PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین دزدگیر برای l90 -تندر- لوگان

صفحه ها : [1] 2

کامبیز محمودزاده
12-08-2009, 09:18 AM
دوستان اگر دزدگیر برای تندر نصب کردن لطف کنن نوع و مدل دزدگیر را بگن و چه دزدگیری را برای تندر پیشنهاد میکنید

tondar90
12-08-2009, 09:59 AM
فکر کنم همون ماجیکار باشه.چون استاندارد تموم ماشینها رو داره.

محمد
12-08-2009, 11:00 AM
فقط و فقط باید از دزدگیر با سوکت فابریک استفاده کنید
مجیکار و تلمتیکس هر دو برای ال90 سوکت فابریک دارن.
من خودم تلمتیکس رو پیشنهاد میکنم.
fc2 و fc3 داره که اولی معمولی و دومی تصویریه.
کم دردسر ترین و بهترین تلمتیکسه (برای ال90)

Porsche
12-08-2009, 01:08 PM
من دزدگیر و بک سنسور steelmate بستم و واقعاً راضی هستم.

البته دزدگیری که من انداختم سوکت فابریک نیست که ترجیح میدادم باشه، ولی شکر خدا مشکلی نداشته به هیچ عنوان :rolleyes:

تصویری هست با برد اسمی 5 Km(بردش خیلی بالاست و کافی به نظر میرسه) با دکمه صندوق پران مجزا بر روی ریموت

sport kit
04-05-2010, 02:29 PM
سلام

به نظر من بهترین دزدگیر برای تندر 90 تله ماتیکس مدل fc3 هست که هم سوکت فابریکه و هم تصویریه و هم نمایندگی ایران خودرو (آپکو ) نصب می کنه که سه سال گارانتی ایران خودرو رو هم داره .

Saeed
04-05-2010, 02:57 PM
Magicar Gold 110A

siyamak
04-05-2010, 03:41 PM
من فعلا وقت نکردم به بندم
از اطلاعاتت ممنون مگر اپکو دزد گیر هم می بنده ادرس کاملش کجاست؟
چند درمی اد تصویری و بدون تصویری

sarir
04-05-2010, 05:08 PM
تله ماتیکس fc3 اگه تصویری می خواهید و مدل bc2 که مدل ساده هست

Reza -M
04-06-2010, 01:33 AM
من دزدگیر و بک سنسور steelmate بستم و واقعاً راضی هستم.

البته دزدگیری که من انداختم سوکت فابریک نیست که ترجیح میدادم باشه، ولی شکر خدا مشکلی نداشته به هیچ عنوان :rolleyes:

تصویری هست با برد اسمی 5 Km(بردش خیلی بالاست و کافی به نظر میرسه) با دکمه صندوق پران مجزا بر روی ریموت
با سلام
دوست عزیز دزدگیر شما چند قیمتش شد؟
ایا با چراغ تاخیری سقف مشکلی ندارید؟
منم همون تلمتیکس را برای دزدگیر پیشنهاد میکنم حالا یا bc2یاfc3فقط سوکت فابریک باشه مهم هست
راستی دوستانی که دزدگیر نصب کردند ایا رله قطع برق را هم وصل کردند یا نه؟
با تشکر

کامبیز محمودزاده
04-06-2010, 09:38 AM
فکر میکنم خود دزدگیر رله قطع برق را داره چون وقتی دزدگیر فعاله به هیچ عنوان ماشین روشن نمیشه

tondar90
04-06-2010, 11:32 AM
تا اونجا که خبر دارم ماجیکار هم دزدگیر سوکت فابریک واسه ال90 داره.

امیر مسعود
06-12-2010, 12:31 AM
بچه ها مجیکار زیاد قاطی میکنه من داییم داره خیلی ازیتش میکنه مدل گولد 110 هست سوکت فابریک به نظر من تله ماتیکس بهتره رو ماشین داداشم که 206 بستیم هیچ مشکلی نداره داره کار میکنه تازه 3 سال هم گارانتی داره الکی و مورد تائید ایساکو هست

جواد
06-12-2010, 08:45 AM
سلام
دوستان اگه لطف کنند قیمتها رو بفرمایند ممنون میشم

MAHDI-TONDAR
06-12-2010, 09:05 AM
دوستانی که میخواهند دزدگیر ماجیکار نصب کنند خیلی مواظب باشند حتماً اصلی اش یعنی کره ایی بگیرند البته اگه گیر بیاد . الان تو بازار اکثر ماجیکار ها چینی هستند و دوستانی که نصب کردند بیشتر شان ناراضی بودند.

امیر مسعود
06-12-2010, 10:08 AM
دوستانی که میخواهند دزدگیر ماجیکار نصب کنند خیلی مواظب باشند حتماً اصلی اش یعنی کره ایی بگیرند البته اگه گیر بیاد . الان تو بازار اکثر ماجیکار ها چینی هستند و دوستانی که نصب کردند بیشتر شان ناراضی بودند.
دقیقا همینطور الان همشون چینی شدن و فکر میکنم اصل دیگه پیدا نشه:(

Saeed
06-12-2010, 11:05 AM
گوش شیطون کر هنوز از مجیکار (Gold 110A)با سوکت فابریک، راضی هستم و مثل ساعت کار میکنه(آخه خیلی ازش کار میکشم)

reza_mortezapour
06-12-2010, 11:19 AM
دوستان من هم 110a انداختم تنها مشکلی که باهاش داشتم تو بارون خیلی خیلی شدید قاطی میکرد چون پوشش درب کاپوتش فلزیه و تو بارون اتصالی میکنه که من واسه اون هم یه راه حل پیدا کردم در باقی موارد مشکلی نداشتم

امیر مسعود
06-12-2010, 10:33 PM
دوستان من هم 110a انداختم تنها مشکلی که باهاش داشتم تو بارون خیلی خیلی شدید قاطی میکرد چون پوشش درب کاپوتش فلزیه و تو بارون اتصالی میکنه که من واسه اون هم یه راه حل پیدا کردم در باقی موارد مشکلی نداشتم
اقا رضا شما کی خریدی برادر دزدگیر رو جدیدها خیلی کیفیتش بد شده

Renault
06-13-2010, 12:06 AM
من الان تقریبا یکسال و چند ماهی هست تلمتیکس بستم مدل FC3 و هیچ مشکلی هم خدا رو شکر تاحالا نداشتم قیمتش هم خودش 189000 هست. من خیلی راضیم قاطیم تا حالا نکرده!!:d

رضوی
06-13-2010, 10:37 AM
یه دزدگیر از کارپال (چین) گرفتم که برام گذاشته تو یه کانتینری که برای شرکتمون قراره بیاد فکر کنم یکی دو هفته دیگه به دستم برسه . البته باید تست کنم ببینم چه جوری از آب در میاد ولی من از بخش فنی کمپانیشون پرسیدم و بهشون گفتم که واسه چه ماشینی میخوام اونها گفتن که مشکلی نداره و سازگار هست.

حالا چرا اینو گرفتم !!

از مشخصات فنیش میتونم این موارد رو بگم
- این دزدگیر هم جی پی اس داره هم سیم کارت میخوره بهش (مدل سازگار با باندهای فرکانسی ایران گرفتم)
- جی پی اس این دستگاه نوع زیمنس بوده و موقعیت دقیق ماشین رو از طریق سیمکارت به شماره ای که در دستگاه تعریف شده میتونه اس ام اس کنه
- زمانی که در حالت فعال به ماشین شوک وارد شده و یا اقدام به روشن کردن ماشین بشه ،ضمن قطع استارت به شماره ای که در دستگاه تعریف شده هم میتونه اس ام اس بزنه هم میتونه با پیام صوتی خبر بده
- شما با گوشی و اس ام اس میتونید بهش دستور قفل ، باز ، روشن یا خاموش کردن ماشین ، اعلام آخرین وضعیت ماشین ، تغییر وضعیت دزدگیر و همچنین تمامی کارهایی که با یک ریموت انجام میدید رو بدید.
- دارای حافظه برای یاد آوری آخرین شوکها و آلارمهایی که به ماشین وارد و ارسال شده
- ارسال پیام در مورد وضعیت باز و بسته بودن صندوق عقب
- دارای صندوق پران ، دزدگیر قابل تنظیم و روشن کردن کولر ماشین ( در صورت اضافه کردن قطعه اضافی)
- دارای میکروفن و اسپیکر داخل ماشین که شما میتونین از طریق موبایلتون هم صدای داخل ماشین رو بشنوید و هم با داخل ماشین صحبت کنید (به درد زمانی میخوره که آقا دزده موفق به روشن کردن و بردن ماشین شما بشه و شما بتونین حداقل باهاش سر قیمت چونه بزنید;))
- از طریق جی پی اس میتونه سرعت ماشین و جهت ماشین و این جینگولک بازیهای اضافی جی پی اس رو هم به شماره تعریف شده اس ام اس کنه.

خلاصه دستم که رسید و رو ماشینه هنوز نگرفته ام تست کردم حتماً نتیجه رو اعلام میکنم:d

من قبلا هم از این شرکت یه دزدگیر تصویری کامل مخصوص موتور سیکلت برای موتور سیکلتم گرفتم که هنوز هم بعد 2 سال داره مثل شیر کار میکنه.
http://www.carpal.cn/upload_img/200931964696517.jpg

http://www.carpal.cn/upload_img/200931964771549.jpg

tondar90
06-13-2010, 10:49 AM
یه دزدگیر از کارپال (چین) گرفتم که برام گذاشته تو یه کانتینری که برای شرکتمون قراره بیاد فکر کنم یکی دو هفته دیگه به دستم برسه . البته باید تست کنم ببینم چه جوری از آب در میاد ولی من از بخش فنی کمپانیشون پرسیدم و بهشون گفتم که واسه چه ماشینی میخوام اونها گفتن که مشکلی نداره و سازگار هست.

حالا چرا اینو گرفتم !!

از مشخصات فنیش میتونم این موارد رو بگم
- این دزدگیر هم جی پی اس داره هم سیم کارت میخوره بهش (مدل سازگار با باندهای فرکانسی ایران گرفتم)
- جی پی اس این دستگاه نوع زیمنس بوده و موقعیت دقیق ماشین رو از طریق سیمکارت به شماره ای که در دستگاه تعریف شده میتونه اس ام اس کنه
- زمانی که در حالت فعال به ماشین شوک وارد شده و یا اقدام به روشن کردن ماشین بشه ،ضمن قطع استارت به شماره ای که در دستگاه تعریف شده هم میتونه اس ام اس بزنه هم میتونه با پیام صوتی خبر بده
- شما با گوشی و اس ام اس میتونید بهش دستور قفل ، باز ، روشن یا خاموش کردن ماشین ، اعلام آخرین وضعیت ماشین ، تغییر وضعیت دزدگیر و همچنین تمامی کارهایی که با یک ریموت انجام میدید رو بدید.
- دارای حافظه برای یاد آوری آخرین شوکها و آلارمهایی که به ماشین وارد و ارسال شده
- ارسال پیام در مورد وضعیت باز و بسته بودن صندوق عقب
- دارای صندوق پران ، دزدگیر قابل تنظیم و روشن کردن کولر ماشین ( در صورت اضافه کردن قطعه اضافی)
- دارای میکروفن و اسپیکر داخل ماشین که شما میتونین از طریق موبایلتون هم صدای داخل ماشین رو بشنوید و هم با داخل ماشین صحبت کنید (به درد زمانی میخوره که آقا دزده موفق به روشن کردن و بردن ماشین شما بشه و شما بتونین حداقل باهاش سر قیمت چونه بزنید;))
- از طریق جی پی اس میتونه سرعت ماشین و جهت ماشین و این جینگولک بازیهای اضافی جی پی اس رو هم به شماره تعریف شده اس ام اس کنه.

خلاصه دستم که رسید و رو ماشینه هنوز نگرفته ام تست کردم حتماً نتیجه رو اعلام میکنم:d

من قبلا هم از این شرکت یه دزدگیر تصویری کامل مخصوص موتور سیکلت برای موتور سیکلتم گرفتم که هنوز هم بعد 2 سال داره مثل شیر کار میکنه.

سیستم جالبیه.خیلی امکانات داره.
ضمناهر چی امکانات زیاد باشه درد سر هم زیاد داره.

MAHDI-TONDAR
06-13-2010, 04:56 PM
امکانات خیلی خوبی داره .تاحالا اینجوری دزدگیر نشنیده بودم .
حالا قیمتش تو ایران چنده ؟

Renault Logan
06-14-2010, 02:26 AM
امکانات خیلی خوبی داره .تاحالا اینجوری دزدگیر نشنیده بودم .
حالا قیمتش تو ایران چنده ؟

این دزدگیر خیلی وقته که تو ایران هست
بنده که 2 سال پیش میخواستم رو ماشین نصب کنم خود نماینده ماجیکار از این نوع دزدگیر داشت و از نزدیک دیدم و میخواستم نصب کنم (اون موقع قیمتش 370 تومان بود)
به نظر دوست خوبمون که رو موتور سیکلتشون از همین مارک استفاده کردن و راضی بودن جسارت نمیکنم ولی این آشنای ما که نماینده ماجیکار داشت (چون الان همه چینی شدن قرار دادشو با شرکت ماجیکار بهم زد) گفت که نصب نکنم چون خیلی زود خراب میشه و دردسر زیادی داره و قطعاتشم گیر نمیاد برای تعویض یا تعمیر ، برای همین مدل 938f ماجیکار نصب کردم اصل کره با 1 سال گارانتی تعویض و 3 سال گارانتی تعمیر و 1 سال بیمه 1 ساله ضد سرقت رایگان تا سقف 13 میلیون .
خدارو شکر تو این 2 سال هیچ مشکلی باهاش نداشتم و داره مثل روز اولش کار میکنه و بعد از یکسال با پرداخت 30000 تومان بیمه ضد سرقتشو تمدید کردم .
شاد باشید.

رضوی
09-13-2010, 02:35 AM
سلام دوستان
دزدگیرمو گرفتم و اتفاقا کسی رو پیدا کردم که میگه تبدیل سوکت فابریک لوگان رو خودش درست میکنه که خودرو از نظر گارانتی مشکل دار نشه . دوتا سوال داشتم
اولا آیا وصل نمودن engine killer به ecu ضربه نمیزنه ؟؟؟
ثانیا من چون صندوق پران رو خودم نصب کردم ، اومدم کلید رو روی سیم اتصال بدنه گذاشتم . آیا باید کلید رو روی سیم مثبت بذارم ؟؟؟ چون میخوام سیم صندوق پران دزدگیر رو هم نصب کنه.

با تشکر

امیر مسعود
09-13-2010, 02:12 PM
سلام دوستان
دزدگیرمو گرفتم و اتفاقا کسی رو پیدا کردم که میگه تبدیل سوکت فابریک لوگان رو خودش درست میکنه که خودرو از نظر گارانتی مشکل دار نشه . دوتا سوال داشتم
اولا آیا وصل نمودن engine killer به ecu ضربه نمیزنه ؟؟؟
ثانیا من چون صندوق پران رو خودم نصب کردم ، اومدم کلید رو روی سیم اتصال بدنه گذاشتم . آیا باید کلید رو روی سیم مثبت بذارم ؟؟؟ چون میخوام سیم صندوق پران دزدگیر رو هم نصب کنه.

با تشکر
دوست عزیز بهترین دزد گیری که الان توی بازار هست و هم قیمتش خوبه و هم سوکت فابریک مخصوص ال 90 داره تله متیکس هست که نمایندگی های ایرانخودرو می بندند رو ماشین ومورد تائید ایساکو هست و واقعا دزد گیر خوب و کم دردسری هست در مورد سوال اول تون %100 ضربه میزنه توصیه میکنم این کار رو نکنید در مورد سوال دوم هم اطلاعی ندارم دوستان هر کی میدونه راهنمایی کنه

Mohsen.Karaj
09-13-2010, 03:13 PM
من الان 2 ساله دزدگیر جردن بستم حدود 5 kmبرد داره البته تو محیط باز در داخل شهر هم بردش ایده اله 2 تا ریموت تصویری کوچولو و شیک داره اتصال به جی پی ار اس و سیم کارت نداره ولی تو این 2 سال هم اصلا اذیتم نکرده(گوش شیطون کر:))توجه کنید دزدگیر هر چه امکانات داشته باشه به همون میزان هم ضریب خرابیش بیشتر میشه مخصوصا که خیلیا همین الانم قادر به استفاده تمام و کمال از امکانات دزدگیرشون نیستن و ....

ali-tondar90
09-13-2010, 07:30 PM
من این دزدگیرو رو ماشین انداختم و خوب جواب شکر خدا و ازش راضیم
رو ماشین هام قبلیمم فقط استیل میت انداختم و از کارکردش راضی بودم

http://www.acopart.org/upload/ACO-1465/s_B0154707775109132747.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-1465/B0154707775109132747.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ACO-1465/s_Top_042109132747.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-1465/Top_042109132747.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ACO-1465/s_Top_04233109132748.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-1465/Top_04233109132748.jpg)

امیر مسعود
09-13-2010, 08:16 PM

http://www.acopart.org/upload/aco-1465/s_b0154707775109132747.jpg (http://www.acopart.org/upload/aco-1465/b0154707775109132747.jpg)

http://www.acopart.org/upload/aco-1465/s_top_042109132747.jpg (http://www.acopart.org/upload/aco-1465/top_042109132747.jpg)

http://www.acopart.org/upload/aco-1465/s_top_04233109132748.jpg (http://www.acopart.org/upload/aco-1465/top_04233109132748.jpg)
دوست عزیز مبارکتون باشه ولی تا جایی که من میدونم این مدل سوکت فابریک برای تندر نداره مگر اینکه دستی سوکت بسازند

رضوی
09-14-2010, 09:06 AM

(http://www.acopart.org/upload/aco-1465/b0154707775109132747.jpg)

دوست عزیزم مبارکتون باشه
فقط میشه خواهش کنم بفرمائید چند گرفتید ؟ چند گرفتن براتون نصب کردن ؟ براتون تبدیل سوکت فابریک هم درست کرد ؟
ممنون

ali-tondar90
09-14-2010, 11:07 AM
دوست عزیز مهم سیم کشی اوصولی و تمیزه من خودم خیلی از دزدگیری ها که می گن سوکت فابریکو دیدم که یه سوکت می زنن سر سیمها بعد هم می گن سوکت فابریک نصب کردیم
موفق باشید

رضوی
09-18-2010, 01:38 PM

نصبش کردم
فقط سیستم استارترش و همچنین قطع کن موتور رو برام وصل نکرد گفت ایموبلایزر ماشینت مطمئنه و نیاز نداره ؛ نظر شما عزیزانم چیه ؟
یه چشمی هم روش اضافه کردم و برام سوکت فابریکی تبدیل نصب کرد و با سیستم تاخیر چراغ سقف هم مشکل نداره.
هم صندوق پرانشو نصب کردم و هم یه سیمکارت ایرانسل روش انداختم و در صورت نیاز موقعیت ماشینو هم با جی پی اس پیدا و با اس ام اس راحت ارسال میکنه . با موبایل میشه کنترلش کرد و مواقع اضطراری میتونه تماس هم بگیره .
برای gsm ، gps و ریموت کلیدی و ریموت کنترل اصلیش هرکدوم یه آنتن جدا داره که باید همه ش نصب بشه . یه ریموت اضافه هم داره که میشه کد داد بهش و بعنوان تلفن داخل خودرو هم استفاده کرد
راستی بک آپ باطری هم داره که داخل خود بیس اصلیش هست و در کل ظاهرا مشکلی نداره
فقط یارو نصابه که دزدگیرو 10 دقیقه ای نصب میکرد ، یه ساعت کار کرد روش

Renault Logan
09-18-2010, 02:55 PM
نصبش کردم
فقط سیستم استارترش و همچنین قطع کن موتور رو برام وصل نکرد گفت ایموبلایزر ماشینت مطمئنه و نیاز نداره ؛ نظر شما عزیزانم چیه ؟
یه چشمی هم روش اضافه کردم و برام سوکت فابریکی تبدیل نصب کرد و با سیستم تاخیر چراغ سقف هم مشکل نداره.
هم صندوق پرانشو نصب کردم و هم یه سیمکارت ایرانسل روش انداختم و در صورت نیاز موقعیت ماشینو هم با جی پی اس پیدا و با اس ام اس راحت ارسال میکنه . با موبایل میشه کنترلش کرد و مواقع اضطراری میتونه تماس هم بگیره .
برای gsm ، gps و ریموت کلیدی و ریموت کنترل اصلیش هرکدوم یه آنتن جدا داره که باید همه ش نصب بشه . یه ریموت اضافه هم داره که میشه کد داد بهش و بعنوان تلفن داخل خودرو هم استفاده کرد

سلام دوست عزیز
مبارکتون باشه . امیدارم بی دردسر براتون کار کنه و هیچ دزدی فکر دزدی ماشین شمارو هم به سرش راه نده .
تاکید و توصیه بنده هم همین هست که به هیچ وجه سیستم استارتر و قطع کن موتور رو نصب و راه اندازی نکنید چون سیستم برق ال90 باهاش تداخل داره و شدیدا به ecu فشار وارد میشه (دقیقا نظر 5 نمایندگی اصلی ماجیکار و تایید 3 کارشناس فنی نمایندگی سایپا )
شاد باشید .

Reza -M
09-18-2010, 04:25 PM
سلام دوست عزیز
مبارکتون باشه . امیدارم بی دردسر براتون کار کنه و هیچ دزدی فکر دزدی ماشین شمارو هم به سرش راه نده .
تاکید و توصیه بنده هم همین هست که به هیچ وجه سیستم استارتر و قطع کن موتور رو نصب و راه اندازی نکنید چون سیستم برق ال90 باهاش تداخل داره و شدیدا به ecu فشار وارد میشه .
شاد باشید .
با سلام
چرا سيستم قطع برق و استارتر ميتونه به تداخل برق و صدمه به اي سي يو منجر بشه ؟؟
من قبلا روي مزدا و اكنون روي تندر اين سيستم را نصب كردم و بدون هيچ مشكلي دارم ازش استفاده ميكنم البته روي تندر فقط قطع كن بدليل دنده مانول بودن تندر وگرنه روي اون هم استارتر هم نصب ميكردم
شاد باشيد

سید محمد زراره
09-18-2010, 04:45 PM
نصبش کردم

مبارک باشه هم برا شما هم ماشینت
این ریموت اضافه که گفتی میشه بجای تلفن داخل ماشینم ازش استفاده کرد جریانش چیه؟

Renault Logan
09-19-2010, 03:06 AM
با سلام
چرا سيستم قطع برق و استارتر ميتونه به تداخل برق و صدمه به اي سي يو منجر بشه ؟؟
من قبلا روي مزدا و اكنون روي تندر اين سيستم را نصب كردم و بدون هيچ مشكلي دارم ازش استفاده ميكنم البته روي تندر فقط قطع كن بدليل دنده مانول بودن تندر وگرنه روي اون هم استارتر هم نصب ميكردم
شاد باشيد

سلام دوست عزیز
در پست اول هم عرض کردم که تایید 8 نفر رو گرفتم در این زمینه و به حرف یکیشون اکتفا نکردم .
اصلا ما کاری با دنده دستی یا اتومات بودن لوگان نداریم .
در سیستم استارتر که بخاطر ایموبلایزر شما مجبورید حتما سوئیچ رو از قبل روی ماشین قرار داده باشید تا دزدگیر بتونه موتور رو روشن کنه وگرنه روشن نمیشه ، که این کار بیهوده ای هست و ایمن هم نیست .
در سیستم قطع کن برق برای خاموش کردن موتور ماشین در حال سرقت ، دزدگیر در واقع کل برق رو به یکباره از موتور و ecu قطع میکنه
شما چرا وقتی ماشین روشنه نمیاید سر باطریو جدا کنید و یا فیوز و رله های داخل جعبه رله رو در بیاورید ؟
چون اینکار دقیقا همون کاریه که دزدگیر انجام میده .
بعضی از نصاب ها میومدن این آپشن دزدگیر رو سر راه پمپ بنزین قرار میدادن تا دیگه بنزین به موتور پمپ نکنه و بعضی ها هم میان سر راه رله ها و فیوز ها و یا برق اصلی ecu قرار میدن که همه این کار ها ضررها و آسیب های جدی به بخش های ذکر شده وارد میکنه .
سیستم برق لوگان پیشرفته هست و از قسمت های مختلفی برق به ecu و ایموبلایزر میرسه و ایموبلایزرش از نسل دوم هست و با نصب قطع کن برق فشار و آسیب زیادی به ecu و ایموبلایزر وارد میشه .(نظر 3 کارشناس فنی برق لوگان)
موفق باشید .

رضوی
09-20-2010, 07:41 AM
مبارک باشه هم برا شما هم ماشینت
این ریموت اضافه که گفتی میشه بجای تلفن داخل ماشینم ازش استفاده کرد جریانش چیه؟

ضمن عرض سلام
رو این دزدگیر یک ریموت کنترل قرار داره که اون هم مانند ۲تا ریموت اصلیش روی امواج rf کار میکنه ولی با این تفاوت که روی اون شماره گیر و دکمه ی وصل و قطع تماس قرار داره و از اون میشه هم بعنوان شماره گیر استفاده کرد و هم میشه وارد منوی سیستم شد و تنظیمات رو انجام داد و یا از بعضی امکانات استفاده کرد.
عکسش رو خدمتتون قرار خواهم داد
با سپاس

MISHAD
09-24-2010, 01:34 AM
من مجیکار مدل m110as/a امشب نصب کردم با استفاده از همین دزدگیر صندوق هم می تونم باز کنم به نظر خوب میاد :)

Akbar
09-24-2010, 11:59 AM
دوست عزیز قیمت چند بود؟
کجای اهواز نصب کردی؟

امیری
09-24-2010, 11:47 PM
با سلام خدمت دوستان وکاربران گرامی بنده اصلا ذزد گیر روی تندرم نصب نکردم بخاطر اینکه حساسیت زیادی به سیستم برق تندر دارم ووقتی هم از جلو یک مرکز نصب دزدگیر رد می شوم ومی بینم که به چه صورت از زیر فرمان خودرو سیمهای خودرو را بیرون ریخته وبرای نصب سیستم اکثر مدارها رابهم می ریزد وفقط بخاطر اینکه به سیستم برق خودرو اسیبی نرسد از نصب ان صرف نظر کردهام ودیگر اینکه خودرو مجهز به سیستم ضد سرقت می باشد واگر اقای سارق واقعا بتواند ان سیستم را از کار بندازد پس حتما دزدگیر راهم خنثی می نماید ( البته قصد زیر سوال بردن دوستانی که سیستم نصب می نمایند را ندارم وهستند دوستانی که واقعا در کارشان مهارت دارند وبدون اینکه در سیستم برق خودرو مشکلی بوجود اید دزد گیر رانصب می نمایند

MISHAD
09-25-2010, 12:05 AM
دوست عزیز قیمت چند بود؟
کجای اهواز نصب کردی؟

نه دوسته من .ماهشهر نصب کردم.جفت بانک پاسارگاد به قیمت خود شرکت مجیکار هستش البته با یکی از کلید ها هم می تونم صندوق باز کنم.اینو به این علت گفتم که دیگه نیاز به گذاشتن کلید نیستش و راحت با دزدگیر باز و بسته میشه.

Kharazi
06-02-2011, 09:51 PM
با سلام به همه ی دوستان
اونایی که میخوان دزدگیر Magicar نصب کنن و نیاز دارن که قبل از خرید قیمت هاش رو بدونن می تونن عدد 6 رو به شماره 2000416 اس ام اس کنن تا آخرین لیست مدل های موجود و کره ای این برند رو داشته باشن
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جایی دیدم گفتم بد نیس دوستان هم درجریان قرار بگیرن اگر به نظر مدیران محترم تبلیغ به حساب میاد بفرمایین تا حذف کنم. به دیده ی منت

Karimi
06-03-2011, 12:01 PM
سلام ماشینم تحویلی 8 خرداد 90 از پارس خودرو است
وهنوز دزدگیر نذاشتم چون گفتند باعث ابطال گارانتی خودرو در قسمت برق اش میشه البته نمایندگی که ازش خریده بودم گفت اگر خودمون دزدگیر برات بذاریم یک سال هم دزدگیر رو گارانتی میکینم و سیستم برق ماشینت هم از گارانتی خارج نمیشه ولی دزدگیری که اونا داشتند چینی بود .
از یکی از کسبه ها هم سوال کردم گفت دزدگیر فابریک ال 90 دارم(مگر ال 90 دزدگیر فابرک هم داره) که بدون ریمت است و بعد از نصب با ریموت خود اتومبیل باز و بسته میشه البته با صدا.
کسبه دیگری نیز گفت دزدگیر تلمتیکس مدل Fc3 میذارم با 3 سال گارانتی و سوکت فابریک که چون سوکت فابرکه با نصبش گارانتی برق ماشین هم بهم نمیخوره.
که وقتی به دوستم که سیمکش است در این مورد گفتم جواب داد اصلا سوکت بلا استفاده ای زیر داشبورت ماشین نیست که بشه ازش استفاده کرد. و تنها راه نصب دزدگیر لخت کردن سیم ها می باشد. که آن هم طبق گفته نمایندگی ها باعث از ابطال گارانتی در قسمت برق خودرو میشود.
حال موندم چی کار کنم!‌ دوستان عزیز ممنون میشم راهنماییم کنند.

Kharazi
06-03-2011, 12:09 PM
سلام ماشینم تحویلی 8 خرداد 90 از پارس خودرو است
وهنوز دزدگیر نذاشتم چون گفتند باعث ابطال گارانتی خودرو در قسمت برق اش میشه البته نمایندگی که ازش خریده بودم گفت اگر خودمون دزدگیر برات بذاریم یک سال هم دزدگیر رو گارانتی میکینم و سیستم برق ماشینت هم از گارانتی خارج نمیشه ولی دزدگیری که اونا داشتند چینی بود .
از یکی از کسبه ها هم سوال کردم گفت دزدگیر فابریک ال 90 دارم(مگر ال 90 دزدگیر فابرک هم داره) که بدون ریمت است و بعد از نصب با ریموت خود اتومبیل باز و بسته میشه البته با صدا.
کسبه دیگری نیز گفت دزدگیر تلمتیکس مدل Fc3 میذارم با 3 سال گارانتی و سوکت فابریک که چون سوکت فابرکه با نصبش گارانتی برق ماشین هم بهم نمیخوره.
که وقتی به دوستم که سیمکش است در این مورد گفتم جواب داد اصلا سوکت بلا استفاده ای زیر داشبورت ماشین نیست که بشه ازش استفاده کرد. و تنها راه نصب دزدگیر لخت کردن سیم ها می باشد. که آن هم طبق گفته نمایندگی ها باعث از ابطال گارانتی در قسمت برق خودرو میشود.
حال موندم چی کار کنم!‌ دوستان عزیز ممنون میشم راهنماییم کنند.

سوکت فابریکی که من دیدم به سوکت اصلی می خورد و انشعاب میداد به دوشاخه جداگانه و نیازی به لخت کردن سیم نبود یه انشعاب واسه برق ماشین و اون یکی واسه دزدگیر

Karimi
06-03-2011, 12:47 PM
حالا این سوکت روی دزدگیر است یا جدا جدا گانه باید تهیه کنم 1- ایرادی نداره از این سوکت فابریک استفاده کرد.
2 -با این شیوه دزدگیر درست عمل میکنه (قاطی نمیکنه)
3-به نظر شما دزدگیر نصب کنم بهتره
4- چه دزدگیری رو پیشنهاد میدید.
5- کسبه ای گفت بهت میگن سیم ها رو لخت نکردیم ولی دروغ می گن که مشتری رو از دست ندن(نظرتون چیه)
ببخشید زیاد سوال میکنم از بس که پرس و جو کردم و هر کسی یه چیزی گفته گیج شدم نمیدونم چی کار کنم مردد مونم هم در نصب هم درانتخاب دزدگیر

Renault Logan
06-03-2011, 01:13 PM
حالا این سوکت روی دزدگیر است یا جدا جدا گانه باید تهیه کنم 1- ایرادی نداره از این سوکت فابریک استفاده کرد.
5- کسبه ای گفت بهت میگن سیم ها رو لخت نکردیم ولی دروغ می گن که مشتری رو از دست ندن(نظرتون چیه)
ببخشید زیاد سوال میکنم از بس که پرس و جو کردم و هر کسی یه چیزی گفته گیج شدم نمیدونم چی کار کنم مردد مونم هم در نصب هم درانتخاب دزدگیر

سلام جناب كريمي
1-بله اين سوكت روي دزگير هايي كه مجهز به سوكت فابريك هستند موجود هست . اگر هم نبود از بازار قابل تهيه است .
نه تنها ايرادي نداره از اين سوكت استفاده كنيد بلكه بسيار كار خوب و اصولي انجام ميدهيد كه از اين سوكت استفاده كنيد .
2- بله دزدگير به درستي وظيفه خودش رو انجام ميده . قاطي كردن گه گاه دزدگير به سوكت فابريك آن ارتباطي نداره . مربوط به ecu خود دزدگير ميشه .
3- بله 100%
4- magicar اصل كره . دقت كنيد اخيرا مارك هاي مشابه مثل magic car اومده كه چيني و تقلبي هستند . دقت كنيد .
5- خير اينطور نيست . با استفاده از سوكت فابريك ، هيچ سيمي از ماشين لخت نميشه .

