخوای ماشین بخری همه جوره هواتو دارن چون پول میدی
ولی اینجا...!
راستی موقع تحویل گرفتن چیارو باید چک کنه ؟ جیا باید باشه ؟ فیوز و پیچ رینگو اینا
ممنون بابت جوابت دوست عزیزم

بله متاسفانه . قیاس کردن شرایط خودتون با یک مشتری در خارج ، جز اینکه خودتون رو عذاب بده ، حاصل دیگه ای نداره پس زیاد حساس نباشید .

متاسفانه بله اگر خودرو از درب نمایندگی بیرون بره دیگه هرچی باشه نمایندگی میگه شما خودتون کردید . دیگه یا شانس و یا اقبال

موقع تحویل گرفتن موارد زیر رو چک کنید :

1- تست عملکرد صحیح کلیه ادوات برقی - کلید ها - چراغ ها - شیشه ها - صفحه آمپر و غیره

2- روی خودروهای صفر فیوز مربوط به چراغ سقفی و پخش خودرو که مشترک هست رو نصب نمیکنند و باید یک فیوز 15 آمپر از داخل درب جعبه فیوز طبق نقشه حک شده بر روی داخل درب جعبه فیوز بگذارید سر جاش تا چراغ سقفی و پخش راه بیوفته .

3- تست پخش و باند ها

4- تست کولر و بخاری

5- چک کردن لاستیک ها و زاپاس که پارگی یا زدگی نداشته باشه

6- باید به همراه خودرو 1 دفترچه نگهداری خودرو و یک بسته شامل 4 تا پیچ مخصوص رینگ آهنی زاپاس و آچار مخصوص باز کردن قالپاق روی رینگ آلمینیومی و 4 تا قالپاق روی رینگ های آلمینیومی و یک جعبه مثلث خطر تحویل بدهند .

مورد خاص دیگه ای به ذهنم نمیرسه ولی حسابی بدون توجه به وقتی که گرفته میشه ، ماشین رو تست و وارسی کنید چون حق شماست .

بنده روز تحویل خودرو نزدیک به نیم ساعت مشغول تست و چکاپ کلیه قسمت های زیر و روی خودرو بودم .

موفق باشید .

Rastegar
06-17-2012, 07:55 PM
بله متاسفانه . قیاس کردن شرایط خودتون با یک مشتری در خارج ، جز اینکه خودتون رو عذاب بده ، حاصل دیگه ای نداره پس زیاد حساس نباشید .

متاسفانه بله اگر خودرو از درب نمایندگی بیرون بره دیگه هرچی باشه نمایندگی میگه شما خودتون کردید . دیگه یا شانس و یا اقبال

موقع تحویل گرفتن موارد زیر رو چک کنید :

1- تست عملکرد صحیح کلیه ادوات برقی - کلید ها - چراغ ها - شیشه ها - صفحه آمپر و غیره

2- روی خودروهای صفر فیوز مربوط به چراغ سقفی و پخش خودرو که مشترک هست رو نصب نمیکنند و باید یک فیوز 15 آمپر از داخل درب جعبه فیوز طبق نقشه حک شده بر روی داخل درب جعبه فیوز بگذارید سر جاش تا چراغ سقفی و پخش راه بیوفته .

3- تست پخش و باند ها

4- تست کولر و بخاری

5- چک کردن لاستیک ها و زاپاس که پارگی یا زدگی نداشته باشه

6- باید به همراه خودرو 1 دفترچه نگهداری خودرو و یک بسته شامل 4 تا پیچ مخصوص رینگ آهنی زاپاس و آچار مخصوص باز کردن قالپاق روی رینگ آلمینیومی و 4 تا قالپاق روی رینگ های آلمینیومی و یک جعبه مثلث خطر تحویل بدهند .

مورد خاص دیگه ای به ذهنم نمیرسه ولی حسابی بدون توجه به وقتی که گرفته میشه ، ماشین رو تست و وارسی کنید چون حق شماست .

بنده روز تحویل خودرو نزدیک به نیم ساعت مشغول تست و چکاپ کلیه قسمت های زیر و روی خودرو بودم .

موفق باشید .

دوست عزیزم
ممنون بابت پاسختون
میخواستم بدونم آیا جعبه ابزار و کمک های اولیه هم موجود می باشد ؟
چون ایران خودرویی هست
با تشکر مجدد

Renault Logan
06-18-2012, 01:23 AM
دوست عزیزم
ممنون بابت پاسختون
میخواستم بدونم آیا جعبه ابزار و کمک های اولیه هم موجود می باشد ؟
چون ایران خودرویی هست
با تشکر مجدد

خواهش میکنم
خیر دیگه دنبال جعبه ابزار و کمک های اولیه و سجاده و جا نماز نباشید چون از اوایل سال 91 هست که ایران خودرو این آیتم ها رو حذف کرده از روی خودروهای صفر و جاش یک جعبه دستمال کاغذی گذاشته.:d
البته کسانی هم که قبلا تحویل گرفتن و جعبه ابزار داشت ماشینشون ، جعبه ابزار رو انداختن دور چون بی کیفیت و درجه 3 بود .

شما خودتون بهترین و درجه یک ترین جعبه ابزار مخصوص خودرو را میتونید در بازار تهیه کنید.

موفق باشید .

logan-iran
06-30-2012, 08:53 PM
سلام به همه عزيزان
توي سايت ايران خودرو ديدم ال90 با استاندارد آلايندگي يورو 4 ثبت نام ميكنه

ميخواستم بدونم تحويلهاي خرداد و تير ماه امسال كساني كه تحويل گرفته اند
چه سايپا چه ايران خودرو آيا يورو 2 است يا 4؟

Renault Logan
07-01-2012, 12:52 AM
سلام به همه عزيزان
توي سايت ايران خودرو ديدم ال90 با استاندارد آلايندگي يورو 4 ثبت نام ميكنه

ميخواستم بدونم تحويلهاي خرداد و تير ماه امسال كساني كه تحويل گرفته اند
چه سايپا چه ايران خودرو آيا يورو 2 است يا 4؟

با سلام و وقت بخیر خدمت شما
تا جایی که بنده اطلاع دارم ، قراره تندر های آپگرید شده به استاندارد یورو 4 از ابتدای مرداد بیاد تو بازار بنابراین منطقا تندر های قبل از مرداد نمیتونه یورو 4 باشه مگه اینکه تغییری در سیستم برنامه ریزی تحویل شرکت ها بوجود آمده باشه .

ضمنا خیلی از قرار داد ها خود به خود واژه یورو 4 به عنوان قرار داد مشتری در داخل سایت رهگیری مراحل تحویل خودرو ، اضافه شده . اگر به قرار داد خودروی شما نیز اضافه شده که مطمئنا تندر تحویلی شما یورو 4 خواهد بود و اگر خبری از این واژه نیست ، همین مدل فعلی رو به شما تحویل میدهند .

ضمنا زیاد به این استاندارد یورو 4 دل خوش نکنید ، همش بخاطر کاهش آلایندگی خودرو ، اومدن برنامه ریزی Ecu رو تغییر دادند و موتور رو در سرعت و شتابگیری محدود تر کردند .

دقیقا همون کاری که روی Ecu پژو 206 انجام دادن و ورژن 7.4.4 قبلی که بسیار پرشتاب و قوی بود موتور ، تغییرش دادن به 7.4.5 که باعث شد خیلی ضعیف بشه موتور این پژو 206 ها در شتاب و قدرت .

بنده اگر جای شما بودم خدا خدا میکردم همین یورو 2 رو بهم تحویل بدن .

موفق باشید .

Renault Logan
07-01-2012, 11:42 PM
با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی
هنوز 24 ساعت از ارسال پستی قبلی بنده در همین تاپیک نمیگذره که در جواب کاربر محترم عرض کردم که قراره لوگان های یورو 4 از اول مرداد وارد بازار بشه .

امروز یک دستگاه لوگان e2 فول پارس خودرو مدل تیر 91 با استاندارد یورو 4 تحویل مشتری شده و من امروز فرصتی پیدا کردم تا حسابی این ماشین رو با ماشین خودم مقایسه کنم .

ظاهرا زودتر از موعد قبلی روانه بازار کردن .

البته افزایش مبلغی بالغ بر 400 هزار تومان داره همین استاندارد یورو 4 و ماشین برای مشتری 18 میلیون 600 تحویل فوری ، هزینه داشته .

تصویر مدارک شناسایی کارخانه ای خودرو که واژه یورو 4 صراحتا عنوان شده

بر روی عکس کلیک کنید

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129856427832715000.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129856427832715000.jpg)

نکته جالب اینجاست که هنوز پارس خودرو از موتور های مونتاژ اسپانیا در خط تولید خودش بصورت رندم استفاده میکنه و موتور این خودرو هم اسپانیایی هست ولی پمپ هیدرولیک و استارت و دینام و باتری همه ایرانی بودند .

و اما اصل ماجرا

ماشین ما (همون لئو ;)) متولد بهمن 90 و پارس خودرویی هست .
موتورش مونتاژ مگا موتور هست ولی پمپ هیدرولیک و استارت و دینام و باتری همه خارجی هست .

امروز نیم ساعت تمام داشتم تمام قسمت های ظاهری فنی موتور و سیستم اگزوز این ماشین رو مو به مو با ماشین خودم مقایسه میکردم ، کوچکترین تغییری لا اقل در ظاهر امر ایجاد نشده .
حتی قبل و بعد از کاتالیزور رو هم خوب نگاه کردم هیچ خبری از سنسور دوم اکسیژن نبود .:d

به احتمال زیاد تغییرات فقط در برنامه ریزی ecu انجام شده و در قطعات مکانیکی خودرو هیچ تغییری رو بنده ندیدم .

موفق باشید .

MAHDI-TONDAR
07-02-2012, 08:59 AM
با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی
هنوز 24 ساعت از ارسال پستی قبلی بنده در همین تاپیک نمیگذره که در جواب کاربر محترم عرض کردم که قراره لوگان های یورو 4 از اول مرداد وارد بازار بشه .

امروز یک دستگاه لوگان e2 فول پارس خودرو مدل تیر 91 با استاندارد یورو 4 تحویل مشتری شده و من امروز فرصتی پیدا کردم تا حسابی این ماشین رو با ماشین خودم مقایسه کنم .

ظاهرا زودتر از موعد قبلی روانه بازار کردن .

البته افزایش مبلغی بالغ بر 400 هزار تومان داره همین استاندارد یورو 4 و ماشین برای مشتری 18 میلیون 600 تحویل فوری ، هزینه داشته .

تصویر مدارک شناسایی کارخانه ای خودرو که واژه یورو 4 صراحتا عنوان شده

بر روی عکس کلیک کنید

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129856427832715000.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129856427832715000.jpg)

نکته جالب اینجاست که هنوز پارس خودرو از موتور های مونتاژ اسپانیا در خط تولید خودش بصورت رندم استفاده میکنه و موتور این خودرو هم اسپانیایی هست ولی پمپ هیدرولیک و استارت و دینام و باتری همه ایرانی بودند .

و اما اصل ماجرا

ماشین ما (همون لئو ;)) متولد بهمن 90 و پارس خودرویی هست .
موتورش مونتاژ مگا موتور هست ولی پمپ هیدرولیک و استارت و دینام و باتری همه خارجی هست .

امروز نیم ساعت تمام داشتم تمام قسمت های ظاهری فنی موتور و سیستم اگزوز این ماشین رو مو به مو با ماشین خودم مقایسه میکردم ، کوچکترین تغییری لا اقل در ظاهر امر ایجاد نشده .
حتی قبل و بعد از کاتالیزور رو هم خوب نگاه کردم هیچ خبری از سنسور دوم اکسیژن نبود .:d

به احتمال زیاد تغییرات فقط در برنامه ریزی ecu انجام شده و در قطعات مکانیکی خودرو هیچ تغییری رو بنده ندیدم .

موفق باشید .

سلام و عرض ادب و احترام خدمت آقا علیرضا عزیز و گرامی

مرسی علیرضا جان بابت اطلاع رسانی خوب و دقیق شما

آقا این موضوع EURO4 هم عجب حکایتی داره واسه خودش .

یعنی واقعاً تنها با نام گزاری و اضافه کردن یک واژه ،400 هزار تومان باید بکشن روی محصول .
تغییرات به اصطلاح اساسی ( حتماً همین توجیح رو برای این افزایش نرخ خواهند آورد) اونم فقط با دستکاری و برنامه ریزی دوباره روی ECU باعث رسیدن به سطح EURO 4 در یک خودرو خواهد شد!!!:mad::confused:

نمی دونم ، انشالله که ما اشتباه میکنیم و این ارتقاء سطح واقعی و ارزش افزایش 400 هزار تومانی رو داشته باشه ( خدا کنه که حکایت بنزین یورو 4 نباشه که ....)

Renault Logan
07-14-2012, 10:22 PM
ﺳﻼﻡ .ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﺯ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺭﻭ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﻣﯿﮕﯿﺮﯼ ﭼﻘﺪﺭ ﻃﻮﻝ ﻣﯿﮑﺸﻪ ﺗﺎ ﻣﺪﺍﺭﮐﺶ ﺑﯿﺎﺩ ؟ﺍﺧﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﺮﻡ ﻣﺎﻣﻮﺭﯾﺖ

سلام دوست گرامی

از شرکت ایران خودرو و برنامه ریزی های آن اطلاعی ندارم ولی شرکت پارس خودرو به این صورت هست :

معمولا روز تحویل پلاک رو همراه ماشین میدن .
اگر پلاک آماده نباشه فقط ماشین و فاکتور کمپانی رو تحویل میدهند .
2-3 روز بعد از تحویل خودرو ، پلاک و کارت گارانتی و کارت بیمه رو تحویل میدهند .
حدودا بین 1 الی 2 هفته بعدش سند خودرو با پست میاد .
2-3 روز بعد از اومدن سند خودرو ، کارت سوخت هم با پست میاد .

موفق باشید .

Renault Logan
07-16-2012, 10:48 PM
با سلام و وقت بخیر

دوستانی که موعد تحویل خودروی آنها در تیر ماه و ثبت نامی شرکت پارس خودرو هستند ، فایل پی دی اف زیر رو دانلود کنند

http://uplod.ir/3f4vjhhsk4ro/lt.pdf.htm

========================================

بخش نامه جدید پیش فروش تندر 90 پارس خودرو با موعد تحویل آبان 91

(بر روی عکس کلیک کنید)

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129869361862642500.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129869361862642500.jpg)

Renault Logan
07-19-2012, 01:09 AM
اعلام قیمت فروش فوری تندر 90 با استاندارد یورو 4

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129871174321321250.jpg

mehdi_dacia
07-25-2012, 12:12 PM
سلام به همگی
20 خرداد یه ال 90 ایران خودرویی نوشتم تحویل 45 روزه
هیچ خبری از ماشین نبود تا اینکه روز سه شنبه با مراجعه به نمایندگی متوجه شدم باید مابه تفاوت 453 هزار تومنی رو برای یورو 4 شدن پرداخت کنم همون روز تکمیل وجه کردم
حالا فعلا منتظرم ببینم کی فاکتور می شه
نمایندگی گفت که 2 3 روزه فاکتور می شه

zahed
07-26-2012, 12:30 PM
یا عرض سلام خدمت دوستان
بنده هم اسفند 90 ثبت نام کردم با وعده تحویل تیر 91 در تاریخ 22/3/91دعوتنامه واریز مبلغ مابه التفاوت برام اومددر تاریخ 31/4/91 هم از طرف نمایندگی تماس گرفتند وگفتند که مبلغ 435000تومان دیگه بابت استاندارد یورو 4 به حساب واریز کنم آخرین خبری که از طریق دفتر منطقه ای گرفتم این بود که از 20 مرداد به بعد فاکتور میشه وسند میخوره

Renault Logan
07-26-2012, 06:37 PM
سلام به همگی
20 خرداد یه ال 90 ایران خودرویی نوشتم تحویل 45 روزه
هیچ خبری از ماشین نبود تا اینکه روز سه شنبه با مراجعه به نمایندگی متوجه شدم باید مابه تفاوت 453 هزار تومنی رو برای یورو 4 شدن پرداخت کنم همون روز تکمیل وجه کردم
حالا فعلا منتظرم ببینم کی فاکتور می شه
نمایندگی گفت که 2 3 روزه فاکتور می شه

یا عرض سلام خدمت دوستان
بنده هم اسفند 90 ثبت نام کردم با وعده تحویل تیر 91 در تاریخ 22/3/91دعوتنامه واریز مبلغ مابه التفاوت برام اومددر تاریخ 31/4/91 هم از طرف نمایندگی تماس گرفتند وگفتند که مبلغ 435000تومان دیگه بابت استاندارد یورو 4 به حساب واریز کنم آخرین خبری که از طریق دفتر منطقه ای گرفتم این بود که از 20 مرداد به بعد فاکتور میشه وسند میخوره

با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوستان گرامی

همه این تاخیر ها فقط و فقط بخاطر قطعی شدن افزایش قیمت خودرو بابت ارتقا به استاندارد یورو 4 هست.
وگرنه تولید لوگان نه تنها کم نشده بلکه بیشتر هم شده و انبار های پارس خودرو و ایران خودرو پر از لوگان هست .

مابه التفاوت افزایش قیمت که واریز بشه خودرو در کمترین زمان ممکن تحویل میشه .

موفق باشید .

zangeneh
07-28-2012, 01:12 AM
سلام دوستان
من برای تندر پارس خودرو تحویل مرداد اسم نوشتم می خواستم بدونم کی دعوت نامه میاد و چند روز فرصت برای واریز وجه دارم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Renault Logan
07-28-2012, 04:37 AM
سلام دوستان
من برای تندر پارس خودرو تحویل مرداد اسم نوشتم می خواستم بدونم کی دعوت نامه میاد و چند روز فرصت برای واریز وجه دارم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست گرامی
ابتدا پیوستن شما به جمع خانواده بزرگ آکو را تبریک و خیر مقدم عرض میکنم .

قبل از قضیه مطرح شدن استاندارد یورو 4 و درخواست افزایش قیمت برای آن ، روال تحویل های پیش فروش شده پارس خودرو منظم بود و همیشه 1 هفته مانده به ماه تحویل خودرو ، دعوت نامه میومد و 10 روز مهلت تکمیل وجه داشت ، 2 روز بعد از تمیل وجه ماشین فاکتور میشد و نهایتا تا 5 روز بعدش ماشین تحویل میشد .

ولی الان بخاطر قطع تولید تندر های با استاندارد یورو2 و فقط تولید تندر های استاندارد یورو 4 و افزایش قیمت 400 هزار تومانی بابت این قضیه که از نظر سازمان حمایت از مصرف کننده و وزارت صنایع غیر قانونی هست و مجوزش صادر نشده ، چه ایران خودرو چه پارس خودرو ، تحویل منظمی ندارند .حتی بعضی از دوستان 400 هزار تومان رو واریز کردند ولی با شکایت تونستن پس بگیرند .

با این تفاسیر آنطور که مطلع هستم قرار هست دعوت نامه های پیش فروش های تحویل مرداد ، با تاخیر تازه هفته سوم مرداد صادر بشه .
که اگر اینطور باشه تا دعوتنامه صادر و تکمیل وجه توسط مشتری انجام بشه ، تحویل خودرو برای نیمه اول شهریور ماه میشه .

موفق باشید .

zangeneh
07-31-2012, 12:11 AM
با سلام

بخشنامه تکمیل وجه مرداد پارس خودرو صادر شد

http://up.vatandownload.com/images/924wgqztbnh704fividb.png

http://up.vatandownload.com/images/98b4ppqumfenia4f3dot.png

امیر مسعود
07-31-2012, 12:32 AM
خوب پس اینطور که مشخص شد ماشین من که رنگش قرمز هست رو تحویل نمیدهند و باید رنگ دیگری رو انتخاب کنم خدا رو چه دیدید شاید منم سفید گرفتم ;) الکی یه بارم که ما خواستیم ماشین رنگی بخریم جور نشد شانس رو میبینید:(

Ahmadreza
07-31-2012, 12:37 AM
ای بابا
آقا مسعود سفید چرا ؟!!
پس پایبندی به ارزش ها چی میشه ؟!!! :d

امیر مسعود
07-31-2012, 12:51 AM
ای بابا
آقا مسعود سفید چرا ؟!!
پس پایبندی به ارزش ها چی میشه ؟!!! :d

نه بابا احمد رضا جان گفتم شاید یعنی عمرا:d ولی خدایی این قرمز جدید ها هم خیلی قشنگ بود قسمت نشد دیگه خود پارس خودرو هم نمیخواد من دست از مشکی بردارم:p:cool:

Ahmadreza
07-31-2012, 12:57 AM
نه بابا احمد رضا جان گفتم شاید یعنی عمرا:d ولی خدایی این قرمز جدید ها هم خیلی قشنگ بود قسمت نشد دیگه خود پارس خودرو هم نمیخواد من دست از مشکی بردارم:p:cool:

این قرمز جدیدا که میگی با این آلبالویی ها فرق دارن ؟
به نظرم آلبالوییش هم قشنگ بود ، البته نه به قشنگی مشکی :d

Renault Logan
07-31-2012, 03:23 PM
بخش نامه پیش فروش تندر تحویل مهر و آبان 91

(بر روی عکس کلیک کنید)

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129882054023232500.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129882054023232500.jpg)

امیر مسعود
07-31-2012, 04:12 PM
دوستان امروز تماس گرفتند از نمایندگی برای تکمیل وجه همانطور هم که قبلان دوستان گفتند رنگ قرمز متالیک حذف شده از سبد محصولات پارس خودرو و تمامی کسانی که مثل من رنگ قرمز ثبت نام کردند باید رنگ ماشین خودشون رو به 3 رنگ مشکی نقره ای و سفید تغییر بدهند من هم همین کار رو کردم و به مشکی تغییر دادم :d
خبر امد تندری در راه است خبر امد مشکی دگری در راه است دوش مرا خبر داد کینگ بلک دگری در راه است تقدیم به همه قبیله مشکی سوارها شاعر هم شدم الکی الکی:p:d

zangeneh
07-31-2012, 04:51 PM
سلام دوستان یه خبر جالب امروز دعوتنامه تکمیل وجه رو تحویل گرفتم قیمت تغییری نکرده و همون 171400000حساب کردن. من که خودمو تو 18 به بالا دیده بودم خدارو شکر خطر افزایش قیمت از بیخ گوشمون گذشت اگه دوباره دبه نکن. یورو 4 هم قراره تحویل میدن

mehdi_dacia
08-04-2012, 01:27 PM
هنوزخبری از ماشین نشده
زنگم می زنم نمایندگی میگه هیچی معلوم نیست باید صبر کنی
زنگ می زنم واحد شکایات ایران خودرو می گن باید صبر کنی تا فکتور شه فعلا تا اوفخر برج 2فاکتور شده

ناسلامتی تحویل فوری بودم

اردشیر
08-04-2012, 10:39 PM
دعوتنامه ما هم رسید
17140000 تومان آخرین روز مرداد هم تحویل میدهند یعنی باز 1 ماه پیش پرداخت بیشتر دست آنها میماند (بدون پرداخت سود از طرف پارس خودرو) . قیمت همانست که بود بعلاوه یورو 4 که استاندارد آلایندگی است و چیز اضافه تحویل کسی نخواهند داد اما با این استاندارد احتمالا مصرف ماشین حدود 100 سی سی در صد کیلومتر کمتر شده.

اما دوستانی که تجربه استفاده از کارت سه ستاره دارند بفرمایند که ارزش 400/000 تومان پول را دارد یا نه ؟ یعنی بخریم یا خیر ؟

مخلص همه

امیر مسعود
08-04-2012, 11:32 PM
دعوتنامه ما هم رسید
17140000 تومان آخرین روز مرداد هم تحویل میدهند یعنی باز 1 ماه پیش پرداخت بیشتر دست آنها میماند (بدون پرداخت سود از طرف پارس خودرو) . قیمت همانست که بود بعلاوه یورو 4 که استاندارد آلایندگی است و چیز اضافه تحویل کسی نخواهند داد اما با این استاندارد احتمالا مصرف ماشین حدود 100 سی سی در صد کیلومتر کمتر شده.