موفق باشيد .

Karimi
06-03-2011, 02:15 PM
سلام جناب كريمي
1-بله اين سوكت روي دزگير هايي كه مجهز به سوكت فابريك هستند موجود هست . اگر هم نبود از بازار قابل تهيه است .
نه تنها ايرادي نداره از اين سوكت استفاده كنيد بلكه بسيار كار خوب و اصولي انجام ميدهيد كه از اين سوكت استفاده كنيد .
2- بله دزدگير به درستي وظيفه خودش رو انجام ميده . قاطي كردن گه گاه دزدگير به سوكت فابريك آن ارتباطي نداره . مربوط به ecu خود دزدگير ميشه .
3- بله 100%
4- magicar اصل كره . دقت كنيد اخيرا مارك هاي مشابه مثل magic car اومده كه چيني و تقلبي هستند . دقت كنيد .
5- خير اينطور نيست . با استفاده از سوكت فابريك ، هيچ سيمي از ماشين لخت نميشه .

موفق باشيد .

سلام بابت پاسخ ممنونم
اگر ممکن باشه عکسی ز این سوکت فابریک بذارید یا اینکه بگید -یک سوکت است یا چندین سوکت باهم و چه مدلی از مجیکار (تصویری ) برای تندر خوبه و سوکت فابریک روی خودش داره.

Renault Logan
06-03-2011, 03:20 PM
سلام بابت پاسخ ممنونم
اگر ممکن باشه عکسی ز این سوکت فابریک بذارید یا اینکه بگید -یک سوکت است یا چندین سوکت باهم و چه مدلی از مجیکار (تصویری ) برای تندر خوبه و سوکت فابریک روی خودش داره.

سلام مجدد
عكسي از اين سوكت ندارم ولي يك سوكت نسبتا بزرگ چند رشته اي هست كه سر راه سوكت اصلي ماشين قرار ميگيره و ازش يك انعشعاب به شما ميده كه وصل كنيد به ecu دزدگير .
الان فكر كنم اكثر مدل هاي تصويري magicar سوكت فابريك مخصوص لوگان داشته باشند .
براي اطلاعات بيشتر ميتونيد به يكي از نمايندگان رسمي فروش و نصب و خدمات پس از فروشش مراجعه كنيد .
موفق باشيد .

Kharazi
06-03-2011, 04:06 PM

در مورد قسمت 5 سوال تون خدمت تون عرض کنم گاهاً این اتفاق هم پیش میوفته که سوکت فابریک رو به اسم سوکت فابریک بهتون میدن و چندتا از سیم ها رو با سوکت و مابقی رو لخت میکنن و استفاده می کنن و حتماً باید بالا سرشون باشی تا از سوکت فابریک با تعداد سیم مناسب استفاده کنن واسه تون
توی اون اس ام اسی که عرض کردم ارسال کنین لیست نمایندگی ها مجاز رو هم اعلام می کنه و نمایندگی ای که توی اهواز رفتم می گفت توی بسته ی ماجیکار وجود نداره و باید جداگانه هزینه اش رو بپردازم که فکر کنم چیری در حدود 9 رشته سیم داشت اگه درست یادم مونده باشه

Karimi
06-03-2011, 05:30 PM
متشکرم از راهنمایی دوستان.

صندوق پران و سنسور دنده عقب و رو power windows رو هم میشه بدون لخت کردن سیم ها نصب کرد یانه!

Renault Logan
06-03-2011, 06:57 PM
متشکرم از راهنمایی دوستان.

صندوق پران و سنسور دنده عقب و رو power windows رو هم میشه بدون لخت کردن سیم ها نصب کرد یانه!

صندوق پران كه اصلا مستقيما با برق ماشين كاري نداره و سيمش به ecu دزدگيرتون وصل ميشه كه با ريموت دزدگير كار كنه . ولي اگه بخوايد جداي دزدگير نصب كنيد و براش كليد بگذاريد توي اتاق ، بايد سيم لخت بشه .
سنسور دنده عقب هم فقط بايد مقداري از سيم برق مربوط به چراغ دنده عقب در پشت كاسه چراغ خطر عقب سمت راست لخت بشه كه ازش برق گرفته بشه براي ecu سنسور ها تا با جا زدن دنده در عقب و روشن شدن چراغ دنده عقب ، سنسور ها راه بيوفته .
براي پاور ويندو كه 100% بايد دو تا سيم اصلي برق شيشه بالابر ها در جلو پشت كنسول وسط از پشت كليد هاي شيشه بالابر لخت كه سهله ، بايد بطور كامل سيم قطع بشه تا بشه نصبش كرد . پاور ويندو رو مثل بنده بگذاريد براي بعد از تمام شدن گارانتي خودرو نصب كنيد .
موفق باشيد .

MOHSEN
06-03-2011, 08:44 PM
سلام به همه به نظر من تندر e2فقط احتیاج به صندوق پران داره دزدگیر فقط دست زدن به سیم کشی ماشینه

Tondarakhsh
06-04-2011, 02:33 AM
سلام به همه به نظر من تندر e2فقط احتیاج به صندوق پران داره دزدگیر فقط دست زدن به سیم کشی ماشینه
نه دوست من اشتباه نکن براحتی اب خوردن هر ماشینیو میدزدن درسته که دزدگیر اقا دزده رو دستگیر نمیکنه ولی حداقل میتونه اونو فراری بده در مورد نمایندگی ها هم ،اونا فقط منتظر بهانه هستن که گارانتی رو هاپولی کنن بهر حال همه اونائی که برای خدمات پس از فروش رفتن میدونن که در فابریک ترین حالت هم فقط بازدید هاشون مجانیه و شما پول اکثر کارائی که انجام میدنو باید پرداخت نمائید

Kharazi
06-04-2011, 12:54 PM
من هم موافقم که اگه دزد وارد باشه می تونه با پیشرفته ترین سیستم دزدگیر هم خودش و اطلاعاتش رو آداپته کنه و کار خودش رو انجام بده اما با نصب دزدگیر حداقل یه دله دزد نمی تونه راحت کار خودش رو انجام بده و احتمال به سرقت رفتن ماشین و لوازم توی ماشین اینطوری کمتر میشه به این دلیل فکر کنم بد نباشه که روی ماشین دزدگیر نصب کرد :)

MOHSEN
06-04-2011, 05:09 PM
نه دوست من اشتباه نکن براحتی اب خوردن هر ماشینیو میدزدن درسته که دزدگیر اقا دزده رو دستگیر نمیکنه ولی حداقل میتونه اونو فراری بده در مورد نمایندگی ها هم ،اونا فقط منتظر بهانه هستن که گارانتی رو هاپولی کنن بهر حال همه اونائی که برای خدمات پس از فروش رفتن میدونن که در فابریک ترین حالت هم فقط بازدید هاشون مجانیه و شما پول اکثر کارائی که انجام میدنو باید پرداخت نمائید

من هم موافقم که اگه دزد وارد باشه می تونه با پیشرفته ترین سیستم دزدگیر هم خودش و اطلاعاتش رو آداپته کنه و کار خودش رو انجام بده اما با نصب دزدگیر حداقل یه دله دزد نمی تونه راحت کار خودش رو انجام بده و احتمال به سرقت رفتن ماشین و لوازم توی ماشین اینطوری کمتر میشه به این دلیل فکر کنم بد نباشه که روی ماشین دزدگیر نصب کرد :)
سلام اقايون دوستاي گلم اولا كه همه ميدونند كه اصلا چيزي به نام گارانتي و خدمات پس از فروش اينجا معني نداره دوم اينكه گلم اگه دزده ايموبلايزر ماشينو رد كنه كه ديگه دزدگير براش بازيچه ميشه سوم اينكه ماشينو ياتوي پاركينگ همگاني پارك كنيد(بابا ما اصفهاني هستم شما چرا) يا يك جاي شلوغ. البته من خودم زاده و بزرگ شده خوزستانم و ميدونم اونجا زياد انيت برا ماشين تو خيابون نداره ولي اصفهان بد نيست

Kharazi
06-04-2011, 05:13 PM
سلام اقايون دوستاي گلم اولا كه همه ميدونند كه اصلا چيزي به نام گارانتي و خدمات پس از فروش اينجا معني نداره دوم اينكه گلم اگه دزده ايموبلايزر ماشينو رد كنه كه ديگه دزدگير براش بازيچه ميشه سوم اينكه ماشينو ياتوي پاركينگ همگاني پارك كنيد(بابا ما اصفهاني هستم شما چرا) يا يك جاي شلوغ. البته من خودم زاده و بزرگ شده خوزستانم و ميدونم اونجا زياد انيت برا ماشين تو خيابون نداره ولي اصفهان بد نيست

گاهی اوقات آدم مجبور میشه محسن خان
مثل یارو که وسط دریا کوسه افتاده بود دنبالش رفت بالا درخت!

Karimi
06-04-2011, 08:11 PM
سلام
امروز دوبار ه رفتم نمایندگی یکی از دزدگیرها معروف کره ای با اینکه روی سایتش زده برای ال 90 سوکت فابریک داره ولی طرف می گفت اصلا چیزی به اسم سوکت فابریک برای ال 90 نداریم ولی برای 405 و پارس هست از چندین کاسب دیگه هم که همه داخل بولوار فرودگاه مشهد هستند سوال کردم ولی همه همین رو می گفتند موندم چه کار کنم این نصب دزدگیر هم برای ما داستانی شده !

Renault Logan
06-04-2011, 08:31 PM
سلام
امروز دوبار ه رفتم نمایندگی یکی از دزدگیرها معروف کره ای با اینکه روی سایتش زده برای ال 90 سوکت فابریک داره ولی طرف می گفت اصلا چیزی به اسم سوکت فابریک برای ال 90 نداریم ولی برای 405 و پارس هست از چندین کاسب دیگه هم که همه داخل بولوار فرودگاه مشهد هستند سوال کردم ولی همه همین رو می گفتند موندم چه کار کنم این نصب دزدگیر هم برای ما داستانی شده !

خيلي عجيبه كه همچين حرفي به شما زدند .
خيلي وقت هست كه سوكت فابريكش اومده .

Karimi
06-05-2011, 01:14 PM
باسلام
دوستان مشهدی کسی نیست راهنمایی کنه برای نصب دزدگیر با سوکت فابریک کجا برم.
یا از دیگر دوستان کسی نیست لطف کنه این سوکت رو برام بفرسته توی مشهد از هرجا سوال میکنم یا میگن نیست یا میگن کیفیت نداره .
دوست خوب همشهری هم که توی پیام خصوصی نصاب معرفی کرده بودند طرف میگه نصب میکنم ولی ضمانتش با خودت سوکت ها همه ایرانی و بی کیفیت هستند و خودش پیشنهاد نصب دزدگیر بدون سوکت فابریک رو می داد.

پیشاپیش تشکر میکنم از راهنمایی دوستان.

Kharazi
06-05-2011, 01:47 PM
این ادعایی هست که خود نماینده فروش و نصب دزدگیر کرده :
http://www.acopart.org/Upload/ACO-3067/IMG_20110605_12562411654651.jpg

MOHSEN
06-05-2011, 06:15 PM
[QUOTE=مهدی خرازی;43579]این ادعایی هست که خود نماینده فروش و نصب دزدگیر کرده :

http://www.acopart.org/Upload/ACO-3067/IMG_20110605_12562411654651.jpg
سلام اقا مهدي شما نصب كرديد خودتون:confused:سوكت فابريك گذاشت برات يا نه:o

Kharazi
06-05-2011, 06:19 PM
سلام قربان
من نصب نکردم هنوز ولی سوکت رو بهم نشون داد و گفت که پولش رو جداگانه میگیره

benyamin
06-05-2011, 11:08 PM
سلام

سلام دوست عزیز
یه سری به سایت آپکو قسمت فروش تجهیزات ویژه تندر بزنید .دو نمونه دزدگیر یکی ساده ودومی تصویری برای فروش گذاشتن. شاید بدردتون بخوره

Bahrooz
06-06-2011, 09:15 AM
دوستان عزیز من دزدگیر تلمتیکس با سوکت فابریک انداختم خیلی راضیم به شما دوستان عزیز هم همین دزدگیر را توصیه می کنم برد خیلی بالایی هم داره هم نمونه ساده اش هست و هم نمونه تصویری که نمونه ساده اش با نصب 85 هزار تومان شد

کامبیز محمودزاده
06-06-2011, 07:10 PM
دزدگیر easycar ظاهرا مدل بدون استارتش سوکت فابریک است . از دوستان کسی هست که نصب کرده باشه؟

Mehran Renault
06-06-2011, 10:43 PM
دزدگیر easycar ظاهرا مدل بدون استارتش سوکت فابریک است . از دوستان کسی هست که نصب کرده باشه؟
من ماجیکار دارم و ازش راضی بودم مال من سوکت فابریک هستش که به علت فروش ماشین از روی ماشین باز کردم
پیشنهاد من به شما ماجیکار هستش
اگه ماجیکار خواستی من دزدگیرم رو میفروشم:cool:

Karimi
06-07-2011, 01:00 AM
باسلام
دوستان دلم رو زدم به دریا و دزدگیر نصب کردم البته بدون سوکت فابریک دزدگیر ایزیکار مدل بدون استارت ازش هم راضی ام.

Renault Logan
06-07-2011, 01:23 AM
باسلام
دوستان دلم رو زدم به دریا و دزدگیر نصب کردم البته بدون سوکت فابریک دزدگیر ایزیکار مدل بدون استارت ازش هم راضی ام.

سلام جناب كريمي
ان شاءالله اگه نصابتون خبره بوده باشه و تو كارش وسواس و تميزي و دقت بخرج داده باشه مشكلي پيش نمياد .
مباركتون باشه .
سال 87 منم دزدگير اصل ماجيكار كرده تصويريشو به قيمت 250 هزار تومان در يكي از نمايندگي هاي معتبر ماجيكار نصب كردم . اون موقع كه هنوز سوكت فابريكم نبود .
نصابش اينقدر با انصاف و با نظم و تميز بود كه لذت بردم . شما حساب كنيد بيچاره بخاطر وسواس در نصب و بادقت و تميز كار كردنش ، 6 ساعت وقتشو روي ماشين ما گذاشت . 3 سال هست كه دزدگير روي ماشين نصبه و خدارو شكر مثل روز اول نصب داره مثل ساعت كار ميكنه و هيچ مشكل برقي هم براي ماشين و خود دزدگير پيش نيومده .
هر وقت كه درب ماشين رو با ريموت دزدگير باز و بسته ميكنم و يا از امكانات جانبي دزدگير استفاده ميكنم ميگم خدا پدرشو بيامرزه .
موفق باشيد .

کامبیز محمودزاده
06-07-2011, 01:48 PM
من ماجیکار دارم و ازش راضی بودم مال من سوکت فابریک هستش که به علت فروش ماشین از روی ماشین باز کردم
پیشنهاد من به شما ماجیکار هستش
اگه ماجیکار خواستی من دزدگیرم رو میفروشم:cool:
مهران جان ممنون راستش خودم تلماتیکس F3 دارم می خوام با ایزیکار عوض کنم . فقط تو انتخاب مدل موندم.
باسلام
دوست عزیز چه مدلی و با چه قیمتی نصب کردی ؟ کیفیتش و بردش چه جوریه؟

Karimi
06-08-2011, 12:58 AM
مهران جان ممنون راستش خودم تلماتیکس F3 دارم می خوام با ایزیکار عوض کنم . فقط تو انتخاب مدل موندم.

دوست عزیز چه مدلی و با چه قیمتی نصب کردی ؟ کیفیتش و بردش چه جوریه؟

باسلام خدمت شما دوست گرامی
من ایزیکار مدلی 7100 بستم با نصب صندوق پران 155 در اومد شماره نصاب رو هم از نمایندگی اصلی در تهران گرفتم ولی طرف از سوکت فابریک بد تعریف میکرد و میگفت چون جنس سوکت ها خوب نیست باعث اختلال میشند(4 تا نمایندگی دیگه هم همین رو میگفتند) و سوکت فابریکش هم داشت ولی من بدون سوکت بستم.
نصاب هم خیلی روی کارش حساس بود و برای جمع کردن سیم ها هم از روکش استفاده میکرد واقعاً‌کارش حرف نداشت:)
برد دزدگیر هم خودش تاجایی که یادمه گفت یک کیلومتر در فضای باز ولی من امتحان نکردم.

ضمنا دوستان یک قسمتی روی دزدگیر نصب کرده که حین سرقت میشه خودرو رو به شرط اینکه در برد باشه خاموش و متوقف کرد. با توجه به اینکه تندر 90 ایمبولایزر داره نصب این قسمت باعث اختلال نمیشه چون به نصاب گفتم این قسمت نصب نکنه ولی گفت باعث اختلال نمیشه و اتفاقاً‌ به درد هم میخوره. و با خاطره ای که از زورگیری ماشین شاگردش که باهمین سیستم آقا دزده ناکام مونده بود تعریف کرد من هم پذیرفتم که نصب کنه.:)

Renault Logan
06-08-2011, 02:37 AM
من ایزیکار مدلی 7100 بستم با نصب صندوق پران 155 در اومد شماره نصاب رو هم از نمایندگی اصلی در تهران گرفتم ولی طرف از سوکت فابریک بد تعریف میکرد و میگفت چون جنس سوکت ها خوب نیست باعث اختلال میشند(4 تا نمایندگی دیگه هم همین رو میگفتند) و سوکت فابریکش هم داشت ولی من بدون سوکت بستم.
نصاب هم خیلی روی کارش حساس بود و برای جمع کردن سیم ها هم از روکش استفاده میکرد واقعاً‌کارش حرف نداشت:)
برد دزدگیر هم خودش تاجایی که یادمه گفت یک کیلومتر در فضای باز ولی من امتحان نکردم.

ضمنا دوستان یک قسمتی روی دزدگیر نصب کرده که حین سرقت میشه خودرو رو به شرط اینکه در برد باشه خاموش و متوقف کرد. با توجه به اینکه تندر 90 ایمبولایزر داره نصب این قسمت باعث اختلال نمیشه چون به نصاب گفتم این قسمت نصب نکنه ولی گفت باعث اختلال نمیشه و اتفاقاً‌ به درد هم میخوره. و با خاطره ای که از زورگیری ماشین شاگردش که باهمین سیستم آقا دزده ناکام مونده بود تعریف کرد من هم پذیرفتم که نصب کنه.:)

مباركتون باشه
من ميخواستم اين رله قطع كن برق رو كه به رله anti jacking معروف هست نصب كنم چون تو جعبه دزدگير ماجيكار بود ولي خود نصاب گفت اينقدر سيستم ايموبلايزر لوگان هوشمند و پيشرفته هست كه نيازي به نصبش نيست ضمن اينكه باعث اختلال در ecu ماشين ميشه نصبش .
ان شاءالله كه مشكلي پيش نمياد براتون و به خوبي و خوشي از دزدگيرتون استفاده كنيد و اميدوارم هيچ وقت هيچ دزدي سراغ خانواده لوگان سواران نياد .;)
موفق باشيد .

MEHDI - RAD
06-08-2011, 07:04 AM

سلام محمد جان

مباركه

البته گمان كنم منظورتون 255 هستش !!

راستي پيش سعيد اقا نصب كردين؟ ( به خاطر صندوق پران ميگم :rolleyes: )

مباركتون باشه
من ميخواستم اين رله قطع كن برق رو كه به رله anti jacking معروف هست نصب كنم چون تو جعبه دزدگير ماجيكار بود ولي خود نصاب گفت اينقدر سيستم ايموبلايزر لوگان هوشمند و پيشرفته هست كه نيازي به نصبش نيست ضمن اينكه باعث اختلال در ecu ماشين ميشه نصبش .
ان شاءالله كه مشكلي پيش نمياد براتون و به خوبي و خوشي از دزدگيرتون استفاده كنيد و اميدوارم هيچ وقت هيچ دزدي سراغ خانواده لوگان سواران نياد .;)
موفق باشيد .

سلام عليرضا جان

اين رله كه تو مدار برق كوئل ها ( حالا مستقيم يا غير مستقيمش رو نميدونم ) قرار ميگيره و با قطع برق ماشين رو خاموش ميكنه. در حالت عادي كه هيچ فرقي بودن يا نبودنش نداره. مثل يك تكه سيم اضافه شده به سيم اصلي هست. ولي در حالتي كه فعالش ميكنيم و مدار رو قطع ميكنه به دليل وارد شدن شوك قطع برق در هنگام كار ماشين بعيد نيست زدن ضربه به اجزا .

و به خوب يا بد بودن سيستم ايموبلايزر هم گمان نكنم ارتباطي پيدا كنه ، كلا وظايف كاريشون جدا هست.
اين سيستم براي مواقعي هست كه ماشين با سوئيچ خودش روشن شده يا ميشه ( مثلا هنگامي كه ماشين رو از پاركينگ آورديد بيرون و رفتيد درب رو ببنديد يا مثلا خداي نكرده زورگيري ) و شما از راه دور كليد مربوطه رو فشار ميديد كه تو اين مدل دزدگير بعد از 30 ثانيه آلارم دادن برق رو قطع ميكنه و همچنان به آلارم دادن ادامه ميده.

کامبیز محمودزاده
06-08-2011, 08:20 AM

محمدجان مبارکه . ایزیکار 7100 دو تا مدل داره : 1-7100 2- 7100LF شما کدوم یکی رو نصب کردی؟ ضمنا قیمتی که من از نمایندگی تو شهرمون پرسیدم 265 تومان گفتن . امکاناتی که تو کاتالوگش نوشته مثل
فعال و قفل شدن دربها به صورت اتوماتیک ، سیستم تاخیر چراغ سقف برای اتومبیلهای جدید و فرمان قفل شدن دربها بعد از روشن شدن خودرو جهت ایمنی کودکان را داره یا نه ؟

Mehran Renault
06-08-2011, 03:22 PM
سلام به همه دوستان
من به شما پیشنهاد میکنم که سیستم ضد سرقتی که در دزدگیر های جدید وجود داره رو حتما نصب کنید
زمانی که من دزدگیر ماجیکار رو داشتم هیچ مشکلی برای ایموبلایزر ماشینم پیش نیامد
به هر حال پیشگیری بهتر از درمان است :cool:

Karimi
06-08-2011, 06:26 PM
سلام محمد جان

مباركه

البته گمان كنم منظورتون 255 هستش !!

راستي پيش سعيد اقا نصب كردين؟ ( به خاطر صندوق پران ميگم :rolleyes: )

سلام آقا مهدی درست فرمودین منظورم همون 255 بود به هر حال دوستان اشتباه تایپی من رو به بزرگی خودشون ببخشند.
خیر - ضمناً جنابعالی هم که مدل 7100 رو بستید رله قطع کن برق رو براتون نصب کرد یاخیر!

[QUOTE=کامبیز90;43801]محمدجان مبارکه . ایزیکار 7100 دو تا مدل داره : 1-7100 2- 7100LF شما کدوم یکی رو نصب کردی؟ ضمنا قیمتی که من از نمایندگی تو شهرمون پرسیدم 265 تومان گفتن . امکاناتی که تو کاتالوگش نوشته مثل
فعال و قفل شدن دربها به صورت اتوماتیک ، سیستم تاخیر چراغ سقف برای اتومبیلهای جدید و فرمان قفل شدن دربها بعد از روشن شدن خودرو جهت ایمنی کودکان را داره یا نه ؟

سلام کامبیز عزیز
من مدل 7100 رو بستم قیمت روی جعبه 240 که با 15 صندوق پران جمعاً شد 255
امکانات : حالت تعمیرگاه-فراخوان (پیچ کردن ریموت) هشدار چراغها روشن و صندوق باز - دمای داخل ماشین--قفل کودک که در صورت فعال کردن با اولین پدال ترمز فعال میشود - قفل شدن دربها به صورت اتوماتیک بعد از بستن آخرین درب- ضد سرقت که در صورتیکه بعداز سرقت اتومبیل در برد ریموت باشد امکان متوقف کردن و خاموش کردن وجود دارد. ضمناً‌امکان استفاده از یک ریموت برای کسانی که دو اتومبیل دارند و نمیخواهند از دو ریموت استفاده کنند وجود دارد.

کامبیز محمودزاده
06-08-2011, 10:21 PM
سلام به همه دوستان
من به شما پیشنهاد میکنم که سیستم ضد سرقتی که در دزدگیر های جدید وجود داره رو حتما نصب کنید
زمانی که من دزدگیر ماجیکار رو داشتم هیچ مشکلی برای ایموبلایزر ماشینم پیش نیامد
به هر حال پیشگیری بهتر از درمان است :cool:
مهران عزیز میشه بیشتر توضیح بدی این سیستم چیه و چه کاری می کنه و چطوری نصب میشه.

MAHDI-TONDAR
06-09-2011, 11:20 AM
مهران عزیز میشه بیشتر توضیح بدی این سیستم چیه و چه کاری می کنه و چطوری نصب میشه.
سلام آقا کامبیز
با کسب اجازه از آقا مهران
من فکر کنم این سیستم ضد سرقتی که آقا مهران میفرمایند همون سیستم یا رله قطع کننده برق ماشین (ANTI JACKING )که آقا علیرضا نیز اشاره کردن باشه و کارش اینه که در محدود برد ریموت با زدن دکمه میتونی حین سرقت سیستم برق ماشین رو قطع کنی و یه جورهایی آقا دزد رو ناکام بزاری از سرقت .
البته باز دوستانی که اطلاعات کامل تری در این زمینه دارن میتونن شما رو راهنمائی کنن.

Mehran Renault
06-09-2011, 11:39 AM
سلام آقا کامبیز
با کسب اجازه از آقا مهران
من فکر کنم این سیستم ضد سرقتی که آقا مهران میفرمایند همون سیستم یا رله قطع کننده برق ماشین (ANTI JACKING )که آقا علیرضا نیز اشاره کردن باشه و کارش اینه که در محدود برد ریموت با زدن دکمه میتونی حین سرقت سیستم برق ماشین رو قطع کنی و یه جورهایی آقا دزد رو ناکام بزاری از سرقت .
البته باز دوستانی که اطلاعات کامل تری در این زمینه دارن میتونن شما رو راهنمائی کنن.

آقا مهدی عزیز توضیحات لازم رو گفتند
در هر حال تا میتونید ایمنی ماشینتون رو ببرین بالا در برابر هر گونه دزدی
یک روز که من با ماشین بابام که سمند سورن هست ومثلا خودش دزدگیر و ازاین چیزا داره رفتم دانشگاه جلوی در دانشگاه وقتی که من توی کلاس بودم جناب دزد خیلی راحت در ماشین رو بازکرده بود و ضبط رو دزدید:mad:

HosseyN
06-10-2011, 09:58 AM
سلام خدمت دوستان
می خواستم نظر دوستان رو در مورد دزدگیرهای استیل میت بدونم. این هم سایتش:
http://www.steelmate.ir/Default.aspx
مدلش هاش خیلی شیک اند. اما وقتی دیدم ساخت کشور چینه، ...!!:eek:
نظر شما چیه؟
راستی کسی از دوستان مرجعی نداره که مدل های مختلف دزدگیر رو با هم مقایسه کرده باشه؟
چه پارامترهایی رو باید در انتخاب دزدگیر در نظر داشته باشیم؟
موفق باشید.

Mehran Renault
06-10-2011, 10:51 AM
سلام خدمت دوستان
نظر شما چیه؟
راستی کسی از دوستان مرجعی نداره که مدل های مختلف دزدگیر رو با هم مقایسه کرده باشه؟
موفق باشید.

من به شما دزدگیر ماجیکار و یا ایزی کار که دوستان دارند رو پیشنهاد میکنم
من خودم ماجیکار تصویری داشتم و ازش راضی بودم و قابلیتهای زیادی هم داره

Renault Logan
06-10-2011, 01:22 PM
سلام خدمت دوستان
نظر شما چیه؟
موفق باشید.

سلام جناب شريفي پناه
استيل ميت مارك خوبي هست ولي فقط تو سنسور دنده عقب .
دزدگير هاي استيل ميت رو چندين مورد ديدم كه زياد قاطي ميكنند .
اولين و بهترين انتخاب كه بي شك ماجيكار اصل كره هست .
بعد از ماجيكار ، ايزي كار كه باز هم براي كره هست .
بعد از اين 2 تا ، تلمتيكس .
بقيه دزدگير ها ديگه متفرقه هستند و امتحانشونو پس ندادند .
الانه ديگه تمام دزدگير ها اكثر امكانات رو دارند ، مهم اين هست كه كدوم برند از كيفيت بالاتري در قطعات و عمر مفيد بيشتري برخوردار هست .
موفق باشيد .

کامبیز محمودزاده
06-11-2011, 08:24 AM
با اجازه دوستان من دیروز دزدگیر را عوض کردم !! مدلی که نصب کردم ایزیکار سری E7 بدون استارت هست . ریموت اصلیش که تصویری هست به صورت lcd و قابلیت شارژ با فندک و USB را داره . نصاب موقع نصب از سوکت فابریک دزدگیر قبلی ( تلماتیکس) استفاده کرد و دو تا چشمی الکترونیک نیز در دوطرف ستون پنجره جلو نصب کرد . رله قطع کننده برق ماشین رو پرسیدم ولی دیدم باید سیم پشت سویچ را قطع کنه و یک جورایی دست کاری سیم کشی محسوب میشه منصرف شدم .

Kharazi
06-11-2011, 09:36 AM
با اجازه دوستان من دیروز دزدگیر را عوض کردم !! مدلی که نصب کردم ایزیکار سری E7 بدون استارت هست . ریموت اصلیش که تصویری هست به صورت lcd و قابلیت شارژ با فندک و USB را داره . نصاب موقع نصب از سوکت فابریک دزدگیر قبلی ( تلماتیکس) استفاده کرد و دو تا چشمی الکترونیک نیز در دوطرف ستون پنجره جلو نصب کرد . رله قطع کننده برق ماشین رو پرسیدم ولی دیدم باید سیم پشت سویچ را قطع کنه و یک جورایی دست کاری سیم کشی محسوب میشه منصرف شدم .

کامبیز خان سلام
با دزدگیر قبلی تون مشکلی داشتین که عوض کردین یا فقط خواستین دزدگیرتون رو بروز کرده باشین؟

کامبیز محمودزاده
06-11-2011, 09:52 AM
کامبیز خان سلام
با دزدگیر قبلی تون مشکلی داشتین که عوض کردین یا فقط خواستین دزدگیرتون رو بروز کرده باشین؟
مهدی جان هر دو تاش.:) راستش هفته قبل یک اتفاق برام افتاد که ریموت دزدگیرم ( تصویری) شکست و متاسفانه نتونستم همون مدل ریموت رو پیدا کنم . به همین دلیل دزدگیرم رو عوض کردم ضمن اینکه تعریف ایزیکار رو زیاد شنیده بودم قیمتش هم مناسبه.

MAHDI-TONDAR
06-11-2011, 02:09 PM
مهدی جان هر دو تاش.:) راستش هفته قبل یک اتفاق برام افتاد که ریموت دزدگیرم ( تصویری) شکست و متاسفانه نتونستم همون مدل ریموت رو پیدا کنم . به همین دلیل دزدگیرم رو عوض کردم ضمن اینکه تعریف ایزیکار رو زیاد شنیده بودم قیمتش هم مناسبه.
سلام آقا کامبیز
آقا مبارکه
ان شاالله سلامتی و بدون دردسر ومشکلی ازش استفاده کنی.
ایزی کار مارک خوبیه
دوستانی که استفاده کردن ازش راضین
ایزی کار خوبی ای که داره اینکه که به نسبت ماجیکار تقلبی و چینیش تو بازار کمتره .
به نسبت قیمتش هم همانطور که خودت استفاده کردی خوبه

کامبیز محمودزاده
06-12-2011, 09:41 AM
سلام آقا کامبیز
آقا مبارکه
ان شاالله سلامتی و بدون دردسر ومشکلی ازش استفاده کنی.
ایزی کار مارک خوبیه
دوستانی که استفاده کردن ازش راضین
ایزی کار خوبی ای که داره اینکه که به نسبت ماجیکار تقلبی و چینیش تو بازار کمتره .
به نسبت قیمتش هم همانطور که خودت استفاده کردی خوبه
مهدی جان ممنون . قابل شما رو نداره . دقیقا فرمایش شما درسته کیفیت این دزدگیر خیلی خوبه و بر روی تمام قطعاتش ساخت کره درج شده و جالب اینه که ریموت اصلیش که lcd هست خیلی شیک و جالبه . در مورد قیمتش هم کاملا موافقم با شما.

zanjani
06-12-2011, 10:11 AM
راستش
من از دزدگیر ایزیکار خیلی خوشم میاومد مخصوصا از ریموتش اما فقط به خاطر نصابش مجبور شدم مجیکار بگیرم
انصافا هم خوب نصب کرده و تو این دوسال کوچکترین اذیتی نکرده

Kharazi
06-12-2011, 10:41 AM
این همه تعریف از ریموت ایزی کار شد اگه ممکنه لطف کنین یه عکسی چیزی بذارین شاید منم وسوسه شدم نظرم رو از ماجیکار عوض کنم به ایزی کار

کامبیز محمودزاده
06-12-2011, 10:48 AM
این همه تعریف از ریموت ایزی کار شد اگه ممکنه لطف کنین یه عکسی چیزی بذارین شاید منم وسوسه شدم نظرم رو از ماجیکار عوض کنم به ایزی کار
مهدی جان آدرس سایت :http://www.easycaralarm.ir . اگر هم خواستی از ریموت E7 عکس میذارم . فکر کنم تو سایتش نیست چون جدیدترین محصول ایزیکار هست.