اما دوستانی که تجربه استفاده از کارت سه ستاره دارند بفرمایند که ارزش 400/000 تومان پول را دارد یا نه ؟ یعنی بخریم یا خیر ؟

مخلص همه

جناب اردشیر عزیز ماشین من هم مثل شما تحویل مرداد هست اگر تکمیل وجه نکردید پیشنهاد میکنم این هزینه رو نکنید چون چیز زیاد جالبی نیست خدمات شون من هم انصراف دادم و ماشین تحویلی با 2 ستاره هست در ضمن شما میتونید از طریق این سایت وضعیت خودروی خودتون رو مشاهده کنید تا زمان تحویل به من هم گفتند اخر مرداد تحویل میدهند ولی فکر کنم تا 1 هفته دیگر بدهند ماشین رو برای من 16/800 در امد

mehdi_dacia
08-05-2012, 02:14 PM
خوب زنگ زدم ایران خودرو گفتن مابه تفاوت رو پس می دن:p

سالار
08-05-2012, 10:56 PM

مخلص همه

با سلام خدمت دوست عزیز

بنده هم با نظر جناب امیر مسعود عزیز موافقم خود من وقتی میخاستم ماشین رو تحویل بگیرم بهم یشنهاد این کارت رو دادند که بخرم اما با صحبتی که با خود نمایندگی کردم که از دوستانم بود من رو منصرف کرد و گفت این کارت در حقیقت مثل بیمه بدنه هستش برای خودرو اگر خدای نکرده مشکلی برای ماشین پیش بیاد روند پرداخت حسارت در بیمه بسیار آسانتر از جبران خسارت از طریق این کارت هستش چرا که شرکت به این راحتی ها زیر بار قبول خسارت نمیره مضاف بر اینکه شما در سالهای بعد بهر حال اگر بخواهید بهتره که ماشینتون رو بیمه بدنه کنین پس همون بهتر که از حالا اینکار رو انجام بدین

بهر حال بازم انتخاب با شماست
ایام بکام

sarir
08-06-2012, 05:46 PM
دوستان گرامی آیا امکان تبدیل تیپ خودرو از ای1 به ای 2 در هنگام صدور دعوتنامه وجود داره یا خیر؟
خودروی من ثبت نامی ایران خودرو و تحویل شهریورماه هست

امیر مسعود
08-06-2012, 07:20 PM
دوستان گرامی آیا امکان تبدیل تیپ خودرو از ای1 به ای 2 در هنگام صدور دعوتنامه وجود داره یا خیر؟
خودروی من ثبت نامی ایران خودرو و تحویل شهریورماه هست

بله در پارس خودرو زمانی که تولید ای 1 وجود داشت این امکان بود که شما در هنگام تکمیل وجه میتونستید تغییر بدید نوع قرار دادتون رو در ایرانخودرو هم باید این امکان باشه البته یه نکته ای هم هست الان چون همه ای 2 میخرند ای 1 های ایرانخودرو در پارکینگها باد کرده این احتمال هم وجود داره که با درخواست شما موافقت نکنند

اردشیر
08-06-2012, 09:59 PM
جناب اردشیر عزیز ماشین من هم مثل شما تحویل مرداد هست اگر تکمیل وجه نکردید پیشنهاد میکنم این هزینه رو نکنید چون چیز زیاد جالبی نیست خدمات شون من هم انصراف دادم و ماشین تحویلی با 2 ستاره هست در ضمن شما میتونید از طریق این سایت وضعیت خودروی خودتون رو مشاهده کنید تا زمان تحویل به من هم گفتند اخر مرداد تحویل میدهند ولی فکر کنم تا 1 هفته دیگر بدهند ماشین رو برای من 16/800 در امد

مسعود جان ممنون از پاسخت
من صبر میکنم تا در آخرین روز تکمیل وجه کنم چون رو دعوتنامه زده تاریخ تحویل 31/05/1391 و تا 19 مرداد هم وقت تکمیل موجودی دارم و بعید میدونم زودتر از تاریخ تحویل ماشینو بهم تحویل بدن مگه غیر از این چیزی شنیدن شما ؟

امیر مسعود
08-06-2012, 10:08 PM
مسعود جان ممنون از پاسخت
من صبر میکنم تا در آخرین روز تکمیل وجه کنم چون رو دعوتنامه زده تاریخ تحویل 31/05/1391 و تا 19 مرداد هم وقت تکمیل موجودی دارم و بعید میدونم زودتر از تاریخ تحویل ماشینو بهم تحویل بدن مگه غیر از این چیزی شنیدن شما ؟

اردشیر جان اشتباه نکن هر چه زودتر تکمیل وجه کنی ماشین رو زودتر تحویلت میدهند اگه همون 19 تکمیل وجه کنی به احتمال قوی ماشین رو تو اوایل شهریور تحویلت میدهند چون اون روزی که من تکمیل وجه کردم یعنی 11 مرداد داشتند ماشینهای تیر رو تحویل میدادند و پرسیدم چرا الان دارید تحویل میدید گفتند چون اینها دیر تکمیل وجه کردند دیگه خودتون مختارید موفق باشید

Rastegar
08-07-2012, 02:12 PM
آقا امروز به ما زنگ زدن از نمایندگی گفتن 111/349/000 ریال بیاین بریزین
گفت 4/050/000 ریالم سودتون شده
60/000/000 ریالم اولش ریختیم
حالا با این اوصاف ما به تفاوت یورو4 حساب شده یا نه ؟
چون من بهش گفتم ایران خودرو داره پس می ده ما به التفاوتهارو
اون خانمه نمیدونست از یه آقایی پرسید اونم تایید کرد
بعد گفت ولی برای شما محاسبه نشده شما باید همینو بریزین
تا 91/5/31 مهلت دادن
تا اون تاریخ نریزیم کنسل می شه ؟
ماشاله تو گرفتن پول خیلی منظمن
حالا ببینیم تو تحویلشم همینجورین ؟

zangeneh
08-08-2012, 11:46 PM
سلام دوستان
دعوتنامه مرداد مثل اینکه تو مرحله تخصیص خودرو گیر کرده کسی اطلاع نداره کی میره مرحله فاکتور و کی تحویل میدن؟؟(پارس خودرو)
کسانی که خودروشون فاکتورشده لطفا خبربدن.

سالار
08-09-2012, 01:13 AM
سلام دوستان
دعوتنامه مرداد مثل اینکه تو مرحله تخصیص خودرو گیر کرده کسی اطلاع نداره کی میره مرحله فاکتور و کی تحویل میدن؟؟(پارس خودرو)

با سلا م خدمت شما دوست عزیز
تا اون جایی که من اطلاع دارم تا تاریخ 15 هر ماه خودرو رو تخصیص میدن و از 15 به بعد شروع میکنن به فاکتور کردن به نوبت . انشااله همین روز براتون فاکتور میشه
موفق باشین

MAHDI-TONDAR
08-09-2012, 09:13 AM
سلام دوستان

سلام خدمت شما دوست عزیز

جهت اطلاع و آگاهی از روند کار و پیگیری امور ثبت نام و تحویل خودروی خود ،توجه شما را به توضیحات دوست خوبمون جناب سوهانیان عزیز که در پست زیر عنوان نموده جلب می نمایم .
http://acoforum.org/showpost.php?p=54100&postcount=79#axzz231JhrmY3

Rastegar
08-10-2012, 02:55 AM
تا 91/5/31 مهلت دادن
بچه ها کار مارم را میندازین ؟ مرسی از راهنماییتون

MAHDI-TONDAR
08-10-2012, 09:38 AM
تا 91/5/31 مهلت دادن

سلام دوست عزيز

در داخل دعوت نامه اي كه براي تكميل وجه براي شما ارسال شده دقيقاً قيمت خودرو مشخص شده و شما ميتونيد حدس بزنيد آيا مابه التفاوت افزايش قيمت بابت ارتقاء خودرو به يورو 4 عمل شده يا خير .

تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين افزايش قيمت مربوط به متقاضياني هست كه بعداز تصويب مصوبه ارتقاء يورو 4 ( ثبت نامي هاي مرداد ماه سال جاري ) اقدام به ثبت نام يا پيش خريد تندر نموده اند بوده و شامل ثبت نامي هاي قبلي نميشه .
به توضيحات اين دوستمون توجه فرمائيد .

سلام دوستان یه خبر جالب امروز دعوتنامه تکمیل وجه رو تحویل گرفتم قیمت تغییری نکرده و همون 171400000حساب کردن. من که خودمو تو 18 به بالا دیده بودم خدارو شکر خطر افزایش قیمت از بیخ گوشمون گذشت اگه دوباره دبه نکن. یورو 4 هم قراره تحویل میدن

ولي با توضيحاتي كه شما فرموديد و مبالغي كه واريز نموديد ، خودرو شما با افزايش قيمت محاسبه شده است .

مبلغ پيش خريد : 60/000/000 ريال
واريزي بهنگام صدور دعوت نامه : 111/349/000ريال
سود مشاركت: 4/050/000ريال
جمع: ( قيمت واقعي خودرو):175/400/000ريال
(اگه اشتباه نكرده باشم )

sarir
08-10-2012, 01:09 PM
خودروی من هم ثبت نامی خرداد بود ولی در زمان صدور دعوتنامه ( چندروز پیش ) دیدم که افزایش قیمت یورو4 را اضافه کردند و خودرو برای من حدود 15 میلیون 670 هزار تومان درآمد.(تیپ ای 1 )

Rastegar
08-12-2012, 12:47 PM
سلام دوست عزيز

در داخل دعوت نامه اي كه براي تكميل وجه براي شما ارسال شده دقيقاً قيمت خودرو مشخص شده و شما ميتونيد حدس بزنيد آيا مابه التفاوت افزايش قيمت بابت ارتقاء خودرو به يورو 4 عمل شده يا خير .

تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين افزايش قيمت مربوط به متقاضياني هست كه بعداز تصويب مصوبه ارتقاء يورو 4 ( ثبت نامي هاي مرداد ماه سال جاري ) اقدام به ثبت نام يا پيش خريد تندر نموده اند بوده و شامل ثبت نامي هاي قبلي نميشه .
به توضيحات اين دوستمون توجه فرمائيد .

ولي با توضيحاتي كه شما فرموديد و مبالغي كه واريز نموديد ، خودرو شما با افزايش قيمت محاسبه شده است .

مبلغ پيش خريد : 60/000/000 ريال
واريزي بهنگام صدور دعوت نامه : 111/349/000ريال
سود مشاركت: 4/050/000ريال
جمع: ( قيمت واقعي خودرو):175/400/000ريال
(اگه اشتباه نكرده باشم )

آقا تا 31 مرداد تسویه نکنم کلا باطل میشه ؟

MAHDI-TONDAR
08-12-2012, 01:18 PM
آقا تا 31 مرداد تسویه نکنم کلا باطل میشه ؟

سلام دوست عزیز

تا اونجائیکه من اطلاع دارم از زمان صدور دعوت نامه شما 10 روز فرصت دارید که تکمیل وجه نمایئد در غیر این صورت به منزله انصراف تلقی میشه .

zangeneh
08-12-2012, 01:47 PM
سلام
مرداد داره تموم میشه ولی خبری از فاکتور شدن ال 90 های تحویل مردادی نشده .تو سایتا خوندم پارس خودرو داره ماشین تحویل دولت برای اجلاس عدم تعهدها میده :mad:تا خودشون مونده مردم چه کاره اند اینشالله تابستون که تموم شد خودرو ماهم تحویل میدن
از مدیران و دوستانی که خبر جدیدی دارند اطلاع رسانی کنند.
mehdi_dacia
08-13-2012, 02:17 AM
سلام
مرداد داره تموم میشه ولی خبری از فاکتور شدن ال 90 های تحویل مردادی نشده .تو سایتا خوندم پارس خودرو داره ماشین تحویل دولت برای اجلاس عدم تعهدها میده :mad:تا خودشون مونده مردم چه کاره اند اینشالله تابستون که تموم شد خودرو ماهم تحویل میدن
از مدیران و دوستانی که خبر جدیدی دارند اطلاع رسانی کنند.
ایران خودرو به چه دلیلی تحویل نمی ده
یک رو می شناسم سند و کارت ماشینش اومده ولی خود ماشین رو نمی دن

امیر مسعود
08-13-2012, 02:10 PM
دوستان طبق خبری که الان گرفتم از شرکت پارس خودرو مثل اینکه قرار ماشینهای تحویل مرداد رو شهریور بدهند:(
داستانی شده این ثبت نام خودرو ها دوستانی که مثل من ثبت نامی اردیبهشت هستند و تحویل مرداد تحویل خودروها از شهریور اغاز میشه به احتمال زیاد و شما میتونید به هر میزان که دیر شد جریمه دیرکرد بگیرید در ضمن جهت انتقاد پیشنهاد یا شکایت میتونید به این روشها اقدام کنید
1- تلفن 1817 تهران تلفن 02161611817 شهرستان و فکس 02161611742
2- پیامک 10001817
3- صندوق پستی 37515_1414
4- ایمیل crs@saipayadak.org و customer@saipayadak.org
5- وب سایت www.saipayadak.org

سیدرضا
08-15-2012, 06:46 PM
کسی از تحویلی های مرداد خودرو براش فاکتور شده؟یعنی در سایت http://saipagroup.net/Pages/CustomerCarStatus.aspx از مرحله تخصیص عبور کرده؟و بحث فاکتور و شماره گذاری انجام شده باشه؟
و یک سوال دیگر بعد از مرحله فاکتور کی تحویل می دهند یعنی بعد از مرحله فاکتور چند روز تا تحویل طول می کشه؟
یا حق

zahed
08-16-2012, 11:48 AM
با عرض سلام خدمت دوستان
من روز سه شنبه برای ماشین تحویل تیرما ه خودم که مابه التفاوت اول را 24/3/91ومابه التفاوت دوم (یورو4)را 31/4/91واریز کرده بودم به ایران خودرو(تهران) مراجعه کردم گفتند که اگر رنگ قرمز ورنگ نقره ای میخواین همین الان سند بزنیم که من گفتم نمیخوام وبعد از کلی این در و آن در زدن فاکتور شد وگفتن که به محض رسیدن خودرو (چون خودرو ندارن) در اولویت سند خوردن هستین امروز که از طریق نمایندگی چک کردم دیدم که همون رنگ سفید سند خورده ومنتظرم که پلاک تخصیص بدن وبرم ماشینم رو تحویل بگیرم

سیدرضا
08-18-2012, 12:26 AM
شنیدم (از یکی از کارمندان مرکزی در خط تولید) پارس خودرو از چهارشنبه 25 مرداد تا 11 شهریور تعطیل می باشد و تعطیلات تابستانی می باشد یعنی اگر اینطور باشد خودرو های تحویل مرداد به شهریور ماه افتاده تازه آنهم بعد از یازدهم به بعد احتمالا
یا حق

mehdi_dacia
08-18-2012, 10:56 AM
خوب بالاخره امروز صبح زنگ زدن و رفتم ماشین رو تحویل گرفتم
مبلغ مابه تفاوت رو هم گفتن تا یک ماه دیگه پس می دن
توی سند 17.870.000 خورده

سیدرضا
08-19-2012, 12:07 AM
خوب بالاخره امروز صبح زنگ زدن و رفتم ماشین رو تحویل گرفتم
مبلغ مابه تفاوت رو هم گفتن تا یک ماه دیگه پس می دن
توی سند 17.870.000 خورده
مبارک باشه
شما ایران خودرو بودی یا سایپا؟
قراربوده کی تحویل بدن؟
یا حق

mehdi_dacia
08-19-2012, 12:21 AM
مبارک باشه
شما ایران خودرو بودی یا سایپا؟
قراربوده کی تحویل بدن؟
یا حق
ایران خودرو
تحویل فوری
5مرداد باید تحویل می دادن 23 روز تاخیر داشتن

Rastegar
08-22-2012, 02:45 PM
بالاخره ما دیروز 31/5/91 رفتیم تکمیل وجه کردیم
ولی تا پولو دادم گفت کارت کشیدی ؟ گفتم آره
بعد گفت نباید میکشیدی تا 28/5/91 وقت داشتی
گفتم حالا تکلیف چیه ؟ گفت پیگیری میکنم جواب میدم بهت
حالا امروز که میرم تو سایت تا پرداخت کل وجه رفته ولی روش که موسو نگه میدارم میگه محاسبه طبق بخشنامه 1/6/91
دوستان ببینن مشکلی نی
چون میگفت باید دیگه به قیمت جدید بخری

zangeneh
08-22-2012, 06:54 PM
سلام
متاسفانه تحویل مرداد پارس خودرو به رفت واسه خودش مسافرت و نمیدونم کی قراره به دست ما بیچاره بیاد
از مدیران و کسانی که شماره تلفن معتبر ی از این پارس خودرو دارن و بتونه جواب مارو بده که کی ماشین مارو تحویل میدن ممنون میشم (به هر شماره ای که تو دعوتنامه هست زنگ زدم کسی گوشی رو برنداشت که نداشت
به فکر همه چی هست این شرکت های بی انصاف خودرو ساز بجز مردمی که پول بهشون دادن
با تشکر

MAHDI-TONDAR
08-22-2012, 10:04 PM
سلام
متاسفانه تحویل مرداد پارس خودرو به رفت واسه خودش مسافرت و نمیدونم کی قراره به دست ما بیچاره بیاد
از مدیران و کسانی که شماره تلفن معتبر ی از این پارس خودرو دارن و بتونه جواب مارو بده که کی ماشین مارو تحویل میدن ممنون میشم (به هر شماره ای که تو دعوتنامه هست زنگ زدم کسی گوشی رو برنداشت که نداشت
با تشکر

سلام دوست عزيز
توجه شما را به مطالعه پست زير كه دوست خوبمون آقا مسعود زحمت اونو كشيده جلب مي نمايم .
اميدوارم كه مشكل گشا و راهنما باشه .
http://acoforum.org/showpost.php?p=63263&postcount=170#axzz24IUD7fni

اردشیر
08-28-2012, 12:41 AM
سلام
با تشکر
رفیق شفیق سلام
آیا نشنیده یی که لسان الغیب فرموده : مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش ؟
من حضورا رفتم و طرف گفت که از کل 20 مورد ثبت نامی آن نمایندگی فقط 4 تا رسیده بدست مشتری .
دیروز هم رفتم و یه طرف دیگه گفت : تحویل موند واسه 12 شهریور به بعد
فقط یادتون نره به ازای هر روز تاخیر باید حدود 10 تومن بگیرین . یک مو از خرس ...
اگرچه همه برنامه های مارو ریختن به هم

MAHDI-TONDAR
08-28-2012, 08:04 AM
سلام جناب اردشیر
باستحضار شما دوست عزیز میرساند ارسال 2 پست متوالی و پشت سر هم (کمتر از 72 ساعت) خلاف مقررات فروم بوده است .
از شما استدعا دارم نسبت به ویرایش و ادغام پست خود اقدام فرمائید .
ضمناً لطف کنید در انتخاب کلمات و صحبت های خود دقت بیشتری داشته باشید و از کنایه و... بپرهیزید .
سپاس از همکاری و توجه شما

zangeneh
08-29-2012, 12:33 AM
[QUOTE=اردشیر;63585]رفیق شفیق سلام
من حضورا رفتم و طرف گفت که از کل 20 مورد ثبت نامی آن نمایندگی فقط 4 تا رسیده بدست مشتری .
[/QUO

دوست عزیز من الان ماشینو میخام که این ماه آخریه ازش استفاده کنم یه مسافرتی برم ولی متاسفانه تمام برنامه هامو به هم ریختم(پرایدمو از دستم دراوردن واسه تکمیل وجه فروختم) انشآله خدا از سر تقصیراتشون نگذره
با دید خیلی خوش بینانه خیلی زود ماشین پلاک شده تحویل ما بشه 10 مهر اگه شانس بیاریم مملکت تعطیله :mad::mad::mad::mad:

لوگی
09-01-2012, 05:16 AM
رفیق شفیق سلام

سلام به همه دوستان و تندر سواران آینده
در ابتدا ورود شما رو به این فروم خوش آمد میگم
در ادامه دو تا مطلب دارم:
-من هم پارس خودرو ثبت نام کردم تحویل مرداد.اما وقتی زنگ زدم اداره تحویل خودرو در تهران بهم گفتن ماشینت چه رنگه!!!!؟وقتی گفتم سفید خانمه گفت رنگ سفید کمه و حداقل دو هفته دیگه تحویل میدیم:mad:منم کلی برنامه ریزی داشتم و مرخصی گرفته بودم که سوخت.در ضمن فکر کنم دوستمون اشتباه محاسبه کردن چون دیرکرد سالیانه 30 درصده که روزانه حدوده 13 هزار تومن میشه:d
-یه خواهش داشتم از بعضی دوستان گرامی که مثل من تازه به این جمع ملحق شدن.لطفا با احترام به فضای صمیمانه و بی آلایش فروم و همچنین احترام به نظر دیگران به خصوص پیشکسوتان فروم بیشتر سعی به استفاده از تجربیات و دانش همدیگر داشته باشیم(با بی احترامی به دیگران شخصیت خودتون رو زیر سوال نبرید).ببخشید رک گفتم.
متاسفم که مطلبم طولانی شد.:cool:

MAHDI-TONDAR
09-01-2012, 10:25 AM
سلام دوست عزیز و کاربرفعال

در مورد 2 پست متوالی حق با شماست ولی در موردی که ربط به انتخاب کلمات دارد اتفاقا با توجه به ماجراهای این روزها و ... لطفا آن را به بنده بسپارید و شما نگران نشوید .چون تمام آدرس و مشخصات اعضا در سایت موجود بوده و هرکسی باید صاحب حرف خودش باشد .

علیکم سلام دوست عزیز تازه وارد

دوست عزیز شما مختارید هر گونه که خودتون صلاح میدونیداز کلمات در نوشته ها و صحبت های خود استفاده نمائید و بنده هیچ گونه دخالتی در این امور نداشته و ندارم .

ولی دوست عزیز ماجرا ها و اتفاقاتی که در بیرون پیش میاد هیچ ارتباطی به فروم و انعکاس اون در اینجا بدین صورت که شما فرمودید ندارد.

استفاده از الفاظی نظیر وزیر ... و یا د.. هندی برازنده شما و سایر کابران فهیم و ارزشمند آکو فروم نیست .

آکو فروم دارای ی سری شرایط و مقررات خاص و قوانین منحصر به فرد خود بوده که همه ما چه کاربران فعال و چه کاربران تازه وارد ملزم به رعایت بی چون و چرای اون هستیم.

بنده هم بعنوان کسی که لااقل تجربه دو سال فعالیت در این فروم رو دارم ( نه بعنوان کاربرفعال و یا ارشد ) خواستم خیلی دوستانه و محترمانه به شما قوانین و مقررات فروم را یادآوری نمایم .

مطمئن باشید در صورت ادامه و روند این چنینی ،از سوی مدیریت فروم تذکر و در صورت ادامه حتی اخراج و مسدود شدن آیدی شما نیز بهمراه خواهد داشت .

خیلی از دوستان در ابتدای فعالیت خود در آکو فروم ،بدلیل عدم آشنایی با قوانین آن دچار یک سری از تخلفات ناخواسته و سهوی می گردند که دوستان با تجربه تر سعی میکنند در این گونه موارد راهنما و یادآور مقررات و آئین نامه های مصوبه از سوی آکو به این دوستان باشند.

از شما درخواست میکنم یک باره دیگه تاپیک زیر رو مطالعه بفرمائید .

آیین نامه و قوانین عضویت و فعالیت درسایت (http://acoforum.org/showthread.php?t=1625#axzz25CSrcX00)

zangeneh
09-01-2012, 06:54 PM
[QUOTE=لوگی;63712]سلام به همه دوستان و تندر سواران آینده
در ابتدا ورود شما رو به این فروم خوش آمد میگم
در ادامه دو تا مطلب دارم:
-من هم پارس خودرو ثبت نام کردم تحویل مرداد.اما وقتی زنگ زدم اداره تحویل خودرو در تهران بهم گفتن ماشینت چه رنگه!!!!؟وقتی گفتم سفید خانمه گفت رنگ سفید کمه و حداقل دو هفته دیگه تحویل میدیم:mad:منم کلی برنامه ریزی داشتم و مرخصی گرفته بودم که سوخت.در ضمن فکر کنم دوستمون اشتباه محاسبه کردن چون دیرکرد سالیانه 30 درصده که روزانه حدوده 13 هزار تومن میشه:

سلام دوست عزیز لطف می کنی شماره تلفن اداره تحویل خودرو در تهران رو به ما بدی من که این چند روزه هرچی زنگ زدیم کسی جواب نداد

روابط عمومی آکو فروم
09-01-2012, 06:58 PM
با سلام وقت بخیر
متاسفانه به دلیل استفاده از الفاظ نامناسب و عدم رعایت قوانین در گفتار و نوشتار در فروم آکو کاربر اردشیر به مدت سه روز اخراج شدند. بدیهی است همانطور که بارها متذکر شده ایم این فروم همانند یک اداره فعالیت می نماید و تمامی افراد باید طبق ضوابط تعیین شده همکاری نمایند. استثنایی وجود ندارد و از کاربران فعال و محترم فروم آکو و مدیران گرامی و کلیه ی اعضای بزرگوار که با رعایت قوانین شخصیت و وجهه ی فروم را ارتقاء می دهند بسیار سپاسگزاریم.
تیم مدیریتی آکو فروم

سیدرضا
09-06-2012, 09:57 AM
بالاخره تندر های تحویل مرداد پارس خودرو در سایت http://saipagroup.net/Pages/CustomerCarStatus.aspx به تاریخ 15/6/91 فاکتور شده و پلاک شده و احتمالا یکی دو روز آینده تحویل می دهند.
ولی یک سوال من یک پلاک فکی داشتم که همان را اختصاص دادند ولی در قسمت شرح خطا این جوری نوشته
شرح خطای شماره گذاری : FAK اذربايجان غربي_شماره گذاري اروميه 1391/05/05 l 1391/
این یعنی پلاک من با مشکلی برخورد کرده یا نه فقط توضیح داده .چون می دانم که پلاکم در اونجا فک شده بود وهمان پلاک قبلی را در سایت به من اختصاص داده این خطا یعنی چه با مشکلی که مواجه نمی شم؟
یا حق

abbaszaadeh
09-06-2012, 10:10 AM
بالاخره تندر های تحویل مرداد پارس خودرو در سایت http://saipagroup.net/Pages/CustomerCarStatus.aspx به تاریخ 15/6/91 فاکتور شده و پلاک شده و احتمالا یکی دو روز آینده تحویل می دهند.
ولی یک سوال من یک پلاک فکی داشتم که همان را اختصاص دادند ولی در قسمت شرح خطا این جوری نوشته
شرح خطای شماره گذاری : FAK اذربايجان غربي_شماره گذاري اروميه 1391/05/05 l 1391/
این یعنی پلاک من با مشکلی برخورد کرده یا نه فقط توضیح داده .چون می دانم که پلاکم در اونجا فک شده بود وهمان پلاک قبلی را در سایت به من اختصاص داده این خطا یعنی چه با مشکلی که مواجه نمی شم؟
یا حق

ضمن عرض سلام ورود شما را به تالار های گفتمان آکو خوش آمد می گویم
ماشینتون مبارک باشه انشاالله چرخاش به خوبی بچرخه
احتمالا خطای پلاک شما مربوط به قیچی شدن پلاک فک شده باشه ، پلاک فک شده 15 ماه بعد قیچی می شود .
حالا بعد از تحویل خودرو ، شما باید به مرکز استان خود بروید صدور مجدد همان پلاک را تقاضا کنید .