Kharazi
06-12-2011, 11:33 AM
مهدی جان آدرس سایت :http://www.easycaralarm.ir . اگر هم خواستی از ریموت E7 عکس میذارم . فکر کنم تو سایتش نیست چون جدیدترین محصول ایزیکار هست.

بله درست می فرمایین سایت رو قبلاً دیده بودم نداره همچین مدلی.
7000 و 7100 داره

MEHDI - RAD
06-12-2011, 12:17 PM
بله درست می فرمایین سایت رو قبلاً دیده بودم نداره همچین مدلی.
7000 و 7100 داره

سلام مهدي جان

تو سايت موجوده اما هنوز مشخصاتش رو وارد نكردن .

اين معرفي تو بخش اخبار : http://www.easycaralarm.ir/NewsDetail.aspx?id=3

كه البته ظاهرا نمونه ي بدون كي لس (سیستم کلید الکترونیکی استارت) وارد ايران شده.

http://www.ieasycar.com/2010/e2_e7.php

http://www.ieasycar.com/2010/e2_e7b.php

چون دو مدل داره. e7 و e7b .
كه e7b سيستم كي لس هم داره .

اين هم يك كليپ از e7b :

http://mekarad.persiangig.com/video/aco/easy%20car%20e7b.rar

کامبیز محمودزاده
06-12-2011, 12:19 PM
خدمت اقا مهدی عزیز:
http://www.acopart.org/upload/ACO-776/s_IMG_1178116121728.JPG (http://www.acopart.org/upload/ACO-776/IMG_1178116121728.JPG)
http://www.acopart.org/upload/ACO-776/s_IMG_1179116121728.JPG (http://www.acopart.org/upload/ACO-776/IMG_1179116121728.JPG)

Kharazi
06-12-2011, 12:58 PM
خدمت اقا مهدی عزیز:

متشکرم ازت رفیق
شدیداً هوایی کردی ما رو چون خیلی شیکه ریموت اش
حالا تصمیم گیری خیلی سخت شد چون می خواستم 5 شنبه برم ماجیکار ببندم رو سالی
می تونی ریز قیمت کارایی که کرد واسه تون رو بفرمایین من که پرسیدم با چشمی و صندوق پران حدود 300 آب می خورد
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ضمن اینکه این شارژی که از طریف فندک یا usb میشه چقدر زمان می بره و چقدر شارژ نگه می داره؟

کامبیز محمودزاده
06-12-2011, 07:49 PM
متشکرم ازت رفیق
شدیداً هوایی کردی ما رو چون خیلی شیکه ریموت اش
حالا تصمیم گیری خیلی سخت شد چون می خواستم 5 شنبه برم ماجیکار ببندم رو سالی
می تونی ریز قیمت کارایی که کرد واسه تون رو بفرمایین من که پرسیدم با چشمی و صندوق پران حدود 300 آب می خورد
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ضمن اینکه این شارژی که از طریف فندک یا usb میشه چقدر زمان می بره و چقدر شارژ نگه می داره؟

مهدی جان با اجرت کلا 295 تومان شد البته صندوق پران داشتم و فقط سیمشو نصب کرد البته اسمارت و قفل کودک رو نداره شارژریموت زیاد زمانبر نیست و میتونی وقتی لازم نداری خاموشش کنی زمان نگه داری شارژ هم امتحان نکردم ولی نصاب میگفت 10 روز را راحت نگه میداره

Kharazi
06-12-2011, 07:54 PM
مهدی جان با اجرت کلا 295 تومان شد البته صندوق پران داشتم و فقط سیمشو نصب کرد البته اسمارت و قفل کودک رو نداره شارژریموت زیاد زمانبر نیست و میتونی وقتی لازم نداری خاموشش کنی زمان نگه داری شارژ هم امتحان نکردم ولی نصاب میگفت 10 روز را راحت نگه میداره

این دو گزینه چی هستن؟ ماشین که راه میوفته درها رو قفل میکنه؟

کامبیز محمودزاده
06-13-2011, 12:21 AM
این دو گزینه چی هستن؟ ماشین که راه میوفته درها رو قفل میکنه؟
اتو اسمارت وضعیتی هست که یک متر مانده به ماشین قفل درها باز و در فاصله سه متری بسته میشن قفل کودک بعداز روشن کردن ماشین و بستن درها با اولین ترمز قفل درها بسته میشن.

Kharazi
06-13-2011, 08:28 AM
قفل کودک بعداز روشن کردن ماشین و بستن درها با اولین ترمز قفل درها بسته میشن.

چرا نداره این حالت رو ؟ دزدگیر ساپورت نمی کرد یا نصب نکردین خودتون؟ پس ماشین که راه میوفته درب ها قفل نمیشن مثل این 206 و سمندها؟

کامبیز محمودزاده
06-13-2011, 10:24 AM
چرا نداره این حالت رو ؟ دزدگیر ساپورت نمی کرد یا نصب نکردین خودتون؟ پس ماشین که راه میوفته درب ها قفل نمیشن مثل این 206 و سمندها؟
چرا ساپورت میکنه ولی من فعلا نصب نکردم

mohammad
07-08-2011, 12:34 PM
سلام دوستان . من امروز یه مشکل اساسی تو دزدگیرم دیدم ، نمیدونم از اول اینجور بوده یا تازگی مشکل پیدا کرده ..: وقتی دزدگیر رو فعال میکنم اگه با سویچ در رو باز کنم شروع میکنه به آژیر کشیدن که خب وظیفشه !!! ;) اما در همون حال آژیر کشیدن ماشین رو استارت زدم دیدم روشن شد ! :confused: معمولاً باید استارت قطع بشه یا بالاخره ماشین روشن نشه دیگه درسته ؟! ماشینهای قبلیم که دزدگیرهاشون اینجور بود... مارکش ITALOCK هست و یکی از دفترهای حفاظتی خیلی معروف و قدیمی تو اصفهان بسته که دوستان اصفهانی اکثراً میشناسن... اگه راهی به نظرتون میرسه لطف کنید راهنمایی بفرمائید.

Renault Logan
07-08-2011, 12:53 PM
سلام دوستان . من امروز یه مشکل اساسی تو دزدگیرم دیدم ، نمیدونم از اول اینجور بوده یا تازگی مشکل پیدا کرده ..: وقتی دزدگیر رو فعال میکنم اگه با سویچ در رو باز کنم شروع میکنه به آژیر کشیدن که خب وظیفشه !!! ;) اما در همون حال آژیر کشیدن ماشین رو استارت زدم دیدم روشن شد ! :confused: معمولاً باید استارت قطع بشه یا بالاخره ماشین روشن نشه دیگه درسته ؟! ماشینهای قبلیم که دزدگیرهاشون اینجور بود... مارکش ITALOCK هست و یکی از دفترهای حفاظتی خیلی معروف و قدیمی تو اصفهان بسته که دوستان اصفهانی اکثراً میشناسن... اگه راهی به نظرتون میرسه لطف کنید راهنمایی بفرمائید.

سلام دوست عزيز
دزدگيرتون به نظرم مشكلي نداره .
چون براي ما هم كه ماركش تازه magicar و اصل كره هست و 3 ساله كه روي ماشين نصب هست ، همچين تستي مثل شما روش انجام دادم و ماشين روشن شد .
اون كه ماشين نبايد روشن بشه ، بايد حتما رله آنتي جكينگ و يا به اصطلاح همون رله ضد سرقت درجا ، روي كيت دزدگير نصب شده باشه تا ماشين در زماني كه دزدگير داره اعلام دزدي ميكنه ، روشن نشه .
من ميخواستم اين رله رو كه اتفاقا در داخل خود جعبه دزدگير بود نصب كنم ولي نصاب به من گفت كه چون ايموبلايزر لوگان خيلي حساس و صد البته قدرتمند هست نيازي به نصب اين رله نيست چون اين رله در سيستم برق خودرو اختلال ايجاد ميكنه . سيستم برق لوگان هم خيلي خيلي حساس هست .
موفق باشيد .

MAHDI-TONDAR
07-08-2011, 12:56 PM
سلام دوست عزیز
این موردی که شما اشاره کردید من فکر کنم در مورد دزد گیرهایی که دارای استارتر هستند صدق می نماید .
من دزدگیر تصویری پایونیر (بدون استارتر ) دارم و دقیقاً همین حالتی که شما گفتید برا منم اتفاق افتاد. .یعنی موقعی که دزدگیر فعال بود درب ماشین رو با سوئبچ باز کردم دزدگیر شروع به آژیر کشیدن کرد ولی ماشین براحتی روشن شد ( در حالی که دزدگیر همچنان آژیر می کشید ) .
درکل این مدل دزدگیر ها ( منظور بدون استارتر ) هیچ ارتباطی با سیستم استارت و روشن شدن ماشبین ندارن
حالا دوستانی که دزدگیر رروی ماشین شون نصبه آزمایش کنن ببین همین مورد هست یا خیر

کامبیز محمودزاده
07-09-2011, 08:11 AM
محمد جان نگران نباش دزدگیر شما هیچ مشکلی نداره . همانطور که علیرضای عزیز هم فرمودند سیستم رله دزدگیر شما نصب نیست . من هم وقتی دزدگیر رو نصب می کردم می خواستم این رله قطع برق را هم نصب کنم ولی به خاطر حساسیت زیاد سیستم برق لوگان و نیز دست کاری و قطع کردن سیم سویچ ماشین منصرف شدم

MEHDI - RAD
07-09-2011, 08:23 AM
محمد جان نگران نباش دزدگیر شما هیچ مشکلی نداره . همانطور که علیرضای عزیز هم فرمودند سیستم رله دزدگیر شما نصب نیست . من هم وقتی دزدگیر رو نصب می کردم می خواستم این رله قطع برق را هم نصب کنم ولی به خاطر حساسیت زیاد سیستم برق لوگان و نیز دست کاری و قطع کردن سیم سویچ ماشین منصرف شدم

من اين رله رو نصب كردم . به اصرار نصاب و اينكه اولين نيستي كه و تا حالا هيچ مشكلي ايجاد نكرده رو همه نصبهام رو تندر و ....

ولي اينقدر شما از حساس بودن و اينا ميگين آدم ميترسه ميگه برم بازش كنم !!

موردي تا بحال پيش اومده؟

چرا اين بنده خدا كه غير از قطع كردن برق كويل كار ديگه اي انجام نميده . چرا بايد به سيستم برق رساني صدمه وارد كنه؟

Renault
07-09-2011, 08:31 AM
من اين رله رو نصب كردم . به اصرار نصاب و اينكه اولين نيستي كه و تا حالا هيچ مشكلي ايجاد نكرده رو همه نصبهام رو تندر و ....

موردي تا بحال پيش اومده؟

چرا اين بنده خدا كه غير از قطع كردن برق كويل كار ديگه اي انجام نميده . چرا بايد به سيستم برق رساني صدمه وارد كنه؟

منم این مورد رو نصب کردم و خوب به نظرم واجب هست که نصب باشه!! اصلا نباشه یکی از وضایف امنیتی دزد گیر درست انجام نمیشه!! اگر نصب نباشه! یعنی دزدگیر دخالتی در سیستم ماشین نداره و این بده! مگه چند ثانیه طول میکشه تا خدای نکرده طرف کاپوت رو باز کنه و طی مراسم باشکوهی سیم آژیر رو قطع کنه! از اینجا به بعد دیگه ماشین رفتارش عادیه و خوب کسی هم این روزا دیگه شک نمیکنه!!
به نظرم بهترین دزدگیر هنوز هم تلمتیکس FC3 هست که هم سوکت فابریک هست هم مورد تایید ایران خودرو...
موفق باشید

عدنانی
07-09-2011, 09:52 AM
سلام
من دزدگير ماجيكار مدل m110a بدون استارتر رو نصب كردم الان بيشتر از 1 ساله داره خوب كار مي كنه فقط يك بار باتري ريموتش رو عوض كردم

Renault Logan
07-09-2011, 03:05 PM

موردي تا بحال پيش اومده؟

منم این مورد رو نصب کردم و خوب به نظرم واجب هست که نصب باشه!! اصلا نباشه یکی از وضایف امنیتی دزد گیر درست انجام نمیشه!! اگر نصب نباشه! یعنی دزدگیر دخالتی در سیستم ماشین نداره و این بده! مگه چند ثانیه طول میکشه تا خدای نکرده طرف کاپوت رو باز کنه و طی مراسم باشکوهی سیم آژیر رو قطع کنه! از اینجا به بعد دیگه ماشین رفتارش عادیه و خوب کسی هم این روزا دیگه شک نمیکنه!!
به نظرم بهترین دزدگیر هنوز هم تلمتیکس FC3 هست که هم سوکت فابریک هست هم مورد تایید ایران خودرو...
موفق باشید

سلام امين جان و مهدي جان
من خودم دو تا لوگان رو با فاصله زماني بين 6 ماه يعني يكي 6 ماه پيش يكي حالا در نمايندگي ديدم كه يكيش بخاطر نصب رله قطع برق ، uch داخل اتاق (كامپيوتر داخل اتاق) سوخته بود كه باعث از كار افتادن ماشين شد ضمن اينكه بايد كل سيستم ايموبلايزرش تعويض ميشد چون ايموبلايزر با uch در ارتباط مستقيم هست .
دومين لوگان هم 2 تا از كوئل هاش سر اين قضيه رله قطع برق سوخته بود و جفتشونو نمايندگي تاييد كرده بود كه ايراد از رله قطع برق بوده .
شما قطعه اي حساس تر از كوئل در موتور لوگان نميتونيد پيدا كنيد .
موفق باشيد .

Renault
07-09-2011, 05:06 PM
سلام امين جان و مهدي جان
من خودم دو تا لوگان رو با فاصله زماني بين 6 ماه يعني يكي 6 ماه پيش يكي حالا در نمايندگي ديدم كه يكيش بخاطر نصب رله قطع برق ، uch داخل اتاق (كامپيوتر داخل اتاق) سوخته بود كه باعث از كار افتادن ماشين شد ضمن اينكه بايد كل سيستم ايموبلايزرش تعويض ميشد چون ايموبلايزر با uch در ارتباط مستقيم هست .
دومين لوگان هم 2 تا از كوئل هاش سر اين قضيه رله قطع برق سوخته بود و جفتشونو نمايندگي تاييد كرده بود كه ايراد از رله قطع برق بوده .
موفق باشيد .
در هر صورت علیرضا ی عزیز به نظرم ایراد از کیفیت پایین رله و یا نصب نامناسب بوده... به هر حال دزدگیر بدون این قطعه تقریبا کارایی خاصی نداره چون ماشین در خال سرقت رو هم نمیشه خاموش کرد... ایشالا که ماشینهای همه همیشه دست صاحباشون باشه و همه به خوشی استفاده کنند.
موفق باشید

Tondarakhsh
07-09-2011, 10:37 PM
مهدی جان سلام مگه خود ماشین این آپشنو نداره؟تو کاتالوگی که دانلود کردم نوشته داره که:eek:
سلام دوست عزیز
این موردی که شما اشاره کردید من فکر کنم در مورد دزد گیرهایی که دارای استارتر هستند صدق می نماید .
من دزدگیر تصویری پایونیر (بدون استارتر ) دارم و دقیقاً همین حالتی که شما گفتید برا منم اتفاق افتاد. .یعنی موقعی که دزدگیر فعال بود درب ماشین رو با سوئبچ باز کردم دزدگیر شروع به آژیر کشیدن کرد ولی ماشین براحتی روشن شد ( در حالی که دزدگیر همچنان آژیر می کشید ) .
درکل این مدل دزدگیر ها ( منظور بدون استارتر ) هیچ ارتباطی با سیستم استارت و روشن شدن ماشبین ندارن
حالا دوستانی که دزدگیر رروی ماشین شون نصبه آزمایش کنن ببین همین مورد هست یا خیر
اما من رو ماشین قبلی داشتم ،مارک استیل میت خیلیم ساده بود ولی با این همه ماشین روشن نمیشد

Kharazi
07-10-2011, 08:24 AM
مهدی جان سلام مگه خود ماشین این آپشنو نداره؟تو کاتالوگی که دانلود کردم نوشته داره که:eek:

سلام از ماست
والا تا جایی که من حضور ذهن دارم خیر این آپشن رو لوگان نداره دوست عزیز

zanjani
07-10-2011, 09:10 AM
اما من رو ماشین قبلی داشتم ،مارک استیل میت خیلیم ساده بود ولی با این همه ماشین روشن نمیشد

سلام
درخصوص آپشنی که فرمودید توی دفترچه نوشته ، اما فعال نیست
در خصوص روشن نشدن ماشین با دزد گیر خاصیت دزدگیر همینه و تمام دزدگیر ها رله قطع مدار سوئیچ رو دارن ولی بایستی سیم برق پشت سویچ قطع و به رله دزدگیر بره تازمانی که دزدگیر برق به پشت سوئیچ نفرسته ماشین روشن نمیشه اما در ماشین هایی که ایموبلایزر دارن تا از نصاب نخواید این رله رو وصل نمیکنه چون احتیاجی نیست
موفق باشید

MAHDI-TONDAR
07-10-2011, 11:09 AM
اما من رو ماشین قبلی داش
تم ،مارک استیل میت خیلیم ساده بود ولی با این همه ماشین روشن نمیشد

سلام دوست عزیز
همانطور که دوست خوبم جناب تمیمی (کاربر zanjani) هم اشاره داشتند احتمالا ماشین قبلی شما ایموبلایز نداشته و این رله قطع برق فعال بوده و در تندر که هم ایموبلایز داره این رله معمولاً غیر فعاله جزء اینکه خودت از نصاب بخواهی که فعالش کنه و باتوجه به حساسیت بالای سیستم برقی تندر و طبق فرمایشات آقا علیرضا این کار بنظر منم زیاد منطقی نمی باشد و به ریسکش نمی ارزه .

Amir Reza
07-10-2011, 12:26 PM
با سلام
من ماشینو که گرفتم دزدگیر مجیکار تصویری رو خودش داشت فروشنده گفت 300 گرفتم نمیدونم چقدر راست می گفت !
تازگی یک مشکلی برام پیش اومده اونم این که صدای دزدگیر خود به خود بعضی وقتا قطع میشه مثلا وقتی درا رو باز یا بسته میکنم فقط چراغ میده و هیچ صدایی نداره بردم پیش یکی گفت سیم بلندگو اتصالی داره یکم بهش ور رفت درست شد اومدم خونه باز دوباره دیدم صدا نداره فکر نمیکنم از بندگو باشه کسی از دوستان میدونه دلیلش چی میتونه باشه ؟

MAHDI-TONDAR
07-10-2011, 12:42 PM
با سلام
من ماشینو که گرفتم دزدگیر مجیکار تصویری رو خودش داشت فروشنده گفت 300 گرفتم نمیدونم چقدر راست می گفت !
تازگی یک مشکلی برام پیش اومده اونم این که صدای دزدگیر خود به خود بعضی وقتا قطع میشه مثلا وقتی درا رو باز یا بسته میکنم فقط چراغ میده و هیچ صدایی نداره بردم پیش یکی گفت سیم بلندگو اتصالی داره یکم بهش ور رفت درست شد اومدم خونه باز دوباره دیدم صدا نداره فکر نمیکنم از بندگو باشه کسی از دوستان میدونه دلیلش چی میتونه باشه ؟

با سلام مجدد خدمت شما
آقا امیر رضا آیا از اصل بودن و کر ه ای بودن دزدگیر تون مطمئن هستید ؟
راستش یکی از دوستان بنده چند وقت پیش دزد گیر تصویری مجیکار چینی برروی ماشینش نصب کرده بود و متاسفانه هر چند وقت یه جور بازی در می آورد و کلاً طوری شد که بعداز 3 ماه مجبور به تعویض دزدگیر ماشین شد . حالا نظرم اینه که شاید این دزد گیر شماهم اصلی نباشه ، البته انشاالله که حدس بنده اشتباه و مشکل همون اتصالی بوده که رفع خواهد شد و شاید هم بلندگو دزدگیر اشکال داشته باشه ، بعید نیست .

Porsche
07-10-2011, 01:06 PM
با سلام

من با دکمه های ریموت مجیکار آشنا نیستم(شاید از این جهت دوستانی که مجیکار دارن بتونن راهنمایی کنن) ولی میخوام یادآوری کنم بهتون که روی حالت بدون صدا نرفته باشه دزدگیر، میتونین از کاتولوگ دستگاه با بردن دزدگیر به این حالت و خارج کردن اون آشنا بشین

Amir Reza
07-10-2011, 04:27 PM
من با دکمه های ریموت مجیکار آشنا نیستم(شاید از این جهت دوستانی که مجیکار دارن بتونن راهنمایی کنن) ولی میخوام یادآوری کنم بهتون که روی حالت بدون صدا نرفته باشه دزدگیر، میتونین از کاتولوگ دستگاه با بردن دزدگیر به این حالت و خارج کردن اون آشنا بشین
کاتالوگش رو که ندارم ولی اونقدری با دکمه هاش آشنایی دارم که بدونم چجوری بی صدا میشه امتحان کردم از اون نیست یه مشکلی داره که نمیدونم چیه !

Karimi
07-10-2011, 10:01 PM
سلام امين جان و مهدي جان
موفق باشيد .
باسلام
من هم این رله قطع کن برق رو نصب کردم (دزدگیر ایزیکار 7100 ) و تاحالا مشکلی نداشتم یعنی برم بازش کنم دوستان عزیز تا حالی کس دیگری هم این رله قطع کن رو نصب کرده!:o

Renault Logan
07-11-2011, 02:21 AM
باسلام
من هم این رله قطع کن برق رو نصب کردم (دزدگیر ایزیکار 7100 ) و تاحالا مشکلی نداشتم یعنی برم بازش کنم دوستان عزیز تا حالی کس دیگری هم این رله قطع کن رو نصب کرده!:o

سلام جناب كريمي
دوستان ادعا ميكنند كه اين دو لوگان فوق كه بنده اعلام كردم ، حتما نصب دزدگير و رله قطع برقشون ، درست انجام نشده ، ولي بنده با صحبت هايي كه با مهندس نمايندگي و كارشناس برق نمايندگي داشتم ، نصب صحيح را تاييد كرده بودند ، ولي اظهار داشتند كلا اين سيستم ، به سيستم حساس برق لوگان فشار مياره . علي الخصوص كوئل ها . باعث نيم سوز شدن كوئل ها در بهترين وضعيت و باعث سوختن كوئل ها و uch داخل اتاق در بدترين وضعيت خواهد شد .
شما ديگه نصب كرديد و متاسفانه سيم هاي حياتي و مهمي كه نبايد قطع ميشد ، شد .
كما اينكه اصلا انتظار نميرفت شما همچين كاري رو روي خودرويي كه هنوز در دوره گارانتي قرار داره انجام بديد ، سعي كنيد در مراجعاتتون به نمايندگي در اين 2 سالي كه خودرو گارانتي داره ، نمايندگي متوجه نشه كه شما همچين رله اي رو نصب كرديد ، چون اگه متوجه بشند ، درجا گارنتي برق خودروي شما باطل خواهد شد و كليه عواقب احتمالي به مسئوليت و هزينه خودتون خواهد شد . يا اين سيستم رو نصب نميكرديد و يا لا اقل بعد از 2 سال كه گارانتي تمام شد ، نصب ميكرديد . بنده خودم پاور ويندو رو بعد از 2 سال كه گارانتي تمام شد نصب كردم چون براي نصبش بايد سيم اصلي برق شيشه بالا بر ها قطع ميشد .
ان شاءالله كه مشكلي پيش نياد براي شما ولي باز به نظر بنده باز كردنش بهتر از نصب بودنش هست .
نظر نهايي با خود شماست و نظر ساير دوستان محترم .
موفق باشيد .

zanjani
07-11-2011, 02:02 PM
سلام دوستان
برای توجیه این موضوع که دوستان از رله استفاده نکنند یک مثال میزنم
اگر تا به حال برای روشن کردن ماشینی که باطری اون ضعیفه به قول معروف از روش باطری به باطری استفاده کرده باشید اگه به سیمها مخصوصا اگر نازک باشه دست بزنید متوجه میشید که سیمها داغ میشن علت این موضوع اینه که جریان بالایی هنگام استارت از باطری ها کشیده میشه این موضوع در مورد سوئیچ هم صادقه اگر دقت کرده باشید سیم هایی که برای استارت به پشت سوئیچ اومدن از همه کلفت ترن حال تصور کنید این جریان از یک رله الکترونیکی رد بشه درسته تا زمانی که رله نو هست درست کار کنه اما بعد از یه مدت که رله قطع و وصل میکنه دیگه نمیتونه به درستی کارشو انجام بده و باعث سوختن قطعات حساس من جمله ایموبلایزر میتونه بشه
موفق باشید

Karimi
07-12-2011, 12:27 AM
سلام دوستان
برای توجیه این موضوع که دوستان از رله استفاده نکنند یک مثال میزنم
اگر تا به حال برای روشن کردن ماشینی که باطری اون ضعیفه به قول معروف از روش باطری به باطری استفاده کرده باشید اگه به سیمها مخصوصا اگر نازک باشه دست بزنید متوجه میشید که سیمها داغ میشن علت این موضوع اینه که جریان بالایی هنگام استارت از باطری ها کشیده میشه این موضوع در مورد سوئیچ هم صادقه اگر دقت کرده باشید سیم هایی که برای استارت به پشت سوئیچ اومدن از همه کلفت ترن حال تصور کنید این جریان از یک رله الکترونیکی رد بشه درسته تا زمانی که رله نو هست درست کار کنه اما بعد از یه مدت که رله قطع و وصل میکنه دیگه نمیتونه به درستی کارشو انجام بده و باعث سوختن قطعات حساس من جمله ایموبلایزر میتونه بشه
موفق باشید
باسلام صادقانه عرض می کنم من خودم شخصاً‌ چون اطلاعات کافی ندارم نظر دوستان رو نمیتونم رد کنم و نه قبول!
ولی تا جایی که اطلاع دارم هرکسی که ماشین حداقل زیر 20 میلیون میگیره یکی از اولین کارهایی که میکنه اینه که دزدگیر نصب کنه ! حال اینکه تنها تعداد معدودی از این افراد اطلاعات دقیقی راجع به این موضوعات دارند و حتی به جرات میتونم بگم از 100 درصد افراد 70 درصدشون فقط به نصب دزدگیر فکر میکنند و دنبال موضوعات بعدی آن نیستند.و اگر اینطوری باشه که دوستان میفرمایند باید همه بخاطر سوختن کوئل ویا ایمبولایزر سر از نمایندگی ها در آورند حال اینکه من نمایندگی هم سراغ دارم که میگویند اگر خود ما دزدگیر نصب کنیم گارانتی باطل نمی شود ولی اگر بیرون نصب کنید گارانتی برق خودرو باطل خواهد شد (یک نو سودجویی) سوال کردم دزدگیر که نصب میکنید چیست اسم یک مارکی رو گفتند که تاکنون نشنیدم و از چینی یا غیر چینی بودن هم که سوال کردم گفتند 100درصد چینی میباشد و این رله قطع کن برق هم نصب می کنند و از سوکت فابریک هم استفاده نمیکنند.
خودم من اکنون و بعد از اینکه دوستان فرمودند به این موضوع حساس شدم.
حالا هم منتظر میمونم که دوستان صاحب نظر و اهل فن بیاین و حداقل من و سایر افرادی که بعد از نصب این رله قطع کن نسبت به این موضوع حساس شدیم رو توجیه کنند چون بهر حال کاری است که شده ولی باز هم میشه بانظر این دوستان عزیز از بوجود آمدن مشکلات بعدی جلوگیری کرد.

zanjani
07-12-2011, 11:10 AM
باسلام صادقانه عرض می کنم من خودم شخصاً‌ چون اطلاعات کافی ندارم نظر دوستان رو نمیتونم رد کنم و نه قبول!
ولی تا جایی که اطلاع دارم هرکسی که ماشین حداقل زیر 20 میلیون میگیره یکی از اولین کارهایی که میکنه اینه که دزدگیر نصب کنه ! حال اینکه تنها تعداد معدودی از این افراد اطلاعات دقیقی راجع به این موضوعات دارند و حتی به جرات میتونم بگم از 100 درصد افراد 70 درصدشون فقط به نصب دزدگیر فکر میکنند و دنبال موضوعات بعدی آن نیستند.و اگر اینطوری باشه که دوستان میفرمایند باید همه بخاطر سوختن کوئل ویا ایمبولایزر سر از نمایندگی ها در آورند حال اینکه من نمایندگی هم سراغ دارم که میگویند اگر خود ما دزدگیر نصب کنیم گارانتی باطل نمی شود ولی اگر بیرون نصب کنید گارانتی برق خودرو باطل خواهد شد (یک نو سودجویی) سوال کردم دزدگیر که نصب میکنید چیست اسم یک مارکی رو گفتند که تاکنون نشنیدم و از چینی یا غیر چینی بودن هم که سوال کردم گفتند 100درصد چینی میباشد و این رله قطع کن برق هم نصب می کنند و از سوکت فابریک هم استفاده نمیکنند.
خودم من اکنون و بعد از اینکه دوستان فرمودند به این موضوع حساس شدم.
حالا هم منتظر میمونم که دوستان صاحب نظر و اهل فن بیاین و حداقل من و سایر افرادی که بعد از نصب این رله قطع کن نسبت به این موضوع حساس شدیم رو توجیه کنند چون بهر حال کاری است که شده ولی باز هم میشه بانظر این دوستان عزیز از بوجود آمدن مشکلات بعدی جلوگیری کرد.

با سلام
دوستان خوشبختانه همه استادند اما انتظاراتشون متفاوته
بنده روز اولی که ماشین رو خریداری کردم( سال88 ) دزدگیر ماجیکار رو بیرون نمایندگی وصل کردم البته اون زمان ماجیکار سوکت فابریک نداشت و البته بدون وصل کردن رله قطع مدار سوئیچ
دوست عزیز یه توضیح دیگه بدم خدمتتون ،وظیفه ایموبلایزر شناسایی سوئیچ هست و تازمانی که با سوئیچ خود ماشین ،اون رو روشن نکنید ماشین روشن نمیشه
اما وظیفه رله قطع مدار اینه که تا زمانی که دزد گیر قطع نشه ولتاژی به پشت سوئیچ نمیاد در این حالت با سوئیچ خود ماشین هم ،ماشین روشن نمیشه !
اما رله چیه خوب مثل زنگ اخباری که تو مدرسه خوندیم یک هسته آهنریایی که با ولتاژ مدار دزدگیر باعث اتصال یا قطع سیم پشت سوئیچ میشه این قطع و وصل های مداوم معمولا باث خرابی این رله میشه
اما یک نکته دیگه فرض کنید دزدگیر قاطی کرد و الکی صداش دراومد ،برای اینکه دزدگیر رو از مدار خارج کنید کافیه سوکت سیمهایی که به یونیت دزدگیر رفته رو از اون بکشید بیرون اینطور ماشین بدون دزدگیر میشه و سر وصدا نمیکنه
اما اگه این رله رو وصل کنید با این روش نمیتونید دزد گیر رو از مدار خارج کنید و باید فنی باشید یا حتما نصاب دزدگیر بیارید سر ماشین تا بتونید اون رو روشن کنید
موفق باشید

zanjani
07-13-2011, 01:42 PM
سلام
چون یکی از دوستان به صورت پیام خصوصی در خصوص رله پرسیده بودند خوشبختانه یک رله که محفظه اون شیشه ای بود داشتم که با نشون دادن اون وصل یا عدم وصل رله رو به قضاوت خود دوستان میگذاریم
در محل های مشخص شده هم جریانهای ورودی دزدگیر و هم کنتاکتورها که باید جریان رو تحمل کنند مشخصه متاسفانه کنتاکتورها بعد از مدتی کارکرد به علت جریان بالا و جرقه های مداوم خراب شده و در نتیجه جریان متناسب با عملکرد قطعات حساس رو عبور نداده و در نتیجه باعث صدمه زدن به قطعات فنی حساس خواهند شد

http://www.acopart.org/Upload/ACO-736/DSC0062011713646.JPG

http://www.acopart.org/Upload/ACO-736/DSC0061711713210.JPG
http://www.acopart.org/Upload/ACO-736/DSC0061911713251.JPG

http://www.acopart.org/Upload/ACO-736/DSC0062111713715.JPG

موفق باشید

MEHDI - RAD
07-13-2011, 02:03 PM
سلام

اين حرف شما قبول :

در محل های مشخص شده هم جریانهای ورودی دزدگیر و هم کنتاکتورها که باید جریان رو تحمل کنند مشخصه متاسفانه کنتاکتورها بعد از مدتی کارکرد به علت جریان بالا و جرقه های مداوم خراب شده و در نتیجه جریان متناسب با عملکرد قطعات حساس رو عبور نداده و در نتیجه باعث صدمه زدن به قطعات فنی حساس خواهند شد

اما اين نظر من رو هم بگين درسته يا خير:

اين رله زماني عمل قطع و وصل توش انجام ميشه كه دزدگير فعال و غير فعال بشه.