سیدرضا
09-06-2012, 10:39 AM
ضمن عرض سلام ورود شما را به تالار های گفتمان آکو خوش آمد می گویم
ماشینتون مبارک باشه انشاالله چرخاش به خوبی بچرخه
احتمالا خطای پلاک شما مربوط به قیچی شدن پلاک فک شده باشه ، پلاک فک شده 15 ماه بعد قیچی می شود .
حالا بعد از تحویل خودرو ، شما باید به مرکز استان خود بروید صدور مجدد همان پلاک را تقاضا کنید .

من تهران هستم البته پلاکم حدود یک ماهه فک شده .
یعنی خودم باید برم دنبال کارهای اداریش؟ و پلاک را بگیرم؟آخه من شنیدم ماشین های تحویلی را خود کارخانه با پلاک تحویل می ده ؟کسی تا حالا با این مسئله مواجه بوده؟
یا حق

Renault Logan
09-06-2012, 02:00 PM
من تهران هستم البته پلاکم حدود یک ماهه فک شده .
یعنی خودم باید برم دنبال کارهای اداریش؟ و پلاک را بگیرم؟آخه من شنیدم ماشین های تحویلی را خود کارخانه با پلاک تحویل می ده ؟کسی تا حالا با این مسئله مواجه بوده؟
یا حق

سلام
وقت بخیر
تا جایی که بنده اطلاع دارم ، قضیه استفاده مجدد از پلاک فک شده ارتباطی به صفر بودن خودرو نداره.

پلاک در هر استانی فک شده باشه ، باید برای دریافت مجدد پلاکتون به همون استان مراجعه کنید.
موفق باشید .

سیدرضا
09-07-2012, 10:57 AM
سلام
وقت بخیر
تا جایی که بنده اطلاع دارم ، قضیه استفاده مجدد از پلاک فک شده ارتباطی به صفر بودن خودرو نداره.

پلاک در هر استانی فک شده باشه ، باید برای دریافت مجدد پلاکتون به همون استان مراجعه کنید.
موفق باشید .
دیروز 5شنبه زنگ زدند که ماشین آمده ولی پلاک نداره می تونی الان بیان ماشین را ببرین تا پلاک بیاد خلاصه رفتیم ماشین را فقط گرفتیم با یک جفت سوییچ نه بیمه ای نه سندسبزی نه سند کارخانه گفتند هفته آینده زنگ می زنیم بی آیید مدارک را ببرین
ماشین را با سلام و صلوات که پلیس نگیره آوردیم پارکینگ منزل تا پلاک و مدارکش بیاد در خصوص پلاک فکی هم گفت چون شهرستان فک شده ما خودمون می گیریم و اگر تهران بود می تونستی برین همان مرکز پلاک فک شده پلاکتون را بگیرین بیارین حالا من منتظرم هفته آینده زنگ بزنن برم پلاک بگیرم
راستی کیف آچار هم نداره ؟در ضمن پیچ های صفحه های روی چرخ ها هم نیست؟پیچ را یادم رفته بود یعنی پیچ های زاپاس را نشان داد گفت اینهم پیچها وقتی آمدم منزل دیدم فقط پیچ زاپاس هست و چهار پیچ صفحه روی چرخها نیست ولی کیف آچارو گفت جدیدا نداره واقعا نداره؟؟؟
یا حق

Renault Logan
09-08-2012, 02:38 PM
دیروز 5شنبه زنگ زدند که ماشین آمده ولی پلاک نداره می تونی الان بیان ماشین را ببرین تا پلاک بیاد خلاصه رفتیم ماشین را فقط گرفتیم با یک جفت سوییچ نه بیمه ای نه سندسبزی نه سند کارخانه گفتند هفته آینده زنگ می زنیم بی آیید مدارک را ببرین
ماشین را با سلام و صلوات که پلیس نگیره آوردیم پارکینگ منزل تا پلاک و مدارکش بیاد در خصوص پلاک فکی هم گفت چون شهرستان فک شده ما خودمون می گیریم و اگر تهران بود می تونستی برین همان مرکز پلاک فک شده پلاکتون را بگیرین بیارین حالا من منتظرم هفته آینده زنگ بزنن برم پلاک بگیرم
راستی کیف آچار هم نداره ؟در ضمن پیچ های صفحه های روی چرخ ها هم نیست؟پیچ را یادم رفته بود یعنی پیچ های زاپاس را نشان داد گفت اینهم پیچها وقتی آمدم منزل دیدم فقط پیچ زاپاس هست و چهار پیچ صفحه روی چرخها نیست ولی کیف آچارو گفت جدیدا نداره واقعا نداره؟؟؟
یا حق

مبارکتون باشه

نگران گیر دادن پلیس نباشید .
بنده با خودروی بدون هرگونه مدارک از نمایندگی تا منزل فاصله 70 کیلومتری رو اومدم و از جلوی 10 تا پلیس هم رد شدم .
نمایندگی یک برگه عبور موقت از نمایندگی تا منزل باید بده . به ما که دادن . نمیدونم چرا به شما ندادن . یا دادن و شما عنوان نکردید در پستتون .

نگران سند و مدارک نباشید .
طبق روال خودش ، به مرور در 2 هفته آینده برای شما پست میشه .
البته سند خود کارخونه و بیمه ثالث و کارت گارانتی و پلاک رو باید از نمایندگی بگیرید .
ولی کارت سوخت و سند نیروی انتظامی و کارت ماشین براتون پست میشه .

خوب پس مشکل پلاکتون هم حل شد .

کیف ابزار هم نزدیک به 1 سال میشه که چه مدل پارس خودرو چه ایران خودرو ، دیگه تحویل داده نمیشه .
اون زمان هم که میشد ، کیف ابزارش درجه 4 بود و فقط به درد سطل زباله میخورد .

برای جواب سوالتون هم این پست رو مطالعه بفرمایید :
http://acoforum.org/showpost.php?p=61009&postcount=127#axzz25s4AtQIr

موفق باشید .

سیدرضا
09-08-2012, 09:08 PM
مبارکتون باشه

نگران گیر دادن پلیس نباشید .
بنده با خودروی بدون هرگونه مدارک از نمایندگی تا منزل فاصله 70 کیلومتری رو اومدم و از جلوی 10 تا پلیس هم رد شدم .
نمایندگی یک برگه عبور موقت از نمایندگی تا منزل باید بده . به ما که دادن . نمیدونم چرا به شما ندادن . یا دادن و شما عنوان نکردید در پستتون .

نگران سند و مدارک نباشید .
طبق روال خودش ، به مرور در 2 هفته آینده برای شما پست میشه .
البته سند خود کارخونه و بیمه ثالث و کارت گارانتی و پلاک رو باید از نمایندگی بگیرید .
ولی کارت سوخت و سند نیروی انتظامی و کارت ماشین براتون پست میشه .

خوب پس مشکل پلاکتون هم حل شد .

کیف ابزار هم نزدیک به 1 سال میشه که چه مدل پارس خودرو چه ایران خودرو ، دیگه تحویل داده نمیشه .
اون زمان هم که میشد ، کیف ابزارش درجه 4 بود و فقط به درد سطل زباله میخورد .

برای جواب سوالتون هم این پست رو مطالعه بفرمایید :
http://acoforum.org/showpost.php?p=61009&postcount=127#axzz25s4AtQIr

موفق باشید .
مرسی از پاسخت
ماشین که فعلا در پارکینگ خانه است.تا پلاک و حداقل مدرکی (بیمه)بیاد
آچار مخصوص صفحات روی رینگ و پیچهای صفحات را ندادند. البته صفحات روی رینگ هست .
زنگ زدم نمایندگی گفتم پیچها و آچار نیست گفتند نایلون پیچها را باز کردید گفتم بله گفتن کاش باز نمی کردید گفتم خانم باز کردم که متوجه شدم فقط پیچهای زاپاس هست
گفتن پیگیری می کنیم انشا ا... که پیگیری کنند.ولی چشمم اب نمی خوره اینو گفتم تا دوستان دقت کنند .
یا حق

اردشیر
09-11-2012, 08:02 PM
یا حق

سید رضای عزیز

ضمن تبریک ماشین نو امیدوارم همیشه در شادیها ازش استفاده کنی . فقط لطف کن و تاریخ ثبت نام اولیه و نیز تاریخ واریز وجه تکمیلی خودتون رو هم بفرمایید تا ما بتونیم یک مقایسه یی کنیم و حدس بزنیم ماشین ما رو کی تحویل میدن چون ما هم تحویل مردادی هستیم و تا حالا خبری نشده . قربانت و زنده باشی

سیدرضا
09-15-2012, 10:37 PM
سید رضای عزیز

ضمن تبریک ماشین نو امیدوارم همیشه در شادیها ازش استفاده کنی . فقط لطف کن و تاریخ ثبت نام اولیه و نیز تاریخ واریز وجه تکمیلی خودتون رو هم بفرمایید تا ما بتونیم یک مقایسه یی کنیم و حدس بزنیم ماشین ما رو کی تحویل میدن چون ما هم تحویل مردادی هستیم و تا حالا خبری نشده . قربانت و زنده باشی
با سلام
من10/3/91 ثبت نام اینترنتی کردم(به مبلغ 9میلیون تومان)
9/5/91 دعوتنامه آمد
10/5/91 تکمیل وجه کردم(به مبلغ7960000 تومان با 180000 تومان سود پول شد جمعا17140000)
16/6/91 ماشین را تحویل گرفتم
21/6/91 پلاک وفاکتور و سند فروش و کارت گارانتی را گرفتم و قرار شد 170000 تومان هم جریمه دیر کرد تا یک ماه آینده داخل کارت شارژ کنند
یعنی اگر 170000 تومان را بگیرم کل وجه پرداختی من می شود 16790000 تومان
من پارس خودرو ثبت نام کردم
البته پلاک من فک شده در ارومیه به تاریخ 5/5/91بود که همان شماره را با تاریخ چاپ 18/6/91 بهم دادند
بازم اگر سوالی بود در خدمتم
یا حق

اردشیر
09-18-2012, 01:51 PM
اردشیر جان اشتباه نکن هر چه زودتر تکمیل وجه کنی ماشین رو زودتر تحویلت میدهند اگه همون 19 تکمیل وجه کنی به احتمال قوی ماشین رو تو اوایل شهریور تحویلت میدهند چون اون روزی که من تکمیل وجه کردم یعنی 11 مرداد داشتند ماشینهای تیر رو تحویل میدادند و پرسیدم چرا الان دارید تحویل میدید گفتند چون اینها دیر تکمیل وجه کردند دیگه خودتون مختارید موفق باشید

دوستان عزیز سلام

این را مینویسم تا تجربه من را تکرار نکنید . امیر مسعود عزیز به من گفت که زود تکمیل وجه کن اما من پشت گوش انداختم و در آخرین روز تکمیل وجه کردم و این شد که تازه امروز ماشینم فاکتور شد در حالی که دوستان دیگر مسافرتشان را هم با لوگانشان رفته اند .
3 روز پیش اداره فروش سایپا بودم و دیدم که کارها کامپیوتریزه است و هرکس زودتر تکمیل وجه میکند نامش بطور اتوماتیک وارد سیستم میشود . این از تجربه تلخ من برای آیندگان که تکمیل وجه اوجب واجبات است . البته اگر میخواهید ماشین را زودتر تحویل بگیرید . اما از آنجا که " ان مع العسر یسرا " همین تکمیل وجه دیر و تحویل دیرتر خودرو باعث شده که حدود 250هزارتومان جریمه تاخیر در تحویل شامل من شود . البته به ریسکش نمی ارزد چون تولید ماشین به نخی وصل است و شاید بگویند دیگر تولید نمیشود و بیا پولت را بگیر و قس علیهذا

اما یک نکته که در اداره فروش سایپا من را دلگرم کرد این بود که یکی از دوستان کارمند گفت نماینده و کارشناس شرکت رنو فرانسه در خط تولید لوگان و مگان حضور دارند و تک تک ماشینها با تایید آنها مجوز فروش دریافت میکنند . پس به ماشینهایتان اعتماد کنید.

دوستانی که تازه ماشین تحویل گرفته اند تجربیاتشون رو بذارن تا همگی استفاده کنیم . عزت جمع زیاد . خصوصا امیر مسعود که از این به بعد حرفاش برای من سنده

امیر مسعود
09-18-2012, 10:15 PM
دوستان عزیز سلام

این را مینویسم تا تجربه من را تکرار نکنید . امیر مسعود عزیز به من گفت که زود تکمیل وجه کن اما من پشت گوش انداختم و در آخرین روز تکمیل وجه کردم و این شد که تازه امروز ماشینم فاکتور شد در حالی که دوستان دیگر مسافرتشان را هم با لوگانشان رفته اند .
3 روز پیش اداره فروش سایپا بودم و دیدم که کارها کامپیوتریزه است و هرکس زودتر تکمیل وجه میکند نامش بطور اتوماتیک وارد سیستم میشود . این از تجربه تلخ من برای آیندگان که تکمیل وجه اوجب واجبات است . البته اگر میخواهید ماشین را زودتر تحویل بگیرید . اما از آنجا که " ان مع العسر یسرا " همین تکمیل وجه دیر و تحویل دیرتر خودرو باعث شده که حدود 250هزارتومان جریمه تاخیر در تحویل شامل من شود . البته به ریسکش نمی ارزد چون تولید ماشین به نخی وصل است و شاید بگویند دیگر تولید نمیشود و بیا پولت را بگیر و قس علیهذا

اما یک نکته که در اداره فروش سایپا من را دلگرم کرد این بود که یکی از دوستان کارمند گفت نماینده و کارشناس شرکت رنو فرانسه در خط تولید لوگان و مگان حضور دارند و تک تک ماشینها با تایید آنها مجوز فروش دریافت میکنند . پس به ماشینهایتان اعتماد کنید.

دوستانی که تازه ماشین تحویل گرفته اند تجربیاتشون رو بذارن تا همگی استفاده کنیم . عزت جمع زیاد . خصوصا امیر مسعود که از این به بعد حرفاش برای من سنده

اردشیر جان من کاری نکردم عزیز ولی طی این چند سال که از پارس خودرو ماشین تحویل میگیرم تجربه خودم رو خدمت شما عرض کردم از سال 88 تا الان که 91 هست حدود 10 تا 12 تا ال 90 تحویل گرفتم از پارس خودرو و از اونجایی که میدونم سیستم تحویل اونها بر چه اساس به شما عرض کردم که هر چه زودتر پول رو واریز کنید چون ملاک تحویل دادن ماشین اونها به این صورت هست که هرچه زودتر تکمیل وجه کنید زودتر ماشین رو میدهند اگر اجلاس سران نبود و تهران تعطیل نبود من ماشینم رو 28.5 میگرفتم ولی چون به این تعطیلی ها خورد ماشین من رو 12.6 دادند موفق باشید

Ahmadreza
09-25-2012, 09:29 PM
دوستان تندر سوارم ،
امروز بالاخره از ایران خودرو بهم زنگ زدن که بیا دعوت نامت اومده
رفتم برا تکمیل وجه
8 تومن ریخته بودم تیرماه
تحویل مهر
600 تقریبا سودش شد
یورو 4 هم که از اول تو پاچمون رفته بود
خلاصه قیمت نهایی شد 16 میلون و 900 هزار تومن
که با توجه به قیمت روز بازار ، خوبه
همش می ترسیدم افزایش قیمت ها به تندر ما بخوره که شکر خدا به خیر گذشت :d
با توجه به فرمایش و راهنمایی دوستان از جمله داش مسعود ، همین امروز باقی وجه رو ریختم تا کمتر تاخیر بخوره !! ;) (مملکته داریم؟ )
امیدوارم زودتر تندر مشکی عزیزم رو بدن
چندتا اسم هم مد نظرم هست ، مثلا L 100 :d

mohammad.hamedan
10-11-2012, 12:57 AM
احمد رضای عزیز لطفاً هروقت تحویل گرفتی من را هم مطلع کن چون من هم در تیر ثبت نام کردم وقرار است مهر تحویل بگیرم . خدا کنه زودتر ماشینها رابدهند.:rolleyes:
متشکرم

Ahmadreza
10-11-2012, 08:22 PM
احمد رضای عزیز لطفاً هروقت تحویل گرفتی من را هم مطلع کن چون من هم در تیر ثبت نام کردم وقرار است مهر تحویل بگیرم . خدا کنه زودتر ماشینها رابدهند.:rolleyes:
متشکرم

چشم عزیزم حتما :cool:

Rastegar
10-12-2012, 02:25 PM
آقا تحویلی های شهریور ایران خودرو که تکمیل وجه شده هم مشمول این اضافه قیمت شده ؟

Renault Logan
10-12-2012, 03:03 PM
آقا تحویلی های شهریور ایران خودرو که تکمیل وجه شده هم مشمول این اضافه قیمت شده ؟

سلام
وقت بخیر

کلا بر طبق قرار داد ، زمانی که تکمیل وجه انجام شده و خودرو فاکتور شده باشه ، دیگه مشمول افزایش قیمت نمیشه . فرقی هم نمیکنه ایران خودرو یا پارس خودرو

ولی اگه هنوز تکمیل وجه نشده باشه ، 100% مشمول افزایش قیمت میشه .

موفق باشید .

MAHDI-TONDAR
10-12-2012, 10:37 PM
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

اين هم ي خبر جالب در خصوص ثبت نام و پيش فروش خودروها و عدم افزايش قيمت خودرو.

البته بنده به شخصه بعيد ميدونم اين مصوبه بصورت كامل و درست اجرا بشه

هزا تا تبصره و ماده ميزنن و سر آخر ماشين رو به قيمت جديد به مشتريان ميدن:confused::mad:
حالا ....

پیش فروش ها گران نمی شود
پرشین خودرو: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش قیمت خودرو گفت: خودروهای پیش فروش شده مشمول این افزایش قیمت نخواهند شد.
به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از مهر، عبدالکریم رجبی با اشاره به بررسی موضوع افزایش قیمت خودرو در کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مقرر شد کسانی که خودرو پیش خرید کرده اند و یا خودروهایی که پیش فروش شده مشمول افزایش قیمتها نشوند و همان قیمت قبلی خودرو تحویل شود.
وی با اشاره به نوسانات بازار ارز گفت: در هفته های گذشته نوسانات ارز مشکلاتی برای تولیدکنندگان و مردم ایجاد کرد و مجلس در این زمینه با نظارت پیشنهادی مواردی را مطرح کرد.
رجبی با اشاره به راه اندازی مبادلات ارزی گفت: این طرح می تواند در ثبت قیمت ارز تاثیر زیادی داشته باشد و باد برخی موانع و پیامدهای ان مورد توجه قرار گیرد.
نماینذه مردم مینودشت، مراوه تپه، کلاله، کالیکش در مجلس یادذآورشد: در حال حاضر ممکن است برخی شرکتهای صوری ثبت شود و کار سفارش ارز داشته باشند و بجای آنکه ارز را تبدیل به سرمایه گذاری کنند در بازار آزاد بفروش رسانند.
وی اظهار داشت: باید در این زمینه نظارت بیشتری شود و به دولت تاکید کردیم که بر این کار نظارت دقیق داشته باشند.
وی عنوان کرد: همچنین بعد از شورع مبادلات ارزی طرح در کمیسیون اقتصادی نوشته شد مبنی بر اینکه عرضه ارز بازار آزاد ممنوع شود که بعد از بررسی های کارشناسی، این طرح لغو شد.

Renault Logan
10-14-2012, 01:15 AM
بالاخره انتظار ها بعد از مدت ها به سر رسید .
دعوت نامه تحویل شهریور پارس خودرو بعد از کلی تاخیر با قیمت های جدید صادر شد :

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129946345448156250.png

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129946345453937500.png

Rastegar
10-14-2012, 01:10 PM
سلام
وقت بخیر

کلا بر طبق قرار داد ، زمانی که تکمیل وجه انجام شده و خودرو فاکتور شده باشه ، دیگه مشمول افزایش قیمت نمیشه . فرقی هم نمیکنه ایران خودرو یا پارس خودرو

ولی اگه هنوز تکمیل وجه نشده باشه ، 100% مشمول افزایش قیمت میشه .

موفق باشید .

دوست عزیز ممنون بابت پاسختون
ولی من تو مرحله آماده برای صدور فاکتورم و تکمیل وجه اوکی شده
بازم ممنون اگه راهنمایی کنید
چون اگه افزایش بخوره دیگه باید بیخیال شیم
همین الانم 2 میلیون قرض گرفتم

mohammad.hamedan
10-14-2012, 04:59 PM
با عرض سلام به همه دوستان
من 13 تیر 91 با مبلغ 6 میلیون در ایرانخودرو ثبت نام کردم ( با سود 22 درصد و تحویل مهر )
در تاریخ 5 مهر دعوتنامه اومد
در تاریخ 11 مهر تکمیل وجه کردم ( یازده میلیون و هفتادو هشت هزار تومان )
الان هم چند روزه در مرحله صدور فاکتوره
به نظر شما کی فاکتور میشه و کی تحویل داده میشه؟
با تشکر فراوان:rolleyes:

Renault Logan
10-14-2012, 09:15 PM
دوست عزیز ممنون بابت پاسختون
ولی من تو مرحله آماده برای صدور فاکتورم و تکمیل وجه اوکی شده
بازم ممنون اگه راهنمایی کنید
چون اگه افزایش بخوره دیگه باید بیخیال شیم
همین الانم 2 میلیون قرض گرفتم

سلام مجدد
وقت بخیر

حالا دو حالت پیش میاد:

1- اگر قبل از 12 مهر (تاریخ ابلاغ قیمت های جدید) تکمیل وجه کرده باشید ، خطر از بیخ گوشتون رد شده و شامل افزایش قیمت ها نخواهید شد .

2- اگر بعد از 12 مهر اقدام شده باشه به احتمال زیاد شامل افزایش قیمت ها خواهد شد .

در هر صورت دوست گرامی توصیه میکنم حتی اگه شامل افزایش قیمت هم شدید ، حتما با قرض هم شده ماشین رو تهیه کنید ، سپس به قیمت 23-24 تومان در بازار آزاد بفروشیدش .

انصراف در این مرحله جز ضرر برای شما چیزی نخواهید داشت .
موفق باشید .

با عرض سلام به همه دوستان
من 13 تیر 91 با مبلغ 6 میلیون در ایرانخودرو ثبت نام کردم ( با سود 22 درصد و تحویل مهر )
در تاریخ 5 مهر دعوتنامه اومد
در تاریخ 11 مهر تکمیل وجه کردم ( یازده میلیون و هفتادو هشت هزار تومان )
الان هم چند روزه در مرحله صدور فاکتوره
به نظر شما کی فاکتور میشه و کی تحویل داده میشه؟
با تشکر فراوان:rolleyes:

سلام
وقت بخیر

تا اینجا صبر کردید ، اندکی صبر سحر نزدیک است .
نهایتا تا آخر مهر تحویلتون میشه ان شاءالله .

یاد آوری :
لطفا از فونت با سایز استاندارد در تالار ها استفاده فرمایید.
فونت استاندارد رو روی پست شما در نقل قولم اعمال کردم .

bicycle-run
10-14-2012, 11:10 PM
بالاخره انتظار ها بعد از مدت ها به سر رسید .
دعوت نامه تحویل شهریور پارس خودرو بعد از کلی تاخیر با قیمت های جدید صادر شد :

.....

کلاهبرداری قانونی و عادت همیشگی پارس خودرو
ماشین تحویل شهریور با قیمت مهر ماه محاسبه میشه!!!