و در موارد معمولي زماني كه دزدگير فعال و غير فعال ميشه ماشين خاموش هست و جرياني در سيم جاري نيست كه باعث آرك زدن و در طولاني مدت خرابي کنتاکتورها بشه.

پس در صورت با كيفيت بودن رله و كنتاكت هاي اون (( به منظور اينكه از همون ابتدا نصب عمل رساناييش كمتر از سيم اصلي نباشه )) ميتونيم اطمينان داشته باشيم كه در صورت كار عادي كه همان در صورت خاموش بدون ماشين دزدگير فعال و غير فعال بشه ، هيچ مشكلي پيش نخواهد آمد.

zanjani
07-14-2011, 08:46 AM
سلام

اين حرف شما قبول :

اما اين نظر من رو هم بگين درسته يا خير:

اين رله زماني عمل قطع و وصل توش انجام ميشه كه دزدگير فعال و غير فعال بشه.

و در موارد معمولي زماني كه دزدگير فعال و غير فعال ميشه ماشين خاموش هست و جرياني در سيم جاري نيست كه باعث آرك زدن و در طولاني مدت خرابي کنتاکتورها بشه.

پس در صورت با كيفيت بودن رله و كنتاكت هاي اون (( به منظور اينكه از همون ابتدا نصب عمل رساناييش كمتر از سيم اصلي نباشه )) ميتونيم اطمينان داشته باشيم كه در صورت كار عادي كه همان در صورت خاموش بدون ماشين دزدگير فعال و غير فعال بشه ، هيچ مشكلي پيش نخواهد آمد.

با سلام
آقا مهدی جواب سوال شمارو خیلی ساده با یک مثال میزنم
اگه دقت کرده باشید لوستر هایی به بازار اومدن که با کنترل خاموش روشن میشه در این لوستر ها از همین رله استفاده میشه به نظرتون وقتی لوستر روشنه در این رله جریان وجود نداره ؟
رله دقیقا یک کلید است که با جریانی که در هسته آهنربایی جریان داره خاموش ویا روشن میشه زمانی که دزدگیر رو غیر فعال میکنیم کنتاکتورها برای عبور جریان مدار رو برقرار میکنند اگه اتصال نداشته باشن که جریانی وجود نخواهد داشت وماشین روشن نمیشه
البته من در نامه خصوصی به دوستمون هم عرض کردم در صورت بالابودن کیفیت دزدگیر کاملا حق باشماست و معمولا مشکلی پیش نمیاد چون تمام این جوانب در نظر گرفته شده اما وقتی ماشین ایموبلایزر داره که مدار حساسی در سوئیچ است احتیاجی به بستن رله نیست
البته این نظر شخصی بنده است و در مورد دزدگیری که برای خودم نصب نمودم این مورد رو رعایت کردم
موفق باشید

MEHDI - RAD
07-14-2011, 10:25 AM
با سلام
آقا مهدی جواب سوال شمارو خیلی ساده با یک مثال میزنم
اگه دقت کرده باشید لوستر هایی به بازار اومدن که با کنترل خاموش روشن میشه در این لوستر ها از همین رله استفاده میشه به نظرتون وقتی لوستر روشنه در این رله جریان وجود نداره ؟
رله دقیقا یک کلید است که با جریانی که در هسته آهنربایی جریان داره خاموش ویا روشن میشه زمانی که دزدگیر رو غیر فعال میکنیم کنتاکتورها برای عبور جریان مدار رو برقرار میکنند اگه اتصال نداشته باشن که جریانی وجود نخواهد داشت وماشین روشن نمیشه

موفق باشید

سلام

جناب زنجاني فكر كنم متوجه منظور من نشديد .

من نميگم زماني كه ماشين روشن هست از اون رله جرياني رد نميشه. كه خوب خودتون گفتيد كه اگر جريان رد نشه مسلما موتور هم روشن نميشه.

حرف من فقط براي اون جرقه اي كه گقتيد باعث تخريب كنتاكتها ميشه بود.

من اينو گفتم كه زماني اون جرقه كه به مرور باعث تخريب كنتاكت زده ميشه كه مصرف كننده آماده تحويل گرفتن جريان باشه. يعني به محض وصل شدن رله جريان در مدار برقرار بشه. مثل همون لوستر كه عرض كرديد. با موتور هاي برقي يا .... .

اما در اين مورد زمان وصل شدن رله زماني هست كه دزدگير غير فعال ميشه و اينجا رله وصل ميشه.

كه در اين زمان هم ما بيرون ماشين هستيم و تازه با غير فعال شدن دزدگير ميخواهيم درب رو باز كنيم و وارد بشيم. بعد از چند لحظه استارت ميزنيم و جريان در مدار و رله اي كه از قبل وصل شده جاري ميشه بدون كوچكترين جرقه اي بين كنتاكتهاي رله .

موفق باشيد.

Ali BMW
09-12-2011, 09:58 PM
دزدگیرای مجیکار گارنتی ikaهم چینین؟؟؟
بین این3 کدوم برا ماشین بهتره
1.ماجیکار 110a
2.fc3 تلماتیکس
3.e7ایزیکار
؟؟؟؟؟؟؟:confused:

MAHDI-TONDAR
09-12-2011, 10:26 PM
1.ماجیکار 110a
2.fc3 تلماتیکس
3.e7ایزیکار
سلام علي آقا
در مورد دزدگير تلماتيكس اطلاع چنداني ندارم
ولي ماجيكار هاي جديد اونطور كه شنيدم اكثراً چيني هستن ، خودم چند نفر روميشناسم كه اين دزد گير رو نصب كردن ولي بس كه اذيت شون كرد بيخيالش شده و عوضش كردن ولي دزد گير ايزيكار تعريفش رو شنيدم و بشتر محصولاتش اصل كره هست .
ولي خوب بازم بايد حواست جمع باشه اصلاً بازار قابل اطمينان نيست .
اگه بتوني يه نفر نصاب دزدگير آشنا پيدا كني و ازش استعلام بگيري خيلي خوبه

Amir Reza
09-12-2011, 10:45 PM
سلام
گفتم حالا که تاپیکش اومده رو صفحه اول منم بنویسم چی شد ...
ماشین رو که گرفتم دزدگیر مجیکار تصویری نصب بود رو خودش مدلش رو نمیدونم ( با پاور ویندو - صندوق پران ...) طرف میگفت 300 قیمتش !! ( فکر کنم خیلی زیاد میگفت نه ؟!)
بعد از یه سری مشکلات که با این دزدگیر داشتم و چند جا بردم مشکلش حل نشد تصمیم گرفتم عوضش کنم . بردم پیش یکی از تقریبا آشنا ها ! گفت chair car دارم خیلی خوبه مشکل نداره و ...
خلاصه تمام مخلفات این مجیکار رو باز کرد و با اون تعویض کرد .
تا حالا که خیلییی راضی بودم کارکردش عالی اصلا اذیت نمیکنه مثل اون قبلی
ولی تا حالا اسمش به گوشم نخورده بود کسی میدونه مارکش تا چه حد معتبره ؟

Saeed
09-12-2011, 11:29 PM
1.ماجیکار 110a
2.fc3 تلماتیکس
3.e7ایزیکار

من مجيكار 110A رو بهتون پيشنهاد.
بر خلاف خيلي دوستان كه باهاش مشكل داشتن حدود ١.٥ سال هست كه بدون مشكل كار ميكنه و حتي يك بار هم قاطي نكرده.

---
- Sent from my iPhone using Tapatalk

Renault Logan
09-12-2011, 11:58 PM
1.ماجیکار 110a
2.fc3 تلماتیکس
3.e7ایزیکار

سلام جناب اسماعيل آبادي
همانطور كه در نامه خصوصي هم خدمتتون عرض كردم ، كلا نزديك به 1 سال هست كه كليه دزدگير هاي ماجيكار در بازار همه چيني هستند و ديگه كره توليد نميكنه .
گارانتيش بحثش جداست ولي جنس چيني شده .
از بين 3 گزينه شما ، بنده ايزي كار رو پيشنهاد ميكنم كه اصل كره هست ولي دو مدل ديگه همه چيني هستند ، بخاطر سوكت فابريك بودن سمت دزدگير چيني نريد .
موفق باشيد .

سلام
گفتم حالا که تاپیکش اومده رو صفحه اول منم بنویسم چی شد ...
ماشین رو که گرفتم دزدگیر مجیکار تصویری نصب بود رو خودش مدلش رو نمیدونم ( با پاور ویندو - صندوق پران ...) طرف میگفت 300 قیمتش !! ( فکر کنم خیلی زیاد میگفت نه ؟!)
بعد از یه سری مشکلات که با این دزدگیر داشتم و چند جا بردم مشکلش حل نشد تصمیم گرفتم عوضش کنم . بردم پیش یکی از تقریبا آشنا ها ! گفت chair car دارم خیلی خوبه مشکل نداره و ...
خلاصه تمام مخلفات این مجیکار رو باز کرد و با اون تعویض کرد .
تا حالا که خیلییی راضی بودم کارکردش عالی اصلا اذیت نمیکنه مثل اون قبلی
ولی تا حالا اسمش به گوشم نخورده بود کسی میدونه مارکش تا چه حد معتبره ؟

سلام امير آقا
راجع به مارك معرفي شده شما اطلاعي ندارم و تا حالا اصلا اسمش رو هم نشنيدم .
احتمال زياد دزدگير ماجيكار نصب شده روي ملوس يا چيني بوده يا ايرادي داشته ، قيمت دزدگير و پاور ويندو رو هم درست دادند به شما
بنده 3 سال پيش دزدگير ماجيكار اصل كره مدل تصويري و غير استارتر دارش رو خريدم 250 هزار تومان و تو اين 3 سال نيم مثل ساعت و مثل روز اول داره بدون كوچكترين مشكلي كار ميكنه .
حتي همون موقع كه دزدگير رو خريدم ، تا 1 سال بيمه ضد سرقت خودرو تا سقف 12 ميليون تومان داشت كه من بعد از يكسال و و اتمامش ديگه بخاطر پوشش بيمه بدنه كامل ماشين ، بيمه ماجيكار رو تمديدش نكردم . از گارانتي دزدگير هم هنوز 3 ماه باقي مانده بعد از 3 سال و نيم .
بعد از اتمام گارانتي لوگي هم ، پاور ويندو چهار شيشه اتومات مجهز به auto panch رو خريدم 40 هزار تومان + 10 هزار تومان صندوق پران كه جمعا ميشه 300 هزار تومان، پس ميبينيد كه قيمت رو درست گفتند به شما .
موفق باشيد .

من مجيكار 110A رو بهتون پيشنهاد.
بر خلاف خيلي دوستان كه باهاش مشكل داشتن حدود ١.٥ سال هست كه بدون مشكل كار ميكنه و حتي يك بار هم قاطي نكرده.

---
- Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام آقا سعيد
بله دزدگير ماجيكار دزدگير خوبي بود ولي ديگه الان 1 سال هست كه خوب نيست و همه چيني شده اند .
دزدگير شما از سري هاي آخر اصل كره بود .
بنده ام الان 3 سال و نيم هست كه ماجيكار مدل 938F تصويري غير استارتر دارم و خيلي خيلي ازش راضيم .
دريغ از يكبار قاطي كردن و اختلال
موفق باشيد .

امیر مسعود
09-13-2011, 12:11 AM
1.ماجیکار 110a
2.fc3 تلماتیکس
3.e7ایزیکار

دوست عزیز من تلمتیکس fc2 جدید همینی که پارس خودرو داره روی ماشینهاش میزاره رو پیشنهاد میکنم چون هم دزدگیر تصویری هست هم سوکت فابریک تندر داره و در عین حال ساده هست اگر از ریموتش خوشتون نمیاد ایزیکار بگیرید ولی یادتون باشه هیچ وقت کیفیت رو فدای ظاهر نکنید
:cool:

Saeed
09-13-2011, 12:22 AM
سلام جناب اسماعيل آبادي
همانطور كه در نامه خصوصي هم خدمتتون عرض كردم ، كلا نزديك به 1 سال هست كه كليه دزدگير هاي ماجيكار در بازار همه چيني هستند و ديگه كره توليد نميكنه .
گارانتيش بحثش جداست ولي جنس چيني شده .
از بين 3 گزينه شما ، بنده ايزي كار رو پيشنهاد ميكنم كه اصل كره هست ولي دو مدل ديگه همه چيني هستند ، بخاطر سوكت فابريك بودن سمت دزدگير چيني نريد .
موفق باشيد .

سلام امير آقا
راجع به مارك معرفي شده شما اطلاعي ندارم و تا حالا اصلا اسمش رو هم نشنيدم .
احتمال زياد دزدگير ماجيكار نصب شده روي ملوس يا چيني بوده يا ايرادي داشته ، قيمت دزدگير و پاور ويندو رو هم درست دادند به شما
بنده 3 سال پيش دزدگير ماجيكار اصل كره مدل تصويري و غير استارتر دارش رو خريدم 250 هزار تومان و تو اين 3 سال نيم مثل ساعت و مثل روز اول داره بدون كوچكترين مشكلي كار ميكنه .
حتي همون موقع كه دزدگير رو خريدم ، تا 1 سال بيمه ضد سرقت خودرو تا سقف 12 ميليون تومان داشت كه من بعد از يكسال و و اتمامش ديگه بخاطر پوشش بيمه بدنه كامل ماشين ، بيمه ماجيكار رو تمديدش نكردم . از گارانتي دزدگير هم هنوز 3 ماه باقي مانده بعد از 3 سال و نيم .
بعد از اتمام گارانتي لوگي هم ، پاور ويندو چهار شيشه اتومات مجهز به auto panch رو خريدم 40 هزار تومان + 10 هزار تومان صندوق پران كه جمعا ميشه 300 هزار تومان، پس ميبينيد كه قيمت رو درست گفتند به شما .
موفق باشيد .

سلام آقا سعيد
بله دزدگير ماجيكار دزدگير خوبي بود ولي ديگه الان 1 سال هست كه خوب نيست و همه چيني شده اند .
دزدگير شما از سري هاي آخر اصل كره بود .
بنده ام الان 3 سال و نيم هست كه ماجيكار مدل 938F درام و خيلي خيلي راضيم .
دريغ از يكبار قاطي كردن و اختلال
موفق باشيد .
سلام آقا عليرضا
متاسفانه زماني كه قصد خريد دزدگير رو داشتم ، همين بحث بود و دو دل بودم كه اصلا مجيكار نگيرم و يا مدلهاي قديمي رو بگيرم و قصدم هم مدل 938 بود ولي دل رو زدم به دريا و 110a رو انتخاب كردم و هيچ مشكلي هم پيش نيامد.
زماني كه قطع شدن يه سيم اينقدر مهم و حساس هست، سوكت فابريك داشتن يه دزدگسر مزيت بزرگي محسوب ميشه.
يكي از بستگان من بر روي مگان نصب كردند روي ماشين بدون سوكت فابريك ولي چون تعداد زيادي سيم زخمي و بريده ميشه ، هم مراحل نصب طول ميكشه و هم مشكلات احتمالي پيش مياد و براي ايشان ماشين برق دزدي پيدا كرده و ١ هفته ماشين روشن نشه، باتري خالي ميكنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Renault Logan
09-13-2011, 12:44 AM
سلام آقا عليرضا
متاسفانه زماني كه قصد خريد دزدگير رو داشتم ، همين بحث بود و دو دل بودم كه اصلا مجيكار نگيرم و يا مدلهاي قديمي رو بگيرم و قصدم هم مدل 938 بود ولي دل رو زدم به دريا و 110a رو انتخاب كردم و هيچ مشكلي هم پيش نيامد.
زماني كه قطع شدن يه سيم اينقدر مهم و حساس هست، سوكت فابريك داشتن يه دزدگسر مزيت بزرگي محسوب ميشه.
يكي از بستگان من بر روي مگان نصب كردند روي ماشين بدون سوكت فابريك ولي چون تعداد زيادي سيم زخمي و بريده ميشه ، هم مراحل نصب طول ميكشه و هم مشكلات احتمالي پيش مياد و براي ايشان ماشين برق دزدي پيدا كرده و ١ هفته ماشين روشن نشه، باتري خالي ميكنه.

بنده هم كه عرض كردم تا 1 سال پيش همه مدل هاي ماجيكار اصل كره بودند ، از يكسال پيش به اين طرف همه مدل هاي ماجيكار چيني شدند و كيفيت ندارند .
بله سوكت فابريك باشه كه خيلي خوبه ولي 3 سال پيش اصلا چيزي به اسم سوكت فابريك وجود نداشت . با اين حال نصاب خيلي مهم هست . اينكه خبره و اينكاره باشه
كه خدا رو شكر نصاب ما خبره بود و خودش نمايندگي ماجيكار داشت كه همين الان قراردادش رو با ماجيكار فسخ كرده و نمايندگي ايزي كار رو گرفته كه اصل كره هست .
اينقدر اين نصاب ما خبره و وارد و منظم هست كه هم خيلي تميز و مرتب كار كرد و اصلا سيمي رو قطع نكرد و فقط با مقدار بسيار كمي لخت كردن ، انشعاب گرفت و بعدش حسابي با بنت عايقش كرد و بخاطر همين وسواس و نظم ودقتش ، نصب دزدگير روي ماشين 6 ساعت طول كشيد (هيچ وقت يادم نميره)
الان هم كه قصد تعويض ماشين رو با يك لوگان صفر گرفتم ، قصد دارم همين دزدگير رو پيش همون نصاب كه خودش وصل كرده باز كنم از رو ماشين و روي ماشين جديده نصبش كنم .
چون به كيفيت نصب و دقتش ايمان دارم و تو اين 3 سال و نيم مشكلي باهاش نداشتم بنابراين سوكت فابريك بودن يا نبودنش برام اهميت نداره .
موفق باشيد .

امیر مسعود
09-13-2011, 12:54 AM
سلام آقا عليرضا

البته سعید جان شما درست می گویید 1/5 سال پیش باز خیلی کیفیتش خوب بود ولی الان رفیق خودم تو ستار خان داره میفروشه میگفت از هر 5 تا دزدگیری که روی ماشین مردم میبندیم 4 نفرشون به دلایل مختلف بر میگردند ولی تلمتیکس و ایزی کار اینطور نیست

Ali BMW
09-13-2011, 01:34 AM
باتشکر از دوستان باتوجه به راهنمایی دوستان وتوجه به کره ای بودن ایزی کار وداشتن بیمه سرقت 1ساله تا سقف15میلیون بهترین گزینس;)
جاداره اینجا ازدست خوبم امیر مسعود عزیز وجناب آقای سوهانیان به خاطر راهنمایی ها وزحماتی که بشون دادم تشکر کنم:cool:
مخلص بقیه دوستانم هستیم:)
http://www.easycaralarm.ir
امکانات دزدگیر اتومبیل ایزیکار مدل E7A-LF

خاموش نمودن اتومبیل هنگام سرقت
ماشین یابی در پارکینگ و مکانهای شلوغ
بی صدا و با صدا کردن آژیر
انتخاب زمان به صدا در آمدن آژیر هنگام سرقت
وضعیت تعمیرگاه
ریموت ضد اسکن
فعال و قفل شدن دربها به صورت اتوماتیک
خروجی اضافه یک و دو (جهت فرمان شیشه بالابر ،بوق ،چراغها،سانروف و ...)
دو عدد ورودی اضافه جهت شوک سنسور ضعیف و قوی و مکرویوسنسور
سیستم تاخیر چراغ سقف برای اتومبیلهای جدید
فرمان قفل شدن دربها بعد از روشن شدن خودرو جهت ایمنی کودکان
تحریکهای جداگانه برای کاپوت صندوق عقب و دربها
خروجی باز کننده صندوق عقب
هشدار دهنده روشن ماندن چراغهای خودرو و هشدار به مزاحمین اطراف خودرو
آنتن جداگانه برای افزایش برد ریموت
حذف شوک سنسور
خروجی اولتراسونیک سنسور و حفاظت الکترونیکی سیستم
اخطار باز بودن دربها
لرزاننده ریموت کنترل فعال و غیر فعال ،تعیین وضعیت خودرو و نمودار باطری ریموت
نمایشگر دمای داخل اتومبیل بر روی ریموت و انتخاب دما ،سانتیگراد و فارهایت

فراخوان

فعال و غیر فعال شدن سیستم به همراه قفل مرکزی بدون ریموت توسط کد 4 رقمی
دارای سیستم هشدار ایزی دور و سیستم ضد سرقت خارج کردن اتوماتیک ایزی دور
سیستم اتو اسمارت (در فاصله 1 متری قفل دربها باز و در فاصله 3 متری دربها بسته میشود)
دارای قفل ریموت کنترل
استفاده از دو اتومبیل با یک ریموت (اشخاصی که دو اتومبیل دارند)

http://www.easycaralarm.ir/images/new/E7.jpg

Copyright © 2011 Hefaz System Paydar. All rights reserved.

هادی
09-13-2011, 07:51 AM
با سلام
اگه لطف کنیید قیمتها رو بنویسید ممنون میشم.

Kharazi
09-13-2011, 09:01 AM
با سلام
سلام دوست عزیز
عدد 1 یا 2 رو به شماره 30006200 اس ام اس کنین لیست قیمت ها رو به ترتیب برای مدل استارتر و بدون استارت اطلاع میده

Ali BMW
09-13-2011, 02:48 PM
با سلام
e7ایزیکار275تومن+17تون سوکت فابریک=292تومن
آقا به نمایندگی زنگ زدم گفت سوکت فابریک داره 17تومن ولی جدا حساب میشه!!!;)
مال خوددزدگیره یانه جداس وجنس متفرقس؟؟؟؟:confused:

صمد صاحب ديواني
10-01-2011, 12:45 AM
با سلام
من دزدگیر با نام عمومی گارد ولی با مارک آزیرا بقیمت 60 تومان نصب کردم .نصاب حساس و گران بودن ریموت های دزدگیر تصویری بر اثر افتادن را ایراد تصویری ها دانست. هنوز چشمی تو اتاق رو نصب نکردم فکر کنم لازم باشه همچنین سنسور مربوط به باز شدن کاپوت جلو بعلت سیتسم قوی ایموبلایزر لوگان نصب نکرد نمی دونم نصبش لازم بود یا نه

Renault Logan
10-01-2011, 01:26 AM
با سلام
من دزدگیر با نام عمومی گارد ولی با مارک آزیرا بقیمت 60 تومان نصب کردم .نصاب حساس و گران بودن ریموت های دزدگیر تصویری بر اثر افتادن را ایراد تصویری ها دانست. هنوز چشمی تو اتاق رو نصب نکردم فکر کنم لازم باشه همچنین سنسور مربوط به باز شدن کاپوت جلو بعلت سیتسم قوی ایموبلایزر لوگان نصب نکرد نمی دونم نصبش لازم بود یا نه

سلام دوست عزيز
در حساس بودن ريموت دزدگير هاي تصويري شكي نيست ولي همه ريموت هاي تصويري قفل مخصوص دارند كه با بستن به كمربند ديگه خيالتون از افتادن ريموت راحت هست .
همچنين كاور هاي چرمي اين ريموت ها در بازار موجود هست كه هم حالت زيبا تري به ريموت ميده هم جلوي ضربه رو ميگيره .
امروزه دزدگير غير تصويري ديگه خيلي كم استفاده ميشه چون هم تعداد ماشين ها زياد شده هم صداي آژير همشون مثل هم هست و اگر شما در مكاني باشيد كه به خودرو ديد نداشته باشيد قطعا متوجه نخواهيد شد صدا براي ماشين شما هست يا نه .
ولي دزدگير تصويري بطور كامل شرح اتفاقات رو (باز شدن درب صندوق- درب خودرو يا درب موتور اگر كليدش رو نصب كرده باشيد ) اعلام ميكنه و حتي ديگه نيازي هم به آژير روي خودرو نيست چون شما سريعا مطلع ميشيد . ضمن اينكه برد ريموت دزدگير هاي تصويري 2 يا حتي 3 برابر برد ريموت دزدگير هاي ساده هست .
حتي امروزه ديگه دزدگير هاي تصويري هم دارن كنار ميرن و دزدگير هاي سيم كارت خور و مجهز به gps دارن جاي دزدگير هاي تصويري رو ميگيرند .
نصب چشمي داخل اتاق و نصب كليد لاي درب موتور هيچ ضرري كه براي شما و ماشين نداره ، كلي هم منفعت داره . قيمتي هم نداره كه بخوايد صرفه جويي كنيد .
ايمني ماشينتون رو بيشتر كرديد با اين كار ها
نصب كليد لاي درب موتور ارتباطي به سيستم قوي ايموبلايزر لوگان نداره
نصب اين كليد بخاطر كمك به جلوگيري از دزدي اقلام داخل موتور مثل باتري يا ecu هست .
ضمن اينكه ديگه گذشت زماني كه دلمون رو به ايموبلايزر قوي لوگان خوش كنيم .
همين 1ماه پيش يك لوگان رو در شهر مجاور ما دزديدند اونم تو روز روشن (لوگان متعلق به يكي از دوستان دوست بنده بوده ) نه كليدي روي ماشين بوده نه شيشه اي پايين بوده .
دزدگير هم نداشته ماشين .
چون دزدي در روز هم اتفاق افتاده قضيه حمل ماشين با جرثقيل منتفي هست .
قرار شده كه حالا ايشون اين دزدي رو به اطلاع پارس خودرو برسونه . البته نيروي انتظامي هم قرار شده كه نامه اي مبتني بر وجود حفره امنيتي در ايموبلايزر لوگان، به پارس خودرو بفرسته كه پارس خودرو در مدل هاي جديد اصلاح كنه ايموبلايزر رو
ماشين مدل 89 بوده و دزدي 1 ماه پيش رخ داده و ماشين هنوز پيدا نشده .
موفق باشيد .

Amir Reza
10-01-2011, 05:22 PM
سلام دوستان
یه سوالی هست که نمیدونم قبلا پرسیدم یا نه ,
میخواستم ببینم این سیستم پاور ویندو باید روی هر درب جدا نصب بشه ؟!
چون ماشین من شیشه های عقب رو نمیده بالا !

Mehran Renault
10-01-2011, 06:44 PM
سلام دوستان
سلام
بله بايد روي هر 4 درب نصب بشه اگه نصب نشه چطور ميتونه شيشه ها رو بالا ببره
سيستمش هم به اين صورت كه شيشيه ها يكي يكي به نوبت بعد از خاموش شدن ماشين و قفل كردن در بالا ميرود ;)

Renault Logan
10-01-2011, 07:45 PM
سلام دوستان

سلام امير آقا
همانطور كه مهران جان فرمودند بايد جدا جدا نصب بشه ولي اصلا نيازي به باز كردن رودري ها نيست .
پاور ويندو يك دستگاه بسيار كوچك با تعدادي سيم و سوكت هست كه بايد در پشت كنسول مياني نصب بشه و براي نصبش بايد سيم برق هر 4 شيشه در پشت كليد هاي شيشه بالابر ها قطع بشه و انشعاب گرفته بشه براي سوكت پاور ويندو
براي انشعاب گرفتن از برق كليد شيشه بالابر هاي عقب بايد كنسول ترمز دستي باز بشه و سيم پاور ويندو از اونجا رد بشه تا پشت كنسول وسط داشبورد .
پاور ويندو ها در بازار دو مدل دارند :
4 شيشه
2 شيشه
احتمالا براي شما 2 شيشه نصب شده كه فقط شيشه هاي جلو را بالا ميده .
بايد كلا پاور ويندو رو با مدل 4 شيشه تعويض كنيد و سيم هاي مخصوص كليد شيشه بالابر هاي عقب از زير كنسول مياني بره تا كليد ها و انشعاب گرفته بشه .
موفق باشيد .

رضوی
10-01-2011, 08:46 PM
به نظر من بهترين نوع دزدگير همين دزدگيرهاى سيمكارت خور و جى پى اس دار هستن
دزدگيرى كه من نصب كردم دو جور ريموت داره، يكى ريموت معمولى و يكى ريموت شماره دار مخصوص دزدگير و سيستمش جوريه كه ميتونيد با ريموت شماره دارش ماشين رو با رمز قفل كنيد كه براى باز كردنش فقط با وارد نمودن رمز از طريق ريموت شماره دار و يا تلفن ميتونيد اقدام كنيد
حتى يك بار كه ماشينو كنار مترو گذاشته بودم همين سيستم تلفنش بهم زنگ و اس ام اس زد و خبر داد كه درب صندوق بازه و سه سوت با يه موتور خودمو رسوندم كنار ماشين و خدا رو شكر دزده بدشانسى آورده بود و در رفته بود

امیر مسعود
10-01-2011, 08:57 PM
دزدگيرى كه من نصب كردم دو جور ريموت داره، يكى ريموت معمولى و يكى ريموت شماره دار مخصوص دزدگير و سيستمش جوريه كه ميتونيد با ريموت شماره دارش ماشين رو با رمز قفل كنيد كه براى باز كردنش فقط با وارد نمودن رمز از طريق ريموت شماره دار و يا تلفن ميتونيد اقدام كنيد
حتى يك بار كه ماشينو كنار مترو گذاشته بودم همين سيستم تلفنش بهم زنگ و اس ام اس زد و خبر داد كه درب صندوق بازه و سه سوت با يه موتور خودمو رسوندم كنار ماشين و خدا رو شكر دزده بدشانسى آورده بود و در رفته بود

اگر لطف کنید از دزدگیر ماشینتون یه عکسی بزارید هم از ریموت هم از بقیه متعلقات تا بقیه دوستان هم استفاده کنند ممنون میشم:cool:

کریمی
12-25-2011, 01:38 AM
Magicar Gold 110A
اصل کره - نصب در منزل ، با گارانتی اصلی و نصب رله قطع برق
الان بیش از دوسال هست که بسیار عالی داره کار میکنه. شخصا خیلی راضی هستم.