Rastegar
10-15-2012, 01:03 PM
من 1391/6/1 طبق سایت ایران ایکار تکمیل وجه کردم در صورتی که 1391/5/31 پول ریختم. با سه روز تاخیر به نسبت به دعوت نامه
کارتو که کشیدم مسئول نمایندگی گفت کاشکی نمیکشیدی فرصتت تموم شده بود
ولی خدارو شکر تو سایت زد تکمیل وجه بعد 2 روز
حالا باز موندم به ما می خوره یا نه (افزایش قیمت)
بروزرسانی: http://www.124.ir/pages/main.aspx
گویا قیمت های ایرانخودرو هم درومده و تندر هیچ افزایش قیمتی نداشته
خیلی جابه

Renault Logan
10-15-2012, 11:28 PM
من 1391/6/1 طبق سایت ایران ایکار تکمیل وجه کردم در صورتی که 1391/5/31 پول ریختم. با سه روز تاخیر به نسبت به دعوت نامه
کارتو که کشیدم مسئول نمایندگی گفت کاشکی نمیکشیدی فرصتت تموم شده بود
ولی خدارو شکر تو سایت زد تکمیل وجه بعد 2 روز
حالا باز موندم به ما می خوره یا نه (افزایش قیمت)

نگران نباشید .
با توجه به شرایط پرونده شما قانونا هیچ گونه افزایش قیمتی شامل حال شما نمی شود .

فقط چون با تاخیر تکمیل وجه کردید ، به همون نسبت با تاخیر خودرو تحویلتون میشه .

موفق باشید .

Renault Logan
10-16-2012, 02:51 PM
و داستان همچنان ادامه دارد ...

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129948563927077500.png

سیدرضا
10-18-2012, 06:48 PM
با سلام
من10/3/91 ثبت نام اینترنتی کردم(به مبلغ 9میلیون تومان)
9/5/91 دعوتنامه آمد
10/5/91 تکمیل وجه کردم(به مبلغ7960000 تومان با 180000 تومان سود پول شد جمعا17140000)
16/6/91 ماشین را تحویل گرفتم
21/6/91 پلاک وفاکتور و سند فروش و کارت گارانتی را گرفتم و قرار شد 170000 تومان هم جریمه دیر کرد تا یک ماه آینده داخل کارت شارژ کنند
یعنی اگر 170000 تومان را بگیرم کل وجه پرداختی من می شود 16790000 تومان
من پارس خودرو ثبت نام کردم
البته پلاک من فک شده در ارومیه به تاریخ 5/5/91بود که همان شماره را با تاریخ چاپ 18/6/91 بهم دادند
بازم اگر سوالی بود در خدمتم
یا حق
با سلام به همه
قراربود جریمه تاخیر را یک ماهه بریزن به کارت نارنجی ولی تا این لحظه 27/07/91 (قطعا تا 28/07/91 که جمعه میشه )نریختند یکبار زنگ زدم 1817 گفتند چهل روزه می ریزیم چهل روز شد زنگ زدم گفتند تا دو ماه طول می کشه گفتم تاخیر این یک ماه تاخیر چی میشه گفتند نه دیگه همونه دیگه تاخیر نمی دیم
حالا شما حساب کنید سود یک ماهه پرداخت تاخیرات کلیه مشتریان چقدر میشه؟
بگذریم از تحویل مردادی ها کسی تاخیراتش را دریافت کرده
(البته اگر کمی درنگ می کردم باید به جای 17140000 حدود 21000000 میدادم اون مسئله جدا یکبار شانس با ما بود راستی تحویل شهریوریها هنوز ماشین نگرفتن؟با قیمت جدید یا قدیم؟)
یا حق
یا حق

mohammad.hamedan
10-19-2012, 02:08 AM
و داستان همچنان ادامه دارد ...

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129948563927077500.png

لطفا اگر به بخشنامه های ایرانخودرو هم دسترسی دارید در سایت قرار دهید
متشکرم

Renault Logan
10-19-2012, 03:05 AM
لطفا اگر به بخشنامه های ایرانخودرو هم دسترسی دارید در سایت قرار دهید
متشکرم

سلام
وقت بخیر
متاسفانه تا این لحظه که ندیدم تا حالا بخش نامه های ایران خودرو رو
اگر جایی دیدم حتما قرار میدم .

=================================================

آخرین بخش نامه های ابلاغی پارس خودرو برای مشتریان تحویل شهریور 91

..:بر روی تصاویر کلیک کنید:..

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129950731904631250.png (http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129950731904631250.png)

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129950731910725000.png (http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129950731910725000.png)

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129950731914318750.png (http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129950731914318750.png)

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129950731917600000.png (http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129950731917600000.png)

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129950731920881250.png (http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129950731920881250.png)

منبع : phalls

پدرام
10-24-2012, 07:24 AM
سلام یه سوال.
من یه تندر پارس خودرو تحویل آذر ماه دارم و میخام اوون را بفروشم .
به نظر شما قبل از تکمیل وجه صلح کنم یا بذارم ماشین را بگیرم بعد بفروشمش .کدوم ضررش کمتره ؟
هزینه انتقال چقدر میشه ؟
با تشکر

امیر مسعود
10-25-2012, 01:50 AM
دوستانی که ماشین هاشون رو هنوز تحویل نگرفتند گویا قراره از شنبه تحویل بدهند این هم اخرین بخش نامه سایپا

http://www.acopart.org/upload/ACO-528/129955871275496250.png

MAHDI-TONDAR
10-25-2012, 01:36 PM
پرشین خودرو: متقاضیان خودرو در شهریورماه می توانند خودروی خود را به نرخ گذشته تحویل بگیرند اما متقاضیانی همانند شما که در مهرماه ثبت نام کرده اید خودرو خود را با نرخ جدید تحویل خواهید گرفت.
به گزارش «پرشین خودرو»، اگرچه این روزها خبرآنلاین در بخش مشکلات مردم به این نکته اشاره کرده که مقاضیان خودرو در شهریورماه خودروی خود را به قیمت گذشته و متقاضیان خرید خودرو در مهرماه خودرو خود را به نرخ جدید تحویل خواهند گرفت بازهم برخی از خوانندگان این پرسش را مطرح می کنند که خودرو ثبت نامی خود در مهرماه را به چه نرخی تحویل می گیرند.
روز گذشته یکی از خوانندگان می نویسد: با سلام اینجانب یک دستگاه تیبا از شرکت سایپا پیش خرید کردم در تاریخ 12 مهرماه که طبق شرایط فروش بایستی در آبان تحویل دهند سوال من این است که آیا در آبان ماه خودرو تحویل می گردد یا تاخیر دارد و قیمت آان 12850000 هزار تومان است یا نرخ جدید 15430000 تومان؟
این درحالی است که براساس اظهارات مسوولان، متقاضیان خودرو در شهریورماه می توانند خودروی خود را به نرخ گذشته تحویل بگیرند اما متقاضیانی همانند شما که در مهرماه ثبت نام کرده اید خودرو خود را با نرخ جدید تحویل خواهید گرفت.

1391/08/04

Renault Logan
10-25-2012, 04:13 PM
دعوت نامه مهر 91، بخش دوم (بخش آخر)

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129956389406121250.png

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129956389413465000.png

mohammad.hamedan
10-31-2012, 02:03 AM
سلام به همگی
کسی از دوستان در خصوص اجبار نمایندگی های ایرانخودرو برای تبدیل تندر تحویل مهر از e2 به e1 اطلاعاتی داره؟
دعوتنامه من 4 مهر اومد و 11 مهر تکمیل وجه کردم ولی تا الان ( 9 آبان ) هیچ خبری نیست
لطفا اگر از تحویلی های مهر ایرانخودرو خبری دارید من را هم مطلع کنید

Ahmadreza
10-31-2012, 10:35 PM
سلام به همگی
کسی از دوستان در خصوص اجبار نمایندگی های ایرانخودرو برای تبدیل تندر تحویل مهر از e2 به e1 اطلاعاتی داره؟
دعوتنامه من 4 مهر اومد و 11 مهر تکمیل وجه کردم ولی تا الان ( 9 آبان ) هیچ خبری نیست
لطفا اگر از تحویلی های مهر ایرانخودرو خبری دارید من را هم مطلع کنید

دوست من، من همون 4 مهر تکمیل وجه کردم و هنوز خبری نیست.
اینا هم به ترتیب تاریخ تکمیل وجه تحویل میدن
پس شما هم صبر داشته باش تا ایشالا یه خبری بشه من اطلاع میدم

hamed.zarei
11-01-2012, 09:33 PM
سلام دوستان من و دوستم با هم ثبت نام کردیم 12/90
من لوگان تحویل تیر پارس خودرو دوستم هم با 12 میلیون 206 تیپ6 تحویل مهر
من ماشینم به قیمت تقریبا 16900 گرفتم ولی دوستم الان تماس گرفتند و گفتند باید تبدیل کنید لوگان e1 با قیمت جدید :o واقعا خنده دار نیست؟یعنی چیزی نزدیک به 5 تا 6 میلیون ضرر!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahmadreza
11-01-2012, 09:41 PM
من امروز تو سایت ایران خودرو دیدم وضعیت ماشینم به مرحله " فاکتور شده " رفته .
البته تماس نگرفتند بام !
دوستان با تجربه بگن حدودا کی ماشینو تحویل میدن ایشالا ؟ :rolleyes:
ممنون :cool:

mohammad.hamedan
11-02-2012, 01:40 PM
این خبر خوبیه احمد رضا . مبارک باشه
تا اونجایی که من اطلاع دارم ماشینها توی نمایندگی که ثبت نام کردید فاکتور میشن و این میتونه به این معنی باشه که حتما ماشین شما اومده و توی نمایندگیه و تا یکی دو روزه دیگه تحویل میدن .
لطفا اگر خبری شد ما را هم مطلع کنید.

سیدرضا
11-02-2012, 10:26 PM
کسی از دوستان می دونه جریمه تاخیر را کی واریز می کنند (البته پارس خودرو)
دو ماه شده ولی خبری نشده قرار بود یک ماهه واریز کنند
کسی گرفته؟ اصلا می دن؟به همون کارت نارنجی می ریزن؟
تنها روش متوجه شدن اینکه ریختن همون چک کردن کارت نارنجی است؟
یاحق

امیر مسعود
11-03-2012, 12:24 AM
یاحق

دوست عزیز جریمه دیر کرد رو به همون کارت نارنجی میریزند البته به شرط اینکه شما توی نمایندگی اون برگه درخواست جریمه رو پر کرده باشید

سیدرضا
11-03-2012, 01:33 AM
دوست عزیز جریمه دیر کرد رو به همون کارت نارنجی میریزند البته به شرط اینکه شما توی نمایندگی اون برگه درخواست جریمه رو پر کرده باشید
مرسی از پاسخ شما
کدوم برگه ؟ من برگه ای پر نکردم
در فاکتور من زده که من 170000 تومان طلب کارم و نوشه در یکماه آینده واریز می شود ولی الان تقریبا دو ماه شده هیچ خبری نیست
یا حق

امیر مسعود
11-03-2012, 01:40 AM
مرسی از پاسخ شما
کدوم برگه ؟ من برگه ای پر نکردم
در فاکتور من زده که من 170000 تومان طلب کارم و نوشه در یکماه آینده واریز می شود ولی الان تقریبا دو ماه شده هیچ خبری نیست
یا حق

ببینید اصول کارشون به این صورت هست که شما وقتی طلبی از شرکت دارید طی یک نامه که در متن اون نامه شماره شاسی ماشین شما و شماره موتور و نام و نام خانوادگی خریدار ماشین رو مینویسند و ارسال میشه برای واحد فروش اونجا برسی میشه و کارت نارجی شارژ میشه البته به نمایندگی هم ربط داره که در چه سطحی باشه و کارهاشون چه قدر دقیق و مرتب باشه

bakhshi
11-03-2012, 07:55 PM
اینجانب یکدستگاه پارس تندر اسپرت باپیش پرداخت 13500000با زمان تحویل مهرماه ثبت نام کرده ام ولی هنوز نه ازقیمت خودرو ونه زمان تحویل خبری است علت این بی خبری وعدم اطلاع رسانی واینکه اصلا چرا تحویل نمیشود چیست؟
http://acoforum.org/images/misc/progress.gif

امیر مسعود
11-04-2012, 12:30 AM
اینجانب یکدستگاه پارس تندر اسپرت باپیش پرداخت 13500000با زمان تحویل مهرماه ثبت نام کرده ام ولی هنوز نه ازقیمت خودرو ونه زمان تحویل خبری است علت این بی خبری وعدم اطلاع رسانی واینکه اصلا چرا تحویل نمیشود چیست؟
http://acoforum.org/images/misc/progress.gif

دوست عزیز به دلیل مشخص نشدن قیمت نهایی پارس تندر و عدم تحویل تندر های معمولی مهر و ابان و گران شدن ارز و ...... خودروی شما هنوز تحویل داده نشده

mohammad.hamedan
11-04-2012, 04:34 PM
از تندر های ای 2 تحویل مهر ایرانخودرو کسی خبر داره ؟ من یک ماهه تکمیل وجه کردم ولی هنوز توی سایت وضعیتم آماده برای صدور فاکتوره . پس کی تحویل میدن؟؟؟