Kharazi
12-25-2011, 12:07 PM

دوست عزیز در صورت امکان مدل و قیمت این دزدگیر رو هم بفرمایین متشکر می شم

Danial
01-05-2012, 06:06 PM
ميخواستم ببينم در حال حاضر بهترين دزدگير از لحاظ امنيت كدوم مارك هست؟تلماتيكس-ايزي كار-مجيكار-استيل ميت يا بقيه ماركا؟

Tondarakhsh
01-05-2012, 07:02 PM
ميخواستم ببينم در حال حاضر بهترين دزدگير از لحاظ امنيت كدوم مارك هست؟تلماتيكس-ايزي كار-مجيكار-استيل ميت يا بقيه ماركا؟
سلام
با اجازه اساتید بزرگوار
من فکر میکنم در حال حاضر Easy car و Magicar حرف اولو توی بازار میزنن و تا اونجائی که
اطلاع دارم برند اول دارای نوع تقلبی (چینی) کمتری توی بازار هست ولی ماجیکار هم اینقدر
اطمینان به محصولش داره که اونو بیمه میکنه،من خودم بعلت بستن دزدگیر ماجیکار(گلد 110)
از بیمه اسیا برای بیمه بدنه ماشینم 20% تخیف اضافه گرفتم:)

siyamak
01-05-2012, 09:02 PM
نزدیک به دوسال نیم هست دزدگیر شرکت ایران خودرو را نصب کردم البته در مرکز اپشن های ایران خودرو تا کنون هم یک بار هم مشکلی برای بنده درست نکرده باتوجه به دزدگیرهای موجود که دارای اسم و ..هست خیلی بمراتب بهتر می باشد بخصوص اینکه سوکت فبریک مخصوص تندر را دارد

Kharazi
01-05-2012, 09:05 PM

دوست عزیز سلام
اگه نقطه نظر شما بحث امنیت بیشتر هست خیلی نمیشه مطمئن بود که امن ترین دزدگیر تضمین بده که اتفاقی برای ماشین شما نمیوفته. منتهی آپشن ها و امکاناتی که دزدگیرهای جدیدتر ارائه میکنن ریسک ضرر بیشتر رو برای شما کمتر می کنه. به این علت سراغ دزدگیری برین که کمترین اشکال رو برای سیستم برقی ماشین ایجاد کنه و احتمال قاطی کردنش کمتر باشه. روی این مورد هم خیلی حساس باشین که نصاب تون هم کار بلد باشه هم خداشناس که بتونه با انصاف و دقت بالا نصب رو براتون انجام بده. همونطور که دوستان توی این فروم بارها اشاره کردن برند ماجیکار رو باید با دقت بالا خرید کنین چون جنس چینی زیاد شده تو بازار و از نظر کره ای بودن خیلی ها به برند ایزی کار اطمینان دارن دوستانی هم هستن که تلماتیکس رو پیشنهاد میدن

سالار
01-26-2012, 12:20 PM
سلام دوستان عزير
ماشينم رو چند روز ديگه به اميد خدا تحويل مي گيرم خيلي مطالب زيادي در مورد آپشن هاي ال نود تو اين سايت ياد گرفتم الان قصد خريد دزدگير دارم ميخام easy car بگيرم توي سايتش چند مدل داره كه كي لس هست و اسمارت از راه دور هست مدلهاش هم e7 , e5 , 5000 , بنظرتون :
1- آيا تصميمم براي نصب ايزيكار درسته ؟
2- در صورت درست بودن بنظرتون كدوم ماركش رو ببندم ( دوستاني كه تجربه ايزيكار دارن )
3- دست آخرم اينكه مواردي رو كه فكر ميكنين بايد حواسم تو نصب دزد گير جمع باشه بهم لطف كنين و بگين
ممنون ميشم :)

Renault
01-26-2012, 12:58 PM
سلام دوستان عزير
ماشينم رو چند روز ديگه به اميد خدا تحويل مي گيرم خيلي مطالب زيادي در مورد آپشن هاي ال نود تو اين سايت ياد گرفتم الان قصد خريد دزدگير دارم ميخام easy car بگيرم توي سايتش چند مدل داره كه كي لس هست و اسمارت از راه دور هست مدلهاش هم e7 , e5 , 5000 , بنظرتون :
2- در صورت درست بودن بنظرتون كدوم ماركش رو ببندم ( دوستاني كه تجربه ايزيكار دارن )
3- دست آخرم اينكه مواردي رو كه فكر ميكنين بايد حواسم تو نصب دزد گير جمع باشه بهم لطف كنين و بگين
به نظر دزدگیر های خوبی میان. من الان رفتم و تو سایتش مدل هاشو چک کردم. فقط یه نکته بگم که ضروری هست بدونید. سیستم هایی که کی لس هستند (بدون کلید) حالا چه استارتر اتوماتیک و چه اینکه سویچ نخوان. کلا هر پرسه ای که منجر به روشن شدن خودرو بدون سویچ بشه یعنی داره سیستم ایموبلایزر رو از مدار خارج میکند و این خوب نیست چون یکی از سیستم های خوب ضد سرقت همین ایموبلایزر هست. من پیشنهاد میکنم که اگر هم از این دزدگیرها استفاده میکنید به نصاب بگید که این مواردش رو فعال نکنه چون شما دارید این سیستم رو میبندید که امنیت رو ببرید بالا اما یکی از سیستم های امنیتی ماشین رو که خیلی هم مهم هست رو دارید از مدار خارج میکنید.
این مطلب رو شاید خودتون هم میدنستید ، گفتم واسه دوستانی که در جریان نیستند.
موفق باشید

Reza_Orumiyeh
01-26-2012, 01:35 PM
به نظر دزدگیر های خوبی میان. من الان رفتم و تو سایتش مدل هاشو چک کردم. فقط یه نکته بگم که ضروری هست بدونید. سیستم هایی که کی لس هستند (بدون کلید) حالا چه استارتر اتوماتیک و چه اینکه سویچ نخوان. کلا هر پرسه ای که منجر به روشن شدن خودرو بدون سویچ بشه یعنی داره سیستم ایموبلایزر رو از مدار خارج میکند و این خوب نیست چون یکی از سیستم های خوب ضد سرقت همین ایموبلایزر هست. من پیشنهاد میکنم که اگر هم از این دزدگیرها استفاده میکنید به نصاب بگید که این مواردش رو فعال نکنه چون شما دارید این سیستم رو میبندید که امنیت رو ببرید بالا اما یکی از سیستم های امنیتی ماشین رو که خیلی هم مهم هست رو دارید از مدار خارج میکنید.
موفق باشید
منم با شما موافقم. ما دزدگیر رو نصب میکنیم تا جلوی سرقت رو بگیریم اما با این کار . کار اقا دزده رو راحتتر میکنیم. حتما از نصاب بخواید که ایموبلایزر رو غیر فعال نکنه. بهترین راهشم اینه که از اول به نصاب بگید میخاید چیکار کنید تا از بین دزدگیر ها گزینه مناسب رو بهتون معرفی کنه

امیر مسعود
01-26-2012, 07:11 PM
سلام دوستان عزير

دوست عزیز من 2 هفته پیش دزدگیر ایزیکار مدلe7 که ریموت خیلی جالبی داره رو با 3 سال گارانتی و بیمه دزدی برای یکی از اشنا ها نصب کردیم خیلی عالی هست هم کیفیتش خوبه هم کارایش مثلان اگر چراغ کوچیک هم روشن بمونه روی ریموت الارم میده سوکت فابریک برای تندر هم داره در ضمن باتری نمیخوره ریموتش شما هم میتونید با فندگی ماشین شارژ کنید هم با usb کامپیوتر به نظر من الان بهترین هست خیلی بهتر از مجیکار

Danial
01-26-2012, 11:15 PM
منم امروز رفتم ايزي كار ببندم ولي قيمتا خيلي بالا رفته.e7 با نصب 315 و 7100 با نصب 300.فعلا منصرف شدم

Kharazi
01-26-2012, 11:24 PM
منم امروز رفتم ايزي كار ببندم ولي قيمتا خيلي بالا رفته.e7 با نصب 315 و 7100 با نصب 300.فعلا منصرف شدم

دوست عزیز سلام
قیمت ش از همون اول نزدیک به همین مقدار بوده و در حدود 20 هزار تومن گرون تر شده. البته اگه اشتباه نکنم قیمت 315 تومن برای E7 با تکنولوژی LF هست.

آرش کمانگیر
01-27-2012, 03:08 AM
بهترین مدل ایزی کار 7100 lf هست که قابلیت شناسایی ریموت رو هم داره یعنی اگه ریموت از ماشین به اندازه سه متر فاصله بگیره اتومات دزدگیر فعال میشه و درها قفل میشن و اگه به یک متری ماشین برسه درها باز میشن و دزدگیر غیر فعال میشه .
ریموتش هم منوی فارسی داره (مثل مجیکار نیست که برا فعال کردن هر قابلیتش شما مجبور باشی کد مخصوصش رو حفظ کنی مثل موبایل منو داره اونم فارسی)
به اضافه پیغام گیر شما میتونید دزدگیر رو با کدی که رو دریافت کننده کد که بر روی شیشه جلو نصب میشه غیر فعال و فعال کنید (اگه مثلا شما با سوئیچ دزدگیر رو قفل کنید از دسترس دور باشید اگه دوستتون کد چهار رقمی دزدگیر رو که خودتون به دزدگیر دادید رو داشته باشه میتونه با ضربه زدن اروم رو دریافت کننده کد رو شیشه جلو , دزدگیر رو غیر فعال کنه و وارد ماشین بشه . من این مسئله رو به خانومم یاد دادم وقتی که با هم میریم خرید یا جایی اگه اون زود تر از من برسه کنار ماشین بدون ریموت در رو باز میکنه )
قیمتش هم 280000 با نصب هست البته تو نمایندگی .

امیر مسعود
01-27-2012, 11:29 AM
بهترین مدل ایزی کار 7100 lf هست که قابلیت شناسایی ریموت رو هم داره یعنی اگه ریموت از ماشین به اندازه سه متر فاصله بگیره اتومات دزدگیر فعال میشه و درها قفل میشن و اگه به یک متری ماشین برسه درها باز میشن و دزدگیر غیر فعال میشه .
ریموتش هم منوی فارسی داره (مثل مجیکار نیست که برا فعال کردن هر قابلیتش شما مجبور باشی کد مخصوصش رو حفظ کنی مثل موبایل منو داره اونم فارسی)
به اضافه پیغام گیر شما میتونید دزدگیر رو با کدی که رو دریافت کننده کد که بر روی شیشه جلو نصب میشه غیر فعال و فعال کنید (اگه مثلا شما با سوئیچ دزدگیر رو قفل کنید از دسترس دور باشید اگه دوستتون کد چهار رقمی دزدگیر رو که خودتون به دزدگیر دادید رو داشته باشه میتونه با ضربه زدن اروم رو دریافت کننده کد رو شیشه جلو , دزدگیر رو غیر فعال کنه و وارد ماشین بشه . من این مسئله رو به خانومم یاد دادم وقتی که با هم میریم خرید یا جایی اگه اون زود تر از من برسه کنار ماشین بدون ریموت در رو باز میکنه )

اقا مهدی مدل e7 هم این قابلیت ها رو داره به علاوه اینکه ریموتش باتری هم نمیخوره و شارژی هست و قابلیت استفاده 1 ریموت برای 2 ماشین رو داره یعنی اگر شما 2 تا ماشین داشته باشین با اون ریموت میتونید جفتشون رو باز کنید

L90
01-27-2012, 02:34 PM
اقا مهدی مدل e7 هم این قابلیت ها رو داره به علاوه اینکه ریموتش باتری هم نمیخوره و شارژی هست و قابلیت استفاده 1 ریموت برای 2 ماشین رو داره یعنی اگر شما 2 تا ماشین داشته باشین با اون ریموت میتونید جفتشون رو باز کنید

سلام

اين كار ضريب امنيت دزدگير رو پايين نمياره با يك ريموت دو ماشين رو باز كرد ؟

Amir Reza
01-27-2012, 03:00 PM

سلام اين سيستم براي دزدگير هاي ديگه مثل مجيكار كه اين به قول شما دريافت كننده كد (!) رو دارند هم قابل استفاده هست ؟!
چون روي ملوس ما اين نصب هستش ( remot pager ) ولي واقعا نميدونم به چه دردي ميخوره !!!
فقط وقتي روش ضربه ميزني ريموت شروع به بوق زدن ميكنه !!!

Tabriz
01-27-2012, 03:26 PM
سلام اين سيستم براي دزدگير هاي ديگه مثل مجيكار كه اين به قول شما دريافت كننده كد (!) رو دارند هم قابل استفاده هست ؟!
چون روي ملوس ما اين نصب هستش ( remot pager ) ولي واقعا نميدونم به چه دردي ميخوره !!!

سلام

دوست من: به اون سیستم CALL CARمیگن یعنی هرکس پیش ماشینت با شما کاری داشته باشه میتونه با ضربه زدن به اون علامت و به این طریق شما رو فراخوانی کنه
متاسفانه !در کشور ما از این کار ها زیاداطلاع ندارند و به ماشین لگد میزنند تا صاحب ماشین بیاد

آرش کمانگیر
01-27-2012, 03:45 PM
والا اسم دیگه ای براش پیدا نکردم :)
این قابلیت تو دزدگیر مجیکار وجود نداره و فقط برا پیج کردن ریموت از اون برچسب رو شیشه استفاده میشه یعنی اگه شما از ماشین دور باشی و کسی با شما کار داشته باشه میتونه با ضربه زدن به اون پیجر و صدا کردن ریموته همراه شما باخبر میشی که با شما کار دارند.
تو دزدگیر ایزی کار این قابلیت تو پیجر ریموته (که به صورت برچسب رو شیشه جلو نصب میشه) به این صورت که از یک 0 تا 9 دور پیجر شماره گذاری شده و برا هر عدد یه led روشن میشه که پشت سر هم پیجر رو دور میزنه
برا کد دادن سویچ رو نیم دور باز میکنیم و در راننده رو باز میزاریم بعد چند بار ضربه زدن رو پیجر اونو برا دریافت کد اماده میکنیم (به این صورت که هر وقت تمام led ها با هم روشن شدن دستگاه شرع میکنه led ها رو تک به تک روشن میکنه )با روشن شدن هر led که مربوط به عدد مربوطه هست یه ضربه به پیجر میزنیم , تا چهار عدد . اگه درست کد را وارد کنیم دزدگیر یه تک اژیر میکشه و کد وارد شده از این به بعد رمز دستگاه میشه .

موقعی که دزدگیر فعال هست شما باید برا کد دادن دستگاه اونو اماده دریافت کد کنی به این صورت که با چند بار ضربه زدن به پیجر کل led های دستگاه با هم برا یه لحظه روشن میشه
و بعد از اون led ها شروع میکنن به تک تک روشن شدن شما باید کدی رو که برا دستگاه تعریف کردی موقعی که led مربوط به اون عدد روشن شد با ضربه زدن به پیجر وارد کنی اگه دستگاه اون عدد رو دریافت کنه دوباره از اول شروع میکنه از led شماره یک روشن شدن تا شما عدد بعدی رو وارد کنی به همین ترتیب تا عدد چهارم .و بعد از دریافت عدد اخر دزدگیر غیر فعال میشه و درها رو باز میکنه برا فعال کردن هم به همین ترتیب عمل میشه .

Renault Logan
01-27-2012, 08:26 PM
ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی
خواستم عرض کنم که دزدگیر ماجیکار مدل 938 و مدل 939 این ویژگی کد دادن به کار کال رو دارن که بدون نیاز به ریموت و با وارد کردن کد با ضربات به کار کال ، دزدگیر رو فعال یا غیر فعال کرد .

دزدگیر بنده 938 ماجیکار اصل کره هست که 4 سال پیش تهیه کردم و این ویژگی رو داره .

موفق باشید .

Kharazi
01-27-2012, 08:52 PM
آقا مهدی عزیزسلام
تمام خصوصیاتی رو که اشاره کردین E7LF هم داره مضاف بر اینکه ریموت خیلی شکیل تری به نسبت مابقی ریموت ها داره که بی نیاز از تعویض باتری ریموت هست و طبق فرمایش مسعود خان براحتی از طریق USB و فندک خودرو شارژ میشه. البته فکر کنم منوی فارسی رو فقط نداشته باشه که این رو هم بنده نقص نمی دونم چون ترجیح می دم منو رو انگلیسی کار کنم تا فارسی ترجمه شده.
اون قابلیت شناسایی ریموت (Smart Door :LF Technology) رو هم اکثر دزدگیرهای جدید دارن منتهی ظاهراً ایزی کار ها هوشمند تر و کم عیب تر این کار رو انجام میدن.
امیر رضا جان سلام
این سیستم کددهی از طریق ضریه زدن به سنسور پشت شیشه تو اکثر دزدگیرهای جدید هست و همونطوری که جناب سوهانیان اشاره کردن ماجیکارهای مدل 938،938،110،909 و چندین و چند مدل دیگه با عنوان "باز کردن درب خودرو بدون ریموت و سوئیچ از طریق پین کد" این امکان رو دارا هستن.

امیر مسعود
01-27-2012, 09:08 PM
سلام

اين كار ضريب امنيت دزدگير رو پايين نمياره با يك ريموت دو ماشين رو باز كرد ؟

نه چرا باید پایین بیاره کار شما رو هم راه میندازه بایک ریموت به 2 تا ماشین کد میدی و اگر خدایی نکرده ریموت یکیش گم بشه یا کار فوری داشته باشی خیلی به درد میخوره

سالار
01-28-2012, 09:41 AM
موفق باشید
دوست عزيز از راهنمايي خوبتون سپاسگزارم اتفاقاً حقيقتش اينه كه موضوع مهمي رو كه شما بهش اشاره كردين نميدونستم حتماً تو نصب دزدگير مد نظرم هست ممنون

Amir Reza
01-28-2012, 12:13 PM
امیر رضا جان سلام
این سیستم کددهی از طریق ضریه زدن به سنسور پشت شیشه تو اکثر دزدگیرهای جدید هست و همونطوری که جناب سوهانیان اشاره کردن ماجیکارهای مدل 938،938،110،909 و چندین و چند مدل دیگه با عنوان "باز کردن درب خودرو بدون ریموت و سوئیچ از طریق پین کد" این امکان رو دارا هستن.
سلام آقا مهدي عزيز
چجوري ميشه فهميد كدوم دزدگير اين سيستم رو داره و كدوم نداره ؟!!

-----------------

يه سوال هم دارم : هر چند وقت يك بار خود به خود صداي دزدگير قطع ميشه ..:confused:
از طريق ريموت هم نميشه درستش كرد ...
بعد يه مدت باز خودش درست ميشه !!!!:eek:
قضيه چيه ؟!

Kharazi
01-28-2012, 12:26 PM
سلام آقا مهدي عزيز
چجوري ميشه فهميد كدوم دزدگير اين سيستم رو داره و كدوم نداره ؟!!

-----------------

يه سوال هم دارم : هر چند وقت يك بار خود به خود صداي دزدگير قطع ميشه ..:confused:
از طريق ريموت هم نميشه درستش كرد ...
بعد يه مدت باز خودش درست ميشه !!!!:eek:
قضيه چيه ؟!
سلام امیر رضا خان
تشریف ببرین تو سایت تولید کننده دزدگیر و روی مدلی که مدنظر دارین کلیک کنین تا توی مشخصات ش این گزینه رو چک بفرمایین. این هم لیست محصولاتش :
http://www.magicar.ir/productslist-fa.html

Amir Reza
01-28-2012, 12:54 PM
سلام امیر رضا خان
تشریف ببرین تو سایت تولید کننده دزدگیر و روی مدلی که مدنظر دارین کلیک کنین تا توی مشخصات ش این گزینه رو چک بفرمایین. این هم لیست محصولاتش :
http://www.magicar.ir/productslist-fa.html
آخه مشكل اينجاست كه نميدونم مدلش چي هست !!!:eek::d
من ملوس رو كه گرفتم ددگير مجيكار روش نصب بود بعد به علت برخي مشكلات با chair car عوضش كردم كه يه روز بعد دوباره رفتم همون مجيكار قبلي رو بستم !

Kharazi
01-28-2012, 01:17 PM
آخه مشكل اينجاست كه نميدونم مدلش چي هست !!!:eek::d
من ملوس رو كه گرفتم ددگير مجيكار روش نصب بود بعد به علت برخي مشكلات با chair car عوضش كردم كه يه روز بعد دوباره رفتم همون مجيكار قبلي رو بستم !
روی یونیت اصلی دزدگیر هم مدل ش رو ننوشته؟ اگه اینطور باشه فکر کنم بهتر باشه با خود قسمت فنی مرکز خدمات طلایی تماس بگیری بتونن راهنمایی تون بکنن

mohsen.sadr
01-28-2012, 02:03 PM
با سلام حضور تمام دوستان
در حال حاضر در بازار ايران تنها دزدگير اصل كره كه روي خود قطعاتش هم حك شده ، فقط ايزي كار استو مجيكار چند وقتي است كه در دست پرتوان برادران چيني است و روش حك ميشه مجيكار كره و حرفي از made in ...، نيست.بنده خودم مدل easycar 7000 نصب كردم و راضيم ضمنا برد خوبي داره و مصرف باطري پايين.
اما نكته مهم : در ماشينهايي كه emobalizer دارند صلاح نيست مدل استارت خور را نصب كنين؟ چون نياز به دستكاري مغزي سوئيچ است و تازه پس از دستكاري ذغال مخصوصي كه ير راه سوئيچ قرار ميگيره تا ضد سرقت باشه، براي استارت زدن از راه دور حتما بايد سوئيچ هميشه داخل ماشين باشه تا امكان استارت وجود داشته باشه.

البته اين دو مدل داراي گارانتي 3 ساله قطعات و يكسال بيمه سرقت ايران هستن.

Tabriz
01-28-2012, 11:04 PM
سلام

من خودم 2سال هست که از دزد گیر ایزی کار (مدل 6000 دیگه به بازار نمی یاد )استفاده می کنم که برای تندر قبلی نصب کرده بودم و الان هم رو این تندر ازش استفاده می کنم از امکاناتش خیلی خیلی راضی هستم

ولی !! مصرف باتریش خیلی بالا هست هر45 روز یک باتری نیم قلمی الکلاین می خواد

و یک مشکل هم که رو این تندر دارم اینه که درتندر قبلی وقتی ماشین روشن بود می تونستم ماشین روبا دزدگیر خاموش کنم ..ولی الان نمیشه ! و نصابش هم ،همون نفر قبلیه ! وبیچاره خودش خیلی تلاش کرد
ولی متاسفانه درست نشد .

دوستان فکر میکنید مشکلش چیه؟

آرش کمانگیر
01-29-2012, 03:04 PM
سلام

من خودم 2سال هست که از دزد گیر ایزی کار (مدل 6000 دیگه به بازار نمی یاد )استفاده می کنم که برای تندر قبلی نصب کرده بودم و الان هم رو این تندر ازش استفاده می کنم از امکاناتش خیلی خیلی راضی هستم

ولی !! مصرف باتریش خیلی بالا هست هر45 روز یک باتری نیم قلمی الکلاین می خواد

و یک مشکل هم که رو این تندر دارم اینه که درتندر قبلی وقتی ماشین روشن بود می تونستم ماشین روبا دزدگیر خاموش کنم ..ولی الان نمیشه ! و نصابش هم ،همون نفر قبلیه ! وبیچاره خودش خیلی تلاش کرد
ولی متاسفانه درست نشد .

دوستان فکر میکنید مشکلش چیه؟
مصرف زیاد باطری یه ایراد سخت افزاری تو ریموت دزدگیره
برا دزدگیر یکی از دوستان هم همینطور بود که بعد از این که نمایندگی برد ریموتش رو تعمیر کردن درست شد (فکر کنم به یکی از ic هاش مربوط میشه)

Kharazi
01-30-2012, 02:07 PM
دوستان عزیز سلام
دیروز بالاخره بعد از کلی دل دل کردن رفتم دزدگیر ایزی کار مدل E7ALF برای سالی به قیمت 305 هزار تومن تهیه کردم. منتهی هنوز نصب رو انجام ندادم تا سر فرصت برم واسه این کار.
به سفارش نصاب قرار شده دو آپشن آنتی های جکینگ و قفل شدن اتوماتیک درب ها رو نصب نکنم تا مشکلی واسه برق سالی پیش نیاد. در خصوص عدم نصب مورد اول که مطمئن هستم منتهی برای قفل شدن درب ها با اولین پدال ترمز یه مقدار دو دل هستم بعلت اینکه خیلی واسه ام استفاده داره. خود نصاب می گفت می تونه بدون قطع کردن سیم و فقط با لخت کردن سیم راه ش بندازه. به نظرتون این کار رو انجام بدم یا خیر؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ضمن اینکه یه سری عکس از این دزدگیر تهیه کردم که تو اولین فرصت واسه استفاده دوستان قرار میدم.
امکانات دزدگیر اتومبیل ایزی کار مدل E7A-LF

وضعیت تعمیرگاه
ریموت ضد اسکن
حذف شوک سنسور
اخطار باز بودن دربها
فراخوان
سیستم اتو اسمارت (در فاصله 1 متری قفل دربها باز و در فاصله 3 متری دربها بسته میشود)
دارای قفل ریموت کنترل

آرش کمانگیر
01-30-2012, 03:35 PM
دوستان عزیز سلام
دیروز بالاخره بعد از کلی دل دل کردن رفتم دزدگیر ایزی کار مدل E7ALF برای سالی به قیمت 305 هزار تومن تهیه کردم. منتهی هنوز نصب رو انجام ندادم تا سر فرصت برم واسه این کار.
به سفارش نصاب قرار شده دو آپشن آنتی های جکینگ و قفل شدن اتوماتیک درب ها رو نصب نکنم تا مشکلی واسه برق سالی پیش نیاد. در خصوص عدم نصب مورد اول که مطمئن هستم منتهی برای قفل شدن درب ها با اولین پدال ترمز یه مقدار دو دل هستم بعلت اینکه خیلی واسه ام استفاده داره. خود نصاب می گفت می تونه بدون قطع کردن سیم و فقط با لخت کردن سیم راه ش بندازه. به نظرتون این کار رو انجام بدم یا خیر؟

مبارک باشه دوست عزیز
من این دزدگیر رو دو ساله رو تندرو دارم خیلی ازش راضیم به نظرم بهترین دزدگیر حال حاضره.
فقط فکر کنم یکم گرون خریدی چون هفته قبل من برا دوستم بانصب و یه چشمی گرفتم 180 تومن . حتما ببر نمایندگی برات نصب کنه لیست و ادرس نمایندگیهاش هم تو سایتش هست
بهت توصیه میکنم
حتما کیف همراهش رو هم رو ریموت ببند . خیلی هم مواظب صفحه نمایش باش چون خیلی حساسه به یه ضربه کوچیک میشکنه برا من دو بار شکست که اولین بار 25000 تومن هزینش شد دومین بار هم هنوز به دستم نرسیده و نمایندگی فرستاده تهران هزینش هم 35000 تومن شده به خاطر تحریم هم یک ماهه که تحویل ندادن میگن قطعه نداریم .
شما سعی کن ریموت رو رو سویچ نبند . قفل هوشمنش رو فعال کن هر وقت نزدیکش شدی در رو باز میکنه هر وقت هم دور شدی اتوماتیک قفل میشه اینو هم بگم بدجوری ادم رو بد عادت میکنه الان که ریموتش دستم نیست همیشه یادم میره در رو قفل کنم .
در مورد فعال کردن قفل اتوماتیک درها به نظرم فعالش کن مطمئن باش ضرر نمیکنی حالا هم که این دزدگیر رو گرفتی شیشه بالابر رو هم فراموش نکن (البته برا در های جلو کافیه)
بزار یه سیستم کامل داشته باشی رو خودرو .
حتما یه سنسور چشمی هم بهش ببند قیمتی نداره (برا من که اشانتیون بست) ولی حتما لازمه (یه مدل بگیر که ازین led های جلف قرمز و ابی نداشته باشه خودشم بالای اینه جلو ببند که کمتر دید داشته باشه و صندلی پشت رو هم احاطه داشته باشه )

در مورد انتی های جکینگ هم یه توضیح کوچیک میدی , متوجه نشدم کدوم قابلیتش رو میگی.

Kharazi
01-30-2012, 11:09 PM
مبارک باشه دوست عزیز
من این دزدگیر رو دو ساله رو تندرو دارم خیلی ازش راضیم به نظرم بهترین دزدگیر حال حاضره.
فقط فکر کنم یکم گرون خریدی چون هفته قبل من برا دوستم بانصب و یه چشمی گرفتم 180 تومن . حتما ببر نمایندگی برات نصب کنه لیست و ادرس نمایندگیهاش هم تو سایتش هست
بهت توصیه میکنم
حتما کیف همراهش رو هم رو ریموت ببند . خیلی هم مواظب صفحه نمایش باش چون خیلی حساسه به یه ضربه کوچیک میشکنه برا من دو بار شکست که اولین بار 25000 تومن هزینش شد دومین بار هم هنوز به دستم نرسیده و نمایندگی فرستاده تهران هزینش هم 35000 تومن شده به خاطر تحریم هم یک ماهه که تحویل ندادن میگن قطعه نداریم .
شما سعی کن ریموت رو رو سویچ نبند . قفل هوشمنش رو فعال کن هر وقت نزدیکش شدی در رو باز میکنه هر وقت هم دور شدی اتوماتیک قفل میشه اینو هم بگم بدجوری ادم رو بد عادت میکنه الان که ریموتش دستم نیست همیشه یادم میره در رو قفل کنم .
در مورد فعال کردن قفل اتوماتیک درها به نظرم فعالش کن مطمئن باش ضرر نمیکنی حالا هم که این دزدگیر رو گرفتی شیشه بالابر رو هم فراموش نکن (البته برا در های جلو کافیه)
بزار یه سیستم کامل داشته باشی رو خودرو .
حتما یه سنسور چشمی هم بهش ببند قیمتی نداره (برا من که اشانتیون بست) ولی حتما لازمه (یه مدل بگیر که ازین led های جلف قرمز و ابی نداشته باشه خودشم بالای اینه جلو ببند که کمتر دید داشته باشه و صندلی پشت رو هم احاطه داشته باشه )

در مورد انتی های جکینگ هم یه توضیح کوچیک میدی , متوجه نشدم کدوم قابلیتش رو میگی.
سلام و متشکرم از شما آقا مهدی عزیز
در خصوص قیمت فکر کنم یه مقداری اشتباه کردین چون تو ارزونی و قبل از بالا کشیدن قیمت دلار قیمت ش طرفای 280 هزار تومن بوده و نه 180 هزار تومن. چون تموم قیمت هاش شرکتی هست و روی جعبه درج شده هستن. چون ماشین هنوز تو دوران گارانتی هست فعلاً پاور ویندوز رو نصب می کنم چون شنیدم که احتمال ایجاد مشکل واسه برق ماشین داره. چشمی رو هم ساخت سنگاپور با مارک Hp Car و به قیمت 18 هزار تومن تهیه کردم که موندم روی داشبورد نصب ش کنم یا زیر سقف بالای آینه.
آنتی های جکینگ هم همون آپشن "خاموش نمودن اتومبیل هنگام سرقت" هست که نیاز داره سیم برق اصلی ماشین رو قطع کنن واسه راه اندازی ش ظاهراً.
جالبی ش سوکت فابریک مورد تایید ایزی کار بود که تا سه هفته پیش بهم 25 هزار تومن قیمت داده بود ولی دیروز 45 تومن پام آب خورد.

Kharazi
01-31-2012, 12:01 AM
دوستان عزیز مجدداً عرض سلام و احترام دارم خدمت تون
همونطور که قول ش رو داده بودم تصاویر مربوط به دزدگیر E7A-LF و متعلقات مربوطه ش رو آپلود کردم واسه تون تا اگر خواستین تهیه بفرمایین، تونسته باشم کمک کوچیکی کرده باشم.

جعبه و برچسب های روی آن
http://www.acopart.org/Upload/ACO-3067/129724238687185909.jpg

ریموت اصلی (تصویری)
http://www.acopart.org/Upload/ACO-3067/129724238689936909.jpg

کاور ریموت اول، جا کلیدی و ریموت دوم
http://www.acopart.org/Upload/ACO-3067/129724238692196659.jpg

ECU اصلی دزدگیر
http://www.acopart.org/Upload/ACO-3067/129724238694574309.jpg

LED Display قفل ایزی دور، آنتن افزایش برد ریموت و ماژول LF (برای آپشن ایزی دور)
http://www.acopart.org/Upload/ACO-3067/129724238697472588.jpg

Kharazi
01-31-2012, 12:12 AM
شارژر فندکی و USB ریموت و کابل های موجود در جعبه
http://www.acopart.org/Upload/ACO-3067/129724239344927895.jpg

دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی و برچسب های مربوطه
http://www.acopart.org/Upload/ACO-3067/129724239347805963.jpg

بیمه نامه یک ساله سرقت بیمه ایران
http://www.acopart.org/Upload/ACO-3067/129724239350813331.jpg

سنسور چشمی اولتراسونیک
http://www.acopart.org/Upload/ACO-3067/129724239353918979.jpg

سوکت فابریک مورد تایید ایزی کار و مناسب برای این مدل دزدگیر
http://www.acopart.org/Upload/ACO-3067/129724239356375799.jpg

آرش کمانگیر
01-31-2012, 02:23 AM
در خصوص قیمت فکر کنم یه مقداری اشتباه کردین چون تو ارزونی و قبل از بالا کشیدن قیمت دلار قیمت ش طرفای 280 هزار تومن بوده و نه 180 هزار تومن. چون تموم قیمت هاش شرکتی هست و روی جعبه درج شده هستن. چون ماشین هنوز تو دوران گارانتی هست فعلاً پاور ویندوز رو نصب می کنم چون شنیدم که احتمال ایجاد مشکل واسه برق ماشین داره. چشمی رو هم ساخت سنگاپور با مارک Hp Car و به قیمت 18 هزار تومن تهیه کردم که موندم روی داشبورد نصب ش کنم یا زیر سقف بالای آینه.
آنتی های جکینگ هم همون آپشن "خاموش نمودن اتومبیل هنگام سرقت" هست که نیاز داره سیم برق اصلی ماشین رو قطع کنن واسه راه اندازی ش ظاهراً.
جالبی ش سوکت فابریک مورد تایید ایزی کار بود که تا سه هفته پیش بهم 25 هزار تومن قیمت داده بود ولی دیروز 45 تومن پام آب خورد.
دقیقا عذر میخوام همون 280 تومن درسته البته تو گرونی دلار بود همین هفته قبل (شاید خرید قدیم داشته)
در مورد پاور ویندوز هم بستگی به نمایندگی داره من تو دوره گارانتی نصب کردم چند بار هم به نمایندگی مراجعه کردم حتی پنل بخاری و فن و کولر رو هم که به صورت یکپارچه هست رو عوض کردم (که مربوط به برق و باطری ساز میشه )ایرادی نگرفتن
چشمی هم همونیه که من نصب کردم البته قبلا هم گفتم بهم اشانتیون داد .از چشمی های قدیمی خیلی زیباتره البته من led چشمک زنش رو قطع کردم و کلا چراغی برا روشن شدن نداره .
اون مورد انتی جکینگ رو هم من راه اندازی کردم . به نظرم درسته که یه مقدار تو سیم کشی ماشین دست میره ولی امنیتی ترین قسمت و مزیت این دزدگیر به همون قسمتشه اگه نصاب وارد باشه میتونه خیلی ظریفتر و تمیز در بیاره .شما که سوکت فابریک تهیه کردی دیگه نگران چی هستی موقعی که من نصب میکردم قیمتش 15 تومن بود چون موجودی نداشت من بدون سوکت فابریک نصب کردم که الانم پشیمونم (البته تا الان مشکلی پیش نیومده خدا رو شکر)

Renault Logan
01-31-2012, 03:46 AM
دوستان عزیز سلام

ضمن عرض سلام و تبریک خدمت شما جناب خرازی عزیز و گرامی
قیمت ها داره کجا میره و به کجا میرسه خدا میدونه ....
به هر حال خوب کردید زودتر گرفتید ، معلوم نیست فردا چی پیش بیاد ...

دیدم صحبت از دزدگیر و نصبش شد گفتم منم تجربه خودم رو عرض کنم .

بنده مهر87 دزدگیر تصویری ماجیکار مدل 938 اف اصل کره رو از نمایندگی ماجیکار خریدم 250 هزار تومان

یک چشمی مارک ماتریکس (چینی درجه یک) هم گرفتم 15 هزار تومان (3تا led داره+ ولوم تغییر میزان حساسیت)
سر راه چشمی ، رله تعبیه کردند که با باز کردن سوئیچ ، چراغ های led خاموش میشن و مزاحمتی برای رانندگی ایجاد نمیکنند) با بستن سوئیچ مجددا روشن میشن .

یک دستگاه پاور ویندو 4 شیشه جنس خوب هم به قیمت 40 تومان گرفتم .

6 ساعت نصب دزدگیر و پاور ویندو طول کشید ، تازه نصاب محترم که خیلی هم به کارشن وارد بودند و خیلی دقیق و تمیز کار کردند ، پمپ صندوق پران رو اشانتیون دادند و برام نصب کردن و در پایان این 6 ساعت ، ریالی از بنده اجرت نصب نگرفتند .

یکسال بیمه سرقت ایران داشت تا سقف 13 میلیون .

کلیه آپشن های دزدگیر جز همون آنتی جکینگ رو برام نصب کردند .(آنتی جکینگ رو نظرشون این هست که باعث اختلال در سیستم برق میشه خصوصا خودروهای فرانسوی که سیستم برق حساس و پیچیده ای دارند )

خدارو شکر 3 سال و نیم برام بدون کوچکترین مشکل و اختلالی کار کرد ، و وقتی تصمیم به فروش لوگی و خرید لوگان صفر گرفتم ، با مشورتی که با نصابم کردم ، گفتند دزدگیر رو باز کنم برام خیلی به صرفه تر هست هم از لحاظ اصل بودن دزدگیر ، هم از لحاظ قیمت .

این شد که یک روز لوگی رو بردم و دزدگیر و پاور ویندو رو برام باز کرد از رو ماشین .

امروز همون دزدگیر و پاور ویندو رو دادم روی لوگان جدیده نصب کرد برام .
یک صندوق پران فابریک هم خودم خریده بودم که وقتی دید خیلی خوشش اومد از طرح و مدلش . تا حالا ندیده بود .

ساعت 2:30 شروع کرد ، ساعت 7:30 تموم شد .

لوگی جون نیمه فول بود و شیشه بالابر های عقبش برقی نبود ، فقط شیشه های جلو رو وصل کرده بود به پاور ویندو
ولی امروز روی جدیده ، هر 4 شیشه رو برام وصلش کرد به پاور و چقدرم جالب و تمیز شد .
پس از فعال کردن دزدگیر ، درصورت پاین بودن شیشه ها ، به ترتیب :
اول شیشه جلو چپ
بعد شیشه جلو راست
بعد شیشه عقب راست
و در انتها شیشه عقب چپ رو بالا میده .

نکته مهم اینجاست :
اول فکر کرد باید کنسول ترمز دستی باز بشه ، ولی وقتی موکت کنار رکاب رو در آورده بود برای نصب سیم ها و تحریک کلید لا دری و برق صندوق پرون ، از سوکتی که در اون قسمت تعبیه شده بود متوجه شد که سیم کشی شیشه بالابر های برقی عقب ، از زیر کنسول ترمز دستی انجام نشده و از کنار رکاب راننده رد شده .
این شد که با خیال راحت تر و سریع تر ، تونست پاور ویندو رو روی شیشه های عقب هم فعال کنه .

ecu پاور ویندو پشت کنسول میانی و زیر پخش نصب میشه .

برای نصب پاور ویندو هم حتما باید 4 تا سیم برق هر کدام از شیشه بالابر های 4 درب ، قطع کامل بشه و وصل بشه به ترمینال سوکت پاور ویندو .

سیم های تحریکش از زیر پدال ها و زیر نمدی کف رد میشه میاد تا کامپیوتر داخل اتاق که پشت اهرم باز کننده درب موتور قرار داره .

با اینکه دزدگیر ماجیکار بنده سوکت فابریک نداره ولی از نصب بدون سوکت فابریک ، خیالم راحت بود چون به دقت و تمیزی کار نصابم اطمینان کامل دارم .

برای نصب دزگیر هم ، اصلا سیمی رو قطع نکرد و با لخت کردن مقدار بسیار بسیار کمی ، از سیم های مورد نظرش ، انشعاب گرفت .

چون امروز کلا از صبح تا شب فرصت نداشتم که به تالار سر بزنم ، اطلاع نداشتم که تو این تاپیک صحبت از تصاویر دزدگیر و قابلیت هاش شده بود ، وگرنه امروز بهترین فرصت بود تا در زمان نصب ، هم از مراحل مهم عکس میگرفتم هم از دستگاه و تشکیلات دزدگیر و پاور ویندو و در تالار جهت استفاده دوستان قرار میدادم.

قابلیت قفل اتوماتیک درب ها در ماجیکار سخت افزاری نیست ، یعنی نیاز به سیم کشی نداره ، نرم افزاری هست و با فعال کردن اون آپشن از دزدگیر ، درب ها بعد از حرکت قفل میشن .
حالا تو ایزی کار رو اطلاع ندارم که سخت افزاری هست یا نرم افزاری .

نظر سایر دوستان کاملا محترم هست ولی بنده توصیه میکنم ، آپشن آنتی جکینگ رو نصب نکنید ، ایموبلایزر لوگان اینقدر حساس و قوی هست که نیازی به این آپشن نیست به نظر بنده .
حالا اگر فرصت شد ، از بعضی از بخش های نصب شده عکس میگیرم قرار میدم .

شاد باشید .

omid
01-31-2012, 08:02 AM

جناب آقاي خرازي
مبارك باشد
حدود يكسال ونيم پاور ويندو بدون دزدگير روي تندر نصب كردم با ريموت خود بسته ميشه
الحمداله تاكنون بدون هيچگونه مشكلي كار ميكنه

موفق باشي

zanjani
01-31-2012, 09:19 AM
دوستان عزیز سلام
ضمن اینکه یه سری عکس از این دزدگیر تهیه کردم که تو اولین فرصت واسه استفاده دوستان قرار میدم.
امکانات دزدگیر اتومبیل ایزی کار مدل E7A-LF

وضعیت تعمیرگاه
ریموت ضد اسکن
حذف شوک سنسور
اخطار باز بودن دربها
فراخوان
دارای قفل ریموت کنترل

سلام جناب خرازی
بنده هم روی گلادیاتور مجیکار مدل 939اف بستم تمام امکاناتش مثل دزدگیر شماست بنده هم با آقای سوهانیان موافقم در خصوص کات نکردن سیم اصلی ، اما اگه شما سوکت اصلی تهیه کردید ،احتمالا این آپشن با نصب کردن سوکت جدید فعال بشه و نیازی به قطع کردن سیم نباشه و گرنه خرید سوکت اصلی بی معنیه چون توی دزد گیر حساسترین سیم همونه و گرنه بقیش یا سوکته یا میشه با فیش های مخصوص بدون کات سیم اونها رو وصل کرد
موفق باشید

Kharazi
01-31-2012, 09:45 AM
سلام جناب خرازی
بنده هم روی گلادیاتور مجیکار مدل 939اف بستم تمام امکاناتش مثل دزدگیر شماست بنده هم با آقای سوهانیان موافقم در خصوص کات نکردن سیم اصلی ، اما اگه شما سوکت اصلی تهیه کردید ،احتمالا این آپشن با نصب کردن سوکت جدید فعال بشه و نیازی به قطع کردن سیم نباشه و گرنه خرید سوکت اصلی بی معنیه چون توی دزد گیر حساسترین سیم همونه و گرنه بقیش یا سوکته یا میشه با فیش های مخصوص بدون کات سیم اونها رو وصل کرد
موفق باشید
سلام جناب زنجانی
این مورد رو هم سوال کردم اتفاقاً منتهی نظر نصاب این بود که شدنی نیس متاسفانه و حتماً باید سیم اصلی برق قطع بشه تا بتونه در موقع سرقت ماشین، برق کل ماشین رو قطع کنه.

zanjani
01-31-2012, 11:11 AM
سلام جناب زنجانی
این مورد رو هم سوال کردم اتفاقاً منتهی نظر نصاب این بود که شدنی نیس متاسفانه و حتماً باید سیم اصلی برق قطع بشه تا بتونه در موقع سرقت ماشین، برق کل ماشین رو قطع کنه.

جناب خرازی
بنده روی پراید که ایموبلایزر نداشت این آیتم رو نصب نکردم چه برسه به تندر اما چرا؟
اگه دزدگیر قاطی کنه بدون نصب این آپشن بی ماشین نمی مونید اما در غیر اینصورت تا رسیدن به تعمیر گاه یا آوردن استاد کار امکان داره نتونید ماشین رو روشن کنید
موفق باشید

MEHDI - RAD
01-31-2012, 02:01 PM
جناب خرازی
بنده روی پراید که ایموبلایزر نداشت این آیتم رو نصب نکردم چه برسه به تندر اما چرا؟
اگه دزدگیر قاطی کنه بدون نصب این آپشن بی ماشین نمی مونید اما در غیر اینصورت تا رسیدن به تعمیر گاه یا آوردن استاد کار امکان داره نتونید ماشین رو روشن کنید
موفق باشید

سلام

من خودم تمایلی نداشتم این کار رو انجام بدم اما نصاب با پر رویی :rolleyes: به من تحمیلش کرد ولی دلیل من بیشتر حرف دوستان بود که گفته بودند ممکنه باعث آسیب رسیدن به کویل های ماشین بشه چون برق اصلی از توی رله باید عبور کنه و .....

وگرنه در صورت خراب شدن دزدگیر کافیه یکم وقت بذارم و سیم ها رو مجدد به هم وصل کنم .

من مدل 7100 ایزی کار رو نصب کردم که اون زمان هم سوکت فابریکش در مشهد موجود نبود و تهران هم میگفت باید خود نصاب ها درخواست بدهند.

که نصاب ها هم همه به اتفاق نظر بر روی عدم نصب سوکت فابریک داشتند

به طوری که خودم هم بعد همچین عقیده ای پیدا کردم ! چون دو تا از سوکتهای موجود در پک دزدگیر ( چرا میگیم دزذگیر؟ مگه میتونه دزد رو بگیره؟! :d ) نیم ساعت الافمون کرده بودن به علت خرابی . تا زمانی که فهمیدیم خراب هستند و کلا برداشت از تو مدار .

این که به حساب سوکت اصلی بود . وای به حال سوکتهای فابریک تولید داخل ! که اگه آدم خوش شانس مباشه ممکنه چه دردسر هایی ایجاد کنه !

Renault Logan
02-01-2012, 12:26 AM
با سلام و وقت بخیر
همانطور که قول داده بودم ، تونستم از ecu دزدگیر و محل نصب آپیر و کلید لای درب موتور عکس بگیرم .
بقیه قسمت های سیم کشیش واقعا دم دست نبود که عکس تهیه کنم . می بخشید .

نمایی از Ecu ماجیکار مدل 938 اف اصل کره

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129725130014576078.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129725130014576078.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129725130017545644.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129725130017545644.jpg)

نمایی از محل نصب آژیر در داخل موتور
http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129725130020750086.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129725130017545644.jpg)

به دوستان توصیه میکنم آژیر رو به نصاب بگید همینجا براتون نصب کنند ، چون جای پیچش به بدنه روی گلگیر داخل موتور آماده هست و نیازی نیست جای دیگری رو با دریل سوراخ کاری کنید .

نمایی از کلید لای درب موتور
http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129725130024347500.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129725130024347500.jpg)

کلید درب موتور هم همانند آژیر ، جای پیچش روی بدنه سوراخ کاری شده آماده هست و نیازی نیست باز جای دیگری رو با دریل سوراخ کاری کنید .

شاد باشید .

Kharazi
02-01-2012, 12:56 AM
حاجی جان سلام مجدد دارم خدمت شما
این عکس گذاشتن شما یاد این موضوع انداخت بنده روکه هیچ کدوم از این لوازم جانبی رو من تهیه نکردم. خواستم بدون حدود قیمت و مارک این لوازم چه چیزهایی هست. کلید درب صندوق هم هست یا خیر؟

Renault Logan
02-01-2012, 02:26 AM
حاجی جان سلام مجدد دارم خدمت شما
این عکس گذاشتن شما یاد این موضوع انداخت بنده روکه هیچ کدوم از این لوازم جانبی رو من تهیه نکردم. خواستم بدون حدود قیمت و مارک این لوازم چه چیزهایی هست. کلید درب صندوق هم هست یا خیر؟

سلام آقا مهدی
منظورتون رو دقیقا از لوازم جانبی متوجه نمیشم .
اگه منظورتون آزیر و کلید لای درب موتور هست که خوب آژیر که خودش در داخل جعبه دزدگیر هست .
کلید لای درب موتور هم 3-4 تومان قیمتشه .
درب صندوق که خودش کلید داره و با بستن صندوق فعال میشه .
فکر کنم کلا جواب پرتی دادم و اصلا منظورتونو متوجه نشدم :d;)

Kharazi
02-01-2012, 08:55 AM
سلام آقا مهدی
منظورتون رو دقیقا ز لوازم جانبی متوجه نمیشم .
اگه منظورتون آزیر و کلید لای درب موتور هست که خوب آژیر که خودش در داخل جعبه دزدگیر هست .
کلید لای درب موتور هم 3-4 تومان قیمتشه .
درب صندوق که خودش که کلید داره و با بستن صندوق فعال میشه .
فکر کنم کلا جواب پرتی دادم و اصلا منظورتونو متوجه نشدم :d;)
سلام دوست عزیزم
نه اتفاقاً کاملاً درست متوجه شدین و سوال من از جایی نشأت می گیره که توی بسته دزدگیری که خریدم آژیر ندیدم!!! دلیل ش رو هم نمی دونم چی هست!!! :confused::confused::confused: باید یه پرس و جویی بکنم...در خصوص کلید صندوق عقب هم اینقدی فکرم مشغول آژیر بود که یادم رفت میشه از کلید چراغ صندوق واسه اون منظور استفاده کرد.

امیر مسعود
02-01-2012, 11:36 AM
سلام دوست عزیزم
نه اتفاقاً کاملاً درست متوجه شدین و سوال من از جایی نشأت می گیره که توی بسته دزدگیری که خریدم آژیر ندیدم!!! دلیل ش رو هم نمی دونم چی هست!!! :confused::confused::confused: باید یه پرس و جویی بکنم...در خصوص کلید صندوق عقب هم اینقدی فکرم مشغول آژیر بود که یادم رفت میشه از کلید چراغ صندوق واسه اون منظور استفاده کرد.

اقا مهدی برای کلید صندق عقب زیر ترمز دستی پشت کلید قطع کن شیشه بالابر عقب یک دکمه فابریکی هست که میشه از همون برای صندق عقب استفاده کرد البته با کمی تغییر روی اون کلید

Kharazi
02-01-2012, 11:39 AM
اقا مهدی برای کلید صندق عقب زیر ترمز دستی پشت کلید قطع کن شیشه بالابر عقب یک دکمه فابریکی هست که میشه از همون برای صندق عقب استفاده کرد البته با کمی تغییر روی اون کلید
بله مسعودخان اون کلید رو برای صندوق پرون نصب کردم منتهی مدنظر من کلیدی هست که اگه درب صندوق باز بشه روی ریموت دزدگیر اعلام کنه که درب باز شده. درست مثل این کلیدی که جناب سوهانیان برای درب موتور نصب کردن.

امیر مسعود
02-01-2012, 11:51 AM
بله مسعودخان اون کلید رو برای صندوق پرون نصب کردم منتهی مدنظر من کلیدی هست که اگه درب صندوق باز بشه روی ریموت دزدگیر اعلام کنه که درب باز شده. درست مثل این کلیدی که جناب سوهانیان برای درب موتور نصب کردن.

اگر منظورتون اون کلید هست که نیازی به کلید نداره چون خود درب صندوق اون کلید رو داره شما اگر دقت کرده باشین وقتی درب صندوق باز میشه چراغ صندوق روشن میشه پس نیازی به کلید نیست فقط باید دزدگیر شما این قابلیت رو داشته باشه و به نصاب بگین سیمشو وصل کنه بعد به محض اینکه درب صندوق باز بشه روی ریموت شما نشون میده که درب صندوق بازه

Kharazi
02-16-2012, 12:02 AM
با سلام خدمت همه دوستان
امروز به یه تجربه جدید رسیدم خواستم با دوستان در میون بزارم. اگه دوستان قصد نصب پاور ویندو رو وسیله نقلیه شون دارن و از اونجایی که برای تحریک پاور ویندو از جاهای مختلف میشه دستور (تحریک) گرفت، حتماً از نصاب تون بخواین برای فعال شدن پاور از قطع کن موتور واسه تون تحریک بگیره چون اگه چیزی غیر از این باشه دزدگیرتون قاطی میکنه و وقتی سوییچ رو ماشین نیس بی دلیل برق می فرسته پشت صفحه کیلومتر و کلی اعصاب خوردی پیش میاره!!!
راه تست ش هم اینه که پاور ویندو فقط باید با کلید فعال شدن سیستم دزدگیر تون وارد مدار بشه و شیشه ها رو بکشه بالا. ولی اگه با زدن دکمه قفل مرکزی یا بستن سوییچ پاور ویندو بیاد تو مدار بدونین یه جای کار داره می لنگه.
------------------------------------------------
با تشکر از دوست عزیزمون جناب سوهانیان بابت راهنمایی بنده در خصوص نحوه تشخیص دادن نصبِ مشکل دارِ پاور ویندو.
موفق باشین

امیر مسعود
02-16-2012, 12:17 AM
با سلام خدمت همه دوستان
امروز به یه تجربه جدید رسیدم خواستم با دوستان در میون بزارم. اگه دوستان قصد نصب پاور ویندو رو وسیله نقلیه شون دارن و از اونجایی که برای تحریک پاور ویندو از جاهای مختلف میشه دستور (تحریک) گرفت، حتماً از نصاب تون بخواین برای فعال شدن پاور از قطع کن موتور واسه تون تحریک بگیره چون اگه چیزی غیر از این باشه دزدگیرتون قاطی میکنه و وقتی سوییچ رو ماشین نیس بی دلیل برق می فرسته پشت صفحه کیلومتر و کلی اعصاب خوردی پیش میاره!!!
راه تست ش هم اینه که پاور ویندو فقط باید با کلید فعال شدن سیستم دزدگیر تون وارد مدار بشه و شیشه ها رو بکشه بالا. ولی اگه با زدن دکمه قفل مرکزی یا بستن سوییچ پاور ویندو بیاد تو مدار بدونین یه جای کار داره می لنگه.
با تشکر از دوست عزیزمون جناب سوهانیان بابت راهنمایی بنده در خصوص نحوه تشخیص دادن نصبِ مشکل دارِ پاور ویندو.
موفق باشین

اقا مهدی باید همینطوری که گفتید نصب بشه در غیر این صورت ممکن در دراز مدت باعث اتصالی در مدار برقی ماشین بشه

سالار
02-25-2012, 01:18 PM
سلام به دوستان عزيز
هفته گذشته سالار رو بردم دزدگير ايزيكار e7 رو براش نصب كردم اتفاقا زنگ زدم بخود شركت اصلي آدرس ي نمايندگي بهم داد رفتم اونجا . اولاً نصاب بهم گفت اين دزدگيرا اينكه ميگن سوكت فابريك ال نود داره اصلاً اينطور نيست و ي سوكت مال اتصالاتشه كه تو خود قطعات دزدگيره . خلاصه ما هر چي بهش گفتيم زير بار نرفت و گفت من همينجوري برا شما نصب ميكنم مشكلي پيش نمياد . بعدش بهش گفتم رله قطع برق هم نميخوام فعال كني باز اينقد فك زد كه آخر سر اونم نصب كرد . حالا از همون موقع كه از پيشش اومدم بيرون اصلاً برا خودم مشخص بود كه سالار رو مريض كرده. مشكلاتي كه برام پيش اومده رو باهاتون درميون ميذارم جان مولا سالار ما رو دريابيد باور كنيد شبا بخاطرش كابوس مي بينم و هي فحش ميدم به اون يارو نصابه.
1- احساس ميكنم شتاب اوليه ماسين خيلي پايين اومده. قبل از نصب دزدگير تو دنده يك و 2 ماشين از جا مي پريد و ميخواست آسفالت رو بخوره اما الان اصلاً نفس نداره .
2- سرعت سالار تو دور موتور 3000 در دنده هاي 1 و2 و 3 بترتيب 20 كيلومتر ؛ 40 كيلومتر و 60كيلومتر ميشه كه تازه به زور ميرسه به اين سرعتها. ايا برا ماشين شما هم همين دور موتور و سرعت هستش؟
3- علامت هشدار باز بودن كمربند ايمني از كار افتاده و فقط وقتي سويچ رو باز مي كنم اون علامت ي لحظه مياد و ميره .البته اينم بگم بر نصب كفي ماشين و روكش مجبور شدن صندلي ها رو باز كنن.
آقا جان مولا كمكم كنيد چون سالار رو ديگه بعد از اون ماجرا بيرون نيو وردم و چون به اون نمايندگي هم دسترسي ندارم ( الان تو جنوب كشور هستم ) خواهشاً راهنماييم كنيد چيكار كنم .
دستي دستي سالار خودم رو مريضش كردم كه خدا از باعث و بانيش نگذره.

Kharazi
02-25-2012, 01:29 PM
سلام به دوستان عزيز
هفته گذشته سالار رو بردم دزدگير ايزيكار e7 رو براش نصب كردم اتفاقا زنگ زدم بخود شركت اصلي آدرس ي نمايندگي بهم داد رفتم اونجا . اولاً نصاب بهم گفت اين دزدگيرا اينكه ميگن سوكت فابريك ال نود داره اصلاً اينطور نيست و ي سوكت مال اتصالاتشه كه تو خود قطعات دزدگيره . خلاصه ما هر چي بهش گفتيم زير بار نرفت و گفت من همينجوري برا شما نصب ميكنم مشكلي پيش نمياد . بعدش بهش گفتم رله قطع برق هم نميخوام فعال كني باز اينقد فك زد كه آخر سر اونم نصب كرد . حالا از همون موقع كه از پيشش اومدم بيرون اصلاً برا خودم مشخص بود كه سالار رو مريض كرده. مشكلاتي كه برام پيش اومده رو باهاتون درميون ميذارم جان مولا سالار ما رو دريابيد باور كنيد شبا بخاطرش كابوس مي بينم و هي فحش ميدم به اون يارو نصابه.
1- احساس ميكنم شتاب اوليه ماسين خيلي پايين اومده. قبل از نصب دزدگير تو دنده يك و 2 ماشين از جا مي پريد و ميخواست آسفالت رو بخوره اما الان اصلاً نفس نداره .
2- سرعت سالار تو دور موتور 3000 در دنده هاي 1 و2 و 3 بترتيب 20 كيلومتر ؛ 40 كيلومتر و 60كيلومتر ميشه كه تازه به زور ميرسه به اين سرعتها. ايا برا ماشين شما هم همين دور موتور و سرعت هستش؟
3- علامت هشدار باز بودن كمربند ايمني از كار افتاده و فقط وقتي سويچ رو باز مي كنم اون علامت ي لحظه مياد و ميره .البته اينم بگم بر نصب كفي ماشين و روكش مجبور شدن صندلي ها رو باز كنن.
آقا جان مولا كمكم كنيد چون سالار رو ديگه بعد از اون ماجرا بيرون نيو وردم و چون به اون نمايندگي هم دسترسي ندارم ( الان تو جنوب كشور هستم ) خواهشاً راهنماييم كنيد چيكار كنم .

آقا محسن عزیز سلام
در خصوص مورد اول یه مقدار تامل بفرمایین ایشالله با تماسی که با نصاب گرفتم میریم باهم یه چکاپ کلی کنه کار نصاب شما رو. خیلی از دوستان هستن که بدون سوکت فابریک نصب رو انجام دادن و اگه نصاب تون مورد تایید دفتر فروش اصلی ایزی کار بوده و حتماً کارش رو بلد بوده، خیلی نگران نصب بدون سوکت فابریک نباشین. هرچند که اکثر دوستان رله قطع کن برق (آنتی جکینگ) رو پیشنهاد نمی کنن.
مورد دوم شما هم خیلی فاصله نداره با مقادیری که من با سالی تو دور موتور 3000 دارم. نگران نباشین خیلی.
مورد سوم شما هم طبیعیه و مشکلی نداره بعلت اینکه این چراغ هشدار باز بودن کمربند تو هیچ لوگان داخلی وجود نداره و حساسیت شما به این موضوع باعث شده که این موضوع رو تازه متوجه بشین.
فکر و خیال و انرژی منفی دنیا رو خدایی نکرده به کام تون تلخ می کنه، همه شون حل میشن ایشالله.

امیر مسعود
02-25-2012, 02:01 PM
سلام به دوستان عزيز

اقا منم در تکمیل فرمایشات جناب خرازی خدمت تون عرض کنم شما خیلی حساس نباشید رو ماشین که هر چی حساس باشی بدتره اینو خودم تجربه کردم بارها یکی میخواد به خودم بگه:d در کل اون چراغ هم که روشن و خاموش شده مربوط به چراغ ایربگ شاگرد هست و اصلان هیچ لوگانی چراغ کمربند نداره و اما در مورد سوکت فابریک باید خدمت تون عرض کنم که من خودم این دزدگیر رو برای یکی از اشنا ها نصب کردم همراه با سوکت فابریک شما کدوم نمایندگی این کار رو انجام دادین ؟ ایا دزدگیر شما مشکلی داره مثلان الکی اژیر نمیزنه

سالار
02-25-2012, 02:34 PM
اقا منم در تکمیل فرمایشات جناب خرازی خدمت تون عرض کنم شما خیلی حساس نباشید رو ماشین که هر چی حساس باشی بدتره اینو خودم تجربه کردم بارها یکی میخواد به خودم بگه:d در کل اون چراغ هم که روشن و خاموش شده مربوط به چراغ ایربگ شاگرد هست و اصلان هیچ لوگانی چراغ کمربند نداره و اما در مورد سوکت فابریک باید خدمت تون عرض کنم که من خودم این دزدگیر رو برای یکی از اشنا ها نصب کردم همراه با سوکت فابریک شما کدوم نمایندگی این کار رو انجام دادین ؟ ایا دزدگیر شما مشکلی داره مثلان الکی اژیر نمیزنه

سلام دوست عزيز
من اين دزدگير رو توي نمايندگي كرج پيش آريا سيتم جنب بيمارستان قائم نصب كردم. ظاهراً دزد گير مشكلي نداره و الكي آژير نميزنه فقط دفعه اول كه نصبش كردم تو راه متوجه شدم كه كليد قفل مركزي ماشين از كار افتاده برگشتم رفتم پيشش هي ور رفت اخر سر زنگ زد به ي بابايي ميگفت تكنسين خود شركت ايزيكار ه اون بهش گفت كه ي چيزي مث سوكت ريز رو از روي سيم هاي دزد گير قطع كنه و اونم قطع كرد و اين مشكل رفع شد. وقتي دليلش رو پرسيدم گفت اون كليد قفل مركزي ي طرفه شده بود و خود من اينو نميدونستم. بهر حال از دلگرمي شما و جناب خرازي بزرگوار ممنونم . انشاا.. كه هيچ كسي به مشكل دزد گير برنخوره . يكي از دلايل ترس منم اينه كه من رو 206 دزدگير نصب كردم بيچارم كرد شايد اين ترسم از همون موقع بوجود اومده . بهر حال ممنون

siyamak
02-25-2012, 06:39 PM
فکر کنم این بهترین مدل باشه:p
http://www.acopart.org/Upload/ACO-676/129746525347396874.jpg

سالار
02-27-2012, 10:03 AM
با سلام خدمت دوستان عزيز مخصوصآ جناب مهدي خان خرازي
آقا ما با اين دوستاني كه توي اين سايت داريم خدايش احساس ثروتمندي ميكنيم. تو پست هاي قبليم هم نوشتم كه دزدگيرم بنظر ايراداتي داره كه جناب مهدي خان بزرگواري كردند و وقت گذاشتند با همديگه سالار رو برديم پيش ي فوق تخصص . :) اون رله قطع برقش رو غير فعال كردم و خيالم راحت شد. خلاصه ديشب كه با ماشين برگشتم خونه سالار از خوشحالي ميخاست جاده رو بخوره. تجربه اي كه بدست آوردم اين بود كه آقا جان يا دزدگير نبند يا اگه بستي حتما حتما حتما نصابت رو بشناس و نسبت به كارش ايمان داشته باش . بازم از مهدي خان عزيز و امير مسعود جان تشكر مي كنم كه باعث شدند ديشب من و سالار راحت بخوابيم.

MohammadG
02-27-2012, 05:34 PM
با سلام خدمت دوستان عزيز مخصوصآ جناب مهدي خان خرازي
آقا ما با اين دوستاني كه توي اين سايت داريم خدايش احساس ثروتمندي ميكنيم. تو پست هاي قبليم هم نوشتم كه دزدگيرم بنظر ايراداتي داره كه جناب مهدي خان بزرگواري كردند و وقت گذاشتند با همديگه سالار رو برديم پيش ي فوق تخصص . :) اون رله قطع برقش رو غير فعال كردم و خيالم راحت شد. خلاصه ديشب كه با ماشين برگشتم خونه سالار از خوشحالي ميخاست جاده رو بخوره. تجربه اي كه بدست آوردم اين بود كه آقا جان يا دزدگير نبند يا اگه بستي حتما حتما حتما نصابت رو بشناس و نسبت به كارش ايمان داشته باش . بازم از مهدي خان عزيز و امير مسعود جان تشكر مي كنم كه باعث شدند ديشب من و سالار راحت بخوابيم.

سلام یه همگی دوستان
می خواستم خواهش کنم که نصاب فوق تخصص رو به ما هم معرفی کنید که نصب رو پیش ایشون ببریم. چون من سوییچ ریموت اصلی رو گم کردم فقط با یدکش کار میکنم که سخته می خوام بجای اینکه بدم یکی دیگه بسازن بجاش واسه دزدگیر هزینه کنم.
یه چیز دیگه هم می خوام مطرح کنم که راستش رو بخوایین جایی واسش پیدا نکردم ولی از مدیر انجمن خواهش می کنم اگه جایی واسش هست به اونجا متقل کنند اونم اینه که هفته پیش رفتم پیش یه نمایندگی آکو تو شمال تهران که یه سری لوازم ببندم با حسابی که خودم کردم چون قیمتهای آکو رو تقریبا داشتم بین 90 تا 110 هزارتومان فقط لوازم میشد که ایشون این لوازم رو 137 هزار تومان حساب کردند که قیمت 2 تاشونو که بهشون گفتم زیاد حساب کردین اونا رو کم کرد ولی بعضی چیزها مثل لاستیک دور کاپوت رو نمی دونستم نتونستم چیزی بگم 50 تومان هم اجرت نصب گرفت کلا با چونه 180 از من گرفت که امیدوارم آکو کمی نظارت هم رو نمایندگی های فروش داشته باشند این مشکل حل شود.

سالار
02-28-2012, 11:30 AM
سلام دوستان
ببخشين من كلاً تو تجزيه و تحليل مسايل مشكل دارم و به اصطلاح IQ ام پايينه آقا ما تازه متوجه شديم كه اون نصابه قبليه كه خدمتتون عرض كردم سالار رو مريض كرده بود ؛ آژير دزدگير رو به بدنه ECU نصب كرده ؟:(:eek:به اين شكل كه با دريل اون صفحه اي رو كه ECU بهش متصله سوراخ كرده و با ي پيچ بوق دزدگير رو به اونجا وصل كرده ( چه بوقي بوده اون نصابه و چه شيپوري هستم من ) بنظرتون با فرض اينكه امدادهاي غيبي تا اينجاي كار ECU ماشين رو از بلايا دور نگه داشته باشن برم جاي آژير دزدگير رو عوض كنم ؟
ممنون

Kharazi
02-28-2012, 11:45 AM
سلام دوستان
ببخشين من كلاً تو تجزيه و تحليل مسايل مشكل دارم و به اصطلاح IQ ام پايينه آقا ما تازه متوجه شديم كه اون نصابه قبليه كه خدمتتون عرض كردم سالار رو مريض كرده بود ؛ آژير دزدگير رو به بدنه ECU نصب كرده ؟:(:eek:به اين شكل كه با دريل اون صفحه اي رو كه ECU بهش متصله سوراخ كرده و با ي پيچ بوق دزدگير رو به اونجا وصل كرده بنظرتون با فرض اينكه امدادهاي غيبي تا اينجاي كار ECU ماشين رو از بلايا دور نگه داشته باشن برم جاي آژير دزدگير رو عوض كنم ؟
ممنون

آقا محسن سلام
مطمئن هستین که خود ECU رو سوراخ کرده؟ یا اینکه قاب فلزی که ECU بهش متصل میشه رو سوراخ کرده؟
آژیر رو بهتره مطابق عکس زیر که جناب سوهانیان زحمت ش رو کشیدن توی این محل نصب کنین که نیازی به دریل کاری هم نداره.
http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129725130020750086.jpg

سالار
02-28-2012, 11:58 AM
آقا محسن سلام
مطمئن هستین که خود ECU رو سوراخ کرده؟ یا اینکه قاب فلزی که ECU بهش متصل میشه رو سوراخ کرده؟
آژیر رو بهتره مطابق عکس زیر که جناب سوهانیان زحمت ش رو کشیدن توی این محل نصب کنین که نیازی به دریل کاری هم نداره.