Tondarakhsh
11-05-2012, 01:49 AM
یاحق
سلام دوست من
جریمه تاخیر 2 ماهه منو که هنوز بعد از 1/5 سال ندادن ،امیدوارم مال شمارو هرچه زودتر بریزن
یاحق;)

Ahmadreza
11-05-2012, 11:17 AM
از تندر های ای 2 تحویل مهر ایرانخودرو کسی خبر داره ؟ من یک ماهه تکمیل وجه کردم ولی هنوز توی سایت وضعیتم آماده برای صدور فاکتوره . پس کی تحویل میدن؟؟؟

دوستان
تندر E2 تحویل مهر ایرانخودروی من از مرحله فاکتور شده رفته به مرحله تایید حسابداری, ایشالا به زودی تحویل میدن
امیدوار باشید :cool:

bakhshi
11-05-2012, 05:40 PM
دوستان چرا بااینکه ایران خودرو برنامه فروش فوری تندر90را دارد اما سایپا هنوز قراردادهای تحویل مهرش هیچ خبری ازش نیست از جمله پارس تندر که هنوز قیمتش هم معلوم نیست؟

mohammad.hamedan
11-05-2012, 05:43 PM
دوستان چرا بااینکه ایران خودرو برنامه فروش فوری تندر90را دارد اما سایپا هنوز قراردادهای تحویل مهرش هیچ خبری ازش نیست از جمله پارس تندر که هنوز قیمتش هم معلوم نیست؟
ایرانخودرو هم که الان تحویل فوری گذاشته ، تندرهای تحویلی مهر خودش را هنوز نداده

Ahmadreza
11-11-2012, 09:56 AM
دوستان
من تندر E2 ایرانخودرویی ام رو چهارشنبه تحویل گرفتم :d
البته تهران نبودم و قرار شد ماشین تو نمایندگی بمونه تا امروز
دسترسی به نت نداشتم و از امروز هر سوال یا مطلبی هست در خدمتم
ایشالا خودرو بقیه دوستان هم به زودی تحویل بدن

mohammad.hamedan
11-12-2012, 07:18 PM
دوستان
من تندر E2 ایرانخودرویی ام رو چهارشنبه تحویل گرفتم :d
البته تهران نبودم و قرار شد ماشین تو نمایندگی بمونه تا امروز
دسترسی به نت نداشتم و از امروز هر سوال یا مطلبی هست در خدمتم
ایشالا خودرو بقیه دوستان هم به زودی تحویل بدن
مبارک باشه
تا امروز 22 آبان هیچ خبری از ماشین من نیست ( تندر ای 2 ایرانخودرو تحویلی مهر )
من 11 مهر تکمیل وجه کردم ولی تا حالا فاکتور نشده و نمایندگی هم جواب درست نمیده.
.
.
شما که تحویل گرفتید پلاک هم داشت؟
دیرکرد هم به شما تعلق گرفته ؟

Ahmadreza
11-13-2012, 12:10 PM
بله پلاک داشت . برگ گارانتی و سند فروش و بیمه هم داشت
دیرکرد نداشت ظاهرا ولی من پیگیری کردم ببینم چی میشه
آقا محمد خودرو شما چه رنگیه ؟
چون این تاخیرها به رنگ و تاریخ تکمیل وجه شدیدا بستگی داره
مثلا شما 7 روز بعد از من تکمیل وجه کردید و این یعنی چند صد نفر بین من و شما تکمیل وجه کردن که کارخونه طبق قرارداد، اولویت رو به اونها میده اول ! و رنگ خودرو هم مهمه. مثلا برای من مشکیه که تقاضای کمتری نسبت به سفید داره پس در صورت وجودتوی انبار ، زودتر نوبت به من میرسه

به هرحال امیدوارم زودتر بهتون تحویل بدن تا از این ماشین خوب استفاده کنید
خداییش من که خیلی حال کردم وقتی پشتش نشستم
فرمون و کلاچ و دنده بی نهایت نرم و دنبه بود ;)
واقعا برام عجیبه که چرا مردم هنوزم میرن سراغ خانواده خشک و قدیمیه پژو و سمند !!! :mad:

mohammad.hamedan
11-13-2012, 02:29 PM
بله پلاک داشت . برگ گارانتی و سند فروش و بیمه هم داشت
دیرکرد نداشت ظاهرا ولی من پیگیری کردم ببینم چی میشه
آقا محمد خودرو شما چه رنگیه ؟
چون این تاخیرها به رنگ و تاریخ تکمیل وجه شدیدا بستگی داره
مثلا شما 7 روز بعد از من تکمیل وجه کردید و این یعنی چند صد نفر بین من و شما تکمیل وجه کردن که کارخونه طبق قرارداد، اولویت رو به اونها میده اول ! و رنگ خودرو هم مهمه. مثلا برای من مشکیه که تقاضای کمتری نسبت به سفید داره پس در صورت وجودتوی انبار ، زودتر نوبت به من میرسه

به هرحال امیدوارم زودتر بهتون تحویل بدن تا از این ماشین خوب استفاده کنید
خداییش من که خیلی حال کردم وقتی پشتش نشستم
فرمون و کلاچ و دنده بی نهایت نرم و دنبه بود ;)
واقعا برام عجیبه که چرا مردم هنوزم میرن سراغ خانواده خشک و قدیمیه پژو و سمند !!! :mad:
از اطلاع رسانی شما ممنونم
در مورد رنگ ماشین شما درست میگید
رنگ ماشین من سفیده
امیدوارم با ماشین مشکی خوشگلت حالشو ببری:)
اگر در مورد تحویلی های مهر خبر جدیدی داشتی ما را هم مطلع کن
متشکرم

AliFalahatgar
11-17-2012, 10:57 AM
با سلام
من امروز مورخ 91/8/27 با سايپا تماس گرفتم با شماره 096770 در مورد ثبت نامهاي پارس تندر
چون من اول مرداد ماه يك دستگاه پارس تندر اسپورت ثبت نام كردم و 13.500 ميليون پرداخت كردم مي خواستم پيگيري كنم تا ببينم خودرو در چه وضعيتي مي باشد .
طي تماس تلفني كه داشتم گفتند ثبت نام زيادي داشته و استقبال زيادي كردند يك ماه در خط توليد تاخير دارند و احتمالا دعوت نامه و تحويل يك ماه به عقب بيفتد ولي آنهايي كه در صف انتظار هستند با تاخير يك ماهه به آنها تحويل داده مي شود.

mohammad.hamedan
11-17-2012, 06:03 PM
بالاخره تندر ایرانخودرویی تحویل مهر ما هم امروز 8/27 فاکتور شد ;)
دوستانی که ماشیشنو تحویل گرفته اند بگن حدودا چقدر طول میکشه تا تحویل بدن
متشکرم

پدرام
11-17-2012, 07:37 PM
متشکرم

یعنی ما که تحویل آبان هستیم تازه یک ماه دیگه با ید منتظر باشیم ؟
جریمه تاخیر هم میدن ؟

bakhshi
11-17-2012, 10:36 PM
با سلام
من امروز مورخ 91/8/27 با سايپا تماس گرفتم با شماره 096770 در مورد ثبت نامهاي پارس تندر
چون من اول مرداد ماه يك دستگاه پارس تندر اسپورت ثبت نام كردم و 13.500 ميليون پرداخت كردم مي خواستم پيگيري كنم تا ببينم خودرو در چه وضعيتي مي باشد .
طي تماس تلفني كه داشتم گفتند ثبت نام زيادي داشته و استقبال زيادي كردند يك ماه در خط توليد تاخير دارند و احتمالا دعوت نامه و تحويل يك ماه به عقب بيفتد ولي آنهايي كه در صف انتظار هستند با تاخير يك ماهه به آنها تحويل داده مي شود.

تاحالا که دوماه تاخیر شده وهیچ خبری نیست من پارس تندر اسپورت تحویل مهرماه بودم هنوزکه خبری نشده با اینکه اولین سری تحویل هستم.

Ahmadreza
11-18-2012, 10:38 AM
متشکرم

به به
به سلامتی
اگه خوش شانس باشی و چون تهران نیستی، کارت عقب نیوفته، ایشالا تا یک هفته میدن

mohammad.hamedan
11-18-2012, 04:38 PM
یعنی ما که تحویل آبان هستیم تازه یک ماه دیگه با ید منتظر باشیم ؟
جریمه تاخیر هم میدن ؟
احتمالا تا 25 آذر فاکتور میشه و هفته اول دی تحویل میدن .
ولی در خصوص جریمه تاخیر فکر میکنم فقط به کسانی میدن که از تاریخ دعوتنامه تا تاریخ فاکتور شدن بیشتر از 2 ماه گذشته باشه . ( البته زیاد مطمئن نیستم )
از دوستانی که در خصوص نحوه پرداخت جریمه تاخیرات ایرانخودرو اطلاعاتی دارند خواهش میکنم بیشتر توضیح بدن . متشکرم
درضمن امروز 28 آبان وضعیت ماشین من رفت روی تایید حسابداری . فکر کنم تا آخر هفته بدن:rolleyes:

bakhshi
11-21-2012, 04:38 PM
من ابتدای تیرماه باپرداخت13500000تومان یکدستگاه پارس تندر اسپرت تحویل مهرماه (30-1)از پارس خودرو ثبت نام کردم امروزبا تلفن 096770تماس گرفتم که بپرسم چرا هیچ خبری از این خودرو نیست که به من گفتندباید برم نمایندگی وبه ال90 تغییر بدهم چون پارس تندر تولید نمیشود وبا نرخ روز هم حسابم میشود حال سوال من این است1- که زمانی که من ثبت نام کردم ال90دربازار ازاد 17800000بود وبا4300000تومان بیشتر میتوانستم دربازار تهیه کنم حال چطور پس از 5ماه انتظار باید حدود 8000000میلیون پرداخت کنم این را کدام عقل سلیم وقانونی قبول میکند مگر این امکان دارد مگر اینکه هیچ قانونی نیست از حق من دفاع کند 2-چگونه اینقدر با بوق وکرنا شرکت اعلام کرده بود که از تیرماه تولید پارس تندر راشروع کرده است یعنی دربرابر این دروغ بزرگ میتواند هیچ کجا جوابگو نباشد3-یا اینکه با سرمایه ما تولید کرده اند وقصد دارند در بازار ازاد بفروشندوهیچ مرجعی نیست از انان جواب بخواهد4-لازم نیست برای پیدا کردن دزد دنبال دلالان بازار بگردیم اگر اراده ای باشد دزد کاملا پیداست.

Renault Logan
11-22-2012, 02:42 AM
بخش نامه های تحویل آبان 91 پارس خودرو و پیش فروش اردیبهشت و خرداد 92

بر روی عکس کلیک کنید
http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_x95mg7h129980092343437500.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-516/x95mg7h129980092343437500.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/xtqrotc129980092346718750.jpg

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/xp1nf9f129980092349687500.jpg

mohammad.hamedan
11-22-2012, 10:59 PM
با سلام به همه دوستان
بالاخره تندر ما هم رسید
روز دوشنبه 30 آبان تحویل دادند . توی فاکتور هم 95 هزار تومان برای جریمه تاخیر تعیین کردند که البته معلوم نیست کی پرداخت میکنند.
یک دست روکش صندلی و دوجفت لاستیک 205 رودستون هم براش گرفتم .
:)

Ahmadreza
11-23-2012, 01:22 AM
با سلام به همه دوستان
بالاخره تندر ما هم رسید
روز دوشنبه 30 آبان تحویل دادند . توی فاکتور هم 95 هزار تومان برای جریمه تاخیر تعیین کردند که البته معلوم نیست کی پرداخت میکنند.
یک دست روکش صندلی و دوجفت لاستیک 205 رودستون هم براش گرفتم .
:)

به به مبارک باشه
ایشالا چرخش به خوبی و خوشی برات بچرخه
راضی هستی ازش؟;)

mohammad.hamedan
11-23-2012, 12:16 PM
به به مبارک باشه
ایشالا چرخش به خوبی و خوشی برات بچرخه
راضی هستی ازش؟;)
متشکرم
ماشین خوبیه وایرادی نداره . فقط یه کم در کاپوت از محل قفل لق لق میکنه که احتمالا با نصب لاستیک دور در موتور رفع میشه.
راستی بیشتر از نصف هم بنزین توی باکش بود:eek:

Ahmadreza
11-24-2012, 02:01 AM
متشکرم
ماشین خوبیه وایرادی نداره . فقط یه کم در کاپوت از محل قفل لق لق میکنه که احتمالا با نصب لاستیک دور در موتور رفع میشه.
راستی بیشتر از نصف هم بنزین توی باکش بود:eek:

برا من که فکر کنم حدود 5 لیتر داشت :d جالبه واقعا