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/s_129725130020750086.jpg

آقا مهدي عزيز سلام
نه اون صفحه اي رو كه ECU بهش متصله سوراخ كرده نه خود بدنه ECU رو.سعي ميكنم بعداظهر عكسش رو بگيرم و بذارم كه حداقل ي تجربه باشه واسه كسايي مثل من كه ميخان دزدگير نصب كنن در مورد راهنمايت هم ممنون حتما در اولين فرصت ميرم جاش رو عوض ميكنم
ممنون

Kharazi
02-28-2012, 12:03 PM
آقا مهدي عزيز سلام
نه اون صفحه اي رو كه ECU بهش متصله سوراخ كرده نه خود بدنه ECU رو.سعي ميكنم بعداظهر عكسش رو بگيرم و بذارم كه حداقل ي تجربه باشه واسه كسايي مثل من كه ميخان دزدگير نصب كنن در مورد راهنمايت هم ممنون حتما در اولين فرصت ميرم جاش رو عوض ميكنم
ممنون

دوست عزیز جای نگرانی نیس. اتفاق خاصی نیوفتاده پس. شما پیچ آژیر رو باز کن و براحتی جابجاش کن که اگه بعدها خواستی قاب محافظ ECU نصب کنی جا برای این کار داشته باشی.
موفق باشین.

kiavash
03-13-2012, 01:28 AM
امروز رفتم e7 نصب کنم به قیمت 320 تومن !!! حالا جدا از قیمت 2 تا سوال :
اگر سوکت فابریک نذارم چه مشکلی پیش میاد؟ (چون نصابش خیلی وارد بود گفت مشکلی پیش نمیاد)
و گفت سوکت فابریک میذارم ولی بدونه اونم مطمئن هست و تا حالا مشکلی پیش نیامده . در ضمن گفت با سوکت یه سری امکانات رو نمیشه نصب کرد.
یه سواله دیگه راجع به رله قطع برق هست که دوستان میگن نصب نشه. چرا؟ و کلا چکار میکنه؟

Renault Logan
03-13-2012, 02:13 AM
امروز رفتم e7 نصب کنم به قیمت 320 تومن !!! حالا جدا از قیمت 2 تا سوال :
اگر سوکت فابریک نذارم چه مشکلی پیش میاد؟ (چون نصابش خیلی وارد بود گفت مشکلی پیش نمیاد)
و گفت سوکت فابریک میذارم ولی بدونه اونم مطمئن هست و تا حالا مشکلی پیش نیامده . در ضمن گفت با سوکت یه سری امکانات رو نمیشه نصب کرد.
یه سواله دیگه راجع به رله قطع برق هست که دوستان میگن نصب نشه. چرا؟ و کلا چکار میکنه؟

سلام دوست عزیز
اگر از کیفیت و دقت کار نصابتون اطمینان دارید ، به نظر بنده سوکت فابریک استفاده نکنید بهتره. نظر شما و سایر دوستان محترم هست .

بنده الان 4 ساله که هم روی لوگان قبلیم هم جدیدم ، از سوکت فابریک استفاده نکردم ، نصاب فقط چند تا سیم رو به مقدار بسیار ناچیز لخت کرد و ازشون انشعاب گرفت . هیچ سیمی قطع نشد . بنابراین مشکلی نیست .

اینکه با سوکت فابریک یک سری امکانات رو نمیشه فعال کرد اطلاع ندارم ولی دور از ذهن هم نیست .

برای نصب رله قطع برق ، باید حتما دوتا از سیم های برق پشت کلید بطور کامل قطع بشه

اول به همین دلیل هست که میگن نصب نکنید چون سیم باید کامل قطع بشه ، اونم سیم مغزی سوئیچ .

ایموبلایزر لوگان اینقدر قوی و مطمئن هست که خدارو شکر تو این 4 سال اصلا آمار سرقت ال90 در سراسر کشور نداشتیم (گوش شیطون کر)

دومین دلیلی که میگن نصب نکنید بخاطر همین ایمن بودن ایموبلایزر هست .

سومین دلیل این هست که سیستم برق لوگان و کلا خودروهای اصیل فرانسوی ، بسیار بسیار حساس و پیچیده هست .

وقتی این رله نصب بشه .
مثلا خدای نکرده ماشین مورد سرقت قرار گرفت و شما هم شاهدش بودید و خواستید دستور قطع برق بدید .

اولین جایی که در اثر صادر کردن این دستور قطع برق شما ، آسیب میبینه ، Ecu موتور و ecu داخل اتاق هست که در حال فعالیت هستند و یک دفعه برقشون قطع میشه بدون ذخیره کردن اطلاعاتشون .

دومین جایی که صدمه میبینه کوئل های بسیار بسیار حساس لوگان هست که دارند با ولتاژ 60 هزار ولت کار میکنند تا بتونند جرقه ای کامل و قوی در شمع ایجاد کنند . اونوقت شما ناگهان برق رو قطع میکنید .

امیدوارم توضیحات گویا- مفید و قانع کننده باشه .

موفق باشید .

kiavash
03-13-2012, 03:01 AM
ممنون عالی بود..
پس رله رو بیخیال میشم...
سوکت فابریکم همینطور....

آرش کمانگیر
03-13-2012, 04:06 AM
سلام دوست عزیز
اگر از کیفیت و دقت کار نصابتون اطمینان دارید ، به نظر بنده سوکت فابریک استفاده نکنید بهتره. نظر شما و سایر دوستان محترم هست .

بنده الان 4 ساله که هم روی لوگان قبلیم هم جدیدم ، از سوکت فابریک استفاده نکردم ، نصاب فقط چند تا سیم رو به مقدار بسیار ناچیز لخت کرد و ازشون انشعاب گرفت . هیچ سیمی قطع نشد . بنابراین مشکلی نیست .

اینکه با سوکت فابریک یک سری امکانات رو نمیشه فعال کرد اطلاع ندارم ولی دور از ذهن هم نیست .

برای نصب رله قطع برق ، باید حتما دوتا از سیم های برق پشت کلید بطور کامل قطع بشه

اول به همین دلیل هست که میگن نصب نکنید چون سیم باید کامل قطع بشه ، اونم سیم مغزی سوئیچ .

ایموبلایزر لوگان اینقدر قوی و مطمئن هست که خدارو شکر تو این 4 سال اصلا آمار سرقت ال90 در سراسر کشور نداشتیم (گوش شیطون کر)

دومین دلیلی که میگن نصب نکنید بخاطر همین ایمن بودن ایموبلایزر هست .

سومین دلیل این هست که سیستم برق لوگان و کلا خودروهای اصیل فرانسوی ، بسیار بسیار حساس و پیچیده هست .

وقتی این رله نصب بشه .
مثلا خدای نکرده ماشین مورد سرقت قرار گرفت و شما هم شاهدش بودید و خواستید دستور قطع برق بدید .

اولین جایی که در اثر صادر کردن این دستور قطع برق شما ، آسیب میبینه ، Ecu موتور و ecu داخل اتاق هست که در حال فعالیت هستند و یک دفعه برقشون قطع میشه بدون ذخیره کردن اطلاعاتشون .

دومین جایی که صدمه میبینه کوئل های بسیار بسیار حساس لوگان هست که دارند با ولتاژ 60 هزار ولت کار میکنند تا بتونند جرقه ای کامل و قوی در شمع ایجاد کنند . اونوقت شما ناگهان برق رو قطع میکنید .

امیدوارم توضیحات گویا- مفید و قانع کننده باشه .

موفق باشید .
با احترام به نظر دوست و هم استانی گرامی
با احترام به نظر شما دوست عزیز ولی بنده با نظر شما در مورد فعال کردن سیستم قطع برق اتوماتیک مخالفم
شما موقعی که رله قطع برق رو رو سیستم سوییچ وصل میکنید در حقیقت سیم اتصال برق خودرو به ecu رو که در بین راهش با چرخوندن سوییچ قطع و وصل میشه رو توسط یه پل رله به هم متصل کردید (یعنی بین خروجی سویچ و ورودی ecu یه رله (کلید الکترونیکی)نصب میشه که عملکرد قطع و وصل برق رو کنترل میکنه ) شما با فعال کردن قطع برق توسط دزدگیر در حقیقت کار قطع سوئیچ رو انجام دادید و مثل این میمونه که راننده سوئیچ رو بسته (که این کار اتصال سیم برق ورودی ecu قطع کرده) که عملا هیچگونه اسیبی به سیستم ucu و کوئل نمیزنه . اگر این فرمان قطع بر روی اتصال باطری یا ورودی تغذیه ecu باشه در اون صورت فرمایش شما درسته و این مسئله مطمئنن روی ecu و بقیه اجزای الکتریکی خودرو خطا میندازه و بهشون اسیب میزنه . تنها موردی منفی که با فعال کردن این اپشن وجود داره همون قطعی سیم اصلی سوئیچ هست که اگر این کار توسط یه نصاب با سلیقه و ماهر انجام بشه و اتصالات رو به درستی و تمیز انجام بده مطمئنن یه اپشن کاربردی و ایمن و به روز رو خودرو اضافه میشه . (بنده توصیه میکنم در صورت اقدام برای فعال کردن این اپشن بعد از قطع سیم سوئیچ از ترمینال سایز بزرگ برای اتصال سیمها استفاده بشه)

در مورد ارتباط این اپشن با سیستم اموبلایزر هم عرض کنم سیستم ایموبلایزر یه سیستم رمز گذاری بر روی سوئیچ هست که توسط یه تراشه مغناطیسی و الکترونیکی با یه سری کد صفر و یک که از سویچ دریافت میکنه سوئیچ رو شناسایی میکنه تا خودرو با سوئیچ غیر از سوئیچ خودرو روشن نشه و این سیستم توسط یه حلقه سیم پیچی شده دور مغذی سوئیچ که یه میدان مغناطیسی ایجاد میکنه و با وارد شدن سوئیچ به داخل شکاف مغذی از سوئیچ کد میگیره و اتصال رو ایجاد میکنه .
سیستم ایموبلایزر هیچ ارتباطی به اپشن کنترل قطع خودکار برق خودرو نداره و یه سیستم کاملا جدا از اون هستش و این درست نیست که چون تندر ایموبلایزر قوی داره ما از نصب این اپشن صرف نظر کنیم این دو اپشن مکمل یکدیگر هستن و در حقیقت اپشن (رله قطع برق) موقعی که سارق سیستم ایموبلایزر رو از کار انداخت و اقدام به روشن کردن خودرو کرد به کار میاد و امکان خاموش کردن از راه دور رو فراهم میکنه و امنیت خودرو رو تکمیل میکنه .
تنها اپشنی که با فعال کردنش ما مجبوریم سیستم ایموبلایزر رو از کار بندازیم و از مدار خارج کنیم قابلیت استارت از راه دور و برنامه ریزی شده (استارتر ) هست که راه اندازی اون برای تندر اصلا توصیه نمیشه چون با اضافه شدن این اپشن ایمنی سرقت خودرو به شدت پایین میاد .
در اخر هم نقشه ای که خودم با فوتوشاپ و کاملا به صورت ابتدایی از سیستم سوئیچ و عملکرد ایموبلایزر و منطقه قرارگیری سیستم قطع خودکار برق خودرو کشیدم رو قرار میدم (البته امکان داره بعضی از نصابها اون رو قبل از سوئیچ نصب کنن) .
در صورتی که دوستان تمایل داشتن در مورد رله و تشریح عملکرد اون هم میتونم یه سری توضیحات خدمتتون ارائه کنم .
از دوستان و جناب سوهانیان هم پوزش میخوام جسارت بنده رو ببخشید .

با تشکر
http://www.acopart.org/upload/ACO-1136/s_129760688038078640.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-1136/129760688038078640.jpg)

MEHDI-Logan
04-02-2012, 09:56 PM
سلام
آیا میشه ریموت شارژی دزدگیرها رو با شارژری غیر از مخصوص خودش ( مثلا نوعی از شارژرهای موبایلی) هم شارژ کرد؟
(منظورم ریموت دزدگیرهای استیل میته)

Porsche
04-02-2012, 10:52 PM
سلام
آیا میشه ریموت شارژی دزدگیرها رو با شارژری غیر از مخصوص خودش ( مثلا نوعی از شارژرهای موبایلی) هم شارژ کرد؟

با سلام خدمت شما
در خصوص سوال شما بستگی داره به خروجی آداپتور مصرفی، من شارژر خونگی ریموت استیل میت دارم(غیر فندکی) روش خروجی رو زده 4.2 ولت DC و 150 mA

سالار
04-03-2012, 11:35 AM
سلام

سلام
چند وقت پيش ي ست كامل شارژر فندكي اتومبيل رو دست يكي از اشنا ها ديدم كه يك شارژ اصلي داشت و انواع مختلف سوكتهاي شارژ براي گوشيهاي مختلف و و سايل ديگه كه با يك قطعه رابط به شارژ فندكي ماشين وصل ميشد من خودم دزدگيرم ايزيكار هستش و با يكي از سوكتهاي اون تونستم ريموت دزدگيرم رو شارژ كنم قصد دارم حتما بخرم چيز بدر خوريه شايد بدرد شما هم كه اين سوال رو داشتين بخوره . اگر خريدم عكسش رو ميذارم كه ببينيد .:)

MEHDI-Logan
04-03-2012, 11:52 AM
با سلام خدمت شما
در خصوص سوال شما بستگی داره به خروجی آداپتور مصرفی، من شارژر خونگی ریموت استیل میت دارم(غیر فندکی) روش خروجی رو زده 4.2 ولت DC و 150 mA

ضمن تشکر از شما میخوام بدونم این شارژر غیر فندکی روی خود دزدگیر بود یا بصورت جداگانه خریدید؟
آخه دزدگیر مد نظر من فقط شارژر فندکی داره.

davood logan
04-09-2012, 06:25 PM
سلام دوستان،شرمنده میخوام یه درذگیر حول و حوش 300000 هزار تومان بخرم،اما هیچ اطلاعاتی در مورد دزدگیرا ندارم،کدوم مارک رو بخرم؟ به چه چیزایی هنگام نصب دقت کنم،خواهشا دوستان در راهنمایی کامل دریغ نفرماین.
مرسی

Renault Logan
04-09-2012, 10:10 PM
سلام دوستان،شرمنده میخوام یه درذگیر حول و حوش 300000 هزار تومان بخرم،اما هیچ اطلاعاتی در مورد دزدگیرا ندارم،کدوم مارک رو بخرم؟ به چه چیزایی هنگام نصب دقت کنم،خواهشا دوستان در راهنمایی کامل دریغ نفرماین.
مرسی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما
اگر شما صفحات گذشته این تاپیک را مطالعه بفرمایید قطعا میتونید یک نتیجه گیری درست و مد نظرتون رو انجام بدید .
دوستان همگی نظرات شخصی و غیر شخصیشون رو عنوان کردند .
توصیه میکنم حتما صفحات تاپیک رو وقت بگذارید و مطالعه بفرمایید .
علی ای حال ، با توجه به افزایش قیمت اخیر و نابسامانی بازار ، دزدگیر های درجه 2 و 3 هم گران شدند و ارزش خرید اصلا ندارند .

بنده توصیه میکنم ، سر قیمت دزدگیر اصلا وسواس به خرج ندهید و حتما یک دزدگیر مناسب و باب میلتون از نوع درجه یک تهیه کنید چون ارزش هزینه کردن رو داره .

از دزدگیر های ساده اطلاعاتی ندارم .
در دزدگیر های تصویری اول از همه برند ایزی کار خوبه ساخت اصل کره هست (انتخاب مدلش بر میگرده به درخواست و سلیقه شما)
سایت ایزی کار :
http://www.easycaralarm.ir/

در درجه بعدی مارک ماجیکار خوبه که قبلا کره بوده ولی الان چین درجه یک هست (باز انتخاب مدل بر میگرده به سلیقه شما)
سایت ماجیکار:
http://www.magicar.ir/

در درجه بعدی مارک تلماتیکس خوبه که باز قبلا کره ای بوده ولی الان چین درجه یک هست (باز انتخاب مدل برمیگرده به سلیقه و خواسته شما)
سایت تلماتیکس :
http://www.telematix.ir/

قیمت دزدگیر های تصویری هم بسته به مدل از حوالی 300 شروع میشه تا 400

موفق باشید .

سالار
04-10-2012, 08:51 AM
مرسی
دوست عزيز سلام
من دزدگير ايزيكار رو بهتون پيشنهاد ميدم قيمتش همين حدوداست چون من اين دزدگير رو با هزينه نصبش 325 تومن دادم ي 2ماهي هم ميشه رو ماشينم نصبش كردم الان هم خيلي ازش راضيم مدل دزدگير من ef7 هستش .

سالار
04-24-2012, 01:03 PM
سلام بر دوستان عزیز

چند وقتی هست که ی مشکل برای دزدگیرم پیش اومده خواستم مطرح کنم و از تجربیات دوستان برا رفعش استفاده کنم.
وقتی که ماشین رو میشورم ( شستشوی بدنه نه موتور ) یا زیر بارش بارون قرار می گیره تا وقتی که بدنه خشک نشه نمیتونم ماشین رو با دزدگیر قفل کنم یعنی ریموت فرمان میده ولی دزدگیر فعال نمیشه و ماشین بجا ی بوق فعال شدن دزدگیر 3 بار بوق میزنه و مجبور مبشم با سویچ اون رو قفل کنم . بعد وقتی ماشین خشک میشه دوباره قفل کردن ماشین باز دزدگیر هم امکانپذیر میشه .
اگر دوستان تجربه ای یا نظری دارند بی نصیب نذارن منو. امکان لخت بودن جایی از سیمهای دزدگیر و اتصالی هست ؟ دزدگیرم ایزیکار مدل ای اف 7 هستش
ممنون

Renault Logan
04-24-2012, 03:33 PM
سلام بر دوستان عزیز

چند وقتی هست که ی مشکل برای دزدگیرم پیش اومده خواستم مطرح کنم و از تجربیات دوستان برا رفعش استفاده کنم.
وقتی که ماشین رو میشورم ( شستشوی بدنه نه موتور ) یا زیر بارش بارون قرار می گیره تا وقتی که بدنه خشک نشه نمیتونم ماشین رو با دزدگیر قفل کنم یعنی ریموت فرمان میده ولی دزدگیر فعال نمیشه و ماشین بجا ی بوق فعال شدن دزدگیر 3 بار بوق میزنه و مجبور مبشم با سویچ اون رو قفل کنم . بعد وقتی ماشین خشک میشه دوباره قفل کردن ماشین باز دزدگیر هم امکانپذیر میشه .
اگر دوستان تجربه ای یا نظری دارند بی نصیب نذارن منو. امکان لخت بودن جایی از سیمهای دزدگیر و اتصالی هست ؟ دزدگیرم ایزیکار مدل ای اف 7 هستش
ممنون

با سلام و وقت بخیر خدمت شما جناب امید علی گرامی

خوشبختانه که تجربه این مشکل رو ندارم ولی نظرم 100% روی اتصالی هست .
چون مشکل شما دقیقا با آب سرو کار داره پس یقینا اتصالی هست . حالا اینکه کجا هست اون دیگه باید نصابی که برای شما نصب کرده عیب یابی کنه موضوع رو .

بنده قبلا روی لوگی جون یک مشکلی داشتم مرتبط با همین اتصالی با آب
منتها مربوط به کلید نصب شده لای درب موتور بود .
به این صورت که وقتی ماشین رو میستم یا تو بارندگی شدید بیرون میرفتم ، میدیدم خود به خود فلاشر راه افتاده انگار مثل زمانی که درب ماشین بازه و فلاشر میزنه .
این فلاشر قطع نمیشد به هیچ وجه مگر با کلا غیر فعال کردن دزدگیر و رفتن روی مد تعمیرگاه
اگر در همون زمان فلاشر زدن میخواستم با دزدگیر قفل کنم درب ها رو ، درب ها قفل میشد ولی بعد از چند ثانیه آزیر ممتد میزد که همه رو کفری میکرد .
بعدا مشخص شد ایراد از خیس شدن کلید لای درب موتور هست و اتصالش برقرار میشد درست انگار درب موتور بازه برای همین دزدگیر کلافم کرده بود . کلید رو که عوض کردم مشکل حل شد.

حالا مشکل شما هم باید توسط همون نصاب عیب یابی بشه و 100% در قسمتی از مدار دزدگیر که با فضای بیرون در ارتباط هست و اصطلاحا در معرض آب خوردگی قرار داره ، اتصالی داره .

موفق باشید .

mehdi_ehtesham
04-24-2012, 03:49 PM
برادران عزیزم
لطف می کنید یه دزدگیر ساده (تصویری نمی خوام) ولی جنس خوب می خوام با امکان صندوق پرون حول و حوش قیمت هم بدید منت می زارید ممنون از همه اساتید

امیر مسعود
04-24-2012, 08:22 PM
برادران عزیزم
لطف می کنید یه دزدگیر ساده (تصویری نمی خوام) ولی جنس خوب می خوام با امکان صندوق پرون حول و حوش قیمت هم بدید منت می زارید ممنون از همه اساتید

دوست خوبم من به شما 2 مدل ایزی کار رو پیشنهاد میدم فقط قیمتش رو نمیدونم چون مدام در حال تغییر هست

http://www.acopart.org/upload/ACO-528/129797561875165140.jpg

دزدگير اتومبيل ايزي كار مدل 3000
امکانات دزدگیر اتومبیل ایزیکار مدل 3000

وضعیت تعمیرگاه
ریموت ضد اسکن
تحریکهای جداگانه برای کاپوت صندوق عقب و دربه
حذف شوک سنسور
اخطار باز بودن دربها

http://www.acopart.org/upload/ACO-528/129797561877666276.jpg

دزدگير اتومبيل ايزي كار مدل 206

امکانات دزدگیر اتومبیل ایزیکار مدل 206-3000

وضعیت تعمیرگاه
ریموت ضد اسکن
تحریکهای جداگانه برای کاپوت صندوق عقب و دربه
حذف شوک سنسور
اخطار باز بودن دربها

davood logan
04-24-2012, 10:40 PM
سلام دوستان من دیروز رفتم نمایندگی ایزیکار قیمت گرفتم،مدل 5100 رو 260 هزار،4100 هم 260 هزار و 7100 رو 300 هزار تومان ،اینا تصویری و بدون استارتر بود،میگفت اگه بخوای سوکت فابریک نصب کنیم 15 الی 20 هم میگیرم،حالا موندم کدومشو نصب کنم؟
ضمنا این چرا نمایندگی ها قیمت ثابت ندارن؟ یکی قیمت 7100 رو 315 هزار گفت این یکی 300

ali-logan
04-30-2012, 10:41 PM
سلام دوستان
امروز در یکی از نمایندگی های ایرانخودرو دزدگیر تصویری FC3 (http://www.telematix.ir/telematix-alarm/29/%D8%AF%D8%B2%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-FC3/default.aspx)تلماتیکس نصب کردم. سه سال گارانتی داره و قیمتش با نصب شد 220 تومن. البته روی ریموت دزدگیر آرم ایساکو خورده ولی روی یونیت اصلی اسم تلماتیکس و ساخت کره درج شده. می خواستم بدونم قیمت مناسب بوده و اینکه این مدل احیانا مشکل خاصی به وجود نیاورده برای دوستان؟

امیر مسعود
04-30-2012, 10:56 PM
سلام دوستان
امروز در یکی از نمایندگی های ایرانخودرو دزدگیر تصویری FC3 (http://www.telematix.ir/telematix-alarm/29/%D8%AF%D8%B2%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-FC3/default.aspx)تلماتیکس نصب کردم. سه سال گارانتی داره و قیمتش با نصب شد 220 تومن. البته روی ریموت دزدگیر آرم ایساکو خورده ولی روی یونیت اصلی اسم تلماتیکس و ساخت کره درج شده. می خواستم بدونم قیمت مناسب بوده و اینکه این مدل احیانا مشکل خاصی به وجود نیاورده برای دوستان؟

علی اقا مبارک باشه تلمتیکس دزدگیر خوبی هست تا وقتی براش مشکل پیش نیاد یه ایراد بزرگم داره ریموتش خیلی مصرف باتریش زیاده و طی تحقیقی که من کردم چند سال هست که ورشکسته شده شرکتش الان دزدگیر ایزیکار فعلان حرف اول رو میزنه

سالار
05-01-2012, 11:35 AM
سلام دوستان من دیروز رفتم نمایندگی ایزیکار قیمت گرفتم،مدل 5100 رو 260 هزار،4100 هم 260 هزار و 7100 رو 300 هزار تومان ،اینا تصویری و بدون استارتر بود،میگفت اگه بخوای سوکت فابریک نصب کنیم 15 الی 20 هم میگیرم،حالا موندم کدومشو نصب کنم؟
ضمنا این چرا نمایندگی ها قیمت ثابت ندارن؟ یکی قیمت 7100 رو 315 هزار گفت این یکی 300
سلام بر آقا داود عزيز

ايزيكار الان بهترين دزدگيره بنظرم بين اين 3 مدل 5100 و 4100 تقريبا يكي هستند و 7100 از اونها جديد تره با توجه به اختلاف كمي كه قيمتهاشون با هم دارند ( 40 هزار تومن ) من پيشنهاد ميكنم همون 7100 رو ببندي البته اون مدلهاي ديگه هم بخوبي جواب ميدن . اما ي پيشنهاد هم دارم اونم اينه كه قيمت ef7 همين دزدگير رو هم بگير چون من خودم اين دزدگير رو با همه چيزاش نصب كردم 320 هزار تومن كه تقريبا معادل قيمت همون 7100 شماست اما بسيار زيبا و با امكانات فراواني هم هست كه تو همين تاپيك دوست عزيزمون آقاي خرازي عكسهايي از اون رو گذاشته . بنظرم ي قيمت هم از ef7 بگير بعد تصميم بگير
در خصوص نوسانات قيمت شركت ايزيكار تا اون جايي كه من اطلاع دارم به نمايندگي هاش اختيار داده رقمي بين 10 تا 15 هزار تومن رو ميتونن به قيمت ها اضافه كنن كه البته اصلا خوب نيست . من خودم به اين مشكل برخورد كردم ولي شما قيمت رو از طريق خود شركت ايزيكار بگير و سعي كن از نمايندگي خود ايزيكار خريداري كني
موفق باشين

کیان
05-01-2012, 06:45 PM
سلام من 4 سال است که از دزد گیر ماتریکس fx-5000 استفاده میکنم وتا کنون مشکل خاصی نداشته ولی در آن زمان که من نصب کردم سوکت فابریک وجود نداشت وحالا میخواهم از سوکت فابریک استفاده نمایم متاسفانه در شهر ما برای ماتریکس وجود نداشت، دوسوال داشتم :
1- آیا از سوکت های دزدگیر های دیگر میتوان استفاده کرد؟
2- آدرس مغازه ای که بتواند برای شهرستان برایم بفرستد

Kharazi
05-01-2012, 10:27 PM
سلام من 4 سال است که از دزد گیر ماتریکس fx-5000 استفاده میکنم وتا کنون مشکل خاصی نداشته ولی در آن زمان که من نصب کردم سوکت فابریک وجود نداشت وحالا میخواهم از سوکت فابریک استفاده نمایم متاسفانه در شهر ما برای ماتریکس وجود نداشت، دوسوال داشتم :
1- آیا از سوکت های دزدگیر های دیگر میتوان استفاده کرد؟
2- آدرس مغازه ای که بتواند برای شهرستان برایم بفرستد

دوست عزیز سلام
شما قصد دارین دزدگیری که قبلاً روی ماشین تون نصب کردین رو باز کنین و دوباره همون دزدگیر رو روی همون ماشین ببندین؟

کیان
05-01-2012, 10:31 PM
دوست عزیز سلام
شما قصد دارین دزدگیری که قبلاً روی ماشین تون نصب کردین رو باز کنین و دوباره همون دزدگیر رو روی همون ماشین ببندین؟

سلام بله روی همین خودرو اما با سوکت فابریک، چون در دراز مدت ممکن است چسپ دور اتصالات باز شده وباعث اتصالی شود

Kharazi
05-01-2012, 10:45 PM
سلام بله روی همین خودرو اما با سوکت فابریک، چون در دراز مدت ممکن است چسپ دور اتصالات باز شده وباعث اتصالی شود

دوست عزیز نظر بنده و خیلی دیگه از دوستان هم فرومی این هست که این کار رو انجام ندین بهتره چون در حال حاضر هم سیم ها قطع شده و دیگه سوکت فابریک کاربرد چندانی نداره و هم ماشین شما بدون مشکل داره کار می کنه.

MAHDI-TONDAR
05-01-2012, 10:54 PM

سلام جناب كيان
منم كاملاً با نظر و عقيده جناب خرازي عزيز موافقم .
چراكه:
سيم ها كه برش خورده شد.
دزدگير هم كه الحمدالله بدون مشكل داره كار ميكنه
خوب با اين تفاسير استفاده از سوكت فابريك بنظر بنده هم منطقي نيست .
جزء اينكه در همان ابتداي كار و نصب دزدگير بخواهيد از سوكت فابريك استفاده كنيد .
بقول ضرب المثل معروف ايراني كه ميگه : " سري كه درد نميكنه دستمال نياز نيست ببنديد".
بازم شما دوست عزيز خودتون مختاريد و هر طور كه صلاح ميدونيد رفتاركنيد .

Mehran Renault
05-01-2012, 11:09 PM
سلام
من یه توضیح کوچیکی در باره مشکل سوکت فابریک بدم.
دزدگیر ماشین من ماجیکار هستش. وقتی ماشین قبلیم رو فروختم از روی اون برداشتمش و روی این یکی ماشینم بستم. موقع نصب به نصاب گفتم چرا برام سوکت فابریک نمیزاری گفت چون سوکتهایی که کارخانه بر روی ماشین نصب میکنه کیفیت نداره دچار مشکل میشه.گفت برای یک نفر نصب کردم رفت توی جاده سوکت قاطی کرد و درنتیجه دزدگیر هم قاطی کرد و مجبور شده بره توی جاده براش درست کنه.گفت همین که سیم رو یک مقداری برش میدن وصل میکنن بهتر جواب میده و برای من هم سیم رو برش داده و نصب کرده و من هیچ مشکلی با دزدگیر ماشینم ندارم.

امیر مسعود
05-01-2012, 11:16 PM
سلام
من یه توضیح کوچیکی در باره مشکل سوکت فابریک بدم.
دزدگیر ماشین من ماجیکار هستش. وقتی ماشین قبلیم رو فروختم از روی اون برداشتمش و روی این یکی ماشینم بستم. موقع نصب به نصاب گفتم چرا برام سوکت فابریک نمیزاری گفت چون سوکتهایی که کارخانه بر روی ماشین نصب میکنه کیفیت نداره دچار مشکل میشه.گفت برای یک نفر نصب کردم رفت توی جاده سوکت قاطی کرد و درنتیجه دزدگیر هم قاطی کرد و مجبور شده بره توی جاده براش درست کنه.گفت همین که سیم رو یک مقداری برش میدن وصل میکنن بهتر جواب میده و برای من هم سیم رو برش داده و نصب کرده و من هیچ مشکلی با دزدگیر ماشینم ندارم.

مهران جان من مخالفم با نصابت چون که اگر سوکت فابریک جنسش خوب باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد برای ماشین اتفاقن وقتی مشکل پیش میاد که سیمها رو میبرند و به هم وصل میکنند در ضمن دزدگیر مجیکار کلان قاطی و خیلی مشکل برای صاحابش درست میکنه اون نصاب هم یا سوکت فابریک نداشته یا ...... بوده

Mehran Renault
05-01-2012, 11:21 PM
منظورم رو خوب نگرفتی امیر جان. منظور اون اقا سوکت های خود ماشین هست که کیفیت نداره نه سوکت فابریک همراه دزدگیر. دوما ایشوننماینده ماجیکار هستن و رفتن دفتر مرکزی ماجیکار و دوره نصب این دزدگیر هارو گذروندن و چند سال که توی کار نصب دزدگیرهستش. من که باهش مشکلی ندارم .حتما بقیه دفترچه راهنماش رو درست مطالعه نکردن که به مشکل بر خوردن;)

امیر مسعود
05-01-2012, 11:29 PM
منظورم رو خوب نگرفتی امیر جان. منظور اون اقا سوکت های خود ماشین هست که کیفیت نداره نه سوکت فابریک همراه دزدگیر. دوما ایشوننماینده ماجیکار هستن و رفتن دفتر مرکزی ماجیکار و دوره نصب این دزدگیر هارو گذروندن و چند سال که توی کار نصب دزدگیرهستش. من که باهش مشکلی ندارم .حتما بقیه دفترچه راهنماش رو درست مطالعه نکردن که به مشکل بر خوردن;)

خوب بازم اشتباه کرده دیگه این همه ماشین داره تولید میشه اگر سوکت هاشون خوب نبود یا اتیش میگرفتند یا هزار تا مشکل درست میکردند در ضمن هر کی گواهینامه داره راننده هست;):d د نه دیگه

Mehran Renault
05-01-2012, 11:36 PM
خوب بازم اشتباه کرده دیگه این همه ماشین داره تولید میشه اگر سوکت هاشون خوب نبود یا اتیش میگرفتند یا هزار تا مشکل درست میکردند در ضمن هر گی گواهینامه داره راننده هست;):d د نه دیگه
حالا دیگه من تجربه خودم رو گفتم و نمیدونم تا چه حد به درد دوستان بخوره. حالا اون اقا بد شانس بوده که سوکتش قاطی کرده.
موفق باشین

ansar
05-23-2012, 08:43 PM
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
یه سوال دارم درباره ریموت تصویری که روی تندرم نصب کردم , اونم اینه که موقعی که دکمه قفل شیشه بالابر عقب در حالت فعال باشه , در این زمان اگه ریموت رو فعال کنم برای یه چند ثانیه پشت آمپر روشن میشه , عقربه دور موتور بالا میره , ولی زمانی که دکمه قفل در حالت غیر فعال باشه چنین مشکلی ندارم, نکته جالب هم برای من و هم نصاب دزدپیر این بود در حالت اول اگه ماشی تو دنده هم باشه (موتور خاموش) چراغ پشت آمپر روشن نمیشه ولی وقتی دنده رو خلاص کنی باز این مشکل پیش میاد, میخاستم بدونم تاحالا واسه کسی این مشکل پیش اومده ؟مارک ریموت هم تلماتیکس C3 است. ضمناً قابل به عرض میباشد 2 تا پاور ویندوز هم برای شیشه های جلو و عقب نیز نصب کردم .
قربان شما

Kharazi
05-23-2012, 10:00 PM
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
یه سوال دارم درباره ریموت تصویری که روی تندرم نصب کردم , اونم اینه که موقعی که دکمه قفل شیشه بالابر عقب در حالت فعال باشه , در این زمان اگه ریموت رو فعال کنم برای یه چند ثانیه پشت آمپر روشن میشه , عقربه دور موتور بالا میره , ولی زمانی که دکمه قفل در حالت غیر فعال باشه چنین مشکلی ندارم, نکته جالب هم برای من و هم نصاب دزدپیر این بود در حالت اول اگه ماشی تو دنده هم باشه (موتور خاموش) چراغ پشت آمپر روشن نمیشه ولی وقتی دنده رو خلاص کنی باز این مشکل پیش میاد, میخاستم بدونم تاحالا واسه کسی این مشکل پیش اومده ؟مارک ریموت هم تلماتیکس C3 است. ضمناً قابل به عرض میباشد 2 تا پاور ویندوز هم برای شیشه های جلو و عقب نیز نصب کردم .
قربان شما

دوست عزیز سلام مجدد
بنده هم همین مشکل شما رو داشتم توی پست زیر قبلاً توضیح دادم که به چه ترتیبی میشه رفع مشکل کرد. مطالعه بفرمایین اگه به نتیجه مطلوب رسیدین اعلام بفرمایین.
http://acoforum.org/showpost.php?p=55198&postcount=192

ansar
05-24-2012, 08:03 AM
با عرض سلام خدمت دوست گرامی جناب آقای خرازی
دستتون درد نکنه از بابت راهنماییتون , باشه حتماً بعد اینکه مراجعه به نصاب کردم اطلاع رسانی میکنم .
قربان شما

IR-LOGAN
05-26-2012, 01:09 PM
سلام دوستان خسته نباشین
می خواستم ببینم کسی دزدگیر ایزی کار مدل 7700 که دارای سیستم کی لس هست رو نصب کرده نظرتون در رابطه با این دزدگیر چیه؟
http://www.easycaralarm.ir/productDetail.aspx?id=165&pn=%20%D8%AF%D8%B2%D8%AF%DA%AF%D9%8A%D8%B1%20%D8%A 7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A8%D9%8A%D9%84%20%D8%A7%D9% 8A%D8%B2%D9%8A%20%D9%83%D8%A7%D8%B1%20%D9%85%D8%AF %D9%84%207700%20%DA%A9%DB%8C%20%D9%84%D8%B3
ممنون از زحماتتون

Kharazi
05-26-2012, 01:26 PM
سلام دوستان خسته نباشین
می خواستم ببینم کسی دزدگیر ایزی کار مدل 7700 که دارای سیستم کی لس هست رو نصب کرده نظرتون در رابطه با این دزدگیر چیه؟
http://www.easycaralarm.ir/productDetail.aspx?id=165&pn=%20%D8%AF%D8%B2%D8%AF%DA%AF%D9%8A%D8%B1%20%D8%A 7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A8%D9%8A%D9%84%20%D8%A7%D9% 8A%D8%B2%D9%8A%20%D9%83%D8%A7%D8%B1%20%D9%85%D8%AF %D9%84%207700%20%DA%A9%DB%8C%20%D9%84%D8%B3
ممنون از زحماتتون

دوست عزیز سلام
ای سیستم های کی لس برای لوگان که ایموبالایزر داره بهتره که استفاده نشه چون برای استفاده از سیستم کی لس مجبور به دستکاری مجموعه ایموبالایزر خواهید بود.

IR-LOGAN
05-26-2012, 01:48 PM
دوست عزیز سلام
ای سیستم های کی لس برای لوگان که ایموبالایزر داره بهتره که استفاده نشه چون برای استفاده از سیستم کی لس مجبور به دستکاری مجموعه ایموبالایزر خواهید بود.

جناب خرازی ممنون از جوابتون
اما من از نصابی که پرسیدم گفت نه به ایمولایزر دست نمیزنه فقط سویچ رو تو یه جعبه قرار میدن و کی لس رو به جای سوییچ زیر دسته برف پاک کن می ذارن
و یه مطلب دیگه هم که گفت این بود که اگه ریموت تو فاصله 1 متری دزدگیر نباشه کی لس عمل نمی کنه.

Renault Logan
05-28-2012, 02:41 PM
سلام دوستان عزیز پیروی مشکل قبلی تندر من که قبلاً تو همین تایپیک مطرح کرده بودم و به نتیجه نتونستم برسم و هنوز مشکلم پابرجاست
امروز اتفاقی به یکی از پست های جناب آقای خرازی عزیز بر خوردم و یه حدس هایی می زنم که مشکل من از این باشه
از دوستان مخصوصا جناب خرازی تقاضا دارم من رو کمک کنن
مشکل من این بود

سلام دوستان

و پستی که از جناب خرازی عزیز خوندم تو تایپیک بهترین دزدگیر برای l90 این بود

خوب حالا به نظرتون مشکل من به این موضوع مربوط میشه؟
دقیقاً همینطور که جناب خرازی در این پست فرمودند وقتی دزدگیر فعال میشه چراغ های پشت آمپر یه لحظه خاموش روشن میشه ، و من اگه با قفل مرکزی درها رو قفل کنم پاور ویندوز عمل می کنه
ممنون از راهنماییتون

با سلام و وقت بخیر
مشکل شما چون مربوط به همین تاپیک هست در اینجا پاسختون رو عرض کردم

دوست گرامی ، مشکل ریست شدن خود به خود کامپیوتر سفری یک مشکل اپیدمی در همه لوگان ها مخصوصا در لوگان های تولید جدید هست . مشکل حاد و مهمی نیست و اصلا جای نگرانی ندارد . بخاطر اتصال بدنه ضعیف در لوگان این اتفاق رخ میده و ربطی به دزدگیر و سایر مسائل ندارد .
اون مشکل روشن شدن آمپر در زمان فعال کردن دزدگیر بخاطر نصب همون پاور ویندو هست .

شما در اولین فرصت به نصابتون مراجعه کنید تا ابتدا طریقه فعال شدن تحریک پاور ویندو رو تغییر بده (یعنی بجای اینکه با زدن کلید قفل مرکزی پاور ویندو فعال بشه ، فقط با فعال کردن دزدگیر ، پاور بیاد تو مدار ولا غیر )

الان بنده هم به همین شیوه اقدام کردم و جناب خرازی را راهنمایی کردم .
ولی مشکل اینجاست که طی تحقیقی که بنده انجام دادم ، سیستم پاور ویندو در کل با کلید قفل کن برق شیشه بالابر های برقی عقب مشکل و اختلال دارد ، یعنی دوستانی که مثل بنده پاور ویندو نصب کردند ، هیچوقت نباید قفل کن شیشه های عقب رو روشن کنند چون همین مشکل روشن شدن لحظه ای پشت آمپر و فشار به سیستم برق پیش میاد .

موفق باشید .

اما من از نصابی که پرسیدم گفت نه به ایمولایزر دست نمیزنه فقط سویچ رو تو یه جعبه قرار میدن و کی لس رو به جای سوییچ زیر دسته برف پاک کن می ذارن
و یه مطلب دیگه هم که گفت این بود که اگه ریموت تو فاصله 1 متری دزدگیر نباشه کی لس عمل نمی کنه.

دوست گرامی وقتی خودروی لوگان خودش ایموبلایزر به این قدرتمندی داره که تو 6 سال گذشته تا بحال حتی یک مورد دزدی این خودرو هم گزارش نشده ، دلیلی نداره شما دستی دستی حالا به هر نحوی ، این سیستم رو دستکاری کنید .

واقعا روشن کردن خودرو با سوئیچ خودرو اینقدر برای شما سخت هست که میخواهید با سیستم کی لس دزدگیر این کار رو انجام دهید ؟

سیستم سوئیچ و کد سوئیچ و ایموبلایزر لوگان رو دست کم نگیرید . یکی از پیشرفته ترین سیم های ضد سرقت هست که هنوز رو دستش نیومده .

موفق باشید .

سالار
05-28-2012, 03:48 PM

سلام دوست عزيز
تا اونجايي كه من اطلاع دارم كي لس وقتي روي ماشين نصب ميشه ايموبلايزر خودرو از دور خارج ميشه و بجاي سويچ و ايموبلايزر شما فقط با دكمه سر و كار دارين كه حتما بايد ريموت دزد گير نزديك كي لس باشه تا فعال بشه ( دقيقا همون رابطه اي كه بين سويچ و ايمو بلايزر هست )
حالا من ي سوال از شما دارم. فرض كن شاغلين محترم در صنف دزدي خودرو :d اينقدر پيشرفت كنن كه براحتي بتونن سيستم ايمو بلايزر و يا كي لس رو از كار بندازن . خوب در اونصورت سرقت كدوم ماشين راحت تره ؟ اوني كه كي لس داره يا اوني كه ايمو بلايزر ؟

قطعا اوني كه كي لس داره راحت تره چون اگر سيستم كي لس يكسره بشه ماشين بدون سويچ هم روشن ميشه اما اگر ايمو بلايزر از كار بيفته حتما اون اقا دزده (يا شايدم خانم دزده ) بايد حتما يك سويچ باهاش باشه كه با ماشينت ور بره تا روشن بشه كه خودش كلي زمان ميخواد و عموما دزد ها دست به اين كار نميزنن

منظور من از اين حرفها اين بود كه بعضي خصوصيات دزد گير ها يا كلا وسايل الكترونيكي جديد اينقدر متنوع هستند كه شايد خيلي هاش ضروري نباشه اما عرصه تجارت و نو اوريه ديگه

بنابراين من پيشنهاد ميكنم كي لس رو بي خيال بشي

تازه بماند اينكه بعدا هر مشكلي هم خداي نكرده تو سيستم برقي خودرو برات پيش بياد نميدوني از كي لس هستش يا نيست و ...
اين نظر من بود شما صاحب اختيارين

IR-LOGAN
05-29-2012, 08:31 AM
با سلام و وقت بخیر
مشکل شما چون مربوط به همین تاپیک هست در اینجا پاسختون رو عرض کردم

دوست گرامی ، مشکل ریست شدن خود به خود کامپیوتر سفری یک مشکل اپیدمی در همه لوگان ها مخصوصا در لوگان های تولید جدید هست . مشکل حاد و مهمی نیست و اصلا جای نگرانی ندارد . بخاطر اتصال بدنه ضعیف در لوگان این اتفاق رخ میده و ربطی به دزدگیر و سایر مسائل ندارد .
اون مشکل روشن شدن آمپر در زمان فعال کردن دزدگیر بخاطر نصب همون پاور ویندو هست .

شما در اولین فرصت به نصابتون مراجعه کنید تا ابتدا طریقه فعال شدن تحریک پاور ویندو رو تغییر بده (یعنی بجای اینکه با زدن کلید قفل مرکزی پاور ویندو فعال بشه ، فقط با فعال کردن دزدگیر ، پاور بیاد تو مدار ولا غیر )

الان بنده هم به همین شیوه اقدام کردم و جناب خرازی را راهنمایی کردم .
ولی مشکل اینجاست که طی تحقیقی که بنده انجام دادم ، سیستم پاور ویندو در کل با کلید قفل کن برق شیشه بالابر های برقی عقب مشکل و اختلال دارد ، یعنی دوستانی که مثل بنده پاور ویندو نصب کردند ، هیچوقت نباید قفل کن شیشه های عقب رو روشن کنند چون همین مشکل روشن شدن لحظه ای پشت آمپر و فشار به سیستم برق پیش میاد .

موفق باشید .

دوست گرامی وقتی خودروی لوگان خودش ایموبلایزر به این قدرتمندی داره که تو 6 سال گذشته تا بحال حتی یک مورد دزدی این خودرو هم گزارش نشده ، دلیلی نداره شما دستی دستی حالا به هر نحوی ، این سیستم رو دستکاری کنید .

واقعا روشن کردن خودرو با سوئیچ خودرو اینقدر برای شما سخت هست که میخواهید با سیستم کی لس دزدگیر این کار رو انجام دهید ؟

سیستم سوئیچ و کد سوئیچ و ایموبلایزر لوگان رو دست کم نگیرید . یکی از پیشرفته ترین سیم های ضد سرقت هست که هنوز رو دستش نیومده .

موفق باشید .

دوست من واقعا از لطف و توجهتون ممنونم
انشااالله در اولین فرصت (طی یکی 2 روز آینده) میرم و مشکل پاور ویندوز رو همون طور که فرمودین حل می کنم.
دوست عزیز برای کامپیوتر سفری هیچ راهی نداره که این اتفاق دیگه رخ نده؟ آخه واقعاً من دیگه حساس شدم، با تقویت اتصال منفی حل نمیشه؟
آخه من از اولی که ماشینم رو تحویل گرفتم نشد یه ماه ببینم این کامپیوترش مصرف ماشین من رو چند نشون میده یا اینکه بفهمم تو ماه چقدر راه رفتم و ....
ممنون از توجهت

سلام دوست عزيز
تا اونجايي كه من اطلاع دارم كي لس وقتي روي ماشين نصب ميشه ايموبلايزر خودرو از دور خارج ميشه و بجاي سويچ و ايموبلايزر شما فقط با دكمه سر و كار دارين كه حتما بايد ريموت دزد گير نزديك كي لس باشه تا فعال بشه ( دقيقا همون رابطه اي كه بين سويچ و ايمو بلايزر هست )
حالا من ي سوال از شما دارم. فرض كن شاغلين محترم در صنف دزدي خودرو :d اينقدر پيشرفت كنن كه براحتي بتونن سيستم ايمو بلايزر و يا كي لس رو از كار بندازن . خوب در اونصورت سرقت كدوم ماشين راحت تره ؟ اوني كه كي لس داره يا اوني كه ايمو بلايزر ؟

قطعا اوني كه كي لس داره راحت تره چون اگر سيستم كي لس يكسره بشه ماشين بدون سويچ هم روشن ميشه اما اگر ايمو بلايزر از كار بيفته حتما اون اقا دزده (يا شايدم خانم دزده ) بايد حتما يك سويچ باهاش باشه كه با ماشينت ور بره تا روشن بشه كه خودش كلي زمان ميخواد و عموما دزد ها دست به اين كار نميزنن

منظور من از اين حرفها اين بود كه بعضي خصوصيات دزد گير ها يا كلا وسايل الكترونيكي جديد اينقدر متنوع هستند كه شايد خيلي هاش ضروري نباشه اما عرصه تجارت و نو اوريه ديگه

بنابراين من پيشنهاد ميكنم كي لس رو بي خيال بشي

تازه بماند اينكه بعدا هر مشكلي هم خداي نكرده تو سيستم برقي خودرو برات پيش بياد نميدوني از كي لس هستش يا نيست و ...
اين نظر من بود شما صاحب اختيارين

ممنون دوست من واقعاً لطف کردین
من از یه نفر که سیستم این دزدگیر رو پرسیدم اینطوری برام شرح داد،اینجا می گم شاید خالی از لطف نباشه
اون بنده خدا می گفت جا سوییچی رو باز می کنن و به همراه سوئیچ خودرو اون رو تو یه جعبه داخل جعبه فرمان قرار میدن و کلید استارت که دقیقاً همون اندازه جا سوئیچی هست رو جای جا سوئیچی قرار میدن . شما وقتی بخوای ماشین رو روشن کنی هنگامی که ماشین خاموشه پات رو میزاری رو ترمز در همین حین چراغ های پشت آمپر روشن میشه و حالا باید دکمه استارت رو فشار بدی و ماشین با یه نیش استارت روشن میشه و وقتی هم که خواستی ماشین رو خاموش کنی به همین شکل پات رو رو ترمز می زاری و دکمه stop رو فشار میدی
اونطور که این بنده خدا می گفت اصلاً کاری به ایموبلایزر نداره و نه دستکاری میشه نه غیر فعال

به همین خاطر فکر نمی کنم آقا دزده یا خانم دزده بخواد جعبه فرمون رو باز کنه و بعد جای سوئیچ رو پیدا کنه و بعد زحمت ماشین رو به عهده بگیره
اما خوب این رو هم باید قبول کرد هر تکنولوژی یه خطاهایی و مشکلاتی رو داره.
درکل چیزه جالبی هست من یکی از دوستام تقریباً 7 -8 ماه پیش رو تندرش نصب کرد براش در اومد 350 تا حالا هم راضی بوده اما الان خیلی گرون شده من قیمت گرفتم دور و بر 600 هرکسی یه قیمتی می داد
من الان خودم دزدگیر ماجیکار گلد 110 دارم ازش نصبتاً راضی بودم تا حالا الا یه سری موارد جزئی گفتم ببینم اگه به درد بخوره وبتونم دزدگیر خودم رو خوب آبش کنم . . . .
دوستان واقعا از همتون ممنونم
بسیار لطف کردید

KING-TONDAR
05-29-2012, 08:46 AM
خوشبختانه تو شهر ما یعنی تبریز دزد خیلی کمتره (نمیدونم این تهرانی که تو اواتار نوشته رو چطور تغییر بدم ) من خودم 6 باری ماشین رو باز گذاشتم ( از دست این فراموشی) ولی اقا دزده کاری به کار ماشین نداشته بخوام یه چیز بدرد بخوری توی ماشین بزارم احتمالا یه پاور ویندوز میبندم واسه هر چهار درب این پاور ویندوز ها هم مارک خوب و بد داره ?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Renault Logan
06-14-2012, 02:22 AM
خوشبختانه تو شهر ما یعنی تبریز دزد خیلی کمتره (نمیدونم این تهرانی که تو اواتار نوشته رو چطور تغییر بدم ) من خودم 6 باری ماشین رو باز گذاشتم ( از دست این فراموشی) ولی اقا دزده کاری به کار ماشین نداشته بخوام یه چیز بدرد بخوری توی ماشین بزارم احتمالا یه پاور ویندوز میبندم واسه هر چهار درب این پاور ویندوز ها هم مارک خوب و بد داره ?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

با سلام و وقت بخیر

شما وارد پروفایل خودتون میشید ، در نوار ابزار بالا ، گزینه کنترل پنل شما رو کلیک میکنید ، در لیست گزینه های ستون سمت راست ، همون اولین گزینه یعنی Edit Your Details رو کلیک کنید
در صفحه جدید استان محل سکونت و سایر مشخصات رو مشاهده میکنید و قابلیت ویرایش دارید .

پاور ویندو مارک خوب و معروف خیلی کم داره ، استیل میت اگه گیر بیاد بد نیست . در مارک های چینی هم مارک درجه 1و 2 و 3 هست که من و شما قابلیت تشخیصش رو نداریم . باید به یک نصاب وارد و منصف مراجعه کنید و ازش مشاوره و راهنمایی بگیرید برای نصب .

اگر دزدگیر نصب نکنید ، مجبورید تحریک پاور ویندو رو ببندید به تحریک قفل مرکزی خودرو که از ریموت دستور میگیره و فکر نکنم کار تمیز و بی دردسری در بیاد ولی اگه دزدگیر ببندید میتونید تحریک پاور رو ببندید به تحریک دزدگیر که با فعال کردن دزدگیر بیاد تو مدار و اختلالی در قفل مرکزی بوجود نیاره .
تذکر : هیچوقت تحریک پاور رو به کلید قفل مرکزی روی کنسول وسط نبندید .

موفق باشید .

=========================================

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و همکاران گرامی
دوستان سوالی برای خودم پیش اومده ، خواستم ببینم برای کسی پیش اومده این مشکل یا تجربش رو داره

الان 4 سال هست که دزدگیر ماجیکار تصویری اصل کره مدل 938F دارم که زمستون 90 از روی لوگی جون قبل از فروشش باز کردم و بستمش روی لئو چون اصل کره هست و دلم نیومد .
همه کاراشو هم پیش همون نصاب و نماینده ماجیکار انجام دادم که 4 سال پیش از خودش خرید کرده بودم و نصب کرده بود .

تو این 4 سال چه روی لوگی چه روی لئو هیچوقت هیچ مشکلی حتی خدا رو شکر یکبار قاطی کردن هم نداشته این دزدگیر .

منتها الان 2 هفته ای میشه که گاهی ریموت تصویری خودش خود به خود ریست میشه و ملودی آغازین رو میزنه ساعت و تاریخ و تنظیمات همه صفر میشن
اختلالی تو کارکرد دزدگیر نداره ها ، فقط ریموت ریست میشه .

باتری هم نیمه قلمی میخوره و ضعیف نیست و رو نشانگر نشون میده که 50% توان داره
با این حال گفتم شاید از باتری باشه ، باتری رو عوض کردم نو انداختم ولی بازم ریست میشه گاهی . تو این 2 هفته فکر کنم 7-8 باری ریست شده

به خود نصاب چیزی نگفتم چون جوابش معلومه میگه خرابه .
گارانتی دزدگیر هم که پارسال تموم شده که حتی اگه گارانتی هم داشت شامل ریموت نمیشد طبق قوانین گارانتی ماجیکار

حالا به نظر دوستان راه کاری داره درست بشه ؟اصلا قابل تعمیر هست یا باید باهاش با همین وضع بسازم تا زمانی که کلا از کار بیوفته و یه خرج 70-80 هزار تومانی خرید یک ریموت نو و تعریفش برای Ecu دزدگیر رودستم بگذاره ؟ تازه اگر ریموتش گیرم بیاد . فکر نکنم دیگه مدل 938F تولید بشه و یدکیش تو بازار باشه .

ممنون

zanjani
06-14-2012, 08:30 AM
با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و همکاران گرامی
دوستان سوالی برای خودم پیش اومده ، خواستم ببینم برای کسی پیش اومده این مشکل یا تجربش رو داره

الان 4 سال هست که دزدگیر ماجیکار تصویری اصل کره مدل 938F دارم که زمستون 90 از روی لوگی جون قبل از فروشش باز کردم و بستمش روی لئو چون اصل کره هست و دلم نیومد .
همه کاراشو هم پیش همون نصاب و نماینده ماجیکار انجام دادم که 4 سال پیش از خودش خرید کرده بودم و نصب کرده بود .

تو این 4 سال چه روی لوگی چه روی لئو هیچوقت هیچ مشکلی حتی خدا رو شکر یکبار قاطی کردن هم نداشته این دزدگیر .

منتها الان 2 هفته ای میشه که گاهی ریموت تصویری خودش خود به خود ریست میشه و ملودی آغازین رو میزنه ساعت و تاریخ و تنظیمات همه صفر میشن
اختلالی تو کارکرد دزدگیر نداره ها ، فقط ریموت ریست میشه .

باتری هم نیمه قلمی میخوره و ضعیف نیست و رو نشانگر نشون میده که 50% توان داره
با این حال گفتم شاید از باتری باشه ، باتری رو عوض کردم نو انداختم ولی بازم ریست میشه گاهی . تو این 2 هفته فکر کنم 7-8 باری ریست شده

به خود نصاب چیزی نگفتم چون جوابش معلومه میگه خرابه .
گارانتی دزدگیر هم که پارسال تموم شده که حتی اگه گارانتی هم داشت شامل ریموت نمیشد طبق قوانین گارانتی ماجیکار

حالا به نظر دوستان راه کاری داره درست بشه ؟اصلا قابل تعمیر هست یا باید باهاش با همین وضع بسازم تا زمانی که کلا از کار بیوفته و یه خرج 70-80 هزار تومانی خرید یک ریموت نو و تعریفش برای Ecu دزدگیر رودستم بگذاره ؟ تازه اگر ریموتش گیرم بیاد . فکر نکنم دیگه مدل 938F تولید بشه و یدکیش تو بازار باشه .

ممنون

سلام جناب آقای سوهانیان
اطلاع دارید که دزدگیر بنده هم مدل 939f هستش برای بنده هم این مشکل پیش اومد باطری رو کامل پر نشون میداد و منم برای رفع شک باطری مدل انرژایزر گرفتم مشکلم حل شد و الان میزان باطری رو دقیق نشون میده و دیگه رستارت نمی شه اما شما چون باطری رو هم عوض کردید و این مشکل رو دارید پیشنهاد می کنم پایه لحیم فنر باطری رو چک کنید ببینید کنده یا شل نشده با یه لحیم ساده می تونه مشکلتون حل شه
موفق باشید

Renault Logan
06-17-2012, 01:11 AM
سلام جناب آقای سوهانیان
اطلاع دارید که دزدگیر بنده هم مدل 939f هستش برای بنده هم این مشکل پیش اومد باطری رو کامل پر نشون میداد و منم برای رفع شک باطری مدل انرژایزر گرفتم مشکلم حل شد و الان میزان باطری رو دقیق نشون میده و دیگه رستارت نمی شه اما شما چون باطری رو هم عوض کردید و این مشکل رو دارید پیشنهاد می کنم پایه لحیم فنر باطری رو چک کنید ببینید کنده یا شل نشده با یه لحیم ساده می تونه مشکلتون حل شه
موفق باشید

ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما جناب تعمیمی گرامی

از پاسخ و تجربه شما بسیار متشکرم

بنده همیشه تو 4 سال گذشته از باتری های انرژایزر یا فیلپس شارژی استفاده میکردم که مشکلی نبود . یک ماه پیش همینجوری اومدم یه باتری معمولی انداختم دیدم ریست میکنه ، دوباره باتری رو عوض کردم یه باتری معمولی نو انداختم که دوباره مورد ریست شدن پیش اومد و اومدم پست زدم .

بعد از پست و اعلام تجربه شما حدسم رفت به همون نوع باتری و باتری رو با یک باتری انرژایزر نو تعویض کردم الان تو این 3-4 روزه اصلا ریست نشده .
اصلا فکر نمیکردم اینقدر به باتری حساس باشه ریموت ماجیکار

به هر حال تجربه ای بود .
خدارو شکر ریموت خراب نبود خیالم راحت شد .
ممنون از لطفتون .:cool:

Rastegar
06-25-2012, 10:18 PM

بنده همیشه تو 4 سال گذشته از باتری های انرژایزر یا فیلپس شارژی استفاده میکردم که مشکلی نبود . یک ماه پیش همینجوری اومدم یه باتری معمولی انداختم دیدم ریست میکنه ، دوباره باتری رو عوض کردم یه باتری معمولی نو انداختم که دوباره مورد ریست شدن پیش اومد و اومدم پست زدم .

بعد از پست و اعلام تجربه شما حدسم رفت به همون نوع باتری و باتری رو با یک باتری انرژایزر نو تعویض کردم الان تو این 3-4 روزه اصلا ریست نشده .

به هر حال تجربه ای بود .

خب خدارو شکر که مشکلی نبود
متاسفانه باتری های معمولی توی بازار واقعا بی کیفیت هستن
به عنوان مثال برای خوشبو کننده دفتر هر باتری ای که میگرفتیم نصف روز کار می کرد و دستگاه خاموش میشد ولی وقتی دوراسل انداختیم الان دو ماهی هست هیچ ایرادی پیدا نکرده
این باتری های بی کیفیت به درد ریموت تلویزیون و ساعت میخورن

آرش کمانگیر
06-26-2012, 01:43 AM

به هر حال تجربه ای بود .
با سلام
البته با توجه به مدت استفاده شما از دزدگیر و ریموتش و همینطور محل زندگیتون (به علت رطوبت بالا) توصیه میکنم به محل قرار گیری باطری و قسمتهایی که باطری متصل میشه (مثبت و منفی) یه نگاهی بندازین و در صورت زنگ زدگی یا تغییر رنگ با یه سمباده نرم کوچیک جرم زدایی کنین . ( این مورد تو استان مازندران به خاطر رطوبت بالا برای دستگاههایی که با باطری کار میکنن زیاد پیش میاد)

اردشیر
07-11-2012, 04:13 PM
سلام خدمت دوستان .
ماشین من هنوز هیچ آپشنی نداره . تو سایپا خواستم دزدگیر تلمتیکس ببندم که گفتن 260 هزار که ظاهرا قیمت دزدگیرش 130 هزاره و بقیه اش هم حق البوق و اون چایی که دادن و ما خوردیم . توری زیر برف پاککن 30000 و قس علیهذا . بگذریم که ناگفتنم بهتر است .
حالا شما لطف کنید و این سه قلم رو برام معرفی کنید که چی ببندم و کجا ببندم .
1- دزدگیر آیا واقعا لازمه ؟ اگه آره ... چه مارکی ؟ و چه قیمتی
2- سنسور دنده عقب
3- دوربین دنده عقب دید در شب
4- نصاب پخش پایونیر AVH-6350 BT . باندهاشو خودم میخوام وصل کنم .

مخلص جمع

ali-logan
07-12-2012, 04:52 PM
سلام خدمت دوستان .
ماشین من هنوز هیچ آپشنی نداره . تو سایپا خواستم دزدگیر تلمتیکس ببندم که گفتن 260 هزار که ظاهرا قیمت دزدگیرش 130 هزاره و بقیه اش هم حق البوق و اون چایی که دادن و ما خوردیم . توری زیر برف پاککن 30000 و قس علیهذا . بگذریم که ناگفتنم بهتر است .
حالا شما لطف کنید و این سه قلم رو برام معرفی کنید که چی ببندم و کجا ببندم .
1- دزدگیر آیا واقعا لازمه ؟ اگه آره ... چه مارکی ؟ و چه قیمتی
2- سنسور دنده عقب
3- دوربین دنده عقب دید در شب
4- نصاب پخش پایونیر AVH-6350 BT . باندهاشو خودم میخوام وصل کنم .

مخلص جمع

سلام دوست عزیز
با توجه به تجربه خودم و مواردی که اینجا خوندم عرض می کنم:
ا- سیستم ضد سرقت (ایموبلایز) تندر قابل اطمینان هست و از این لحاظ خیالتون راحت باشه. بستگی داره تندر خودتون را کجا پارک می کنید و شرایط امنیتی محیط چطوری هست. بنده خیلی کم ماشینو برای مدت طولانی بیرون پارک می کنم بنابراین دزدگیر نصب نکردم تا مدتی؛ اما به محض اینکه صندوق پران فابریک گرفتم برای راحتی استفاده از اون، دزدگیر تلماتیکسfc3 نصب کردم. البته اینجا دوستان روی مارک ایزی کار بیشتر اتفاق نظر دارند. مدل های مختلف با توجه به امکاناتش قیمت های مختلفی داره. بقیه مارک ها چینی شدن و خیلی نمیشه حساب باز کرد روشون. به نظرم برای اطمینان بیشتر بهتره که دزدگیرو نصب کنید. دزدگیرو به یک نصاب حرفه ای بسپارید چون در صورت خوب نصب نشدن، برای سیستم برقی ماشین مشکل بعضا حادی ایجاد می کنه.
2- سنسور که حتما باید ببندید چون با دید بدی که به عقب ماشین دارید، خیلی در پارک کردن کمک می کنه. نهایتا هم بیشتر از 80 تومن نیست هزینش.
3- دوربین دید در شب به نظرم نیاز نیست و این هزینه رو میشه جاهای بهتری استفاده کرد.
اطلاعات بنده در همین حد بود امیدوارم کمکی کرده باشم.